Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


0 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


The Chilling Adventures of Sabrina to nadchodzący spin-off serialu Riverdale, bazujący na serii komiksów od Archie Comics o przygodach nastoletniej pół-czarownicy. Nie jest to pierwsze przeniesienie historii Sabriny na ekran. W latach 1996-2003 emitowany był serial Sabrina, nastoletnia czarownica przez stację ABC. Powstał także serial animowany o tytule Sabrina.


Nowa produkcja nie będzie miała wiele wspólnego z lekkim i komediowym klimatem, do którego przyzwyczaiły nas poprzednie telewizyjne produkcje o Sabrinie.

Obsada

Na tę chwilę znamy już dwie aktorki, które pojawiają się w serialu. W rolę Sabriny wcieli się Kiernan Shipka (znana m.in. z Kwiatów na poddaszu oraz Zło we mnie), zaś jej serialową najlepszą przyjaciółką, Rosalindą Walker (wystąpiła m.in. w Papierowych miastach), zostanie Jaz Sinclair. Ostatnio zobaczyliśmy też kota, który zostanie Salemem.

Odcinki i produkcja

Netflix zamówił dwa sezony serialu (20 odcinków). Pierwszy odcinek będzie nosił tytuł Chapter One: October Country.


Do producentów serialu należą: Roberto Aguirre-Sacasa, Lee Toland Krieger, Greg Berlanti, Sarah Schechter i Jon Goldwater.  Nagrywanie pierwszego sezonu rozpocznie się 19 marca tego roku. Serial będzie kręcony w Kanadzie.


Na razie twórcy nie planują crossoveru z Riverdale, jednak nie zostało to całkowicie wykluczone.

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 30 punktów za:

Jakość:20Popularność:10
Podziękowania:0Ocena:0
Wyróżnienia:0Komentarze:0

Seriale
Aqua Użytkownik zweryfikowany 67,905 punktów 6
10 czytelników Lut 12

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
192 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 189 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 20607 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Ananasy Sylwii
  22177 punktów
 2. Bambinos
  11228 punktów
 3. Progress Armia
  4556 punktów
 4. Arturonators
  2659 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22177 punktów
 2. Bambinos
  11228 punktów
 3. Progress Armia
  4556 punktów
 4. Arturonators
  2659 punktów
 5. Kluseczki Olgi
  1415 punktów
 6. Wokaliści
  187 punktów
 7. Remonators
  82 punktów
 8. Young Stars Camp
  66 punktów
 9. FILMY
  38 punktów
Kontakt Post