+7 głosów
Kilka słów od autora:
Bilety na WCC do zgarnięcia, a nawet fenomenalny bilet GOLD zapewniający ogrom atrakcji ! Zbieraj punkty tworząc treści, komentując treści i biorąc udział w quizach :) Możliwości multum, możesz zbierać punkty dla wielu fandomów. Sprawdź szczegóły jak można z nami zagrać i co zrobić, by wygrać !
(postid: 328338) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Czeka Was starcie na pomysły, wyzwania i wiedzę w Fandomach - jak zawsze w naszym serwisie, bez zaangażowania grupowego nie zdołacie wygrać, zatem jak najszybciej zbierajcie w swoich ekipach szyki, by wspólnie zbierać punkty ! Tym razem nie musicie wybierać konkretnego fandomu - możecie wspierać ich ile tylko chcecie, a punkty dostaniecie dokładnie za te fandomy, w które się angażujecie. To zabawa, w której kartą przetargową jest jakość . W przeciwieństwie do akcji z zeszłego roku, tym razem najwięcej wygracie za kreatywność, jakość i wiedzę i tworzenie treści na ilość nie zda się na nic sensownego. Oznacza to, że każdy z Was indywidualnie może realnie wpłynąć na wynik fandomu dosłownie w każdej chwili. Sprawdźcie szczegóły już teraz !
Nowy system punktacji - teraz możesz zbierać punkty jednocześnie dla wielu fandomów

Dzisiejszą akcją inaugurujemy oficjalnie nowy system punktacji na portalu, który drastycznie zmienił zasady serwisu. Punkty dostajecie bowiem dokładnie za treści, w które się angażujecie w fandomach, których one dotyczą . Zapomnijcie zatem o np. zbieraniu punktów dla Riverdale, angazując się w posty przykładowo The 100. To był najbardziej niesprawiedliwy system, który ostatecznie wywoływał wiele niepotrzebnych spięć między Wami. Przyznajemy - choć intencje były inne, Wasze przywiązanie do fandomów okazało się na tyle silne, że  "sojusze", które miały łączyć, ostatecznie rozkopywały topór wojenny i w efekcie stawały się ustawkami, które psuły całą zabawą. KONIEC Z TYM :)


Teraz system punktacji zmienił się nie do poznania - punkty zarabiacie dla każdego fandomu indywidualnie na bazie postów, których one dotyczą. Jeśli zatem:

- napiszecie post dla przykładowo Pamiętników Wampirów , wszystkie punkty z tego posta dla Ciebie jako autora trafią na konto Pamiętników Wampirów , z automatu

- wygracie wyzwanie w poście o np. The 100 , wowczas wszystkie punkty z tego posta dla Ciebie jako komentatora trafią na konto The 100 

- odpowiecie poprawnie w poście quizowych np. o 13 powodach , wówczas wszystkie punkty z tego quizu dla Ciebie jako odpowiadającego trafią na konto 13 powodów .


Oznacza to, że angażując się np. w posty 5 fandomów, jednocześnie zbieracie punkty dla każdego z tych 5 fandomów . Zatem odpowiadając na pytanie o Harrym Potterze nie zarobicie już dla fandomu Riverdale . 


To zdecydowanie największa zmiana jaka nastąpiła na portalu, która ma na celu realnie promować wspólne zaangażowanie w fandomach . I to właśnie takie fandomy mają największą szansę na sukces.

Aż 3 "duże" sposoby na zdobywanie punktów w serwisie . Na początek - tworzenie postów :)

O nie, kryteriów tak naprawdę jest ponad 20 , jednak przede wszystkim należy wspomnieć o trzech podstawowych sposobach, które pozwolą Wam zdobywać punkty:

- tworzenie treści jako autor - czyli piszesz na temat swojego fandomu o czymś, czym chcesz się podzielić z fanami Twojego fandomu. Staraj się pisać o czymś, co Cię interesuje, ale co też zainteresować może innych. Twój post przejdzie do moderacji (lub nie, o czym później) i po akceptacji ocenimy go, dając Ci też punkty za aktywność, jakość tej aktywności, wyświetlenia i kilka innych elementów. 


I tu nowość - jeśli nie wiesz o czym pisać, nie martw się - od poniedziałku damy Wam zadania , tj. będziemy oczekiwać postów na konkretny temat związany z Waszym fandomem. Będziecie mogli więc dalej pisać o czym chcecie, ale też pojawią się specjalne wysoko punktowane zadania , w których autor najlepszego posta zgarnie duży bonus punktowy. Na napisanie posta na wskazany przez nas temat będziecie mieli 2 dni (tyle czasu będziemy je "kumulować" w moderacji) w  zatem w środę w przyszłym tygodniu poznacie pierwszych laureatów :)

Nie masz czasu / umiejętności tworzenia postów? Mamy coś dla Ciebie !

System punktacji postów możecie już kojarzyć z akcji Fandoms Redaktorzy, której 3 edycje przeprowadziliśmy w międzyczasie, ale już system komentowania i otrzymywania z tego tytułu punktów to nowość. O co chodzi?

- za komentowanie postów będziecie otrzymywać punkty - ale nie myślcie tu tylko o ilości ! W każdym poście może dojść do wybrania tzw. najlepszego komentarza , a także licznych jego ocen. Możecie też otrzymać specjalną premię punktową za ciekawe komentarze, a także zaproponować wyzwanie - te są zdecydowanie najważniejsze.


Wyzwania to specjalne zadania na temat związany z publikowanymi przez Was postami . Na bazie tego, co napiszecie , gdy poczujemy się zainspirowani, utworzymy w Waszym poście tzw. wyzwanie, które będzie bezpośrednim wskazaniem przez nas tematu komentarzy , które od Was w danym poście oczekujemy. Oczywiście, możecie pisać komentarze na inny temat, a gdy chcecie wziąć udział w wyzwaniu, pozostaje zaznaczyć kwadracik "Ten komentarz jest propozycją/odpowiedzią do wyzwania z tego posta" . W ten sposób będziemy widzieć kto bierze udział w wyzwaniu i chce wygrać . 


Owe wyzwania stanowią istotną nowość - wyzwania dają administratorzy serwisu, bądź osoby posiadające minimum poziom EKSPERTA danego fandomu, ale TYLKO W FANDOMIE, KTÓREGO POZIOM WYRÓŻNIENIA DOTYCZY . Oznacza to, że wyzwania mogą być czasem szczegółowe, wymagające i bardzo satysfakcjonujące - tak dla uczestników jak i laureata :) 


Słowem - twórzcie ciekawe posty, gdyż te mogą być podstawą interesujących wyzwań , które mogą wywołać wiele komentarzy - a to właśnie te stanowią zwykle największą nagrodę dla autorów postów , prawda? :)

Wiem dużo na temat danego fandomu, ale nie mam czasu aż tak udzielać się w serwisie - mogę zdobyć też jakieś punkty?

Tak, możesz :D Choć tworzenie postów i branie udziału w wyzwaniach może być mega fajną zabawą (i naprawdę zachęcamy do skorzystania !) , to jednak zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy muszą mieć czas by się w nią angażować. Jeśli jednak macie wiedzę o swoim fandomie (np. serialu którego on dotyczy) , macie szansę wygrać dla swojego fandomu wiele punktów ! 


Od jutra będziemy publikować Wam pytania quizowe - zwykle będą to szybkie strzały, w których liczyć się będzie szybkość i trafność odpowiedzi. Uważajcie jednak, bowiem liczona będzie też skuteczność, zatem błędne odpowiedzi mocno wpłyną na Wasz wynik. Słowem - emocje gwarantowane !


Tu jednak mamy jeszcze jedną nowość - jeśli uzyskacie poziom przynajmniej eksperta Waszego fandomu , wówczas będziecie mogli do nas wysyłać propozycje pytań quizowych i sami sprawdzać wiedzę w Waszych fandomach (ustawki jednak będą wyłapywane możliwie szybko i takie osoby będziemy natychmiast degradować, nie kombinujcie więc!) :D Co więcej, jeśli zdołacie uzyskać poziom przynajmniej moderatora Waszego fandomu, damy Wam prawo akceptowania quizów innych :D Fajnie ?


Punkty możecie dostać też "z ręki" od adminów za róznorakie działania - np. fajne pomysły na wyzwania, wyróżnienia dodatkowe i inne przejawy Waszej aktywności .

Sprawdzaj stan swoich punktów dla poszczególnych fandomów

Aktualizacja, którą przeprowadziliśmy w ostatnim miesiącu wprowadziła mnóstwo zmian (niektóre pewnie wyłapaliście już między wierszami) i będziemy Was o nich informować w ciągu kolejnych dni w postach. Teraz jednak od razu podamy Wam do wiadomości jedną z nich, która z pewnością bardzo Was ucieszy - teraz możecie w każdej chwili sprawdzić ile zdobyliście punktów dla poszczególnych fandomów w każdej z klasyfikacji . Punkty zdobywać możecie oddzielnie z tytułu:

- tworzenia postów i brania udziału w zadaniach jako autorzy 

- komentowania postów i brania udziału w wyzwaniach jako komentatorzy 

- rozwiązywania pytań quizowych w szybkich strzałach sprawdzających Waszą wiedzę 

- z wszystkich tych 3 elementów jednocześnie także tworzymy jedną z klasyfikacji 


Na stronie http://fandoms.pl/topfandoms możecie już teraz sprawdzić ile punktów udało Wam się wykręcić . Dzielcie się śmiało ze znajomymi i shareujcie Wasze wyniki w grupach. Angażujcie ludzi, pamiętajcie że w grupie siła :) 

Co i jak można wygrać w akcji WCC ?

W tym roku dajemy Wam szansę na zgarnięcie 3 biletów na Warsaw Comic Con (20-22 kwietnia) dla 2 najlepszych osób z 5 najlepszych fandomów akcji z podziałem na autorów, komentatorów oraz odpowiadających w quizach . Nagrodzimy zatem:

- 10 osób - najlepszych autorów z 5 fandomów (po 2 na fandom)

- 10 osób - najlepszych komentatorów z 5 fandomów (po 2 na fandom)

- 10 osób - najlepszych odpowiadających w quizach z 5 fandomów (po 2 na fandom) 


W sumie więc bilety otrzyma od nas 30 najlepszych osób . W sytuacji, gdy np. wg klasyfikacji dane osoby się powtórzą, wówczas wygrywa następna osoba wg rankingu. 


Osoby te wybierzemy w bardzo prosty sposób. Tutaj: http://fandoms.pl/topcompshort (oraz jak zawsze - w prawych blokach strony głównej) znajdziecie listę fandomów z podziałem na każdy z tych trzech sposobów . Na górze strony natomiast będziecie mogli przejść do wyświetlenia dokładnego wyniku w każdym z fandomów - znajdziecie tam ranking indywidualny punktów z podziałem na każdy z 4 rankingów - autorów, komentatorów, quizów i łączny . W ten sposób macie cały czas pełną kontrolę nad tym co się dzieje i widzicie który fandom oraz jak angażuje się w naszej zabawie .


18 kwietnia o godzinie 22:00 podsumujemy rankingi i wyciągniemy po 2 osoby z 5 najlepszych w fandomów w każdym rankingu - w sumie 30 osób .


Organizacja Warsaw Comic Con planuje zaoferować dodatkowo gadżety WCC w ramach nagród, gdy okaże się , że akcja osiągnie duże zainteresowanie.

Nagrodą główną jest jednak bilet GOLD na Warsaw Comic Con

...i tu już sprawa jest naprawdę konkretna. Co by nie mówić, bilet Gold to nie tylko 3 dniowy wstęp na imprezę, ale także liczne gadżety, miejsce w strefach gold podczas spotkań z Gwiazdami , a także 2 vouchery gold i 6 silver na zdjęcia i autografy od Gwiazd ...i parę innych rzeczy. Taka nagroda to już bardzo konkretny zastrzyk emocji dla każdego fana z Waszych fandomów. Wywalczyliśmy dla Was taki bilet . Wygra go najlepsza osoba z rankingu ogólnego ze zwycięskiego fandomu..


A zatem - zaangażowanie grupowe jest niezwykle ważne - pamiętajcie o tym !


Na nic zda się Wasze np. 10 tys. punktów , podczas gdy inni będą mieć ich zaledwie kilka. Znacznie większe szanse będzie miał wówczas fandom z kilkoma osobami po  np. 3-4 tys. punktów . Łączny wynik takiej ekipy będzie większy, a ten może być kluczowy, by znaleźć się na liście zwycięzców, a także powalczyć o główną nagrodę - bilet Gold .

Zabawa rusza o północy !

Zacznijcie już tworzyć treści - od północy ranking zostanie wyzerowany a zbieranie punktów zacznie się na dobre i potrwa 3 tygodnie (bez zerowania go w międzyczasie). Dzięki podstronom z rankingami punktacji będziecie mieć całą sytuację nieustannie pod kontrolą, a wygrana zależy tylko od Waszego grupowego oraz indywidualnego zaangażowania . Pamiętajcie jednak, że na Fandoms pokazuje, że w Fandomach jest siła , dlatego walczcie, by zebrać największą ale też najbardziej kreatywną ekipę do tworzenia , komentowania treści i udziału w quizach. Zapewne każdy będzie dobry w czymś innym - podejmijcie dobre decyzje ! :)


I pamiętajcie - w tej akcji możecie jednocześnie wspierać dowolną ilość fandomów :)

Chcę w to zagrać - jak zacząć ?

Wystarczy zarejestrować się (i zalogować) do naszego serwisu i... gotowe ! Chcesz o czymś napisać? Klikasz w czerwony przycisk: Napisz coś -> Post i ...powodzenia ! Widzisz ciekawy post / wyzwanie, które chcesz skomentować ? Po prostu to zrób :) A może znasz odpowiedź w quizie, który opublikowaliśmy? Wspaniale! Wyświetl pytanie, szybko odpowiedz na nie  i...ciesz się z punktów dla swojej ekipy :)


ZAPRASZAMY wszystkie fandomy serialowe, książkowe, filmowe i gamingowe , które chcą się z nami pobawić. W szczególności zachęcamy fandomy, których gwiazdy będą na evencie . Więcej informacji o wydarzeniu (20-22 kwietnia, Warszawa, PTAK Warsaw Expo) znajdziecie na http://www.warsawcomiccon.pl . Aktualnie współpracujemy już z wieloma ekipami, jeśli jednak do tej pory się do Ciebie jako administratora grupy/fanpagea związanego z danym fandomem - nie odezwaliśmy , zrób to szybko , pisząc do nas tutaj: http://fandoms.pl/feedback :) Odezwiemy się, jeśli będziemy zainteresowani takową współpracą .


Grupom/fanpageowm/stronom partnerskim dla naszej akcji WCC oferujemy m.in. :

- promocję grupy pod wszystkimi postami związanymi z danym fandomem na Fandoms.pl (!)
- promocję grupy na grupie (prawo promowania swojej grupy u nas) i innych social mediach Fandoms

- promocję akcji grupy na portalu, a także w ramach narzędzi marketingowych np. wiadomości push

- szansę otrzymania akredytacji , gdy dana grupa ma jakiś konkretny pomysł na udział w evencie WCC

- inne, ustalane indywidualnie


Jak więc widzicie - oferujemy wiele, crosspromocja z nami to współpraca uczciwa, wymierna, określona obustronnym zaufaniem . Zapraszamy !

Ciąg dalszy nastąpi

Teraz już czekamy na Wasze pierwsze posty, niebawem też pojawią się pierwsze wyzwania i quizy oraz ogłosimy pierwsze zadania :) To może być naprawdę kapitalna zabawa - wierzymy, że się z nami pobawicie tak, jak kiedyś i że akcja będzie świetnym nowym początkiem serwisu.


Życzymy tego Wam i sobie, bowiem mamy jeszcze wiele pomysłów na rozwój różnorodnych fandomów oraz możliwości jakie możemy w zamian zaoferować. Gwarantujemy , że warto. A jak bardzo, przekonacie się czytając nasze posty w najbliższych dniach o tym, co ostatnio na portalu się pojawiło. A uwierzcie, zmian jest tyle, że będziecie zaskoczeni. W sumie - możecie nawet sami spróbować je odkryć. A nuż się uda ! :) 


...Okej. łapcie pierwsze wyzwanie w tym poście ! Zwycięzca otrzyma punkty do wskazanego przez siebie w komentarzu fandomu (a jak nie poda, to się odezwiemy, spokojnie;) ) . Tak, to wyzwanie wliczy się już w tą akcję więc warto wziąć udział  :)


POWODZENIA ! Fajna akcja? Dajcie znać w komentarzach :D ZACZYNAMY <3 ! Start akcji o północy ! :)


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
6
OK
42
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
1
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 16408 punktów za:

Jakość:20Popularność:15616
Wsparcie:408Ocena i wartość ocen:63
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:329
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,139,827 pkt
15,616 czytelników Mar 30, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

26 Komentarzy

kacper0623 Użytkownik 313,387 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zdaniem warto wybrać się na Comic Con w Warszawie, ponieważ jest to niesamowita okazja na poznanie swoich idoli. Oprócz tego WCC to nie tylko impreza serialowo-filmowa. Są przecież również strefy cosplay'owe, strefy książkowe, strefy gier planszowych itd. Uważam, że przeżycia będą niesamowite bo z roku na rok Comic Con staje się coraz lepszy no i może kto wie, w przyszłości może dogonimy zagraniczne odpowiedniki.
W przypadku mojej wygranej punkty chciałbym przeznaczyć użytkownikowi  Kingi Nosek, bądź jeśli też nie będzie możliwa taka opcja, to fandomowi The Originals ! Pozdrawiam również przy okazji tegoroczną supergwiazdę czyli Daniela Gillisa, i trzymam kciuki żeby na przyszłą edycję zaprosili kogoś z OUAT <3 Nie obraziłbym się za np. Adelaide Kane czy Lucy Hale.
+5 głosów
Mar 30, 2018
Kinga Nosek Użytkownik 170,378 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zdaniem, z edycji na edycję coraz to bardziej opłaca się jechać na Comic Con, nawet pomimo zabójczych dla niektórych cen. Repertuar gwiazd naprawdę się rozszerza, a z każdą edycją pojawiają się coraz to ciekawsze, tak jak teraz supergwiazda - Daniel Gillies. Jest to świetna okazja porozmawiania z ulubioną serialową/filmową postacią, zapytania go o odczucia wobec granej roli, bądź zapytać o cokolwiek innego w granicach dobrego smaku oczywiście. Również takie eventy są świetną formą na poznanie nowych, ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nieraz to właśnie te filmy czy seriale pomagają zbudować najlepsze przyjaźnie. Comic Con to po prostu miejsce, gdzie wszystko może się zdarzyć i w pewnym sensie ta jego nieprzewidywalność jest najlepszym, co może się zdarzyć.
+4 głosów
Mar 30, 2018
Galopujący Jeleń Użytkownik 289,922 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim skromnym zdaniem warto wybrać się na Warsaw Comic Con, nie tylko z powodu, że pojawiają się tam nasze ulubione gwiazdy z fantastycznych seriali/filmów, ale także z okazji organizowanych targów gier, książek itp. Te wszystkie okazje mogą świetnie połączyć wszystkie fandomy w jedność. Mało tego istnieje jeszcze cosplay - największy w całej Polsce! Idealnie dopasowane stylizacje do danej postaci z gier czy książek pozwalają nam nacieszyć oko i również pyknąć ciekawą fotkę. ;) W tej edycji moje serduszko porwał Richard z The 100 i chciałbym bardzo się pojawić dla niego tam, jeszcze nie wiem czy mi się uda pojechać - ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z moim planem i spełnię swoje jedno z wielu marzeń!
+4 głosów
Mar 31, 2018
tnjaheda Użytkownik 1,297 pkt
OPCJA WYZWANIA
Warsaw Comic Con jest jednym z najlepszych polskich konwentów. Dopiero się rozkręca, więc nie ma tak wielkiej popularności, co inne cony na świecie. Mimo wszystko jego popularność szybko wzrasta i jestem pewna, że z kolejnymi edycjami będzie coraz bardziej.

Przede wszystkim jest to festiwal fantastyki, który łączy ludzi z całej Polski i nie tylko. Będąc tam doświadczyłam, że przyjeżdzają również osoby z zagranicy. Konwent ten łączy bowiem ludzi o takich samych zainteresowaniach.

Ma wiele możliwości. Przyjeżdża na niego wiele popularnych i znanych aktorów z seriali i filmów dla każdej grupy wiekowej. Dzięki temu można spotkać swojego idola: zdobyć autograf; zrobić sobie z nim zdjęcia; powiedzieć jak bardzo się go kocha; po prostu mieć możliwość go zobaczyć na żywo.

Ale Warsaw Comic Con nie jest tylko imprezą filmowo-serialową. Znajdziecie tam dosłownie wszystko dla siebie. Między innymi strefy cosplay’owe, obejmujące pokaz cosplay oraz konkursy. Można tam zobaczyć wielu genialnych i kreatywnych cosplayerów, podziwiać ich prace, zrobić sobie z nimi zdjęcie czy spytać o radę.

Na konwencie znajdziemy również strefy książkowe czy tez gier, których również są prowadzone konkursy. Co do gier nie mogę się za dużo wypowiedzieć. Mimo wszystko widziałam, że była do wypróbowania technologia wirtualnej rzeczywistości, co może być kolejnym argumentem dla fanów vr lub dla osób, które zawsze chciały zobaczyć jak to jest.

 Jeśli pragniemy wielu pamiątek nie można zapomnieć o stoiskach, których również jest masa. Jest na nich wiele fandomowych koszulek, poduszek, kubków, przypinek o tematyce serialowej, książkowej, a także komiksowej.  Krótko mówiąc, czego dusza zapragnie.

 Na Comic Conie oprócz atrakcji i pamiątek uczestnicy doznają niesamowitych wrażeń, wspomnień i przyjaciół.

Uważam, że warto się wybrać na festiwal, znany pod nazwą Warsaw Comic Con, ponieważ ma wiele do zaoferowania i na własnych przeżyciach mogę powiedzieć, że uczestnictwo w tym jest magiczne i nie do opisania.
+3 głosów
+1000
Mar 31, 2018
B_asia Użytkownik 12 pkt
OPCJA WYZWANIA
Według mnie Warsaw Comic Con przedstawia Polskę w innym świetle. Pokazuje, że Polskę też stać na eventy, które mogą się cieszyć sławą na całym świecie. Osobiście gdybym tam pojechała, byłoby to spełnienie moich marzeń, gdyż mogłabym poznać aktorów  z drugiej strony... Jako ludzi, nie jako postacie filmowe czy serialowe, ale jako ludzi, którzy mają swoje życie prywatne jak i umieją się wcielić w całkiem inną osobę. Byłoby to dla mnie fantastyczne przeżycie. Mam nadzieję też, że poznałabym tam osoby o tych samych pasjach co ja i mogłabym nawiązać nowe znajomości.
+2 głosów
Mar 31, 2018
Zosia Sosnowska Użytkownik 428 pkt
OPCJA WYZWANIA
Jak dla mnie warto jechać na Comic con ponieważ można poznać wielu ludzi o tych samych  zainteresowaniach, właśnie tak część osób poznała swoich przyjaciół. Jest to pewien rodzaj integracji fandomów. Można spełnić swoje marzenia i poznać ulubionego aktora. Niespodziewalam się że organizatorzy wkladają w to tyle serca. Dzięki nim mam szansę poznać Richarda z the 100. Z roku na rok pojawiają się coraz ciekawsi atorzy, ale nie jest to jedyny argument. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, nawet jeśli ktoś nie lubi seriali (oczywiście jest to niemożliwe). Na WCC są nie tylko strefy dla fanów seriali i to jest właśnie super!!!  Warto tam przyjechać nawet dla samych gier i zabaw. Można poznać ludzi z różnych części Polski. Myślę że za parę lat będzie to największa impreza w Polsce. Polacy są mało zintegrowanym narodem Ale dzięki takim projektą to się zmienia. Osobiście nigdy nie byłam Ale jest to moje marzenie i zamierzam je spełnić.
+2 głosów
Mar 31, 2018
Ioulia Użytkownik 128 pkt
OPCJA WYZWANIA
Warsaw Comic Con jest swietna okazja, zeby spotkac swojego ulubionego aktora, przybic mu pione i zrobic z nim zdjecie. Poza tym atmosfera jest tam naprawde niesamowita, szczegolnie w trakcie paneli. Oprocz samych atrakcji, ktore przygotowuje WCC mozna spotkac mase swietnych ludzi. Ceny wejsciowek tez sa bardzo dobre wiec jest to duzy plus.
+2 głosów
Mar 31, 2018
Natt Użytkownik 993,253 pkt
OPCJA WYZWANIA
Dla mnie warto wybrać się na Warsaw Comic Con ponieważ jest to przede wszystkim świetna inicjatywa. Można zobaczyć chociażby swoich ulubionych aktorów, których do tej pory oglądaliśmy jedynie w telewizji czy laptopie. Jest to także okazja do poznania nowych osób które mają takie same zainteresowania co ty, oraz lubią to samo. Są to też wspaniałe wspomnienia które zostają z nami na całe życie. Liczba znanych aktorów którzy pojawią się na wydarzeniu z roku na rok rośnie, więc nawet za te ceny warto się tam zjawić. Dużo osób ma okazję spełnić swoje marzenia, zrobić sobie zdjęcie ze swoim ulubieńcem czy kupić jakieś pamiątki. Ja osobiście bardzo bym chciała spotkać dwójkę aktorów z Riverdale którzy w tym roku pojawią się na Warsaw Comic Con, i dlatego też walczę u punkty właśnie dla fandomu Riverdale :)
+1 głos
Mar 31, 2018
Daria Racińska Użytkownik 528 pkt
OPCJA WYZWANIA
Warto pojechać, dla samej atmosfery
Poznałam tam niesamowitych ludzi, z niektórymi do tej pory utrzymuje kontakt. To jest niesamowite że z ludźmi z którymi widzę się pierwszy raz w życiu (podczas stania w kolejkach) rozmawia się tak jakbyśmy znali się od zawsze:)
Oczywiście jest to również szansa na spotkanie ukochanych aktorów, ale tego chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać hahaha
+1 głos
Mar 31, 2018
xluvmyalex Użytkownik 2 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zdaniem warto wybrać się na to wydarzenie ,ponieważ możemy spotkać swojego idola/idolkę,poznać dużo osób,które mają podobne do nas zainteresowania,co czasami może wydawać się trudne,w dzisiejszych czasach trudno nawiązać znajomości z innymi ludźmi,ponieważ większość osób jest zapatrzona w telefon.Dzięki takiemu wydarzeniu mamy szansę na poznanie np.nowych gwiazd,nowych komiksów,książek,seriali.Jest to najzwyklej mówiąc duża okazja do przełamania się dla osób,które są nieśmiałe,oraz dla tych śmiałych również do poznania nowych,wspaniałych osób.
+1 głos
Mar 31, 2018
Lena Brodzik Użytkownik 2 pkt
Moim zdaniem, warto wybrać się na Warsaw Comic Cin, ponieważ jest to świetne wydarzenie. Można spotkać swoich idoli, osoby, które podziwiamy i na których spotkaniu nam zależy. Oprócz tego można poznać wielu wartościowych ludzi ze swojego fandomu, obejrzeć  (lub pokazać swoje) cosplaye. Takie wydarzenia dają możliwość spędzenia miłego czasu w gronie osob, które lubią to samo co my. Dowiedzieć się ciekawych rzeczy o uniwersach, które nas interesują. Kupić gadżety z tego uniwersum, zobaczyć wiele rzeczy w tym klimacie. Osobiście zależy mi na spotkaniu aktorów z Riverdale, oraz poznania ludzi z tego fandomu.❤
+1 głos
Mar 31, 2018
Smileuska Użytkownik 4 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zdaniem warto wybrać się na Warsaw Comic Con, ponieważ przede wszystkim możesz poznać ludzi, którzy tak samo jak ty interesują się jakimś aktorem, serialem, serią komiksów, rysownikiem etc. Jeżeli mamy odpowiedni bilet możemy udać się na panel z danym aktorem i zadać mu pytanie (skorzystała z tego ostatnio dziewczyna która zadała na PaleyFest pytanie do Cole'a o jego "związek" z serialową Betty - chyba nie tylko ja zastanawiam się co miał na myśli mówiąc "no comment"). Możemy również zrobić sobie zdjęcie z naszym idolem co jest po prostu cudowną możliwością... Takie zdjęcia to cenne pamiątki, tym bardziej, że nie mamy szansy spotkać takiej osoby na ulicy i poprosić o zdjęcie. Super opcją jest też autograf (ja osobiście zastanawiałam się całe życie nad ideą właśnie autografów, ale fakt że trzymasz w ręce podpis swojego ulubionego aktora to już coś wielkiego). Kolejną sprawą wartą wizyta na WCC jest możliwość zobaczenia genialnych cosplayerów i jeśli ktoś zajmuje się tym może wzbogacić swoją więdzą bądź wystartować w genialnych konkursach, w których można wygrać naprawdę sporo. Ostatnia rzecz (chyba, że o czymś nie wiem :) to możliwość pogrubienia swojej kolekcji figurek i innych gadżetów ( a co za tym idzie wychudzenia portfela, ale myślę, że osoba jadąca na WCC liczy się z tym, że nie da się po prostu wyjść bez niczego - no po prostu się nie da). Teraz jednak będzie ostatnia rzecz ;). Genialna atmosfera panująca tam to coś co każdy musi poczuć.
+1 głos
Mar 31, 2018
Kamilkaxx Użytkownik 40,878 pkt
OPCJA WYZWANIA
Hmmm.. Dlaczego warto jechać na Warsaw Comic Con? Jest dużo "plusów", chociaż możemy znaleźć  również "minusy" jak bardzo wysokie ceny biletów. Jednakże uważam że każdy prawdziwy serialomaniak powinien odwiedzić to wydarzenie! Dlaczego? Jest to prawdziwy raj i spełnienie wszystkich marzeń. Możliwość spotkania się z gwiazdami, zrobienia pamiątkowych zdjęć czy wzięcie autografów. Przy okazji można popodziwiać przystojnych aktorów czy piękne aktorki ;) Jeśli chodzi o fandom to Riverdale <3 Ten serial sprawdził że stałam się serialomaniakiem, przy okazji jest to też jednym z moich ulubionych.
+1 głos
Mar 31, 2018
julka85168 Użytkownik
Wyjazd na WCC to spewnoscia ogromne przeżycie. Na pewno każdy z nas jest ciekawy jak bohater serialu zachowuje się na żywo, czy czy aktorzy są tacy jak w wywiadach. Mamy możliwość zrobienia sobie zdjęć, które są pamiątką na zawsze nawet gdy serial się skończy. Jeśli chcemy lepiej poznać naszych ukochanych bohaterów nie ma lepszej rzeczy niż WCC. Swoje punkty chciałabym przeznaczyc na fandom Riverdale. Ale przecież Warsaw Comin Con to nie tylko seriale. Impreza ta jest poświęcona również filmom i książkom. Uważam, że nie muszę dodawać nic więcej. Jest to nielada gratka dla wszystkich fanów sztuki filmowej, seriali oraz książek.
+1 głos
Kwi 1, 2018
Nisia0509 Użytkownik 2,088 pkt
OPCJA WYZWANIA
Uważam że warto wybrać się na Warsaw Comic Con ponieważ dzięki temu wydarzeniu można poznać swoich idoli, porozmawiać z nimi, jeżeli ma się jakieś pytanie to napewno dostaniesz odpowiedz na nie oraz także zrobić sobię z nimi zdjęcie czy zdobyć autograf. Jednak na tej imprezie jest nie tylko strefa filmowa i serialowa ale również cospley'owa, książkowa oto. Takie eventy kiedyś były tylko za granicą a teraz można przeżyć to na własnej skórze, dzięki tym niesamowitym organizatorom ten Comic Con jest z roku na rok coraz lepszy. Może ceny trochę zniechęcają,ale warto kupić ten bilet i spełnić swoje marzenia,a dla tych co niestety nie mają możliwości kupna,organizacja imprezy zawszę ogłasza różne konkursy na bilety czy nawet karnety. Więc na co czekasz,kup bilet i przeżyj to na własnych oczach,zobaczysz że nie pożałujesz i polecisz to swoim znajomym by w przyszłym roku znaleźć się na wydarzeniu w gronie przyjaciół i świetnie się bawić.
+1 głos
Kwi 1, 2018
zuzia11 Użytkownik 45,310 pkt
OPCJA WYZWANIA
Przede wszystkim to jest w szczególności zabawa, ale nie zapomnijmy o tym, że dla wielu spełnienie marzeń! To jest ogromna szansa na wygranie biletu oraz spotkanie swoich idoli i postacie z seriali.
0 głosów
Mar 30, 2018
Jessonx Użytkownik 316,330 pkt
OPCJA WYZWANIA
Byłam na poprzedniej edycji więc śmiało mogę powiedzieć że jest tam fajna atmosfera. Dużo pozytywnych emocji ze względu iż spotyka się w końcu swoich idoli. Można też poznać wiele ciekawych ludzi :))
0 głosów
Mar 30, 2018
JakubWichowski Użytkownik 228,495 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zdaniem warto wybrać się na WCC, ponieważ jest to jedyna okazja, by spotkać naszych ulubionych zagranicznych aktorów z ulubionych seriali. Wiadomo przecież, ze zagraniczni aktorzy rzadko kiedy przyjeżdżają do Polski. Taki event to nie lada gratka dla fanów seriali, w tym i dla mnie.
0 głosów
Mar 31, 2018
Patrycja Żukowska Użytkownik 7 pkt
Warsaw Comic Con to przede wszystkim spełenienie marzeń.Poznanie osoby która może być dla nas przykładem. Poza tym WCC to także spotkania z różnymi ludźmi, cosplay'e i miło spędzony czas w super towarzystwie.Ludzie którzy mieszkają w róznych częściach Polski mogą zintegrowac sie na tym jednym spotkaniu poprzez wspólne tematy.Warsaw Comic Con z roku na rok coraz bardziej się rozwija i nawet najbardziej wymagająca osoba znjdzie coś dla siebie i będzie dobrze się bawić:)
0 głosów
Kwi 1, 2018
Konrad Adamowicz Użytkownik 118 pkt
OPCJA WYZWANIA
Według mnie warto sie wybrac na warsaw comic con z wielu powodów a najwazniejszym chyba jest to ,ze poznanie kogos osobiście zrobienie sobie z nim zdiecia a nawet krotkiej rozmowy dla fana jest czymś naprawde wielkim i czymś czego na pewno sie nie zapomni.
0 głosów
Kwi 1, 2018
Dagmara Fienger Użytkownik 5 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zdaniem warto wybrać się na WCC, aby poznać bardziej osobiście aktorów naszych  ulubionych seriali, ale nie tylko, można też zainteresować się nowym serialem. Wiadomo tez, ze panuje tam świetna atmosfera i można poznać nowe osoby. Jedno jest wiadome- jest super zabawa i wspaniała atmofera przy ulubionych serialach. W razie wygranej chciałabym przeznaczyć dla riverdale.
0 głosów
Kwi 2, 2018
Jagoda Sawka Użytkownik 69,344 pkt
Pojechanie na jakikolwiek Comic Con to moje marzenie odkąd zaczęłam interesować się głębiej serialami oraz filmami. Dlaczego tak bardzo chcę tam pojechać? Zobaczenie tych wszystkich aktorów, których normalnie widzi się tylko na ekranie to z pewnością niesamowite uczucie. Sama myśl, jak oni to robią, że przekazują tyle uczuć i są w tym okropnie dobrzy, a ja mogę teraz ich zobaczyć na żywo. To niesamowite! Ale oprócz spotkania ulubionych aktorów, czy też nawet idoli, najważniejsza jest po prostu... zabawa.
Na takim wydarzeniu możemy poznać ludzi, którzy interesują się tym samym co my, którzy są w pewnym stopniu do nas podobni. Tyle osób o takich samych zainteresowaniach spotyka się w tym samym miejscu... To po prostu super uczucie móc porozmawiać z kimś takim, podzielić się swoimi myślami, uczuciami. To naprawdę piękne i bardzo chciałabym w przyszłości też zorganizować taki event, przez który mnóstwo ludzi o tych samych zainteresowaniach mogło by się spotkać i podzielić swoją pasją z kimś innym.
0 głosów
Kwi 3, 2018
klaudiamarciniak Użytkownik 1 punkt
Moim zdaniem przygoda jaką spotyka się na Comic Conie to coś wielkiego, niesamowitego. Coś czego na codzień nie możemy przeżyć. Osoby, które wybierają się tam nie zdają sobie sprawy jak jest tam super. Można poznać nowych, przemiłych ludzi, poznać i zobaczyć swoich idoli czy przebrać się i zrobić cosplay postaci. Gdy jestem na Comic Conie czuje się jak w nowej innej i odległej planecie, gdzie wszystko jest idealne, gdzie czuje się sobą pośród wspaniałych ludzi i właśnie dlatego warto tam jechać nie tylko, aby zobaczyć swojego ulubionego aktora co jest też ważne, ale żeby super się bawić i kogoś poznać, świetnie się bawić w atmosferze jaka daje nam ten festiwal
0 głosów
Kwi 3, 2018
Ania Stępniak Użytkownik 7 pkt
OPCJA WYZWANIA
Uwazam ze warto wybrac sie na WCC poniewaz mozemy dowiedziec sie wiele ciekawych rzeczy takich jak poznanie swojego idola filmowego mozemy dowiedziec sie jak zyje sie przed kamerą tak I jak poza nią mozemy poduczyc sie jezyka obcego w ktorym mowia nasi idole kazdy z nas moze zrobic sobie zdjecie oraz zdobyc autograf aktora pozatymjest toogromne przezycie jesli zobaczy sie kogos kogo oglada sie prawiecaly czas w telewizji czy w internecie osoba ktora spotkala sie z takim czyms jest szczesliwa to ogromne emocje
0 głosów
Kwi 3, 2018
Agata Stepniewska Użytkownik 8 pkt
Moim zdaniem wybrać się warto,chociażby po to aby przeżyć ten ciekawy klimat ,poznać swoich idoli ,spełnić marzenia czy też wpaść żeby mieć wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wspomnienia na długie lata
0 głosów
Kwi 7, 2018
naticzak Użytkownik 7,345 pkt
O ktorej beda wyniki? Bo ja nie cierpliwa jestem xD
0 głosów
Kwi 18, 2018
kacper0623 Użytkownik 313,387 pkt
Z tego co pisał Piter na grupie, to jutro do południa powinny być ;)
naticzak Użytkownik 7,345 pkt
Okej dzięki

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
149 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 149 Gości
Dziś posty czytano : 21140 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  568514 punktów
 2. Young Stars Festival
  45370 punktów
 3. Bartek Lovers
  44016 punktów
 4. Potterheads
  40656 punktów
 5. Supiwerki
  40536 punktów
 6. The 100
  39478 punktów
 7. SikorskiSquad
  34766 punktów
 8. Arturonators
  30563 punktów
 9. SERIALE
  25858 punktów
 10. GRY
  23478 punktów
 11. Famous In Love
  22803 punktów
 12. Life Is Strange
  22575 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20231 punktów
 14. Domisiaki
  18644 punktów
 15. Once Upon A Time
  18273 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17717 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17437 punktów
 18. Forza
  14301 punktów
 19. Pretty Little Liars
  13339 punktów
 20. YOUNG STARS
  12917 punktów
 21. Sonbird Team
  10895 punktów
 22. Remonators
  10434 punktów
 23. Eurowizja
  10296 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  9312 punktów
 25. Shawn Mendes Army
  9233 punktów
 26. Dua Lipa
  8049 punktów
 27. TALENTY
  6528 punktów
 28. MUZYKA
  6503 punktów
 29. Playstation VR
  6239 punktów
 30. FILMY
  5857 punktów
 31. Nintendo
  5391 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5313 punktów
 33. Detroit
  5015 punktów
 34. Tomb Raider
  4959 punktów
 35. Stranger Things
  4803 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4647 punktów
 37. INNE
  4642 punktów
 38. Progress Armia
  4303 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4285 punktów
 40. The Originals
  4253 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4060 punktów
 42. Bambinos
  4057 punktów
 43. Young Stars News
  3368 punktów
 44. Sport
  3013 punktów
 45. K-Pop
  2770 punktów
 46. American Horror Story
  2618 punktów
 47. God Of War
  2576 punktów
 48. YOUTUBE
  2346 punktów
 49. Kortezjanie
  2128 punktów
 50. Puthinators
  1948 punktów
 51. Sony Playstation
  1845 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  973 punktów
 54. FPS
  896 punktów
 55. Temorki
  861 punktów
 56. Team Rieger
  820 punktów
 57. R5Family
  664 punktów
 58. Zosiaki
  571 punktów
 59. Arianators
  566 punktów
 60. Kluseczki Olgi
  564 punktów
 61. PC
  556 punktów
 62. Uncharted
  491 punktów
 63. LUDZIE
  452 punktów
 64. Directioners
  350 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  321 punktów
 66. Soy Luna
  313 punktów
 67. #talentobranie
  297 punktów
 68. 5SOSFam
  285 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  183 punktów
 71. Beautilles
  168 punktów
 72. The Good Place
  156 punktów
 73. Selenators
  147 punktów
 74. Donaty Agaty
  111 punktów
 75. Orlandonators
  110 punktów
 76. Strzelanki
  110 punktów
 77. Podróże
  98 punktów
 78. Swifties
  79 punktów
 79. Far Cry
  57 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1154 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  53 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post