+5 głosów
(postid: 327451) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Ekipa Young Stars to jedna wielka rodzina. Do polskiej części zespołu należy dziesięć osób. Jedną z nich jest oczywiście nasz Jeremi, a dziś pochylę się nad jego relacjami z resztą grupy! Jak myślicie, lubi się ze wszystkimi? :) Zapraszam!

Sylwia Lipka

Sylwia Lipka to 21-letnia piosenkarka, youtuberka i prezenterka telewizyjna. Na swoim koncie ma już wiele singli i dwa albumy, z czego najnowszy ukazał się w dwóch językach - polskim i angielskim. Prowadziła program "I love Violetta" na Disney Channel, a na swoim kanale YouTube ma już ponad 400 tysięcy widzów. Do ekipy Young Stars dołączyła w 2015 roku.


Jeremi i Sylwia wtedy też się poznali. Szybko złapali kontakt i jak widać, trzyma się on do dziś. Lipka jest jedną z tych osób, z którymi Jeremi zdecydowanie trzyma najbardziej w całej ekipie. Często spotykają się, m.in. ze względu na to, że oboje mieszkają w Warszawie. Mają wspólnych znajomych i zainteresowania, oczywiście. Przez pewien czas ta dwójka była nawet shippowana przez fanów, jednak gdy Sylwia znalazła chłopaka, tego typu teksty ucichły. 


Zdecydowanie można ich określić jako #friendshipgoal - widać, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji i świetnie się rozumieją. 


Co sądzicie o ich przyjaźni? Ktoś podobnie jak ja uwielbia ich duet i chciałby kiedyś usłyszeć tę dwójkę w jednej piosence? :)

Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz ma 19 lat i jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Wydała już dwie płyty, pracuje nad trzecią, a także kolejną trasą koncertową.  Wydała także krążek razem z Verbą. Ma wielkie grono fanów, o czym świadczą miliony wyświetleń pod jej teledyskami. Do programu Young Stars dołączyła dzięki akcji #youngstars2015.


Tej dwójce również nie brakowało fanów, jakoby mieli być parą. Jak wiadomo były to tylko wymysły, gdyż wokalista jest w szczęśliwym związku z bratem chłopaka - Arturem Sikorskim. 


Jeremi i Sysia traktują się nawzajem jak rodzeństwo, najprawdziwsza rodzina. Wspierają się nawzajem w tym, co robią, co jest naprawdę wspaniałe. Jak pisze chłopak, Sylwia to dla niego "bratowa". 18-latek jak widać kibicuje związkowi jej i brata. Wokaliści byli jednymi z pierwszych, którzy pojawili się w ekipie Young Stars, co również wpływa na łączącą ich, silną przyjaźń.


Lubicie ich razem, jako przyjaciół oczywiście? :) 

Artur Sikorski

Artur Sikorski to młodszy brat Jeremiego, rocznik 2001. Niedawno wydał swoją pierwszą, solową płytę, "Okrąg", wcześniej nagrywał razem z bratem. Wspólnie stworzyli album "Odetchnij", pojawił się też w kilku utworach na płycie "Otwórz się na świat". Aktualnie chłopak przygotowuje się do trasy koncertowej, promującej "Okrąg". Jest w związku z Sylwią Przybysz.


Cóż tutaj mówić. Jeremi i Artur to bracia, niezwykle ze sobą zżyci, co można zauważyć w zasadzie... wszędzie: po tym jak o sobie mówią, jak zachowują na koncertach. Jeremi bardzo dba o młodszego brata. Jak mówią, wiadomo, czasami zdarzają się zgrzyty, ale mimo tego zawsze dochodzą do porozumienia i trzymają razem. Wspólnie zaczęli i wspólnie wywalczyli swój sukces - braterska więź jest jednak niezniszczalna, patrząc na to, jak bardzo wciąż są ze sobą!


Chcielibyście mieć takich braci, hm? :D

Olga Przybysz

Olga Przybysz to starsza siostra Sysi o głosie, obok którego nie da się przejść obojętnie! Wschodząca wokalistka zadebiutowała m.in. dzięki udziałowi w telewizyjnym show "The Voice of Poland", w drużynie Andrzeja Piasecznego. Ma na swoim koncie singiel "Niebo bliżej nas". Dodatkowo, na swoim kanale YouTube, publikuje genialne covery. 


Na temat znajomości Olgi i Jeremiego nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo tyle, że spotykają się często przy okazji meeting-ów z resztą ekipy (głównie osoby przedstawione wyżej). Z pewnością utrzymują przyjacielskie relacje, nie ma między nimi konfliktu. 


Przyznam, że jestem ciekawa, jak brzmieliby oni w jednej piosence - kto jest za?

Olciiak

Aleksandra Furka, znana szerzej jako Olciiak, jest związana z projektem Young Stars od czasu Young Stars on Tour 2015. Od tamtej chwili w zasadzie jest z nim nierozłączna. Prowadzi kanał na YouTubie o tematyce beauty, ale oprócz tego prowadzi też bloga, na którym możemy oglądać jej piękne sesje zdjęciowe. Podobnie jak reszta artystów, pojawia się na każdym obozie Young Stars, czy też festiwalu.


Jak widać na powyższych zdjęciach, Ola i Jeremi są naprawdę świetną parą... przyjaciół oczywiście! Na czwartym turnusie Youg Stars Summer Camp 2017, na którym miałam okazję być, mieli razem Q&A. Wspólnie śmiali się i przyjacielsko dogryzali. Mówili o sobie bardzo ciepło i nie trudno przeoczyć, że się lubią. Wydaje mi się, że mają podobne charaktery, dzięki czemu (być może!) złapali wspólny język.


Chciałabym zobaczyć jak Ola maluje Jeremiego na jej kanale, a Wy? :D

Dominik Łupicki

Dominik Łupicki to 15-letni youtuber. Miał też krótki epizod jako prezenter w Radiu Young Stars. Na swoim kanale zamieszcza w szczególności pranki i challenge, czasem dodaje też relacje z różnych wydarzeń związanych z Youg Stars.


Co do jego znajomości z Jeremim wiadomo jeszcze mniej, niż o przyjaźni Olgi i Sikorskiego. Ten jednak podkreśla zawsze, że wszyscy trzymają się razem - możemy więc przypuszczać, że po prostu się kumplują.


Kto wie, może kiedyś zobaczymy jakiś prank z Jeremim w roli głównej?

Dominika Sozańska

Dominika, 16-letnia wokalistka, kontrakt z wytwórnią MyMusic podpisała dzięki wygranej w konkursie Radia Young Stars - Fanta Future Young Stars. Szybko zyskała tam wsparcie słuchaczy i stała się najlepszą kandydatką do głównej nagrody tego też programu. Ma na swoim koncie trzy solowe single, pracuje również nad debiutancką płytą. Śpiewała od dziecka, a muzyka od zawsze płynęła w jej żyłach, co widać m.in. po uśmiechu, który zawsze towarzyszy jej na scenie.


Duże zamieszanie dotyczące tej dwójki nastąpiło podczas wakacji Young Stars na Rodos - kilka zdjęć wywołało masę kontrowersji i powstanie nowego shipu - DOREMI. Jak wiemy, tych dwoje jednak tylko się przyjaźni, ale myślę, ze podobnie jak w przypadku Sylwii Lipki i Sylwii Przybysz ich znajomość można określić jako #friendshipgoal - widać, że świetnie się dogadują!


Pasja łączy ludzi :)!

Bartek Kaszuba

Bartek Kaszuba ma piętnaście lat i jest póki co ostatnim, który dołączył do polskiej części ekipy Young Stars. Mimo początkowej nieśmiałości dziewczyny oszalały na jego punkcie! Zadebiutował w gliwickim Teatrze Muzycznym. Ma na swoim koncie już trzy solowe single, więc kto wie, może niebawem czeka nas płyta... Bartek jest siostrzeńcem Sylwii Lipki. W wolnych chwilach gra na gitarze i tym właśnie zachwyca swoje fanki, Loversy.


Ciężko określić, czy chłopaki bardzo się kumplują, jednak podczas Q&A na czwartym turnusie Young Stars Summer Camp 2017, Bartek, zapytany o to, z kim z ekipy dogaduje się najlepiej, odpowiedział, że z Jeremim. W końcu w grupie chłopaków jest tylko trzech - nie ma się co dziwić, że trzymają razem!


BRO? BRO! :D

Weronika Juszczak

Weronika Juszczak to młoda wokalistka i YouTuberka - to właśnie tam się wybiła. Kontrakt z wytwórnią, podobnie jak Dominika, podpisała dzięki udziałowi w programie Fanta Future Young Stars. Jej pierwszy singiel "Możesz zatrzymać nas" ma już kilka milionów wyświetleń. Drugi singiel "Wiem" również cieszy się dużą popularnością. Wero cieszy się bardzo dużym gronem fanów - supiwerkami.


Jeremi i Weronika z pewnością się kolegują. Pamiętam, jak witali się podczas próby przed koncertem ODETCHNIJ w Poznaniu, 21 maja - mieli ułożone całe przywitanie! Wyglądało to naprawdę zabawnie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nic więcej niestety nie wiadomo - tylko tyle możemy wnioskować z zamieszczonych w Internecie informacji.


Myślicie, że witają się tak za każdym razem? :P

PODSUMOWANIE

Jeremi zawsze podkreśla, że w ekipie Young Stars wszyscy świetnie się dogadują i traktują jak jedną wielką rodzinę. Cóż, wiadomo, że z niektórymi osoba chłopak utrzymuje bliższy kontakt, a z innymi dalszy, ale to normalna kolej rzeczy - są z różnych części Polski, mają karierę, ale i szkołę. Jak widać, dzięki właśnie karierze, powstały wspaniałe przyjaźnie. Kto wie, być może na całe lata?Zainteresował Was ten post? Którego z artystów Young Stars lubicie najbardziej?Enjoy!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
6
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Mogą Cię także zainteresować
KLIKNIJ, ABY SIĘ ZALOGOWAĆ I WALCZYĆ O NAGRODY W TYM #FANDOMSWEEK!Aby zbierać punkty musisz się zalogować! (zajmuje chwilkę)
Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3715 punktów za:

Jakość:3020Popularność:581
Wsparcie:43Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:46
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 169,490 pkt
581 czytelników Sty 16, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik 67,398 pkt
Young Stars to jedna wielka rodzina, więc na pewno wszyscy się lubią i świetnie ze sobą dogadują. Wiadomo też, że tak jak w rodzinie, czasami dochodzi do zgrzytów, ale jest to tylko chwilowe. Z tymi, z którymi Jeremi zna się dłużej ma lepszy kontakt, a z tymi którzy mieszkają dalej nieco mniejszy, ale nie ma co się temu dziwić. Według mnie najlepszy kontakt ma z Sylwią Lipką. Często się spotykają i spędzają wspólnie czas. I również chciałabym usłyszeć tą dwójkę w jednej piosence :D Jeśli chodzi o wszelakie shipy, to nic nowego i pewnie każde zdjęcie z jakąś dziewczyną, może wywoływać u niektórych tworzenie takich par xd
Jeśli chodzi o to, kogo ja najbardziej lubię, to oczywiście Jeremiego i Artura, ale również Sysię i Olgę Przybysz i Weronikę Juszczak :D
0 głosów
Sty 16, 2018
Paulina Korejke 3 Fan 647,182 pkt
Super post! Ja najbardziej lubię Jeremiego oraz Sylwię Lipke, ponieważ od kilku lat są moimi idolami. Świetnie, że napisałaś post o ich relacjach!
0 głosów
Sty 16, 2018
Oliwia Kubicius Użytkownik 59 pkt
Dzięki za tą relacje! Lubie sprawdzać instagrama i u Jeremiego i jak u Dominiki są u siebie. Powoduje to szipem #Doremi . Faforyzuje #Doremi , ale to oni decydują o swoim życiu i jak ono się potoczy.
0 głosów
Sty 19, 2018
ananas_misiak Użytkownik 11 pkt
Oczywiście, że chciałabym takich braci :) Jeszcze bardziej od tego, chciałabym, aby Jeremi był z Lipcią, Sozą albo Wero.Chcę też usłyszeć duet Olgi z Sikorskim <3
0 głosów
Sty 20, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
297 osób na stronie
13 Użytkowników oraz 284 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 20950 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  130 osób
 3. The 100
  128 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  120 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Potterheads
  67 osób
 8. Arturonators
  66 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Donaty Agaty
  25 osób
 14. Pretty Little Liars
  24 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. Misiaki Sysi
  12 osób
 18. Famous In Love
  11 osób
 19. Kluseczki Olgi
  10 osób
 20. GRY
  8 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Life Is Strange
  3 osób
 26. The Good Place
  3 osób
 27. PC
  2 osób
 28. Nintendo
  2 osób
 29. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  503824 punktów
 2. Bartek Lovers
  41322 punktów
 3. Supiwerki
  38412 punktów
 4. Young Stars Festival
  37676 punktów
 5. The 100
  35470 punktów
 6. SikorskiSquad
  32013 punktów
 7. Potterheads
  24456 punktów
 8. SERIALE
  24446 punktów
 9. Arturonators
  22628 punktów
 10. GRY
  22181 punktów
 11. Life Is Strange
  20725 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  18394 punktów
 13. Domisiaki
  17882 punktów
 14. Famous In Love
  17411 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17215 punktów
 16. Once Upon A Time
  16094 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  15939 punktów
 18. YOUNG STARS
  12475 punktów
 19. Shawn Mendes Army
  12370 punktów
 20. Pretty Little Liars
  12011 punktów
 21. Sonbird Team
  10756 punktów
 22. Remonators
  9961 punktów
 23. Eurowizja
  9677 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  9036 punktów
 25. Dua Lipa
  7787 punktów
 26. Forza
  6955 punktów
 27. TALENTY
  6286 punktów
 28. Playstation VR
  6003 punktów
 29. MUZYKA
  5951 punktów
 30. Nintendo
  5129 punktów
 31. Detroit
  4931 punktów
 32. Tomb Raider
  4870 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4546 punktów
 34. INNE
  4514 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  4247 punktów
 36. Progress Armia
  4245 punktów
 37. The Originals
  4164 punktów
 38. Misiaki Sysi
  3962 punktów
 39. 13 Reasons Why
  3805 punktów
 40. FILMY
  3736 punktów
 41. Stranger Things
  3235 punktów
 42. Young Stars News
  2718 punktów
 43. Bambinos
  2688 punktów
 44. K-Pop
  2671 punktów
 45. American Horror Story
  2528 punktów
 46. God Of War
  2485 punktów
 47. Sport
  2398 punktów
 48. Kortezjanie
  2078 punktów
 49. Puthinators
  1911 punktów
 50. Sony Playstation
  1362 punktów
 51. Przygodowe
  1150 punktów
 52. Temorki
  835 punktów
 53. FPS
  722 punktów
 54. Team Rieger
  668 punktów
 55. MMers
  660 punktów
 56. PC
  488 punktów
 57. Uncharted
  475 punktów
 58. Kluseczki Olgi
  447 punktów
 59. YOUTUBE
  442 punktów
 60. R5Family
  398 punktów
 61. Arianators
  397 punktów
 62. LUDZIE
  308 punktów
 63. #talentobranie
  268 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  236 punktów
 65. Soy Luna
  225 punktów
 66. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 67. Directioners
  219 punktów
 68. PROJEKT FANDOMS
  171 punktów
 69. 5SOSFam
  137 punktów
 70. The Good Place
  120 punktów
 71. Beautilles
  104 punktów
 72. Selenators
  97 punktów
 73. Strzelanki
  94 punktów
 74. Donaty Agaty
  90 punktów
 75. Podróże
  71 punktów
 76. Orlandonators
  62 punktów
 77. Wyścigi
  45 punktów
 78. Swifties
  35 punktów
 79. Far Cry
  32 punktów
 1. Potterheads
  558 punktów
 2. FILMY
  200 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  200 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. Potterheads
  5552 punktów
 3. SERIALE
  5527 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  5282 punktów
 5. Riverdale
  3724 punktów
 6. YOUNG STARS
  2710 punktów
 7. Young Stars Festival
  1427 punktów
 8. Bartek Lovers
  1367 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  859 punktów
 11. Once Upon A Time
  518 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. Life Is Strange
  349 punktów
 14. Domisiaki
  338 punktów
 15. GRY
  327 punktów
 16. FILMY
  281 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. MUZYKA
  169 punktów
 19. Supiwerki
  137 punktów
 20. Bambinos
  94 punktów
 21. Arturonators
  90 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. Arianators
  3 punktów
 41. LUDZIE
  2 punktów
 42. Progress Armia
  2 punktów
 43. Misiaki Sysi
  1 punktów
 44. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  33655 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 3. Riverdale
  2606 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2449 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2097 punktów
 6. The 100
  1558 punktów
 7. Sonbird Team
  1378 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Bambinos
  918 punktów
 13. K-Pop
  902 punktów
 14. Soy Luna
  894 punktów
 15. Supiwerki
  780 punktów
Kontakt Post