NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+5 głosów
(postid: 327451) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Ekipa Young Stars to jedna wielka rodzina. Do polskiej części zespołu należy dziesięć osób. Jedną z nich jest oczywiście nasz Jeremi, a dziś pochylę się nad jego relacjami z resztą grupy! Jak myślicie, lubi się ze wszystkimi? :) Zapraszam!

Sylwia Lipka

Sylwia Lipka to 21-letnia piosenkarka, youtuberka i prezenterka telewizyjna. Na swoim koncie ma już wiele singli i dwa albumy, z czego najnowszy ukazał się w dwóch językach - polskim i angielskim. Prowadziła program "I love Violetta" na Disney Channel, a na swoim kanale YouTube ma już ponad 400 tysięcy widzów. Do ekipy Young Stars dołączyła w 2015 roku.


Jeremi i Sylwia wtedy też się poznali. Szybko złapali kontakt i jak widać, trzyma się on do dziś. Lipka jest jedną z tych osób, z którymi Jeremi zdecydowanie trzyma najbardziej w całej ekipie. Często spotykają się, m.in. ze względu na to, że oboje mieszkają w Warszawie. Mają wspólnych znajomych i zainteresowania, oczywiście. Przez pewien czas ta dwójka była nawet shippowana przez fanów, jednak gdy Sylwia znalazła chłopaka, tego typu teksty ucichły. 


Zdecydowanie można ich określić jako #friendshipgoal - widać, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji i świetnie się rozumieją. 


Co sądzicie o ich przyjaźni? Ktoś podobnie jak ja uwielbia ich duet i chciałby kiedyś usłyszeć tę dwójkę w jednej piosence? :)

Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz ma 19 lat i jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Wydała już dwie płyty, pracuje nad trzecią, a także kolejną trasą koncertową.  Wydała także krążek razem z Verbą. Ma wielkie grono fanów, o czym świadczą miliony wyświetleń pod jej teledyskami. Do programu Young Stars dołączyła dzięki akcji #youngstars2015.


Tej dwójce również nie brakowało fanów, jakoby mieli być parą. Jak wiadomo były to tylko wymysły, gdyż wokalista jest w szczęśliwym związku z bratem chłopaka - Arturem Sikorskim. 


Jeremi i Sysia traktują się nawzajem jak rodzeństwo, najprawdziwsza rodzina. Wspierają się nawzajem w tym, co robią, co jest naprawdę wspaniałe. Jak pisze chłopak, Sylwia to dla niego "bratowa". 18-latek jak widać kibicuje związkowi jej i brata. Wokaliści byli jednymi z pierwszych, którzy pojawili się w ekipie Young Stars, co również wpływa na łączącą ich, silną przyjaźń.


Lubicie ich razem, jako przyjaciół oczywiście? :) 

Artur Sikorski

Artur Sikorski to młodszy brat Jeremiego, rocznik 2001. Niedawno wydał swoją pierwszą, solową płytę, "Okrąg", wcześniej nagrywał razem z bratem. Wspólnie stworzyli album "Odetchnij", pojawił się też w kilku utworach na płycie "Otwórz się na świat". Aktualnie chłopak przygotowuje się do trasy koncertowej, promującej "Okrąg". Jest w związku z Sylwią Przybysz.


Cóż tutaj mówić. Jeremi i Artur to bracia, niezwykle ze sobą zżyci, co można zauważyć w zasadzie... wszędzie: po tym jak o sobie mówią, jak zachowują na koncertach. Jeremi bardzo dba o młodszego brata. Jak mówią, wiadomo, czasami zdarzają się zgrzyty, ale mimo tego zawsze dochodzą do porozumienia i trzymają razem. Wspólnie zaczęli i wspólnie wywalczyli swój sukces - braterska więź jest jednak niezniszczalna, patrząc na to, jak bardzo wciąż są ze sobą!


Chcielibyście mieć takich braci, hm? :D

Olga Przybysz

Olga Przybysz to starsza siostra Sysi o głosie, obok którego nie da się przejść obojętnie! Wschodząca wokalistka zadebiutowała m.in. dzięki udziałowi w telewizyjnym show "The Voice of Poland", w drużynie Andrzeja Piasecznego. Ma na swoim koncie singiel "Niebo bliżej nas". Dodatkowo, na swoim kanale YouTube, publikuje genialne covery. 


Na temat znajomości Olgi i Jeremiego nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo tyle, że spotykają się często przy okazji meeting-ów z resztą ekipy (głównie osoby przedstawione wyżej). Z pewnością utrzymują przyjacielskie relacje, nie ma między nimi konfliktu. 


Przyznam, że jestem ciekawa, jak brzmieliby oni w jednej piosence - kto jest za?

Olciiak

Aleksandra Furka, znana szerzej jako Olciiak, jest związana z projektem Young Stars od czasu Young Stars on Tour 2015. Od tamtej chwili w zasadzie jest z nim nierozłączna. Prowadzi kanał na YouTubie o tematyce beauty, ale oprócz tego prowadzi też bloga, na którym możemy oglądać jej piękne sesje zdjęciowe. Podobnie jak reszta artystów, pojawia się na każdym obozie Young Stars, czy też festiwalu.


Jak widać na powyższych zdjęciach, Ola i Jeremi są naprawdę świetną parą... przyjaciół oczywiście! Na czwartym turnusie Youg Stars Summer Camp 2017, na którym miałam okazję być, mieli razem Q&A. Wspólnie śmiali się i przyjacielsko dogryzali. Mówili o sobie bardzo ciepło i nie trudno przeoczyć, że się lubią. Wydaje mi się, że mają podobne charaktery, dzięki czemu (być może!) złapali wspólny język.


Chciałabym zobaczyć jak Ola maluje Jeremiego na jej kanale, a Wy? :D

Dominik Łupicki

Dominik Łupicki to 15-letni youtuber. Miał też krótki epizod jako prezenter w Radiu Young Stars. Na swoim kanale zamieszcza w szczególności pranki i challenge, czasem dodaje też relacje z różnych wydarzeń związanych z Youg Stars.


Co do jego znajomości z Jeremim wiadomo jeszcze mniej, niż o przyjaźni Olgi i Sikorskiego. Ten jednak podkreśla zawsze, że wszyscy trzymają się razem - możemy więc przypuszczać, że po prostu się kumplują.


Kto wie, może kiedyś zobaczymy jakiś prank z Jeremim w roli głównej?

Dominika Sozańska

Dominika, 16-letnia wokalistka, kontrakt z wytwórnią MyMusic podpisała dzięki wygranej w konkursie Radia Young Stars - Fanta Future Young Stars. Szybko zyskała tam wsparcie słuchaczy i stała się najlepszą kandydatką do głównej nagrody tego też programu. Ma na swoim koncie trzy solowe single, pracuje również nad debiutancką płytą. Śpiewała od dziecka, a muzyka od zawsze płynęła w jej żyłach, co widać m.in. po uśmiechu, który zawsze towarzyszy jej na scenie.


Duże zamieszanie dotyczące tej dwójki nastąpiło podczas wakacji Young Stars na Rodos - kilka zdjęć wywołało masę kontrowersji i powstanie nowego shipu - DOREMI. Jak wiemy, tych dwoje jednak tylko się przyjaźni, ale myślę, ze podobnie jak w przypadku Sylwii Lipki i Sylwii Przybysz ich znajomość można określić jako #friendshipgoal - widać, że świetnie się dogadują!


Pasja łączy ludzi :)!

Bartek Kaszuba

Bartek Kaszuba ma piętnaście lat i jest póki co ostatnim, który dołączył do polskiej części ekipy Young Stars. Mimo początkowej nieśmiałości dziewczyny oszalały na jego punkcie! Zadebiutował w gliwickim Teatrze Muzycznym. Ma na swoim koncie już trzy solowe single, więc kto wie, może niebawem czeka nas płyta... Bartek jest siostrzeńcem Sylwii Lipki. W wolnych chwilach gra na gitarze i tym właśnie zachwyca swoje fanki, Loversy.


Ciężko określić, czy chłopaki bardzo się kumplują, jednak podczas Q&A na czwartym turnusie Young Stars Summer Camp 2017, Bartek, zapytany o to, z kim z ekipy dogaduje się najlepiej, odpowiedział, że z Jeremim. W końcu w grupie chłopaków jest tylko trzech - nie ma się co dziwić, że trzymają razem!


BRO? BRO! :D

Weronika Juszczak

Weronika Juszczak to młoda wokalistka i YouTuberka - to właśnie tam się wybiła. Kontrakt z wytwórnią, podobnie jak Dominika, podpisała dzięki udziałowi w programie Fanta Future Young Stars. Jej pierwszy singiel "Możesz zatrzymać nas" ma już kilka milionów wyświetleń. Drugi singiel "Wiem" również cieszy się dużą popularnością. Wero cieszy się bardzo dużym gronem fanów - supiwerkami.


Jeremi i Weronika z pewnością się kolegują. Pamiętam, jak witali się podczas próby przed koncertem ODETCHNIJ w Poznaniu, 21 maja - mieli ułożone całe przywitanie! Wyglądało to naprawdę zabawnie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nic więcej niestety nie wiadomo - tylko tyle możemy wnioskować z zamieszczonych w Internecie informacji.


Myślicie, że witają się tak za każdym razem? :P

PODSUMOWANIE

Jeremi zawsze podkreśla, że w ekipie Young Stars wszyscy świetnie się dogadują i traktują jak jedną wielką rodzinę. Cóż, wiadomo, że z niektórymi osoba chłopak utrzymuje bliższy kontakt, a z innymi dalszy, ale to normalna kolej rzeczy - są z różnych części Polski, mają karierę, ale i szkołę. Jak widać, dzięki właśnie karierze, powstały wspaniałe przyjaźnie. Kto wie, być może na całe lata?Zainteresował Was ten post? Którego z artystów Young Stars lubicie najbardziej?Enjoy!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
5
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 3580 punktów za:

Jakość:3020Popularność:447
Wsparcie:43Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:45
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 169,490 pkt
447 czytelników Sty 16

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik 66,450 pkt
Young Stars to jedna wielka rodzina, więc na pewno wszyscy się lubią i świetnie ze sobą dogadują. Wiadomo też, że tak jak w rodzinie, czasami dochodzi do zgrzytów, ale jest to tylko chwilowe. Z tymi, z którymi Jeremi zna się dłużej ma lepszy kontakt, a z tymi którzy mieszkają dalej nieco mniejszy, ale nie ma co się temu dziwić. Według mnie najlepszy kontakt ma z Sylwią Lipką. Często się spotykają i spędzają wspólnie czas. I również chciałabym usłyszeć tą dwójkę w jednej piosence :D Jeśli chodzi o wszelakie shipy, to nic nowego i pewnie każde zdjęcie z jakąś dziewczyną, może wywoływać u niektórych tworzenie takich par xd
Jeśli chodzi o to, kogo ja najbardziej lubię, to oczywiście Jeremiego i Artura, ale również Sysię i Olgę Przybysz i Weronikę Juszczak :D
0 głosów
Sty 16
Paulina Korejke 3 Fan 647,182 pkt
Super post! Ja najbardziej lubię Jeremiego oraz Sylwię Lipke, ponieważ od kilku lat są moimi idolami. Świetnie, że napisałaś post o ich relacjach!
0 głosów
Sty 16
Oliwia Kubicius Użytkownik 59 pkt
Dzięki za tą relacje! Lubie sprawdzać instagrama i u Jeremiego i jak u Dominiki są u siebie. Powoduje to szipem #Doremi . Faforyzuje #Doremi , ale to oni decydują o swoim życiu i jak ono się potoczy.
0 głosów
Sty 19
ananas_misiak Użytkownik 11 pkt
Oczywiście, że chciałabym takich braci :) Jeszcze bardziej od tego, chciałabym, aby Jeremi był z Lipcią, Sozą albo Wero.Chcę też usłyszeć duet Olgi z Sikorskim <3
0 głosów
Sty 20

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
139 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 139 Gości
Dziś posty czytano : 1333 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  131 osób
 2. The 100
  121 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bambinos
  112 osób
 5. Bartek Lovers
  111 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  58 osób
 8. Shawn Mendes Army
  40 osób
 9. SikorskiSquad
  33 osób
 10. Domisiaki
  30 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Misiaki Sysi
  13 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 16. Remonators
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. Dua Lipa
  4 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  398836 punktów
 2. Bartek Lovers
  38942 punktów
 3. Supiwerki
  37360 punktów
 4. The 100
  33341 punktów
 5. SikorskiSquad
  31372 punktów
 6. Young Stars Festival
  27173 punktów
 7. SERIALE
  21701 punktów
 8. Life Is Strange
  17342 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17103 punktów
 10. GRY
  16971 punktów
 11. FILMY/SERIALE/TV
  15149 punktów
 12. Ananasy Sylwii
  14981 punktów
 13. Famous In Love
  14323 punktów
 14. Once Upon A Time
  13066 punktów
 15. Domisiaki
  12715 punktów
 16. Arturonators
  12578 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  12029 punktów
 18. Bambinos
  11781 punktów
 19. YOUNG STARS
  11259 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10412 punktów
 21. Remonators
  9494 punktów
 22. Eurowizja
  9405 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8019 punktów
 24. Playstation VR
  5832 punktów
 25. Nintendo
  4948 punktów
 26. Detroit
  4891 punktów
 27. Dua Lipa
  4879 punktów
 28. MUZYKA
  4874 punktów
 29. Tomb Raider
  4827 punktów
 30. KSIĄŻKI
  4431 punktów
 31. INNE
  4424 punktów
 32. Forza
  4334 punktów
 33. Progress Armia
  4203 punktów
 34. The Originals
  4091 punktów
 35. Misiaki Sysi
  3750 punktów
 36. 13 Reasons Why
  3641 punktów
 37. Pamiętniki Wampirów
  3597 punktów
 38. Stranger Things
  2970 punktów
 39. K-Pop
  2646 punktów
 40. American Horror Story
  2484 punktów
 41. God Of War
  2434 punktów
 42. Young Stars News
  2310 punktów
 43. Sport
  2214 punktów
 44. FILMY
  2151 punktów
 45. Puthinators
  1895 punktów
 46. Przygodowe
  1080 punktów
 47. Sony Playstation
  1063 punktów
 48. FPS
  611 punktów
 49. Team Rieger
  564 punktów
 50. PC
  474 punktów
 51. Uncharted
  474 punktów
 52. Kluseczki Olgi
  410 punktów
 53. MMers
  341 punktów
 54. Arianators
  288 punktów
 55. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 56. LUDZIE
  191 punktów
 57. Soy Luna
  191 punktów
 58. R5Family
  189 punktów
 59. YOUTUBE
  184 punktów
 60. Directioners
  137 punktów
 61. The Good Place
  94 punktów
 62. 5SOSFam
  81 punktów
 63. Beautilles
  77 punktów
 64. Donaty Agaty
  77 punktów
 65. Selenators
  62 punktów
 66. Strzelanki
  51 punktów
 67. Podróże
  50 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  33 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  27 punktów
 1. Potterheads
  190 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4567 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  4041 punktów
 4. YOUNG STARS
  2682 punktów
 5. Riverdale
  2151 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. SikorskiSquad
  877 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. GRY
  27 punktów
 20. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 21. INNE
  26 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Progress Armia
  2 punktów
 40. Misiaki Sysi
  1 punktów
 41. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post