+1 głos
Kilka słów od autora:
Interesujesz się newsami odnośnie gwiazd Young Stars? Ten artykuł może Cię zaciekawić! Koniecznie tu zajrzyj! Daj znać w komentarzu jak podoba ci się post! Ps. Nie zapomnij go ocenić;) Enjoy!
(postid: 328171) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jak niektórzy z was wiedzą (bądź też nie) B.R.O pojawił się na ubiegłorocznej edycji Young Stars On Tour (YSoT). Koncerty Kuby przekonały masę młodych ludzi do jego piosenek. Czy samo zaproszenie Jakuba na taki event o czymś świadczy? Jak bawili się słuchacze? Bez przedłużania zaczynajmy! 

Po pierwsze co to ten YSoT? Na czym to polega? Jak to wypadło w 2017?

Young Stars On Tour to najlepsza trasa koncertowa w Polsce! Odbyła się ona 13, 14, 16 i 17 grudnia 2017r. Podczas tej trasy występują wszystkie gwiazdy projektu Young Stars oraz nie tylko! Na ubiegłorocznym tourze wystąpiły takie gwiazdy jak: 

- B.R.O 

- Artur Sikorski 

- Jeremi Sikorski

- Matilda Devries (Tilly)

- Mackenzie Ziegler 

- Johnny Orlando 

- Merghani

- Dominika Sozańska 

- Sylwia Lipka

- Sylwia Przybysz 

- Olga Przybysz

- Weronika Juszczak 

- Bartek Kaszuba 

Wszystkie gwiazdy zagrały w 4 miastach (Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk). Każdy uczestnik tej trasy na pewno wspomina ją aż do dziś! Gwiazdy na pewno tą edycję YSoT mogą zaliczyć do najlepszej! Każdy wykonał doskonałą robotę na scenie i z tego artyści mogą być bardzo zadowoleni. Warto wspomnieć, że oprócz koncertów odbywały się także w godzinach wcześniejszych spotkania z artystami czyli Meet And Greet (MAG) z Matildą Devries, Johnnym Orlando, Mackenzie Ziegler, Weroniką Juszczak, Bartkiem Kaszubą, Olgą Przybysz oraz Dominiką Sozańską (79pln-279pln). Natomiast zwykły bilet, który upoważniał do wstępu na koncert kosztował 119pln. Bez biletu YSoT (zwykłego biletu) nie mogliśmy uczestniczyć w spotkaniach z artystami! 


 

Jak wyglądał koncert B.R.O?

Kuba dawał koncerty dopiero o 19;30. Rozgrzewał on publiczność przed dwoma ostatnimi koncertami Johnnego Orlando i Mackenzie Ziegler! Zanim Jakub pojawił się na scenie, został przywitany wielkimi okrzykami przez fanów, którzy wołali go krzycząc głośno "B.R.O"!!! Niestety, zaprezentował on tylko 5 swoich autorskich piosenek, jednak te były bardzo znane przez widownie, a teraz, które nutki się pojawiły i trochę o nich! 


NOWY ROZDZIAŁ


Tytułowy kawałek najnowszego albumu Bireckiego czyli "Nowy Rozdział". Klip do tej piosenki narobił sporo szumu wśród stałych słuchaczy Jakuba, pomijając fakt, iż został on wyświetlony ponad 10mln razy w serwisie YouTube, to same opinie na temat nutki są dosyć mocno podzielone. Mimo wszystko utwór "Nowy Rozdział" rozpoczął cały występ B.R.O podczas Young Stars On Tour 2017. Spora część widowni doskonale znała tą piosenkę, sam artysta tak wywnioskował! Kuba nie powinien żałować swojego wyboru stawiając tą piosenkę na sam początek jako taką jedną, wielką bombę, która dosyć mocno rozgrzała publicznością. 


MÓWIŁA MI


Najpopularniejszy dotychczas utwór Kuby. Znany i śpiewany był on przez wszystkich przebywających na koncertach! Zdumiewającym faktem jest to, że "Mówiła Mi" na każdym koncercie jest początkowo grane na keyboardzie (tylko pierwszy refren) a reszta śpiewana jest normalnie z podkładem - niby mała rzecz, a jednak niektórych może dziwić! Naprawdę, jeśli mam być szczera to zawsze widownia niesamowicie bawi się przy tej nutce, jednak co tu się dziwić! Osobiście słuchając utworku zawsze chcę mi się tańczyć, śpiewać i skakać (nawet na słuchawkach, a co dopiero na głośnikach...) 


GORZKA CZEKOLADA (odświeżona wersja


Niby stary utwór pochodzący aż z płyty "High School", a jednak w nowej, odświeżonej wersji rozruszał publicznością zdaje mi się, że najbardziej z wszystkich zagranych tam piosenek! Ku mojemu zdziwieniu (jak i chyba nie tylko mojemu), sporo osób z publiczności znało tekst Gorzkiej Czekolady. Szczerze? Nie sądziłam, że ktokolwiek będzie go znał, a jednak! Mimo wszystko nutka po dzień dzisiejszy odsłuchana została ponad 10mln razy. Na pewno starsi słuchacze Biro znają tą piosenkę i pamiętają okres, gdzie nie było osoby, która jej nie znała w otoczeniu czy też na forach (gdzie była ciągle udostępniana). Jeśli byliście na YSoT - jak wam siadła odświeżona wersja? Dajcie znać w komentarzu! 


JUTRO 


Podobnie jak w sytuacji utworu "Mówiła Mi" ten utwór grany był częściowo na klawiszach, lecz pod koniec gdy leciał ostatni refren. Pomimo tego, iż piosenka ta znana była przez nieco mniejszą część widowni, to sam refren łatwo został zapamiętany przez wszystkich. Jest to jedyna zagrana nutka z całego zestawienia, która pochodzi z albumu Next Level 2. Klip do "Jutro" aktualnie posiada blisko 5mln wyświetleń na YouTubie i pomimo iż specjalnie nie cieszy się jakoś naprawdę super, wielką popularnością, to nutka za tekst jest naprawdę doceniana przez słuchaczy. Pamiętajcie - nie czekajcie na jutro;) 


TYLKO Z TOBĄ


Tutaj akurat widownia miała za zadanie uruchomić latarki w telefonach aby wywołać naprawdę świetny efekt, który dodał klimatu patrząc ze sceny. Zamiast skakania i tańczenia podczas granego utworu, mieliśmy miłą i spokojną atmosferę do rytmu granego "Tylko Z Tobą", które było znane niemal każdemu. Wielokrotnie powtarzam, że Dominika czyli żona artysty jest ogromną szczęściarą! Tak piękny utwór grany w dodatku w taki, a nie inny sposób na koncertach po prostu wywołuje ciarki u słuchacza. Pomimo wszystko podobnie jak w wypadku piosenki "Nowy Rozdział", tak "Tylko Z Tobą" również ma grono swoich zwolenników jak i przeciwników stylu młodego rapera. Jednakże jestem zdania, iż przesłanie tej nutki zasługuje na brawa w stronę Jakuba. 


DO UTRATY SIŁ 


Wiesz, że robię to do utraty tchu, do utraty sił, do ostatnich słów i ostatnich chwil. Będę robił to. Do utraty tchu. Do utraty sił, nawet jeśli znów tu obrócę się w pył, będę robił to! - na pewno kojarzycie ten refren, prawda? Ten kawałek puszczany był nawet w radiu i znalazł się w notowaniu do gorącej 20-stki radia ESKA! Zdaje mi się, że jest to jeden z najbardziej motywujących dzieł Kuby, bo zwłaszcza z teledyskiem, potrafi nieźle zmotywować do działań i spełnienia marzeń. Utwór ten podczas YSoT kończył koncerty z udziałem B.R.O ale jednak publiczność dawała z siebie wszystko! 


B.R.O zagrał wszystkie koncerty z wielką dawką energii, którą zarażał słuchaczy pod sceną. Luźne gadki pomiędzy utworami naprawdę sprawiły, że Kuba zdobył serca młodych słuchaczy. Warto wspomnieć o prezentach jakie rozdawał Birecki podczas koncertu - czapka i płyta z autografem. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądała całość koncertu (na przykładzie Gdańsk) zapraszam was do wideo opublikowanego na YouTube: 


Jak inni bawili się podczas koncertów Kuby na YSoT 2017? - WYPOWIEDZI

Natalia Safin: Bardzo dobrze się bawił podczas jego występu naprawdę świetna zabawa a B.R.O ma bardzo dużo pozytywnej energii i nawet jeśli się nie zna jego piosenek podczas występu nauczysz się ich bardzo szybko! 

Tatiana Kasprzyk: Na ysot jak grał Jakub było mega! Serio bardzo rozkręcil nas i ogólnie każdy kojarzył jego piosenki z aplikacji musical.ly! 

Oliwia Owsianik: Naprawdę super się bawiłam... a B.R.O rozkręcił wszystkich i naprawdę zagrał super koncert a ludzie w końcu zaczęli się bawić, a nie stać z telefonami!

Ola Duszyńska: Kiedy B.R.O wszedł na scenę to serio wszystko się rozkręciło wszyscy skakali, machali rękami i śpiewali - była super atmosfera!

Wiktoria Gidziela: Przed YSoT myślałam żeby go poprosić o autograf jak go spotkam czy coś, lecz stwierdziłam, że się będę bała, wiec sobie odpuściłam.. Ale jak go zobaczyłam to normalnie podeszłam zrobiłam zdjęcie i kupiłam plakat z dedykacją i autografem.. I na koncercie rzucał koszulkę i czapkę - zlapalam czapeczke! ale ogólnie było mega fajnie, prywatnie jest strasznie miły, nawet zapamiętał moje imię! 

Emilka Latecka: Byłam na YSoT w krakowie z biletem zwykłym i chociaż miałam możliwość stania pod samą sceną, jednak wybrałam że zostanę z koleżanką z tyłu bo tam jest najfajniejsza zabawa. I nie pożałowałam! Najbardziej czekałam na występ Wero i Tillie ale nie spodziewałam się że B.R.O tak wszystkich rozkręci! Ma w sobie tyle energii, którą przekazuje fanom, że ciężko jest to opisać. Niestety zaśpiewał dla nas tylko kilka piosenek, a ja z chęcią posłuchałabym cały album! Kiedy koncert się już skończył okazało się, że zgubiłam numerek od szatni, a akurat nie miałam już żadnych pieniędzy żeby "wykupić" moją kurtkę. Pod klub przyszła po mnie mama i mój brat i on mi pomagał w poszukiwaniu. Wtedy przyszedł z powrotem B.R.O na swoją ściankę, a mój brat nie wiedząc kto to zaczął z nim rozmawiać. Niestety mi już nie udało się do niego podejść bo zleciał się tłum.. Ale wspominam ten koncert bardzo bardzo bardzo dobrze, bo mogłam zobaczyć moich idoli wszystkich razem na jednej scenie!

Kinga Plackowska: Ogółem YSoT był niesamowity, ale występ B.R.O był najlepszy ze wszystkich, mimo ze kilku piosenek nie znałam, a nogi odpadały mi od kilku godzin stania przy występie B.R.O skakałam, krzyczałam i świetnie sie bawiłam. B.R.O polewał nas wodą, krzyczał do nas i rzucił nawet czapkę i chyba tez płytę z autografami w tłum, zrobił świetną atmosferę i mega pobudził ludzi. To był zdecydowanie najlepszy występ na tamtym koncercie

Klaudia Rzadkosz: Ogólnie przed YSoT za bardzo go nie słuchałam i dopiero można powiedzieć, że tam go poznałam ale bardzo mi się spodobała jego muzyka i dzięki tej trasie zaczęłam go w sumie słychać. A na jego koncercie bardzo dobrze się bawiłam, chociaż że nie znałam żadnego z utworów to i tak naprawdę świetnie się bawiłam tak jak wydaje mi się, że i reszta osób

Zuzka Wk: Boziu super było! Zanim pojechałam na YSoT nie byłam przekonana do B.R.O ale po koncercie zmieniłam swoje zdanie i wspieram działania do teraz

Dominika Langa: Na koncercie B.R.O bawiłam się zdecydowanie najlepiej ze wszystkich koncertów na YSoT! Mimo, że wcześniej nie słuchałam zbytnio jego piosenek tylko je po prostu kojarzyłam, to mimo wszystko śpiewałam razem z nim. Zdawał on sobie sprawę, że jest tam młodsza publiczność, która nie koniecznie znała jego piosenki i mówił nam tekst przed piosenką, żebyśmy mogli śpiewać razem z nim. Utwory były też bardzo dobre dobrane pod osoby będące na ysot i można było się naprawdę świetnie bawić przy nich! No i oczywiście samo wykonanie Mateusza tez idealnie wprowadzało w nastrój, a zwłaszcza przy piosence „Mówiła mi” gdzie dodatkowo pierwszy refren był gran na keyboardzie. Keddi który również był z nim na scenie także zrobił kawał dobrej roboty, tworzą razem świetny duet i zrobili jedna wielką petardę!

Małgorzata Pusiak: Zaśpiewał swoje największe hity jak np Gorzka czekolada, Tylko z Tobą, oczywiście Nowy Rozdział, którym rozpoczął koncert i dał największy Show! Przy każdej piosence było mnóstwo energii, skoków, zabawy i oczywiście głośnego krzyku. Nawet osoby, które nie znały jego piosenek, tak szybko je załapały, że każdy od razu zaczął śpiewać i bawić się razem z nim. Z całego serca mogę powiedzieć, że dał tam największą zabawę i gdyby nie on, ten koncert nie stałby się hitem. Co do samego Kuby - był mega kochany i miły. Robił wszystko żebyśmy czuli się jak najlepiej. Najważniejsze że przyszedł z masą energii, która podzielił się z nami! 


A wy, byliście na Young Stars On Tour 2017? Dajcie koniecznie znać w komentarzu!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,400 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 3724 punktów za:

Jakość:3420Popularność:108
Wsparcie:180Ocena i wartość ocen:36
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:11
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

B.R.O.
Amelia Banaszak Użytkownik 186,256 pkt
108 czytelników Mar 16

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Mad Użytkownik 381,674 pkt
Nie byłam, ale żałuję, bo miałam możliwość:x Jak nie tym razem to następnym, a słyszałam że BRO rozwalił konkretnie:D
0 głosów
Mar 20

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
299 osób na stronie
5 Użytkowników oraz 294 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 50502 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  146 osób
 2. Ananasy Sylwii
  126 osób
 3. The 100
  122 osób
 4. Bambinos
  115 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  64 osób
 8. Shawn Mendes Army
  46 osób
 9. SikorskiSquad
  36 osób
 10. Domisiaki
  32 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  21 osób
 14. Remonators
  14 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  456215 punktów
 2. Bartek Lovers
  39385 punktów
 3. Supiwerki
  37555 punktów
 4. The 100
  33761 punktów
 5. SikorskiSquad
  31559 punktów
 6. Young Stars Festival
  27250 punktów
 7. SERIALE
  22967 punktów
 8. GRY
  21468 punktów
 9. Life Is Strange
  17518 punktów
 10. Ania, nie Anna
  17118 punktów
 11. Domisiaki
  16334 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  16214 punktów
 13. Ananasy Sylwii
  15252 punktów
 14. Arturonators
  15120 punktów
 15. Famous In Love
  14945 punktów
 16. Once Upon A Time
  13238 punktów
 17. Bambinos
  12195 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12097 punktów
 19. YOUNG STARS
  11660 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10562 punktów
 21. Remonators
  9591 punktów
 22. Eurowizja
  9462 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8393 punktów
 24. Playstation VR
  5892 punktów
 25. TALENTY
  5566 punktów
 26. Nintendo
  5013 punktów
 27. MUZYKA
  4980 punktów
 28. Detroit
  4902 punktów
 29. Dua Lipa
  4902 punktów
 30. Tomb Raider
  4839 punktów
 31. Forza
  4627 punktów
 32. INNE
  4438 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4437 punktów
 34. Progress Armia
  4214 punktów
 35. The Originals
  4114 punktów
 36. Misiaki Sysi
  3791 punktów
 37. Pamiętniki Wampirów
  3729 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3666 punktów
 39. Stranger Things
  3016 punktów
 40. K-Pop
  2650 punktów
 41. American Horror Story
  2491 punktów
 42. God Of War
  2443 punktów
 43. Young Stars News
  2390 punktów
 44. Sport
  2258 punktów
 45. FILMY
  2250 punktów
 46. Puthinators
  1898 punktów
 47. Sony Playstation
  1127 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  827 punktów
 50. FPS
  622 punktów
 51. Team Rieger
  606 punktów
 52. PC
  476 punktów
 53. Uncharted
  474 punktów
 54. Kluseczki Olgi
  413 punktów
 55. MMers
  408 punktów
 56. YOUTUBE
  384 punktów
 57. Arianators
  295 punktów
 58. R5Family
  258 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. LUDZIE
  203 punktów
 61. Soy Luna
  199 punktów
 62. #talentobranie
  156 punktów
 63. Directioners
  149 punktów
 64. The Good Place
  100 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  98 punktów
 66. 5SOSFam
  88 punktów
 67. Beautilles
  88 punktów
 68. Donaty Agaty
  78 punktów
 69. FANDOMS TALENTS
  70 punktów
 70. Selenators
  65 punktów
 71. Podróże
  51 punktów
 72. Strzelanki
  51 punktów
 73. Wyścigi
  45 punktów
 74. Orlandonators
  40 punktów
 1. Potterheads
  215 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5526 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5000 punktów
 4. Riverdale
  3717 punktów
 5. YOUNG STARS
  2701 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  864 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  93 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. TALENTY
  31 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2045 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post