NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)
+3 głosów

Sylwia Lipka wyruszyła w drugą trasę koncertową po całej Polsce. Odwiedzi aż 17 miast. Wybieracie się? Warto, abyście przeczytali ten artykuł. Znajdziecie tutaj najpotrzebniejsze informacje, a jeżeli nie macie takiej możliwości to na koniec pojawi się niespodzianka. 


Zapraszam do przeczytania. 

Jakie piosenki pojawią się na trasie? Kto będzie supportować? Jakie piosenki zaśpiewa?

Na Fali będzie supportował Bartek Kaszuba, siostrzeniec Sylwii. Sama wielokrotnie mówiła, że nie wyobraża sobie kogoś innego. Rodzina trzyma się razem. Support jest to rozgrzanie publiczności przed oficjalnym koncertem. 


W pierwszej kolejności na pewno zaśpiewa swoje własne piosenki, czyli Bo Nie Ma Cię Tu. Jest to jego pierwszy singiel, dzięki któremu otworzył sobie drogę na karierę. Poznały go nowe osoby. 

Kolejna piosenka Tu i Teraz, w którym wystąpiła pewna dziewczyna. Wiele fanek zazdrościło jej, że miała szansę być tak blisko niego. Ale pamiętajmy, to tylko teledysk. Ostatnia jego piosenka, czyli Kolory, która jakby tak pomyśleć wyszła nie tak dawno temu. Wystąpiły w teledysku dziewczyny z Young Stars Dance. Pokazały, dlaczego warto do nich dołączyć. Przez te lekcje mają ogromne pole do popisu. Warto! 

Na tym nie kończy się support Bartka. Zaśpiewa jeszcze kilka piosenek, które nie należą do niego, m.in Shawna Mendesa, którego raczej nie da się nie kojarzyć. Po około 20 minutach swojego show schodzi ze sceny. 


Sylwia zostaje zapowiedziania, ale zanim wejdzie mija trochę czasu. 


Wszystko zaczyna się piosenką Uskrzydlasz Mnie, czyli od promującej cały album, a kończy na odpowiedniku Fly To Sky. Obie piosenki mają nagrane teledyski, które znajdują się na kanale Sylwii. Wszystko nabiera szybkiego tempa i po chwili zaczyna się ogromne show. Śpiewa po kolei takie piosenki jak : Emerald, czyli druga i ostatnia angielska wersja na trasie, Nie Zapomnę, Kłam Dalej, Teraz, Kalkulacje, Niepoprawne, a następnie w zachowanej kolejności Zobacz, Puzzle dwa oraz Zapomnieć Chcę z płyty Szklany Sen, a następnie ostatnie piosenki, czyli Nie Wracam, Na Pokaz oraz Horyzont. 


Warto zakupić płyty, aby móc uczyć się piosenek. Wiadomo, teraz wszystko mamy podane na tacy. Większość fanów uważa, że wystarczy im słuchać piosenek z takich portali jak Spotify czy inne muzyczne, ale prawda jest inna. 


Warto zakupić płytę chociażby z takiego powodu, że pojawia się uśmiech u naszej idolki, gdy widzi, że jej praca nie poszła na marnę. Jest to wesprzenie jej ww tym, co robi. Musi to być bardzo satysfakcjonujące. Drugi powód jest taki, że lepiej się słucha piosenek z płyty. Śmiesznie to brzmi, ale tak to właśnie wygląda. Czujemy się szczęśliwi, że mamy akurat tą płytę. A ostatni powód jest taki, że ozdabia nasz pokój! 

Gdzie jeszcze zagra koncerty? Jakie możemy kupić bilety i za jaką kwotę? Kto może uczestniczyć w koncercie? Zgody!

Sylwia zagra jeszcze 13 koncertów w 2018 roku! 


Odwiedzi jeszcze :


*po lewej data koncertu, po prawej miasto i nazwa klubu* 

24.02.2018 - Katowice, DK Giszowiec 

25.02.2018 - Rzeszów, Life house 

03.03.2018 - Gdańsk, Klub Muzyczny Dobry Wieczór 

04.03.2018 - Olsztyn, Nowy Andergrant 

10.03.2018 - Gorzów Wielkopolski, C60 Club

11.03.2018 - Szczecin, DK Słowianin

18.03.2018 - Kraków, Kwadrat 

25.03.2018 - Wrocław, Stary Klasztor

07.04.2018 - Toruń, Dom Muz

08.04.2018 - Poznań, U Bazyla 

15.04.2018 - Zielona Góra, Kawon 

21.04.2018 - Koszalin, Club 105

22.04.2018 - Łódź, Scenografia 


Bilety kupimy na www.ebilet.pl oraz we wszystkich empikach w całej Polsce. 


Jakie są rodzaje biletów?


Bilet zwykły - 39 zł i obejmuje wyłącznie koncert. 

Bilet Meet And Greet (M&G) - 109 zł i obejmuje spotkanie z Sylwią, koncert oraz drobny upominek. 


Ważną sprawą, którą większość fanów pomija jest wiek. 

- osoby mające od 4-11 lat mogą uczestniczyć na koncercie, ale warunkiem wpuszczenia małoletniej osoby jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej, która również musi zakupić ten sam bilet, co małoletni i być z nim przez cały czas trwania wydarzenia 

- osoby mające od 12-18 lat mogą już same przebywać w klubie, ale warunkiem wpuszczenia takiej osoby jest pisemna zgoda rodzica bądź opiekuna 

- osoby powyżej 18 lat wchodzą samodzielnie bez żadnej zgody 


Zgodę rodzic może napisać odręcznie lub wydrukować oświadczenie, które znajdziecie klikając w poniższy link 

https://az851360.vo.msecnd.net/media/19234/os-wiadczenie-o-odpowiedzialnos-ci-na-fali.pdf 


Często jest tak, że ochroniarze nie sprawdzają zgód, ale warto zaopatrzyć się w nią, bo raczej nikt by nie chciał takiej sytuacji, że nie wpuszczą Cię na koncert idolki, na który czekałeś kilka miesięcy. O której wpuszczają? Czego nie można mieć ze sobą? Co warto wziąć ze sobą?

Godzina otwarcia bram zawsze jest na biletach, ale w przypadku Sylwii godzina nigdy się nie zmiania. W każdym mieście bilety M&G wpuszczane są już o godzinie 16:00. Często zdarza się tak, że ochroniarze wpuszczają nas szybciej do klubu, aby potem sprawnie to wszystko poszło. Ale jest to mała różnica czasowa, bo zaledwie sięga do 10 minut najwięcej. 


Bilety zwykłe są wpuszczane o godzinie 17:30, czyli po zakończeniu spotkań z Sylwią. Mają około 15 minut na zajęcie sobie miejsca i przystosowanie się do otoczenia, bo już o godzinie 17:45 zaczyna się support, a zaraz po nim koncert. 


Nie można ze sobą wziąć :


- selfiesticków! Dbajmy o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale również ludzi dookoła nas

- szklanych butelek i innnych podobnych rzeczy 

- róznych broni, noży itd!

- dużych napoji 


Warto wziąć ze sobą jakiś mały, plastikowy napój. Jeżeli wykorzystacie w 100% koncert to zapewne będzie Wam się chciało pić i przyjdzie Wam na ratunek napój, ktory wcześniej kupiliście. 

Przyda się również powerbank, jeżeli chcecie nagrywać filmiki na pamiątkę. Najważniejsze, pamiętajcie o zgodzie na koncert oraz bilecie! Dodatkowo możecie wziąć jakieś pieniądze na zakup fanzone Sylwii bądź Bartka. 

Możecie wziąć również jakieś świecące opaski na rękę czy głowę, ale pamiętajcie, żeby nie świeciły za mocno, bo fani z tyłu chcą równie dobrze widzieć Sylwię jak Wy. 


Czy jest sklep My Music? Co w nim znajdziemy?

Sklep My Music znajduje się na koncercie. Zazwyczaj jest w bardzo dobrze widocznym miejscu, więc znajdziecie go bez obaw. 

Znajdziecie w nim fazone Sylwii oraz Bartka, a na dodatek wszystkie numery Young Stars News. 


Kupicie w nim tanie rzeczy, które sięgają od 10 zł, czyli opaski materiałowe, silikonki, przypinki czy magazyny oraz droższe rzeczy po ponad 100 zł, czyli bluzy. 

Fajnym urozmaiceniem Waszych telefonów będzie Popsocket, dzięki któremu łatwiej będzie Wam się trzymać telefon. 


Z rzeczy bardziej damskich są materiałowe torebki, które będą idealne na plażowanie z przyjaciółmi! 


Jednak największym HITEM podczas tej trasy są specjalne bluzki z wszystkimi miastami w kolorze biało-niebieskim. Kosztują 60 zł. 

Jeżeli jeszcze nie masz płyty to teraz będzie odpowiedni moment na zakupienie jej. Daję słowo, że zakochasz się w niej od razu. Do tego jest książeczka z tekstami piosenek! 


Napisz koniecznie w komentarzu, czy masz zamiar coś kupić na trasie lub czy już kupiłeś. Podziel się swoją opinią na temat zakupionego przedmiotu. Jestem ciekawego Twojej opinii! 

Jak wygląda Meet And Greet? Ile trwa?

Meet and greet trwa średnio nie całą minutę, ale są wyjątki, kiedy trwa więcej. Ta osoba musi nadawać wtedy na tych samych falach co Sylwia! 


Ważną rzeczą na tym spotkaniu jest to, że możesz wziąć autograf od Sylwii (zostań do końca, zdradzę coś!). Nie ma tak naprawdę wygenerowanej liczy, jaką możesz wziąć, ale jednak szanujmy się nawzajem. Jak weźmiesz więcej niż 2 to pomyśl, że ktoś inny również o to poprosi i tego nie bedzie końca. 


Kolejną rzeczą jest pamiątkowe zdjęcie. Robi je fotograf, dlatego plusem jest to, że dostajemy je bardzo dobrej jakości. Możemy wymyślać wtedy własne pozy, ale Sylwia oznajmiła nam, że nie będzie wskakiwać na barana, ani na odwrót. Uszanujmy tą decyzję. Tutaj chodzi o nasze wzajemne zdrowie, więc prośba jest odpowiednia. 


Pamiętaj, aby rozmawiać, zagadywać. Nie stój w miejscu i nie potakuj tylko. To jest twój czas. Wykorzystaj tą chwilę na rozmowie z idolką, bo potem będziesz żałować, a niestety często się tak zdarza wśród fanów. Pamiętaj, więcej odwagi w sobie! 


Na koniec koncertu dostaniesz również pamiątkowy upominek, a w nim znajdziesz opaskę materiałową M&G, notesik podobny do tego, w którym Sylwia zapisywała piosenki, ołówek z falą oraz wlepki, a wszystko będzie zapakowane w specjalnym pudełku, na którym jest wydrukowana Sylwia. 

Koncert? Jaka jest atmosfera? Jak to wygląda?

Najgorsze w koncertach jest to, że one szybko mijają, ale cudowne jest to, że pozostają wspaniałe wspomnienia. 


"17 miast, 15 piosenek. Każda z nich opisuje inne uczucie, które zbierały się we mnie przez całe moje życie. Miłość, strach, odwrócenie, fałsz. Napewno doskonale znacie te słowa. Zaśpiewajcie je razem ze mną, Na Fali" ~ Sylwia. 


Z pewnością pamiętacie te słowa. Wypowiedziała je podczas filmiku, który zapraszał nas na jej trasę koncertową. 


Na koncertach klubowych jest najlepsza atmosfera, ponieważ to tam przychodzą ludzie, którzy z pewnością są fanami danego artysty, bo po co wydawać pieniądze, skoro się nimi nie jest?


Sylwia przed prawie każdą piosenką dodaje coś od siebie, ale tutaj niestety nie mogę przytożyć przykładowych słów, bo niestety jeszcze mnie nie było na trasie. 


Na scenie znajduje się ogromny napis "Sylwia Lipka", który robi wrażenie. Przygotowała się z pewnością na te show. Nie zapomniała o mniejszych rzeczach tj. Maska, podczas śpiewania piosenki Na Pokaz. 

Wrażenie robi również moment, kiedy poczas piosenki Horyzont tancerki puszczają konfetti. Jest to niezwykłe! 


Jedno jest pewne. Sylwia śpiewa prosto z serca. Nie ma tutaj czasu na kłamstwa. Ona jest z nami i czuje tą więź. 

Jest to jeden z najpiękniejszych dni dla fana. A czy ty byłeś na koncercie Sylwii?

Czas na niespodziankę!

Osobiście będę na trasie 03.03.18, dlatego postanowiłam zrobić niespodziankę dla jednego z Was. Specjalnie dla fandoms.pl wezmę dodatkowy autograf od Sylwii z dedykacją dla wygranej osoby. 


Co musisz zrobić, aby wygrać?


Napisz w komentarzu, dlaczego Sylwia jest Twoją idolką oraz czy spotkałeś ją i w jakich okolicznościach. 


Warunek :

Prosiłabym, aby brały udział osoby, które nie mają autografu Sylwii. Chciałabym po prostu uszczęśliwić jakoś tą osobę. 

Ta osoba musi mieszkać na terenie Polski. 

Osoba musi mieć zgodę rodziców, jeżeli jest niepełnoletnia. 


Wyniki : 

Pod koniec miesiąca stycznia wybiorę najlepszą odpowiedź oraz odpowiem tej osobie, że wygrała. Kolejnym krokiem będzie to, że napisze do niej w prywatnej wiadomości na fandoms, aby podała mi jak nazywa się na facebooku, bo tam będzie po prostu lepiej załatwić adres pod który mam wysłać autograf. 


Adres nie będzie w żaden sposób publikowany. Ma to tylko na celu wysłanie autografu Sylwii. 


Życzę wszystkim powodzenia!

Paulina 

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,800 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4543 punktów za:

Jakość:3820Popularność:585
Wsparcie:13Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:110
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,387 punktów 5 15
585 czytelników Sty 11

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

7 Komentarzy

xnagorkax Użytkownik 208 punktów 2
Super post! Powodzenia wszystkim!
+1 głos
Jest OK
Sty 11
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,387 punktów 5 15
Dziękuję Oliwka! ❤
Daria Mróz Użytkownik
Świetny post, strasznie mi się podoba! Przekonałaś mnie jakoś do zakupu pop socketa lub bluzki z miastami z trasy haha❤ Powodzenia wszystkim i widzimy się w Gdańsku Na Fali Paulina!
+1 głos
Jest OK
Sty 11
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,387 punktów 5 15
Bardzo dziękuję. Widzimy się ❤
natusia_766 Użytkownik 130 punktów 1
A o której tak mniej więcej trzeba być pod klubem jak się ma zwykły bilet? O i dlaczego nie można brać dużych napoi? A tak poza tym super post, bardzo mi pomogłaś!
+1 głos
Jest OK
Sty 11
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,387 punktów 5 15
Jeżeli będziesz mniej więcej 3-4h przed wpuszczeniem osób to możesz załapać się nawet na około 5 rząd. Jeżeli nie zależy Ci, żeby być blisko sceny to możesz przyjść nawet kilka minut przed 17:30 i nic się nie stanie. Z tyłu są mega widoki i będziesz się tam równie dobrze bawić!

Jeżeli chodzi o duże napoje to pewnie chcą zachować jakieś bezpieczeństwo, ale tutaj niestety nie znam dokładnej odpowiedzi.
Cieszę się, że post spodobał Ci się! ❤
Kam@ Użytkownik
Bardzo przydatny post!❤️
+1 głos
Jest OK
Sty 12
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,387 punktów 5 15
Dziękuję ❤
Patrycja Bałdyga Użytkownik
Bardzo chciałabym wygrać ponieważ nigdy nie widziałam Sylwi  Na początku miałam jechać na koncert jednak coś na tym zaważyło .. ( mogę opowiedzic ci priv ) Sysia jest moją jedyna kochana idolką  Kocham ja za wszystko a najbardziej za to ze jest szczera nie udaje nikogo i śpiewa z serca  nie tak jak inni na filmach tacy fajni i weseli a w rzeczywistości maja swoich fanów ( za przeproszeniem ) w dupie  Mam nadzieję ze zrozumiałaś  twoje posty są super ❤️
0 głosów
Jest OK
Sty 12
xxOliwciaxx Użytkownik 42 punktów
Sylwia jest moją największą i najważniejszą idolką ponieważ daje mi ogromną radość i motywację. To ona nauczyła mnie inaczej patrzeć na świat i na przeszkody w życiu. Dzięki niej nauczyłam się wiary w marzenia i w samą siebie. Sylwia jest moim wzorem do naśladowania. Jestem jej mega wdzięczna za wszystko i Bard zo ją kocham. A jej piosenki po prostu uwielbiam są cudowne i mają niezwykły przekaz "Mocny wdech oyrzyj łzy". Jeszcze jej nie spotkałam ale mam nadzieję że mi się uda
0 głosów
Jest OK
Sty 15
Kasia_367 Użytkownik
Sylwia jest moją jedyną i najwspanialszą na świecie idolką. ❤ Uwielbiam ją za wszystko: za styl bycia, za radość jaką mi przynosi każdego dnia. Sprawia, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki Sylwia zaczęłam wierzyć w swoje marzenia. Wierzyć, że jeśli naprawdę czegoś chcemy, to możemy to osiągnąć.  Osobiście jeszcze nigdy nie spotkałam Sylwii, ale mam nadzieję, że kiedyś mu się uda. Jej autograf byłyby dla mnie spełnieniem marzeń ❤ dziękuję za to, że zrobiłaś taki konkurs i naprawdę super post ❤
0 głosów
Jest OK
Sty 15

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
117 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 117 Gości
Dziś posty czytano : 2979 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Riverdale
  114524 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  13501 punktów
 3. Shawn Mendes Army
  11876 punktów
 4. Supiwerki
  11494 punktów
 5. Eurowizja
  7823 punktów
 6. Bartek Lovers
  6811 punktów
 7. Remonators
  5762 punktów
 8. Famous In Love
  5746 punktów
 9. YOUNG STARS
  4745 punktów
 10. MUZYKA
  4330 punktów
 11. SERIALE
  4104 punktów
 12. Progress Armia
  4101 punktów
 13. Bambinos
  4062 punktów
 14. The Originals
  3989 punktów
 15. Nintendo
  3553 punktów
 16. 13 Reasons Why
  3463 punktów
 17. Pretty Little Liars
  2966 punktów
 18. Arturonators
  2798 punktów
 19. K-Pop
  2617 punktów
 20. Stranger Things
  2511 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  2480 punktów
 22. SikorskiSquad
  2256 punktów
 23. Domisiaki
  2197 punktów
 24. Sport
  2102 punktów
 25. FILMY/SERIALE/TV
  1995 punktów
 26. Young Stars News
  1942 punktów
 27. Puthinators
  1878 punktów
 28. The 100
  1663 punktów
 29. Misiaki Sysi
  1506 punktów
 30. GRY
  806 punktów
 31. Team Rieger
  419 punktów
 32. Kluseczki Olgi
  331 punktów
 33. Once Upon A Time
  173 punktów
 34. Ania, nie Anna
  170 punktów
 35. Soy Luna
  140 punktów
 36. Arianators
  132 punktów
 37. Dua Lipa
  115 punktów
 38. God Of War
  108 punktów
 39. INNE
  85 punktów
 40. Pamiętniki Wampirów
  85 punktów
 41. FILMY
  79 punktów
 42. Sony Playstation
  52 punktów
 43. R5Family
  45 punktów
 44. Beautilles
  40 punktów
 45. Selenators
  40 punktów
 46. Podróże
  36 punktów
 47. MMers
  35 punktów
 48. Detroit
  20 punktów
 1. Potterheads
  92 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  3521 punktów
 2. Riverdale
  1833 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  1722 punktów
 4. Supiwerki
  1130 punktów
 5. SERIALE
  1109 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  827 punktów
 7. Bambinos
  686 punktów
 8. Remonators
  516 punktów
 9. YOUNG STARS
  505 punktów
 10. Young Stars News
  414 punktów
 11. Bartek Lovers
  380 punktów
 12. MUZYKA
  125 punktów
 13. Once Upon A Time
  52 punktów
 14. Pretty Little Liars
  29 punktów
 15. Domisiaki
  22 punktów
 16. Ania, nie Anna
  18 punktów
 17. KSIĄŻKI
  18 punktów
 18. Stranger Things
  17 punktów
 19. Arturonators
  16 punktów
 20. Dua Lipa
  11 punktów
 21. SikorskiSquad
  10 punktów
 22. Sport
  10 punktów
 23. FILMY
  9 punktów
 24. Eurowizja
  8 punktów
 25. Nintendo
  8 punktów
 26. GRY
  7 punktów
 27. Pamiętniki Wampirów
  7 punktów
 28. Famous In Love
  6 punktów
 29. 13 Reasons Why
  4 punktów
 30. God Of War
  4 punktów
 31. K-Pop
  4 punktów
 32. LUDZIE
  2 punktów
 33. Progress Armia
  2 punktów
 34. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2209 punktów
 2. Pretty Little Liars
  1656 punktów
 3. Riverdale
  1590 punktów
 4. Bartek Lovers
  1154 punktów
 5. Once Upon A Time
  1088 punktów
 6. Dua Lipa
  1047 punktów
 7. The Originals
  989 punktów
 8. Soy Luna
  986 punktów
 9. Shawn Mendes Army
  944 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  361 punktów
Kontakt Post