+4 głosów
(postid: 327333) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

7 stycznia 2017 roku wszystko się zaczęło. Bracia Sikorscy wyruszyli w niezwykłą trasę koncertową po całej Polsce, która trwała 11 miesięcy!


Dzisiaj, w ramach wspomnień, do artykułu zaprosiłam osoby, które miały okazję bawić się w dźwiękach wspaniałego krążka chłopaków.


Powspominajmy i wspólnie zobaczmy, jak się bawili! :)

KATOWICE - 7 stycznia 2017 - Ania Wencel

7.01.2017- tego dnia bardzo się stresowałam.


Był to mój pierwszy koncert chłopaków. Na M&G bardzo się stresowałam tak, że po zdjęciu od razu sobie poszłam, nic im nie mówiąc, żadnego cześć. Jak już odchodziłam to Jeremi krzyknął "baw się dobrze!" i dopiero wtedy zorientowałam się, że tak po prostu sobie poszłam.


Na koncercie bawiłam się naprawdę super. Fajnie było usłyszeć większość piosenek na żywo. Zaplanowane były różne akcje. Na piosence "Masz w sobie ogień" wszyscy podnieśliśmy kartki z narysowanym płomieniem, a na piosence "Dobrze, że jesteś" podnieśliśmy latarki w telefonach. Oczywiście nikt nie chciał końca koncertu. Na koniec chłopaki zaśpiewali razem piosenkę "Chodź".


Jest to jeden z najlepszych dni w moim życiu.

ŁÓDŹ - 8 stycznia 2017 - Asia Skoczylas

Ten koncert skrócę Wam ja! :)


Nigdy nie zapomnę, jak na kilka dni przed wydarzeniem zachorowałam i dostałam wysokiej gorączki. W jednej chwili wszystko stanęło pod ogromnym znakiem zapytania. Miał to być jednak mój pierwszy koncert chłopaków i naprawdę mi zależało, więc mimo osłabienia, pojechałam do Łodzi. Jak to ja, na pierwsze spotkanie przygotowałam listy i drobne upominki, zarówno dla Artura, jak i Jeremiego.


Pod klubem byłam już o godzinie 14, aby zająć jak najlepsze miejsca pod sceną. Poznałam wtedy wiele wspaniałych osób, m.in. moją serdeczną przyjaciółkę Kasię, z którą stały kontakt ma do dziś, wiele razy udało nam się także spotkać.


Moje M&G traktowałam jako bardzo udane. Nie zapomniałam powiedzieć niczego, co sobie zaplanowałam, więc pierwszy sukces był za mną. Nie zapomnę mojej euforii, kiedy zaraz po spotkaniu udało mi się zająć miejsce w pierwszym rzędzie, centralnie na środku, nigdy nie byłam tak blisko!


Koncert wspominam niesamowicie. Świetnie się bawiłam tańcząc i śpiewając.


Jutro mija rok od tego wyjątkowego wydarzenia, a mi wciąż wydaje się, jakby to było wczoraj... Dziękuję chłopaki! :)

SZCZECIN - 5 lutego 2017 - NIKOLA CICHECKA

Koncert, który odbył się 05.02 w Szczecinie był dla mnie wyjątkowym dniem, bo po raz pierwszy mogłam spotkać się twarzą w twarz z Jeremim i Arturem.


Jak wiadomo był lekki stresik, ale jak już weszłam na M&G to emocje opadły, pierwszy raz mogłam ich przytulić... to było niesamowite uczucie, w końcu ich spotkać po prawie 3 latach. Jeremi jest dla mnie jedynym i najważniejszym idolem, więc przyjechanie na ten koncert był moim marzeniem, które udało mi się spełnić. Na M&G zapytałam się Jeremiego jak się czuje, czy z głosem trochę lepiej i czy da radę zaśpiewać, odpowiedział, że jest już o wiele lepiej, "dziękuję, że pytasz, jesteś mega kochana"... i w tym momencie mnie bardzo mocno przytulił, najlepsze uczucie! Mówiłam im również że będę jechała, na 1 turnus YSSC, więc się zobaczymy w wakacje. Oni się ucieszyli, powiedzieli, że fajnie będzie się znowu spotkać. Zrobiliśmy sobie zdjęcie, co prawda nie jest idealne, bo wszystko robiłam w pośpiechu, bo nie chciałam tego przedłużać, pożegnałam się i odeszłam. Jak już byłam pod sceną, zauważyłam, że jednak nie dałam im prezentu, więc pobiegłam i zapytałam ochroniarza czy mogę dać im prezent. Powiedział, że nie ma takiej opcji i mam położyć go na stole, więc zrobiłam. Wtedy Artur się odwrócił i się do mnie uśmiechnął.


Rozpoczął się koncert. Na jednej piosence bardzo płakałam, Jeremi to zauważył, więc podszedł do mnie, usiadł na krawędzi sceny i trzymał mnie za rękę przez bardzo długi czas. Wtedy jeszcze bardziej się popłakałam! Jeremi się do mnie uśmiechał co chwilę, a ja z nim śpiewałam, to było coś cudownego, nigdy tego nie zapomnę! Na koncercie byłam wraz z moją najlepsza przyjaciółką, cieszę się ze ten dzień mogłam spędzić właśnie z nią. Jeśli chodzi o klub to był on stary i zaniedbany ale czekając na koncert na tych super strasznych schodach było świetnie! Przed drzwiami odliczaliśmy godziny/minuty/sekundy do koncertu i śpiewaliśmy  "10 minut" w różnych wersjach np. pół godziny, 20 minut, 15 minut, 1 minuta itd., więc atmosfera była cudowna.


W ten dzień również prowadziłam grupowego snapa Jeremiego i na M&G niestety zapomniałam mu powiedzieć, żeby wszystkich pozdrowił, więc poczekałam na niego z koleżanką po koncercie, przy klubie i udało mi się załatwić je załatwić.


Po koncercie oczywiście został tylko przyjazd do domu i niesamowite wspomnienia.

BIAŁYSTOK - 12 lutego 2017 - Weronika Trusiewicz

Miałam M&G i to było spełnienie moich marzeń, bo po raz pierwszy mogłam przytulić idoli i to było coś niesamowitego dla mnie, a najbardziej w spotkaniu chyba podobało mi się to, że przede mną stała moja koleżanka. Podeszła pierwsza do chłopaków i poprosiła Jeremiego, że jak do niego podejdę, to żeby mi zaśpiewał "Sto lat", bo nie dawno miałam urodziny i to było takie kochane, podchodzę do idola przytulam go, a on mi śpiewa 100 lat!


Podobały mi się słowa wypowiadane przez Jeremiego przed prawie każdą piosenką i również było piękne to, że chłopcy nawiązywali w każdy możliwy sposób więź z fanami.


A wracając do M&G to strasznie się denerwowałam , że aż mi się nogi uginały , nie mogłam uwierzyć, że w końcu nadszedł ten upragniony dzień!

LUBLIN - 5 marca 2017 - Weronika Zając

Stałam przed klubem od około 14:30. M&G zaczynało się o 16:00. Byłam cała zestresowana!


To było moje pierwsze spotkanie z najważniejszymi idolami. Gdy otworzyli drzwi uśmiech pojawił się na mojej twarzy. Weszłam do środka, zostawiłam kurtkę i ustawiłam się do kolejki na M&G. W trakcie czekania podeszła do nas Weronika Juszczak i zaczęła z nami rozmawiać.


Po jakimś czasie, gdy ujrzałam Sikorskich, łzy zaczęły mi się nabierać do oczu, ponieważ to, co było wcześniej tylko snem, stało się realne. Nadeszła moja kolej na spotkanie idoli. Podbiegłam i przytuliłam Jeremiego i strach od razu zniknął. Potem przytuliłam Artura. Dałam im prezent, chwilę porozmawiałam i wytłumaczyłam im jakie chce zdjęcie. Gdy zrobiliśmy je i odchodziłam nie mogłam uwierzyć w to, co się przed chwilą stało.


Potem trzeba było poczekać na support, którym była Werka. Support był wspaniały. Następnie koncert Jeremiego i Artura. Wszyscy krzyczeli „Sikorscy”, gdy w pewnym momencie na scenę wszedł pan z MyMusic, a jedna z dziewczyn krzyknęła „Pana to ja się najbardziej spodziewałam”, oczywiście nie obeszło się bez śmiechu. Potem był koncert Sikorek. Ich koncert był wspaniały.


Na pewno zapamiętam te chwile do końca mojego życia. Po całym wydarzeniu zostałam supiwerką. Teraz tylko czekać, aż bracia znowu wydadzą wspólna płytę.

GDAŃSK - 11 marca 2017 - Paulina Korejke

Na miejscu byłam już z koleżanką poznaną na grupie Jereminators kilka godzin przed wpuszczaniem osób z biletami M&G. Pogoda nam nie dopisała, ponieważ padało tego dnia, ale mimo wszystko byłyśmy szczęśliwe. Zaczęli wpuszczać nas dopiero po godzinie 16. Samochód Jeremiego i Artura zatrzymał się na autostradzie, ale na szczęście nic im się nie stało.


W końcu nadeszła moja kolej. To było moje drugie spotkanie, aczkolwiek pierwsza rozmowa. Na samym początku przytuliłam ich mocno. Jeremi nie mógł utrzymać równowagi przez to. Do dzisiaj śmieję się z tego. Powiedział mi na ucho pewne słowa, o których nigdy nie zapomnę. Są dla mnie motywacją w ciężkich chwilach. Jestem mu za to wdzięczna. Następnie dałam chłopakom prezenty. Ucieszyli się z nich. Poprosiłam ich również o autografy i tutaj także wyszła śmieszna sytuacja. Miałam zafoliowany jeszcze marker i dałam go Jeremiemu, żeby podpisał. Nie mógł go otworzyć, więc szybko dał go mi i podpisał się własnym. Grunt to wyjść szybko z niechcianej sytuacji. Powiedziałam im wszystko co chciałam. Na krótkim spotkaniu nie zabrakło tego, że ciągle uśmiechaliśmy się. Na koniec przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcie. Jeremi miał szeroki uśmiech i bardzo podoba mi się to zdjęcie. Lubię do niego wracać w ciężkich chwilach. Przy pożegnaniu powiedzieliśmy sobie "do zobaczenia".


Jeżeli chodzi o koncert to był sam w sobie cudowny. Atmosfera była niesamowita. Wprawdzie akcje nie wyszły, ale przez przypływ emocji zapomnieliśmy o większości. Uważam, że dobra zabawa na koncertach jest i tak najważniejsza. Jeremi i Artur wraz z tancerzami przygotowali ogromne show! Bardzo podobał mi się moment, w którym Jeremi wziął na scenę młodszą fankę, Julię i śpiewał do niej "Bez niej nie byłoby nas". Było to spontaniczne, a i tak super wyszło. Jeżeli chodzi o mnie to bawiłam się najlepiej. Cały czas głośno śpiewałam i co jakiś czas podskakiwałam.


Nigdy nie zapomnę tego dnia, bo dzięki niemu uwierzyłam, że moje marzenia są możliwe do spełnienia. To ja wybieram czy chcę tego. Jeżeli będziemy wszyscy dążyć do swoich marzeń to jestem pewna, że uda się. Chciałabym na końcu wspomnieć, że był to mój pierwszy koncert w klubie.


Trzymam kciuki za wszystkich!

TORUŃ - 18 marca 2017 - Natalia Kaja Adrja

Na koncert pojechałam, zabierając swoją przyjaciółkę jako prezent urodziny. Najbardziej cieszyłam się wtedy, kiedy widziałam uśmiech na jej twarzy!


Z chłopakami przyjechała Syska jak obiecała nam miesiąc wcześniej i ogromnie cieszyłam się że jest!


Było ogólnie cudownie, Jeremi jest wspaniałą osobą i na pewno na długo zapamiętam słowa przez niego wypowiedziane.

WROCŁAW - 2 kwietnia 2017 - Paulina Przybylska

Był to mój pierwszy koncert Jeremiego na którym byłam. Miałam bilet Meet&Greet, który dostałam na urodziny.


Na koncert wybrałam się z przyjaciółką, lecz dwa miesiące przed koncertem poznałam Marietę która wraz ze mną pojechała na ten koncert. Nadszedł dzień koncertu. Nadeszło Meet&Greet.


Nie mogłam się doczekać, aż wreszcie ich przytulę.


No i wreszcze nadeszła moja kolej! Najpierw podeszłam do Artura, przytuliłam go i powiedział mi, że słodko wyglądam. Wreszcie przytuliłam się do Jeremiego, on natomiast powiedział mi, że mam śliczną koszulkę. Po krótkim czasie zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.


Nadszedł czas koncertu. Koncert supportowała Dominika Sozańska, która moim zdaniem ma cudowny głos. Po Dominice oczywiście pojawili się bracia i zaśpiewali piosenkę "Odetchnij".


Koncert chłopaków był do tej pory najlepszym koncertem, na jakim mogłam być i czekam na ich kolejne show.


Chciałabym jeszcze tutaj podziękować z całego serduszka Jeremiemu, bo dzięki niemu poznałam moją internetową przyjaciółkę, Marietę; gdyby nie ten koncert nigdy byśmy się nie poznały.

RZESZÓW - 9 kwietnia 2017 - Oliwia Łuczkiewicz

Moim zdaniem koncert był niesamowity.


Szczerze mówiąc, pojechałam na niego za bardzo nie znając Jeremiego czy Artura i nie znając też za bardzo ich piosenek, ale koncert wszystko odmienił. Po nim w szczególności Jeremi stał się dla mnie kimś ważnym. Można teraz śmiało powiedzieć, że jest moim idolem. Jestem z nim od tamtego czasu i kocham go całym sercem. Myślę, że jest to osoba, z której mogę brać jakikolwiek przykład.


Wracając do koncertu, odbył się on w Rzeszowie, 9 kwietnia 2017 roku. Miałam kupiony bilet M&G, ponieważ bardzo chciałam ich spotkać. Pojechałam na niego z moją przyjaciółką, Alą.


Na początku ustalałyśmy, że robimy sobie z nimi osobne zdjęcie, ale wyszło jak widać, haha. Nasze M&G było bardzo fajne, podeszłyśmy do nich, dałyśmy im prezenty i balony, które kupiłyśmy wcześniej, chwilę porozmawialiśmy i zrobiliśmy sobie zdjęcie. Po tym jak poszłyśmy pod scenę, Jeremi i Artur co jakąś chwilę zerkali na mnie i na moja przyjaciółkę.


Po spotkaniach odbył się koncert. Za bardzo nie znając tekstów, śpiewanych przez nich piosenek, czułam sie jakoś dziwnie, no ale to co znałam to śpiewałam i w sumie nie powiem, i tak było super.


Do domu wracałam szczęśliwa, z wielkim uśmiechem na twarzy. Nie wiedziałam, że ten koncert tyle zmieni!

WARSZAWA - 6 maja 2017 - Lena Jaworska

Generalnie mimo, że miałam zwykły bilet, byłam pod klubem już przed 16, bo chciałam się spotkać jeszcze z kilkoma osobami, które miały M&G. Kiedy one weszły już do środka, spotkałam się jeszcze z kilkoma znajomymi, z którymi miałam spędzić koncert i czekałyśmy razem ponad półtorej godziny.


Zaczęli nas wpuszczać do środka koło 18, czyli z lekkim opóźnieniem, ale byłyśmy jednymi z pierwszych osób w kolejce, więc zdążyłyśmy akurat na początek występu Weroniki, ale w między czasie poszłyśmy jeszcze do sklepiku MyMusic.


Potem na scenę wyszli Sikorscy i, jak napisałam wcześniej, prawie nic z samego koncertu nie pamiętam, oprócz tego, że bawiłam się bardzo dobrze.


To był mój drugi koncert Sikorskich i znowu atmosfera była cudowna i naprawdę bardzo dobrze wspominam ten koncert, mimo że nie miałam M&G!

KRAKÓW - 14 maja 2017 - Emilia Waskmudzka

14.05.2017 odbył się koncert w Krakowie.


Ja miałam M&G i przed klubem byłam o 13. Czekałam chyba godzinę, aż zaczną wpuszczać ludzi. Przed naszym wejściem przeszli oboknas Rafał i inni tancerze Jeremiego i Artura.


Nareszcie wpuścili nas. Przed wejściem do kolejki sprawdzali, czy nie mamy szklanych butelek. Byłam jako jedna z pierwszych osób w kolejce. Pamiętam jak wszyscy wtedy ustalali, kto komu nagrywa filmik, na którym przytula chłopaków.


Po czasie zaczął się M&G. Kiedy podeszłam do Jeremiego i powiedział swoje "cześć, co tam?" nogi mi się ugięły. Po zrobieniu zdjęcia pożegnałam ich i odeszłam na bok. Za ich ścianka wszyscy się chowali, żeby napić się wody, czy soku. Ukrywali się, bo był zakaz wnoszenia butelek.


Zaczął się koncert. Zrobiło się ciemno i nagle słychać było jak Jeremi krzyczy "Kraków zróbcie hałas" - tak trzy razy. Oczywiście wszyscy krzyczeli. Chłopcy zaśpiewali piosenki, Jeremi opowiedział historię, jak to był pierwszy raz w Krakowie i niestety koniec, a przynajmniej tak mi się wydawało, bo gdy Jeremi i Artur zeszli z sceny wszyscy krzyczeli "Jeszcze raz jeszcze raz", wtedy szybko oni znów weszli na scenę i zaśpiewali "Spełniaj marzenia" i wtedy naprawdę był koniec.


Przed wyjściem podarowano wszystkim, którzy mieli M&G paczkę, w której były rzeczy ze sklepu chłopaków.


Ja pojechałam do domu, ale masa osób została i czekała na Sikorskich, aby pożegnać ich po koncercie.

POZNAŃ - 21 maja 2017 - Daria Nyczka

21 maja 2017 rok - niby zwykły dzień, ale nie dla mnie. Ten dzień zapamiętam na zawsze. Dlaczego? Dlatego, że był to dzień, w którym pierwszy raz usłyszałam swoich idoli na żywo i to było dla mnie najważniejsze. Jednak bilet, który miałam pozwolił mi też na to, aby z nimi porozmawiać, podziękować, przytulić cały mój świat. Na koncert jechałam razem z kuzynkami, które również wspierają braci Sikorskich.


Przed klubem byłyśmy przeszło 2 godziny przed rozpoczęciem M&G. Tam poznałyśmy kilka dziewczyn, które rozdały nam flagi oraz świecące pałeczki. Kiedy czekałyśmy, aż zaczną nasz wpuszczać przyszła do nas Asia Skoczylas - dziewczyna, która zaśpiewała z Jeremim na jednej scenie, z którą chwilę porozmawialiśmy. Kiedy pod klubem było już dużo osób przyjechali bracia Sikorscy, do których pobiegło kilka dziewczyn. Dalsze czekanie minęło na rozmowie. Jednak 10 minut przed godziną, o której zaczęto nas wpuszczać zaśpiewaliśmy piosenkę 10 minut.


W końcu wybiła cudowna godzina, drzwi od klubu się otwarły i zaczęliśmy wchodzić. Niektóre osoby zrobiły jeszcze zakupy, a pozostali ustawili się w kolejce do zdjęcia z chłopakami. Ja należałam do tej drugiej grupy. Kiedy byłam w połowie kolejki do spotkania z Sikorkami przyjechał Remo wraz ze swoją rodziną. Mała Nadia przybiła kilka piątek, a Dominik zrobił sobie zdjęcia z dziewczynami, które o to poprosiły. Czas w kolejce strasznie się dłużył, ale w końcu nadszedł mój moment, aby spotkać się z chłopakami twarzą w twarz.


Najpierw przytuliłam Jeremiego, który zapytał się jak się czuję, a później Artura. Dałam chłopakom zdjęcie, do podpisania. Oczywiście podczas rozmowy podziękowałam im za to co robią dla swoich fanów. Nie chcę zdradzać o czym z nimi rozmawiałam, bo było to prywatne. Nadszedł czas na zdjęcie, kiedy do nich podchodziłam jeszcze nie wiedziałam jak ono ma wyglądać, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Kiedy chłopaków przytulałam na pożegnanie powiedziałam do zobaczenia w Kościanie (chłopacy grali tam koncert plenerowy niecały miesiąc później), uśmiechnęli się i odpowiedzieli, że mają taką nadzieję. Jak okazało się w Kościanie Artur mnie pamiętał, nawet znał moje imię - coś niesamowitego!


Po spotkaniu poszłam ustawić się pod scenę - stałam w trzecim rzędzie. Kiedy czekaliśmy na występy Weroniki i chłopaków z tyłu zrobił się szum, okazało się, że Nadia machała nam z pokoju, który znajdował się na górze klubu.


Zaczął się występ Weroniki, niesamowita dziewczyna z równie niesamowitym głosem. Niesamowicie nas rozgrzała! Po jej występie przyszedł czas na chłopaków. Oprócz piosenek z płyty Odetchnij bracia zaśpiewali również piosenki innych wykonawców. Oprócz Weroniki, Jeremiego, Artura i tancerzy na scenie pojawiła się jeszcze dziewczyna, o której wcześniej wspomniałam - Asia, która zaśpiewała z Jeremim piosenkę Nie uciekam. Niesamowity występ, między Jeremim, a Asią była niesamowita relacja co wpłynęło na mnie i jeszcze bardziej emocjonalnie odebrałam ten piękny utwór. Swoje solowe 5 minut miał również Artur, który wykonał między innymi singiel z jego debiutanckiej płyty.


Kiedy chłopacy zeszli już ze sceny zaczęliśmy śpiewać Chodź, przytul, przebacz, który przypomniał wszystkim o początkach chłopaków. Nagle zza kulis usłyszeliśmy głos Jeremiego, który przyłączył się do nas. Bracia wyszli do nas, aby jeszcze coś nam zaśpiewać. Niestety, po tym koncert się już zakończył i mogliśmy odebrać już swoje prezenty z M&G.


Po wyjściu z klubu wraz z kuzynkami zaczęłyśmy płakać. Był to niesamowity dzień. Nigdy nie zapomnę tego dnia, tych osób, które poznałam, tego co się tam stało.

POZNAŃ - 8 października 2017 - Karolina Spachacz

Był to mój drugi koncert.


Oczywiście miałam M&G i kolejny raz w 2017 roku spotkałam braci Sikorskich. Byłam szczęśliwa, że mogłam znowu ich przytulić, porozmawiać i zobaczyć ich na żywo, ich uśmiech na twarzy sprawiał, że automatycznie u mnie się pojawiał.


Koncert przebiegł dość szybko. Przed koncertem spotkałam się z Weroniką, którą poznałam dzięki Jeremiemu. Tego dnia zawarłam również nowe znajomości. Koncert był niesamowity. Cieszyłam się, że miałam możliwość usłyszenia ich na żywo, a nie przez telefon czy inny sprzęt.


Gdy koncert się skończył i czekałam aż ktoś po mnie przyjedzie. Nagle Jeremi wyszedł i podeszłam do niego wraz z 4 dziewczynami. Zrobiłam z nim jeszcze jedno zdjęcie i zamieniłam kilka słów.

ZIELONA GÓRA - 15 października 2017 - Miriam Łakomska

Na miejsce przyjechałam około godziny 11. Było to 5 godzin przed wpuszczaniem na M&G. Byłam tam tak wcześnie, żeby spędzić jak najwięcej czasu z moją internetową przyjaciółką, którą spotkałam na YSSC.


Przed koncertem widziałyśmy artystów, wchodzących do klubu. Gdy chciałam iść do toalety przed koncertem, wpadłam na Artura, nagrywającego rzeczy ze sklepiku, więc cała czerwona starałam się nie śmiać.


O 16 zaczęli wpuszczać na M&G. Podczas czekania na zdjęcia, kiedy Jeremi i Artur ustawiali aparat, Artur powiedział, że kojarzy mnie z poprzedniego koncertu. Na M&G dałam chłopakom szybkie okularki do zdjęcia i Jeremi stwierdził, że musi to nagrać. I tak oto znalazłam się na jego Snapchacie. Po zdjęciu dałam prezenty i chłopcy za nie podziękowali. Później czekałyśmy na koncert.


Jako że byłam pierwszą osobą na M&G stałam pod samą sceną. Nie było barierek, ale scena była bardzo wysoka. Przed koncertem Bartek wyszedł na chwilkę, żeby porobić zdjęcia. Około 17.30 zaczął się koncert Bartka jako support. Zagrał bodajże pięć piosenek. Następnie rozpoczął się koncert duetu JA. Świetnie się na nim bawiłam. Po koncercie parę dziewczyn weszło na scenę, żeby podziękować za koncert.


Gdy wyszłam z klubu musiałam chwilę czekać na rodziców i wtedy wyszli Jeremi z Arturem. Chwilę pogadaliśmy i zrobiliśmy zdjęcia na ich snapy i obydwoje każdego przytulili, dziękując za koncert.

BYDGOSZCZ - 22 października 2017 - Zuzanna Binek

Do koncertu nie przygotowywałam się jakoś szczególnie, chciałam tam iść po prostu dobrze się bawić.


Na koncert w Bydgoszczy jechałam wraz z przyjaciółką. W kolejce przed klubem poznałyśmy się z dwiema innymi dziewczynami, z którymi potem spędziłyśmy cały koncert.


Podczas M&G byłam mega szczęśliwa, że po raz pierwszy mam okazję przytulić moje dwa skarby. Chciałam im powiedzieć coś ważnego, ale oni sobie śpiewali i tańczyli, więc było mi głupio cokolwiek powiedzieć, hahah. W każdym razie było cudownie i były to jedne z piękniejszych chwil w moim życiu.


Na samym koncercie, wybawiłam się niesamowicie, naprawdę... to było piękne, że wszyscy skakali, tańczyli, śpiewali, i przede wszystkim dobrze bawili!

KATOWICE - 29 października 2017 - Julia Pawlik

Odetchnij Tour w Katowicach to był mój trzeci koncert Sikorskich i wtedy po raz drugi miałam M&G. Gdy Jeremi ogłosił trzecią część trasy od razu pobiegłam do rodziców i powiedziałam, że muszę jechać. Gdy udało mi się kupić bilet byłam mega szczęśliwa i już wtedy wiedziałam, że to będzie najlepszy koncert.


W dniu koncertu od rana byłam bardzo podekscytowana. Gdy byłam w drodze na koncert moja ciocia powiedziała, że wejdziemy jeszcze do sklepu po coś do jedzenia i picia. Gdy już mieliśmy wychodzić, nagle była awaria prądu i byłam zamknięta w sklepie przez 20 minut.


Ok. godziny 14:30 byłam już przed budynkiem, w którym odbywał się koncert. Było wtedy bardzo zimno, więc ochrona postanowiła parę pierwszych osób wpuścić do środka. Przez cały czas oczekiwania rozmawiałam sobie z dziewczyną, którą poznałam w kolejce i panem ochroniarzem.


Moje M&G z Sikorskimi było takie, jakie zawsze chciałam żeby było. Praktycznie w ogóle się nie stresowałam, normalnie rozmawiałam z Sikorskimi i powiedziałam im wszystko co chciałam. Po M&G podeszłam do Davida, który był supportem i chwilę z nim pogadałam oraz zrobiłam sobie zdjęcie.


Koncert był cudowny, chłopaki przekazali nam mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu. Najlepiej wspominam chwilę, gdy Jeremi śpiewał piosenkę "Trzeba żyć". Usiadł na scenie, dokładnie naprzeciwko mnie. Było to niesamowite uczucie!


To był najlepszy koncert na jakim byłam i na pewno zostanie on w mojej pamięci na zawsze.

KOSZALIN - 5 listopada 2017 - Zuzka Krysa

Było cudownie naprawdę, jeden z najlepszych koncertów w moim życiu.


Na Meet&Greet okazało się, że Jeremi mnie dobrze pamięta z tego, jak śpiewałam na campie.


Sam koncert był magiczny, David był naprawdę  mega i tego się nie spodziewałam, a później Jeremi i Artur zaczęli koncert. W pewnym momencie na piosence "Odetchnij" Jeremi złapał mnie za rękę i śpiewał mi prosto w oczy!


Wiem, że mogę zaliczyć ten dzień do jednego z najlepszych!

KRAKÓW - 19 listopada 2017 - Vanessa Sroka

W sumie to sama nie wiem od czego mam zacząć. Na tym koncercie w ogóle nie miałam się pojawić, nawet nie myślałam, żeby pojechać do Krakowa. Jak Jeremi ogłosił trzecią część trasy, to od razu skreśliłam inne miasta i w tym Kraków bo były daleko ode mnie, a nie chciałam przeciążać rodziców na dojazd to tych miejsc. Kupiłam tylko bilet M&G do Katowic i było mi przykro, że nie pojawię się na finale trasy Odetchnij Tour.


Przejdziemy jeszcze do tego, że w czerwcu 2017, na koncercie plenerowym poznałam jedną dziewczynę. Od tamtego czasu, koncerty Sikorskich spędzałyśmy razem i to właśnie ona zaproponowała mi dojazd do Krakowa. Nawet nie wiecie jaka byłam szczęśliwa, bo nawet nie sądziłam, że mogę tam być. Mianowicie udało się, moja mama się zgodziła, ja zakupiłam bilet i pojechałam razem z Krysią na ten koncert.


W sumie to koło 15:00 byłyśmy pod klubem. Było już tam wiele osób, które kojarzyłyśmy i znałyśmy. Miałam też okazje spotkać swoje internetowe przyjaciółki co było dla mnie wielkim szczęściem. Pewnie dużo osób zapyta, dlaczego byłyśmy tak późno? Przecież połowa fanek chce stać przy barierkach i być jak najbliżej chłopaków. Otóż my - wypowiadając się teraz za „moją ekipę“ nie jesteśmy tymi, które lubią stać w ucisku. Zawsze bawimy się do ostatnich sił na tyłach, czujemy się tam swobodnie. Chciałyśmy wyjść stamtąd szczęśliwa i zmęczona, chciałam wybawić się za „wszystkie czasy“ bo to przecież koniec trasy Odetchnij Tour. Przejdę już do samego wejścia na obiekt koncertu.


Pokazałyśmy bilety, dostałyśmy opaski, które upoważniają nas do odbioru pakietu (kubek, opaska + wlepki) i z niecierpliwością czekałyśmy na swoje spotkanie z Jeremim i Arturem. Tym razem było jakoś inaczej. Ja nigdy nie stresuje się przed spotkaniami, nie czuje tej bariery: idol - fan, a tym razem bolał mnie brzuch i byłam cała zestresowana. Sama nie wiem dlaczego, nie wiem co spowodowało takie uczucie we mnie.


Jak już przyszła na mnie kolej, przytuliłam Jeremiego i czułam, że trzymam w moim ramionach kogoś kto jest dla mnie całym światem. Porozmawiałam z nimi, pośmiałam się i byłam bardzo szczęśliwa. Kto by nie był? Po moim Meet & Greet, poczułam taką pustkę, chociaż samo wydarzenie jeszcze się nie skończyło. Nie umiałam sobie wyobrazić tego, że chłopaki zaczynają solowe kariery.


Supportem w Krakowie był David Mark Bulley, który po rozpoczęciu dał wielkiego czadu. Zaśpiewał m.in. swoje piosenki takie jak „Lions“ czy „Powiedz Mi“ ale nie mogło obejść się bez coverów, np. „One Last Time“ w którym świetnie brzmi. Po kilku piosenkach, David nam podziękował za swoje występy w Polsce i wtedy przyszła kolej na to, na co wszyscy czekaliśmy. Standardowo chłopcy zaczęli swoim singlem „Odetchnij“ który był dopracowany idealnie. Później mogliśmy usłyszeć inne hity z ich krążka, ale i też piosenki z poprzedniej płyty Jeremiego „Otwórz się na Świat“. Aż w końcu przyszedł czas na te ballady, które zawsze wywołują u mnie łzy i też bez nich się nie obeszło. „Doskonale“ czy „Trzeba Żyć“ są wspaniałymi piosenkami, ale też nie mogło zabraknąć „Przepraszam Cię“ w wykonaniu Artura Sikorskiego. Chyba właśnie moment tych piosenek na koncercie mnie najbardziej zdołował. Zdałam sobie sprawę, że oni są naprawdę dla mnie najważniejsi i takich chwil, życzę każdemu. Następnie Jeremi zaśpiewał „Analogię“ z nadchodzącej płyty, a Artur „Będę Walczył“ z płyty „Okrąg“ która ukazała się 1 grudnia.


Jako fani, przygotowaliśmy dla nich niespodziankę. Napisaliśmy piosenkę i im podziękowaliśmy. To też było jednym momentem wzruszenia u mnie.


Podsumowując, koncert był cudowny i nie zapomnę go do końca życia. Jeżeli ktoś ma okazję, to niech nawet się nie zastanawia.


19.11.2017 zostanie na długo w mojej pamięci. Temu kto się do tego przyczynił, po prostu dziękuję w stu procentach.

I jak, powspominaliście?


Łezka kręci mi się w oku na każde wspomnienie tej trasy. Ona tak wiele zmieniła w życiu fanów i chłopaków. Była to niesamowita szansa dla wszystkich, którzy chcieli dobrze się bawić, ale też zamienić kilka słów z idolami.


Który z koncertów uważacie za najlepszy? A może byliście na którymś z nich?


Dajcie koniecznie o tym znać w komentarzach! Pamiętajcie, konkurs na Moderatorów trwa :D 


Enjoy!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 5,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5437 punktów za:

Jakość:5020Popularność:268
Wsparcie:89Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:40
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 169,490 pkt
268 czytelników Sty 7, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

Heartbreaker Użytkownik 137,970 pkt
CUDOWNY POST! Chciałam się zgłosić przy pomocy z Lublinem, ale widziałam, że już kogoś masz hahaha. Trasa OT ma dla mnie ogromne znaczenie, właśnie wtedy zobaczyłam, że marzenia są po to, żeby je spełniać!
0 głosów
Sty 7, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
Nigdy nie sądziłam, że kiedykolwiek pojadę na koncert Sikorskich a podczas tej trasy udało się mi być na nim trzykrotnie. Pierwszy koncert w Lublinie pozostanie w mojej pamięci z racji tego, że mimo ogromnego stresu i tego że się strasznie trzęsłam, to powiedziałam chłopakom wszystko, co chciałam. To był pierwszy koncert klubowy na jakim byłam i spędziłam go z dwiema dziewczynami, które wcześniej poznałam dzięki Jeremiemu. Później pojechałam na koncert do Krakowa, 250km od mojego domu, i również tej decyzji nie żałuję. To był dzień spędzony z moimi internetowymi przyjaciółkami, w przepięknym mieście. Sam koncert również był wyjątkowy, między innymi dzięki temu że wypaliła akcja i zaśpiewaliśmy napisaną przeze mnie piosenkę dla chłopaków. M&G tym razem było już na luzie i fajnie było nic z nimi znowu pogadać. Bardzo pozytywnie wtedy zaskoczył mnie Artur, ale to już zostawię dla siebie. No i ostatni, finałowy koncert w Krakowie. Na M&G było bardzo wesoło. Ponownie spotkałam się z większością dziewczyn. Znałam wtedy o wiele więcej osób niż podczas koncertu w mieście, do którego mam najbliżej xD Udało się po raz kolejny zaśpiewać piosenkę mojego aytorstwa a potem podziękować chłopakom za całą trasę. To było najpiękniejsze zakończenie trasy, jakie tylko mogłam sobie wymarzyć. Zresztą sam fakt, że mogłam być na finale, coś niesamowitego.
Co do postu, to czytając go, popłynęły mi łzy. To był piękny rok i wspomnień nam nic nie odbierze. Czekam teraz na solowe trasy chłopaków, Artura już wkrótce rusza i mam nadzieję, że w końcu przyjdzie czas i na Jeremiego. Liczę na równie udany rok jak ten 2017 :D
0 głosów
Sty 8, 2018
Kasia Stefaniak Użytkownik 15 pkt
Cudny post ❤️ Łódź oczywiście pozdrawia ❤️ koncert mimo tego że byłam na zwykłym bilecie bez m&g to dał mi bardzo dużo nowych znajomości i Ciebie Asiula ❤️ mega emocje i niezapomniane przeżycia
0 głosów
Sty 8, 2018
sroczkaxv Użytkownik 6,040 pkt
Mogłam pojawić się na trzech koncertach z tej trasy i bez żadnego zastanowienia mogę stwierdzić, że były to najlepsze koncerty na których byłam do tej pory! <3
0 głosów
Sty 10, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
163 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 163 Gości
Dziś posty czytano : 14262 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  130 osób
 3. The 100
  125 osób
 4. Bambinos
  124 osób
 5. Bartek Lovers
  118 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  67 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  39 osób
 10. Domisiaki
  36 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  19 osób
 15. Remonators
  16 osób
 16. Misiaki Sysi
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  7 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  2 osób
 1. Riverdale
  492110 punktów
 2. Bartek Lovers
  40004 punktów
 3. Supiwerki
  38155 punktów
 4. The 100
  35023 punktów
 5. SikorskiSquad
  31927 punktów
 6. Young Stars Festival
  27573 punktów
 7. SERIALE
  24218 punktów
 8. GRY
  22034 punktów
 9. Life Is Strange
  20529 punktów
 10. Arturonators
  19339 punktów
 11. Domisiaki
  17757 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17161 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  17082 punktów
 14. Famous In Love
  16816 punktów
 15. Once Upon A Time
  15844 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  15773 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  12295 punktów
 18. YOUNG STARS
  12031 punktów
 19. Pretty Little Liars
  11819 punktów
 20. Remonators
  9876 punktów
 21. Eurowizja
  9604 punktów
 22. GWIAZDY YOUNG STARS
  8751 punktów
 23. Dua Lipa
  7765 punktów
 24. Forza
  6384 punktów
 25. TALENTY
  6235 punktów
 26. Playstation VR
  5981 punktów
 27. MUZYKA
  5315 punktów
 28. Nintendo
  5108 punktów
 29. Detroit
  4927 punktów
 30. Tomb Raider
  4864 punktów
 31. INNE
  4489 punktów
 32. KSIĄŻKI
  4466 punktów
 33. Progress Armia
  4238 punktów
 34. The Originals
  4154 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  4094 punktów
 36. Misiaki Sysi
  3922 punktów
 37. 13 Reasons Why
  3773 punktów
 38. Stranger Things
  3180 punktów
 39. K-Pop
  2666 punktów
 40. Bambinos
  2641 punktów
 41. Young Stars News
  2611 punktów
 42. American Horror Story
  2517 punktów
 43. God Of War
  2474 punktów
 44. FILMY
  2470 punktów
 45. Sport
  2378 punktów
 46. Kortezjanie
  2070 punktów
 47. Puthinators
  1908 punktów
 48. Sony Playstation
  1296 punktów
 49. Przygodowe
  1150 punktów
 50. Temorki
  833 punktów
 51. FPS
  700 punktów
 52. Team Rieger
  652 punktów
 53. MMers
  593 punktów
 54. PC
  487 punktów
 55. Uncharted
  475 punktów
 56. Kluseczki Olgi
  438 punktów
 57. YOUTUBE
  409 punktów
 58. R5Family
  372 punktów
 59. Arianators
  323 punktów
 60. #talentobranie
  263 punktów
 61. LUDZIE
  228 punktów
 62. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 63. FANDOMS TALENTS
  220 punktów
 64. Soy Luna
  216 punktów
 65. Directioners
  204 punktów
 66. PROJEKT FANDOMS
  171 punktów
 67. 5SOSFam
  131 punktów
 68. The Good Place
  116 punktów
 69. Beautilles
  98 punktów
 70. Strzelanki
  93 punktów
 71. Selenators
  89 punktów
 72. Donaty Agaty
  86 punktów
 73. Podróże
  63 punktów
 74. Orlandonators
  58 punktów
 75. Wyścigi
  45 punktów
 76. Swifties
  32 punktów
 77. Far Cry
  28 punktów
 1. Potterheads
  280 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5528 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2723 punktów
 6. Young Stars Festival
  1442 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. Supiwerki
  137 punktów
 14. MUZYKA
  134 punktów
 15. Arturonators
  106 punktów
 16. Bambinos
  94 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2769 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1339 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post