NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+1 głos
Kilka słów od autora:
Interesujesz się newsami odnośnie gwiazd Young Stars? Ten artykuł może Cię zaciekawić! Koniecznie tu zajrzyj! Daj znać w komentarzu jak podoba ci się post! Ps. Nie zapomnij go ocenić;) Enjoy!
(postid: 328171) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jak niektórzy z was wiedzą (bądź też nie) B.R.O pojawił się na ubiegłorocznej edycji Young Stars On Tour (YSoT). Koncerty Kuby przekonały masę młodych ludzi do jego piosenek. Czy samo zaproszenie Jakuba na taki event o czymś świadczy? Jak bawili się słuchacze? Bez przedłużania zaczynajmy! 

Po pierwsze co to ten YSoT? Na czym to polega? Jak to wypadło w 2017?

Young Stars On Tour to najlepsza trasa koncertowa w Polsce! Odbyła się ona 13, 14, 16 i 17 grudnia 2017r. Podczas tej trasy występują wszystkie gwiazdy projektu Young Stars oraz nie tylko! Na ubiegłorocznym tourze wystąpiły takie gwiazdy jak: 

- B.R.O 

- Artur Sikorski 

- Jeremi Sikorski

- Matilda Devries (Tilly)

- Mackenzie Ziegler 

- Johnny Orlando 

- Merghani

- Dominika Sozańska 

- Sylwia Lipka

- Sylwia Przybysz 

- Olga Przybysz

- Weronika Juszczak 

- Bartek Kaszuba 

Wszystkie gwiazdy zagrały w 4 miastach (Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk). Każdy uczestnik tej trasy na pewno wspomina ją aż do dziś! Gwiazdy na pewno tą edycję YSoT mogą zaliczyć do najlepszej! Każdy wykonał doskonałą robotę na scenie i z tego artyści mogą być bardzo zadowoleni. Warto wspomnieć, że oprócz koncertów odbywały się także w godzinach wcześniejszych spotkania z artystami czyli Meet And Greet (MAG) z Matildą Devries, Johnnym Orlando, Mackenzie Ziegler, Weroniką Juszczak, Bartkiem Kaszubą, Olgą Przybysz oraz Dominiką Sozańską (79pln-279pln). Natomiast zwykły bilet, który upoważniał do wstępu na koncert kosztował 119pln. Bez biletu YSoT (zwykłego biletu) nie mogliśmy uczestniczyć w spotkaniach z artystami! 


 

Jak wyglądał koncert B.R.O?

Kuba dawał koncerty dopiero o 19;30. Rozgrzewał on publiczność przed dwoma ostatnimi koncertami Johnnego Orlando i Mackenzie Ziegler! Zanim Jakub pojawił się na scenie, został przywitany wielkimi okrzykami przez fanów, którzy wołali go krzycząc głośno "B.R.O"!!! Niestety, zaprezentował on tylko 5 swoich autorskich piosenek, jednak te były bardzo znane przez widownie, a teraz, które nutki się pojawiły i trochę o nich! 


NOWY ROZDZIAŁ


Tytułowy kawałek najnowszego albumu Bireckiego czyli "Nowy Rozdział". Klip do tej piosenki narobił sporo szumu wśród stałych słuchaczy Jakuba, pomijając fakt, iż został on wyświetlony ponad 10mln razy w serwisie YouTube, to same opinie na temat nutki są dosyć mocno podzielone. Mimo wszystko utwór "Nowy Rozdział" rozpoczął cały występ B.R.O podczas Young Stars On Tour 2017. Spora część widowni doskonale znała tą piosenkę, sam artysta tak wywnioskował! Kuba nie powinien żałować swojego wyboru stawiając tą piosenkę na sam początek jako taką jedną, wielką bombę, która dosyć mocno rozgrzała publicznością. 


MÓWIŁA MI


Najpopularniejszy dotychczas utwór Kuby. Znany i śpiewany był on przez wszystkich przebywających na koncertach! Zdumiewającym faktem jest to, że "Mówiła Mi" na każdym koncercie jest początkowo grane na keyboardzie (tylko pierwszy refren) a reszta śpiewana jest normalnie z podkładem - niby mała rzecz, a jednak niektórych może dziwić! Naprawdę, jeśli mam być szczera to zawsze widownia niesamowicie bawi się przy tej nutce, jednak co tu się dziwić! Osobiście słuchając utworku zawsze chcę mi się tańczyć, śpiewać i skakać (nawet na słuchawkach, a co dopiero na głośnikach...) 


GORZKA CZEKOLADA (odświeżona wersja


Niby stary utwór pochodzący aż z płyty "High School", a jednak w nowej, odświeżonej wersji rozruszał publicznością zdaje mi się, że najbardziej z wszystkich zagranych tam piosenek! Ku mojemu zdziwieniu (jak i chyba nie tylko mojemu), sporo osób z publiczności znało tekst Gorzkiej Czekolady. Szczerze? Nie sądziłam, że ktokolwiek będzie go znał, a jednak! Mimo wszystko nutka po dzień dzisiejszy odsłuchana została ponad 10mln razy. Na pewno starsi słuchacze Biro znają tą piosenkę i pamiętają okres, gdzie nie było osoby, która jej nie znała w otoczeniu czy też na forach (gdzie była ciągle udostępniana). Jeśli byliście na YSoT - jak wam siadła odświeżona wersja? Dajcie znać w komentarzu! 


JUTRO 


Podobnie jak w sytuacji utworu "Mówiła Mi" ten utwór grany był częściowo na klawiszach, lecz pod koniec gdy leciał ostatni refren. Pomimo tego, iż piosenka ta znana była przez nieco mniejszą część widowni, to sam refren łatwo został zapamiętany przez wszystkich. Jest to jedyna zagrana nutka z całego zestawienia, która pochodzi z albumu Next Level 2. Klip do "Jutro" aktualnie posiada blisko 5mln wyświetleń na YouTubie i pomimo iż specjalnie nie cieszy się jakoś naprawdę super, wielką popularnością, to nutka za tekst jest naprawdę doceniana przez słuchaczy. Pamiętajcie - nie czekajcie na jutro;) 


TYLKO Z TOBĄ


Tutaj akurat widownia miała za zadanie uruchomić latarki w telefonach aby wywołać naprawdę świetny efekt, który dodał klimatu patrząc ze sceny. Zamiast skakania i tańczenia podczas granego utworu, mieliśmy miłą i spokojną atmosferę do rytmu granego "Tylko Z Tobą", które było znane niemal każdemu. Wielokrotnie powtarzam, że Dominika czyli żona artysty jest ogromną szczęściarą! Tak piękny utwór grany w dodatku w taki, a nie inny sposób na koncertach po prostu wywołuje ciarki u słuchacza. Pomimo wszystko podobnie jak w wypadku piosenki "Nowy Rozdział", tak "Tylko Z Tobą" również ma grono swoich zwolenników jak i przeciwników stylu młodego rapera. Jednakże jestem zdania, iż przesłanie tej nutki zasługuje na brawa w stronę Jakuba. 


DO UTRATY SIŁ 


Wiesz, że robię to do utraty tchu, do utraty sił, do ostatnich słów i ostatnich chwil. Będę robił to. Do utraty tchu. Do utraty sił, nawet jeśli znów tu obrócę się w pył, będę robił to! - na pewno kojarzycie ten refren, prawda? Ten kawałek puszczany był nawet w radiu i znalazł się w notowaniu do gorącej 20-stki radia ESKA! Zdaje mi się, że jest to jeden z najbardziej motywujących dzieł Kuby, bo zwłaszcza z teledyskiem, potrafi nieźle zmotywować do działań i spełnienia marzeń. Utwór ten podczas YSoT kończył koncerty z udziałem B.R.O ale jednak publiczność dawała z siebie wszystko! 


B.R.O zagrał wszystkie koncerty z wielką dawką energii, którą zarażał słuchaczy pod sceną. Luźne gadki pomiędzy utworami naprawdę sprawiły, że Kuba zdobył serca młodych słuchaczy. Warto wspomnieć o prezentach jakie rozdawał Birecki podczas koncertu - czapka i płyta z autografem. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądała całość koncertu (na przykładzie Gdańsk) zapraszam was do wideo opublikowanego na YouTube: 


Jak inni bawili się podczas koncertów Kuby na YSoT 2017? - WYPOWIEDZI

Natalia Safin: Bardzo dobrze się bawił podczas jego występu naprawdę świetna zabawa a B.R.O ma bardzo dużo pozytywnej energii i nawet jeśli się nie zna jego piosenek podczas występu nauczysz się ich bardzo szybko! 

Tatiana Kasprzyk: Na ysot jak grał Jakub było mega! Serio bardzo rozkręcil nas i ogólnie każdy kojarzył jego piosenki z aplikacji musical.ly! 

Oliwia Owsianik: Naprawdę super się bawiłam... a B.R.O rozkręcił wszystkich i naprawdę zagrał super koncert a ludzie w końcu zaczęli się bawić, a nie stać z telefonami!

Ola Duszyńska: Kiedy B.R.O wszedł na scenę to serio wszystko się rozkręciło wszyscy skakali, machali rękami i śpiewali - była super atmosfera!

Wiktoria Gidziela: Przed YSoT myślałam żeby go poprosić o autograf jak go spotkam czy coś, lecz stwierdziłam, że się będę bała, wiec sobie odpuściłam.. Ale jak go zobaczyłam to normalnie podeszłam zrobiłam zdjęcie i kupiłam plakat z dedykacją i autografem.. I na koncercie rzucał koszulkę i czapkę - zlapalam czapeczke! ale ogólnie było mega fajnie, prywatnie jest strasznie miły, nawet zapamiętał moje imię! 

Emilka Latecka: Byłam na YSoT w krakowie z biletem zwykłym i chociaż miałam możliwość stania pod samą sceną, jednak wybrałam że zostanę z koleżanką z tyłu bo tam jest najfajniejsza zabawa. I nie pożałowałam! Najbardziej czekałam na występ Wero i Tillie ale nie spodziewałam się że B.R.O tak wszystkich rozkręci! Ma w sobie tyle energii, którą przekazuje fanom, że ciężko jest to opisać. Niestety zaśpiewał dla nas tylko kilka piosenek, a ja z chęcią posłuchałabym cały album! Kiedy koncert się już skończył okazało się, że zgubiłam numerek od szatni, a akurat nie miałam już żadnych pieniędzy żeby "wykupić" moją kurtkę. Pod klub przyszła po mnie mama i mój brat i on mi pomagał w poszukiwaniu. Wtedy przyszedł z powrotem B.R.O na swoją ściankę, a mój brat nie wiedząc kto to zaczął z nim rozmawiać. Niestety mi już nie udało się do niego podejść bo zleciał się tłum.. Ale wspominam ten koncert bardzo bardzo bardzo dobrze, bo mogłam zobaczyć moich idoli wszystkich razem na jednej scenie!

Kinga Plackowska: Ogółem YSoT był niesamowity, ale występ B.R.O był najlepszy ze wszystkich, mimo ze kilku piosenek nie znałam, a nogi odpadały mi od kilku godzin stania przy występie B.R.O skakałam, krzyczałam i świetnie sie bawiłam. B.R.O polewał nas wodą, krzyczał do nas i rzucił nawet czapkę i chyba tez płytę z autografami w tłum, zrobił świetną atmosferę i mega pobudził ludzi. To był zdecydowanie najlepszy występ na tamtym koncercie

Klaudia Rzadkosz: Ogólnie przed YSoT za bardzo go nie słuchałam i dopiero można powiedzieć, że tam go poznałam ale bardzo mi się spodobała jego muzyka i dzięki tej trasie zaczęłam go w sumie słychać. A na jego koncercie bardzo dobrze się bawiłam, chociaż że nie znałam żadnego z utworów to i tak naprawdę świetnie się bawiłam tak jak wydaje mi się, że i reszta osób

Zuzka Wk: Boziu super było! Zanim pojechałam na YSoT nie byłam przekonana do B.R.O ale po koncercie zmieniłam swoje zdanie i wspieram działania do teraz

Dominika Langa: Na koncercie B.R.O bawiłam się zdecydowanie najlepiej ze wszystkich koncertów na YSoT! Mimo, że wcześniej nie słuchałam zbytnio jego piosenek tylko je po prostu kojarzyłam, to mimo wszystko śpiewałam razem z nim. Zdawał on sobie sprawę, że jest tam młodsza publiczność, która nie koniecznie znała jego piosenki i mówił nam tekst przed piosenką, żebyśmy mogli śpiewać razem z nim. Utwory były też bardzo dobre dobrane pod osoby będące na ysot i można było się naprawdę świetnie bawić przy nich! No i oczywiście samo wykonanie Mateusza tez idealnie wprowadzało w nastrój, a zwłaszcza przy piosence „Mówiła mi” gdzie dodatkowo pierwszy refren był gran na keyboardzie. Keddi który również był z nim na scenie także zrobił kawał dobrej roboty, tworzą razem świetny duet i zrobili jedna wielką petardę!

Małgorzata Pusiak: Zaśpiewał swoje największe hity jak np Gorzka czekolada, Tylko z Tobą, oczywiście Nowy Rozdział, którym rozpoczął koncert i dał największy Show! Przy każdej piosence było mnóstwo energii, skoków, zabawy i oczywiście głośnego krzyku. Nawet osoby, które nie znały jego piosenek, tak szybko je załapały, że każdy od razu zaczął śpiewać i bawić się razem z nim. Z całego serca mogę powiedzieć, że dał tam największą zabawę i gdyby nie on, ten koncert nie stałby się hitem. Co do samego Kuby - był mega kochany i miły. Robił wszystko żebyśmy czuli się jak najlepiej. Najważniejsze że przyszedł z masą energii, która podzielił się z nami! 


A wy, byliście na Young Stars On Tour 2017? Dajcie koniecznie znać w komentarzu!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,400 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3684 punktów za:

Jakość:3420Popularność:72
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:36
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:11
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

B.R.O.
Amelia Banaszak Użytkownik 183,078 pkt
72 czytelników Mar 16

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Mad Użytkownik 378,659 pkt
Nie byłam, ale żałuję, bo miałam możliwość:x Jak nie tym razem to następnym, a słyszałam że BRO rozwalił konkretnie:D
0 głosów
Mar 20

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
187 osób na stronie
4 Użytkowników oraz 183 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9499 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. The 100
  119 osób
 2. Riverdale
  116 osób
 3. Ananasy Sylwii
  110 osób
 4. Bartek Lovers
  105 osób
 5. Bambinos
  102 osób
 6. Supiwerki
  60 osób
 7. Arturonators
  54 osób
 8. Shawn Mendes Army
  32 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Once Upon A Time
  27 osób
 11. Domisiaki
  27 osób
 12. Pretty Little Liars
  19 osób
 13. Remonators
  12 osób
 14. Misiaki Sysi
  12 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  10 osób
 16. Kluseczki Olgi
  10 osób
 17. Famous In Love
  9 osób
 18. GRY
  5 osób
 19. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 20. Dua Lipa
  4 osób
 21. The Good Place
  3 osób
 22. PC
  2 osób
 23. Life Is Strange
  1 osób
 24. TALENTY
  1 osób
 25. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  292959 punktów
 2. The 100
  32703 punktów
 3. Supiwerki
  27656 punktów
 4. Young Stars Festival
  26920 punktów
 5. SikorskiSquad
  22895 punktów
 6. Bartek Lovers
  21591 punktów
 7. SERIALE
  17472 punktów
 8. Ania, nie Anna
  17069 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  14586 punktów
 10. Life Is Strange
  12196 punktów
 11. Famous In Love
  11986 punktów
 12. Shawn Mendes Army
  11936 punktów
 13. Arturonators
  11556 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  11352 punktów
 15. Bambinos
  11186 punktów
 16. Domisiaki
  10445 punktów
 17. YOUNG STARS
  10152 punktów
 18. Pretty Little Liars
  9867 punktów
 19. Remonators
  9327 punktów
 20. Eurowizja
  9257 punktów
 21. Once Upon A Time
  9010 punktów
 22. GRY
  8523 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7008 punktów
 24. Nintendo
  4888 punktów
 25. Detroit
  4860 punktów
 26. Dua Lipa
  4687 punktów
 27. MUZYKA
  4455 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4417 punktów
 29. INNE
  4386 punktów
 30. Progress Armia
  4181 punktów
 31. Forza
  4099 punktów
 32. The Originals
  4066 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3656 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3592 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3272 punktów
 36. Stranger Things
  2918 punktów
 37. K-Pop
  2641 punktów
 38. God Of War
  2419 punktów
 39. Young Stars News
  2187 punktów
 40. Sport
  2152 punktów
 41. Puthinators
  1889 punktów
 42. FILMY
  1852 punktów
 43. Tomb Raider
  779 punktów
 44. FPS
  576 punktów
 45. Team Rieger
  499 punktów
 46. Uncharted
  471 punktów
 47. PC
  463 punktów
 48. Kluseczki Olgi
  359 punktów
 49. Arianators
  266 punktów
 50. MMers
  236 punktów
 51. Sony Playstation
  177 punktów
 52. Soy Luna
  169 punktów
 53. YOUTUBE
  162 punktów
 54. LUDZIE
  128 punktów
 55. R5Family
  128 punktów
 56. Directioners
  93 punktów
 57. The Good Place
  88 punktów
 58. 5SOSFam
  61 punktów
 59. Selenators
  53 punktów
 60. Beautilles
  51 punktów
 61. Podróże
  44 punktów
 62. Orlandonators
  29 punktów
 1. Potterheads
  139 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4213 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3674 punktów
 4. YOUNG STARS
  2325 punktów
 5. Riverdale
  1735 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1394 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  864 punktów
 9. Once Upon A Time
  581 punktów
 10. SikorskiSquad
  402 punktów
 11. Domisiaki
  336 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  124 punktów
 15. Arturonators
  84 punktów
 16. Bambinos
  49 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. INNE
  24 punktów
 21. GRY
  23 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Life Is Strange
  7 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. Sony Playstation
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2955 punktów
 2. Riverdale
  2540 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2469 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1888 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post