+2 głosów
(postid: 328045) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Wszyscy fani Sylwii doskonale pamiętają dzień, w którym po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć całościowo płytę Fala/Wave - 20 października 2017. 


Zakochałam się w albumie po pierwszym przesłuchaniu. Sylwia zawarła w piosenkach cząstkę siebie. Możemy słyszeć zmianę w jej głosie, jak i tekstach. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że dorosła i zmieniła swoje poglądy na rzeczywistość. 


Jakiś czas później mogliśmy usłyszeć pogłoski na temat trasy koncertowej. Artystka przez kilka dni męczyła fanów tym, że ona już zna miasta. Niestety w ostatniej chwili jeden z klubów zrezygnował, więc asystentka Sylwii szukała innego. Dzisiaj już wiemy, że chodziło o Gdańsk. 


Sprzedaż ruszyła, a ja pełna szczęścia kupiłam bilet M&G w pierwszą godzinę. Dokładnie pamiętam, że czekałam na koncert 137 dni. Coraz szybciej leciał czas, aż został tylko tydzień. 


Zapraszam do przeczytania recenzji koncertu moimi oczami! 

Czy warto pojechać samemu na koncert? O tym co działo się przed klubem!

Nastał wyczekiwany dzień 03.03.2018. Przed klubem byłam już po godzinie 8, ale wtedy jeszcze nikogo nie było. Niedługo potem poznałam Patrycję, która spędziła ze mną większość czasu. Zdążyłyśmy pójść do Galerii Bałtyckiej, żeby się rozgrzać. 


Po jakimś czasie wróciłyśmy pod klub. Wszyscy zaczęli się zbierać dopiero po godzinie 11. Spotkałam wtedy wiele osób, które chciałam zobaczyć od dłuższego czasu. Starałam się przytulić wszystkich, a niektórzy sami do mnie podchodzili. To było naprawdę urocze! 


Z racji tej, że było zimno to położyłyśmy koc na ziemii i urządziłyśmy sobie piknik. Każda z nas zaczęła opowiadać historie związane z naszymi klasami. Było naprawdę zabawnie! 


Oliwia Nagórek nagrywała wtedy relację z tego dnia na snapchacie grupowym Ananasów, więc nieźle się przy tym bawiłyśmy. 


Po dłuższym czasie zauważyłam mojego internetowego przyjaciela - Kornela. Bardzo się ucieszyłam! Od razu do niego podeszłam i mocno przytuliłam. Żałuję, że nie porozmawialiśmy dłużej. 


Czas coraz szybciej leciał, więc włączyliśmy piosenki Sylwii, które miały pojawić się na koncercie. Każdy z nas próbował śpiewać. Bardzo mi się to podobało, ponieważ tworzyliśmy rodziną atmosferę. 


W między czasie podchodziłam do osób, żeby zrobić pamiątkowe zdjęcia. 

Na koncert pojechałam praktycznie sama, ale tak naprawdę nie byłam sama. Otaczały mnie wspaniałe osoby, z którymi spędziłam cały koncert. 


Jakieś 10 minut wcześniej przed wyznaczonym czasem zaczęli otwierać klub. Wchodziliśmy po kolei. Na szczęście skanowali bilety, a nie wyrywali. 

Czy nowy merch jest warty swojej ceny? Co kupiłam?

Po wejściu do sali koncertowej pobiegłam pod scenę, żeby zająć sobie miejsce w pierwszym rzędzie. Zaraz po tym wyjęłam portfel i udałam się do sklepiku My Music. 


Byłam pierwszą osobą, która tam poszła. Od razu zapytałam czy jest bluza crop top. Była to ostatnia z dwóch sztuk! Na obu rękawach znajduje się napis Dream Believe Achieve i w rzeczywistości jest bardziej granatowo-czarna. Sięga trochę niżej niż pępek, ale tak naprawdę zależy to od tego, jaki rozmiar wybierzecie. Ja kupiłam "M". Po prawej stronie znajduje się minimalistyczny znaczek fali. Serdecznie Wam ją polecam, ponieważ jest wykonana z bardzo dobrego materiału oraz jest ciepła! Dodatkowo posiada kaptur. Zakupicie ją za 130 zł, ale aktualnie towar jest wyprzedany. Póki co możecie ją sobie zarezerwować, ale przyjdzie Wam po 15.03. 


Kolejna rzecz to gadżet do telefonu, czyli popsocket z napisem Face your fears. Posiada 2 wyrazy z wypełnieniem oraz 1 z granatowym otoczeniem. Produkt jest warty swojej ceny, ponieważ zdążyłam go już odkleić 3 razy, a za każdym razem klej trzyma się telefonu tak samo. Kupicie go za 30 zł, a oprócz niego znajdziecie jeszcze 2 z innym wzorem. Warto je zobaczyć!


Kupiłam również 2 silikonki oraz 2 opaski materiałowe. Znajdziemy z napisem Face your fears oraz Dream believe achive, na których również przeważa kolor biały i granatowy. Z kilku opini słyszałam, że nie poleca się silikonek na małe, chude ręce, ponieważ istnieje ryzyko, że one po prostu nam spadną. Plusem opasek jest to, że mają regulowane zapięcie! Jedna sztuka kosztuje jedyne 10 zł. 


Po zakupach udałam się w stronę sceny, żeby odłożyć pieniądze oraz założyć nowości. 

Spotkałam prezentera radia Young Stars?!

Podchodząc do sceny zauważyłam Kamila, z którym bardzo często rozmawiałam podczas audycji. Nie mogłam w to uwierzyć, że pojawił się Na Fali tymbardziej, że na wcześniejszych koncertach go nie było. 


Od razu się uśmiechnął i zapytał nas wszystkich skąd przyjechaliśmy. Każdy z nas odpowiedział. Kamil potem musiał już iść, żeby ogarnąć kilka rzeczy.


Wzięłam wszystkie rzeczy, które chciałam mieć na M&G z Sylwią i ruszyłam do kolejki. Byłam pierwsza i przyznam, że stresowałam się trochę tym. 


Kamil podszedł do nas jeszcze raz i wtedy powiedział, żebyśmy ułożyli prezenty dla Sylwii w jednym miejscu po to, abyśmy mogli spędzić z nią więcej czasu. Zaraz potem spojrzał na mnie i powiedział "Widzę, że nowe popsockety i inne". Uśmiechnęłam się do niego i postanowiłam nie zmarnować szansy. Poprosiłam go o zdjęcie, więc się od razu zgodził. 


Zaraz potem zauważyłam, że idzie Sylwia w naszym kierunku. Na samym początku zaczęła ustawiać się do aparatu, żeby zrobić solowe zdjęcia na pamiątkę. Na niektórych zdjęciach wygłupiała się, więc śmiesznie wyglądało to z naszej perspektywy. 


Od razu zapytałam dziewczynę za mną, Asię czy nagrałaby moje M&G na pamiątkę. Od razu się zgodziła. 


Nadszedł czas podejścia do Sylwii. 

Jak wyglądało moje spotkanie z Sylwią?!

Podchodząc do Sylwii zapomniałam o całym stresie, a przytulając czułam płomyk szczęścia. Bardzo za nią tęskniłam mimo, że widziałam się z nią w grudniu. 


Sylwia od razu zapytała co u mnie słychać oraz jaką wymyśliłam pozę. Za każdym razem odpowiadałam jej szczerze. Byłam taka szczęśliwa, że pewnie powiedziałam coś niemądrego, ale tego nie pamiętam. 


Sylwia przyznała, że zapomniała markera, ale po moim zdziwieniu dodała, że zaraz przyniesie jej taki chłopak. Po chwili otworzyłam mój album koncertów i znalazłam nasze 2 wspólne zdjęcia oraz poprosiłam, aby się podpisała. Była pozytywnie zaskoczona tym, że prowadzę taki zeszyt. 


Po podpisaniu przyszła pora na pamiątkowe zdjęcie. Miałam przygotowaną pozę, która polegała na tym, że Sylwia musiała założyć koronę. Zrobiło jej się miło, że tylko ona taką miała. Musieliśmy również złapać się małymi paluszkami, co oznaczało "na zawsze". 


Na sam koniec przytuliłyśmy się i obiecałyśmy sobie, że się zobaczymy jeszcze. 


Byłam wtedy bardzo szczęśliwa, ponieważ moje M&G trwało ponad minutę! Od razu poszłam pod scenę. Wiele osób zaczęło mi potem mówić, że jestem na instastory oficjalnego konta Young Stars. Było mi bardzo miło. 


Miałyśmy jeszcze bardzo dużo czasu do koncertu, a przy okazji czekaliśmy na Bartka, który miał już niedługo wyjść. 

Bartek mnie kojarzy?! Krótkie spotkanie z nim!

Jakoś w połowie spotkań z Sylwią wyszedł Bartek Kaszuba. Po chwili postanowiłyśmy do niego pójść. Była ogromna kolejka! Cieszę się, że wiele osób przekonuję się do niego i zyskuje ogromną ilość fanów. 


Bartek stał na schodach, więc powiedziałam mu dla żartów, żeby uważał, bo spadnie. Spojrzał w moją stronę i szeroko się uśmiechnął. Zaraz potem zapytałam Olę Czaplicką, czy zrobi mi i Bartkowi zdjęcie. Od razu się zgodziła. 


Nadeszła moja kolej, ale Bartek zatrzymał mnie i powiedział, że chce z nami zdjęcie, ale zaraz potem zmienił na bumerang. Podsunęłam pomysł, abyśmy zrobili meksykanską falę, ale on stwierdził, że nie umie. Jego kreatywność pozostała tylko na mechaniu, ale przy tym również było śmiesznie. 


W końcu mogłam do niego podejść. Przytuliłam go oraz powiedziałam, że widzimy się po raz 4. On sam z siebie powiedział, że właśnie skądś mnie kojarzy. Było mi wtedy bardzo miło! Osoby, które tam były mogą to potwierdzić, bo potem mówiłam o tym cały czas. 


Pokazałam Bartkowi gdzie ma patrzeć i ustaliliśmy się do zdjęcia. Śmiesznie ułożył dłoń i do teraz zastanawiam się czemu tak zrobił. Mimo wszystko podoba mi się to zdjęcie! 


Na koniec jeszcze raz go przytuliłam i pożegnałam. Od razu wzięłam telefon od Oli i zrobiłam im wspólne zdjęcie. 


Po całym spotkaniu poszłam pod scenę i czekałam już tylko na koncert. 

Support rozgrzał publiczność?! Jakie piosenki się pojawiły?

Support Bartka rozpoczął się o godzinie 17:45. Na wstępie zaczął śpiewać jeden ze swoich singli, czyli Tu i teraz. Wszyscy starali się śpiewać bardzo głośno, aby poczuł się bardziej komfortowo u nas. 

Byłam bardzo szczęśliwa, gdy złapał mnie za rękę podczas śpiewania. 


Z szybkiego utworu przeszedł na akustyczne i pierwszą z nich było Happier, a następnie Love Yourself oraz Perfect. Zrobiło się zabawnie, ponieważ przestało działać nagłośnienie do gitary i wszyscy wraz z Bartkiem robili żarty. Sam powiedział, że jest instrument jest "parówą" i ma swoje złe dni. Mimo tego nie poddał się i postanowił, że będziemy śpiewać bez melodii, więc obiecaliśmy mu, że będziemy bardzo głośno śpiewać. Przy piosence Justina Biebera zaczęła mu działać gitara i wtedy szeroko się uśmiechnął. 


Świetne było to, że on ciągle utrzymywał kontakt z widownią. Starał się odpowiadać na to, co ktoś powiedział. 


Jako ostatnią piosenkę zaśpiewał Kolory. Mieliśmy przygotowaną akcję, a konkretnie trzymaliśmy glowsticki w ręku. Wyglądało to super, tymbardziej że były kolorowe! Akcja wypaliła, z czego jestem bardzo szczęśliwa. 


Bartek pożegnał nas słowami "do zobaczenia!". Mam nadzieję, że już niedługo będziemy go mogli zobaczyć w Gdańsku, bo jest niesamowitą osobą. 

Jak bawiłam się na koncercie Sylwii? Jakie były akcje?!

Przed wwejściem Sylwii zaczęliśmy krzyczeć Na Fali, Na Fali... a potem Sylwia, Sylwia... 


Sylwia weszła na scenę wraz z tancerkami i już wtedy mogliśmy usłyszeć pierwsze dźwięki Uskrzydlasz mnie. Fani z Gdańska od razu pokazali swoją moc i bardzo głośno śpiewaliśmy. Po piosence Sylwia krzyknęła "Część Gdańsk!" i zaraz po tym poleciała melodia kolejnej piosenki, a mianowicie Emerald, na której pokazała swoje umiejętności tańca. 


Zaraz po niej zaczęła śpiewać Nie zapomnę. Po piosence powiedziała "Ale Was dużo. Niesamowite. Cieszę się, że jestem nareszcie nad morzem. Na Fali. Czekałam na to. Po tym zaczęliśmy piszczeć z radości. To było urocze co powiedziała. Jestem tylko ciekawa, czy mówi to każdemu miastowi czy jednak tylkp tym, którym chce to powiedzieć. 


Następnie pojawiła się taka piosenka jak Kalkulacje. Sylwia przed piosenką powiedziała, żeby rodzice zatkali uczy, ponieważ jest taki cytat "szkoda sił na kalkulacje" i zaczęła dla żartów tłumaczyć, że ona wcale nie zachęca do przestania uczenia się matematyki. Póki co ostatnią piosenką z płyty Fala było Niepoprawne. 


Dalej Sylwia powiedziała, że mimo mowego albumu chciałaby wrócić do debiunckiej płyty, a konkretnie do tej, którą rozpoczynała show, czyli Zobacz. Wtedy była już bez tancerek i wszyscy razem głośno śpiewaliśmy. 

Następna piosenka to Puzzle 2 i Sylwia powiedziała, że jeśli mieliśmy chociaż raz taką myśl, że nie pasujemy do grupy ludzi to mamy położyć prawą rękę na sercu. Zaraz potem była piosenka Zapomnieć Chcę, na której wszyscy włączyli latarki w telefonach. Ona była ostatnią piosenką z Szklanego Snu. 


Następnie wróciliśmy do Fali i kolejną piosenką było Nie wracam, przed którą Sylwia powiedziała nam, żebyśmy na słowach "jesteś dla mnie jak fala" zrobili meksykańską falę. Śmiała się, że będzie to bardzo długa fala ze względu na dużą obecność na koncercie. 

Podczas tej piosenki Sylwii w końcu udało się wejść dobrze w melodię i była bardzo szczęśliwa, ponieważ na wcześniejszych koncertach jej się nie udawało z tego co nam powiedziała. 


Kolejną piosenką było Na Pokaz, gdzie Sylwia na chwile wyszła ze sceny. Wtedy szybko ubraliśmy maski, które mieliśmy przygotowane na akcje. Wyszło to niesamowicie, a Sylwia wchodząc na scenę była bardzo zaskoczona! 


Następnie przedostatnią piosenką było Horyzont podczas którego tancerki wystrzelają konfetti w kształcie serduszek. Wygląda to zjawiskowo!


Jako bis jest piosenka Fly To Sky, czyli odpowiednik pierwszej piosenki. 


Trasa Na Fali to coś zupełnie innego niż pierwsza trasa. Choreografia, słowa Sylwii... tam po prostu trzeba być i zobaczyć na własne oczy. Jestem niesamowicie zaskoczona tym, jaką precyzją podeszła Sylwia wraz z innymi do przygotowania tej trasy. Bardzo chciałabym pojawić się jeszcze na jednym koncercie. 

A co sądzą inni o koncercie?!

Ula Warlikowska: A więc było cudownie, na m&g była milusia i kochana taka i czułam sie jakby to była jakaś moja koleżanka. Potem zaczęły sie koncerty i nie zwracając uwagi na to, że już na Bartku zdarłam całe gardło to było cudownie. Sylwia miała mega kontakt z publicznością i ogólnie mega sie bawiłam.


Daria Mróz: To mój trzeci koncert w życiu i muszę przyznać, że jeden z najlepszych. Cudowna atmosfera, niesamowici ludzie i przede wszystkim muzyka to coś dzięki czemu bawiłam się najlepiej na świecie. Sam przebieg koncertu strasznie mi się podobał, naprawdę cieszę się, że mogłam brać w nim udział.


Olga Solo: Koncert zapadnie na długo w mojej pamięci. Atmosfera, która panowała na tym koncercie to coś niesamowitego. Akcje które zostały wymyślone zostały w 100% zrealizowane, porozumienie i życzliwość jaka panowała między fanami to coś czego nigdy nie zapomnę.


Vanessa Kuchnowska: Koncert w Gdańsku był najlepszy! Bawiłam się super. Był to najlepszy koncert do tej pory. Poznałam tam dużo osób z konfy no i oczywiście widzałam moją kochaną Sylke. Do teraz się nie pozbierałam chociaż minęły kilka dni to tak tęsknie za Liptonkiem i za osobami,  które tam poznałam. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku spotkam mój cały świat. 

Oliwia Nagórek: Jeżeli chodzi o koncert Na Fali w Gdańsku to było niesamowite przeżycie. Już przed samym klubem panowała świetna atmosfera. Moglam w końcu porozmawiać z tymi wszystkimi wspaniałymi ludźmi, krótkich właśnie dzięki Sylwii poznałam. Każde spotkanie z Sylwią jest cudownie i moje M&G również uważam za udane, świetne wspomnienie! Koncert to przeżycie, którego po prostu się nie da opisać. Trzeba tam być i to zobaczyć. Show, które Sylwia z tancerkami robi jest czymś niesamowitym, dlatego jestem zdania, że nawet z biletem zwykłym warto przyjść i to zobaczyć. Sylwia naprawdę wiele trudu włożyła w przygotowanie tej trasy, co widać, dlatego myślę, że ucieszy się z licznej obecności Ananasów. Bawiłam się cudownie i już za wszystkimi osóbkami bardzo, bardzo tesknie i mam nadzieje, ze już niedługo znowu zobaczymy się w podobnym składzie tym razem na jakimś koncercie plenerowym! 


Zosia Zofia: A więc przed koncertem (ok. 167 dni przed) dodali mnie do naszej grupki i jestem bardzo szczęśliwa, że się tam znalazłam. Poznałam dzięki niej wiele osób, z którymi super bawiłam sie na koncercie. Już przechodząc do koncertu to na początku trochę bałam sie mag, ale później okazało sie, że nie ma się czego bać, bo Sylwia jak i Bartek są bardzo miłymi osobami i przy nich zapomniałam o lęku. Podczas koncertu było naprawdę idealnie. Wszyscy śpiewaliśmy piosenki i był to najcudowniejszy koncert. 


Marta Domaszk: Koncert "Na fali" był jednym z moich ulubionych! W ostatnim momencie kupiłam bilet M&G chociaż miałam bilet zwykły. Ale zupełnie tego nie żałuję. To była moja najlepsza decyzja w życiu. W końcu po 3 latach mogłam z Sylwią porozmawiać, przytulić się i zrobić zdjęcie. To była magiczna chwila i nie zapomnę jej do końca życia. A jeśli chodzi o koncert wiele różnił się od Szklanego Snu. Między innymi były z Sylwią tancerki. To co Sylwia zrobiła na scenie to sztos. Tak jak Sylwia mówi "Niby fala a jednak ogień" z czym w 100% się zgodzę. Najbardziej podobała mi się piosenka "Horyzont" kiedy na końcu piosenki tancerki wystrzelily konfetti. Była to niezapomniana chwila. Jeżeli macie okazję jechać nie zastanawiajcie się tylko kupujcie bilet (nawet zwykły) i zobaczcie ten koncert, bo warto!

Co dostaliśmy w prezencie na Meet And Greet?!

Cały prezent M&G był schowany w pudełku z podobizną Sylwii. Jest ono naprawdę spore, więc może posłużyć Wam potem jako pudełko wspomnień z koncertów Sylwii!


Pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy jest notes z falą. W podobnym pisała Sylwia piosenki, więc uważam to za super pamiątek. Notes jest wielkości średniej dłoni. Możecie tam podpisywać własne teksty piosenek, jeśli podzielacie pasję swojej idolki. 


Kolejną drobną rzeczą jest ołówek z niebieską gumeczką oraz niebieską falą. Świetny zestaw do notesu! 


Świetną pamiątką jest również opaska materiałowa z napisem M&G. Od dzisiaj możesz ją nosić wszędzie i za każdym razem będzie Ci ona przypominać o najlepszym dniu. Super sprawa! 


Do tego wszystkiego były dorzucone kilka wlepek, żeby urozmaicić całość. 

Podsumowanie

*koniecznie zapomnaj się z grafiką, bo koncert już w tą niedzielę!* 

(Wcześniej zakupiony bilet jest nadal aktualny, musisz po prostu pojechać do dobrego klubu) 


Koncert pozostanie dla mnie niezwykłym wspomnieniem. Nie Zapomnę o nim, bo właśnie w tamtym miejscu spełniłam swoje kolejne marzenie. Jestem pewna, że Wam też się uda!


Koniecznie daj znać czy wybierasz się Na Falę!


Buziaki,

Paulina 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,700 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
3
OK
32
Super
2
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4864 punktów za:

Jakość:3720Popularność:977
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:157
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
977 czytelników Mar 8, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

juszczak__ VIP 23,197 pkt
ale cudownieee jeju! już nie mogę sie doczekać Fali we Wrocławiuuu!
+1 głos
Mar 9, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Baw się dobrze kochana! ❤ dziękuję
Gabiii Użytkownik
Byłam na tym koncercie i było niesamowicie❤
+1 głos
Mar 9, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Ale super! W jakim mieście byłaś?
Zuzia Ananas Użytkownik
Świetny artykuł, byłam Na Fali w Rzeszowie, było cudownie.
+1 głos
Mar 10, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Dziękuję!
Karolina Pierucka Użytkownik 2,242 pkt
Świetny Post ❤
+1 głos
Mar 12, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Dziękuję ❤
Malwina Konat Fan 13,015 pkt
Super post! Mam Nadzieje że ja pojade na fale do wro !
+1 głos
Mar 12, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Trzymam kciuki, dziękuję ❤
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
naprawdę rewelacyjnie to wszystko opisałaś + zdjęcia i w ogóle. Perełka ! ❤
+1 głos
Mar 15, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Wiele to dla mnie znaczy, dziękuje Piter ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
126 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 126 Gości
Dziś posty czytano : 341 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558547 punktów
 2. Young Stars Festival
  45060 punktów
 3. Bartek Lovers
  43661 punktów
 4. Supiwerki
  40100 punktów
 5. Potterheads
  40083 punktów
 6. The 100
  39044 punktów
 7. SikorskiSquad
  33444 punktów
 8. Arturonators
  30007 punktów
 9. SERIALE
  25691 punktów
 10. GRY
  23220 punktów
 11. Life Is Strange
  22238 punktów
 12. Famous In Love
  22217 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18455 punktów
 15. Once Upon A Time
  17792 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17377 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17352 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13194 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12718 punktów
 21. Forza
  11829 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10261 punktów
 24. Eurowizja
  10171 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7992 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6451 punktów
 29. Playstation VR
  6177 punktów
 30. FILMY
  5775 punktów
 31. Nintendo
  5333 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4656 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4604 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3885 punktów
 43. Young Stars News
  3264 punktów
 44. Sport
  2896 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2605 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  931 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  634 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  468 punktów
 63. LUDZIE
  417 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1040 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post