+1 głos
Kilka słów od autora:
TOP 10 piosenek M&M
(postid: 328104) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Moments, czyli najnowsza płyta braci bliźniaków - Marcusa i Martinusa. O czym opowiada każda z piosenek? dowiecie się w tym poście! :)

1. Make You Believe In Love

MYBIL (w skrócie) jest pierwszą piosenką na płycie. Opowiada ona o prawdziwej miłości, w którą trzeba uwierzyć. Ciekawe jest też to, że chłopcy nagrali ją w Los Angeles, razem z RedOne, który pracował z takimi artystami jak np. Jason Derulo czy Lady Gaga.

2. Please Dont Go

Please Dont Go to druga z kolei piosenka na krążku. Chłopcy mówią, że jest ona o tym, że każdy popełnia błędy, ale najważniejszą rzeczą jest to, żeby zdać sobie sprawę z tego, że zrobiliśmy coś źle i wyciągnąć z tego wnioski. Please Dont Go była ostatnią nagraną piosenką z albumu.

3. Next To Me

Trzecia piosenka to Next To Me, która opowiada o miłości, w której nie zawsze wszystko musi być skomplikowane, tylko czasem trzeba dać ponieść się muzyce i po prostu tańczyć. Jest to też jedna z pierwszych piosenek na tej płycie, nad którą chłopcy zaczęli pracować.

4. One Flight Away

One Flight Away - czwarta piosenka na płycie (moja ulubiona ;D). Słowami chłopców, piosenka jest o ich podróżach i o tym, że czasami dziwne jest być daleko od rodziny i przyjaciół, ale trzeba pamiętać, że jest się tylko Jeden Lot Dalej (One Flight Away) ;) jest to też jedna z ulubionych piosenek chłopaków, a Marcus przyznał, że jest najbardziej dumny ze zwrotki z jego własnym rapem ;)

5. Never

Never to piosenka opowiadająca o miłości. Chłopcy śpiewają o tym, że nigdy nie pozwolą odejść swojej ukochanej. Warto też wspomnieć o OMI, z którym chłopaki nagrali ten kawałek. Marcus i Martinus mówią, że Never to ich zdaniem bardzo spokojny, ale zarazem chwytliwy singiel.

6. Get To Know Ya

Szósta piosenka - Get To Know Ya. Jest to piosenka o poznawaniu nowych ludzi i przede wszystkim swoich fanów. Chłopcy nagrali tę piosenkę w Los Angeles w tym samym studio, w którym Justin Bieber nagrał kilka jego piosenek.

7. Guitar

Guitar jest o chłopaku, który jest zakochany w dziewczynie, ale jest zbyt nieśmiały, żeby z nią porozmawiać. Chłopcy zinterpretowali ten kawałek tak, że jeśli ten chłopak umie bardzo dobrze grać na gitarze, a dziewczyna byłaby gitarą, wiedziałby jak do niej zagadać. Guitar została nagrana w tym samym studiu co Elektrisk

8. Dance With You

Ósma piosenka na krążku jest o występowaniu przed tłumem fanów, tańczeniu i dobrej zabawie. Ciekawostką jest to, że chłopcy nagrali wokal do tej piosenki w ich własnej piwnicy i mówią, że to było bardzo zabawne doświadczenie :D

9. First Kiss

First Kiss to przedostatnia piosenka w albumie, która opowiada o zakochaniu i wszystkich emocjach, które przeżywamy, kiedy kochamy drugą osobę. Nie jest to piosenka dokładnie o pocałunku, a bardziej o miłości i uczuciach. Chłopcy kochają tą piosenkę za to, że jest prosta, ale także inna od wszystkich.

10. Like It Like It

Like It Like It jest ostatnią piosenką na płycie. Jest ona o dobrej, letniej zabawie. Chłopcy opowiadają, że ma ona dużo dobrej energii. Do tej piosenki dołączył do M&M również Silento. Like It Like It jest pierwszą piosenką, którą wydali z tego albumu.


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 800 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
28
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1390 punktów za:

Jakość:820Popularność:436
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:129
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Marcus & Martinus
julia_sisley Użytkownik 1,590 pkt
436 czytelników Mar 16, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

8 Komentarzy

Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik 62,556 pkt
Moje serce skradła piosenka "Never". Jej przesłanie jest śliczne troszeczkę opowiada o mnie i o moim związku i otym aby się nie poddawać i walczyć od końca! Jest rytmiczna zarazem energiczna i wpada w ucho! Gdy usłyszałem ja po raz pierwszy od razu się zakochałem tym bardziej jak zobaczyłem kto wykonują ją razem z M&M!
Polecam ją każdemu kto ma dola i nie wie co ma dalej zrobić w swoim związku! ❤❤
+3 głosów
Mar 19, 2018
MmerLuiza Użytkownik 1,028 pkt
OPCJA WYZWANIA
Która piosenka ma dla ciebie największy przekaz?
+2 głosów
Mar 19, 2018
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
fajny pomysł ! chcecie takie wyzwanie ?:)
Amelia Banaszak Użytkownik 209,530 pkt
Utwór 'Dance With You' jest zdecydowanie moim faworytem. Kiedy miewam gorsze dni, gdzie naprawdę nic mi się nie chcę, wystarczy, że przesłucham tej piosenki i automatycznie chce mi się skakać, tańczyć i śpiewać. Energiczna melodia w tej piosence pobudzi i rozkręci każdą imprezę i często się o tym przekonałam. Tekst ma w sobie coś, z czym jestem związana. Aż chyba pójdę jej zaraz znów przesłuchać :D
0 głosów
Mar 16, 2018
oliviaxy Użytkownik 49,563 pkt
Choć uwielbiam wszystkie piosenki Marcusa & Martinusa to jednak moim faworytem jest utwór "Dance With You". Oprócz świetnego tekstu i melodii wiąże z nim wiele wspomnień. Na żywo usłyszałam ją po raz pierwszy na showcase Marcusa & Martinusa w Warszawie, który był dzień przed YSF. Ogólnie cały mini koncert był cudowny, ale to właśnie ta piosenka została mi w głowie najbardziej i nuciłam, śpiewałam ją z przyjaciółką cały dzień po showcase! Dodatkowo piosenka ta jest doskonała do tańca, wręcz porywa! Oprócz tego przyznać trzeba, że teledysk właśnie do "Dance With You" także jest naprawdę fajny! Całość więc udała się chłopakom doskonale i nie da się przejść obok tego utworu obojętnie.
0 głosów
+1000
Mar 17, 2018
Hania78n Użytkownik 385 pkt
Zdecydowanie mój faworyt to Dance With You . szybko wpada w ucho aż chce się tańczyć
0 głosów
Mar 17, 2018
MmerLuiza Użytkownik 1,028 pkt
Next to me❤️ ta piosenka zawsze daje mi pełno energii✨motywuje do działaniapokazuje,że warto korzystać ze swojego życia❣️ wystarczy tylko chwila słuchania tego utworu,aby mój humor zmienił się z fatalnego na świetny✨ zawsze kiedy ją słyszę,od razu zaczynam ją głośno śpiewać❤️a co dopiero na żywo pośpiewać ją z Marcusem&Martinusem? Wow! Chłopcy to moi idole,każda piosenka mi się podoba na swój sposób,ale tą uważam za wyjątkową! Wiąże z nią wiele ważnych wspomnień,przy niej układam sobie myśli,które potem mnie motywują i sprawiają ze zaczynam działać ze świeżą dawką energii. Moich uczuć podczas słuchania tej piosenki nie da się do końca opisać,ale mogę powiedzieć że nigdy do tej pory żadna piosenka tak na mnie zadziałała!Zawdzięczam jej bardzo wiele❤️ I wiem ze do końca będę mieć do niej ogromny sentyment
0 głosów
Mar 19, 2018
xwikusgdl Użytkownik 1 punkt
Zdecydowanie mój faworyt to piosenka "One flight away"  ma świetny tekst który mówi że mimo że jesteśmy daleko to i tak jesteśmy tylko jeden lot dalej, oraz cudowną melodię, mogę jej słuchać całymi dniami, piosenka od razu wpada w ucho, teledysk do niej też jest świetny, więc myślę że całość wyszła chłopakom doskonale!
0 głosów
Mar 19, 2018
niki_690 Użytkownik 64 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moją ulubioną piosenką jest " make you believe in love " ponieważ od tej piosenki zaczęła się moja przygoda z chłopakami. Usłyszałam tą piosenkę poraz pierwszy  na musicaly po czym włączyłam ją na YouTube i mega mi się spodobała i dzięki temu jestem z chłopakami do dzisiaj ❤️ z czego bardzo się cieszę. Dzięki chłopakom zaczęłam pozytywnie patrzeć na świat teksty ich piosenek są naprawdę świetne. Mimo ich młodego wieku chłopaki naprawdę piszą dobre i dojrzałe teksty dzięki czemu piosenki są niesamowite, szybko wpadają w ucho i mega fajnie się ich słucha ale
0 głosów
Mar 19, 2018
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
wszystko super, tylko tu nie ma wyzwania przeciez ;) wiec komentarz uznaje jako odpowiedz do istniejacego wyzwania ;)

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
60 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 60 Gości
Dziś posty czytano : 2860 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558807 punktów
 2. Young Stars Festival
  45073 punktów
 3. Bartek Lovers
  43664 punktów
 4. Supiwerki
  40111 punktów
 5. Potterheads
  40105 punktów
 6. The 100
  39054 punktów
 7. SikorskiSquad
  33665 punktów
 8. Arturonators
  30027 punktów
 9. SERIALE
  25695 punktów
 10. GRY
  23227 punktów
 11. Life Is Strange
  22247 punktów
 12. Famous In Love
  22235 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20182 punktów
 14. Domisiaki
  18458 punktów
 15. Once Upon A Time
  17800 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17377 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17360 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13204 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12720 punktów
 21. Forza
  11866 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10264 punktów
 24. Eurowizja
  10172 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7993 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6452 punktów
 29. Playstation VR
  6178 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5335 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5140 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4663 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4605 punktów
 38. Progress Armia
  4288 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4227 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3892 punktów
 43. Young Stars News
  3267 punktów
 44. Sport
  2897 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2605 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2277 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1709 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  931 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  798 punktów
 57. R5Family
  634 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  515 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  470 punktów
 63. LUDZIE
  417 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  136 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  70 punktów
 79. Far Cry
  50 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1042 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post