NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+2 głosów
(postid: 327657) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Young Stars Winter Camp 2018 to już druga edycja obozu młodzieżowego w Polsce! Artystów jest coraz więcej, ponieważ tym razem mogliśmy spotkać : Weronikę Juszczak, Olciiak, Sylwię i Olgę Przybysz, Jeremiego i Artura Sikorskich, Bartka Kaszubę, Dominikę Sozańską oraz Sylwię Lipkę. 


Pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku. Ze względu na ogromny sukces sprzedażowy postanowili to powtórzyć. Wszystkie miejsca na 1,2 i 3 turnus rozeszły się w kilka minut, dlatego postanowili stworzyć dodatkowy - 0 (zerowy) turnus. 

Pojawiło się wiele nowych atrakcji, dzięki czemu fani jeszcze lepiej wspominają cały tydzień spędzony z gwiazdami oraz nowymi znajomymi. 


W artykule pojawią się najważniejsze informacje o obozie, podsumowanie dni z Sylwią Lipką, wspomnienia obozowiczów oraz informacje o nowej kolekcji! 

Zapraszam do czytania! :) 

W jakim terminie był? Gdzie odbył się obóz? Ile kosztował? Najważniejsze informacje, o których musisz wiedzieć!

Obóz trwał od 20.01-26.01.18, czyli tydzień, a mogły być na nim dzieci od 11-18 lat. Obozowicze przebywali w Ośrodku Wczasowym AZALIA, położonym w Węgierskiej Górce na śląsku. Cały obiekt był zamknięty i do pełnej dyspozycji uczestników. Pokoje były wyposażone w łazienki oraz telewizory, a na całym obiekcie działało wi-fi. 

Do dyspozycji była sala koncertowa, 2 sale zajęciowe, stołówka (znajdująca się 20 m od budynku) oraz kilkuhektarowy teren dookoła obiektu. 


WAŻNE! Wszyscy artyści nie są przez cały tydzień. Są tzw. wymiany, które wyglądają tak, że przez 3 dni jest np. Sylwia i Olga Przybysz oraz Bartek Kaszuba, a potem wyjeżdżają i są kolejne osoby. Spokojnie, nie zostajecie sami bez żadnego artysty. 


Obóz kosztował 1699 zł + dojazd. Turnus był stworzony specjalnie dla osób, które miały ferie w woj. dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim. 


W cenę było wliczone : 


- zakwaterowanie w pokojach kilkuosobowych (2-, 3-, 4-, 5) 

- 6 noclegów 

- 6 śniadań, obiadów, deserów, kolacji oraz prowiant na drogę powrotną 

- opieka doświadczonej kadry pedagogicznej i instruktorskiej 

- ubezpieczenie NNW (następstw niebezpiecznych wypadków) 

- koncerty, specjalistyczne warsztaty oraz spotkania według programu Young Stars 

- oraz dodatkowe atrakcje m.in dyskoteka, ognisko, koncerty 


Do ceny nie był wliczony dojazd. Mogłeś dojechać sam na miejsce, a jeśli nie miałeś takiej możliwości do dojeżdżały autobusy z :


- Szczecin (199 zł) 

- Wrocław (159 zł) 

- Opole (129 zł) 

- Warszawa (179 zł) 


Oprócz tego fani mogli zdobywać takie rzeczy jak : 


- pakiet powitalny z gadżetami Young Stars (szalik i rękawiczki z wyszytym napisem Young Stars i inne) 

- nagrody za rywalizację w konkursach 

- zdjęcia z obozu 

- i inne pamiątki np. zdjęcia, autografy, nagrania 


Co najlepiej wziąć na obóz? Informacje, które mogą Ci pomóc w przygotowaniach!

Na samym początku pamiętaj o rzeczach oczywistych i koniecznych, czyli


STREFA HIGIENY - szczotka do włosów, chusteczki higieniczne, balsam do ciała, szczoteczka i pasta do zębów, mydło do mycia rąk, żel do mycia twarzy, krem do rąk bądź twarzy, odżywka do włosów (jeśli używasz), szampon do włosów, akcesoria do włosów (np. gumki, spinki, opaski), ręczniki i inne według Twojego uznania 


STREFA ODZIEŻY - według Twojego uznania, ale pamiętaj, że zawsze lepiej wziąć więcej. Oprócz tego przygotuj jakiś super strój na dyskotekę - śmiesznie a może elegancko? Wybierz, co dla Ciebie najlepsze! 


Czas na ozdabianie pokoju : 


Musisz pamiętać, że ośrodek zabrania już naklejania na ściany, bo podczas 0 turnusu zeszła farba. Ale zacznijmy od początku. Warto zadbać najpierw o drzwi. Naklej na nie jakieś cytaty artystów Young Stars oraz ich zdjęcia. Możesz również nakleić swoje zdjęcia z nimi, a na kartce napisać : "Najpierw podpisz zdjęcia, potem wejdź". Im kreatywniej, tym lepiej! 


Pamiętaj, że możesz również nakleić plakaty na drzwiach do toalety. Większość pokoi ma lustra, więc wokół nich możesz nakleić jakieś małe zdjęcia, wlepki czy powiesić kule ledowe. To może wyglądać niesamowicie! 

W pokojach są również szafki, więc wykorzystaj je na rozstawienie swojej kolekcji płyt artystów. Będą na pewno szczęśliwi! Silikonki równie dobrze będą się prezentować. 


Nie zapomnij zabrać ze sobą : 


Obowiązkowo musisz wziąć ze sobą zdjęcia artystów do podpisów. Autografy to bardzo fajna pamiątka na wiele lat. Pamiętaj koniecznie o ładowarce oraz powerbanku, bo raczej nie chcesz być pozbawiony nagrywania najlepszych momentów. 


Dla osób, które chcą brać udział w Young Stars Talent Show : 


Jeśli chcesz śpiewać to najlepiej abyś nauczył się piosenki w domu, bo to ułatwi Ci sprawę oraz nie będziesz się bardzo stresował. 


Co się działo gdy Sylwia przyjechała?

Warto wspomnieć, że Sylwia na obozie była wraz z swoim psem - Piratem.


Pierwszy dzień z Sylwią rozpoczął się zajęciami Czy wiesz...? Polega on na tym, że artyści zadają fanom różne pytania na temat Young Stars, ale reszta pozostanie tajemnicą. Musisz tam po prostu być, aby dowiedzieć się czegoś więcej. 


Tego dnia odbyły się również zajęcia Young Stars Camp TV, które polegały na tym, że Sylwia, Bartek Kaszuba oraz Olciiak opowiadali obozowiczom jak to jest w telewizji. Dowiedzieli się wielu ważnych informacji. Jednym z lepszych wydarzeń było to, że fani mogli przeprowadzić wywiad z Sylwią! Nowe, ciekawe informacje? Brzmi znakomicie! 


Tego samego dnia Sylwia również chodziła po pokojach. Każde spotkanie było inne, dlatego to czyniło je wyjątkowym. Tak naprawdę to od Ciebie zależało jak ono będzie wyglądało. Miałeś swoje cenne "5 minut" i mogłeś porozmawiać o czym tylko chciałeś. Sylwia chętnie żartowała z obozowiczami! Nie zabrakło czasu na wspólne foty oraz autografy. Obozy są w tym wyjątkowe, że nie ma bariery pomiędzy fan-idol. Wszyscy zachowują się tak, jakby znali się od dawna. 


Ostatnią atrakcją tego dnia było Talent Show, czyli tym razem obozowicze pokazywali swoje talenty! Jest to bardzo fajna odskocznia i na pewno osobom, które występowały musiało być miło, że wszyscy tak ciepło je przyjęli. Warto wspomnieć, że Sylwia również oceniała występy. 


Drugiego dnia rano rozpoczęło się nagrywaniem wywiadów Young Stars Camp TV. Po południu obozowicze zaczęli się już pakować, aby na kolejny dzień mieć wszystko gotowe. Niestety był to ostatni dzień. 


Następnie odbyła się sesja zdjęciowa. Polegało to na tym, że obozowicze byli ustawieni w kolejce i po kolei podchodzili do Sylwii. Mogło to być zwykłe zdjęcie bądź jakaś poza. Wtedy nie było czasu na rozmowę. Podchodziło się, robiło się zdjęcie i odchodziło. Oczywiście był fotograf! 


Po tym odbyło się Q&A, na którym Sylwia wraz z Olą i Bartkiem odpowiadali na pytania. Niektóre z nich były śmieszne, inne poważniejsze, ale na każde artyści odpowiedzieli. Szczerość przede wszystkim, dlatego między innymi warto pojechać na taki obóz! 


Wieczorem odbyły się koncerty Bartka oraz Sylwii. Sylwia zaśpiewała Kilka Słów z debiutanckiej płyty - Szklany Sen. Poruszyła nią wszystkich obozowiczów i nie odbyło się bez łez. Nie było osoby, która by nie płakała. Była to zielona noc i każdy o tym wiedział. 


Trzeciego dnia Sylwia poszła do autokarów życzyć wszystkim uczestnikom spokojnej podróży. Pożegnała się z nimi. 

Opisy na oficjalnej stronie internetowej YSWC!

Czy wiesz...? - "Czy wiesz... pozostanie tajemnicą, ale dostarczy nam dużo zabawy podczas campa!" 


Young Stars Camp TV - "Wszyscy gotowi? Akcja!" 


Young Stars Talent Show - "Cieszymy się, że podziwiacie talent artystów Young Stars... ale my jesteśmy ciekawi Waszego talentu! Oddajemy scenę w Wasze ręce :)" 


Q&A - "Nie bój się - po prostu pytaj! Bo pytając nikt nie błądzi a możesz dowiedzieć się dużo nowych, ciekawych rzeczy o Twoim idolu! :)" 


Koncerty - "Wyjątkowe, specjalnie przygotowane koncerty każdego z artystów - to będzie nie lada atrakcja! Gwiazdy Young Stars przeniosą Was w muzyczny wszechświat!" 


Krótkie tajemnicze opisy - tak właśnie ma być! Aby wszystko zrozumieć musisz tam po prostu być i zobaczyć na własne oczy! Trzymam kciuki za tych, którzy jeszcze nie byli na obozie. Spełniajcie marzenia! A teraz czas na wypowiedzi obozowiczów! 

Natalka Sałuda

Więc jak ja spędziłam czas z Sylwią na Young Stars Winter Camp to był hit. 


Ogólnie największym wrażeniem dla mnie było gdy powiedziała że mnie pamięta. Byłam taka szczęśliwa. Tak samo jak jej mówiłam, że ją kocham to zawsze odpowiadała mi „Wiem”, bo wiedziała jaka jest dla mnie ważna. 


Ale koncert był chyba dla mnie podczas YSWC najbardziej chyba bolesnym (mogę tak to chyba nazwać), ponieważ Sylwia zaśpiewała „Kilka słów” gdzie wszyscy zaczęli płakać. Kocham ją najmocniej na całym świecie i jest najważniejsza. 

Natalia Hrycaj

Na obozie spędzaliśmy sporo czasu z Sylwią. U nas na turnusie przyjechała pod koniec. 


Pierwszego dnia chodziła po pokojach. Wtedy mogliśmy z nią na spokojnie porozmawiać, dać prezent i inne. Wtedy nikt nie czuł relacji fan-idol. Rozmawialiśmy z nią jak z osobą, którą znalibyśmy już długo. 


Była z nami również na quizie o Young Stars - zadawała pytania grupom. 


Była również z nami na zajęciach Young Stars Camp TV, gdzie były nagrywane wywiady. 


Potem mieliśmy z nią sesje i wieczór talentów, na których oceniała. 


Kolejnego dnia wieczorem był ostatni koncert właśnie Sylwii. Gdy wyjeżdżaliśmy Sylwia nas również żegnała, przytulała i życzyła dobrej drogi. Obóz był miejscem, na którym mogliśmy spędzić cudowny czas z Sylwią!

Joanna Jurczyk

No to tak z Sylwią spędziłam 2 dni.


W pierwszym dniu chodziła po pokojach, był quiz dotyczący całego Young Stars i na koniec dnia była z nią sesja zdjęciowa. 


Drugiego dnia przeprowadziliśmy wywiady z Sylwią lipką i innymi. Tak miała każda grupa po kolei. 


Na koniec całego obozu Sylwia zaśpiewała swoje piosenki z płyty "Fala/Wave". Swoją piosenką Kilka Słów wzruszyła cały obóz. 


Na pożegnanie przyszła pod autokar i żegnała się ze wszystkimi. Na koniec poszła do autokaru żeby jeszcze raz się ze wszystkimi pożegnać.

Marta Jurzyk

Sylwia przyjechała wraz z Bartkiem oraz Olciiak jako ostatnia artystka. 


W środę poprowadziła "Czy Wiesz?". Później odbyły się zajęcia "Young Stars TV". Mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Sylwią! 


Tego samego dnia po kolacji, odwiedzała obozowiczów w pokojach. Dużym zaskoczeniem było to, że towarzyszył jej Pirat! Syla pozwalała go głaskać i bawić się z nim. Artystka chętnie żartowała z nami. Bardzo długo rozmawiała z uczestnikami obozu! Pytała o nasze imiona i starała się je zapamiętać. Na dole wstawiam kilka zdjęć z naszego pokoju. 


Wieczorem obozowicze prezentowali swoje zdolności podczas "Talent Show". 


W czwartek (ostatni pełny dzień obozu) działo się bardzo dużo rzeczy! Rano odbywały się nagrywki "Young Stars TV". Po południu niestety nadszedł czas na pakowanie. 


Później odbyła się sesja zdjęciowa z artystami. Na dole jej efekty! Następnie Sylwia wraz z Olą i Bartkiem odpowiadali na nasze pytania podczas Q&A. 


Potem grupy obozowiczów prezentowały piosenki, które same napisały. My jako grupa 2 zajęliśmy 2 miejsce. 


Wieczorem udaliśmy się na koncerty artystów. Wszyscy bawili się rewelacyjnie! Sylwia zaśpiewała pięknie. 


W piątek, ostatniego dnia obozu, Sylwia wraz z Bartkiem wyszli nas pożegnać i życzyć miłej oraz bezpieczniej podróży. Na YSWC spędziłam cudowny czas z Sylwusią! Zapamiętam to na bardzo długo.

Podsumowanie

Obozowicze spędzili z pewnością najlepsze dni z idolką oraz zapamiętają je na bardzo długo. Teraz kolejne turnusy będą miały okazję spełnić swoje marzenia. 

Już się nie mogę doczekać, aż będę mogła wysłuchać kolejne osoby! 


Jeżeli macie taką okazję to wybierzcie się na obóz, bo po wypowiedziach innych można stwierdzić, że warto! 


Koniecznie dajcie znać w komentarzu czy byliście na Young Stars Winter Camp - jeśli tak to opowiedzcie jak było! Czekam na Wasze komentarze :) 


Nowa kolekcja? Wszystko co o niej wiemy!

Sylwia dokładnie 22 stycznia wraz z innymi pracownikami rozpoczęła produkcję swojej nowej kolekcji zatytułowanej Fala/Wave Merch 2018. Zapewne zostanie taka nazwa, aczkolwiek wszystko może się zmienić. 


Kilka dni temu poinformowała nas, że kilka rzeczy jest już gotowy, a inne jeszcze się produkuję. Sylwia wspomniała na swojej grupie, że już wkrótce ruszy preorder nowej kolekcji. Zostało nam tylko wyczekiwać kolejnych informacji! 


PRZYPUSZCZENIA 


Całkiem możliwe, że będzie dominował kolor niebieski oraz biały, ponieważ są to kolory płyty. Możliwe, że pojawi się nowy produkt, którego jeszcze nie było w jej kolekcji, czyli poduszka! Musimy pamiętać o tym, że u Sylwii Przybysz pojawiła się, a to oznacza, że inni artyści najprawdopodobniej również będą mieć w swoich fanzone. Oprócz tego pojawią się na pewno nowe wzory popsocketów, bluz, bluzek, worków i innych. 


Dajcie koniecznie znać czy czekacie na nową kolekcję Sylwii :) 


Pozdrawiam, 

Paulina 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 2,200 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 2588 punktów za:

Jakość:2220Popularność:316
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:42
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
316 czytelników Sty 29

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Ola Skarzyńska Użytkownik 49 pkt
Już nie mogę się jej doczekać ❤
+1 głos
Lut 1
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Ja tak samo ❤
Oliwia Rogalska Użytkownik
Ja cały czas wyczekuje na nową kolekcję! Czekam z niecierpliwością
+1 głos
Lut 10
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Sylwia mogłaby już pokazać ją hah ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
189 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 187 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 20360 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. Riverdale
  131 osób
 2. The 100
  121 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bambinos
  112 osób
 5. Bartek Lovers
  111 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  58 osób
 8. Shawn Mendes Army
  40 osób
 9. SikorskiSquad
  33 osób
 10. Domisiaki
  30 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Misiaki Sysi
  13 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 16. Remonators
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. Dua Lipa
  4 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  398676 punktów
 2. Bartek Lovers
  38942 punktów
 3. Supiwerki
  37324 punktów
 4. The 100
  33333 punktów
 5. SikorskiSquad
  31327 punktów
 6. Young Stars Festival
  27173 punktów
 7. SERIALE
  21675 punktów
 8. Life Is Strange
  17340 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17102 punktów
 10. GRY
  16897 punktów
 11. FILMY/SERIALE/TV
  15129 punktów
 12. Ananasy Sylwii
  14977 punktów
 13. Famous In Love
  14298 punktów
 14. Once Upon A Time
  13061 punktów
 15. Domisiaki
  12715 punktów
 16. Arturonators
  12576 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  12029 punktów
 18. Bambinos
  11780 punktów
 19. YOUNG STARS
  11209 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10410 punktów
 21. Remonators
  9492 punktów
 22. Eurowizja
  9404 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7969 punktów
 24. Playstation VR
  5797 punktów
 25. Nintendo
  4948 punktów
 26. Detroit
  4891 punktów
 27. Dua Lipa
  4878 punktów
 28. MUZYKA
  4874 punktów
 29. Tomb Raider
  4827 punktów
 30. KSIĄŻKI
  4431 punktów
 31. INNE
  4424 punktów
 32. Forza
  4332 punktów
 33. Progress Armia
  4203 punktów
 34. The Originals
  4091 punktów
 35. Misiaki Sysi
  3749 punktów
 36. 13 Reasons Why
  3641 punktów
 37. Pamiętniki Wampirów
  3595 punktów
 38. Stranger Things
  2968 punktów
 39. K-Pop
  2646 punktów
 40. American Horror Story
  2484 punktów
 41. God Of War
  2434 punktów
 42. Young Stars News
  2308 punktów
 43. Sport
  2212 punktów
 44. FILMY
  2149 punktów
 45. Puthinators
  1895 punktów
 46. Przygodowe
  1080 punktów
 47. Sony Playstation
  800 punktów
 48. FPS
  611 punktów
 49. Team Rieger
  564 punktów
 50. PC
  474 punktów
 51. Uncharted
  474 punktów
 52. Kluseczki Olgi
  410 punktów
 53. MMers
  341 punktów
 54. Arianators
  288 punktów
 55. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 56. LUDZIE
  191 punktów
 57. Soy Luna
  191 punktów
 58. R5Family
  188 punktów
 59. YOUTUBE
  184 punktów
 60. Directioners
  137 punktów
 61. The Good Place
  94 punktów
 62. 5SOSFam
  81 punktów
 63. Beautilles
  77 punktów
 64. Donaty Agaty
  77 punktów
 65. Selenators
  62 punktów
 66. Strzelanki
  51 punktów
 67. Podróże
  50 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  33 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  27 punktów
 1. Potterheads
  190 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4567 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  4041 punktów
 4. YOUNG STARS
  2682 punktów
 5. Riverdale
  2151 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. SikorskiSquad
  877 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. GRY
  27 punktów
 20. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 21. INNE
  26 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Progress Armia
  2 punktów
 40. Misiaki Sysi
  1 punktów
 41. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post