+3 głosów
(postid: 327452) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zastanawialiście się kiedyś, jak z roku na rok zmieniały się obozy Young Stars? Razem z Oliwią Rojek, znaną Wam dobrze Jereminator, mamy dla Was odpowiedź na to pytanie - przeczytajcie wywiad ze stałą bywalczynią obozów Young Stars i sprawdźcie co zrobić, by po prostu dobrze się bawić. Zapraszam ;)!

ASIA: Cześć Oliwia! Bardzo się cieszę, że zgodziłaś się udzielić mi kolejnego wywiadu. Na początek: co u Ciebie słychać? Jak początek nowego roku? Jakieś postanowienia?


OLIWIA: Hey hey! Dziękuję za ponowne zaproszenie! U mnie całkiem przyjemnie, trochę ciężko, bo zeszły tydzień spędziłam na poprawianiu ocen, ale na szczęście już niedługo ferie i wtedy sobie odpocznę, hahah. A co do postanowień noworocznych to raczej ich nie robię, uważam, że każdy dzień jest dobry na zmianę czegoś w swoim życiu!ASIA: To świetnie! Niedawno ponownie rozpoczęły się obozy Young Stars i to właśnie o tym dzisiaj chciałabym z Tobą porozmawiać. Na ilu obozach dotychczas udało Ci się być?


OLIWIA: Miałam to szczęście, że udało mi się być na wszystkich trzech edycjach jakie były (YSC2016, YSWC2017, YSSC2017) i już za niedługo wyjeżdżam na YSWC2018 z czego ogromnie się cieszę i naprawdę już nie mogę się doczekać.

ASIA: Wow, nieźle! Jak zaczęła się Twoja przygoda z obozami, co zachęciło Cię, aby wybrać się do Okuninki w 2016?


OLIWIA: Powiem Ci, że do dzisiaj się zastanawiam jak to się udało. Pamiętam, że pierwotnie zapomniałam o całej sprzedaży, przypomniałam sobie, gdy za równo na Instagram’ie jak i na Facebook’u artyści udostępnili link do sprzedaży. Od razu po powrocie do domu pokazałam mamie sprzedaż i zarezerwowałyśmy miejsce. Szansa zobaczenia idola i artystów, których się wspiera była wręcz niemożliwa do wyobrażenia. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że będzie to początek niesamowitej przygody.ASIA: Jak przygotowywałaś się na te niezwykłe wakacje?


OLIWIA: Było to na pewno ogromne wydarzenie i starałam się mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, od bagażu po osoby w pokoju haha. I choć faktycznie miałam wszystko spakowane i przygotowane to obawiałam się, jak odnajdę się wśród obozowiczów - końcu oni się praktycznie znali, a ja jechałam sama. Na szczęście na miejscu rozpoznałam dziewczyny z którymi miałam być w pokoju, ale także podczas obozu poznałam wspaniałe osoby, z którymi mam kontakt do dziś.ASIA: To jest właśnie najpiękniejsze w obozach, prawda? Nowi ludzie, nowe przyjaźnie...


OLIWIA: Był inny od pozostałych, jakiś taki magiczny. Miał oczywiście swoje plusy i minusy, ale atmosfera była jakaś taka inna. Może moje zdanie jest ukierunkowane faktem że miałam wtedy 14 lat i wyjazd na obóz z idolem to było coś nie do uwierzenia i choć każdy obóz wspominam miło, wracam czasem do wszystkich z pięknymi wspomnieniami, tak ten śmiało mogę powiedzieć, że przeszedł do historii, a tak konkretyzując to artyści spędzali z nami więcej czasu, gdy tylko podjeżdżał pod nasz ośrodek (artyści mieszkali kawałek dalej) bus z artystami to wychowawcy wiedzieli, że oni mogą już usiąść na leżakach i czekać tylko na godzinę kolacji czy koncertu, bo sami świetnie sobie radziliśmy w towarzystwie artystów. Charakterystyczny też jest fakt, że wszyscy artyści byli przez całe 10 dni, nie było takiego podziału jak teraz. I choć warunki były trochę gorsze i nie był tak zaplanowany czas dla obozowiczów jak teraz to i tak miło będę wspominać ten obóz.

ASIA: Wspaniałe wspomnienia! To prawda, że artyści po tym obozie bardzo zapamiętali fanów, którzy na nim byli?


OLIWIA: Tak, na pewno po tym obozie wiele osób znamy dzisiaj jako adminów na grupach artystów, ale także zawiązały się znajomości między fanami, a idolami, co jest piękne, bo potem taka osoba kupuje bilet na koncert ulubionego wykonawcy, wchodzi na Meet&Greet i jest witana jak dobry znajomy.ASIA: Jak myślisz, dlaczego niekoniecznie dzieje się tak po aktualnych obozach?


OLIWIA: Jest o wiele więcej turnusów. Gdy podczas YSC 2016 był jeden turnus liczący 90 osób, tak podczas kolejnych obozów były 3/4 turnusy, więc nie można się dziwić artystom, że nie potrafią zapamiętać wszystkich, co nie oznacza, że podobne sytuacje nie zdarzają się w ogóle. I teraz spotykamy się z sytuacjami, że po obozie dana osoba staje się w jakiś sposób lepiej kojarzona.

ASIA: Po obozie w Okunince nadszedł nowy wymiar - Young Stars Winter Camp. Na który turnus się wybrałaś?


OLIWIA: Byłam na pierwszym turnusie. Nawet pamiętam opis pod zdjęciem na Instagram’ie z Winter’a „Pierwsze zdjęcie pierwszego dnia pierwszego turnusu pierwszego Young Stars Winter Camp”, hahah.ASIA: Hahaha, to cudownie, że masz takie wspomnienia! Jak przebiegał ten obóz?


OLIWIA: Bardzo miło, byłam w pokoju z czterema dziewczynami które już wcześniej, w tym z moją przyjaciółką. Obóz odbywał się tam, gdzie w tym roku z czego ogromnie się cieszę, bo naprawdę lubię to miejsce. Była już duża zmiana w porównaniu do pierwszego obozu, bo był już harmonogram, zajęcia, sesje z artystami i zupełnie inni wychowawcy, których na pewno wspominam lepiej. Mieliśmy zajęcia taneczne, wokalne, o działaniu portali społecznościowych i radiowe oraz Q&A, sesje, koncerty i coś na co chyba czekają najbardziej uczestnicy obozu: chodzenie po pokojach, stały punkt każdego obozu.ASIA: Tak, to prawda! Tradycją jest także ozdobienie pokoju. Jak wtedy to zrobiliście?


OLIWIA: Ja muszę się przyznać trochę zawaliłam sprawę podczas Wintera, bo zapomniałam wywołać zdjęć, ale miałyśmy z dziewczynami lampki co nadawało fajnego klimatu. Podczas Summera postarałyśmy się z dziewczynami trochę bardziej i nasze drzwi kilkakrotnie były na Snapach artystów, hahah.

Właśnie! Zanim przejdziemy do Summera, opowiedz proszę, co podobało Ci się najbardziej podczas Wintera, na co nie możesz doczekać się w kwestii kolejnej edycji?


Chyba zajęć prowadzonych przez prezenterów Radia YS, wspominam je bardzo miło i wiele się podczas nich nauczyłam oraz zajęć tanecznych z Katt&Matt Markiewicz, rodzeństwem niosącym niesamowitą energię!Tak, oni są niesamowici! Zapisy na letnią edycje rozpoczęły się już w marcu. Pamiętasz ten dzień, kiedy padły serwery?


Taaaak, to był 14 marca i pamiętam, że sprzedaż ruszała o 15 albo 16. Akurat w ten dzień miałam korepetycje z matematyki, ale zamiast się uczyć obydwie z nauczycielką pilnowałyśmy strony. Za każdym razem niestety mi się nie udawało. Zarezerwowałam dopiero około 20 po powiecie do domu na 5 minut przed całkowitym zamknięciem sprzedaży. Chciałam jechać na trzeci turnus z przyjaciółką i ogromnie mi na tym zależało. Jak się okazało następnego dnia trafiłam na listę rezerwowych i byłam załamana, bo miałam naprawdę dalekie miejsce. Na szczęście MyMusic zrobiło czwarty turnus i miałam szansę pojechać oraz spotkać i poznać osoby, które teraz mogę spokojnie nazywać jednymi z najlepszych przyjaciół.

ASIA: Jak poznałaś dziewczyny z Twojego późniejszego pokoju, co się działo do wakacji?


OLIWIA: Nie pamiętam jak to się stało, ale najpierw byłyśmy we trójkę: Skoczek, Sroka no i ja. Potem dowiedziałam się, że znajoma z YSC 2016 też jedzie i nie ma pokoju i zapytałam się dziewczyn, czy może być z nami w pokoju. Najpierw były trochę sceptycznie nastawione do Oli, ale w efekcie stworzyłyśmy wspaniały pokój czterech bliskim sobie osób.ASIA: Jak wspominasz ten obóz? Utworzenie 4 turnusu spotkało się z duża krytyka.


OLIWIA: Naprawdę? Nawet nie wiedziałam, haha. Nie, nie, uważam że dobrze, że został stworzony, może inaczej bym o nim sadziła, gdyby nie fakt, że była to dla mnie (i także dla innych) szansa na spotkania idoli, a skoro MyMusic tak zrobiło to znaczy, że mogli sobie na coś takiego pozwolić, a hejty trzeba przeganiać i nie dać się ich sile, ja tak robię!ASIA: Young Stars Summer Camp 2017 - ktoś rzuca hasło. O czym wspominasz?


OLIWIA: Pierwsza myśl to PtakiTeam, druga to taśma ostrzegawcza, w którą wszedł Sikorski, trzecia to piosenki puszczane jak na dobranoc i dzień dobry, „oprócz tego klip, zajęcia i ten płacz” hahaha dużo wspomnień, pięknych wspomnień.

ASIA: Cieszę się, ze tak miło wspominasz ten czas! Teraz wybierasz się na kolejną edycje obozów zimowych, prawda?


OLIWIA: Tak, dokładnie, nie mogę się doczekać, bo już planuje się świetnie spędzone siedem dni.ASIA: Na który turnus się wybierasz? Masz już wszystko przygotowane?


OLIWIA: Wybieram się na drugi turnus, więc jeszcze mam chwilę czasu, co nie zmienia faktu, że przyznaję się bez bicia, nie mam jeszcze nic. Dopiero w tym tygodniu zacznę powoli przygotowywać rzeczy na Camp’a i w sumie jest to ostatni dzwonek, bo od czwartku wyjeżdżam i wracam dopiero na obóz, także muszę się pospieszyć.ASIA: Jest w obozach coś takiego, co Ci się nie podoba?


OLIWIA: Są pewne sytuacje, które mi się nie podobały, ale nie potrafię powiedzieć, czy jest taka jedna rzecz, która zawsze mi się nie podobała.ASIA: W takim razie jest coś, co mimo wszystko byś zmieniła?


OLIWIA: Z jednej strony lepsze rozplanowanie czasu na spędzanie czasu obozowiczów z artystami, a z drugiej wiem, że jest to dobrze rozplanowane i artyści spędzają z nami jak najwięcej czasu, także jak już to to i w niektórych wypadkach lepsze sprawdzanie ośrodków, bo o ile w Węgierskiej Górce jest świetny, tak ten w Zawoi woła o remont i zmianę kierownika ośrodka. Co do Okuninki się nie wypowiadam, bo był to pierwszy obóz, organizowany przez inną firmę, ale i tak, moim zdaniem, ten w Zawoi był piękny zewnątrz, ale zaangażowanie osób zajmujących się ośrodkiem było tragiczne.

ASIA: Co powiedziałabyś osobom, które po raz pierwszy wybierają się na takich obóz? W co powinny się zaopatrzyć?


OLIWIA: Na pewno żeby się nie bały! To, że nie znasz nikogo, nie oznacza, że nie poznasz! Pozytywne nastawienie i chęć dobrej zabawy i tyle wystarczy, naprawdę. Co do rzeczy bardziej materialnych to na pewno miejsce na autografy, możecie też sprawić artystom jakiś kreatywny prezent! Pamiętajcie też, że w punktach dla grupy wliczane są udekorowanie pokoju i drzwi także nie ograniczajcie się! I małe przypomnienie ode mnie, opróżnijcie galerię w telefonie z niepotrzebnych zdjęć, bo chyba byłoby to spełnienie koszmarów, gdyby w połowie obozu brakło nam pamięci w telefonie, haha.ASIA: Ajjj, tyle w Tobie pozytywnej energii Oliwia! Myślisz o wybraniu się na kolejne edycje obozów?


OLIWIA: Tak, bardzo bym chciała, bo już kilkakrotnie słyszałam „Camp bez Rojek to nie Camp”, haha i oczywiście jest to bardzo miłe, ale wiem też, że nie każdemu pasują moje wyjazdy, no cóż… jeżdżę i spełniam marzenia!ASIA: I tego Ci życzę kochana! Bardzo dziękuję Ci za wywiad, baw się dobrze na obozie i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!


OLIWIA: Dziękuję bardzo za zaproszenie i życzę wszystkim udanych obozu i mam nadzieję do zobaczenia!

Byliście na którymś z obozów? A może ponownie jak Oliwia, udało Wam się pojechać na wszystkie dotychczasowe edycje? 


Opisujcie swoje campowe przygody w komentarzach! Besos!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,400 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 6107 punktów za:

Jakość:3420Popularność:2394
Wsparcie:257Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:21
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 172,498 pkt
2,394 czytelników Sty 15, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Tula Użytkownik
Hej, ja byłam na dwóch obozach z YS  byłam na YSC 2016 oraz YSWC 2017 ❤ był to super czas, ale tak jak to Rojek powiedziała na YSC mieliśmy wiele więcej luzu, był to magiczny obóz, dużo czasu spędzaliśmy z artystami i byli oni przez 10 dni z nami w Okunince, to było super ❤ niestety na YSWC nie podobało mi się za bardzo  artyści się wymieniali (raz byli z nami jedni raz drudzy..), mieliśmy wszystko dopięte co do minuty oraz czas z artystami ograniczony  bardzo mi się to nie podobało na tamtym obozie więc nie pojechałam już na letnią edycję, oraz zrezygnowałam z tegorocznych winterów  a bardzo mi ich szkoda  ale wszystkim jeżdżący na obozy życzę udanej zabawy i abyście spełnili wszystkie swoje marzenia ❤
0 głosów
Sty 15, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Ja niestety nie byłam na żadnym z obozów i raczej już na żadnym się nie pojawię, gdyż od zeszłego roku nie łapię się w przedziale wiekowym, który obowiązuje. Ale mimo to uwielbiam czytać tego typu wywiady, słuchać o tym, co się dzieje na takich campach i jak mnóstwo osób spełnia swoje marzenia. Zawsze też wzmagam swoją aktywność na wszystkich social mediach osób, które są w danym czasie na campie i wszystko na bieżąco śledzę. I tak jak śledziłam każdy obóz, to również zgadzam się z Oliwią, że ten pierwszy był wyjątkowy. Pewnie dlatego że to była nowość, artyści mniej znani i przez to wszystko inaczej wyglądało, ale następne obozy też są świetne i marzy mi się, by kiedyś na takim się znaleźć. Być może w przyszłości pojawią się też obozy +18 tak jak to jest w przypadku Dawida Kwiatkowskiego :D
0 głosów
Sty 16, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
156 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 156 Gości
Dziś posty czytano : 291 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post