+1 głos
Kilka słów od autora:
Interesujesz się newsami odnośnie gwiazd Young Stars? Ten artykuł może Cię zaciekawić! Koniecznie tu zajrzyj! Daj znać w komentarzu jak podoba ci się post! Ps. Nie zapomnij go ocenić;) Enjoy!
(postid: 328171) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jak niektórzy z was wiedzą (bądź też nie) B.R.O pojawił się na ubiegłorocznej edycji Young Stars On Tour (YSoT). Koncerty Kuby przekonały masę młodych ludzi do jego piosenek. Czy samo zaproszenie Jakuba na taki event o czymś świadczy? Jak bawili się słuchacze? Bez przedłużania zaczynajmy! 

Po pierwsze co to ten YSoT? Na czym to polega? Jak to wypadło w 2017?

Young Stars On Tour to najlepsza trasa koncertowa w Polsce! Odbyła się ona 13, 14, 16 i 17 grudnia 2017r. Podczas tej trasy występują wszystkie gwiazdy projektu Young Stars oraz nie tylko! Na ubiegłorocznym tourze wystąpiły takie gwiazdy jak: 

- B.R.O 

- Artur Sikorski 

- Jeremi Sikorski

- Matilda Devries (Tilly)

- Mackenzie Ziegler 

- Johnny Orlando 

- Merghani

- Dominika Sozańska 

- Sylwia Lipka

- Sylwia Przybysz 

- Olga Przybysz

- Weronika Juszczak 

- Bartek Kaszuba 

Wszystkie gwiazdy zagrały w 4 miastach (Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk). Każdy uczestnik tej trasy na pewno wspomina ją aż do dziś! Gwiazdy na pewno tą edycję YSoT mogą zaliczyć do najlepszej! Każdy wykonał doskonałą robotę na scenie i z tego artyści mogą być bardzo zadowoleni. Warto wspomnieć, że oprócz koncertów odbywały się także w godzinach wcześniejszych spotkania z artystami czyli Meet And Greet (MAG) z Matildą Devries, Johnnym Orlando, Mackenzie Ziegler, Weroniką Juszczak, Bartkiem Kaszubą, Olgą Przybysz oraz Dominiką Sozańską (79pln-279pln). Natomiast zwykły bilet, który upoważniał do wstępu na koncert kosztował 119pln. Bez biletu YSoT (zwykłego biletu) nie mogliśmy uczestniczyć w spotkaniach z artystami! 


 

Jak wyglądał koncert B.R.O?

Kuba dawał koncerty dopiero o 19;30. Rozgrzewał on publiczność przed dwoma ostatnimi koncertami Johnnego Orlando i Mackenzie Ziegler! Zanim Jakub pojawił się na scenie, został przywitany wielkimi okrzykami przez fanów, którzy wołali go krzycząc głośno "B.R.O"!!! Niestety, zaprezentował on tylko 5 swoich autorskich piosenek, jednak te były bardzo znane przez widownie, a teraz, które nutki się pojawiły i trochę o nich! 


NOWY ROZDZIAŁ


Tytułowy kawałek najnowszego albumu Bireckiego czyli "Nowy Rozdział". Klip do tej piosenki narobił sporo szumu wśród stałych słuchaczy Jakuba, pomijając fakt, iż został on wyświetlony ponad 10mln razy w serwisie YouTube, to same opinie na temat nutki są dosyć mocno podzielone. Mimo wszystko utwór "Nowy Rozdział" rozpoczął cały występ B.R.O podczas Young Stars On Tour 2017. Spora część widowni doskonale znała tą piosenkę, sam artysta tak wywnioskował! Kuba nie powinien żałować swojego wyboru stawiając tą piosenkę na sam początek jako taką jedną, wielką bombę, która dosyć mocno rozgrzała publicznością. 


MÓWIŁA MI


Najpopularniejszy dotychczas utwór Kuby. Znany i śpiewany był on przez wszystkich przebywających na koncertach! Zdumiewającym faktem jest to, że "Mówiła Mi" na każdym koncercie jest początkowo grane na keyboardzie (tylko pierwszy refren) a reszta śpiewana jest normalnie z podkładem - niby mała rzecz, a jednak niektórych może dziwić! Naprawdę, jeśli mam być szczera to zawsze widownia niesamowicie bawi się przy tej nutce, jednak co tu się dziwić! Osobiście słuchając utworku zawsze chcę mi się tańczyć, śpiewać i skakać (nawet na słuchawkach, a co dopiero na głośnikach...) 


GORZKA CZEKOLADA (odświeżona wersja


Niby stary utwór pochodzący aż z płyty "High School", a jednak w nowej, odświeżonej wersji rozruszał publicznością zdaje mi się, że najbardziej z wszystkich zagranych tam piosenek! Ku mojemu zdziwieniu (jak i chyba nie tylko mojemu), sporo osób z publiczności znało tekst Gorzkiej Czekolady. Szczerze? Nie sądziłam, że ktokolwiek będzie go znał, a jednak! Mimo wszystko nutka po dzień dzisiejszy odsłuchana została ponad 10mln razy. Na pewno starsi słuchacze Biro znają tą piosenkę i pamiętają okres, gdzie nie było osoby, która jej nie znała w otoczeniu czy też na forach (gdzie była ciągle udostępniana). Jeśli byliście na YSoT - jak wam siadła odświeżona wersja? Dajcie znać w komentarzu! 


JUTRO 


Podobnie jak w sytuacji utworu "Mówiła Mi" ten utwór grany był częściowo na klawiszach, lecz pod koniec gdy leciał ostatni refren. Pomimo tego, iż piosenka ta znana była przez nieco mniejszą część widowni, to sam refren łatwo został zapamiętany przez wszystkich. Jest to jedyna zagrana nutka z całego zestawienia, która pochodzi z albumu Next Level 2. Klip do "Jutro" aktualnie posiada blisko 5mln wyświetleń na YouTubie i pomimo iż specjalnie nie cieszy się jakoś naprawdę super, wielką popularnością, to nutka za tekst jest naprawdę doceniana przez słuchaczy. Pamiętajcie - nie czekajcie na jutro;) 


TYLKO Z TOBĄ


Tutaj akurat widownia miała za zadanie uruchomić latarki w telefonach aby wywołać naprawdę świetny efekt, który dodał klimatu patrząc ze sceny. Zamiast skakania i tańczenia podczas granego utworu, mieliśmy miłą i spokojną atmosferę do rytmu granego "Tylko Z Tobą", które było znane niemal każdemu. Wielokrotnie powtarzam, że Dominika czyli żona artysty jest ogromną szczęściarą! Tak piękny utwór grany w dodatku w taki, a nie inny sposób na koncertach po prostu wywołuje ciarki u słuchacza. Pomimo wszystko podobnie jak w wypadku piosenki "Nowy Rozdział", tak "Tylko Z Tobą" również ma grono swoich zwolenników jak i przeciwników stylu młodego rapera. Jednakże jestem zdania, iż przesłanie tej nutki zasługuje na brawa w stronę Jakuba. 


DO UTRATY SIŁ 


Wiesz, że robię to do utraty tchu, do utraty sił, do ostatnich słów i ostatnich chwil. Będę robił to. Do utraty tchu. Do utraty sił, nawet jeśli znów tu obrócę się w pył, będę robił to! - na pewno kojarzycie ten refren, prawda? Ten kawałek puszczany był nawet w radiu i znalazł się w notowaniu do gorącej 20-stki radia ESKA! Zdaje mi się, że jest to jeden z najbardziej motywujących dzieł Kuby, bo zwłaszcza z teledyskiem, potrafi nieźle zmotywować do działań i spełnienia marzeń. Utwór ten podczas YSoT kończył koncerty z udziałem B.R.O ale jednak publiczność dawała z siebie wszystko! 


B.R.O zagrał wszystkie koncerty z wielką dawką energii, którą zarażał słuchaczy pod sceną. Luźne gadki pomiędzy utworami naprawdę sprawiły, że Kuba zdobył serca młodych słuchaczy. Warto wspomnieć o prezentach jakie rozdawał Birecki podczas koncertu - czapka i płyta z autografem. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądała całość koncertu (na przykładzie Gdańsk) zapraszam was do wideo opublikowanego na YouTube: 


Jak inni bawili się podczas koncertów Kuby na YSoT 2017? - WYPOWIEDZI

Natalia Safin: Bardzo dobrze się bawił podczas jego występu naprawdę świetna zabawa a B.R.O ma bardzo dużo pozytywnej energii i nawet jeśli się nie zna jego piosenek podczas występu nauczysz się ich bardzo szybko! 

Tatiana Kasprzyk: Na ysot jak grał Jakub było mega! Serio bardzo rozkręcil nas i ogólnie każdy kojarzył jego piosenki z aplikacji musical.ly! 

Oliwia Owsianik: Naprawdę super się bawiłam... a B.R.O rozkręcił wszystkich i naprawdę zagrał super koncert a ludzie w końcu zaczęli się bawić, a nie stać z telefonami!

Ola Duszyńska: Kiedy B.R.O wszedł na scenę to serio wszystko się rozkręciło wszyscy skakali, machali rękami i śpiewali - była super atmosfera!

Wiktoria Gidziela: Przed YSoT myślałam żeby go poprosić o autograf jak go spotkam czy coś, lecz stwierdziłam, że się będę bała, wiec sobie odpuściłam.. Ale jak go zobaczyłam to normalnie podeszłam zrobiłam zdjęcie i kupiłam plakat z dedykacją i autografem.. I na koncercie rzucał koszulkę i czapkę - zlapalam czapeczke! ale ogólnie było mega fajnie, prywatnie jest strasznie miły, nawet zapamiętał moje imię! 

Emilka Latecka: Byłam na YSoT w krakowie z biletem zwykłym i chociaż miałam możliwość stania pod samą sceną, jednak wybrałam że zostanę z koleżanką z tyłu bo tam jest najfajniejsza zabawa. I nie pożałowałam! Najbardziej czekałam na występ Wero i Tillie ale nie spodziewałam się że B.R.O tak wszystkich rozkręci! Ma w sobie tyle energii, którą przekazuje fanom, że ciężko jest to opisać. Niestety zaśpiewał dla nas tylko kilka piosenek, a ja z chęcią posłuchałabym cały album! Kiedy koncert się już skończył okazało się, że zgubiłam numerek od szatni, a akurat nie miałam już żadnych pieniędzy żeby "wykupić" moją kurtkę. Pod klub przyszła po mnie mama i mój brat i on mi pomagał w poszukiwaniu. Wtedy przyszedł z powrotem B.R.O na swoją ściankę, a mój brat nie wiedząc kto to zaczął z nim rozmawiać. Niestety mi już nie udało się do niego podejść bo zleciał się tłum.. Ale wspominam ten koncert bardzo bardzo bardzo dobrze, bo mogłam zobaczyć moich idoli wszystkich razem na jednej scenie!

Kinga Plackowska: Ogółem YSoT był niesamowity, ale występ B.R.O był najlepszy ze wszystkich, mimo ze kilku piosenek nie znałam, a nogi odpadały mi od kilku godzin stania przy występie B.R.O skakałam, krzyczałam i świetnie sie bawiłam. B.R.O polewał nas wodą, krzyczał do nas i rzucił nawet czapkę i chyba tez płytę z autografami w tłum, zrobił świetną atmosferę i mega pobudził ludzi. To był zdecydowanie najlepszy występ na tamtym koncercie

Klaudia Rzadkosz: Ogólnie przed YSoT za bardzo go nie słuchałam i dopiero można powiedzieć, że tam go poznałam ale bardzo mi się spodobała jego muzyka i dzięki tej trasie zaczęłam go w sumie słychać. A na jego koncercie bardzo dobrze się bawiłam, chociaż że nie znałam żadnego z utworów to i tak naprawdę świetnie się bawiłam tak jak wydaje mi się, że i reszta osób

Zuzka Wk: Boziu super było! Zanim pojechałam na YSoT nie byłam przekonana do B.R.O ale po koncercie zmieniłam swoje zdanie i wspieram działania do teraz

Dominika Langa: Na koncercie B.R.O bawiłam się zdecydowanie najlepiej ze wszystkich koncertów na YSoT! Mimo, że wcześniej nie słuchałam zbytnio jego piosenek tylko je po prostu kojarzyłam, to mimo wszystko śpiewałam razem z nim. Zdawał on sobie sprawę, że jest tam młodsza publiczność, która nie koniecznie znała jego piosenki i mówił nam tekst przed piosenką, żebyśmy mogli śpiewać razem z nim. Utwory były też bardzo dobre dobrane pod osoby będące na ysot i można było się naprawdę świetnie bawić przy nich! No i oczywiście samo wykonanie Mateusza tez idealnie wprowadzało w nastrój, a zwłaszcza przy piosence „Mówiła mi” gdzie dodatkowo pierwszy refren był gran na keyboardzie. Keddi który również był z nim na scenie także zrobił kawał dobrej roboty, tworzą razem świetny duet i zrobili jedna wielką petardę!

Małgorzata Pusiak: Zaśpiewał swoje największe hity jak np Gorzka czekolada, Tylko z Tobą, oczywiście Nowy Rozdział, którym rozpoczął koncert i dał największy Show! Przy każdej piosence było mnóstwo energii, skoków, zabawy i oczywiście głośnego krzyku. Nawet osoby, które nie znały jego piosenek, tak szybko je załapały, że każdy od razu zaczął śpiewać i bawić się razem z nim. Z całego serca mogę powiedzieć, że dał tam największą zabawę i gdyby nie on, ten koncert nie stałby się hitem. Co do samego Kuby - był mega kochany i miły. Robił wszystko żebyśmy czuli się jak najlepiej. Najważniejsze że przyszedł z masą energii, która podzielił się z nami! 


A wy, byliście na Young Stars On Tour 2017? Dajcie koniecznie znać w komentarzu!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,400 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3815 punktów za:

Jakość:3420Popularność:218
Wsparcie:161Ocena i wartość ocen:36
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:11
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

B.R.O.
Amelia Banaszak Użytkownik 209,530 pkt
218 czytelników Mar 16, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Mad Użytkownik 325,131 pkt
Nie byłam, ale żałuję, bo miałam możliwość:x Jak nie tym razem to następnym, a słyszałam że BRO rozwalił konkretnie:D
0 głosów
Mar 20, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
170 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 170 Gości
Dziś posty czytano : 6296 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  559247 punktów
 2. Young Stars Festival
  45105 punktów
 3. Bartek Lovers
  43698 punktów
 4. Potterheads
  40152 punktów
 5. Supiwerki
  40142 punktów
 6. The 100
  39096 punktów
 7. SikorskiSquad
  33871 punktów
 8. Arturonators
  30080 punktów
 9. SERIALE
  25698 punktów
 10. GRY
  23235 punktów
 11. Life Is Strange
  22261 punktów
 12. Famous In Love
  22257 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20185 punktów
 14. Domisiaki
  18479 punktów
 15. Once Upon A Time
  17825 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17385 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17382 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13210 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12725 punktów
 21. Forza
  11944 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10275 punktów
 24. Eurowizja
  10178 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7998 punktów
 27. TALENTY
  6487 punktów
 28. MUZYKA
  6455 punktów
 29. Playstation VR
  6183 punktów
 30. FILMY
  5778 punktów
 31. Nintendo
  5341 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5151 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4668 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4618 punktów
 37. INNE
  4607 punktów
 38. Progress Armia
  4289 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4232 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4001 punktów
 42. Bambinos
  3907 punktów
 43. Young Stars News
  3272 punktów
 44. Sport
  2900 punktów
 45. K-Pop
  2750 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2284 punktów
 49. Kortezjanie
  2121 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1724 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  934 punktów
 54. FPS
  863 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  799 punktów
 57. R5Family
  635 punktów
 58. PC
  538 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Zosiaki
  483 punktów
 62. Uncharted
  482 punktów
 63. LUDZIE
  423 punktów
 64. Directioners
  327 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  297 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  260 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Strzelanki
  105 punktów
 75. Donaty Agaty
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  89 punktów
 78. Swifties
  72 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1052 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post