NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+3 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Sylwia Lipka wyruszyła w drugą trasę koncertową po całej Polsce. Odwiedzi aż 17 miast. Wybieracie się? Warto, abyście przeczytali ten artykuł. Znajdziecie tutaj najpotrzebniejsze informacje, a jeżeli nie macie takiej możliwości to na koniec pojawi się niespodzianka. 


Zapraszam do przeczytania. 

Jakie piosenki pojawią się na trasie? Kto będzie supportować? Jakie piosenki zaśpiewa?

Na Fali będzie supportował Bartek Kaszuba, siostrzeniec Sylwii. Sama wielokrotnie mówiła, że nie wyobraża sobie kogoś innego. Rodzina trzyma się razem. Support jest to rozgrzanie publiczności przed oficjalnym koncertem. 


W pierwszej kolejności na pewno zaśpiewa swoje własne piosenki, czyli Bo Nie Ma Cię Tu. Jest to jego pierwszy singiel, dzięki któremu otworzył sobie drogę na karierę. Poznały go nowe osoby. 

Kolejna piosenka Tu i Teraz, w którym wystąpiła pewna dziewczyna. Wiele fanek zazdrościło jej, że miała szansę być tak blisko niego. Ale pamiętajmy, to tylko teledysk. Ostatnia jego piosenka, czyli Kolory, która jakby tak pomyśleć wyszła nie tak dawno temu. Wystąpiły w teledysku dziewczyny z Young Stars Dance. Pokazały, dlaczego warto do nich dołączyć. Przez te lekcje mają ogromne pole do popisu. Warto! 

Na tym nie kończy się support Bartka. Zaśpiewa jeszcze kilka piosenek, które nie należą do niego, m.in Shawna Mendesa, którego raczej nie da się nie kojarzyć. Po około 20 minutach swojego show schodzi ze sceny. 


Sylwia zostaje zapowiedziania, ale zanim wejdzie mija trochę czasu. 


Wszystko zaczyna się piosenką Uskrzydlasz Mnie, czyli od promującej cały album, a kończy na odpowiedniku Fly To Sky. Obie piosenki mają nagrane teledyski, które znajdują się na kanale Sylwii. Wszystko nabiera szybkiego tempa i po chwili zaczyna się ogromne show. Śpiewa po kolei takie piosenki jak : Emerald, czyli druga i ostatnia angielska wersja na trasie, Nie Zapomnę, Kłam Dalej, Teraz, Kalkulacje, Niepoprawne, a następnie w zachowanej kolejności Zobacz, Puzzle dwa oraz Zapomnieć Chcę z płyty Szklany Sen, a następnie ostatnie piosenki, czyli Nie Wracam, Na Pokaz oraz Horyzont. 


Warto zakupić płyty, aby móc uczyć się piosenek. Wiadomo, teraz wszystko mamy podane na tacy. Większość fanów uważa, że wystarczy im słuchać piosenek z takich portali jak Spotify czy inne muzyczne, ale prawda jest inna. 


Warto zakupić płytę chociażby z takiego powodu, że pojawia się uśmiech u naszej idolki, gdy widzi, że jej praca nie poszła na marnę. Jest to wesprzenie jej ww tym, co robi. Musi to być bardzo satysfakcjonujące. Drugi powód jest taki, że lepiej się słucha piosenek z płyty. Śmiesznie to brzmi, ale tak to właśnie wygląda. Czujemy się szczęśliwi, że mamy akurat tą płytę. A ostatni powód jest taki, że ozdabia nasz pokój! 

Gdzie jeszcze zagra koncerty? Jakie możemy kupić bilety i za jaką kwotę? Kto może uczestniczyć w koncercie? Zgody!

Sylwia zagra jeszcze 13 koncertów w 2018 roku! 


Odwiedzi jeszcze :


*po lewej data koncertu, po prawej miasto i nazwa klubu* 

24.02.2018 - Katowice, DK Giszowiec 

25.02.2018 - Rzeszów, Life house 

03.03.2018 - Gdańsk, Klub Muzyczny Dobry Wieczór 

04.03.2018 - Olsztyn, Nowy Andergrant 

10.03.2018 - Gorzów Wielkopolski, C60 Club

11.03.2018 - Szczecin, DK Słowianin

18.03.2018 - Kraków, Kwadrat 

25.03.2018 - Wrocław, Stary Klasztor

07.04.2018 - Toruń, Dom Muz

08.04.2018 - Poznań, U Bazyla 

15.04.2018 - Zielona Góra, Kawon 

21.04.2018 - Koszalin, Club 105

22.04.2018 - Łódź, Scenografia 


Bilety kupimy na www.ebilet.pl oraz we wszystkich empikach w całej Polsce. 


Jakie są rodzaje biletów?


Bilet zwykły - 39 zł i obejmuje wyłącznie koncert. 

Bilet Meet And Greet (M&G) - 109 zł i obejmuje spotkanie z Sylwią, koncert oraz drobny upominek. 


Ważną sprawą, którą większość fanów pomija jest wiek. 

- osoby mające od 4-11 lat mogą uczestniczyć na koncercie, ale warunkiem wpuszczenia małoletniej osoby jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej, która również musi zakupić ten sam bilet, co małoletni i być z nim przez cały czas trwania wydarzenia 

- osoby mające od 12-18 lat mogą już same przebywać w klubie, ale warunkiem wpuszczenia takiej osoby jest pisemna zgoda rodzica bądź opiekuna 

- osoby powyżej 18 lat wchodzą samodzielnie bez żadnej zgody 


Zgodę rodzic może napisać odręcznie lub wydrukować oświadczenie, które znajdziecie klikając w poniższy link 

https://az851360.vo.msecnd.net/media/19234/os-wiadczenie-o-odpowiedzialnos-ci-na-fali.pdf 


Często jest tak, że ochroniarze nie sprawdzają zgód, ale warto zaopatrzyć się w nią, bo raczej nikt by nie chciał takiej sytuacji, że nie wpuszczą Cię na koncert idolki, na który czekałeś kilka miesięcy. O której wpuszczają? Czego nie można mieć ze sobą? Co warto wziąć ze sobą?

Godzina otwarcia bram zawsze jest na biletach, ale w przypadku Sylwii godzina nigdy się nie zmiania. W każdym mieście bilety M&G wpuszczane są już o godzinie 16:00. Często zdarza się tak, że ochroniarze wpuszczają nas szybciej do klubu, aby potem sprawnie to wszystko poszło. Ale jest to mała różnica czasowa, bo zaledwie sięga do 10 minut najwięcej. 


Bilety zwykłe są wpuszczane o godzinie 17:30, czyli po zakończeniu spotkań z Sylwią. Mają około 15 minut na zajęcie sobie miejsca i przystosowanie się do otoczenia, bo już o godzinie 17:45 zaczyna się support, a zaraz po nim koncert. 


Nie można ze sobą wziąć :


- selfiesticków! Dbajmy o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale również ludzi dookoła nas

- szklanych butelek i innnych podobnych rzeczy 

- róznych broni, noży itd!

- dużych napoji 


Warto wziąć ze sobą jakiś mały, plastikowy napój. Jeżeli wykorzystacie w 100% koncert to zapewne będzie Wam się chciało pić i przyjdzie Wam na ratunek napój, ktory wcześniej kupiliście. 

Przyda się również powerbank, jeżeli chcecie nagrywać filmiki na pamiątkę. Najważniejsze, pamiętajcie o zgodzie na koncert oraz bilecie! Dodatkowo możecie wziąć jakieś pieniądze na zakup fanzone Sylwii bądź Bartka. 

Możecie wziąć również jakieś świecące opaski na rękę czy głowę, ale pamiętajcie, żeby nie świeciły za mocno, bo fani z tyłu chcą równie dobrze widzieć Sylwię jak Wy. 


Czy jest sklep My Music? Co w nim znajdziemy?

Sklep My Music znajduje się na koncercie. Zazwyczaj jest w bardzo dobrze widocznym miejscu, więc znajdziecie go bez obaw. 

Znajdziecie w nim fazone Sylwii oraz Bartka, a na dodatek wszystkie numery Young Stars News. 


Kupicie w nim tanie rzeczy, które sięgają od 10 zł, czyli opaski materiałowe, silikonki, przypinki czy magazyny oraz droższe rzeczy po ponad 100 zł, czyli bluzy. 

Fajnym urozmaiceniem Waszych telefonów będzie Popsocket, dzięki któremu łatwiej będzie Wam się trzymać telefon. 


Z rzeczy bardziej damskich są materiałowe torebki, które będą idealne na plażowanie z przyjaciółmi! 


Jednak największym HITEM podczas tej trasy są specjalne bluzki z wszystkimi miastami w kolorze biało-niebieskim. Kosztują 60 zł. 

Jeżeli jeszcze nie masz płyty to teraz będzie odpowiedni moment na zakupienie jej. Daję słowo, że zakochasz się w niej od razu. Do tego jest książeczka z tekstami piosenek! 


Napisz koniecznie w komentarzu, czy masz zamiar coś kupić na trasie lub czy już kupiłeś. Podziel się swoją opinią na temat zakupionego przedmiotu. Jestem ciekawego Twojej opinii! 

Jak wygląda Meet And Greet? Ile trwa?

Meet and greet trwa średnio nie całą minutę, ale są wyjątki, kiedy trwa więcej. Ta osoba musi nadawać wtedy na tych samych falach co Sylwia! 


Ważną rzeczą na tym spotkaniu jest to, że możesz wziąć autograf od Sylwii (zostań do końca, zdradzę coś!). Nie ma tak naprawdę wygenerowanej liczy, jaką możesz wziąć, ale jednak szanujmy się nawzajem. Jak weźmiesz więcej niż 2 to pomyśl, że ktoś inny również o to poprosi i tego nie bedzie końca. 


Kolejną rzeczą jest pamiątkowe zdjęcie. Robi je fotograf, dlatego plusem jest to, że dostajemy je bardzo dobrej jakości. Możemy wymyślać wtedy własne pozy, ale Sylwia oznajmiła nam, że nie będzie wskakiwać na barana, ani na odwrót. Uszanujmy tą decyzję. Tutaj chodzi o nasze wzajemne zdrowie, więc prośba jest odpowiednia. 


Pamiętaj, aby rozmawiać, zagadywać. Nie stój w miejscu i nie potakuj tylko. To jest twój czas. Wykorzystaj tą chwilę na rozmowie z idolką, bo potem będziesz żałować, a niestety często się tak zdarza wśród fanów. Pamiętaj, więcej odwagi w sobie! 


Na koniec koncertu dostaniesz również pamiątkowy upominek, a w nim znajdziesz opaskę materiałową M&G, notesik podobny do tego, w którym Sylwia zapisywała piosenki, ołówek z falą oraz wlepki, a wszystko będzie zapakowane w specjalnym pudełku, na którym jest wydrukowana Sylwia. 

Koncert? Jaka jest atmosfera? Jak to wygląda?

Najgorsze w koncertach jest to, że one szybko mijają, ale cudowne jest to, że pozostają wspaniałe wspomnienia. 


"17 miast, 15 piosenek. Każda z nich opisuje inne uczucie, które zbierały się we mnie przez całe moje życie. Miłość, strach, odwrócenie, fałsz. Napewno doskonale znacie te słowa. Zaśpiewajcie je razem ze mną, Na Fali" ~ Sylwia. 


Z pewnością pamiętacie te słowa. Wypowiedziała je podczas filmiku, który zapraszał nas na jej trasę koncertową. 


Na koncertach klubowych jest najlepsza atmosfera, ponieważ to tam przychodzą ludzie, którzy z pewnością są fanami danego artysty, bo po co wydawać pieniądze, skoro się nimi nie jest?


Sylwia przed prawie każdą piosenką dodaje coś od siebie, ale tutaj niestety nie mogę przytożyć przykładowych słów, bo niestety jeszcze mnie nie było na trasie. 


Na scenie znajduje się ogromny napis "Sylwia Lipka", który robi wrażenie. Przygotowała się z pewnością na te show. Nie zapomniała o mniejszych rzeczach tj. Maska, podczas śpiewania piosenki Na Pokaz. 

Wrażenie robi również moment, kiedy poczas piosenki Horyzont tancerki puszczają konfetti. Jest to niezwykłe! 


Jedno jest pewne. Sylwia śpiewa prosto z serca. Nie ma tutaj czasu na kłamstwa. Ona jest z nami i czuje tą więź. 

Jest to jeden z najpiękniejszych dni dla fana. A czy ty byłeś na koncercie Sylwii?

Czas na niespodziankę!

Osobiście będę na trasie 03.03.18, dlatego postanowiłam zrobić niespodziankę dla jednego z Was. Specjalnie dla fandoms.pl wezmę dodatkowy autograf od Sylwii z dedykacją dla wygranej osoby. 


Co musisz zrobić, aby wygrać?


Napisz w komentarzu, dlaczego Sylwia jest Twoją idolką oraz czy spotkałeś ją i w jakich okolicznościach. 


Warunek :

Prosiłabym, aby brały udział osoby, które nie mają autografu Sylwii. Chciałabym po prostu uszczęśliwić jakoś tą osobę. 

Ta osoba musi mieszkać na terenie Polski. 

Osoba musi mieć zgodę rodziców, jeżeli jest niepełnoletnia. 


Wyniki : 

Pod koniec miesiąca stycznia wybiorę najlepszą odpowiedź oraz odpowiem tej osobie, że wygrała. Kolejnym krokiem będzie to, że napisze do niej w prywatnej wiadomości na fandoms, aby podała mi jak nazywa się na facebooku, bo tam będzie po prostu lepiej załatwić adres pod który mam wysłać autograf. 


Adres nie będzie w żaden sposób publikowany. Ma to tylko na celu wysłanie autografu Sylwii. 


Życzę wszystkim powodzenia!

Paulina 

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,800 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4548 punktów za:

Jakość:3820Popularność:590
Wsparcie:13Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:110
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,891 punktów 6 15
590 czytelników Sty 11

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

7 Komentarzy

xnagorkax Fan 208 punktów 2
Super post! Powodzenia wszystkim!
+1 głos
Jest OK
Sty 11
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,891 punktów 6 15
Dziękuję Oliwka! ❤
Daria Mróz Użytkownik
Świetny post, strasznie mi się podoba! Przekonałaś mnie jakoś do zakupu pop socketa lub bluzki z miastami z trasy haha❤ Powodzenia wszystkim i widzimy się w Gdańsku Na Fali Paulina!
+1 głos
Jest OK
Sty 11
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,891 punktów 6 15
Bardzo dziękuję. Widzimy się ❤
natusia_766 Użytkownik 130 punktów 1
A o której tak mniej więcej trzeba być pod klubem jak się ma zwykły bilet? O i dlaczego nie można brać dużych napoi? A tak poza tym super post, bardzo mi pomogłaś!
+1 głos
Jest OK
Sty 11
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,891 punktów 6 15
Jeżeli będziesz mniej więcej 3-4h przed wpuszczeniem osób to możesz załapać się nawet na około 5 rząd. Jeżeli nie zależy Ci, żeby być blisko sceny to możesz przyjść nawet kilka minut przed 17:30 i nic się nie stanie. Z tyłu są mega widoki i będziesz się tam równie dobrze bawić!

Jeżeli chodzi o duże napoje to pewnie chcą zachować jakieś bezpieczeństwo, ale tutaj niestety nie znam dokładnej odpowiedzi.
Cieszę się, że post spodobał Ci się! ❤
Kam@ Użytkownik
Bardzo przydatny post!❤️
+1 głos
Jest OK
Sty 12
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,891 punktów 6 15
Dziękuję ❤
Patrycja Bałdyga Użytkownik
Bardzo chciałabym wygrać ponieważ nigdy nie widziałam Sylwi  Na początku miałam jechać na koncert jednak coś na tym zaważyło .. ( mogę opowiedzic ci priv ) Sysia jest moją jedyna kochana idolką  Kocham ja za wszystko a najbardziej za to ze jest szczera nie udaje nikogo i śpiewa z serca  nie tak jak inni na filmach tacy fajni i weseli a w rzeczywistości maja swoich fanów ( za przeproszeniem ) w dupie  Mam nadzieję ze zrozumiałaś  twoje posty są super ❤️
0 głosów
Jest OK
Sty 12
xxOliwciaxx Użytkownik 42 punktów
Sylwia jest moją największą i najważniejszą idolką ponieważ daje mi ogromną radość i motywację. To ona nauczyła mnie inaczej patrzeć na świat i na przeszkody w życiu. Dzięki niej nauczyłam się wiary w marzenia i w samą siebie. Sylwia jest moim wzorem do naśladowania. Jestem jej mega wdzięczna za wszystko i Bard zo ją kocham. A jej piosenki po prostu uwielbiam są cudowne i mają niezwykły przekaz "Mocny wdech oyrzyj łzy". Jeszcze jej nie spotkałam ale mam nadzieję że mi się uda
0 głosów
Jest OK
Sty 15
Kasia_367 Użytkownik
Sylwia jest moją jedyną i najwspanialszą na świecie idolką. ❤ Uwielbiam ją za wszystko: za styl bycia, za radość jaką mi przynosi każdego dnia. Sprawia, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki Sylwia zaczęłam wierzyć w swoje marzenia. Wierzyć, że jeśli naprawdę czegoś chcemy, to możemy to osiągnąć.  Osobiście jeszcze nigdy nie spotkałam Sylwii, ale mam nadzieję, że kiedyś mu się uda. Jej autograf byłyby dla mnie spełnieniem marzeń ❤ dziękuję za to, że zrobiłaś taki konkurs i naprawdę super post ❤
0 głosów
Jest OK
Sty 15

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
223 osób na stronie
5 Użytkowników oraz 218 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 14153 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. The 100
  94 osób
 2. Bambinos
  88 osób
 3. Riverdale
  83 osób
 4. Ananasy Sylwii
  83 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  44 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
 1. Riverdale
  170004 punktów
 2. The 100
  30506 punktów
 3. Young Stars Festival
  18178 punktów
 4. Supiwerki
  14844 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13957 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11918 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10133 punktów
 8. SERIALE
  9137 punktów
 9. Bambinos
  9135 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8917 punktów
 12. Famous In Love
  8175 punktów
 13. Once Upon A Time
  7678 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7118 punktów
 15. YOUNG STARS
  6677 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6365 punktów
 17. Remonators
  6117 punktów
 18. Dua Lipa
  4571 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4376 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4169 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4024 punktów
 24. Nintendo
  3598 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3503 punktów
 26. Arturonators
  3223 punktów
 27. Domisiaki
  2812 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2484 punktów
 30. God Of War
  2403 punktów
 31. Sport
  2111 punktów
 32. Young Stars News
  2016 punktów
 33. Puthinators
  1881 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1616 punktów
 36. FILMY
  1605 punktów
 37. GRY
  919 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  522 punktów
 39. Team Rieger
  428 punktów
 40. Stranger Things
  373 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  92 punktów
 47. MMers
  84 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  66 punktów
 50. R5Family
  56 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  38 punktów
 55. Directioners
  37 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  4996 punktów
 2. SERIALE
  2549 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1878 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  950 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  372 punktów
 8. MUZYKA
  153 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  87 punktów
 11. Supiwerki
  82 punktów
 12. Bambinos
  45 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  22 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Domisiaki
  20 punktów
 19. Dua Lipa
  20 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2663 punktów
 2. Riverdale
  2283 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post