Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+3 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Sylwia Lipka wyruszyła w drugą trasę koncertową po całej Polsce. Odwiedzi aż 17 miast. Wybieracie się? Warto, abyście przeczytali ten artykuł. Znajdziecie tutaj najpotrzebniejsze informacje, a jeżeli nie macie takiej możliwości to na koniec pojawi się niespodzianka. 


Zapraszam do przeczytania. 

Jakie piosenki pojawią się na trasie? Kto będzie supportować? Jakie piosenki zaśpiewa?

Na Fali będzie supportował Bartek Kaszuba, siostrzeniec Sylwii. Sama wielokrotnie mówiła, że nie wyobraża sobie kogoś innego. Rodzina trzyma się razem. Support jest to rozgrzanie publiczności przed oficjalnym koncertem. 


W pierwszej kolejności na pewno zaśpiewa swoje własne piosenki, czyli Bo Nie Ma Cię Tu. Jest to jego pierwszy singiel, dzięki któremu otworzył sobie drogę na karierę. Poznały go nowe osoby. 

Kolejna piosenka Tu i Teraz, w którym wystąpiła pewna dziewczyna. Wiele fanek zazdrościło jej, że miała szansę być tak blisko niego. Ale pamiętajmy, to tylko teledysk. Ostatnia jego piosenka, czyli Kolory, która jakby tak pomyśleć wyszła nie tak dawno temu. Wystąpiły w teledysku dziewczyny z Young Stars Dance. Pokazały, dlaczego warto do nich dołączyć. Przez te lekcje mają ogromne pole do popisu. Warto! 

Na tym nie kończy się support Bartka. Zaśpiewa jeszcze kilka piosenek, które nie należą do niego, m.in Shawna Mendesa, którego raczej nie da się nie kojarzyć. Po około 20 minutach swojego show schodzi ze sceny. 


Sylwia zostaje zapowiedziania, ale zanim wejdzie mija trochę czasu. 


Wszystko zaczyna się piosenką Uskrzydlasz Mnie, czyli od promującej cały album, a kończy na odpowiedniku Fly To Sky. Obie piosenki mają nagrane teledyski, które znajdują się na kanale Sylwii. Wszystko nabiera szybkiego tempa i po chwili zaczyna się ogromne show. Śpiewa po kolei takie piosenki jak : Emerald, czyli druga i ostatnia angielska wersja na trasie, Nie Zapomnę, Kłam Dalej, Teraz, Kalkulacje, Niepoprawne, a następnie w zachowanej kolejności Zobacz, Puzzle dwa oraz Zapomnieć Chcę z płyty Szklany Sen, a następnie ostatnie piosenki, czyli Nie Wracam, Na Pokaz oraz Horyzont. 


Warto zakupić płyty, aby móc uczyć się piosenek. Wiadomo, teraz wszystko mamy podane na tacy. Większość fanów uważa, że wystarczy im słuchać piosenek z takich portali jak Spotify czy inne muzyczne, ale prawda jest inna. 


Warto zakupić płytę chociażby z takiego powodu, że pojawia się uśmiech u naszej idolki, gdy widzi, że jej praca nie poszła na marnę. Jest to wesprzenie jej ww tym, co robi. Musi to być bardzo satysfakcjonujące. Drugi powód jest taki, że lepiej się słucha piosenek z płyty. Śmiesznie to brzmi, ale tak to właśnie wygląda. Czujemy się szczęśliwi, że mamy akurat tą płytę. A ostatni powód jest taki, że ozdabia nasz pokój! 

Gdzie jeszcze zagra koncerty? Jakie możemy kupić bilety i za jaką kwotę? Kto może uczestniczyć w koncercie? Zgody!

Sylwia zagra jeszcze 13 koncertów w 2018 roku! 


Odwiedzi jeszcze :


*po lewej data koncertu, po prawej miasto i nazwa klubu* 

24.02.2018 - Katowice, DK Giszowiec 

25.02.2018 - Rzeszów, Life house 

03.03.2018 - Gdańsk, Klub Muzyczny Dobry Wieczór 

04.03.2018 - Olsztyn, Nowy Andergrant 

10.03.2018 - Gorzów Wielkopolski, C60 Club

11.03.2018 - Szczecin, DK Słowianin

18.03.2018 - Kraków, Kwadrat 

25.03.2018 - Wrocław, Stary Klasztor

07.04.2018 - Toruń, Dom Muz

08.04.2018 - Poznań, U Bazyla 

15.04.2018 - Zielona Góra, Kawon 

21.04.2018 - Koszalin, Club 105

22.04.2018 - Łódź, Scenografia 


Bilety kupimy na www.ebilet.pl oraz we wszystkich empikach w całej Polsce. 


Jakie są rodzaje biletów?


Bilet zwykły - 39 zł i obejmuje wyłącznie koncert. 

Bilet Meet And Greet (M&G) - 109 zł i obejmuje spotkanie z Sylwią, koncert oraz drobny upominek. 


Ważną sprawą, którą większość fanów pomija jest wiek. 

- osoby mające od 4-11 lat mogą uczestniczyć na koncercie, ale warunkiem wpuszczenia małoletniej osoby jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej, która również musi zakupić ten sam bilet, co małoletni i być z nim przez cały czas trwania wydarzenia 

- osoby mające od 12-18 lat mogą już same przebywać w klubie, ale warunkiem wpuszczenia takiej osoby jest pisemna zgoda rodzica bądź opiekuna 

- osoby powyżej 18 lat wchodzą samodzielnie bez żadnej zgody 


Zgodę rodzic może napisać odręcznie lub wydrukować oświadczenie, które znajdziecie klikając w poniższy link 

https://az851360.vo.msecnd.net/media/19234/os-wiadczenie-o-odpowiedzialnos-ci-na-fali.pdf 


Często jest tak, że ochroniarze nie sprawdzają zgód, ale warto zaopatrzyć się w nią, bo raczej nikt by nie chciał takiej sytuacji, że nie wpuszczą Cię na koncert idolki, na który czekałeś kilka miesięcy. O której wpuszczają? Czego nie można mieć ze sobą? Co warto wziąć ze sobą?

Godzina otwarcia bram zawsze jest na biletach, ale w przypadku Sylwii godzina nigdy się nie zmiania. W każdym mieście bilety M&G wpuszczane są już o godzinie 16:00. Często zdarza się tak, że ochroniarze wpuszczają nas szybciej do klubu, aby potem sprawnie to wszystko poszło. Ale jest to mała różnica czasowa, bo zaledwie sięga do 10 minut najwięcej. 


Bilety zwykłe są wpuszczane o godzinie 17:30, czyli po zakończeniu spotkań z Sylwią. Mają około 15 minut na zajęcie sobie miejsca i przystosowanie się do otoczenia, bo już o godzinie 17:45 zaczyna się support, a zaraz po nim koncert. 


Nie można ze sobą wziąć :


- selfiesticków! Dbajmy o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale również ludzi dookoła nas

- szklanych butelek i innnych podobnych rzeczy 

- róznych broni, noży itd!

- dużych napoji 


Warto wziąć ze sobą jakiś mały, plastikowy napój. Jeżeli wykorzystacie w 100% koncert to zapewne będzie Wam się chciało pić i przyjdzie Wam na ratunek napój, ktory wcześniej kupiliście. 

Przyda się również powerbank, jeżeli chcecie nagrywać filmiki na pamiątkę. Najważniejsze, pamiętajcie o zgodzie na koncert oraz bilecie! Dodatkowo możecie wziąć jakieś pieniądze na zakup fanzone Sylwii bądź Bartka. 

Możecie wziąć również jakieś świecące opaski na rękę czy głowę, ale pamiętajcie, żeby nie świeciły za mocno, bo fani z tyłu chcą równie dobrze widzieć Sylwię jak Wy. 


Czy jest sklep My Music? Co w nim znajdziemy?

Sklep My Music znajduje się na koncercie. Zazwyczaj jest w bardzo dobrze widocznym miejscu, więc znajdziecie go bez obaw. 

Znajdziecie w nim fazone Sylwii oraz Bartka, a na dodatek wszystkie numery Young Stars News. 


Kupicie w nim tanie rzeczy, które sięgają od 10 zł, czyli opaski materiałowe, silikonki, przypinki czy magazyny oraz droższe rzeczy po ponad 100 zł, czyli bluzy. 

Fajnym urozmaiceniem Waszych telefonów będzie Popsocket, dzięki któremu łatwiej będzie Wam się trzymać telefon. 


Z rzeczy bardziej damskich są materiałowe torebki, które będą idealne na plażowanie z przyjaciółmi! 


Jednak największym HITEM podczas tej trasy są specjalne bluzki z wszystkimi miastami w kolorze biało-niebieskim. Kosztują 60 zł. 

Jeżeli jeszcze nie masz płyty to teraz będzie odpowiedni moment na zakupienie jej. Daję słowo, że zakochasz się w niej od razu. Do tego jest książeczka z tekstami piosenek! 


Napisz koniecznie w komentarzu, czy masz zamiar coś kupić na trasie lub czy już kupiłeś. Podziel się swoją opinią na temat zakupionego przedmiotu. Jestem ciekawego Twojej opinii! 

Jak wygląda Meet And Greet? Ile trwa?

Meet and greet trwa średnio nie całą minutę, ale są wyjątki, kiedy trwa więcej. Ta osoba musi nadawać wtedy na tych samych falach co Sylwia! 


Ważną rzeczą na tym spotkaniu jest to, że możesz wziąć autograf od Sylwii (zostań do końca, zdradzę coś!). Nie ma tak naprawdę wygenerowanej liczy, jaką możesz wziąć, ale jednak szanujmy się nawzajem. Jak weźmiesz więcej niż 2 to pomyśl, że ktoś inny również o to poprosi i tego nie bedzie końca. 


Kolejną rzeczą jest pamiątkowe zdjęcie. Robi je fotograf, dlatego plusem jest to, że dostajemy je bardzo dobrej jakości. Możemy wymyślać wtedy własne pozy, ale Sylwia oznajmiła nam, że nie będzie wskakiwać na barana, ani na odwrót. Uszanujmy tą decyzję. Tutaj chodzi o nasze wzajemne zdrowie, więc prośba jest odpowiednia. 


Pamiętaj, aby rozmawiać, zagadywać. Nie stój w miejscu i nie potakuj tylko. To jest twój czas. Wykorzystaj tą chwilę na rozmowie z idolką, bo potem będziesz żałować, a niestety często się tak zdarza wśród fanów. Pamiętaj, więcej odwagi w sobie! 


Na koniec koncertu dostaniesz również pamiątkowy upominek, a w nim znajdziesz opaskę materiałową M&G, notesik podobny do tego, w którym Sylwia zapisywała piosenki, ołówek z falą oraz wlepki, a wszystko będzie zapakowane w specjalnym pudełku, na którym jest wydrukowana Sylwia. 

Koncert? Jaka jest atmosfera? Jak to wygląda?

Najgorsze w koncertach jest to, że one szybko mijają, ale cudowne jest to, że pozostają wspaniałe wspomnienia. 


"17 miast, 15 piosenek. Każda z nich opisuje inne uczucie, które zbierały się we mnie przez całe moje życie. Miłość, strach, odwrócenie, fałsz. Napewno doskonale znacie te słowa. Zaśpiewajcie je razem ze mną, Na Fali" ~ Sylwia. 


Z pewnością pamiętacie te słowa. Wypowiedziała je podczas filmiku, który zapraszał nas na jej trasę koncertową. 


Na koncertach klubowych jest najlepsza atmosfera, ponieważ to tam przychodzą ludzie, którzy z pewnością są fanami danego artysty, bo po co wydawać pieniądze, skoro się nimi nie jest?


Sylwia przed prawie każdą piosenką dodaje coś od siebie, ale tutaj niestety nie mogę przytożyć przykładowych słów, bo niestety jeszcze mnie nie było na trasie. 


Na scenie znajduje się ogromny napis "Sylwia Lipka", który robi wrażenie. Przygotowała się z pewnością na te show. Nie zapomniała o mniejszych rzeczach tj. Maska, podczas śpiewania piosenki Na Pokaz. 

Wrażenie robi również moment, kiedy poczas piosenki Horyzont tancerki puszczają konfetti. Jest to niezwykłe! 


Jedno jest pewne. Sylwia śpiewa prosto z serca. Nie ma tutaj czasu na kłamstwa. Ona jest z nami i czuje tą więź. 

Jest to jeden z najpiękniejszych dni dla fana. A czy ty byłeś na koncercie Sylwii?

Czas na niespodziankę!

Osobiście będę na trasie 03.03.18, dlatego postanowiłam zrobić niespodziankę dla jednego z Was. Specjalnie dla fandoms.pl wezmę dodatkowy autograf od Sylwii z dedykacją dla wygranej osoby. 


Co musisz zrobić, aby wygrać?


Napisz w komentarzu, dlaczego Sylwia jest Twoją idolką oraz czy spotkałeś ją i w jakich okolicznościach. 


Warunek :

Prosiłabym, aby brały udział osoby, które nie mają autografu Sylwii. Chciałabym po prostu uszczęśliwić jakoś tą osobę. 

Ta osoba musi mieszkać na terenie Polski. 

Osoba musi mieć zgodę rodziców, jeżeli jest niepełnoletnia. 


Wyniki : 

Pod koniec miesiąca stycznia wybiorę najlepszą odpowiedź oraz odpowiem tej osobie, że wygrała. Kolejnym krokiem będzie to, że napisze do niej w prywatnej wiadomości na fandoms, aby podała mi jak nazywa się na facebooku, bo tam będzie po prostu lepiej załatwić adres pod który mam wysłać autograf. 


Adres nie będzie w żaden sposób publikowany. Ma to tylko na celu wysłanie autografu Sylwii. 


Życzę wszystkim powodzenia!

Paulina 

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (2) ocenili go na: 3,800 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 4468 punktów za:

Jakość:3820Popularność:515
Podziękowania:8Ocena:15
Wyróżnienia:0Komentarze:110

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 578,110 punktów 4 14
515 czytelników Sty 11

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

7 Komentarzy

xnagorkax Zarejestrowany użytkownik 208 punktów 1
Super post! Powodzenia wszystkim!
+1 głos
Sty 11
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 578,110 punktów 4 14
Dziękuję Oliwka! ❤
Daria Mróz Gość
Świetny post, strasznie mi się podoba! Przekonałaś mnie jakoś do zakupu pop socketa lub bluzki z miastami z trasy haha❤ Powodzenia wszystkim i widzimy się w Gdańsku Na Fali Paulina!
+1 głos
Sty 11
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 578,110 punktów 4 14
Bardzo dziękuję. Widzimy się ❤
natusia_766 Zarejestrowany użytkownik 114 punktów 1
A o której tak mniej więcej trzeba być pod klubem jak się ma zwykły bilet? O i dlaczego nie można brać dużych napoi? A tak poza tym super post, bardzo mi pomogłaś!
+1 głos
Sty 11
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 578,110 punktów 4 14
Jeżeli będziesz mniej więcej 3-4h przed wpuszczeniem osób to możesz załapać się nawet na około 5 rząd. Jeżeli nie zależy Ci, żeby być blisko sceny to możesz przyjść nawet kilka minut przed 17:30 i nic się nie stanie. Z tyłu są mega widoki i będziesz się tam równie dobrze bawić!

Jeżeli chodzi o duże napoje to pewnie chcą zachować jakieś bezpieczeństwo, ale tutaj niestety nie znam dokładnej odpowiedzi.
Cieszę się, że post spodobał Ci się! ❤
Kam@ Gość
Bardzo przydatny post!❤️
+1 głos
Sty 12
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 578,110 punktów 4 14
Dziękuję ❤
Patrycja Bałdyga Gość
Bardzo chciałabym wygrać ponieważ nigdy nie widziałam Sylwi  Na początku miałam jechać na koncert jednak coś na tym zaważyło .. ( mogę opowiedzic ci priv ) Sysia jest moją jedyna kochana idolką  Kocham ja za wszystko a najbardziej za to ze jest szczera nie udaje nikogo i śpiewa z serca  nie tak jak inni na filmach tacy fajni i weseli a w rzeczywistości maja swoich fanów ( za przeproszeniem ) w dupie  Mam nadzieję ze zrozumiałaś  twoje posty są super ❤️
0 głosów
Sty 12
xxOliwciaxx Zarejestrowany użytkownik 40 punktów
Sylwia jest moją największą i najważniejszą idolką ponieważ daje mi ogromną radość i motywację. To ona nauczyła mnie inaczej patrzeć na świat i na przeszkody w życiu. Dzięki niej nauczyłam się wiary w marzenia i w samą siebie. Sylwia jest moim wzorem do naśladowania. Jestem jej mega wdzięczna za wszystko i Bard zo ją kocham. A jej piosenki po prostu uwielbiam są cudowne i mają niezwykły przekaz "Mocny wdech oyrzyj łzy". Jeszcze jej nie spotkałam ale mam nadzieję że mi się uda
0 głosów
Sty 15
Kasia_367 Gość
Sylwia jest moją jedyną i najwspanialszą na świecie idolką. ❤ Uwielbiam ją za wszystko: za styl bycia, za radość jaką mi przynosi każdego dnia. Sprawia, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki Sylwia zaczęłam wierzyć w swoje marzenia. Wierzyć, że jeśli naprawdę czegoś chcemy, to możemy to osiągnąć.  Osobiście jeszcze nigdy nie spotkałam Sylwii, ale mam nadzieję, że kiedyś mu się uda. Jej autograf byłyby dla mnie spełnieniem marzeń ❤ dziękuję za to, że zrobiłaś taki konkurs i naprawdę super post ❤
0 głosów
Sty 15

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
158 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 152 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9901 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6623 punktów
 6. Riverdale
  3244 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  74 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post