+6 głosów
(postid: 327432) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Trudno uwierzyć, ale już jutro kończymy pierwszą część Generation Z Tour w Polsce - finałowy koncert, który wieńczy siedem dni koncertów odbędzie się w Krakowie. Druga część to jedynie dodatkowe show w Katowicach, ale to odbędzie się za jakiś czas, skupmy się więc na tym co ma miejsce szybciej. 


Setki, a właściwie tysiące fanek ujrzało swoich idoli na żywo, ba nawet niektóre miały okazję ich spotkać! Mowa o szczęśliwych posiadaczkach biletów Meet&Greet umożliwiających krótkie spotkanie z artystami. 


Skupmy się jednak na samych wydarzeniach - po hucznym przywitaniu zespołu w Szczecinie i podtrzymaniu dobrej passy przez Gdańsk, Warszawę, Poznań, Wrocław i Katowice możemy być pewni, że jest to najbardziej dopracowana trasa, jaka miała miejsce dotychczas.


W dzisiejszym poście przyjrzymy się pięciu koncertom, które są nadal na językach wielu osób i nie odchodzą w niepamięć! Jest to tak świeża sprawa, która przyniosła wiele emocji, że wykluczone jest tu zamiatanie jej pod dywan bez żadnego słowa. 


Zapraszam was na małe podsumowanie - znajdziecie tu również nowe zasady, które ogłosił management zespołu oraz wiele więcej - brakujące harmonogramy jeśli wybieracie się na koncerty do Krakowa oraz Katowic. Bez zbędnego przedłużania - zapraszam do rozwinięcia!

Przede wszystkim, gdzie to wszystko się odbyło?

To już naprawdę czas na podsumowanie - ostatni koncert będzie w osobnym poście, gdyż z niego szykuje się grubsza relacja. Tutaj znajdziecie natomiast trochę zdjęć, filmików, informacji, po prostu taki misz-masz z pięciu show, które odbyły się w tym tygodniu. 


Nie byłam na nich, więc bazuje jedynie na tym co przekazały mi uczestniczki tych eventów, a także z social mediów, gdzie prowadzone były oficjalne relacje.


Cała trasa w Polsce zaczęła się koncertem w Szczecinie, który miał miejsce w poniedziałek w Domu Kultury Słowianin. 


To właśnie tam poznaliśmy nowe zasady na spotkaniach z artystami, tam poinformowano nas o tym jak będzie przebiegać trasa - był to po prostu koncert doświadczalny dla innych miast, byśmy wiedzieli czego powinniśmy się spodziewać. 


Sam koncert był jednak miłą odskocznią dla chłopaków i supportu - zespół i wokaliści zdziwili się jaka różnica jest między Polską, a innymi krajami Europy. Wcześniej koncertowali we Francji, tam jednak gołym okiem widać, że do sold outu było daleko, nie to co u nas. 


Jak Bars and Melody często podkreślają - nie mogą porównywać swoich fanów ze względu na kraje, ponieważ każdy jest inny i każdy ma coś innego do zaoferowania.


Koncert przebiegł bez większych problemów - mimo kilku kłótni, których przyczyną był niespodziewany zakaz nagrywania spotkania MAG wszystko odbyło się bezbłędnie, bez żadnych kłopotów ani niepotrzebnych dram, które nie ukrywajmy - ten fandom lubi stwarzać, szczególnie na koncertach. 


Mimo wszystko wszyscy byli mile zaskoczeni tym, że pozbyliśmy się choć trochę łatki tych najbardziej dzikich.


Byliście na tym koncercie? Z tego co słyszałam zabawa była przednia - godnie przyjęliśmy Bars and Melody & Kast Awaya oraz Iggiego w naszych skromnych, a właściwie energicznych i głośnych progach. Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Gdańsk to drugie z kolei miasto, gdzie przywitaliśmy naszych idoli. Trójmiasto nie narzeka na ilość koncertów - ostatnio zespół coraz częściej podróżuje właśnie w te okolice, a ponadto został tam nagrany teledysk do piosenki I wont let you go, która jest wykonywana podczas Generation Z Tour, ponieważ pochodzi właśnie z krążka, który promuje trasa. 


Tutaj już z samego rana widoczne było podekscytowanie artystów, którzy mieli wystąpić w klubie B90. Koncert wyprzedany, klub ogromny, więc nie ma co narzekać - w ten wtorek zespół i wokaliści byli naprawdę skorzy do tego, by dodawać na swoje social media ogrom filmików lub zdjęć dużej i energicznej publiczności, która naprawdę dała czadu i pokazała kto tu rządzi. 


Tutaj obyło się bez grubych akcji, nie było także numerków na które zdecydowały się dziewczyny w poprzednim mieście. Jeśli nie wiecie o co chodzi - fanki pisały sobie na rękach lub rozdawały numerki przed klubem, by wiedzieć kto ma pierwszy wejść do klubu. 


Według nich było to sprawiedliwe, jednak dziewczyny z Gdańska uznały to za nieobowiązkowe i niepotrzebne. Cóż, też tak uważam, koniecznie piszcie co wy sadzicie na ten temat, bo jest to zdecydowanie kwestia dyskusyjna!


Sam koncert przebiegł według harmonogramu, nie było żadnych niespodziewanych sytuacji ani szczególnych dram. Wiadomo - było ciasno i tłum napierał, ale to oczywistość jeśli chodzi na koncerty i rutyna jeśli chodzi o widowiska Bars and Melody. 


Nie było tu mowy o żadnym luzie ani wolności pierwszych rzędów, ścisk był po prostu nieunikniony choć niepożądany. 


Byliście w Gdańsku? Publiczność była ogromna, więc nie dziwi mnie fakt, że to właśnie Gdańsk jest nadal poruszany na facebookach lub instagramach. Koniecznie piszcie w komentarzach!

Dalej mamy Warszawę - stolicę, która naprawdę rozwaliła chłopaków na łopatki! Środa była dniem, kiedy zespół już poczuł, że znajdują się w naszym kraju i że potrafimy być głośni - nie zdziwił ich więc fakt, że tutaj publiczność była chyba najbardziej liczna. 


Klub Progresja po raz pierwszy przywitał Bars and Melody, ale sądząc po tym jak świetnie czuli się w tym mieście, na pewno nie ostatni!


To właśnie litera Z to coś, co będzie kojarzyło się Bambinos jedynie z show, na którym miały okazję być. Nie zabrakło jej również na koncercie w stolicy, gdzie to ona wiodła prym jeśli chodzi o wystrój sceny. W kulminacyjnych momentach piosenek świeciła się ona i migotała - chyba nie muszę przypominać, czemu akurat padło na tę literę?


Jeśli nie wiecie o co chodzi - nazwa albumu, którą promuje ta trasa to Generation Z, która w tłumaczeniu na język polski daje nam Pokolenie Z, czyli ludzi urodzonych po roku 2000. 


Jest to z pewnością krążek najbardziej bliski zespołowi, co ten wielokrotnie podkreślał ze względu na problemy jakich dotyczy i jak wiele uczuć zawarli na nim artyści. To tak pokrótce - małe przypomnienie.


Dodam jeszcze, że w tym mieście odbył się jeden z trzech wywiadów, które miały miejsce na trasie Generation Z Tour. Szansę na publikacje dostało Pytanie na Śniadanie - program śniadaniowy, który jest nam na pewno dobrze znany, gdyż już raz pojawili się tam chłopcy. 


Mamy nadzieję, że już niedługo usłyszymy kilka odpowiedzi na zadane przez dziennikarzy pytania! Póki co nie jest tam znana data emisji wywiadu w telewizji - musimy być po prostu czujni i obserwować social media programu.


Byliście na koncercie w Warszawie? A może wasze imię znalazło się na sławnej fladze, którą chłopcy mieli na backstageu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czekam na wasze wrażenia!

Czas na Poznań, miasto, które również nie jest obce Bars and Melody. Chłopaki pojawili się tutaj w czwartek i dali show w klubie B17. Jak nam wiadomo pojawił się tam Kamil Pisarek - prezenter radia Young Stars, by zrobić mini-relację lub wywiad.


Poznań to miasto szczególnie bliskie firmie MyMusic, więc nie powinien być dla nas zdziwieniem fakt, że zmieniło się trochę od czasu koncertu w Szczecinie do na przykład Wrocławia, gdyż stolica wielkopolski była po prostu taką przystanią i naładowaniem energii na kolejne widowiska. 


A jak dobrze wiemy - było to opłacalne, bo następne koncerty trzymały poziom, który uprzednio został narzucony przez inne miasta.


Tradycyjnie i w tym mieście było spokojnie - serio, jak na trasę w Polsce jest naprawdę przyzwoicie! Support był szczególnie zachwycony, bo tu publiczność również dała niesamowity popis i świetnie się bawiła. 


Dodatkowo to tutaj połowa trasy była już oficjalnie za nami. Druga połowa już za pasem, więc chłopaki nie spoczywali długo na laurach po udanym koncercie.


Mimo tego, że zdjęcia ze spotkań Meet & Greet były trochę spóźnione, wszyscy finalnie je otrzymali, a znajdziecie je na stronie Young Stars Foto. Mówię o tym, ponieważ dziesiątki pytań o te zdjęcia były na porządku dziennym jeśli chodzi o oficjalną grupę na facebooku. 


Więc jeśli to wy pytaliście - zajrzyjcie na stronę i wyszukajcie tam Bars & Melody - dalej klikajcie w trasę Generation Z i tam znajdziecie to czego szukaliście.


Byliście w Poznaniu? To prawda, że zabawa była świetna? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, bo jestem bardzo ciekawa waszych wrażeń i opinii na temat samego koncertu lub spotkań MAG!

Wrocław to kolejne miasto, które było gospodarzem koncertu chłopaków. W ten czwartek pojawili się oni w klubie Zaklęte Rewiry i dali naprawdę niesamowite show! To w tym samym klubie występowali już podczas Young Stars on Tour w 2015 roku, więc był to z pewnością ogromny throwback dla artystów. 


Z tego co wiem szczególnie Kast Away polubił to miasto, więc jeśli byliście na koncercie - szacun, bo jakoś to musieliście spowodować!


Jest to jedno ze świeższych show, więc emocje nadal nie opadły. Choć zdjęcia Meet & Greet nie są jeszcze dostępne, to biletów było tu naprawdę sporo. Oprócz tego publiczność zdecydowanie nie siedziała cicho, a to mogliście zobaczyć na social mediach zarówno Bars and Melody jak i Young Stars. 


Oprócz tych profili obczajcie również instagramy supportów - tam znajdziecie sporo niepublikowanych nigdzie materiałów, które naprawdę są godne uwagi, a szczególnie klipy Kast Awaya z każdego z eventów.


A skoro mowa o Young Stars - jeśli nie wiecie to na instagramie i snapchacie trwa oficjalna relacja z trasy Generation Z Tour. Na instagramie (youngstars_official) znajdziecie naprawdę ciekawe materiały z backstage lub po prostu samego koncertu. 


Polecam, szczególnie jeśli jesteście ciekawi co tam się dzieje za tymi kulisami lub co robią teraz chłopcy. No ewentualnie jak bawią się organizatorzy, którzy ostatnio pożyczyli deskorolkę od młodszego z artystów:)


Byliście na koncercie we Wrocławiu? Podobno było naprawdę głośno, jednak musicie to potwierdzić w komentarzach! Koniecznie piszcie jak tam wrażenia i spotkania z chłopakami!

Sprawdź najważniejsze informacje do Krakowa i Katowic!

Przebrnęliśmy przez koncerty, które się już odbyły - przed nami już tylko Kraków no i dzisiejsze Katowice, które już powoli skupiają w sobie fanów zespołu, którzy przyjeżdżają spełniać swoje marzenia. Jeśli nie jesteście jeszcze przygotowani na oba koncerty, w co jednak wątpię to poniżej znajdziecie harmonogramy i setlistę, gdyż są to chyba najważniejsze informacje, które po prostu MUSICIE wiedzieć jeśli wybieracie się na show w ramach Generation Z Tour.


Harmonogram Katowice:


16:00 - Otwarcie bram - BILETY MEET& GREET

16:10 - Początek spotkań

18:30 - Otwarcie bram - BILETY ZWYKŁE

19:00 - Iggi Kelly

19:30 - Kast Away

20:00 - Bars and Melody

21:15 - Przewidywany koniec koncertów


Harmonogram Kraków:


16:00 - Otwarcie bram - BILETY MEET& GREET

16:10 - Początek spotkań

18:30 - Otwarcie bram - BILETY ZWYKŁE

19:30 - Kast Away20:00 - Bars and Melody

21:15 - Przewidywany koniec koncertów


Jak widać harmonogramy różnią się - a to dlaczego? W Krakowie nie usłyszymy Iggiego, który nie potwierdził swojej obecności również na dodatkowym koncercie w Polsce. Nie wiemy czym jest to spowodowane, jednak najpewniej są to sprawy prywatne młodego wokalisty.

Set-lista prezentuje się ona następująco:

(obok macie z jakiej płyty pochodzi każda)


- Allergic to the Sun - Generation Z

- Stay Young - 143

- Turn it Up - Teen Spirit

- Faded - Generation Z

- Not a love Song - Generation Z

- Battle Scars - Teen Spirit

- Right for you - Teen Spirit

- Live Your Life - Generation Z

- Keep Smiling - 143

- Unconditional - Generation Z

- I wont let you go - Generation Z

- Fast Car - Generation Z

- Hopeful - 143

- Thousand Years - Generation Z


Są to POTWIERDZONE piosenki, które zostały wykonanie na koncertach w Szczecinie, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, więc takich samych spodziewajmy się w Katowicach i Krakowie. Mimo tego, że nie znajdziemy tu wszystkich piosenek z Generation Z to setlista jest nawet okey - choć sama usunęłabym większość tych starszych. 


Mimo że naprawdę je uwielbiam to z chęcią usłyszałabym coś nowego, zupełnie świeżego, czego jeszcze nie słyszałam w wersji live. No ale cóż - nie narzekam, zawsze mogło być gorzej, prawda?

Ogromnie ważne - zasady na meet and greet, których lepiej przestrzegać!

Tak prezentują się zasady, które panują na spotkaniach MAG w czasie trwania trasy Generation Z Tour:


- Nie można skakać, pchać się do przodu ani biegać

- Nie można usiąść do zdjęcia na ziemi, bo fotograf robi je od pasa w górę

- Nie można całować chłopaków ani oni nie mogą pocałować ciebie

- Nie można nagrywać filmiku ze spotkania ani nikt z kolejki nie może tego zrobić


Skupmy się na ostatnim punkcie, bo on wywołał zamieszanie na większą skalę, bo wyszedł poza granice naszego kraju. 


Wszyscy, którym trasy Bars and Melody nie są obce dobrze wiedzą, że takowy filmik to była kiedyś podstawa, najważniejsza pamiątka, najcenniejsze wspomnienie. 


Management BAM zakazał jednak, by filmiki były nagrywane - podjął do tego nawet specjalne działania.


W Szczecinie osoby ze środowiska BAM zasłaniały aparaty nagrywających dziewczyn i mamy to uwiecznione na bardzo wielu nieudolnie nagranych pamiątkach. Gdy okazało się, że można nagrać ekran na telefonie to również stało się kontrolowane. 


W Gdańsku skończyło się to tak, że management zorganizował przestrzeń, by jedna osoba była w pomieszczeniu z chłopakami, a osoba, która robi zdjęcia została zobowiązana do nie nagrywania niczego.  Tak więc tu raczej nic się nie zmieni jeśli chodzi o następne koncerty. 


Jeśli chodzi o plusy - wcześniej po spotkaniu nie dostawaliśmy nic - teraz otrzymujemy limitowane laminaty, silikonki i plakaty, a także możliwość podpisania ich przez Bars and Melody. 

Zgoda rodzica & regulamin

Oczywiste jest to, że regulamin zabrania wnoszenia broni lub napojów alkoholowych, ale aparatów czy napojów wnosić również nie można. Organizatorzy pokrótce dali nam znać czego nie można przynosić - znajdziecie to na pierwszej grafice, która pokazana jest powyżej. 


Pilnujcie tego, bo możecie nie zostać wpuszczeni na obiekt - lepiej stosować się do regulaminu, by uniknąć potem przykrych niespodzianek, zwłaszcza z tak błahego powodu jak niedostosowanie się do zasad wydarzenia.


Drugą ważną kwestią jest zgoda rodzica - niby szczegół dla niektórych, a jednak bardzo ważna kwestia. Może ona zostać napisana własnoręcznie przez rodzica (musicie umieścić tam wasze imię, nazwisko, numer telefonu, formułkę, że rodzic bierze za was odpowiedzialność, nazwę i miejsce wydarzenia) lub wydrukowana, a gotowy wzór znajdziecie tutaj: ZGODA RODZICA NA KONCERT W RAMACH TRASY GENERATION Z.


Zgody nie musicie posiadać jeśli macie skończone osiemnaście lat. Jeśli nie macie skończonych dwunastu lat musicie jednak przebywać na koncercie pod opieką osoby dorosłej, która zobowiązana jest do posiadania biletu.


Jeśli nie jesteście czegoś pewni, macie jakieś niejasności czy po prostu nie wiecie absolutnie niczego, bo to wasz pierwszy koncert, koniecznie sięgnijcie do regulaminu imprezy - pomoże wam się on odnaleźć w każdej sytuacji, bo jest on stworzony by na evencie panował porządek. Znajdziecie go tutaj: REGULAMIN - GENERATION Z TOUR. 


Jeśli natomiast nie będziecie pewni co macie ze sobą zrobić już na koncercie, bądź zgubicie się na Meet&Greet (co jest właściwie niemożliwe, ale jednak) możecie spytać każdej osoby, która ma na plecach złotym drukiem napisane MyMusicCrew. 

Generation Z Tour oczami fanów?

Kasia Pyza: Ogólnie to już gdy stałam w kolejce to mega się stresowałam, sama nawet nie wiem czym. Na spotkaniu Meet & Greet nie powiedziałam tego co chciałam powiedzieć chłopakom, bo po prostu jak obok nich stanęłam to mnie zatkało. Gdy nadeszła moja kolej to Leondre się na mnie spojrzał i uśmiechnął, więc automatycznie do niego podeszłam.  


Przywitaliśmy się ze sobą, on powiedział Hello, natomiast ja Hi. Przytuliłam go, jednak nie trwało to długo, zależy jak na to patrzeć. Następnie położył ręce na mojej szyi i spytał jak mam na imię - spojrzał mi przy tym w oczy. 


Odpowiedziałam, że Kasia, on od razu ponowił pytanie, tym razem jak się mam. Odpowiedziałam, że dobrze, ale strasznie cicho, nie mam pojęcia czemu.


Odpowiedział okey, więc podeszłam do Charliego. Przytulił mnie jedną ręką, po czym Leondre ponownie spytał jak mi mija dzień. Coś powiedział jeszcze o zdjęciu, ale gdy zauważył, że trzymam w ręku płytę wziął do ręki marker i zaproponował autograf. Kiwnęłam głową i po krótkiej chwili również Charlie, który wodził wzrokiem po personelu również mi się podpisał.


Później przyszła pora na zdjęcie - po wszystkim ponownie przytuliłam i jednego i drugiego. Powiedzieli do mnie kocham cię, a Leo dodał jeszcze Bye lub Goodbye oraz Thank You. Na koniec pomachałam im jeszcze i odeszłam. Potem dostałam swój telefon z powrotem oraz gift - opaskę na rękę, laminat oraz plakat. Ogólnie było naprawdę fajnie!

Kinga Książek: No to gdy nadeszła moja kolei i jako iż to było moje pierwsze spotkanie z chłopakami to się rozpłakałam już na starcie. Podchodzę wpierw do Leo, tam się z nim przytulam i on zaczyna mną tak na boki machać, pytając jak mam na imię i czy wszystko jest okej.


Potem podeszłam do Charliego tam jak go przytulałam to zaczął mówić żeby to był mój najlepszy wieczór i abym zapamiętała go na zawsze. Leo pyta czy mam zdjęcie, no to im pokazuje i pytam czy im pasuje. 


Oni się zgodzili, wszystko fajnie, ustawiamy się do zdjęcia i Leo zaczyna krzyczeć będę całować ci nosek, będę ci całować nosek! A to że ja i Leo patrzyliśmy się na siebie, to nie widzieliśmy ze fotograf każe nam się cofnąć, wiec Charlie zaczął ciągnąć mnie do tylu za biodra. 


No i koniec zdjęcia - patrzę na Leo, a on mi (byłam zapłakana) mówi że mam ładne oczy, ciekawy kolor, a ja się zawstydzam i spoglądam w dół, e jrgo reakcja to, że zaczął mówić: ooo jaka słodka!


Przytulam go, żegnam się on mówi, że ma nadzieje ze się jeszcze zobaczymy i kocham cie Kinga, idę do Charliego on że tez mnie kocha i koniec!

Byliście na Generation Z Tour? A może dopiero się wybieracie? Z kim się widzę jutro na finale?

OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 4,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 4622 punktów za:

Jakość:4020Popularność:342
Wsparcie:180Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:50
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 381,674 pkt
342 czytelników Sty 13, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

TheJack Fan 769 pkt
WIDZIMY SIE JUTRO OMG
+1 głos
Sty 13, 2018
Mad Admin 381,674 pkt
też się tak jaram ahah
hypeleondre Fan 1,820 pkt
jeju ten post to jeden wielki throwback:(
+1 głos
Sty 13, 2018
Mad Admin 381,674 pkt
taki był plan:D
Kardre Użytkownik
Koncert we Wrocławiu był w piątek. U tak, było widać że kastaway polubił Wrocław bo cały czas się uśmiechał dał nam swoją czapkę i flage polski. Taj samo fani nieźle się przygotowali na support ponieważ prawie każdy znał treść piosenek więc szacun
0 głosów
Sty 13, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
246 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 245 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 37502 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  473873 punktów
 2. Bartek Lovers
  39699 punktów
 3. Supiwerki
  37846 punktów
 4. The 100
  34405 punktów
 5. SikorskiSquad
  31753 punktów
 6. Young Stars Festival
  27330 punktów
 7. SERIALE
  23376 punktów
 8. GRY
  21734 punktów
 9. Arturonators
  18084 punktów
 10. Life Is Strange
  17783 punktów
 11. Domisiaki
  17478 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17132 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15756 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15493 punktów
 16. Once Upon A Time
  13536 punktów
 17. Bambinos
  12367 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12202 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11407 punktów
 21. Remonators
  9724 punktów
 22. Eurowizja
  9527 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8473 punktów
 24. Dua Lipa
  7661 punktów
 25. TALENTY
  6053 punktów
 26. Playstation VR
  5950 punktów
 27. Forza
  5616 punktów
 28. MUZYKA
  5190 punktów
 29. Nintendo
  5073 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4454 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3888 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3844 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3724 punktów
 39. Stranger Things
  3104 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2506 punktów
 42. Young Stars News
  2492 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2357 punktów
 45. Sport
  2316 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1205 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  628 punktów
 52. MMers
  514 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  421 punktów
 56. YOUTUBE
  391 punktów
 57. R5Family
  321 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  214 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  183 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  179 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  107 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  80 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  49 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post