0 głosów
(postid: 327892) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Płyta #Sekret zbliża się już wielkimi krokami więc postanowiłam, że przeprowadzę wywiad odnośnie jej jak i samego Remika z członkami grupy Remonators. Stwierdziłam też, że sama odpowiem na pytania :)

Zapraszam do wywiadu jak i do grupy! ♥ : https://www.facebook.com/groups/492508354206151/

1.Na piosenkę z płyty #Sekret w wykonaniu kogo najbardziej czekasz?


Ja(Barbara Skowrońska) pisze: Nie umiem wybrać w sumie jednej bo czekam ogólnie na całą płytę ale jakbym już musiała wybierać to chyba Heresa, Sylwii Przybysz, Dominiki Sozańskiej, Merghaniego i B.R.O :)) 


Patrycja Kowalczuk pisze:  Najbardziej oczekuje na piosenkę w wykonaniu Bartka i Weroniki.


Kuba Brudny pisze: Artura.


Piotr Bałut pisze: Najbardziej czekam chyba w wykonaniu Bartka Kaszuby oraz Sylwii Lipki - chyba, że takowej tam nie będzie.


Zuzia Mirek pisze: Zdecydowanie na piosenki z udziałem Bartka,Jeremiego,Weroniki i Dominik.


Weronika Sopata pisze: Myślę że najbardziej czekam na piosenkę którą będzie wykonywała Dominika Sozańska  Myślę że najbardziej czekam na piosenkę którą będzie wykonywała Dominika Sozańska.


Anna Zwolińska pisze: Najbardziej wyczekiwałam piosenki z Arturem. A teraz czekam na piosenkę z Dominiką. 


Laura Gaudyn pisze: Bartka.


Magdalena Gołębiewska pisze: Myślę ze na razie najbardziej czekam na tą w wykonaniu Dominiki .


Amanda Bramek pisze: Już się doczekałam bo czekałam na Artura.


Martyna Madzińska pisze: Od początku czekałam na piosenkę " Tak wiele strat " w wykonaniu Artura Sikorskiego. Coś pięknego stworzyli!


Sonia Antczak pisze: Piosenka, na którą czekałam już jest i muszę przyznać, że jest wspaniała! A mianowicie jest to piosenka "Tak wiele strat". Opowiada o codziennych problemach nastolatków, a teledysk jest nagrany w stylu lat 90.


Zosia Przygoda pisze: Najbardziej czekam na piosenkę w wykonaniu Jeremiego oraz Dominiki.


Mateusz Traczyk pisze:  Najbardziej czekam na utwór w wykonaniu Sylwii Lipki.


Julia Cichy pisze: Chyba najbardziej czekam na piosenkę w wykonaniu Bartusia.


Amelia Kędzierska pisze: Już nie czekam, bo czekałam na piosenkę w wykonaniu Artura. Tak na marginesie bardzo polecam ,,Tak wiele strat".


Beata Cieślar pisze: Artura.


Kasia Reszka pisze:  Najbardziej czekam na piosenkę w wykonaniu Sylwii Przybysz ponieważ jest to moja najważniejsza idolka.


Roksana Koźbiał pisze: Najbardziej czekałam na piosenkę w wykonaniu Artura Sikorskiego.

2. Czy zamówiłeś/aś lub masz w planach zamówić płytę #Sekret?

Ja(Barbara Skowrońska) pisze: Mam w planach zamówić Sekret boxa.


Patrycja Kowalczuk pisze: Mam w planach.


Kuba Brudny pisze: Nie zamówiłem,a że nie kupuje płyt to pewnie nie zamówię.


Piotr Bałut pisze: Jeszcze nie zamówiłem, ale zamówię na sto procent!


Zuzia Mirek pisze: Mam zamiar zamówić.


Weronika Sopata piszeMam w planach zamówić płytę wraz z sekret boxem.


Anna Zwolińska pisze: Zamówiłam już #Sekretbox i nie mogę się doczekać bym go już dostała i przesłuchała całej płyty.


Laura Gaudyn pisze: Tak, zamawiam za parę dni. 


Magdalena Gołębiewska pisze: Zamówic nie zamówiłam ale jeszcze myślę nad tym.


Amanda Bramek pisze: Mam w planach zamówić, zobaczymy co z tego wyjdzie.


Martyna Madzińska pisze: Zamówiłam płytę.


Sonia Antczak pisze: Bardzo chcę zamówić płytę i jak tylko uzbieram pieniądze, od razu zamawiam!


Zosia Przygoda pisze: Mam w planach zamówić ;)


Mateusz Traczyk pisze: Tak, zamówiłem w pierwszych minutach preorderu Sekret Box.


Julia Cichy pisze: Chciałabym zamówić tego sekret boxa ale nie rozmawiałam jeszcze z rodzicami o tym.


Amelia Kędzierska pisze:  Zamówiłabym teraz, ale jestem obecnie poza domem na dwa tygodnie i po prostu nie mam jak. Od razu po przyjeździe zamawiam płytę #Sekret.


Beata Cieślar pisze: Mam w planach zamówić.


Kasia Reszka pisze: Mam zamiar zamówić.


Roksana Koźbiał pisze: Jeszcze jej nie zamówiłam ale mam nadzieję, że uda mi się to zrobić. 

3.Kim jest dla ciebie Remik. Jako jakiego człowieka go postrzegasz?

Ja(Barbara Skowrońska) pisze: Remik jest dla mnie bardzo ważną osobą oraz najważniejszym idolem. Postrzegam go jako człowieka silnej woli, zapartego, dążącego do wybranego celu. Remik pokazał nam wielokrotnie, ze wszystko się da tylko trzeba tego mocno chcieć. Tak jak wspominałam. Jest dla mnie bardzo ważny i nie wyobrażałabym sobie  gdyby teraz go zabrakło.Jest takim naszym hmmm...drugim tatą ♥


Patrycja Kowalczuk pisze: Remik jest dla mnie autorytetem. Spostrzegam go jako człowieka pomocnego, bo jestem pewna, że wielu osobom pomógł swoją twórczością. Dał nam też możliwość spotkania swoich idoli organizując różne tradycji koncertowe.Pokazuje nam również właściwą drogę, która warto iść.


Kuba Brudny pisze: Remik to według mnie człowiek o wielkiej wyobraźni, samozaparciu i pewności siebie. Bez tych rzeczy na pewno nie dałby rady ogarnąć całego projektu ys.


Piotr Bałut pisze: Remik jest dla mnie... ważnym człowiekiem, moim idolem. Postrzegam go jako bardzo dobrego człowieka i po prostu... dzieli się swoimi doświadczeniami tymi złymi i dobrymi oraz przestrzega w ten sposób innych. Jest cudownym człowiekiem.


Zuzia Mirek pisze: Remik jest cudowny człowiekiem.Sam robi to co kocha i pozwala rozwinąć się wielu młodym ludziom.Jest dla mnie wielkim autorytetem.


Weronika Sopata pisze: Hmm Remik jest moim idolem.Jest to dobry człowiek. Przekazuje nam prawdę i nie ukrywa swojej przeszłości.


Anna Zwolińska pisze: Remik jest dla mnie autorytetem. Jego piosenki przemawiają do mnie i wiem jak wiele serca w nie wkłada. Mam 23 lata i uwielbiam to co robi z YS.


Laura Gaudyn pisze: Jest dla mnie dobrym i sympatycznym człowiekiem.Lubie oglądać jego social media.


Magdalena Gołębiewska pisze:  Remika bardzo bardzo bardzo lubię. Szanuje go za podejście do życia i motywujące piosenki które naprawdę kocham.


Amanda Bramek pisze: Dla mnie jest to człowiek wyjątkowy. Swoimi piosenkami pokazał mi bardzo dużo i cały czas pokazuje ukazując coraz lepsze piosenki. Jest to ktoś, kto pomógł uwierzyć w siebie i zmienił moje patrzenie na świat ale w sposób pozytywny.


Martyna Madzińska pisze: Jest na pewno wiele pomocny i uczciwy . Nie rzuca słów ma wiatry i to jest dla mnie najważniejsze. Gdy ktoś potrzebuje pomocy on ją służy. Nie można powiedzieć na niego złego słowa!


Sonia Antczak pisze: Remo jest bardzo rozsądnym człowiekiem. Wie o czym pisze. Wie jak trafić do młodzieży. Moim zdaniem jest wspaniałym ojcem.


Zosia Przygoda pisze: Remik jest dla mnie wielkim autorytetem. Osiągnął wielki sukces, pisze wspaniałe piosenki, które mają niesamowity przekaz. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała możliwość to spotkać i podziękować za wszystko co robi.


Mateusz Traczyk pisze: Remik jest dla mnie jak kumpel. W ogóle nie czuć u niego jakiejś granicy fan-wykonawca. Człowiek z dużą ilością pozytywnej energii.


Julia Cichy pisze: Remik jest dla mnie swego rodzaju "aniołem" który spełnia innym marzenia, ale jest tez takim "tatusiem" dla którego my jako fani jesteśmy bardzo ważni. Postrzegam go jako człowieka który naprawdę potrafi walczyć o swoje życie i stara się je poprawiać w każdy możliwy sposób.


Amelia Kędzierska pisze: Remik jest dla mnie kimś wspaniałym, bo nie dość że pisze świetne teksty to zazwyczaj jest bardzo uśmiechnięty i to w nim cenie. Zaraża nas swoją pozytywną energią. Myślę że Remo jest uczciwy. Docenia to co ma i to właśnie w nim lubię, bo nie każdy potrafi.


Beata Cieślar pisze: Nie jest moim idolem ale bardzo go lubię. Lubię także jego piosenki.


Kasia Reszka pisze: Remik jest dla mnie wzorem do naśladowania i najlepszym człowiekiem. Postrzegam go jako człowieka o wielkim sercu który mimo wszystko osiąga to co sobie zaplanuje. Nie rozumiem ludzi którzy piszą do niego o koncerty i festiwal itp. i piszą o tym jak bardzo są nie zadowoleni zamiast podziękować za to że Remik stara się dla nich cokolwiek zorganizować.


Roksana Koźbiał pisze: Remik jest dla mnie jedną z ważnych osób. Mogę się od niego dużo nauczyć i to robię. Postrzegam go jako człowieka,który dużo przeszedł i nie było mu łatwo ale mimo to dużo w życiu osiągnął.

4.Ile lat/miesięcy wspierasz Remika? Dzięki komu go poznałeś/aś?

Ja(Barbara Skowrońska) pisze: Remika wspieram coś koło 2015 roku. Przez ten czas dużo się zmieniło, stał się moim idolem...Poznałam go dzięki Sylwii Przybysz :) 


Patrycja Kowalczuk pisze: Około 2,5 roku. Poznałam go przez youtube.


Kuba Brudny pisze: Od wakacji 2015, a poznałem go dzięki Sylwii Przybysz.


Piotr Bałut pisze: Wspieram go, jak i całą ekipę Young Stars już kilka lat. Dokładnie nie jestem w stanie określić, ale jakoś 3-4 lata na pewno. Najpierw poznałem Sylwię Lipkę, a dopiero później dowiedziałem się o reszcie YS i o ich wspaniałym managerze - Remiku.


Zuzia Mirek pisze: Wspieram go około 3 lata i szczerze mówiąc nie pamiętam jak go poznałam.


Weronika Sopata pisze: Rema wspieram od ok 1 roku.Poznałam go przez Sylwię Lipkę.


Anna Zwolińska pisze: Remika słucham od roku. Lecz na festiwale jeżdżę od 2014 roku i to co Remo robi to istne szaleństwo. Nikt w Polsce nie zrzesza tyle młodych fanów jak on.


Laura Gaudyn pisze: Dwa lata, dzięki Sylwii Przybysz.


Magdalena Gołębiewska pisze: Ponad 7 miesięcy a poznałam właściwie gdy dowiedziałam się o young stars. Po prostu ktoregoś dnia wpisałam na yt "Remo" i zaczęłam sluchać.


Amanda Bramek pisze: Jakieś 2/3 lata.W sumie to jakoś przez przypadek. Słuchałam piosenek gwiazd ys na youtubie i akurat włączyła mi się jego piosenka. Bardzo spodobały mi się jego piosenki i tak to się zaczęło.


Martyna Madzińska pisze: Jestem z nim rok i 4 miesiące i nie żałuję tego ! . Poznałam go na YouTube i zaczęłam go słuchać później przerodził się dla mnie jako idol i tak zostanie . Jest on człowiekiem który powinien dawać przykład innym !


Sonia Antczak pisze: Remika wspieram już około 2 lata. Poznałam go dzięki Lipce. Mam nadzieję, że go kiedyś spotkam.


Zosia Przygoda pisze: Remika zaczęłam wspierać jak poznałam Jeremiego ok. 1,5 roku temu. To dzięki niemu się wszystko zaczęło, bo poznałam całe Young Stars.


Mateusz Traczyk pisze: Znam go dobre 10 lat. Poznałem go dzięki Gosi Andrzejewicz, którą wtedy słuchałem. Ona wtedy zaśpiewała do piosenki Rema, "You can dance".


Julia Cichy pisze: No tak wspieram naprawdę wspieram to od yswc 2017, ale znam go od trasy Bars and Melody która była w październiku 2016

I to właśnie dzięki BaM 

poznałam Remika.


Amelia Kędzierska pisze: Remika wspieram od początku 2017 roku. Poznałam go, jak i resztę osób z ys dzięki piosence "Spełniaj marzenia". Na początku gdy zobaczyłam ją- przyznaję się bez bicia- uważałam że to nie ma sensu, bo przecież co takie młode osoby mogą osiągnąć. Dzięki Bogu zrozumiałam, że to nie prawda. Dostrzegłam w nich (oczywiście Remik też się zalicza do "nich")coś wspaniałego i nowego.
Obecnie wspieram Rema słuchając jego piosenek, kupując jego płytę i rozpowszechniając jego muzykę.


Beata Cieślar pisze: 6 miesięcy.


Kasia Reszka pisze: Remika wspieram około półtora roku i poznałam go dzięki Sylwii Lipce.


Roksana Koźbiał pisze: Wspieram go od 2 lat. Poznałam go dzięki Sylwii Lipce.


Zakonczenie

Z całego serca dziękuję: Patrycji, Kubie, Piotrkowi, Zuzi, Weronice, Ani, Laurze, Magdzie, Amandzie, Martynie, Sonii, Zosi, Mateuszowi, Julii, Amelii, Beacie, Kasi i Roksanie

za chęć odpowiedzi na kilka pytanek i poświęcenie czasu ♥♥♥


OCENA JAKOŚCI

Ten post nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Mogą Cię także zainteresować
KLIKNIJ, ABY SIĘ ZALOGOWAĆ I WALCZYĆ O NAGRODY W TYM #FANDOMSWEEK!Aby zbierać punkty musisz się zalogować! (zajmuje chwilkę)
Redaktor tego posta zarobił dotychczas 215 punktów za:

Jakość:20Popularność:194
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

DJ Remo
Basia_Jestem Admin 27,262 pkt
194 czytelników Lut 18, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
272 osób na stronie
8 Użytkowników oraz 264 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 17899 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  130 osób
 3. The 100
  127 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  120 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Potterheads
  67 osób
 8. Arturonators
  66 osób
 9. Shawn Mendes Army
  58 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Donaty Agaty
  25 osób
 14. Pretty Little Liars
  24 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. Misiaki Sysi
  12 osób
 18. Famous In Love
  11 osób
 19. Kluseczki Olgi
  10 osób
 20. GRY
  8 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Life Is Strange
  3 osób
 26. The Good Place
  3 osób
 27. PC
  2 osób
 28. Nintendo
  2 osób
 29. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  503738 punktów
 2. Bartek Lovers
  41322 punktów
 3. Supiwerki
  38411 punktów
 4. Young Stars Festival
  37675 punktów
 5. The 100
  35470 punktów
 6. SikorskiSquad
  32013 punktów
 7. SERIALE
  24445 punktów
 8. Potterheads
  24420 punktów
 9. Arturonators
  22628 punktów
 10. GRY
  22181 punktów
 11. Life Is Strange
  20724 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  18394 punktów
 13. Domisiaki
  17882 punktów
 14. Famous In Love
  17408 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17215 punktów
 16. Once Upon A Time
  16093 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  15939 punktów
 18. YOUNG STARS
  12475 punktów
 19. Shawn Mendes Army
  12370 punktów
 20. Pretty Little Liars
  12011 punktów
 21. Sonbird Team
  10756 punktów
 22. Remonators
  9961 punktów
 23. Eurowizja
  9677 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  9036 punktów
 25. Dua Lipa
  7787 punktów
 26. Forza
  6953 punktów
 27. TALENTY
  6286 punktów
 28. Playstation VR
  6003 punktów
 29. MUZYKA
  5951 punktów
 30. Nintendo
  5129 punktów
 31. Detroit
  4931 punktów
 32. Tomb Raider
  4870 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4546 punktów
 34. INNE
  4514 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  4247 punktów
 36. Progress Armia
  4245 punktów
 37. The Originals
  4163 punktów
 38. Misiaki Sysi
  3962 punktów
 39. 13 Reasons Why
  3805 punktów
 40. FILMY
  3736 punktów
 41. Stranger Things
  3235 punktów
 42. Young Stars News
  2716 punktów
 43. Bambinos
  2688 punktów
 44. K-Pop
  2671 punktów
 45. American Horror Story
  2528 punktów
 46. God Of War
  2485 punktów
 47. Sport
  2397 punktów
 48. Kortezjanie
  2078 punktów
 49. Puthinators
  1911 punktów
 50. Sony Playstation
  1362 punktów
 51. Przygodowe
  1150 punktów
 52. Temorki
  835 punktów
 53. FPS
  722 punktów
 54. Team Rieger
  668 punktów
 55. MMers
  660 punktów
 56. PC
  488 punktów
 57. Uncharted
  475 punktów
 58. Kluseczki Olgi
  447 punktów
 59. YOUTUBE
  442 punktów
 60. R5Family
  398 punktów
 61. Arianators
  397 punktów
 62. LUDZIE
  308 punktów
 63. #talentobranie
  268 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  236 punktów
 65. Soy Luna
  225 punktów
 66. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 67. Directioners
  219 punktów
 68. PROJEKT FANDOMS
  171 punktów
 69. 5SOSFam
  137 punktów
 70. The Good Place
  120 punktów
 71. Beautilles
  104 punktów
 72. Selenators
  97 punktów
 73. Strzelanki
  94 punktów
 74. Donaty Agaty
  89 punktów
 75. Podróże
  71 punktów
 76. Orlandonators
  62 punktów
 77. Wyścigi
  45 punktów
 78. Swifties
  35 punktów
 79. Far Cry
  32 punktów
 1. Potterheads
  558 punktów
 2. FILMY
  200 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  200 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5532 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5266 punktów
 4. Potterheads
  4516 punktów
 5. Riverdale
  3729 punktów
 6. YOUNG STARS
  2715 punktów
 7. Young Stars Festival
  1427 punktów
 8. Bartek Lovers
  1367 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  518 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. Life Is Strange
  349 punktów
 14. Domisiaki
  338 punktów
 15. GRY
  327 punktów
 16. FILMY
  260 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. MUZYKA
  169 punktów
 19. Supiwerki
  137 punktów
 20. Bambinos
  94 punktów
 21. Arturonators
  90 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. Arianators
  3 punktów
 41. LUDZIE
  2 punktów
 42. Progress Armia
  2 punktów
 43. Misiaki Sysi
  1 punktów
 44. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  32806 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 3. Riverdale
  2769 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 6. The 100
  1558 punktów
 7. Bartek Lovers
  1425 punktów
 8. Sonbird Team
  1378 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post