Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+1 głos
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


"Jestem ciekawa do jakiej piosenki pojawi się kolejny teledysk..."- rozmyśla niejedna Arturonator. W tym poście przedstawię Wam do jakich MOIM ZDANIEM piosenek płyty "Okrąg" powinny ukazać się teledyski!

Uciekam

Moim zdaniem piosenka ma wiele ciekawych elementów które możnaby ukazać w klipie. Opowiada przedewszystkim o tym że autor stara się uciec od problemów "Ja uciekam, uciekam, uciekam stąd". Także pierwszy wers tekstu mówi mam o tym, że wykonawcy zabrakło czasu aby zrozumieć czego chciał. "Czarno białe sny i zabrakło czasu by zrozumieć czego chciałem". Mówi też o tym, że niestety nie wierzy w przyjaźń niby szczerą, ale jednak ryzykowną. Myślę, że chciał przekazać, to że wiele osób próbuje się z nim zapoznać dla "fejmu". "Nie wierzę w tę przyjaźń na pozór szczerą, niby tak piękną ale niepewną"...

Gwiazdy

Kolejna piosenka, tym razem romantyczna. Opowiada ona o tym że w każdej chwili może nagle pojawić się problem, on nie patrzy na to w jakiej sytuacji się znajdujemy, "Fale oceanu zawsze znajdą czas, aby rozbić się na brzegu niewyjaśnionych spraw". Lecz jednak autor przekazuje nam, że każda kłótnia czy sprzeczka łączy serca, że dla tej jednej osoby jesteśmy w stanie skoczyć w ogień. Myślę, że nadmorski klimat sprawi, że ten teledysk będzie przepełniony emocjami. Dlaczego chcę aby do niej wyszedł teledysk? Ponieważ jest piękna, po prostu!

Wir

Po części piosenka romantyczna, a po części nie. Za to uwielbiam twórczość Artura, za to że potrafi stworzyć piosenkę miłosną i opisującą problemy w jednym! Opowiada ona o tym, że autor nie chce zapeszać. Nie chce mówić jak potoczą się dwa losy. Następnie wokalista tłumaczy że nie już się zaskoczyć bo ma mnóstwo siły i się nie boi "Nie pozwolę znów zaskoczyć się bo mam siły dość, ja nie boję się...ja znam swój cień". Myślę, że słowami "znam swój cień" chciał przekazać, że zna siebie od środka, od tej strony której na codzień nie widzą inni. Chciałbym, aby do niej został wydany klip, ponieważ ma w sobie wiele, wiele wspaniałych wniosków, tylko trzeba je odkryć. Ale do jakich piosenek zostaną wydane klipy? To jeszcze jest wielką tajemnicą...

Może zgadzasz się ze mną w pewnych kwestiach? Napisz to w komentarzu, chętnie na nie odpisuję! Tym czasem do kolejnego postu...

~yuarts88

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 187 punktów za:

Jakość:20Popularność:142
Podziękowania:0Ocena:5
Wyróżnienia:0Komentarze:20

Artur Sikorski
yuarts88 Zarejestrowany użytkownik 4,232 punktów 1
142 czytelników Lut 3

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

ananas_misiak Zarejestrowany użytkownik 11 punktów 1
Mój ranking to...Gwiazdy,Wiatr i Każda Chwila <3
0 głosów
Lut 6
yuarts88 Zarejestrowany użytkownik 4,232 punktów 1
O, te piosenki też są fajne! Bardzo je lubię

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
192 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 189 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 20271 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Ananasy Sylwii
  22281 punktów
 2. Bambinos
  11227 punktów
 3. Progress Armia
  4554 punktów
 4. Arturonators
  2659 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22281 punktów
 2. Bambinos
  11227 punktów
 3. Progress Armia
  4554 punktów
 4. Arturonators
  2659 punktów
 5. Kluseczki Olgi
  1415 punktów
 6. Wokaliści
  187 punktów
 7. Remonators
  82 punktów
 8. Young Stars Camp
  66 punktów
 9. FILMY
  38 punktów
Kontakt Post