+3 głosów
(postid: 327452) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zastanawialiście się kiedyś, jak z roku na rok zmieniały się obozy Young Stars? Razem z Oliwią Rojek, znaną Wam dobrze Jereminator, mamy dla Was odpowiedź na to pytanie - przeczytajcie wywiad ze stałą bywalczynią obozów Young Stars i sprawdźcie co zrobić, by po prostu dobrze się bawić. Zapraszam ;)!

ASIA: Cześć Oliwia! Bardzo się cieszę, że zgodziłaś się udzielić mi kolejnego wywiadu. Na początek: co u Ciebie słychać? Jak początek nowego roku? Jakieś postanowienia?


OLIWIA: Hey hey! Dziękuję za ponowne zaproszenie! U mnie całkiem przyjemnie, trochę ciężko, bo zeszły tydzień spędziłam na poprawianiu ocen, ale na szczęście już niedługo ferie i wtedy sobie odpocznę, hahah. A co do postanowień noworocznych to raczej ich nie robię, uważam, że każdy dzień jest dobry na zmianę czegoś w swoim życiu!ASIA: To świetnie! Niedawno ponownie rozpoczęły się obozy Young Stars i to właśnie o tym dzisiaj chciałabym z Tobą porozmawiać. Na ilu obozach dotychczas udało Ci się być?


OLIWIA: Miałam to szczęście, że udało mi się być na wszystkich trzech edycjach jakie były (YSC2016, YSWC2017, YSSC2017) i już za niedługo wyjeżdżam na YSWC2018 z czego ogromnie się cieszę i naprawdę już nie mogę się doczekać.

ASIA: Wow, nieźle! Jak zaczęła się Twoja przygoda z obozami, co zachęciło Cię, aby wybrać się do Okuninki w 2016?


OLIWIA: Powiem Ci, że do dzisiaj się zastanawiam jak to się udało. Pamiętam, że pierwotnie zapomniałam o całej sprzedaży, przypomniałam sobie, gdy za równo na Instagram’ie jak i na Facebook’u artyści udostępnili link do sprzedaży. Od razu po powrocie do domu pokazałam mamie sprzedaż i zarezerwowałyśmy miejsce. Szansa zobaczenia idola i artystów, których się wspiera była wręcz niemożliwa do wyobrażenia. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że będzie to początek niesamowitej przygody.ASIA: Jak przygotowywałaś się na te niezwykłe wakacje?


OLIWIA: Było to na pewno ogromne wydarzenie i starałam się mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, od bagażu po osoby w pokoju haha. I choć faktycznie miałam wszystko spakowane i przygotowane to obawiałam się, jak odnajdę się wśród obozowiczów - końcu oni się praktycznie znali, a ja jechałam sama. Na szczęście na miejscu rozpoznałam dziewczyny z którymi miałam być w pokoju, ale także podczas obozu poznałam wspaniałe osoby, z którymi mam kontakt do dziś.ASIA: To jest właśnie najpiękniejsze w obozach, prawda? Nowi ludzie, nowe przyjaźnie...


OLIWIA: Był inny od pozostałych, jakiś taki magiczny. Miał oczywiście swoje plusy i minusy, ale atmosfera była jakaś taka inna. Może moje zdanie jest ukierunkowane faktem że miałam wtedy 14 lat i wyjazd na obóz z idolem to było coś nie do uwierzenia i choć każdy obóz wspominam miło, wracam czasem do wszystkich z pięknymi wspomnieniami, tak ten śmiało mogę powiedzieć, że przeszedł do historii, a tak konkretyzując to artyści spędzali z nami więcej czasu, gdy tylko podjeżdżał pod nasz ośrodek (artyści mieszkali kawałek dalej) bus z artystami to wychowawcy wiedzieli, że oni mogą już usiąść na leżakach i czekać tylko na godzinę kolacji czy koncertu, bo sami świetnie sobie radziliśmy w towarzystwie artystów. Charakterystyczny też jest fakt, że wszyscy artyści byli przez całe 10 dni, nie było takiego podziału jak teraz. I choć warunki były trochę gorsze i nie był tak zaplanowany czas dla obozowiczów jak teraz to i tak miło będę wspominać ten obóz.

ASIA: Wspaniałe wspomnienia! To prawda, że artyści po tym obozie bardzo zapamiętali fanów, którzy na nim byli?


OLIWIA: Tak, na pewno po tym obozie wiele osób znamy dzisiaj jako adminów na grupach artystów, ale także zawiązały się znajomości między fanami, a idolami, co jest piękne, bo potem taka osoba kupuje bilet na koncert ulubionego wykonawcy, wchodzi na Meet&Greet i jest witana jak dobry znajomy.ASIA: Jak myślisz, dlaczego niekoniecznie dzieje się tak po aktualnych obozach?


OLIWIA: Jest o wiele więcej turnusów. Gdy podczas YSC 2016 był jeden turnus liczący 90 osób, tak podczas kolejnych obozów były 3/4 turnusy, więc nie można się dziwić artystom, że nie potrafią zapamiętać wszystkich, co nie oznacza, że podobne sytuacje nie zdarzają się w ogóle. I teraz spotykamy się z sytuacjami, że po obozie dana osoba staje się w jakiś sposób lepiej kojarzona.

ASIA: Po obozie w Okunince nadszedł nowy wymiar - Young Stars Winter Camp. Na który turnus się wybrałaś?


OLIWIA: Byłam na pierwszym turnusie. Nawet pamiętam opis pod zdjęciem na Instagram’ie z Winter’a „Pierwsze zdjęcie pierwszego dnia pierwszego turnusu pierwszego Young Stars Winter Camp”, hahah.ASIA: Hahaha, to cudownie, że masz takie wspomnienia! Jak przebiegał ten obóz?


OLIWIA: Bardzo miło, byłam w pokoju z czterema dziewczynami które już wcześniej, w tym z moją przyjaciółką. Obóz odbywał się tam, gdzie w tym roku z czego ogromnie się cieszę, bo naprawdę lubię to miejsce. Była już duża zmiana w porównaniu do pierwszego obozu, bo był już harmonogram, zajęcia, sesje z artystami i zupełnie inni wychowawcy, których na pewno wspominam lepiej. Mieliśmy zajęcia taneczne, wokalne, o działaniu portali społecznościowych i radiowe oraz Q&A, sesje, koncerty i coś na co chyba czekają najbardziej uczestnicy obozu: chodzenie po pokojach, stały punkt każdego obozu.ASIA: Tak, to prawda! Tradycją jest także ozdobienie pokoju. Jak wtedy to zrobiliście?


OLIWIA: Ja muszę się przyznać trochę zawaliłam sprawę podczas Wintera, bo zapomniałam wywołać zdjęć, ale miałyśmy z dziewczynami lampki co nadawało fajnego klimatu. Podczas Summera postarałyśmy się z dziewczynami trochę bardziej i nasze drzwi kilkakrotnie były na Snapach artystów, hahah.

Właśnie! Zanim przejdziemy do Summera, opowiedz proszę, co podobało Ci się najbardziej podczas Wintera, na co nie możesz doczekać się w kwestii kolejnej edycji?


Chyba zajęć prowadzonych przez prezenterów Radia YS, wspominam je bardzo miło i wiele się podczas nich nauczyłam oraz zajęć tanecznych z Katt&Matt Markiewicz, rodzeństwem niosącym niesamowitą energię!Tak, oni są niesamowici! Zapisy na letnią edycje rozpoczęły się już w marcu. Pamiętasz ten dzień, kiedy padły serwery?


Taaaak, to był 14 marca i pamiętam, że sprzedaż ruszała o 15 albo 16. Akurat w ten dzień miałam korepetycje z matematyki, ale zamiast się uczyć obydwie z nauczycielką pilnowałyśmy strony. Za każdym razem niestety mi się nie udawało. Zarezerwowałam dopiero około 20 po powiecie do domu na 5 minut przed całkowitym zamknięciem sprzedaży. Chciałam jechać na trzeci turnus z przyjaciółką i ogromnie mi na tym zależało. Jak się okazało następnego dnia trafiłam na listę rezerwowych i byłam załamana, bo miałam naprawdę dalekie miejsce. Na szczęście MyMusic zrobiło czwarty turnus i miałam szansę pojechać oraz spotkać i poznać osoby, które teraz mogę spokojnie nazywać jednymi z najlepszych przyjaciół.

ASIA: Jak poznałaś dziewczyny z Twojego późniejszego pokoju, co się działo do wakacji?


OLIWIA: Nie pamiętam jak to się stało, ale najpierw byłyśmy we trójkę: Skoczek, Sroka no i ja. Potem dowiedziałam się, że znajoma z YSC 2016 też jedzie i nie ma pokoju i zapytałam się dziewczyn, czy może być z nami w pokoju. Najpierw były trochę sceptycznie nastawione do Oli, ale w efekcie stworzyłyśmy wspaniały pokój czterech bliskim sobie osób.ASIA: Jak wspominasz ten obóz? Utworzenie 4 turnusu spotkało się z duża krytyka.


OLIWIA: Naprawdę? Nawet nie wiedziałam, haha. Nie, nie, uważam że dobrze, że został stworzony, może inaczej bym o nim sadziła, gdyby nie fakt, że była to dla mnie (i także dla innych) szansa na spotkania idoli, a skoro MyMusic tak zrobiło to znaczy, że mogli sobie na coś takiego pozwolić, a hejty trzeba przeganiać i nie dać się ich sile, ja tak robię!ASIA: Young Stars Summer Camp 2017 - ktoś rzuca hasło. O czym wspominasz?


OLIWIA: Pierwsza myśl to PtakiTeam, druga to taśma ostrzegawcza, w którą wszedł Sikorski, trzecia to piosenki puszczane jak na dobranoc i dzień dobry, „oprócz tego klip, zajęcia i ten płacz” hahaha dużo wspomnień, pięknych wspomnień.

ASIA: Cieszę się, ze tak miło wspominasz ten czas! Teraz wybierasz się na kolejną edycje obozów zimowych, prawda?


OLIWIA: Tak, dokładnie, nie mogę się doczekać, bo już planuje się świetnie spędzone siedem dni.ASIA: Na który turnus się wybierasz? Masz już wszystko przygotowane?


OLIWIA: Wybieram się na drugi turnus, więc jeszcze mam chwilę czasu, co nie zmienia faktu, że przyznaję się bez bicia, nie mam jeszcze nic. Dopiero w tym tygodniu zacznę powoli przygotowywać rzeczy na Camp’a i w sumie jest to ostatni dzwonek, bo od czwartku wyjeżdżam i wracam dopiero na obóz, także muszę się pospieszyć.ASIA: Jest w obozach coś takiego, co Ci się nie podoba?


OLIWIA: Są pewne sytuacje, które mi się nie podobały, ale nie potrafię powiedzieć, czy jest taka jedna rzecz, która zawsze mi się nie podobała.ASIA: W takim razie jest coś, co mimo wszystko byś zmieniła?


OLIWIA: Z jednej strony lepsze rozplanowanie czasu na spędzanie czasu obozowiczów z artystami, a z drugiej wiem, że jest to dobrze rozplanowane i artyści spędzają z nami jak najwięcej czasu, także jak już to to i w niektórych wypadkach lepsze sprawdzanie ośrodków, bo o ile w Węgierskiej Górce jest świetny, tak ten w Zawoi woła o remont i zmianę kierownika ośrodka. Co do Okuninki się nie wypowiadam, bo był to pierwszy obóz, organizowany przez inną firmę, ale i tak, moim zdaniem, ten w Zawoi był piękny zewnątrz, ale zaangażowanie osób zajmujących się ośrodkiem było tragiczne.

ASIA: Co powiedziałabyś osobom, które po raz pierwszy wybierają się na takich obóz? W co powinny się zaopatrzyć?


OLIWIA: Na pewno żeby się nie bały! To, że nie znasz nikogo, nie oznacza, że nie poznasz! Pozytywne nastawienie i chęć dobrej zabawy i tyle wystarczy, naprawdę. Co do rzeczy bardziej materialnych to na pewno miejsce na autografy, możecie też sprawić artystom jakiś kreatywny prezent! Pamiętajcie też, że w punktach dla grupy wliczane są udekorowanie pokoju i drzwi także nie ograniczajcie się! I małe przypomnienie ode mnie, opróżnijcie galerię w telefonie z niepotrzebnych zdjęć, bo chyba byłoby to spełnienie koszmarów, gdyby w połowie obozu brakło nam pamięci w telefonie, haha.ASIA: Ajjj, tyle w Tobie pozytywnej energii Oliwia! Myślisz o wybraniu się na kolejne edycje obozów?


OLIWIA: Tak, bardzo bym chciała, bo już kilkakrotnie słyszałam „Camp bez Rojek to nie Camp”, haha i oczywiście jest to bardzo miłe, ale wiem też, że nie każdemu pasują moje wyjazdy, no cóż… jeżdżę i spełniam marzenia!ASIA: I tego Ci życzę kochana! Bardzo dziękuję Ci za wywiad, baw się dobrze na obozie i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!


OLIWIA: Dziękuję bardzo za zaproszenie i życzę wszystkim udanych obozu i mam nadzieję do zobaczenia!

Byliście na którymś z obozów? A może ponownie jak Oliwia, udało Wam się pojechać na wszystkie dotychczasowe edycje? 


Opisujcie swoje campowe przygody w komentarzach! Besos!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,400 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 6081 punktów za:

Jakość:3420Popularność:2368
Wsparcie:257Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:21
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 172,498 pkt
2,368 czytelników Sty 15, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Tula Użytkownik
Hej, ja byłam na dwóch obozach z YS  byłam na YSC 2016 oraz YSWC 2017 ❤ był to super czas, ale tak jak to Rojek powiedziała na YSC mieliśmy wiele więcej luzu, był to magiczny obóz, dużo czasu spędzaliśmy z artystami i byli oni przez 10 dni z nami w Okunince, to było super ❤ niestety na YSWC nie podobało mi się za bardzo  artyści się wymieniali (raz byli z nami jedni raz drudzy..), mieliśmy wszystko dopięte co do minuty oraz czas z artystami ograniczony  bardzo mi się to nie podobało na tamtym obozie więc nie pojechałam już na letnią edycję, oraz zrezygnowałam z tegorocznych winterów  a bardzo mi ich szkoda  ale wszystkim jeżdżący na obozy życzę udanej zabawy i abyście spełnili wszystkie swoje marzenia ❤
0 głosów
Sty 15, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Ja niestety nie byłam na żadnym z obozów i raczej już na żadnym się nie pojawię, gdyż od zeszłego roku nie łapię się w przedziale wiekowym, który obowiązuje. Ale mimo to uwielbiam czytać tego typu wywiady, słuchać o tym, co się dzieje na takich campach i jak mnóstwo osób spełnia swoje marzenia. Zawsze też wzmagam swoją aktywność na wszystkich social mediach osób, które są w danym czasie na campie i wszystko na bieżąco śledzę. I tak jak śledziłam każdy obóz, to również zgadzam się z Oliwią, że ten pierwszy był wyjątkowy. Pewnie dlatego że to była nowość, artyści mniej znani i przez to wszystko inaczej wyglądało, ale następne obozy też są świetne i marzy mi się, by kiedyś na takim się znaleźć. Być może w przyszłości pojawią się też obozy +18 tak jak to jest w przypadku Dawida Kwiatkowskiego :D
0 głosów
Sty 16, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
197 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 197 Gości
Dziś posty czytano : 8426 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  134 osób
 3. The 100
  131 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  70 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  13 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Zosiaki
  4 osób
 26. Life Is Strange
  3 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  524222 punktów
 2. Young Stars Festival
  43172 punktów
 3. Bartek Lovers
  42843 punktów
 4. Potterheads
  39054 punktów
 5. Supiwerki
  38907 punktów
 6. The 100
  36803 punktów
 7. SikorskiSquad
  32205 punktów
 8. SERIALE
  24949 punktów
 9. GRY
  22508 punktów
 10. Arturonators
  22362 punktów
 11. Life Is Strange
  21161 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  20047 punktów
 13. Famous In Love
  19043 punktów
 14. Domisiaki
  18066 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17258 punktów
 16. Once Upon A Time
  16675 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  16353 punktów
 18. YOUNG STARS
  12620 punktów
 19. Pretty Little Liars
  12548 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12507 punktów
 21. Sonbird Team
  10795 punktów
 22. Remonators
  9912 punktów
 23. Eurowizja
  9823 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  9103 punktów
 25. Forza
  8439 punktów
 26. Dua Lipa
  7862 punktów
 27. TALENTY
  6365 punktów
 28. MUZYKA
  6167 punktów
 29. Playstation VR
  6049 punktów
 30. FILMY
  5444 punktów
 31. Nintendo
  5195 punktów
 32. Detroit
  4948 punktów
 33. Tomb Raider
  4889 punktów
 34. KSIĄŻKI
  4560 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  4556 punktów
 36. INNE
  4548 punktów
 37. Progress Armia
  4263 punktów
 38. The Originals
  4189 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4047 punktów
 40. 13 Reasons Why
  3865 punktów
 41. Stranger Things
  3452 punktów
 42. Bambinos
  3393 punktów
 43. Young Stars News
  2907 punktów
 44. K-Pop
  2698 punktów
 45. Sport
  2568 punktów
 46. American Horror Story
  2556 punktów
 47. God Of War
  2503 punktów
 48. YOUTUBE
  2149 punktów
 49. Kortezjanie
  2095 punktów
 50. Puthinators
  1920 punktów
 51. Sony Playstation
  1489 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. Temorki
  845 punktów
 54. FPS
  770 punktów
 55. MMers
  755 punktów
 56. Team Rieger
  717 punktów
 57. PC
  495 punktów
 58. Uncharted
  476 punktów
 59. R5Family
  474 punktów
 60. Kluseczki Olgi
  470 punktów
 61. Arianators
  442 punktów
 62. LUDZIE
  330 punktów
 63. #talentobranie
  278 punktów
 64. Directioners
  259 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  257 punktów
 66. Soy Luna
  249 punktów
 67. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 68. 5SOSFam
  183 punktów
 69. PROJEKT FANDOMS
  173 punktów
 70. The Good Place
  132 punktów
 71. Beautilles
  115 punktów
 72. Selenators
  104 punktów
 73. Zosiaki
  103 punktów
 74. Donaty Agaty
  94 punktów
 75. Strzelanki
  94 punktów
 76. Podróże
  75 punktów
 77. Orlandonators
  71 punktów
 78. Wyścigi
  45 punktów
 79. Swifties
  43 punktów
 80. Far Cry
  39 punktów
 1. Potterheads
  803 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1420 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Arturonators
  230 punktów
 18. Remonators
  218 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37507 punktów
 2. Riverdale
  3956 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post