NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


0 głosów
(postid: 329111) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

********* Kim jest BH?

Każdego z nas ciekawi,kim jest tak zwany Black Hood który niesie terror wobec małego miasteczka, aby ukarać wszystkich grzeszników za swoje czyny. Wielu z nas ma podejrzenia co do BH.Jedni mówią że to może być Hal,inni mówią, że to Chic,a inni jeszcze że to wujek Cheryl. I tak dalej. Czy te podejrzenia są słuszne? Czy może się mylimy? Każdy z nich (bynajmniej większość) ma coś za uszami, ktoś zgrzeszył, jedni mniej a drudzy bardziej....

Chic?

Największe podejrzenia padają na nie jakiego Chica. Chłopaka z wieloma twarzami...wieloma tajemnicami... Gdy Chic zamieszkał w domu Cooperów, atmosfera nie była taka jak dawniej. Hal wyprowadził się z domu(a raczej został z niego wyrzucony) a Betty bała się nawet zostawać we własnym domu, spać spokojnie z myślą że on śpi obok. Trzeba przyznać że jego postać wzbudza przerażenie i ciekawość w jednym😊. Jednak czy ten oto jakże bezbronny "chłopiec" mógłby być Black Hoodem? Jedynie kogo mógłby zamordować lub zrobić komuś krzywdę to Betty,Polly albo Halowi za to, że on przez wiele lat był samotny nie miał domu,rodziny,został osierocony a oni żyli sobie jak cudowna kochająca się rodzina nie wiedząc nawet o jego istnieniu. Chłopak wydaję się dziwny,psychiczny i przerażający,jednak uważam że Chic nie nadawałby się na BH. Prędzej to by się popłakał, jak to zawsze robił.😊😂

Hal?

Widziałam też, że padały podejrzenia co do Hala. Hmmm..... . Czy miał aż takie powody żeby nieść terror? Niezbyt dużo wiadomo o tej postaci. Dlaczego to właśnie on? Jaka przyczyna? Z tego co zobaczyłam po tylu odcinkach, on nie jest (bynajmniej dla mnie) mordercą. Jedynie, jak już mowa o morderstwie, kogo mógłby zabić to kogoś z blossomów ,z przyczyny chyba wiadomo jakiej? (Wieloletnia kłótnia między "klanem" Cooperów a "klanem" Blossomów.) Jednak w jednym z odcinków okazało się, że te dwa "klany" są ze sobą spokrewnione i w żyłach Cooperów płynie krew "rudzielców"😂. Ale wydaje mi się, że to go tylko zdenerwowało i nic poza tym. Bo jednak ma odrobiny serca i nie zamordował by lub zranił bliskich dla niego osób a szczególnie bliskich jego kochanej córeczki. Czyż nie??? Chociaż wszystko jest możliwe

Blossom?

Kolejną postacią jest brat bliźniak Cliffa Blossoma. (Niestety zapomniałam jego imienia). Nagle samobójstwo Cliffa a potem okazuje się że miał brata?? ... I ta historia skrywana między nimi!! Ahhh akcja, akcja,akcja, to co lubię w tym serialu😂. Ta postać jest bardzo interesująca i przerażająca. On i Mrs. Blossom knują coś za plecami Cheryl. Pozbyli się Jasona,Cliffa, chcieli zabić biedną babcię(niestety nie udało się im)a z Cheryl zrobili wariatkę i zamknęli ją wśród "czubków". I mam tu na myśli te chore siostry, które niby pomagają a to im powinien ktoś pomóc. Do rzeczy... Może on i pani ruda mają romans który od wieków był ukrywany? Być może. Jak wiadomo Blossomowie mają obsesję na punkcie pieniędzy, może później jako BH będą chcieli pieniędzy,przestaną mordować i wyjadą gdzieś bardzo daleko i będą we dwoje razem mieszkać w pięknym domku z widokiem. Hmmm wszystko jest możliwe ha,ha. Ten pan jest bardzo tajemniczy i nie zdziwiłabym się gdyby to właśnie byłby on.

Tall Boy?

Ostatnią podejrzaną osobą jest nie kto inny jak Tall boy. Hmmm... starszy mężczyzna z gangu serpents. Jest to postać rzadko pokazująca się w serialu, czy miał powód być mordercą?? Może chciał zwrócić na siebie uwagę?? A może chce się w jakiś sposób zemścić?? Sama nie wiem. W Riverdale dzieją się różne dziwne rzeczy...

Koniec

 Reasumując, Black Hood to postać która kryje swoje "ja" pod maską...Ile osób jeszcze zrani,zabije? Kiedy się podda? Kiedy zobaczymy jego twarz? Dlaczego akurat Betty? Pytań jest dużo. Jedyne co nam zostało to czekać z niecierpliwością aż wkrótce wszystko się wyjaśni.

A co wy myślicie o BH? Może macie kogoś jeszcze na oku? Piszcie w komentarzach,chętnie poczytam kto jeszcze mógłby ukrywać się pod tą maską 😊


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
2
OK
26
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
2
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2709 punktów za:

Jakość:20Popularność:2603
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:90
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Agata Odziemkowska Użytkownik 5,899 pkt
2,603 czytelników Kwi 16

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

Marta Pawłowska Użytkownik 3,596 pkt
OPCJA WYZWANIA
Osobiście uważam, że najbardziej prawdopodobne jest to, iż to Tall Boy jest Black Hoodem. Może i reszta podejrzanych, ma nierówno pod sufitem, ale jednak nie byliby zdolni tego zrobić. Brat Blossoma jest zapatrzony tylko i wyłącznie w pieniądze, Chic natomiast ma syndrom porzuconego dziecka, sam nie jest zdolny kogoś zabić ( dilera to akurat w obronie własnej także ten incydent się nie liczy).  Natomiast Hal zbyt rzadko się pojawiał w serialu, nie wydaje mi się, aby to on był. Tall Boy nienawidzi Northside, dlatego nie zdziwiłabym się gdyby to on był mordercą.
+1 głos
Kwi 16
Agata Odziemkowska Użytkownik 5,899 pkt
Oo bardzo przemyślane, hmmm może i masz racje. Miejmy nadzieję że jak najszybciej się o tym dowiemy
Hanii076 Użytkownik 9,062 pkt
OPCJA WYZWANIA
Na samym początku skresliłam z listy podejrzanych ojca Betty, gdyż nie wygląd na mężczyznę, który byłby w stanie zabić tyłu ludzi. Stawiał dobro swojej rodziny na naprawdę wysokim poziomie, myśląc, że robi dobrze wciąż nie chciał zabierać Polly do domu. Myślę, że Betty również rozpoznałaby swojego ojca przez telefon.
To samo może być z "bratem" blondynki, wokół którego kręci się kompletnie odrębny wątek. Widzieliśmy już jak odcina powoli osoby z rodzinnego zdjęcia Cooperów. Myślę, że jemu chodzi tylko i wyłącznie o nich, a nie o grzeszników. Dodatkowo - nie w tak brutalny sposób.
Teoria z Tall Boyem wydaję się być realna, gdyż ponad wszystko chciałaby mieć władze i kontrolę nad wszystkimi, co widzimy w interakcjach nawet z Jugheadem, czy Fp. Nie ma go w serialu dużo, to prawda, ale wystarczająco by go podejrzewać.
Rodzina Blossomów to jedna wielka zagadka, ale nie wydaje mi się by Black Hoodem był brat zamordowanego.
Czy to nie byłoby zbyt proste?
Mam przeczucie, że może być to osoba, której tak naprawdę nikt z nas nie podejrzewa albo ktoś kogo znamy zbyt dobrze. Ale z podanych postaci Tall Boy pasuje najbardziej.
+1 głos
Kwi 16
Wiktoria Deska Użytkownik 827 pkt
OPCJA WYZWANIA
Priorytetem scenarzystów jest zaskoczyć widza, spowodować niespodziewany zwrot akcji. Jeśli mieliby ujawniać tożsamość Black Hooda, na pewno nie dali by postaci która pojawia się pod koniec drugiego sezonu tak jak Blossom albo Chic. Uważam, że będzie to osoba, po której byśmy się tego nie spodziewali, ponieważ wszyscy dobrze wiemy, że twórcy Riverdale potrafią zaskakiwać. Gdyby Black Hoodem był taki Tall Boy albo Hal byłoby to zbyt proste. Może okazać się, że Black Hoodem jest matka Archiego albo Hot Dog. Nie wiadomo kim jest Black Hood ale z całą pewnością mogę stwierdzić, że to nie będzie żadna z tych osób wypisanych w tym poście, bo jak wspominałam wyżej "byłoby to zbyt proste".
0 głosów
Kwi 17
Agata Odziemkowska Użytkownik 5,899 pkt
Jak już wcześniej wspomniałam opisałam osoby których imiona były kilkakrotnie wspomniane w różnych postach. Każdy z nas podejrzewa lub podejrzewał tych bohaterów jednak wszystko jest mozliwe w riverdale  czas pokaże
Nisia0509 Użytkownik 2,088 pkt
OPCJA WYZWANIA
Z jednej strony myślę że może być to Tall Boy a z drugiej strony może być też to osoba której nie podejrzewamy więc wydaje mi się że żadna z tych osób nie jest BH
0 głosów
Kwi 17

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
1345 osób na stronie
11 Użytkowników oraz 1334 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 17057 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post