0 głosów
(postid: 329111) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

********* Kim jest BH?

Każdego z nas ciekawi,kim jest tak zwany Black Hood który niesie terror wobec małego miasteczka, aby ukarać wszystkich grzeszników za swoje czyny. Wielu z nas ma podejrzenia co do BH.Jedni mówią że to może być Hal,inni mówią, że to Chic,a inni jeszcze że to wujek Cheryl. I tak dalej. Czy te podejrzenia są słuszne? Czy może się mylimy? Każdy z nich (bynajmniej większość) ma coś za uszami, ktoś zgrzeszył, jedni mniej a drudzy bardziej....

Chic?

Największe podejrzenia padają na nie jakiego Chica. Chłopaka z wieloma twarzami...wieloma tajemnicami... Gdy Chic zamieszkał w domu Cooperów, atmosfera nie była taka jak dawniej. Hal wyprowadził się z domu(a raczej został z niego wyrzucony) a Betty bała się nawet zostawać we własnym domu, spać spokojnie z myślą że on śpi obok. Trzeba przyznać że jego postać wzbudza przerażenie i ciekawość w jednym😊. Jednak czy ten oto jakże bezbronny "chłopiec" mógłby być Black Hoodem? Jedynie kogo mógłby zamordować lub zrobić komuś krzywdę to Betty,Polly albo Halowi za to, że on przez wiele lat był samotny nie miał domu,rodziny,został osierocony a oni żyli sobie jak cudowna kochająca się rodzina nie wiedząc nawet o jego istnieniu. Chłopak wydaję się dziwny,psychiczny i przerażający,jednak uważam że Chic nie nadawałby się na BH. Prędzej to by się popłakał, jak to zawsze robił.😊😂

Hal?

Widziałam też, że padały podejrzenia co do Hala. Hmmm..... . Czy miał aż takie powody żeby nieść terror? Niezbyt dużo wiadomo o tej postaci. Dlaczego to właśnie on? Jaka przyczyna? Z tego co zobaczyłam po tylu odcinkach, on nie jest (bynajmniej dla mnie) mordercą. Jedynie, jak już mowa o morderstwie, kogo mógłby zabić to kogoś z blossomów ,z przyczyny chyba wiadomo jakiej? (Wieloletnia kłótnia między "klanem" Cooperów a "klanem" Blossomów.) Jednak w jednym z odcinków okazało się, że te dwa "klany" są ze sobą spokrewnione i w żyłach Cooperów płynie krew "rudzielców"😂. Ale wydaje mi się, że to go tylko zdenerwowało i nic poza tym. Bo jednak ma odrobiny serca i nie zamordował by lub zranił bliskich dla niego osób a szczególnie bliskich jego kochanej córeczki. Czyż nie??? Chociaż wszystko jest możliwe

Blossom?

Kolejną postacią jest brat bliźniak Cliffa Blossoma. (Niestety zapomniałam jego imienia). Nagle samobójstwo Cliffa a potem okazuje się że miał brata?? ... I ta historia skrywana między nimi!! Ahhh akcja, akcja,akcja, to co lubię w tym serialu😂. Ta postać jest bardzo interesująca i przerażająca. On i Mrs. Blossom knują coś za plecami Cheryl. Pozbyli się Jasona,Cliffa, chcieli zabić biedną babcię(niestety nie udało się im)a z Cheryl zrobili wariatkę i zamknęli ją wśród "czubków". I mam tu na myśli te chore siostry, które niby pomagają a to im powinien ktoś pomóc. Do rzeczy... Może on i pani ruda mają romans który od wieków był ukrywany? Być może. Jak wiadomo Blossomowie mają obsesję na punkcie pieniędzy, może później jako BH będą chcieli pieniędzy,przestaną mordować i wyjadą gdzieś bardzo daleko i będą we dwoje razem mieszkać w pięknym domku z widokiem. Hmmm wszystko jest możliwe ha,ha. Ten pan jest bardzo tajemniczy i nie zdziwiłabym się gdyby to właśnie byłby on.

Tall Boy?

Ostatnią podejrzaną osobą jest nie kto inny jak Tall boy. Hmmm... starszy mężczyzna z gangu serpents. Jest to postać rzadko pokazująca się w serialu, czy miał powód być mordercą?? Może chciał zwrócić na siebie uwagę?? A może chce się w jakiś sposób zemścić?? Sama nie wiem. W Riverdale dzieją się różne dziwne rzeczy...

Koniec

 Reasumując, Black Hood to postać która kryje swoje "ja" pod maską...Ile osób jeszcze zrani,zabije? Kiedy się podda? Kiedy zobaczymy jego twarz? Dlaczego akurat Betty? Pytań jest dużo. Jedyne co nam zostało to czekać z niecierpliwością aż wkrótce wszystko się wyjaśni.

A co wy myślicie o BH? Może macie kogoś jeszcze na oku? Piszcie w komentarzach,chętnie poczytam kto jeszcze mógłby ukrywać się pod tą maską 😊


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
2
OK
26
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
2
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 2996 punktów za:

Jakość:20Popularność:2886
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:90
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Agata Odziemkowska Użytkownik 5,899 pkt
2,886 czytelników Kwi 16, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

Marta Pawłowska Użytkownik 3,596 pkt
OPCJA WYZWANIA
Osobiście uważam, że najbardziej prawdopodobne jest to, iż to Tall Boy jest Black Hoodem. Może i reszta podejrzanych, ma nierówno pod sufitem, ale jednak nie byliby zdolni tego zrobić. Brat Blossoma jest zapatrzony tylko i wyłącznie w pieniądze, Chic natomiast ma syndrom porzuconego dziecka, sam nie jest zdolny kogoś zabić ( dilera to akurat w obronie własnej także ten incydent się nie liczy).  Natomiast Hal zbyt rzadko się pojawiał w serialu, nie wydaje mi się, aby to on był. Tall Boy nienawidzi Northside, dlatego nie zdziwiłabym się gdyby to on był mordercą.
+1 głos
Kwi 16, 2018
Agata Odziemkowska Użytkownik 5,899 pkt
Oo bardzo przemyślane, hmmm może i masz racje. Miejmy nadzieję że jak najszybciej się o tym dowiemy
Hanii076 Użytkownik 9,062 pkt
OPCJA WYZWANIA
Na samym początku skresliłam z listy podejrzanych ojca Betty, gdyż nie wygląd na mężczyznę, który byłby w stanie zabić tyłu ludzi. Stawiał dobro swojej rodziny na naprawdę wysokim poziomie, myśląc, że robi dobrze wciąż nie chciał zabierać Polly do domu. Myślę, że Betty również rozpoznałaby swojego ojca przez telefon.
To samo może być z "bratem" blondynki, wokół którego kręci się kompletnie odrębny wątek. Widzieliśmy już jak odcina powoli osoby z rodzinnego zdjęcia Cooperów. Myślę, że jemu chodzi tylko i wyłącznie o nich, a nie o grzeszników. Dodatkowo - nie w tak brutalny sposób.
Teoria z Tall Boyem wydaję się być realna, gdyż ponad wszystko chciałaby mieć władze i kontrolę nad wszystkimi, co widzimy w interakcjach nawet z Jugheadem, czy Fp. Nie ma go w serialu dużo, to prawda, ale wystarczająco by go podejrzewać.
Rodzina Blossomów to jedna wielka zagadka, ale nie wydaje mi się by Black Hoodem był brat zamordowanego.
Czy to nie byłoby zbyt proste?
Mam przeczucie, że może być to osoba, której tak naprawdę nikt z nas nie podejrzewa albo ktoś kogo znamy zbyt dobrze. Ale z podanych postaci Tall Boy pasuje najbardziej.
+1 głos
Kwi 16, 2018
Wiktoria Deska Użytkownik 828 pkt
OPCJA WYZWANIA
Priorytetem scenarzystów jest zaskoczyć widza, spowodować niespodziewany zwrot akcji. Jeśli mieliby ujawniać tożsamość Black Hooda, na pewno nie dali by postaci która pojawia się pod koniec drugiego sezonu tak jak Blossom albo Chic. Uważam, że będzie to osoba, po której byśmy się tego nie spodziewali, ponieważ wszyscy dobrze wiemy, że twórcy Riverdale potrafią zaskakiwać. Gdyby Black Hoodem był taki Tall Boy albo Hal byłoby to zbyt proste. Może okazać się, że Black Hoodem jest matka Archiego albo Hot Dog. Nie wiadomo kim jest Black Hood ale z całą pewnością mogę stwierdzić, że to nie będzie żadna z tych osób wypisanych w tym poście, bo jak wspominałam wyżej "byłoby to zbyt proste".
0 głosów
Kwi 16, 2018
Agata Odziemkowska Użytkownik 5,899 pkt
Jak już wcześniej wspomniałam opisałam osoby których imiona były kilkakrotnie wspomniane w różnych postach. Każdy z nas podejrzewa lub podejrzewał tych bohaterów jednak wszystko jest mozliwe w riverdale  czas pokaże
Nisia0509 Użytkownik 2,088 pkt
OPCJA WYZWANIA
Z jednej strony myślę że może być to Tall Boy a z drugiej strony może być też to osoba której nie podejrzewamy więc wydaje mi się że żadna z tych osób nie jest BH
0 głosów
Kwi 16, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
314 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 314 Gości
Dziś posty czytano : 41663 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  475066 punktów
 2. Bartek Lovers
  39723 punktów
 3. Supiwerki
  37867 punktów
 4. The 100
  34435 punktów
 5. SikorskiSquad
  31762 punktów
 6. Young Stars Festival
  27339 punktów
 7. SERIALE
  23384 punktów
 8. GRY
  21754 punktów
 9. Arturonators
  18111 punktów
 10. Life Is Strange
  17809 punktów
 11. Domisiaki
  17481 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17136 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15800 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15516 punktów
 16. Once Upon A Time
  13552 punktów
 17. Bambinos
  12383 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12202 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11438 punktów
 21. Remonators
  9733 punktów
 22. Eurowizja
  9531 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7663 punktów
 25. TALENTY
  6074 punktów
 26. Playstation VR
  5951 punktów
 27. Forza
  5656 punktów
 28. MUZYKA
  5196 punktów
 29. Nintendo
  5075 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4855 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4456 punktów
 34. Progress Armia
  4229 punktów
 35. The Originals
  4135 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3904 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3852 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów
 39. Stranger Things
  3107 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2508 punktów
 42. Young Stars News
  2500 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2367 punktów
 45. Sport
  2324 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1206 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  629 punktów
 52. MMers
  525 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  422 punktów
 56. YOUTUBE
  393 punktów
 57. R5Family
  324 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  215 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  207 punktów
 63. Directioners
  184 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  180 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. 5SOSFam
  113 punktów
 67. The Good Place
  107 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  81 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  51 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1339 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post