+5 głosów
(postid: 327451) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Ekipa Young Stars to jedna wielka rodzina. Do polskiej części zespołu należy dziesięć osób. Jedną z nich jest oczywiście nasz Jeremi, a dziś pochylę się nad jego relacjami z resztą grupy! Jak myślicie, lubi się ze wszystkimi? :) Zapraszam!

Sylwia Lipka

Sylwia Lipka to 21-letnia piosenkarka, youtuberka i prezenterka telewizyjna. Na swoim koncie ma już wiele singli i dwa albumy, z czego najnowszy ukazał się w dwóch językach - polskim i angielskim. Prowadziła program "I love Violetta" na Disney Channel, a na swoim kanale YouTube ma już ponad 400 tysięcy widzów. Do ekipy Young Stars dołączyła w 2015 roku.


Jeremi i Sylwia wtedy też się poznali. Szybko złapali kontakt i jak widać, trzyma się on do dziś. Lipka jest jedną z tych osób, z którymi Jeremi zdecydowanie trzyma najbardziej w całej ekipie. Często spotykają się, m.in. ze względu na to, że oboje mieszkają w Warszawie. Mają wspólnych znajomych i zainteresowania, oczywiście. Przez pewien czas ta dwójka była nawet shippowana przez fanów, jednak gdy Sylwia znalazła chłopaka, tego typu teksty ucichły. 


Zdecydowanie można ich określić jako #friendshipgoal - widać, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji i świetnie się rozumieją. 


Co sądzicie o ich przyjaźni? Ktoś podobnie jak ja uwielbia ich duet i chciałby kiedyś usłyszeć tę dwójkę w jednej piosence? :)

Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz ma 19 lat i jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Wydała już dwie płyty, pracuje nad trzecią, a także kolejną trasą koncertową.  Wydała także krążek razem z Verbą. Ma wielkie grono fanów, o czym świadczą miliony wyświetleń pod jej teledyskami. Do programu Young Stars dołączyła dzięki akcji #youngstars2015.


Tej dwójce również nie brakowało fanów, jakoby mieli być parą. Jak wiadomo były to tylko wymysły, gdyż wokalista jest w szczęśliwym związku z bratem chłopaka - Arturem Sikorskim. 


Jeremi i Sysia traktują się nawzajem jak rodzeństwo, najprawdziwsza rodzina. Wspierają się nawzajem w tym, co robią, co jest naprawdę wspaniałe. Jak pisze chłopak, Sylwia to dla niego "bratowa". 18-latek jak widać kibicuje związkowi jej i brata. Wokaliści byli jednymi z pierwszych, którzy pojawili się w ekipie Young Stars, co również wpływa na łączącą ich, silną przyjaźń.


Lubicie ich razem, jako przyjaciół oczywiście? :) 

Artur Sikorski

Artur Sikorski to młodszy brat Jeremiego, rocznik 2001. Niedawno wydał swoją pierwszą, solową płytę, "Okrąg", wcześniej nagrywał razem z bratem. Wspólnie stworzyli album "Odetchnij", pojawił się też w kilku utworach na płycie "Otwórz się na świat". Aktualnie chłopak przygotowuje się do trasy koncertowej, promującej "Okrąg". Jest w związku z Sylwią Przybysz.


Cóż tutaj mówić. Jeremi i Artur to bracia, niezwykle ze sobą zżyci, co można zauważyć w zasadzie... wszędzie: po tym jak o sobie mówią, jak zachowują na koncertach. Jeremi bardzo dba o młodszego brata. Jak mówią, wiadomo, czasami zdarzają się zgrzyty, ale mimo tego zawsze dochodzą do porozumienia i trzymają razem. Wspólnie zaczęli i wspólnie wywalczyli swój sukces - braterska więź jest jednak niezniszczalna, patrząc na to, jak bardzo wciąż są ze sobą!


Chcielibyście mieć takich braci, hm? :D

Olga Przybysz

Olga Przybysz to starsza siostra Sysi o głosie, obok którego nie da się przejść obojętnie! Wschodząca wokalistka zadebiutowała m.in. dzięki udziałowi w telewizyjnym show "The Voice of Poland", w drużynie Andrzeja Piasecznego. Ma na swoim koncie singiel "Niebo bliżej nas". Dodatkowo, na swoim kanale YouTube, publikuje genialne covery. 


Na temat znajomości Olgi i Jeremiego nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo tyle, że spotykają się często przy okazji meeting-ów z resztą ekipy (głównie osoby przedstawione wyżej). Z pewnością utrzymują przyjacielskie relacje, nie ma między nimi konfliktu. 


Przyznam, że jestem ciekawa, jak brzmieliby oni w jednej piosence - kto jest za?

Olciiak

Aleksandra Furka, znana szerzej jako Olciiak, jest związana z projektem Young Stars od czasu Young Stars on Tour 2015. Od tamtej chwili w zasadzie jest z nim nierozłączna. Prowadzi kanał na YouTubie o tematyce beauty, ale oprócz tego prowadzi też bloga, na którym możemy oglądać jej piękne sesje zdjęciowe. Podobnie jak reszta artystów, pojawia się na każdym obozie Young Stars, czy też festiwalu.


Jak widać na powyższych zdjęciach, Ola i Jeremi są naprawdę świetną parą... przyjaciół oczywiście! Na czwartym turnusie Youg Stars Summer Camp 2017, na którym miałam okazję być, mieli razem Q&A. Wspólnie śmiali się i przyjacielsko dogryzali. Mówili o sobie bardzo ciepło i nie trudno przeoczyć, że się lubią. Wydaje mi się, że mają podobne charaktery, dzięki czemu (być może!) złapali wspólny język.


Chciałabym zobaczyć jak Ola maluje Jeremiego na jej kanale, a Wy? :D

Dominik Łupicki

Dominik Łupicki to 15-letni youtuber. Miał też krótki epizod jako prezenter w Radiu Young Stars. Na swoim kanale zamieszcza w szczególności pranki i challenge, czasem dodaje też relacje z różnych wydarzeń związanych z Youg Stars.


Co do jego znajomości z Jeremim wiadomo jeszcze mniej, niż o przyjaźni Olgi i Sikorskiego. Ten jednak podkreśla zawsze, że wszyscy trzymają się razem - możemy więc przypuszczać, że po prostu się kumplują.


Kto wie, może kiedyś zobaczymy jakiś prank z Jeremim w roli głównej?

Dominika Sozańska

Dominika, 16-letnia wokalistka, kontrakt z wytwórnią MyMusic podpisała dzięki wygranej w konkursie Radia Young Stars - Fanta Future Young Stars. Szybko zyskała tam wsparcie słuchaczy i stała się najlepszą kandydatką do głównej nagrody tego też programu. Ma na swoim koncie trzy solowe single, pracuje również nad debiutancką płytą. Śpiewała od dziecka, a muzyka od zawsze płynęła w jej żyłach, co widać m.in. po uśmiechu, który zawsze towarzyszy jej na scenie.


Duże zamieszanie dotyczące tej dwójki nastąpiło podczas wakacji Young Stars na Rodos - kilka zdjęć wywołało masę kontrowersji i powstanie nowego shipu - DOREMI. Jak wiemy, tych dwoje jednak tylko się przyjaźni, ale myślę, ze podobnie jak w przypadku Sylwii Lipki i Sylwii Przybysz ich znajomość można określić jako #friendshipgoal - widać, że świetnie się dogadują!


Pasja łączy ludzi :)!

Bartek Kaszuba

Bartek Kaszuba ma piętnaście lat i jest póki co ostatnim, który dołączył do polskiej części ekipy Young Stars. Mimo początkowej nieśmiałości dziewczyny oszalały na jego punkcie! Zadebiutował w gliwickim Teatrze Muzycznym. Ma na swoim koncie już trzy solowe single, więc kto wie, może niebawem czeka nas płyta... Bartek jest siostrzeńcem Sylwii Lipki. W wolnych chwilach gra na gitarze i tym właśnie zachwyca swoje fanki, Loversy.


Ciężko określić, czy chłopaki bardzo się kumplują, jednak podczas Q&A na czwartym turnusie Young Stars Summer Camp 2017, Bartek, zapytany o to, z kim z ekipy dogaduje się najlepiej, odpowiedział, że z Jeremim. W końcu w grupie chłopaków jest tylko trzech - nie ma się co dziwić, że trzymają razem!


BRO? BRO! :D

Weronika Juszczak

Weronika Juszczak to młoda wokalistka i YouTuberka - to właśnie tam się wybiła. Kontrakt z wytwórnią, podobnie jak Dominika, podpisała dzięki udziałowi w programie Fanta Future Young Stars. Jej pierwszy singiel "Możesz zatrzymać nas" ma już kilka milionów wyświetleń. Drugi singiel "Wiem" również cieszy się dużą popularnością. Wero cieszy się bardzo dużym gronem fanów - supiwerkami.


Jeremi i Weronika z pewnością się kolegują. Pamiętam, jak witali się podczas próby przed koncertem ODETCHNIJ w Poznaniu, 21 maja - mieli ułożone całe przywitanie! Wyglądało to naprawdę zabawnie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nic więcej niestety nie wiadomo - tylko tyle możemy wnioskować z zamieszczonych w Internecie informacji.


Myślicie, że witają się tak za każdym razem? :P

PODSUMOWANIE

Jeremi zawsze podkreśla, że w ekipie Young Stars wszyscy świetnie się dogadują i traktują jak jedną wielką rodzinę. Cóż, wiadomo, że z niektórymi osoba chłopak utrzymuje bliższy kontakt, a z innymi dalszy, ale to normalna kolej rzeczy - są z różnych części Polski, mają karierę, ale i szkołę. Jak widać, dzięki właśnie karierze, powstały wspaniałe przyjaźnie. Kto wie, być może na całe lata?Zainteresował Was ten post? Którego z artystów Young Stars lubicie najbardziej?Enjoy!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
5
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 3634 punktów za:

Jakość:3020Popularność:501
Wsparcie:43Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:45
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 169,490 pkt
501 czytelników Sty 16, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
Young Stars to jedna wielka rodzina, więc na pewno wszyscy się lubią i świetnie ze sobą dogadują. Wiadomo też, że tak jak w rodzinie, czasami dochodzi do zgrzytów, ale jest to tylko chwilowe. Z tymi, z którymi Jeremi zna się dłużej ma lepszy kontakt, a z tymi którzy mieszkają dalej nieco mniejszy, ale nie ma co się temu dziwić. Według mnie najlepszy kontakt ma z Sylwią Lipką. Często się spotykają i spędzają wspólnie czas. I również chciałabym usłyszeć tą dwójkę w jednej piosence :D Jeśli chodzi o wszelakie shipy, to nic nowego i pewnie każde zdjęcie z jakąś dziewczyną, może wywoływać u niektórych tworzenie takich par xd
Jeśli chodzi o to, kogo ja najbardziej lubię, to oczywiście Jeremiego i Artura, ale również Sysię i Olgę Przybysz i Weronikę Juszczak :D
0 głosów
Sty 16, 2018
Paulina Korejke 3 Fan 647,182 pkt
Super post! Ja najbardziej lubię Jeremiego oraz Sylwię Lipke, ponieważ od kilku lat są moimi idolami. Świetnie, że napisałaś post o ich relacjach!
0 głosów
Sty 16, 2018
Oliwia Kubicius Użytkownik 59 pkt
Dzięki za tą relacje! Lubie sprawdzać instagrama i u Jeremiego i jak u Dominiki są u siebie. Powoduje to szipem #Doremi . Faforyzuje #Doremi , ale to oni decydują o swoim życiu i jak ono się potoczy.
0 głosów
Sty 19, 2018
ananas_misiak Użytkownik 11 pkt
Oczywiście, że chciałabym takich braci :) Jeszcze bardziej od tego, chciałabym, aby Jeremi był z Lipcią, Sozą albo Wero.Chcę też usłyszeć duet Olgi z Sikorskim <3
0 głosów
Sty 20, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
270 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 268 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 35939 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  472543 punktów
 2. Bartek Lovers
  39676 punktów
 3. Supiwerki
  37824 punktów
 4. The 100
  34368 punktów
 5. SikorskiSquad
  31741 punktów
 6. Young Stars Festival
  27322 punktów
 7. SERIALE
  23336 punktów
 8. GRY
  21715 punktów
 9. Arturonators
  18067 punktów
 10. Life Is Strange
  17761 punktów
 11. Domisiaki
  17470 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17129 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16415 punktów
 14. Famous In Love
  15707 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15476 punktów
 16. Once Upon A Time
  13518 punktów
 17. Bambinos
  12356 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12198 punktów
 19. YOUNG STARS
  11727 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11382 punktów
 21. Remonators
  9714 punktów
 22. Eurowizja
  9522 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8472 punktów
 24. Dua Lipa
  7658 punktów
 25. TALENTY
  6037 punktów
 26. Playstation VR
  5947 punktów
 27. Forza
  5549 punktów
 28. MUZYKA
  5185 punktów
 29. Nintendo
  5068 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4459 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4452 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3879 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3839 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3720 punktów
 39. Stranger Things
  3096 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2505 punktów
 42. Young Stars News
  2486 punktów
 43. God Of War
  2456 punktów
 44. FILMY
  2353 punktów
 45. Sport
  2306 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1204 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  626 punktów
 52. MMers
  509 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  419 punktów
 56. YOUTUBE
  390 punktów
 57. R5Family
  316 punktów
 58. Arianators
  304 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  213 punktów
 61. LUDZIE
  213 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  180 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  178 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  106 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  80 punktów
 70. Selenators
  79 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  56 punktów
 73. Orlandonators
  49 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  23 punktów
 1. Potterheads
  251 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post