NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


0 głosów
(postid: 327892) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Płyta #Sekret zbliża się już wielkimi krokami więc postanowiłam, że przeprowadzę wywiad odnośnie jej jak i samego Remika z członkami grupy Remonators. Stwierdziłam też, że sama odpowiem na pytania :)

Zapraszam do wywiadu jak i do grupy! ♥ : https://www.facebook.com/groups/492508354206151/

1.Na piosenkę z płyty #Sekret w wykonaniu kogo najbardziej czekasz?


Ja(Barbara Skowrońska) pisze: Nie umiem wybrać w sumie jednej bo czekam ogólnie na całą płytę ale jakbym już musiała wybierać to chyba Heresa, Sylwii Przybysz, Dominiki Sozańskiej, Merghaniego i B.R.O :)) 


Patrycja Kowalczuk pisze:  Najbardziej oczekuje na piosenkę w wykonaniu Bartka i Weroniki.


Kuba Brudny pisze: Artura.


Piotr Bałut pisze: Najbardziej czekam chyba w wykonaniu Bartka Kaszuby oraz Sylwii Lipki - chyba, że takowej tam nie będzie.


Zuzia Mirek pisze: Zdecydowanie na piosenki z udziałem Bartka,Jeremiego,Weroniki i Dominik.


Weronika Sopata pisze: Myślę że najbardziej czekam na piosenkę którą będzie wykonywała Dominika Sozańska  Myślę że najbardziej czekam na piosenkę którą będzie wykonywała Dominika Sozańska.


Anna Zwolińska pisze: Najbardziej wyczekiwałam piosenki z Arturem. A teraz czekam na piosenkę z Dominiką. 


Laura Gaudyn pisze: Bartka.


Magdalena Gołębiewska pisze: Myślę ze na razie najbardziej czekam na tą w wykonaniu Dominiki .


Amanda Bramek pisze: Już się doczekałam bo czekałam na Artura.


Martyna Madzińska pisze: Od początku czekałam na piosenkę " Tak wiele strat " w wykonaniu Artura Sikorskiego. Coś pięknego stworzyli!


Sonia Antczak pisze: Piosenka, na którą czekałam już jest i muszę przyznać, że jest wspaniała! A mianowicie jest to piosenka "Tak wiele strat". Opowiada o codziennych problemach nastolatków, a teledysk jest nagrany w stylu lat 90.


Zosia Przygoda pisze: Najbardziej czekam na piosenkę w wykonaniu Jeremiego oraz Dominiki.


Mateusz Traczyk pisze:  Najbardziej czekam na utwór w wykonaniu Sylwii Lipki.


Julia Cichy pisze: Chyba najbardziej czekam na piosenkę w wykonaniu Bartusia.


Amelia Kędzierska pisze: Już nie czekam, bo czekałam na piosenkę w wykonaniu Artura. Tak na marginesie bardzo polecam ,,Tak wiele strat".


Beata Cieślar pisze: Artura.


Kasia Reszka pisze:  Najbardziej czekam na piosenkę w wykonaniu Sylwii Przybysz ponieważ jest to moja najważniejsza idolka.


Roksana Koźbiał pisze: Najbardziej czekałam na piosenkę w wykonaniu Artura Sikorskiego.

2. Czy zamówiłeś/aś lub masz w planach zamówić płytę #Sekret?

Ja(Barbara Skowrońska) pisze: Mam w planach zamówić Sekret boxa.


Patrycja Kowalczuk pisze: Mam w planach.


Kuba Brudny pisze: Nie zamówiłem,a że nie kupuje płyt to pewnie nie zamówię.


Piotr Bałut pisze: Jeszcze nie zamówiłem, ale zamówię na sto procent!


Zuzia Mirek pisze: Mam zamiar zamówić.


Weronika Sopata piszeMam w planach zamówić płytę wraz z sekret boxem.


Anna Zwolińska pisze: Zamówiłam już #Sekretbox i nie mogę się doczekać bym go już dostała i przesłuchała całej płyty.


Laura Gaudyn pisze: Tak, zamawiam za parę dni. 


Magdalena Gołębiewska pisze: Zamówic nie zamówiłam ale jeszcze myślę nad tym.


Amanda Bramek pisze: Mam w planach zamówić, zobaczymy co z tego wyjdzie.


Martyna Madzińska pisze: Zamówiłam płytę.


Sonia Antczak pisze: Bardzo chcę zamówić płytę i jak tylko uzbieram pieniądze, od razu zamawiam!


Zosia Przygoda pisze: Mam w planach zamówić ;)


Mateusz Traczyk pisze: Tak, zamówiłem w pierwszych minutach preorderu Sekret Box.


Julia Cichy pisze: Chciałabym zamówić tego sekret boxa ale nie rozmawiałam jeszcze z rodzicami o tym.


Amelia Kędzierska pisze:  Zamówiłabym teraz, ale jestem obecnie poza domem na dwa tygodnie i po prostu nie mam jak. Od razu po przyjeździe zamawiam płytę #Sekret.


Beata Cieślar pisze: Mam w planach zamówić.


Kasia Reszka pisze: Mam zamiar zamówić.


Roksana Koźbiał pisze: Jeszcze jej nie zamówiłam ale mam nadzieję, że uda mi się to zrobić. 

3.Kim jest dla ciebie Remik. Jako jakiego człowieka go postrzegasz?

Ja(Barbara Skowrońska) pisze: Remik jest dla mnie bardzo ważną osobą oraz najważniejszym idolem. Postrzegam go jako człowieka silnej woli, zapartego, dążącego do wybranego celu. Remik pokazał nam wielokrotnie, ze wszystko się da tylko trzeba tego mocno chcieć. Tak jak wspominałam. Jest dla mnie bardzo ważny i nie wyobrażałabym sobie  gdyby teraz go zabrakło.Jest takim naszym hmmm...drugim tatą ♥


Patrycja Kowalczuk pisze: Remik jest dla mnie autorytetem. Spostrzegam go jako człowieka pomocnego, bo jestem pewna, że wielu osobom pomógł swoją twórczością. Dał nam też możliwość spotkania swoich idoli organizując różne tradycji koncertowe.Pokazuje nam również właściwą drogę, która warto iść.


Kuba Brudny pisze: Remik to według mnie człowiek o wielkiej wyobraźni, samozaparciu i pewności siebie. Bez tych rzeczy na pewno nie dałby rady ogarnąć całego projektu ys.


Piotr Bałut pisze: Remik jest dla mnie... ważnym człowiekiem, moim idolem. Postrzegam go jako bardzo dobrego człowieka i po prostu... dzieli się swoimi doświadczeniami tymi złymi i dobrymi oraz przestrzega w ten sposób innych. Jest cudownym człowiekiem.


Zuzia Mirek pisze: Remik jest cudowny człowiekiem.Sam robi to co kocha i pozwala rozwinąć się wielu młodym ludziom.Jest dla mnie wielkim autorytetem.


Weronika Sopata pisze: Hmm Remik jest moim idolem.Jest to dobry człowiek. Przekazuje nam prawdę i nie ukrywa swojej przeszłości.


Anna Zwolińska pisze: Remik jest dla mnie autorytetem. Jego piosenki przemawiają do mnie i wiem jak wiele serca w nie wkłada. Mam 23 lata i uwielbiam to co robi z YS.


Laura Gaudyn pisze: Jest dla mnie dobrym i sympatycznym człowiekiem.Lubie oglądać jego social media.


Magdalena Gołębiewska pisze:  Remika bardzo bardzo bardzo lubię. Szanuje go za podejście do życia i motywujące piosenki które naprawdę kocham.


Amanda Bramek pisze: Dla mnie jest to człowiek wyjątkowy. Swoimi piosenkami pokazał mi bardzo dużo i cały czas pokazuje ukazując coraz lepsze piosenki. Jest to ktoś, kto pomógł uwierzyć w siebie i zmienił moje patrzenie na świat ale w sposób pozytywny.


Martyna Madzińska pisze: Jest na pewno wiele pomocny i uczciwy . Nie rzuca słów ma wiatry i to jest dla mnie najważniejsze. Gdy ktoś potrzebuje pomocy on ją służy. Nie można powiedzieć na niego złego słowa!


Sonia Antczak pisze: Remo jest bardzo rozsądnym człowiekiem. Wie o czym pisze. Wie jak trafić do młodzieży. Moim zdaniem jest wspaniałym ojcem.


Zosia Przygoda pisze: Remik jest dla mnie wielkim autorytetem. Osiągnął wielki sukces, pisze wspaniałe piosenki, które mają niesamowity przekaz. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała możliwość to spotkać i podziękować za wszystko co robi.


Mateusz Traczyk pisze: Remik jest dla mnie jak kumpel. W ogóle nie czuć u niego jakiejś granicy fan-wykonawca. Człowiek z dużą ilością pozytywnej energii.


Julia Cichy pisze: Remik jest dla mnie swego rodzaju "aniołem" który spełnia innym marzenia, ale jest tez takim "tatusiem" dla którego my jako fani jesteśmy bardzo ważni. Postrzegam go jako człowieka który naprawdę potrafi walczyć o swoje życie i stara się je poprawiać w każdy możliwy sposób.


Amelia Kędzierska pisze: Remik jest dla mnie kimś wspaniałym, bo nie dość że pisze świetne teksty to zazwyczaj jest bardzo uśmiechnięty i to w nim cenie. Zaraża nas swoją pozytywną energią. Myślę że Remo jest uczciwy. Docenia to co ma i to właśnie w nim lubię, bo nie każdy potrafi.


Beata Cieślar pisze: Nie jest moim idolem ale bardzo go lubię. Lubię także jego piosenki.


Kasia Reszka pisze: Remik jest dla mnie wzorem do naśladowania i najlepszym człowiekiem. Postrzegam go jako człowieka o wielkim sercu który mimo wszystko osiąga to co sobie zaplanuje. Nie rozumiem ludzi którzy piszą do niego o koncerty i festiwal itp. i piszą o tym jak bardzo są nie zadowoleni zamiast podziękować za to że Remik stara się dla nich cokolwiek zorganizować.


Roksana Koźbiał pisze: Remik jest dla mnie jedną z ważnych osób. Mogę się od niego dużo nauczyć i to robię. Postrzegam go jako człowieka,który dużo przeszedł i nie było mu łatwo ale mimo to dużo w życiu osiągnął.

4.Ile lat/miesięcy wspierasz Remika? Dzięki komu go poznałeś/aś?

Ja(Barbara Skowrońska) pisze: Remika wspieram coś koło 2015 roku. Przez ten czas dużo się zmieniło, stał się moim idolem...Poznałam go dzięki Sylwii Przybysz :) 


Patrycja Kowalczuk pisze: Około 2,5 roku. Poznałam go przez youtube.


Kuba Brudny pisze: Od wakacji 2015, a poznałem go dzięki Sylwii Przybysz.


Piotr Bałut pisze: Wspieram go, jak i całą ekipę Young Stars już kilka lat. Dokładnie nie jestem w stanie określić, ale jakoś 3-4 lata na pewno. Najpierw poznałem Sylwię Lipkę, a dopiero później dowiedziałem się o reszcie YS i o ich wspaniałym managerze - Remiku.


Zuzia Mirek pisze: Wspieram go około 3 lata i szczerze mówiąc nie pamiętam jak go poznałam.


Weronika Sopata pisze: Rema wspieram od ok 1 roku.Poznałam go przez Sylwię Lipkę.


Anna Zwolińska pisze: Remika słucham od roku. Lecz na festiwale jeżdżę od 2014 roku i to co Remo robi to istne szaleństwo. Nikt w Polsce nie zrzesza tyle młodych fanów jak on.


Laura Gaudyn pisze: Dwa lata, dzięki Sylwii Przybysz.


Magdalena Gołębiewska pisze: Ponad 7 miesięcy a poznałam właściwie gdy dowiedziałam się o young stars. Po prostu ktoregoś dnia wpisałam na yt "Remo" i zaczęłam sluchać.


Amanda Bramek pisze: Jakieś 2/3 lata.W sumie to jakoś przez przypadek. Słuchałam piosenek gwiazd ys na youtubie i akurat włączyła mi się jego piosenka. Bardzo spodobały mi się jego piosenki i tak to się zaczęło.


Martyna Madzińska pisze: Jestem z nim rok i 4 miesiące i nie żałuję tego ! . Poznałam go na YouTube i zaczęłam go słuchać później przerodził się dla mnie jako idol i tak zostanie . Jest on człowiekiem który powinien dawać przykład innym !


Sonia Antczak pisze: Remika wspieram już około 2 lata. Poznałam go dzięki Lipce. Mam nadzieję, że go kiedyś spotkam.


Zosia Przygoda pisze: Remika zaczęłam wspierać jak poznałam Jeremiego ok. 1,5 roku temu. To dzięki niemu się wszystko zaczęło, bo poznałam całe Young Stars.


Mateusz Traczyk pisze: Znam go dobre 10 lat. Poznałem go dzięki Gosi Andrzejewicz, którą wtedy słuchałem. Ona wtedy zaśpiewała do piosenki Rema, "You can dance".


Julia Cichy pisze: No tak wspieram naprawdę wspieram to od yswc 2017, ale znam go od trasy Bars and Melody która była w październiku 2016

I to właśnie dzięki BaM 

poznałam Remika.


Amelia Kędzierska pisze: Remika wspieram od początku 2017 roku. Poznałam go, jak i resztę osób z ys dzięki piosence "Spełniaj marzenia". Na początku gdy zobaczyłam ją- przyznaję się bez bicia- uważałam że to nie ma sensu, bo przecież co takie młode osoby mogą osiągnąć. Dzięki Bogu zrozumiałam, że to nie prawda. Dostrzegłam w nich (oczywiście Remik też się zalicza do "nich")coś wspaniałego i nowego.
Obecnie wspieram Rema słuchając jego piosenek, kupując jego płytę i rozpowszechniając jego muzykę.


Beata Cieślar pisze: 6 miesięcy.


Kasia Reszka pisze: Remika wspieram około półtora roku i poznałam go dzięki Sylwii Lipce.


Roksana Koźbiał pisze: Wspieram go od 2 lat. Poznałam go dzięki Sylwii Lipce.


Zakonczenie

Z całego serca dziękuję: Patrycji, Kubie, Piotrkowi, Zuzi, Weronice, Ani, Laurze, Magdzie, Amandzie, Martynie, Sonii, Zosi, Mateuszowi, Julii, Amelii, Beacie, Kasi i Roksanie

za chęć odpowiedzi na kilka pytanek i poświęcenie czasu ♥♥♥


OCENA JAKOŚCI

Ten post nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 185 punktów za:

Jakość:20Popularność:164
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

DJ Remo
Basia_Jestem Admin 27,262 pkt
164 czytelników Lut 18

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
162 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 162 Gości
Dziś posty czytano : 19828 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  131 osób
 2. The 100
  121 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bambinos
  112 osób
 5. Bartek Lovers
  111 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  58 osób
 8. Shawn Mendes Army
  40 osób
 9. SikorskiSquad
  33 osób
 10. Domisiaki
  30 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Misiaki Sysi
  13 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 16. Remonators
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. Dua Lipa
  4 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post