+5 głosów
(postid: 327451) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Ekipa Young Stars to jedna wielka rodzina. Do polskiej części zespołu należy dziesięć osób. Jedną z nich jest oczywiście nasz Jeremi, a dziś pochylę się nad jego relacjami z resztą grupy! Jak myślicie, lubi się ze wszystkimi? :) Zapraszam!

Sylwia Lipka

Sylwia Lipka to 21-letnia piosenkarka, youtuberka i prezenterka telewizyjna. Na swoim koncie ma już wiele singli i dwa albumy, z czego najnowszy ukazał się w dwóch językach - polskim i angielskim. Prowadziła program "I love Violetta" na Disney Channel, a na swoim kanale YouTube ma już ponad 400 tysięcy widzów. Do ekipy Young Stars dołączyła w 2015 roku.


Jeremi i Sylwia wtedy też się poznali. Szybko złapali kontakt i jak widać, trzyma się on do dziś. Lipka jest jedną z tych osób, z którymi Jeremi zdecydowanie trzyma najbardziej w całej ekipie. Często spotykają się, m.in. ze względu na to, że oboje mieszkają w Warszawie. Mają wspólnych znajomych i zainteresowania, oczywiście. Przez pewien czas ta dwójka była nawet shippowana przez fanów, jednak gdy Sylwia znalazła chłopaka, tego typu teksty ucichły. 


Zdecydowanie można ich określić jako #friendshipgoal - widać, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji i świetnie się rozumieją. 


Co sądzicie o ich przyjaźni? Ktoś podobnie jak ja uwielbia ich duet i chciałby kiedyś usłyszeć tę dwójkę w jednej piosence? :)

Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz ma 19 lat i jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Wydała już dwie płyty, pracuje nad trzecią, a także kolejną trasą koncertową.  Wydała także krążek razem z Verbą. Ma wielkie grono fanów, o czym świadczą miliony wyświetleń pod jej teledyskami. Do programu Young Stars dołączyła dzięki akcji #youngstars2015.


Tej dwójce również nie brakowało fanów, jakoby mieli być parą. Jak wiadomo były to tylko wymysły, gdyż wokalista jest w szczęśliwym związku z bratem chłopaka - Arturem Sikorskim. 


Jeremi i Sysia traktują się nawzajem jak rodzeństwo, najprawdziwsza rodzina. Wspierają się nawzajem w tym, co robią, co jest naprawdę wspaniałe. Jak pisze chłopak, Sylwia to dla niego "bratowa". 18-latek jak widać kibicuje związkowi jej i brata. Wokaliści byli jednymi z pierwszych, którzy pojawili się w ekipie Young Stars, co również wpływa na łączącą ich, silną przyjaźń.


Lubicie ich razem, jako przyjaciół oczywiście? :) 

Artur Sikorski

Artur Sikorski to młodszy brat Jeremiego, rocznik 2001. Niedawno wydał swoją pierwszą, solową płytę, "Okrąg", wcześniej nagrywał razem z bratem. Wspólnie stworzyli album "Odetchnij", pojawił się też w kilku utworach na płycie "Otwórz się na świat". Aktualnie chłopak przygotowuje się do trasy koncertowej, promującej "Okrąg". Jest w związku z Sylwią Przybysz.


Cóż tutaj mówić. Jeremi i Artur to bracia, niezwykle ze sobą zżyci, co można zauważyć w zasadzie... wszędzie: po tym jak o sobie mówią, jak zachowują na koncertach. Jeremi bardzo dba o młodszego brata. Jak mówią, wiadomo, czasami zdarzają się zgrzyty, ale mimo tego zawsze dochodzą do porozumienia i trzymają razem. Wspólnie zaczęli i wspólnie wywalczyli swój sukces - braterska więź jest jednak niezniszczalna, patrząc na to, jak bardzo wciąż są ze sobą!


Chcielibyście mieć takich braci, hm? :D

Olga Przybysz

Olga Przybysz to starsza siostra Sysi o głosie, obok którego nie da się przejść obojętnie! Wschodząca wokalistka zadebiutowała m.in. dzięki udziałowi w telewizyjnym show "The Voice of Poland", w drużynie Andrzeja Piasecznego. Ma na swoim koncie singiel "Niebo bliżej nas". Dodatkowo, na swoim kanale YouTube, publikuje genialne covery. 


Na temat znajomości Olgi i Jeremiego nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo tyle, że spotykają się często przy okazji meeting-ów z resztą ekipy (głównie osoby przedstawione wyżej). Z pewnością utrzymują przyjacielskie relacje, nie ma między nimi konfliktu. 


Przyznam, że jestem ciekawa, jak brzmieliby oni w jednej piosence - kto jest za?

Olciiak

Aleksandra Furka, znana szerzej jako Olciiak, jest związana z projektem Young Stars od czasu Young Stars on Tour 2015. Od tamtej chwili w zasadzie jest z nim nierozłączna. Prowadzi kanał na YouTubie o tematyce beauty, ale oprócz tego prowadzi też bloga, na którym możemy oglądać jej piękne sesje zdjęciowe. Podobnie jak reszta artystów, pojawia się na każdym obozie Young Stars, czy też festiwalu.


Jak widać na powyższych zdjęciach, Ola i Jeremi są naprawdę świetną parą... przyjaciół oczywiście! Na czwartym turnusie Youg Stars Summer Camp 2017, na którym miałam okazję być, mieli razem Q&A. Wspólnie śmiali się i przyjacielsko dogryzali. Mówili o sobie bardzo ciepło i nie trudno przeoczyć, że się lubią. Wydaje mi się, że mają podobne charaktery, dzięki czemu (być może!) złapali wspólny język.


Chciałabym zobaczyć jak Ola maluje Jeremiego na jej kanale, a Wy? :D

Dominik Łupicki

Dominik Łupicki to 15-letni youtuber. Miał też krótki epizod jako prezenter w Radiu Young Stars. Na swoim kanale zamieszcza w szczególności pranki i challenge, czasem dodaje też relacje z różnych wydarzeń związanych z Youg Stars.


Co do jego znajomości z Jeremim wiadomo jeszcze mniej, niż o przyjaźni Olgi i Sikorskiego. Ten jednak podkreśla zawsze, że wszyscy trzymają się razem - możemy więc przypuszczać, że po prostu się kumplują.


Kto wie, może kiedyś zobaczymy jakiś prank z Jeremim w roli głównej?

Dominika Sozańska

Dominika, 16-letnia wokalistka, kontrakt z wytwórnią MyMusic podpisała dzięki wygranej w konkursie Radia Young Stars - Fanta Future Young Stars. Szybko zyskała tam wsparcie słuchaczy i stała się najlepszą kandydatką do głównej nagrody tego też programu. Ma na swoim koncie trzy solowe single, pracuje również nad debiutancką płytą. Śpiewała od dziecka, a muzyka od zawsze płynęła w jej żyłach, co widać m.in. po uśmiechu, który zawsze towarzyszy jej na scenie.


Duże zamieszanie dotyczące tej dwójki nastąpiło podczas wakacji Young Stars na Rodos - kilka zdjęć wywołało masę kontrowersji i powstanie nowego shipu - DOREMI. Jak wiemy, tych dwoje jednak tylko się przyjaźni, ale myślę, ze podobnie jak w przypadku Sylwii Lipki i Sylwii Przybysz ich znajomość można określić jako #friendshipgoal - widać, że świetnie się dogadują!


Pasja łączy ludzi :)!

Bartek Kaszuba

Bartek Kaszuba ma piętnaście lat i jest póki co ostatnim, który dołączył do polskiej części ekipy Young Stars. Mimo początkowej nieśmiałości dziewczyny oszalały na jego punkcie! Zadebiutował w gliwickim Teatrze Muzycznym. Ma na swoim koncie już trzy solowe single, więc kto wie, może niebawem czeka nas płyta... Bartek jest siostrzeńcem Sylwii Lipki. W wolnych chwilach gra na gitarze i tym właśnie zachwyca swoje fanki, Loversy.


Ciężko określić, czy chłopaki bardzo się kumplują, jednak podczas Q&A na czwartym turnusie Young Stars Summer Camp 2017, Bartek, zapytany o to, z kim z ekipy dogaduje się najlepiej, odpowiedział, że z Jeremim. W końcu w grupie chłopaków jest tylko trzech - nie ma się co dziwić, że trzymają razem!


BRO? BRO! :D

Weronika Juszczak

Weronika Juszczak to młoda wokalistka i YouTuberka - to właśnie tam się wybiła. Kontrakt z wytwórnią, podobnie jak Dominika, podpisała dzięki udziałowi w programie Fanta Future Young Stars. Jej pierwszy singiel "Możesz zatrzymać nas" ma już kilka milionów wyświetleń. Drugi singiel "Wiem" również cieszy się dużą popularnością. Wero cieszy się bardzo dużym gronem fanów - supiwerkami.


Jeremi i Weronika z pewnością się kolegują. Pamiętam, jak witali się podczas próby przed koncertem ODETCHNIJ w Poznaniu, 21 maja - mieli ułożone całe przywitanie! Wyglądało to naprawdę zabawnie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nic więcej niestety nie wiadomo - tylko tyle możemy wnioskować z zamieszczonych w Internecie informacji.


Myślicie, że witają się tak za każdym razem? :P

PODSUMOWANIE

Jeremi zawsze podkreśla, że w ekipie Young Stars wszyscy świetnie się dogadują i traktują jak jedną wielką rodzinę. Cóż, wiadomo, że z niektórymi osoba chłopak utrzymuje bliższy kontakt, a z innymi dalszy, ale to normalna kolej rzeczy - są z różnych części Polski, mają karierę, ale i szkołę. Jak widać, dzięki właśnie karierze, powstały wspaniałe przyjaźnie. Kto wie, być może na całe lata?Zainteresował Was ten post? Którego z artystów Young Stars lubicie najbardziej?Enjoy!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
6
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3847 punktów za:

Jakość:3020Popularność:713
Wsparcie:43Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:46
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 172,498 pkt
713 czytelników Sty 16, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Young Stars to jedna wielka rodzina, więc na pewno wszyscy się lubią i świetnie ze sobą dogadują. Wiadomo też, że tak jak w rodzinie, czasami dochodzi do zgrzytów, ale jest to tylko chwilowe. Z tymi, z którymi Jeremi zna się dłużej ma lepszy kontakt, a z tymi którzy mieszkają dalej nieco mniejszy, ale nie ma co się temu dziwić. Według mnie najlepszy kontakt ma z Sylwią Lipką. Często się spotykają i spędzają wspólnie czas. I również chciałabym usłyszeć tą dwójkę w jednej piosence :D Jeśli chodzi o wszelakie shipy, to nic nowego i pewnie każde zdjęcie z jakąś dziewczyną, może wywoływać u niektórych tworzenie takich par xd
Jeśli chodzi o to, kogo ja najbardziej lubię, to oczywiście Jeremiego i Artura, ale również Sysię i Olgę Przybysz i Weronikę Juszczak :D
0 głosów
Sty 16, 2018
Paulina Korejke 3 Fan 654,334 pkt
Super post! Ja najbardziej lubię Jeremiego oraz Sylwię Lipke, ponieważ od kilku lat są moimi idolami. Świetnie, że napisałaś post o ich relacjach!
0 głosów
Sty 16, 2018
Oliwia Kubicius Użytkownik 59 pkt
Dzięki za tą relacje! Lubie sprawdzać instagrama i u Jeremiego i jak u Dominiki są u siebie. Powoduje to szipem #Doremi . Faforyzuje #Doremi , ale to oni decydują o swoim życiu i jak ono się potoczy.
0 głosów
Sty 19, 2018
ananas_misiak Użytkownik 11 pkt
Oczywiście, że chciałabym takich braci :) Jeszcze bardziej od tego, chciałabym, aby Jeremi był z Lipcią, Sozą albo Wero.Chcę też usłyszeć duet Olgi z Sikorskim <3
0 głosów
Sty 20, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
192 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 191 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9186 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  549312 punktów
 2. Young Stars Festival
  44487 punktów
 3. Bartek Lovers
  43372 punktów
 4. Potterheads
  39657 punktów
 5. Supiwerki
  39653 punktów
 6. The 100
  38573 punktów
 7. SikorskiSquad
  32543 punktów
 8. Arturonators
  29444 punktów
 9. SERIALE
  25498 punktów
 10. GRY
  22972 punktów
 11. Life Is Strange
  21858 punktów
 12. Famous In Love
  21445 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20152 punktów
 14. Domisiaki
  18295 punktów
 15. Once Upon A Time
  17377 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17315 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17048 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13044 punktów
 19. YOUNG STARS
  12820 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12640 punktów
 21. Sonbird Team
  10820 punktów
 22. Forza
  10562 punktów
 23. Remonators
  10139 punktów
 24. Eurowizja
  10011 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9235 punktów
 26. Dua Lipa
  7945 punktów
 27. TALENTY
  6443 punktów
 28. MUZYKA
  6368 punktów
 29. Playstation VR
  6118 punktów
 30. FILMY
  5690 punktów
 31. Nintendo
  5280 punktów
 32. Detroit
  4977 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  4931 punktów
 34. Tomb Raider
  4920 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4586 punktów
 36. INNE
  4580 punktów
 37. Stranger Things
  4333 punktów
 38. Progress Armia
  4276 punktów
 39. The Originals
  4224 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4149 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3940 punktów
 42. Bambinos
  3712 punktów
 43. Young Stars News
  3146 punktów
 44. Sport
  2797 punktów
 45. K-Pop
  2731 punktów
 46. American Horror Story
  2594 punktów
 47. God Of War
  2521 punktów
 48. YOUTUBE
  2220 punktów
 49. Kortezjanie
  2112 punktów
 50. Puthinators
  1929 punktów
 51. Sony Playstation
  1604 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  878 punktów
 54. Temorki
  847 punktów
 55. FPS
  820 punktów
 56. Team Rieger
  774 punktów
 57. R5Family
  583 punktów
 58. PC
  513 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  499 punktów
 60. Arianators
  477 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. LUDZIE
  351 punktów
 63. Zosiaki
  303 punktów
 64. Directioners
  302 punktów
 65. #talentobranie
  281 punktów
 66. FANDOMS TALENTS
  281 punktów
 67. Soy Luna
  277 punktów
 68. 5SOSFam
  231 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  140 punktów
 72. The Good Place
  140 punktów
 73. Selenators
  123 punktów
 74. Donaty Agaty
  99 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  89 punktów
 77. Podróże
  83 punktów
 78. Swifties
  55 punktów
 79. Wyścigi
  45 punktów
 80. Far Cry
  43 punktów
 1. Potterheads
  925 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4367 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post