NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+1 głos
Kilka słów od autora:
Interesujesz się newsami odnośnie gwiazd Young Stars? Ten artykuł może Cię zaciekawić! Koniecznie tu zajrzyj! Daj znać w komentarzu jak podoba ci się post! Ps. Nie zapomnij go ocenić;) Enjoy!
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jak niektórzy z was wiedzą (bądź też nie) B.R.O pojawił się na ubiegłorocznej edycji Young Stars On Tour (YSoT). Koncerty Kuby przekonały masę młodych ludzi do jego piosenek. Czy samo zaproszenie Jakuba na taki event o czymś świadczy? Jak bawili się słuchacze? Bez przedłużania zaczynajmy! 

Po pierwsze co to ten YSoT? Na czym to polega? Jak to wypadło w 2017?

Young Stars On Tour to najlepsza trasa koncertowa w Polsce! Odbyła się ona 13, 14, 16 i 17 grudnia 2017r. Podczas tej trasy występują wszystkie gwiazdy projektu Young Stars oraz nie tylko! Na ubiegłorocznym tourze wystąpiły takie gwiazdy jak: 

- B.R.O 

- Artur Sikorski 

- Jeremi Sikorski

- Matilda Devries (Tilly)

- Mackenzie Ziegler 

- Johnny Orlando 

- Merghani

- Dominika Sozańska 

- Sylwia Lipka

- Sylwia Przybysz 

- Olga Przybysz

- Weronika Juszczak 

- Bartek Kaszuba 

Wszystkie gwiazdy zagrały w 4 miastach (Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk). Każdy uczestnik tej trasy na pewno wspomina ją aż do dziś! Gwiazdy na pewno tą edycję YSoT mogą zaliczyć do najlepszej! Każdy wykonał doskonałą robotę na scenie i z tego artyści mogą być bardzo zadowoleni. Warto wspomnieć, że oprócz koncertów odbywały się także w godzinach wcześniejszych spotkania z artystami czyli Meet And Greet (MAG) z Matildą Devries, Johnnym Orlando, Mackenzie Ziegler, Weroniką Juszczak, Bartkiem Kaszubą, Olgą Przybysz oraz Dominiką Sozańską (79pln-279pln). Natomiast zwykły bilet, który upoważniał do wstępu na koncert kosztował 119pln. Bez biletu YSoT (zwykłego biletu) nie mogliśmy uczestniczyć w spotkaniach z artystami! 


 

Jak wyglądał koncert B.R.O?

Kuba dawał koncerty dopiero o 19;30. Rozgrzewał on publiczność przed dwoma ostatnimi koncertami Johnnego Orlando i Mackenzie Ziegler! Zanim Jakub pojawił się na scenie, został przywitany wielkimi okrzykami przez fanów, którzy wołali go krzycząc głośno "B.R.O"!!! Niestety, zaprezentował on tylko 5 swoich autorskich piosenek, jednak te były bardzo znane przez widownie, a teraz, które nutki się pojawiły i trochę o nich! 


NOWY ROZDZIAŁ


Tytułowy kawałek najnowszego albumu Bireckiego czyli "Nowy Rozdział". Klip do tej piosenki narobił sporo szumu wśród stałych słuchaczy Jakuba, pomijając fakt, iż został on wyświetlony ponad 10mln razy w serwisie YouTube, to same opinie na temat nutki są dosyć mocno podzielone. Mimo wszystko utwór "Nowy Rozdział" rozpoczął cały występ B.R.O podczas Young Stars On Tour 2017. Spora część widowni doskonale znała tą piosenkę, sam artysta tak wywnioskował! Kuba nie powinien żałować swojego wyboru stawiając tą piosenkę na sam początek jako taką jedną, wielką bombę, która dosyć mocno rozgrzała publicznością. 


MÓWIŁA MI


Najpopularniejszy dotychczas utwór Kuby. Znany i śpiewany był on przez wszystkich przebywających na koncertach! Zdumiewającym faktem jest to, że "Mówiła Mi" na każdym koncercie jest początkowo grane na keyboardzie (tylko pierwszy refren) a reszta śpiewana jest normalnie z podkładem - niby mała rzecz, a jednak niektórych może dziwić! Naprawdę, jeśli mam być szczera to zawsze widownia niesamowicie bawi się przy tej nutce, jednak co tu się dziwić! Osobiście słuchając utworku zawsze chcę mi się tańczyć, śpiewać i skakać (nawet na słuchawkach, a co dopiero na głośnikach...) 


GORZKA CZEKOLADA (odświeżona wersja


Niby stary utwór pochodzący aż z płyty "High School", a jednak w nowej, odświeżonej wersji rozruszał publicznością zdaje mi się, że najbardziej z wszystkich zagranych tam piosenek! Ku mojemu zdziwieniu (jak i chyba nie tylko mojemu), sporo osób z publiczności znało tekst Gorzkiej Czekolady. Szczerze? Nie sądziłam, że ktokolwiek będzie go znał, a jednak! Mimo wszystko nutka po dzień dzisiejszy odsłuchana została ponad 10mln razy. Na pewno starsi słuchacze Biro znają tą piosenkę i pamiętają okres, gdzie nie było osoby, która jej nie znała w otoczeniu czy też na forach (gdzie była ciągle udostępniana). Jeśli byliście na YSoT - jak wam siadła odświeżona wersja? Dajcie znać w komentarzu! 


JUTRO 


Podobnie jak w sytuacji utworu "Mówiła Mi" ten utwór grany był częściowo na klawiszach, lecz pod koniec gdy leciał ostatni refren. Pomimo tego, iż piosenka ta znana była przez nieco mniejszą część widowni, to sam refren łatwo został zapamiętany przez wszystkich. Jest to jedyna zagrana nutka z całego zestawienia, która pochodzi z albumu Next Level 2. Klip do "Jutro" aktualnie posiada blisko 5mln wyświetleń na YouTubie i pomimo iż specjalnie nie cieszy się jakoś naprawdę super, wielką popularnością, to nutka za tekst jest naprawdę doceniana przez słuchaczy. Pamiętajcie - nie czekajcie na jutro;) 


TYLKO Z TOBĄ


Tutaj akurat widownia miała za zadanie uruchomić latarki w telefonach aby wywołać naprawdę świetny efekt, który dodał klimatu patrząc ze sceny. Zamiast skakania i tańczenia podczas granego utworu, mieliśmy miłą i spokojną atmosferę do rytmu granego "Tylko Z Tobą", które było znane niemal każdemu. Wielokrotnie powtarzam, że Dominika czyli żona artysty jest ogromną szczęściarą! Tak piękny utwór grany w dodatku w taki, a nie inny sposób na koncertach po prostu wywołuje ciarki u słuchacza. Pomimo wszystko podobnie jak w wypadku piosenki "Nowy Rozdział", tak "Tylko Z Tobą" również ma grono swoich zwolenników jak i przeciwników stylu młodego rapera. Jednakże jestem zdania, iż przesłanie tej nutki zasługuje na brawa w stronę Jakuba. 


DO UTRATY SIŁ 


Wiesz, że robię to do utraty tchu, do utraty sił, do ostatnich słów i ostatnich chwil. Będę robił to. Do utraty tchu. Do utraty sił, nawet jeśli znów tu obrócę się w pył, będę robił to! - na pewno kojarzycie ten refren, prawda? Ten kawałek puszczany był nawet w radiu i znalazł się w notowaniu do gorącej 20-stki radia ESKA! Zdaje mi się, że jest to jeden z najbardziej motywujących dzieł Kuby, bo zwłaszcza z teledyskiem, potrafi nieźle zmotywować do działań i spełnienia marzeń. Utwór ten podczas YSoT kończył koncerty z udziałem B.R.O ale jednak publiczność dawała z siebie wszystko! 


B.R.O zagrał wszystkie koncerty z wielką dawką energii, którą zarażał słuchaczy pod sceną. Luźne gadki pomiędzy utworami naprawdę sprawiły, że Kuba zdobył serca młodych słuchaczy. Warto wspomnieć o prezentach jakie rozdawał Birecki podczas koncertu - czapka i płyta z autografem. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądała całość koncertu (na przykładzie Gdańsk) zapraszam was do wideo opublikowanego na YouTube: 


Jak inni bawili się podczas koncertów Kuby na YSoT 2017? - WYPOWIEDZI

Natalia Safin: Bardzo dobrze się bawił podczas jego występu naprawdę świetna zabawa a B.R.O ma bardzo dużo pozytywnej energii i nawet jeśli się nie zna jego piosenek podczas występu nauczysz się ich bardzo szybko! 

Tatiana Kasprzyk: Na ysot jak grał Jakub było mega! Serio bardzo rozkręcil nas i ogólnie każdy kojarzył jego piosenki z aplikacji musical.ly! 

Oliwia Owsianik: Naprawdę super się bawiłam... a B.R.O rozkręcił wszystkich i naprawdę zagrał super koncert a ludzie w końcu zaczęli się bawić, a nie stać z telefonami!

Ola Duszyńska: Kiedy B.R.O wszedł na scenę to serio wszystko się rozkręciło wszyscy skakali, machali rękami i śpiewali - była super atmosfera!

Wiktoria Gidziela: Przed YSoT myślałam żeby go poprosić o autograf jak go spotkam czy coś, lecz stwierdziłam, że się będę bała, wiec sobie odpuściłam.. Ale jak go zobaczyłam to normalnie podeszłam zrobiłam zdjęcie i kupiłam plakat z dedykacją i autografem.. I na koncercie rzucał koszulkę i czapkę - zlapalam czapeczke! ale ogólnie było mega fajnie, prywatnie jest strasznie miły, nawet zapamiętał moje imię! 

Emilka Latecka: Byłam na YSoT w krakowie z biletem zwykłym i chociaż miałam możliwość stania pod samą sceną, jednak wybrałam że zostanę z koleżanką z tyłu bo tam jest najfajniejsza zabawa. I nie pożałowałam! Najbardziej czekałam na występ Wero i Tillie ale nie spodziewałam się że B.R.O tak wszystkich rozkręci! Ma w sobie tyle energii, którą przekazuje fanom, że ciężko jest to opisać. Niestety zaśpiewał dla nas tylko kilka piosenek, a ja z chęcią posłuchałabym cały album! Kiedy koncert się już skończył okazało się, że zgubiłam numerek od szatni, a akurat nie miałam już żadnych pieniędzy żeby "wykupić" moją kurtkę. Pod klub przyszła po mnie mama i mój brat i on mi pomagał w poszukiwaniu. Wtedy przyszedł z powrotem B.R.O na swoją ściankę, a mój brat nie wiedząc kto to zaczął z nim rozmawiać. Niestety mi już nie udało się do niego podejść bo zleciał się tłum.. Ale wspominam ten koncert bardzo bardzo bardzo dobrze, bo mogłam zobaczyć moich idoli wszystkich razem na jednej scenie!

Kinga Plackowska: Ogółem YSoT był niesamowity, ale występ B.R.O był najlepszy ze wszystkich, mimo ze kilku piosenek nie znałam, a nogi odpadały mi od kilku godzin stania przy występie B.R.O skakałam, krzyczałam i świetnie sie bawiłam. B.R.O polewał nas wodą, krzyczał do nas i rzucił nawet czapkę i chyba tez płytę z autografami w tłum, zrobił świetną atmosferę i mega pobudził ludzi. To był zdecydowanie najlepszy występ na tamtym koncercie

Klaudia Rzadkosz: Ogólnie przed YSoT za bardzo go nie słuchałam i dopiero można powiedzieć, że tam go poznałam ale bardzo mi się spodobała jego muzyka i dzięki tej trasie zaczęłam go w sumie słychać. A na jego koncercie bardzo dobrze się bawiłam, chociaż że nie znałam żadnego z utworów to i tak naprawdę świetnie się bawiłam tak jak wydaje mi się, że i reszta osób

Zuzka Wk: Boziu super było! Zanim pojechałam na YSoT nie byłam przekonana do B.R.O ale po koncercie zmieniłam swoje zdanie i wspieram działania do teraz

Dominika Langa: Na koncercie B.R.O bawiłam się zdecydowanie najlepiej ze wszystkich koncertów na YSoT! Mimo, że wcześniej nie słuchałam zbytnio jego piosenek tylko je po prostu kojarzyłam, to mimo wszystko śpiewałam razem z nim. Zdawał on sobie sprawę, że jest tam młodsza publiczność, która nie koniecznie znała jego piosenki i mówił nam tekst przed piosenką, żebyśmy mogli śpiewać razem z nim. Utwory były też bardzo dobre dobrane pod osoby będące na ysot i można było się naprawdę świetnie bawić przy nich! No i oczywiście samo wykonanie Mateusza tez idealnie wprowadzało w nastrój, a zwłaszcza przy piosence „Mówiła mi” gdzie dodatkowo pierwszy refren był gran na keyboardzie. Keddi który również był z nim na scenie także zrobił kawał dobrej roboty, tworzą razem świetny duet i zrobili jedna wielką petardę!

Małgorzata Pusiak: Zaśpiewał swoje największe hity jak np Gorzka czekolada, Tylko z Tobą, oczywiście Nowy Rozdział, którym rozpoczął koncert i dał największy Show! Przy każdej piosence było mnóstwo energii, skoków, zabawy i oczywiście głośnego krzyku. Nawet osoby, które nie znały jego piosenek, tak szybko je załapały, że każdy od razu zaczął śpiewać i bawić się razem z nim. Z całego serca mogę powiedzieć, że dał tam największą zabawę i gdyby nie on, ten koncert nie stałby się hitem. Co do samego Kuby - był mega kochany i miły. Robił wszystko żebyśmy czuli się jak najlepiej. Najważniejsze że przyszedł z masą energii, która podzielił się z nami! 


A wy, byliście na Young Stars On Tour 2017? Dajcie koniecznie znać w komentarzu!

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,400 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3666 punktów za:

Jakość:3420Popularność:55
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:36
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:10
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

B.R.O.
Amelia Banaszak Użytkownik 175,755 punktów 2 11
55 czytelników Mar 16

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Mad Użytkownik 378,659 punktów 4 8 20
Nie byłam, ale żałuję, bo miałam możliwość Jak nie tym razem to następnym, a słyszałam że BRO rozwalił konkretnie
0 głosów
Jest OK
Mar 20

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
243 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 237 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 15216 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. The 100
  89 osób
 2. Bambinos
  87 osób
 3. Ananasy Sylwii
  80 osób
 4. Riverdale
  78 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  41 osób
 7. Arturonators
  31 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
Kontakt Post