+3 głosów
(postid: 327404) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Sylwia Lipka wyruszyła w drugą trasę koncertową po całej Polsce. Odwiedzi aż 17 miast. Wybieracie się? Warto, abyście przeczytali ten artykuł. Znajdziecie tutaj najpotrzebniejsze informacje, a jeżeli nie macie takiej możliwości to na koniec pojawi się niespodzianka. 


Zapraszam do przeczytania. 

Jakie piosenki pojawią się na trasie? Kto będzie supportować? Jakie piosenki zaśpiewa?

Na Fali będzie supportował Bartek Kaszuba, siostrzeniec Sylwii. Sama wielokrotnie mówiła, że nie wyobraża sobie kogoś innego. Rodzina trzyma się razem. Support jest to rozgrzanie publiczności przed oficjalnym koncertem. 


W pierwszej kolejności na pewno zaśpiewa swoje własne piosenki, czyli Bo Nie Ma Cię Tu. Jest to jego pierwszy singiel, dzięki któremu otworzył sobie drogę na karierę. Poznały go nowe osoby. 

Kolejna piosenka Tu i Teraz, w którym wystąpiła pewna dziewczyna. Wiele fanek zazdrościło jej, że miała szansę być tak blisko niego. Ale pamiętajmy, to tylko teledysk. Ostatnia jego piosenka, czyli Kolory, która jakby tak pomyśleć wyszła nie tak dawno temu. Wystąpiły w teledysku dziewczyny z Young Stars Dance. Pokazały, dlaczego warto do nich dołączyć. Przez te lekcje mają ogromne pole do popisu. Warto! 

Na tym nie kończy się support Bartka. Zaśpiewa jeszcze kilka piosenek, które nie należą do niego, m.in Shawna Mendesa, którego raczej nie da się nie kojarzyć. Po około 20 minutach swojego show schodzi ze sceny. 


Sylwia zostaje zapowiedziania, ale zanim wejdzie mija trochę czasu. 


Wszystko zaczyna się piosenką Uskrzydlasz Mnie, czyli od promującej cały album, a kończy na odpowiedniku Fly To Sky. Obie piosenki mają nagrane teledyski, które znajdują się na kanale Sylwii. Wszystko nabiera szybkiego tempa i po chwili zaczyna się ogromne show. Śpiewa po kolei takie piosenki jak : Emerald, czyli druga i ostatnia angielska wersja na trasie, Nie Zapomnę, Kłam Dalej, Teraz, Kalkulacje, Niepoprawne, a następnie w zachowanej kolejności Zobacz, Puzzle dwa oraz Zapomnieć Chcę z płyty Szklany Sen, a następnie ostatnie piosenki, czyli Nie Wracam, Na Pokaz oraz Horyzont. 


Warto zakupić płyty, aby móc uczyć się piosenek. Wiadomo, teraz wszystko mamy podane na tacy. Większość fanów uważa, że wystarczy im słuchać piosenek z takich portali jak Spotify czy inne muzyczne, ale prawda jest inna. 


Warto zakupić płytę chociażby z takiego powodu, że pojawia się uśmiech u naszej idolki, gdy widzi, że jej praca nie poszła na marnę. Jest to wesprzenie jej ww tym, co robi. Musi to być bardzo satysfakcjonujące. Drugi powód jest taki, że lepiej się słucha piosenek z płyty. Śmiesznie to brzmi, ale tak to właśnie wygląda. Czujemy się szczęśliwi, że mamy akurat tą płytę. A ostatni powód jest taki, że ozdabia nasz pokój! 

Gdzie jeszcze zagra koncerty? Jakie możemy kupić bilety i za jaką kwotę? Kto może uczestniczyć w koncercie? Zgody!

Sylwia zagra jeszcze 13 koncertów w 2018 roku! 


Odwiedzi jeszcze :


*po lewej data koncertu, po prawej miasto i nazwa klubu* 

24.02.2018 - Katowice, DK Giszowiec 

25.02.2018 - Rzeszów, Life house 

03.03.2018 - Gdańsk, Klub Muzyczny Dobry Wieczór 

04.03.2018 - Olsztyn, Nowy Andergrant 

10.03.2018 - Gorzów Wielkopolski, C60 Club

11.03.2018 - Szczecin, DK Słowianin

18.03.2018 - Kraków, Kwadrat 

25.03.2018 - Wrocław, Stary Klasztor

07.04.2018 - Toruń, Dom Muz

08.04.2018 - Poznań, U Bazyla 

15.04.2018 - Zielona Góra, Kawon 

21.04.2018 - Koszalin, Club 105

22.04.2018 - Łódź, Scenografia 


Bilety kupimy na www.ebilet.pl oraz we wszystkich empikach w całej Polsce. 


Jakie są rodzaje biletów?


Bilet zwykły - 39 zł i obejmuje wyłącznie koncert. 

Bilet Meet And Greet (M&G) - 109 zł i obejmuje spotkanie z Sylwią, koncert oraz drobny upominek. 


Ważną sprawą, którą większość fanów pomija jest wiek. 

- osoby mające od 4-11 lat mogą uczestniczyć na koncercie, ale warunkiem wpuszczenia małoletniej osoby jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej, która również musi zakupić ten sam bilet, co małoletni i być z nim przez cały czas trwania wydarzenia 

- osoby mające od 12-18 lat mogą już same przebywać w klubie, ale warunkiem wpuszczenia takiej osoby jest pisemna zgoda rodzica bądź opiekuna 

- osoby powyżej 18 lat wchodzą samodzielnie bez żadnej zgody 


Zgodę rodzic może napisać odręcznie lub wydrukować oświadczenie, które znajdziecie klikając w poniższy link 

https://az851360.vo.msecnd.net/media/19234/os-wiadczenie-o-odpowiedzialnos-ci-na-fali.pdf 


Często jest tak, że ochroniarze nie sprawdzają zgód, ale warto zaopatrzyć się w nią, bo raczej nikt by nie chciał takiej sytuacji, że nie wpuszczą Cię na koncert idolki, na który czekałeś kilka miesięcy. O której wpuszczają? Czego nie można mieć ze sobą? Co warto wziąć ze sobą?

Godzina otwarcia bram zawsze jest na biletach, ale w przypadku Sylwii godzina nigdy się nie zmiania. W każdym mieście bilety M&G wpuszczane są już o godzinie 16:00. Często zdarza się tak, że ochroniarze wpuszczają nas szybciej do klubu, aby potem sprawnie to wszystko poszło. Ale jest to mała różnica czasowa, bo zaledwie sięga do 10 minut najwięcej. 


Bilety zwykłe są wpuszczane o godzinie 17:30, czyli po zakończeniu spotkań z Sylwią. Mają około 15 minut na zajęcie sobie miejsca i przystosowanie się do otoczenia, bo już o godzinie 17:45 zaczyna się support, a zaraz po nim koncert. 


Nie można ze sobą wziąć :


- selfiesticków! Dbajmy o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale również ludzi dookoła nas

- szklanych butelek i innnych podobnych rzeczy 

- róznych broni, noży itd!

- dużych napoji 


Warto wziąć ze sobą jakiś mały, plastikowy napój. Jeżeli wykorzystacie w 100% koncert to zapewne będzie Wam się chciało pić i przyjdzie Wam na ratunek napój, ktory wcześniej kupiliście. 

Przyda się również powerbank, jeżeli chcecie nagrywać filmiki na pamiątkę. Najważniejsze, pamiętajcie o zgodzie na koncert oraz bilecie! Dodatkowo możecie wziąć jakieś pieniądze na zakup fanzone Sylwii bądź Bartka. 

Możecie wziąć również jakieś świecące opaski na rękę czy głowę, ale pamiętajcie, żeby nie świeciły za mocno, bo fani z tyłu chcą równie dobrze widzieć Sylwię jak Wy. 


Czy jest sklep My Music? Co w nim znajdziemy?

Sklep My Music znajduje się na koncercie. Zazwyczaj jest w bardzo dobrze widocznym miejscu, więc znajdziecie go bez obaw. 

Znajdziecie w nim fazone Sylwii oraz Bartka, a na dodatek wszystkie numery Young Stars News. 


Kupicie w nim tanie rzeczy, które sięgają od 10 zł, czyli opaski materiałowe, silikonki, przypinki czy magazyny oraz droższe rzeczy po ponad 100 zł, czyli bluzy. 

Fajnym urozmaiceniem Waszych telefonów będzie Popsocket, dzięki któremu łatwiej będzie Wam się trzymać telefon. 


Z rzeczy bardziej damskich są materiałowe torebki, które będą idealne na plażowanie z przyjaciółmi! 


Jednak największym HITEM podczas tej trasy są specjalne bluzki z wszystkimi miastami w kolorze biało-niebieskim. Kosztują 60 zł. 

Jeżeli jeszcze nie masz płyty to teraz będzie odpowiedni moment na zakupienie jej. Daję słowo, że zakochasz się w niej od razu. Do tego jest książeczka z tekstami piosenek! 


Napisz koniecznie w komentarzu, czy masz zamiar coś kupić na trasie lub czy już kupiłeś. Podziel się swoją opinią na temat zakupionego przedmiotu. Jestem ciekawego Twojej opinii! 

Jak wygląda Meet And Greet? Ile trwa?

Meet and greet trwa średnio nie całą minutę, ale są wyjątki, kiedy trwa więcej. Ta osoba musi nadawać wtedy na tych samych falach co Sylwia! 


Ważną rzeczą na tym spotkaniu jest to, że możesz wziąć autograf od Sylwii (zostań do końca, zdradzę coś!). Nie ma tak naprawdę wygenerowanej liczy, jaką możesz wziąć, ale jednak szanujmy się nawzajem. Jak weźmiesz więcej niż 2 to pomyśl, że ktoś inny również o to poprosi i tego nie bedzie końca. 


Kolejną rzeczą jest pamiątkowe zdjęcie. Robi je fotograf, dlatego plusem jest to, że dostajemy je bardzo dobrej jakości. Możemy wymyślać wtedy własne pozy, ale Sylwia oznajmiła nam, że nie będzie wskakiwać na barana, ani na odwrót. Uszanujmy tą decyzję. Tutaj chodzi o nasze wzajemne zdrowie, więc prośba jest odpowiednia. 


Pamiętaj, aby rozmawiać, zagadywać. Nie stój w miejscu i nie potakuj tylko. To jest twój czas. Wykorzystaj tą chwilę na rozmowie z idolką, bo potem będziesz żałować, a niestety często się tak zdarza wśród fanów. Pamiętaj, więcej odwagi w sobie! 


Na koniec koncertu dostaniesz również pamiątkowy upominek, a w nim znajdziesz opaskę materiałową M&G, notesik podobny do tego, w którym Sylwia zapisywała piosenki, ołówek z falą oraz wlepki, a wszystko będzie zapakowane w specjalnym pudełku, na którym jest wydrukowana Sylwia. 

Koncert? Jaka jest atmosfera? Jak to wygląda?

Najgorsze w koncertach jest to, że one szybko mijają, ale cudowne jest to, że pozostają wspaniałe wspomnienia. 


"17 miast, 15 piosenek. Każda z nich opisuje inne uczucie, które zbierały się we mnie przez całe moje życie. Miłość, strach, odwrócenie, fałsz. Napewno doskonale znacie te słowa. Zaśpiewajcie je razem ze mną, Na Fali" ~ Sylwia. 


Z pewnością pamiętacie te słowa. Wypowiedziała je podczas filmiku, który zapraszał nas na jej trasę koncertową. 


Na koncertach klubowych jest najlepsza atmosfera, ponieważ to tam przychodzą ludzie, którzy z pewnością są fanami danego artysty, bo po co wydawać pieniądze, skoro się nimi nie jest?


Sylwia przed prawie każdą piosenką dodaje coś od siebie, ale tutaj niestety nie mogę przytożyć przykładowych słów, bo niestety jeszcze mnie nie było na trasie. 


Na scenie znajduje się ogromny napis "Sylwia Lipka", który robi wrażenie. Przygotowała się z pewnością na te show. Nie zapomniała o mniejszych rzeczach tj. Maska, podczas śpiewania piosenki Na Pokaz. 

Wrażenie robi również moment, kiedy poczas piosenki Horyzont tancerki puszczają konfetti. Jest to niezwykłe! 


Jedno jest pewne. Sylwia śpiewa prosto z serca. Nie ma tutaj czasu na kłamstwa. Ona jest z nami i czuje tą więź. 

Jest to jeden z najpiękniejszych dni dla fana. A czy ty byłeś na koncercie Sylwii?

Czas na niespodziankę!

Osobiście będę na trasie 03.03.18, dlatego postanowiłam zrobić niespodziankę dla jednego z Was. Specjalnie dla fandoms.pl wezmę dodatkowy autograf od Sylwii z dedykacją dla wygranej osoby. 


Co musisz zrobić, aby wygrać?


Napisz w komentarzu, dlaczego Sylwia jest Twoją idolką oraz czy spotkałeś ją i w jakich okolicznościach. 


Warunek :

Prosiłabym, aby brały udział osoby, które nie mają autografu Sylwii. Chciałabym po prostu uszczęśliwić jakoś tą osobę. 

Ta osoba musi mieszkać na terenie Polski. 

Osoba musi mieć zgodę rodziców, jeżeli jest niepełnoletnia. 


Wyniki : 

Pod koniec miesiąca stycznia wybiorę najlepszą odpowiedź oraz odpowiem tej osobie, że wygrała. Kolejnym krokiem będzie to, że napisze do niej w prywatnej wiadomości na fandoms, aby podała mi jak nazywa się na facebooku, bo tam będzie po prostu lepiej załatwić adres pod który mam wysłać autograf. 


Adres nie będzie w żaden sposób publikowany. Ma to tylko na celu wysłanie autografu Sylwii. 


Życzę wszystkim powodzenia!

Paulina 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,800 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
3
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 4612 punktów za:

Jakość:3820Popularność:651
Wsparcie:13Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:113
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
651 czytelników Sty 11, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

7 Komentarzy

xnagorkax Fan 208 pkt
Super post! Powodzenia wszystkim!
+1 głos
Sty 11, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Dziękuję Oliwka! ❤
Daria Mróz Użytkownik
Świetny post, strasznie mi się podoba! Przekonałaś mnie jakoś do zakupu pop socketa lub bluzki z miastami z trasy haha❤ Powodzenia wszystkim i widzimy się w Gdańsku Na Fali Paulina!
+1 głos
Sty 11, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Bardzo dziękuję. Widzimy się ❤
natusia_766 Użytkownik 130 pkt
A o której tak mniej więcej trzeba być pod klubem jak się ma zwykły bilet? O i dlaczego nie można brać dużych napoi? :D A tak poza tym super post, bardzo mi pomogłaś!
+1 głos
Sty 11, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Jeżeli będziesz mniej więcej 3-4h przed wpuszczeniem osób to możesz załapać się nawet na około 5 rząd. Jeżeli nie zależy Ci, żeby być blisko sceny to możesz przyjść nawet kilka minut przed 17:30 i nic się nie stanie. Z tyłu są mega widoki i będziesz się tam równie dobrze bawić!

Jeżeli chodzi o duże napoje to pewnie chcą zachować jakieś bezpieczeństwo, ale tutaj niestety nie znam dokładnej odpowiedzi.
Cieszę się, że post spodobał Ci się! ❤
Kam@ Użytkownik
Bardzo przydatny post!❤️
+1 głos
Sty 12, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Dziękuję ❤
Patrycja Bałdyga Użytkownik
Bardzo chciałabym wygrać ponieważ nigdy nie widziałam Sylwi  Na początku miałam jechać na koncert jednak coś na tym zaważyło .. ( mogę opowiedzic ci priv ) Sysia jest moją jedyna kochana idolką  Kocham ja za wszystko a najbardziej za to ze jest szczera nie udaje nikogo i śpiewa z serca  nie tak jak inni na filmach tacy fajni i weseli a w rzeczywistości maja swoich fanów ( za przeproszeniem ) w dupie  Mam nadzieję ze zrozumiałaś  twoje posty są super ❤️
0 głosów
Sty 12, 2018
xxOliwciaxx Użytkownik 42 pkt
Sylwia jest moją największą i najważniejszą idolką ponieważ daje mi ogromną radość i motywację. To ona nauczyła mnie inaczej patrzeć na świat i na przeszkody w życiu. Dzięki niej nauczyłam się wiary w marzenia i w samą siebie. Sylwia jest moim wzorem do naśladowania. Jestem jej mega wdzięczna za wszystko i Bard zo ją kocham. A jej piosenki po prostu uwielbiam są cudowne i mają niezwykły przekaz "Mocny wdech oyrzyj łzy". Jeszcze jej nie spotkałam ale mam nadzieję że mi się uda
0 głosów
Sty 15, 2018
Kasia_367 Użytkownik
Sylwia jest moją jedyną i najwspanialszą na świecie idolką. ❤ Uwielbiam ją za wszystko: za styl bycia, za radość jaką mi przynosi każdego dnia. Sprawia, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki Sylwia zaczęłam wierzyć w swoje marzenia. Wierzyć, że jeśli naprawdę czegoś chcemy, to możemy to osiągnąć.  Osobiście jeszcze nigdy nie spotkałam Sylwii, ale mam nadzieję, że kiedyś mu się uda. Jej autograf byłyby dla mnie spełnieniem marzeń ❤ dziękuję za to, że zrobiłaś taki konkurs i naprawdę super post ❤
0 głosów
Sty 15, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
176 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 176 Gości
Dziś posty czytano : 17491 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  475244 punktów
 2. Bartek Lovers
  39725 punktów
 3. Supiwerki
  37867 punktów
 4. The 100
  34443 punktów
 5. SikorskiSquad
  31763 punktów
 6. Young Stars Festival
  27340 punktów
 7. SERIALE
  23389 punktów
 8. GRY
  21755 punktów
 9. Arturonators
  18113 punktów
 10. Life Is Strange
  17815 punktów
 11. Domisiaki
  17483 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17136 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15807 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15516 punktów
 16. Once Upon A Time
  13554 punktów
 17. Bambinos
  12385 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12207 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11485 punktów
 21. Remonators
  9740 punktów
 22. Eurowizja
  9531 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7663 punktów
 25. TALENTY
  6080 punktów
 26. Playstation VR
  5951 punktów
 27. Forza
  5665 punktów
 28. MUZYKA
  5197 punktów
 29. Nintendo
  5076 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4855 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4456 punktów
 34. Progress Armia
  4229 punktów
 35. The Originals
  4135 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3904 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3854 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów
 39. Stranger Things
  3110 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2508 punktów
 42. Young Stars News
  2502 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2367 punktów
 45. Sport
  2325 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1206 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  629 punktów
 52. MMers
  526 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  422 punktów
 56. YOUTUBE
  393 punktów
 57. R5Family
  326 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  215 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  207 punktów
 63. Directioners
  184 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  180 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. 5SOSFam
  113 punktów
 67. The Good Place
  107 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  81 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  52 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1339 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post