+7 głosów
(postid: 327658) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Najgorętszy temat ostatniego tygodnia! Nadszedł czas na analizę tego, co się wydarzyło i tego, co dopiero może się wydarzyć. Czy nadchodzi wielka rewolucja w grupie fanów Jeremiego Sikorskiego? NOWEGO Jeremiego Sikorskiego?

"Chrzanić to!" - Jeremi zrzuca maskę idealnego!

Wszystko zaczęło się w poniedziałek, 22 stycznia, po południu. Nic w zasadzie nie zapowiadało bomby, jaka miała zostać zrzucona na fandom Jereminators, tym bardziej zachowanie chłopaka.


Sikorski zachowywał się wciąż tak samo - nie wykazywał żadnych zachowań, mających teoretycznie wpływać na jakiekolwiek zmiany, choć niektórzy od dłuższego czasu sądzili, że po "Analogii" nadejdą zmiany w tym, co tworzy. Dodatkowo wpisy, jakie zamieszczał na swojej grupie martwiły część fanów. Wciąż była to jednak mniejszość i nikt nie spodziewał się tego, że 22 stycznia tak bardzo wywróci życie Jereminators do góry nogami.


"Ziomki, kochani wzięło mnie na refleksje. Nie udawajmy idealnych, nie starajmy się cały czas podporządkowywać pod to co krzyczy do nas z sieci „Musisz być taki!”, „Musisz mieć to!”. Bądźmy sobą, bo tylko wtedy będziemy w pełni szczęśliwi, sam ciągle łapie się na „udawaniu”, chrzanić to 🖕🏻#justhuman #inspiracja @langustanapalmie" - napisał na swoim profilu na Instagramie Artysta, dorzucając dość kontrowersyjną fotografię, a bynajmniej niecodzienną - nie w przypadku Artysty, jakim jest, a może był Jeremi Sikorski.

Jeremi kiedyś VS Jeremi dziś - przeanalizujmy, co może znaczyć zmiana w zachowaniu chłopaka!

Przeanalizujmy, jak może wyglądać zmiana i zrzucenie maski "idealnego", o której wspomniał chłopak. 


Jeremi dotychczas był osobą, która w swoim utworach nie kryła się z uczuciami. Pisał wprost o tym, jak jest, co czuje i choć zawierał w tym wiele metafor, fani bez problemu byli w stanie rozgryźć, co siedzi w głowie chłopaka. Jego utwory były często słodkie, urocze. Jak sam napisał pod zdjęciem, łapał się wielokrotnie na tym, że po prostu udawał, kreując swoją postać na pierwowzór chłopaka idealnego, do którego wzdycha tysiące dziewczyn w całej Polsce. Jego muzyka opierała się wyłącznie na popie, przepełnionym radami co do życia, miłością, po prostu uczuciami. Nie można tam było znaleźć żadnych ciężkich dźwięków, a tym bardziej rapu.


Cóż, tutaj właśnie mogą zacząć się przewidywane przez fanów zmiany...


W kwestii przelewania uczuć na papier wydaje się, że nic się nie zmieni. To jednak w pewien sposób charakter Jeremiego, dlatego każdy uważa, że umiejętność muzycznego wyrażania uczuć nie zostanie zamazana przez wokalistę. Dużo może zajść jednak w jego stylu muzycznych i zachowaniu. Prawdopodobnie, według tego, o czym wspomniał w budzącym wiele przemyśleń wpisem, zrzuci maskę i będzie po prostu sobą - według moich przemyśleń, nie będzie udawał, że jest okay, kiedy coś nie będzie mu odpowiadać, ukaże po postu siebie w stu procentach, bez maskowania swoich wad. Jeremi ma osiemnaście lat i sądzę, że to, co aktualnie dzieje się w jego życiu, wiąże się w pewien sposób z wejściem w dorosłe i samodzielne życie. Styl muzyczny, w jakim działa chłopak, może przenieść się (według przypuszczeń) w klimaty rapu. Jak wiemy, chłopak inspiruje się m.in. Taco Hemingwayem. Niedawno zresztą dodał także na swojego Instagrama cover jednej z jego piosenek, "Nostalgii", w nieco innym, delikatniejszym wydaniu, z gitarą w tle. 

Co na to fani? - zobaczcie, co napisali na ten temat oni sami!

Aby przekonać się jednak, jak "nowego Sikorskiego" postrzegają fani, zaprosiłam kilka osób, aby opowiedziały, co przeczuwają wobec nadchodzących zmian.ADA WOLAREK: Sądzę, że będzie dość dużo innego gatunku muzyki, taka jaka od zawsze grała gdzieś w duszy Jeremiego, ale bał się ją wyjawić.


WIRGINIA ROGACKA: Myślę, że Jeremi pójdzie w stronę rapu, ale po nim to można się wszystkiego spodziewać. Czekam na efekty, na pewno będzie super!


WIKTORIA LISIECKA: Wydaje mi się, że nowy Sikorski będzie trochę bardziej poważny, inaczej będzie postrzegał ten swój dorosły świat, ale co najważniejsze nigdy nie zostawi swoich fanów, bo są oni dla niego najważniejsi. Na pewno będzie też bardziej dojrzalszy, bo w końcu ma już ukończone 18 lat. Będzie co ma być, w końcu każdy się zmienia.


ZUZANNA WOLDAN: Nowy Sikorski to będzie coś odmiennego niż jego obecna twórczość. Można już było to trochę zauważyć po teledysku do "Analogii", który jest na całkiem innym poziomie niż jego poprzednie klipy. Ja sama też zauważyłam jego małą zmianę wewnętrzną. Może będzie się ona opierała na całkowitej zmianie stylu jego muzyki. Może pójdzie w stronę rapu, a może zacznie tworzyć same ballady. Już niedługo zobaczymy co tak naprawdę się z nim stało. Jednak wiem, że ta zmiana nie wpłynie na postrzeganie Jeremiego jako mojego idola, ponieważ osobiście uwielbiam jego wykony popowych piosenek, ale rap to może być coś lepszego.


AMELIA JASTRZĄB: Jeremi już jest dorosły i inaczej spostrzega swój świat. Myślę że nie zabraknie nam tego lajtowego Jeremiego. Wkroczył w dorosłość, raczej będzie więcej muzyki/utworów tak prosto z serca. 

WIKTORIA WYRWA: Według mnie Jeremi był jest i będzie Jeremim. To się nie zmieni, ale może stanie się trochę bardziej otwarty i szczery wobec nas, swoich fanów. Spodziewam się też jakiś rap utworów na jego nowej płycie, ale to tylko moje przypuszczenie.


JULKA ROMANOWSKA: Trochę czasu minęło od wydania pierwszej solowej płyty. Jeremi dojrzał, a razem z nim też i muzyka. Myślę, że utwory będą teraz bardziej poważne. Może pójdzie bardziej w stronę ballad lub spróbuje czegoś zupełnie innego i usłyszymy rap w jego wykonaniu. Kto wie? Wiem jedno - teksty będą prosto z serca.


PATRYCJA MRÓZ: To pytanie, jaki według mnie będzie nowy Sikorski, jest bardzo ciężkie i trudno mi na nie odpowiedzieć. Jeremi z każdym dniem nas bardzo zaskakuje. Wydaje mi się, że Jeremi postanowił być sobą w 100%. Tak jak pisał, każdy próbuje być idealny. Jeremi zawsze był rozpoznawalny jako ten grzeczny, spokojny chłopak, ale wydaje mi się, że nie ma osób perfekcyjnych i każdy ma czasem gorszy czas; potrzebuje przeklnąć, wypłakać się. Wiele sławnych osób negatywne uczucia próbuje ukryć, gdyż każdy błąd, źle wypowiedziane słowo zaraz wzbudza wielka sensacje. Wydaje mi się, że Jeremi jednak chce właśnie przestać dusić w sobie te złe uczucia i chce pokazać, że on tak jak każdy ma gorsze dni i czasem jest mu ciężko. Dlatego sądzę, że nowy Jeremi zdejmie maskę perfekcyjnego i zacznie być sobą. A może jeszcze czymś nas zaskoczy? Tego nie wiem, to wie tylko on. Ja mimo wszystko będę go wspierała .


DOMINIKA PIEKARSKA: Mam nadzieję, że przysłowny ,, nowy Sikorski " będzie nadal sobą. Myślę, że ta jego ,, nowość " jest w nim od zawsze, jednak siedziała w nim pod ogromną osłoną, którą przyszedł czas zrzucić. Kto wie co tam się kryło, przez ponad 18 lat? Być może chłopak pójdzie w ballady, co swoją drogą wychodzi mu nieźle, wcześniejsze utwory w tym stylu potrafiły nawet doprowadzić do łez. Ścieżka rapu też nie jest mu obca. A może będzie to coś zupełnie innego? Okaże się, bądźmy cierpliwi! 

BEATA BARTYZEL: Nowy Sikorski na pewno nas wszystkich bardzo zaskoczy. Te wszystkie zmiany, które miały miejsce w ostatnim czasie, wskazują, że Jeremi się zmienia, dojrzewa i jego muzyka razem z nim. Analogię nagrał już dawno temu i jest to coś innego niż Odetchnij czy Otwórz się na świat. Piosenka jak i teledysk bardzo zaskoczyły wszystkich, ale oczywiście pozytywnie. Z racji tego, że jestem w tym samym wieku co Jeremi, rozumiem go w pełni i cieszę się, że tak się rozwija a ja mogę dojrzewać i zmieniać się razem z nim. Obserwując jednak Jeremiego w ostatnim czasie i zwracając uwagę na fakt, jakiej muzyki słucha, to wydaje mi się, że jego muzyka będzie inspirowana twórczością Taco Hemingwaya i że może być duża ilość rapu. To są tylko przypuszczenia, ale gdyby się ziściły, to byłabym naprawdę przeszczęśliwa, że w takim kierunku Jeremi zmierza.


EMILIA ŚWIDERSKA: Nowy Sikorski, na pewno będzie inny, będzie sobą, taki jak sam chce. Trudno tak zgadywać, ale po "Analogii" uważam, że będzie bardziej dojrzały i być może zaskoczy nas jakimś nowym gatunkiem muzyki. Tak czy tak, sądzę, że warto czekać i na pewno się nie rozczarujemy.


PAULINA KOREJKE: Prawdziwy Jeremi? Myślę, że on teraz pokaże siebie trochę od tej strony niegrzecznego chłopaka. Sam środkowy palec już na to wskazuje. Nie sądzę, żeby zmienił się bardziej pod kątem muzycznym i nie będzie w piosenkach przekleństw. To nie w jego stylu. Myślę, że będą teraz piosenki podobne do Analogi. Zostało nam tylko czekać na najnowszy singiel, który pokaże jak to będzie.


MARTYNA ŻABA: Chyba każdy się już domyśla, że Jeremi idzie bardziej w rap, czyli to co u nas w Polsce jest na każdym kroku teraz spotykane. Postanowił robić to, co dla niego słuszne i to, co najbardziej go odzwierciedla. Jeremi zawsze będzie tym samym, naszym wspaniałym idolem, bez względu na to jak postanowi wyrazić siebie. My możemy jedynie podziwiać efekty jego przyszłych kawałków. 

ELA DANIŁKO: Nowy Jeremi będzie pokazywał nam prawdziwego siebie, który nigdy nie udaje kogoś. Spodziewać się po Jeremi możemy każdego stylu. Jeremi jest nieprzewidywalny, ale z niecierpliwością czekamy na to!


OLA ADAMCZYK: Myślę, że nowy Jeremi zaskoczy wszystkich. To będzie totalny ogień. Mam podejrzenia, że Jeremiego piosenki nie będą już takie jak kiedyś. Nawet ostatnia piosenka ,, Analogia " bardzo różni się od innych. Jest ona bardzo intymna, prywatna. Podejrzewam, że Jeremi będzie chciał pójść w ślady Taco Hemingwaya co niestety nie bardzo mi się podoba, ponieważ nie wyobrażam sobie Jeremiego jako rapera. Niestety ma już skończone 18 lat i jego piosenki będą bardziej dojrzalsze. Jednak na co by Jeremi nie postawił, zawsze będę z nim, bo jest moim idolem. Uszanuje każdy rodzaj muzyki i będę go wspierać, jak każda Jereminator zapewne.


MARTYNA SZPIECH: To pytanie jest bardzo trudne. Moim zdaniem nowy Sikorki nie będzie tak naprawdę nowy. Myślę, że Jeremi pokaże prawdziwego siebie. Uważam, że ostatnie zmiany to efekt tego, że chcąc czy nie chcąc musiał się idealizować i udawać kogoś innego ze względu na młodszych fanów. Bardzo mi się podoba, że ostatnio wstawił zdjęcie i pokazał jaki tak naprawdę jest. Ideałów nie ma, każdy człowiek czasami ma dość, ma ochotę przeklinać, krzyczeć, płakać. To jest normalne i leży w ludzkiej naturze. Jeremi ostatnio słucha Taco Hemingwaya, Quebonafide i podobnych artystów, więc sądząc po tym oraz po singlu Analogia, którego teledysk znacznie odbiega od wizerunku idealnej nastoletniej gwiazdy, uważam, że na nowej płycie znajdą się piosenki z gatunku trapu oraz alternatywnego hip-hopu. Nie do końca jestem w stanie wyobrazić sobie go w takiej muzyce, ponieważ ta dotychczasowa była głównie w jednej tematyce, grzeczna, ułożona. Teraz zapowiada się nieco bardziej ostro. Jeremi pokazał przez ostatni czas prawdziwą twarz i mam nadzieję, że jego nowa płyta odzwierciedli to jaki jest naprawdę, że nie będzie wyidealizowana na siłę i pan Sikorski rozwali system tak jak nigdy tego nie zrobił. Jednakże cokolwiek Jeremi zrobi, jakakolwiek będzie nowa płyta i tak będę go wspierać. Podsumowując, ufam, że Jeremi wie co robi i nie zawiedzie nas nigdy.


OLIWIA ROJEK: Nowy Sikorski to na pewno będzie coś innego, rożnego od Odetchnij, a już na pewno od Otwórz się na świat. W tej pierwszej mieliśmy typowo szczenięce teksty o nastoletnim życiu, na drugiej płycie szokiem były tak „intymne” piosenki jak „Trzeba Żyć” czy „Drabina Życia”. Wydaje mi się, że nowa płyta będzie bardziej wypełniona takimi tekstami, co nie oznacza, że nie będzie piosenek, przy których ludzie się bawią, bo najlepszym przykładem jest „Analogia”. Liczę na coś nowego, gdzie i młodsi i starsi odbiorcy będą zadowoleni, a przede wszystkim zszokowani, oczywiście pozytywnie.

Zmiany na grupie - już nie Jereminators, a SikorskiSQUAD!

Ta zmiana wzbudziła chyba najwięcej kontrowersji, bo jak widać wyżej, fani po prostu ufają idolowi i niezależnie, jaką ścieżkę wybierze, będą go wspierać. 


Tego samego dnia, 22 stycznia, jakiś czas po pamiętnym wpisie na Instagramie, na grupie Jeremiego pojawiła się dość... niespodziewana informacja.


"Ziomki moje kochane! Podjąłem decyzje zmiany nazwy naszej grupy. Od dzisiaj oficjalna nazwa to SikorskiSquad. Dzięki, że jesteście!" - napisał Jeremi, po czym, tak jak obiecał, zmienił nazwę społeczności. Szybko pojawiło się także nowe tło, wykonane przez Natalię Łempicką, myślę, że dobrze znaną Wam graficzkę. Współpracowała już z artystami takimi jak Dominika Sozańska, Bartek Kaszuba, czy Weronika Juszczak.


W fandomie taka zmiana padła niczym grom z jasnego nieba. Wielu zaczęło zastanawiać się, czy teraz nazywamy się SikorskiSQUAD, czy może fani pozostali przy "Jereminators". Tej informacji w zasadzie nie posiadamy do dzisiaj, jednak obiecuję, że postaram się ją zdobyć! :) 


Grupa została zasypana wręcz wpisami na temat tego, co reszta sądzi o tym, co nastało.


Tutaj ponownie zapytałam grupę zainteresowanych fanów, co sądzą o nowej odsłonie grupy. Sprawdźcie, co napisali!

OLIWIA ROJEK: Sikorski, podejrzewam nieświadomie, nie tylko zmienił nazwę swojego fandomu i trochę zmienił muzykę jakiej słucha, ale także nadał nowy początek swojej karierze. Myślę, że „starego Sikorskiego” pożegnaliśmy po ostatnim koncercie trasy Odetchnij Tour. Na początku wszyscy uważali „Analogię” jako nowy smak, ale chwilowy, ale osobiście uważam, że zobaczymy coś świeżego, nowego, coś, czego jeszcze nie widzieliśmy w Young Stars. Czy to dobrze? Nie wiem, na ten moment nie potrafię tego ocenić, ale wierzę, że Jeremi nie zrobi czegoś aż tak rożnego od jego dotychczasowej muzyki, czas pokaże, czekam na płytę.


MARTYNA SZPIECH: Do grupy dołączyłam praktycznie na samym początku. Przez te kilka lat bardzo przyzwyczaiłam się do nazwy Jereminators, Jeremi zawsze nas nazywał "Rodzina Jereminators". Gdy zobaczyłam powiadomienie, że ktoś dodał post w grupie "SikorskiSquad" zaczęłam zastanawiać się co to za grupa. Przewijając dalej powiadomienia zobaczyłam, że To właśnie Jeremi zmienił nazwę grypy i napisał, że wprowadzamy zmiany. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do nowej nazwy, jednak już się z nią oswoiłam. Bardzo mi się podoba, ponieważ jest trochę bardziej oryginalna. Jedyny problem jaki mnie męczy to jak teraz Jeremi będzie nazywał swoich fanów. Zmiany, które zaszły w fandomie bardzo mi się podobają i uważam, że spowodowane są tym, iż Jeremi wydoroślał. Wierzę, że on wie co robi, i że bardzo dobrze to wszystko przemyślał.


OLA ADAMCZYK: Przyznam, że nazwa grupy bardzo mnie zaskoczyła. W pierwszej chwili byłam bardzo zła, że nazwa Jereminators która była od początku i była bliska mojemu sercu nigdy nie powróci. Jak widać na każdej grupie są zmiany. Chyba nigdy nie przyzwyczaje się do innej nazwy grupy. Od tych 2 lat jednak przyzwyczaiłam się do Jereminators i w pewnym stopniu jest to bolesne. Myślę, że Jeremi chciał coś zmienić. Wszyscy chyba zauważyli, że ostatnio sam Jeremi bardzo się zmienił. Zdania są podzielone, ale myślę, że każdy dorasta i każdy się zmienia bo Jeremi to już nie ten mały dzieciak, każdy z wiekiem się zmienia. Może jednak kiedyś przyzwyczaję się do nazwy SikorskiSquad. Jednak w moim sercu na zawsze będzie Jereminators i zawsze będę nazywać siebie Jereminator.


ELA DANIŁKO: Co sądzę na ten temat, to że każdy się zmienia, każdy ma inne postrzeganie na świat, czasami jako osoba młodsza, a później jest inne, bo się dorasta i Jeremi też dorósł. Czasami zmiany są potrzebne, żeby coś wniosły do naszego życia. Zmiana nazwy grupy to nic, nadal jesteśmy rodziną i skupiamy się na Jeremim i on pokazuje nam całego siebie. 

MARTYNA ŻABA: Byłam zaskoczona, jak zobaczyłam nowa nazwę, bo w sumie każdy już był przyzwyczajony do starej, bo większość osób jest już długo z Jeremim, ale przecież to tylko nazwa, a tak naprawdę wszyscy nadal jesteśmy rodziną i będziemy Jeremiego wspierać tak samo i w głębi serca nadal jesteśmy Jereminators i zawsze będziemy. Skoro Jeremi zdecydował się na taką zmianę, to nam pozostaje tylko zaakceptować to i nadal udzielać się na grupie i wspierać go.


PAULINA KOREJKE: Przyznam, że zmiana nazwy grupy mnie zaintrygowała. Od ponad roku jestem Jereminator i nie wyobrażam sobie, żebym teraz nagle zmieniła nazwę fandomu. Mam do niej ogromny sentyment, więc zapewne ciągle będę mówić innym, że jestem Jereminator. Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że Jeremi ma prawo do zmiany nazwy. On dorasta razem z nami i jeszcze wiele razy zapewne zmieni coś w swojej muzycznej karierze. Prawdziwi fani zostaną z nim.


EMILIA ŚWIDERSKA: Pewnie jak każdy miałam sentyment do nazwy grupy, ale jak widzimy, to czas na zmiany. Mimo, że była to decyzja Jeremiego chyba był to dla nas lekki szok. Kiedy zobaczyłam posta na początku myślałam, że Jeremi żartuje i chciał się odegrać za sytuację z kwietnia. Później okazało się, że to na serio i stwierdziłam, że będę musiała się przyzwyczaić. Myślę, że możemy nadal jako fandom nazywać się Jereminators ze względu na znaczenie i przyzwyczajenie, chociaż nazwa grupy mówi co innego.


BEATA BARTYZEL: Kiedy zobaczyłam nową nazwę, byłam w szoku i trochę wściekła. Bo jak można po tak długim czasie i przy takiej ilości członków tak sobie zmienić nazwę. Z Jereminators byłam niesamowicie związana. Od samych ich początków i myślałam, że tak będzie na zawsze. A tutaj taka niespodzianka. Dla mnie Jereminators było nazwą dosyć oryginalną, dlatego nie widziałam potrzeby zmieniania tego. SikorskiSquad nie podobał mi się od samego początku, ale to dlatego, że tak nagle został wprowadzony. Po tych kilku dniach od zmiany zaczynam się powoli przyzwyczajać i dochodzi do mnie, że ta nazwa wcale nie jest taka zła. Różni się od wszystkich fandomów artystów Young Stars i jest taka bardziej dorosła, poważniejsza. Może tym samym przyciągnąć starsze osoby. starszych odbiorców, czego Jeremiemu bardzo życzę.

DOMINIKA PIEKARSKA: W zasadzie nazwa grupy nie jest dla mnie jakoś najważniejsza. Dla mnie ważne jest to, że nadal skupia się na punkcie jednej osoby. Osoby dzięki której tak naprawdę wszystko się zaczęło. Moim zdaniem ta decyzja należała tylko do Jeremiego, jeśli taka zmiana była dla niego słuszna i potrzebna - nie mam nic przeciwko.


PATRYCJA MRÓZ: Gdy doszłam do grupy nazywała się ona Jereminators i przez te kilka miesięcy od kiedy jestem na grupie przywiązałam się do tej nazwy. Gdy z początku zobaczyłam, że Jeremi zmienił nazwę, myślałam, że to żart i zaraz wszystko wróci do normy i nazwa będzie taka jak wcześniej. Później jednak zrozumiałem, że Jeremi jednak nie żartuje i postanawia wprowadzić zmiany. Byłam w dużym szoku bo jednak to są naprawdę spore zmiany, ale stwierdziłam że zmiany czasem wychodzą na dobre i skoro on podjął taką decyzję, mi pozostaje się tylko do niej dostosować. Musiałam naprawdę sporo pomyśleć, żeby to wszystko zrozumieć, ale sądzę, że Jeremi wie co robi. Tę grupę zawsze będę pamiętała jako Jereminators. Do nowej nazwy już powoli się przyzwyczaiłam. Niezależnie od nazwy zawsze będę z Jeremim - jakiej decyzji by nie podjął będę go wspierała. Na pewno każdy z fanów ma inne zdanie, ale wydaje mi się ze nazwa nie ma znaczenia bo my jesteśmy na grupie dla Jeremiego i nazwa nic nie zmienia. Na pewno trudno będzie się odzwyczaić, ale prawdziwi fani na pewno zrozumieją decyzje jaka podjął Jeremi.


JULKA ROMANOWSKA: Myślę, że zmiany są czasami w życiu potrzebne. Przyszedł w końcu czas na nasz fandom. Jest to z jednej strony niepotrzebne, a z drugiej strony to tylko zmiana nazwy. Ludzie zostali tacy sami. Byłam bardzo przywiązania do starej nazwy grupy, więc jak ktoś mnie zapyta jak nazywa się fandom Jeremiego odpowiem Jereminators.


WIKTORIA WYRWA: Moim zdaniem zmiany są potrzebne, niezależnie od tego czy chodzi o grupę czy cokolwiek innego. Zmiany, które zaszły na naszej grupie podobają mi się. Na początku nie mogłam się tylko przyzwyczaić do nazwy, ale teraz jak już się przyzwyczaiłam to jest okej, tak samo jak tło. 

AMELIA JASTRZĄB: Z nazwą "Jereminatos" byłam bardzo związana. Do aktualnej nazwy nie mogę się przyzwyczaić. Jeremi postanowił coś zmienić w grupie, i trafiło na nazwę. Ale ja zawsze będę Jereminator i ta nazwa pozostanie w moim sercu.


ZUZANNA WOLDAN: Zmiana nazwy grupy miała na celu wprowadzenie jakieś nowości. Jednak moim zdaniem nazwa Jereminators była od początku i tak powinien się nazywać dalej ten fandom. Rozumiem tez zmianę Jeremiego, lecz teraz grupa się zmieniła. Wcześniej byliśmy rodziną Jereminators, a teraz tylko squadem? No każdy odbiera inaczej tą zmianę grupy. Moim zdaniem nadal grupa nazywa się Jereminators i zmiana nazwy nic nie wniosła nowego do mojego życia. Ja sama nadal posługuje się sformułowaniem "Jestem Jereminator". Kiedy poznałam twórczość Jeremiego to właśnie grupa Jereminators zmieniła moje życie i dlatego mam do tej nazwy wielki sentyment.


WIKTORIA LISIECKA: Nazwa grupy bardzo mi się podoba, chociaż bardzo przywiązałam się do nazwy Jereminators. Ale zmiana nazwy to nic takiego, zawsze trzeba zrobić jakieś małe zmiany. Chociaż teraz nazwa grupy to Sikorski Squad ja w serduszku zawsze będę Jereminator.


WIRGINIA ROGACKA: Z tamtą nazwą byłam strasznie związana, do tej jakoś nie mogę się przyzwyczaić. Chociaż ta nazwa wydaje mi się bardziej oryginalna to jednak Jereminators bardziej mi się podobało. Większość osób była też zżyta z nazwą Jereminators, więc co do tej nazwy zdania są podzielone, ale myślę, że się prędzej czy później przyzwyczaję.


ADA WOLAREK: Sądzę, że jest trochę niepotrzebna, ponieważ od zawsze byliśmy Jereminators i na pewno będzie mi tego brakowało.

SOON! - nadchodzą nowe piosenki!

Jeremi odwiedził ostatnio Lublin, gdzie, jak widać było na jego social mediach, nagrywał nowe piosenki!


Chłopak wprawdzie podczas jednego z turnusów Young Stars Winter Camp 2018 wspomniał, że robi sobie przerwę, aby zająć się maturą, jednak jak widać, postanowił stworzyć coś mimo swoich słów... 


"Skończyliśmy wbijać wokale" - czy nie brzmi to jak "skończyliśmy wbijać tekst w beaty"? Atey, jak wiemy, często wbijane są w rapie, hip - hopie! Czy w ten sposób Jeremi chciał pokazać, że zupełnie zmienia gatunek muzyczny? Jak myślicie?


To będzie inny świat - SOON! 

Moje refleksje, dotyczące rewolucji!

Od samego początku ucieszył mnie fakt, że Jeremi w jakiś sposób zrzucił maskę. Mam wrażenie, że w ten sposób spadł z niego jakiś ciężar, który cóż, bądź co bądź, nosił za sobą dość długi czas, a to jest dla mnie najważniejsze!


Nie jestem w stu procentach pewna tego, co znajdziemy za nagłówkiem "nowy Sikorski" - jestem jednak pewna, że będzie to spora zmiana i troszeczkę obawiam się, że nie przez wszystkich zostanie przyjęta ciepło, z otwartymi rękami. Liczę jednak, że się mylę, a Jeremi dzięki nowej odsłonie zyska fanów, a nie straci.


Co do zmiany grupy, gdzieś w środku mnie to ukłuło - byłam niezwykle związana z "Jereminators" i wiem, że zawsze tak będzie i SikorskiSQUAD wciąż będzie dla mnie pozostawać tą starą grupą. Ufam jednak działaniom Jeremiego i tego się trzymam. Wierzę, że przemyślał wszystko to, co aktualnie robi, z czym działa i już po jego maturze będę trzymać w dłoniach kolejny świetny krążek, który z pewnością dla Was zrecenzuję! :)

PODSUMOWANIE

Podsumujmy: nadchodzą zmiany, wielkie zmiany! Co do tego, jakie one będą, możemy mieć tylko przypuszczenia. Część fanów obstawia ciężki, uczuciowy rap, ale też kawałki popowe, w stylu "Analogii". Wszyscy są jednak zgodni w tym, że ufają Jeremiemu i temu, co robi. 


Jak jest z Wami? Jakie są Wasze odczucia na temat "nowego Sikorskiego"? Chcę poznać Waszą opinię! :) 


Koniecznie odezwijcie się w komentarzach!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (5) ocenili go na: 3,480 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
1
Super
0
Śmiech
1
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 9038 punktów za:

Jakość:3500Popularność:5249
Wsparcie:181Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:73
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 169,490 pkt
5,249 czytelników Sty 29, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

Krzysiek Ustupski Zarząd 4,355,819 pkt
Fantastyczny post Asiu! Wręcz wyczuwam jutrzejszy Post Dnia :)
+1 głos
Sty 29, 2018
Asia Skoczylas Admin 169,490 pkt
Dzięki! ❤️
Paulina Korejke 3 Fan 647,182 pkt
Moja opinia jest już zawarta w Twoim artykule, więc pozostaje mi tylko pogratulować Ci za to co napisałaś. Jest świetnie!
0 głosów
Sty 29, 2018
QPatrixe Użytkownik
Twój tekst jest bardzo fajny, oby tak dalej ❤
0 głosów
Sty 29, 2018
Wirginia Rogacka Użytkownik 629 pkt
Dziękuję za możliwość udziału <3 Super post!
0 głosów
Sty 29, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
Jedyne czego się obawiam to, że młodsi fani mogą nie do końca rozumieć działań Jeremiego i być może mozyki, jakiej będzie tworzył. Niemniej jednak popieram go w pełni, bo to co słyszeliśmy do tej pory to był taki grzeczny, spokojny chłopak a nie wierzę, że w każdej sytuacji taki jest. Być może kreował się na takiego ze względu na rodziców młodych odbiorców. Teraz jednak chce tworzyć to, co mu w sercu gra. I bardzo dobrze. Przyjmę wszystko, byle to było bez przekleństw. No i czekam na efekty pracy w Lublinie :D
0 głosów
Sty 29, 2018
Heartbreaker Użytkownik 137,970 pkt
Jejku Asiula ten post to złoto i diamenty! <3
A co do moich odczuć to nowy Jeremi.. Hmm.. Czy do końca taki nowy? Wydaję mi się, że to siedziało w nim już od dłuższego czasu i cieszę się, że wreszcie zdecydował się to ujawnić. Już "Analogia" była nieco "inna" i to mi się podoba! Naprawdę chcę zobaczyć Jeremiego w nowej odsłonie :D
0 głosów
Sty 30, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
225 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 223 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 36137 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  472546 punktów
 2. Bartek Lovers
  39676 punktów
 3. Supiwerki
  37824 punktów
 4. The 100
  34368 punktów
 5. SikorskiSquad
  31741 punktów
 6. Young Stars Festival
  27322 punktów
 7. SERIALE
  23336 punktów
 8. GRY
  21715 punktów
 9. Arturonators
  18067 punktów
 10. Life Is Strange
  17761 punktów
 11. Domisiaki
  17470 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17129 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16415 punktów
 14. Famous In Love
  15707 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15476 punktów
 16. Once Upon A Time
  13518 punktów
 17. Bambinos
  12356 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12198 punktów
 19. YOUNG STARS
  11727 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11382 punktów
 21. Remonators
  9714 punktów
 22. Eurowizja
  9522 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8472 punktów
 24. Dua Lipa
  7658 punktów
 25. TALENTY
  6037 punktów
 26. Playstation VR
  5947 punktów
 27. Forza
  5550 punktów
 28. MUZYKA
  5185 punktów
 29. Nintendo
  5068 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4459 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4452 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3879 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3839 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3720 punktów
 39. Stranger Things
  3096 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2505 punktów
 42. Young Stars News
  2486 punktów
 43. God Of War
  2456 punktów
 44. FILMY
  2353 punktów
 45. Sport
  2306 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1204 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  626 punktów
 52. MMers
  509 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  419 punktów
 56. YOUTUBE
  390 punktów
 57. R5Family
  316 punktów
 58. Arianators
  304 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  213 punktów
 61. LUDZIE
  213 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  180 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  178 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  106 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  80 punktów
 70. Selenators
  79 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  56 punktów
 73. Orlandonators
  49 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  23 punktów
 1. Potterheads
  251 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post