+3 głosów
Kilka słów od autora:
Co tu dużo mówić, mam nadzieję, że wam się spodoba i wyrazicie swoją opinię w komentarzu!
(postid: 328590) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Chcesz wiedzieć jakie związki są najbardziej lubiane przez fanów? A może chcesz poczytać o ulubionej parze? Jeśli tak ten post jest właśnie dla Ciebie!

1.Linctavia - Lincoln i Octavia

Groźny ziemianin i dziewczyna spod podłogi, dla wielu osób jest to dość irracjonalne połączenie. Osoby z dwóch kompletnie różnych światów, których połączyło wspaniałe uczucie. Śmiało mogę stwierdzić, że Linctavia to ulubiony ship fanów The 100, rzadko można spotkać osobę która nastawiona jest do tej cudownej pary negatywnie. Lincoln od początku starał się bronić Octavię i dbać o jej dobro, nawet wbrew zakazom komandor, natomiast Octavia, w chwili gdy setka złapała i torturowała Lincolna, Octavia była jedyną, która broniła go, opiekowała się i martwiła o niego. Ta cudowna historia dała początek wspaniałemu związkowi, który przetrwał 3 sezony.

2.Bellarke

Bellarke czy Clexa? To jeden z głównych sporów fanów Setki. Niemniej jednak można powiedzieć, że oba są naprawdę dobre. Bellarke to idealny przykład na to jak ważna jest przyjaźń i wsparcie drugiej osoby. Pomimo, że bohaterowie ani razu nie przyznali się do uczuć do drugiej osoby, fani głęboko wierzą, że Bellarke wkrótce stanie się prawdziwe. Nie ukrywajmy, wydarzenia w serialu oraz dialogi prowadzone między bohaterami kierują się w stronę Bellarke.  Chemia między tą dwójką wisi w powietrzu!

3.Clexa

Co będzie gdy przywódcy dwóch skłóconych ze sobą klanów poczują do siebie coś więcej? Napewno zakończy się to ogromną walką o pokój jak i o uczucie. Jest to poszukiwanie złotego środka, między zwyczajami, tradycjami i zasadami. Pomimo wielu kłótni i zdrad dziewczyny znalazły drogę by być razem. Ich uczucie było naprawdę ogromne. Po stracie Lexy, Clarke, która przeżyła to naprawdę ciężko walczyła o jej dobre imię i zgodę między klanami, bo wiedziała, że tego właśnie pragnęłaby Lexa. Jej osoba motywowała ją do dbania o swój lud. Czy to nie miłość bezgraniczna?

4.Murven

Od nienawiści do miłości jest tylko jeden krok. Czy to powiedzenie sprawdzi się też w przypadku Murven? Pomimo krzywd, które Murphy wyrządził Raven, w ostatnim sezonie ta para złapała naprawdę dobry kontakt i nawiązała się między nimi ciekawa relacja. Dużo osób liczy na nadejście Murven w piątym sezonie tej serii i przyznam, że sama do nich należę, jednak żeby doszło to do skutku Murphy musiałby opuścić Emori, którą podobno kocha. Czy będzie w stanie z tego zrezygnować? A może już coś się zmieniło przez 5 lat w kosmosie?

5.

A jakie są wasze ulubione shipy? Dajcie znać w komentarzach!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 400 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
28
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
1
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2519 punktów za:

Jakość:420Popularność:1795
Wsparcie:190Ocena i wartość ocen:89
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:99
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o The 100 na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Allixson Użytkownik 1,325 pkt
1,795 czytelników Kwi 3, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

7 Komentarzy

xalastormer VIP 34,840 pkt
OPCJA WYZWANIA
Linctavia :(
Idealnie do siebie pasowali. Była to przede wszystkim zdrowa i mobilizująca relacja. Dzięki Lincolnowi Octavia w końcu się odnalazła w świecie,miała motywację do rozwijania swojego charakteru. Wydaje mi się,że gdyby nie on,to postać Octavii rozwinęłaby się w kompletnie innym i być może negatywnym kierunku. Szkoda,że ich historia skończyła się jak skończyła. Octavia może już nigdy się nie pozbierać po takiej stracie :(
+3 głosów
+500
Kwi 3, 2018
creative nickname Użytkownik 333 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej wspierałam Linctavię.
Octavia i Lincoln pochodzili z dwóch różnych światów. O, została wychowana w kosmosie, na Arce, a Lincoln na Ziemii, wśród ziemian. Kiedy Lincoln został złapany i torturowany przez członków setki, a Octavia mu pomogła, wiedziałam, że wyniknie z tego coś wspaniałego. I tak się właśnie stało. Uważam, że połączyła ich prawdziwa miłość. Oboje zaufali sobie nawzajem i dbali o swoje dobro. Lincoln nie postrzegał Octavii jako małą dziewczynkę, a wojowniczkę. Ona zaś widziała w nim dobro i wiedziała, że jest zdolny do współczucia. Tak więc postrzegali siebie nawzajem inaczej niż wszyscy.
(uwaga spojler)
Ich związek przetrwał 3 sezony i myślę,że trwałby dłużej gdyby nie śmierć Lincolna. Jego śmierć
 była jedną z najsmutniejszych scen w całym serialu i muszę przyznać, ze płakałam na niej. Octavia, która widziała Pike'a celującego do klęczącego Lincolna, a zaraz po tym spadającego bezwładnie na ziemię, była załamana. Widziała śmierć osoby, którą kochała i nic nie mogła nic z tym zrobić. Na pewno ciężko było jej się po tym pozbierać i Lincoln jest i zostanie w jej sercu na wieki.
+2 głosów
Kwi 3, 2018
Galopujący Jeleń Admin 289,922 pkt
OPCJA WYZWANIA
Dla mnie najlepszym shipem jest Clexa i w sumie nie wiem o czym pisać, ale te dwie postacie pokazały jak bardzo można pokochać osobę tej samej płci bez względu na wszystko - miłość do drugiego człowieka jest czymś wspaniałym, idealnie w serialu była ukazana chemia pomiędzy Clarke i Lexą, nawet same aktorki bardzo dobrze odegrały swoje role. Nie będę spoilerować, bo nie chcę psuć innym serialu, ale bardzo dobrze, że Jason stworzył taki wątek z nimi.
+2 głosów
Kwi 3, 2018
Nisia0509 Użytkownik 2,088 pkt
OPCJA WYZWANIA
Byłam za Linctavia ❤️ i jestem za Bellarke
Linc i Octavia jak dla mnie byli dla siebie wsparciem oraz pomógł jej się odnaleźć.  Na początku nie pomyślałam że będą razem no bo bardzo się od siebie różnili ona była wychowywana w kosmosie pod podłogą a on na Ziemi ale jednak połączyła ich prawdziwa miłość. Za Bellarke jestem ponieważ jak to się mówi od nienawiści do miłości. Na początku nie lubili się ale widać było że z każdym dniem coraz lepiej im się dogadywało. Martwią się o siebie i ufają sobię bezgranicznie no chociaż każdy z nich czasem zawiódł ale uważam że potym jak Finn i Lexa zmarli a także dziewczyna Bellamyego to zasługują oni na szczęście i powinni być razem bo według mnie pasują do siebie. Ich przyjaźń jest prawdziwa ale wolałabym gdyby byli razem.
0 głosów
Kwi 4, 2018
Anna Jopek Użytkownik 146,937 pkt
OPCJA WYZWANIA
Wszystkie te pary są cudowne i wyjątkowe na swój sposób. No bo jak można nie kochać Linctavii. Ta para pokazała, że nawet dwa skłócone rody mogą odnaleźć wspólny język. Ale moje serduszko rozpadło sie na kawałki gdy zmarła Lexa.  Clexa to była tak piękna para. Lexa jak i Clarke wiele wyniosły z tej relacji. Uczyły sie od siebie nawzajem. Dbały o siebie i mimo zdrady Clarke potrafiła zaufać na nowo Lexie. Obie w piękny sposób się dopełniały i mimo, że osobno były wspaniałymi dowódczyniami to wspólnie  tworzyły jeszcze bardziej zgrany zespół i potrafiły rozwiązać najtrudniejszy problem.
0 głosów
Kwi 7, 2018
Konrad Adamowicz Użytkownik 118 pkt
OPCJA WYZWANIA
Linctavia to najlepszy ship ponieważ oni pokazują nam ze nie ważne zakat jesteś czy jaki masz odcień skory ale co kryje się w środku, gdy złapali Lincolna każdy był do niego złe nastawiony oprócz o.Tylko oba wiedziała ze nie miał złych zamiarów bo ja uratował, dla niego octavia nauczyła się mówić w jego języku i walczyć nie tylko za swoich ludzi
0 głosów
Kwi 15, 2018
Klaudia Brunaht Ekspert 3,113 pkt
Najlepsze shipy życia <3
0 głosów
Maj 27, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
151 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 151 Gości
Dziś posty czytano : 7442 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  554130 punktów
 2. Young Stars Festival
  44871 punktów
 3. Bartek Lovers
  43512 punktów
 4. Supiwerki
  39840 punktów
 5. Potterheads
  39837 punktów
 6. The 100
  38828 punktów
 7. SikorskiSquad
  32908 punktów
 8. Arturonators
  29726 punktów
 9. SERIALE
  25599 punktów
 10. GRY
  23066 punktów
 11. Life Is Strange
  22071 punktów
 12. Famous In Love
  21896 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20164 punktów
 14. Domisiaki
  18350 punktów
 15. Once Upon A Time
  17591 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17337 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17188 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13118 punktów
 19. YOUNG STARS
  12872 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12671 punktów
 21. Forza
  11209 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10192 punktów
 24. Eurowizja
  10092 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9279 punktów
 26. Dua Lipa
  7961 punktów
 27. TALENTY
  6454 punktów
 28. MUZYKA
  6407 punktów
 29. Playstation VR
  6138 punktów
 30. FILMY
  5731 punktów
 31. Nintendo
  5301 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5021 punktów
 33. Detroit
  4983 punktów
 34. Tomb Raider
  4924 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4593 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4536 punktów
 38. Progress Armia
  4280 punktów
 39. The Originals
  4230 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4174 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3969 punktów
 42. Bambinos
  3801 punktów
 43. Young Stars News
  3219 punktów
 44. Sport
  2844 punktów
 45. K-Pop
  2739 punktów
 46. American Horror Story
  2597 punktów
 47. God Of War
  2526 punktów
 48. YOUTUBE
  2249 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1629 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  904 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  829 punktów
 56. Team Rieger
  782 punktów
 57. R5Family
  607 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  506 punktów
 60. Arianators
  490 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. Zosiaki
  395 punktów
 63. LUDZIE
  389 punktów
 64. Directioners
  315 punktów
 65. Soy Luna
  287 punktów
 66. FANDOMS TALENTS
  286 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  244 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  130 punktów
 74. Donaty Agaty
  100 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  94 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  976 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post