+1 głos
Kilka słów od autora:
TOP 10 piosenek M&M
(postid: 328104) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Moments, czyli najnowsza płyta braci bliźniaków - Marcusa i Martinusa. O czym opowiada każda z piosenek? dowiecie się w tym poście! :)

1. Make You Believe In Love

MYBIL (w skrócie) jest pierwszą piosenką na płycie. Opowiada ona o prawdziwej miłości, w którą trzeba uwierzyć. Ciekawe jest też to, że chłopcy nagrali ją w Los Angeles, razem z RedOne, który pracował z takimi artystami jak np. Jason Derulo czy Lady Gaga.

2. Please Dont Go

Please Dont Go to druga z kolei piosenka na krążku. Chłopcy mówią, że jest ona o tym, że każdy popełnia błędy, ale najważniejszą rzeczą jest to, żeby zdać sobie sprawę z tego, że zrobiliśmy coś źle i wyciągnąć z tego wnioski. Please Dont Go była ostatnią nagraną piosenką z albumu.

3. Next To Me

Trzecia piosenka to Next To Me, która opowiada o miłości, w której nie zawsze wszystko musi być skomplikowane, tylko czasem trzeba dać ponieść się muzyce i po prostu tańczyć. Jest to też jedna z pierwszych piosenek na tej płycie, nad którą chłopcy zaczęli pracować.

4. One Flight Away

One Flight Away - czwarta piosenka na płycie (moja ulubiona ;D). Słowami chłopców, piosenka jest o ich podróżach i o tym, że czasami dziwne jest być daleko od rodziny i przyjaciół, ale trzeba pamiętać, że jest się tylko Jeden Lot Dalej (One Flight Away) ;) jest to też jedna z ulubionych piosenek chłopaków, a Marcus przyznał, że jest najbardziej dumny ze zwrotki z jego własnym rapem ;)

5. Never

Never to piosenka opowiadająca o miłości. Chłopcy śpiewają o tym, że nigdy nie pozwolą odejść swojej ukochanej. Warto też wspomnieć o OMI, z którym chłopaki nagrali ten kawałek. Marcus i Martinus mówią, że Never to ich zdaniem bardzo spokojny, ale zarazem chwytliwy singiel.

6. Get To Know Ya

Szósta piosenka - Get To Know Ya. Jest to piosenka o poznawaniu nowych ludzi i przede wszystkim swoich fanów. Chłopcy nagrali tę piosenkę w Los Angeles w tym samym studio, w którym Justin Bieber nagrał kilka jego piosenek.

7. Guitar

Guitar jest o chłopaku, który jest zakochany w dziewczynie, ale jest zbyt nieśmiały, żeby z nią porozmawiać. Chłopcy zinterpretowali ten kawałek tak, że jeśli ten chłopak umie bardzo dobrze grać na gitarze, a dziewczyna byłaby gitarą, wiedziałby jak do niej zagadać. Guitar została nagrana w tym samym studiu co Elektrisk

8. Dance With You

Ósma piosenka na krążku jest o występowaniu przed tłumem fanów, tańczeniu i dobrej zabawie. Ciekawostką jest to, że chłopcy nagrali wokal do tej piosenki w ich własnej piwnicy i mówią, że to było bardzo zabawne doświadczenie :D

9. First Kiss

First Kiss to przedostatnia piosenka w albumie, która opowiada o zakochaniu i wszystkich emocjach, które przeżywamy, kiedy kochamy drugą osobę. Nie jest to piosenka dokładnie o pocałunku, a bardziej o miłości i uczuciach. Chłopcy kochają tą piosenkę za to, że jest prosta, ale także inna od wszystkich.

10. Like It Like It

Like It Like It jest ostatnią piosenką na płycie. Jest ona o dobrej, letniej zabawie. Chłopcy opowiadają, że ma ona dużo dobrej energii. Do tej piosenki dołączył do M&M również Silento. Like It Like It jest pierwszą piosenką, którą wydali z tego albumu.


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 800 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
28
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1377 punktów za:

Jakość:820Popularność:423
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:129
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Marcus & Martinus
julia_sisley Użytkownik 1,590 pkt
423 czytelników Mar 16, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

8 Komentarzy

Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik 62,556 pkt
Moje serce skradła piosenka "Never". Jej przesłanie jest śliczne troszeczkę opowiada o mnie i o moim związku i otym aby się nie poddawać i walczyć od końca! Jest rytmiczna zarazem energiczna i wpada w ucho! Gdy usłyszałem ja po raz pierwszy od razu się zakochałem tym bardziej jak zobaczyłem kto wykonują ją razem z M&M!
Polecam ją każdemu kto ma dola i nie wie co ma dalej zrobić w swoim związku! ❤❤
+3 głosów
Mar 19, 2018
MmerLuiza Użytkownik 1,028 pkt
OPCJA WYZWANIA
Która piosenka ma dla ciebie największy przekaz?
+2 głosów
Mar 19, 2018
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
fajny pomysł ! chcecie takie wyzwanie ?:)
Amelia Banaszak Użytkownik 208,199 pkt
Utwór 'Dance With You' jest zdecydowanie moim faworytem. Kiedy miewam gorsze dni, gdzie naprawdę nic mi się nie chcę, wystarczy, że przesłucham tej piosenki i automatycznie chce mi się skakać, tańczyć i śpiewać. Energiczna melodia w tej piosence pobudzi i rozkręci każdą imprezę i często się o tym przekonałam. Tekst ma w sobie coś, z czym jestem związana. Aż chyba pójdę jej zaraz znów przesłuchać :D
0 głosów
Mar 16, 2018
oliviaxy Użytkownik 49,563 pkt
Choć uwielbiam wszystkie piosenki Marcusa & Martinusa to jednak moim faworytem jest utwór "Dance With You". Oprócz świetnego tekstu i melodii wiąże z nim wiele wspomnień. Na żywo usłyszałam ją po raz pierwszy na showcase Marcusa & Martinusa w Warszawie, który był dzień przed YSF. Ogólnie cały mini koncert był cudowny, ale to właśnie ta piosenka została mi w głowie najbardziej i nuciłam, śpiewałam ją z przyjaciółką cały dzień po showcase! Dodatkowo piosenka ta jest doskonała do tańca, wręcz porywa! Oprócz tego przyznać trzeba, że teledysk właśnie do "Dance With You" także jest naprawdę fajny! Całość więc udała się chłopakom doskonale i nie da się przejść obok tego utworu obojętnie.
0 głosów
+1000
Mar 17, 2018
Hania78n Użytkownik 385 pkt
Zdecydowanie mój faworyt to Dance With You . szybko wpada w ucho aż chce się tańczyć
0 głosów
Mar 17, 2018
MmerLuiza Użytkownik 1,028 pkt
Next to me❤️ ta piosenka zawsze daje mi pełno energii✨motywuje do działaniapokazuje,że warto korzystać ze swojego życia❣️ wystarczy tylko chwila słuchania tego utworu,aby mój humor zmienił się z fatalnego na świetny✨ zawsze kiedy ją słyszę,od razu zaczynam ją głośno śpiewać❤️a co dopiero na żywo pośpiewać ją z Marcusem&Martinusem? Wow! Chłopcy to moi idole,każda piosenka mi się podoba na swój sposób,ale tą uważam za wyjątkową! Wiąże z nią wiele ważnych wspomnień,przy niej układam sobie myśli,które potem mnie motywują i sprawiają ze zaczynam działać ze świeżą dawką energii. Moich uczuć podczas słuchania tej piosenki nie da się do końca opisać,ale mogę powiedzieć że nigdy do tej pory żadna piosenka tak na mnie zadziałała!Zawdzięczam jej bardzo wiele❤️ I wiem ze do końca będę mieć do niej ogromny sentyment
0 głosów
Mar 19, 2018
xwikusgdl Użytkownik 1 punkt
Zdecydowanie mój faworyt to piosenka "One flight away"  ma świetny tekst który mówi że mimo że jesteśmy daleko to i tak jesteśmy tylko jeden lot dalej, oraz cudowną melodię, mogę jej słuchać całymi dniami, piosenka od razu wpada w ucho, teledysk do niej też jest świetny, więc myślę że całość wyszła chłopakom doskonale!
0 głosów
Mar 19, 2018
niki_690 Użytkownik 64 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moją ulubioną piosenką jest " make you believe in love " ponieważ od tej piosenki zaczęła się moja przygoda z chłopakami. Usłyszałam tą piosenkę poraz pierwszy  na musicaly po czym włączyłam ją na YouTube i mega mi się spodobała i dzięki temu jestem z chłopakami do dzisiaj ❤️ z czego bardzo się cieszę. Dzięki chłopakom zaczęłam pozytywnie patrzeć na świat teksty ich piosenek są naprawdę świetne. Mimo ich młodego wieku chłopaki naprawdę piszą dobre i dojrzałe teksty dzięki czemu piosenki są niesamowite, szybko wpadają w ucho i mega fajnie się ich słucha ale
0 głosów
Mar 19, 2018
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
wszystko super, tylko tu nie ma wyzwania przeciez ;) wiec komentarz uznaje jako odpowiedz do istniejacego wyzwania ;)

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
112 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 112 Gości
Dziś posty czytano : 3694 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post