0 głosów
Kilka słów od autora:
Chciałabym opowiedzieć o przygodzie, którą miałam ostatnio - możliwości wystąpienia i zaśpiewania podczas koncertu Sylwii Przybysz.
(postid: 329213) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Ostatnio w ramach konkursu na koncercie w Lublinie rozpoczynającym trasę Sylwii Przybysz "Czas na show" 3 dziewczyny miały możliwość zaprezentować się jako support - jedną z nich byłam właśnie ja! Jeśli chcecie dowiedzieć się jak mi poszło i jak wspominam ten dzień, to zapraszam Was do przeczytania <3 

WYPRAWA

Mimo, że koncert rozpoczynał się o 17:30 ze swojego domu musiałam wyjechać już o godzinie 8 rano. Czekała mnie długa droga, ponieważ od mojej małej miejscowości do Lulina było 5 godzin samochodem. Towarzystwa dotrzymał mi mój ukochany tata, który poświęcił swój czas, aby spełnić marzenia swojej pierworodnej córki. Na szczęście podróż minęła nam w miarę szybko i przyjemnie, bo w towarzystwie muzyki i masy śpiewu. Na miejsce dotarliśmy o 13. Na samym początku udaliśmy się w poszukiwaniu postoju i jak z nieba spadł nam parking w galerii - tego dnia darmowy! Po odstawieniu samochodu popędziliśmy coś przekąsić, no i finalnie w końcu pod klub. Na miejscu miałam być o 14 i tak właśnie się stało (zawsze punktualna!). Tam czekała na nas pani Kasia z My Music, która wprowadziła nas do środka i poprosiła o chwilkę cierpliwości. Gorąco przywitał nas mój ulubiony Janek Dąbrowski wraz z przesłodkim pieskiem Sysi - Karmelkiem. Podczas gdy Sylwia miała swoją próbę my mogłyśmy podziwiać jej przygotowania i podpatrzyć jak robią to profesjonaliści! Po dłuższej chwili to my mogłyśmy spróbować swoich sił na scenie, ale jeszcze bez stresu o publiczność. Gdy postawiłam nogi na deskach sceny od razu poczułam się jak w domu. Zaśpiewałam swoją część i zrobiłam miejsce pozostałym dziewczyną. W tym momencie zaczęły wchodzić osoby z biletami VIP - miały one chwilę na rozmowę z Sylwią i podziwianie jej kolejnej, już ostatniej próby z przygotowaniami. Janek zabawiał wszystkich zgromadzonych, a Sylwia popędziła na swoje M&G. My z dziewczynami miałyśmy wtedy chwilę dla siebie, jednak jest to bardzo zgubne określenie, bo gdy tylko pojawiały się kolejne osoby w sali ciągle ktoś do mnie podchodził. Jadąc tam myślałam, że będzie mnie kojarzyć co najwyżej kilka osób, a ku mojemu zaskoczeniu podeszło ich chyba kilkadziesiąt!!! Zrobiłam mnóstwo zdjęć i nawet rozdałam swoje pierwsze autografy - uczucie nie do opisania.

KONCERT

Po tym wszystkim nadszedł czas na show. Po tym jak JDabrowsky zapowiedział support mogłyśmy już wychodzić na scenę. Byłam jako 2 w kolejce. Gdy wyszłam do mikrofonu, do moich uszu dobiegły wielkie brawa i piski. Dodaliście mi wtedy skrzydeł. Postanowiłam powiedzieć Wam wtedy kilka słów od siebie, ale ich możecie posłuchać w moim vlogu z koncertu: 


Zaśpiewałam dwie piosenki - swoją autorską pod tytułem "Nigdy nie mów nie" oraz piosenkę Hozier "Take me to church". Nigdy nie czułam się tak cudownie jak podczas śpiewania dla Was i dzielenia się tym co kocham z osobami, które tak samo się tym cieszą. Energia, którą dostałam od tłumu była niesamowita. Niewiele pamiętam z samego śpiewania, bo czułam się jak w transie i ze szczęścia nie kodowałam tego co się wokół mnie dzieje. Mogę jednak powiedzieć, że była to jedna z najlepszych chwil w moim życiu i jestem niezmiernie szczęśliwa, że dostałam taką szansę. Sam koncert był przecudowny i możliwość zobaczenia Sylwii z tak ogromnym uśmiechem na twarzy podczas robienia tego co kocha to skarb. 

DALEJ WALCZĘ O MARZENIA

Mimo wygranej nie zamierzam siąść na laurach. Dostałam ogromną szansę na wydanie kolejnej piosenki i pokazanie swoich możliwości - potrzebuję tylko Waszych głosów. Piter dodał na grupę na facebooku "fandoms" (https://www.facebook.com/groups/159466738042707/ ) ankietę gdzie głosując możecie pomóc mi spełnić jedno z największych marzeń. Mam nadzieję, że może macie tak ogromne serduszka i postanowicie na mnie zagłosować. Zapraszam Was serdecznie do posłuchania moich nagrań oraz sprawdzenia filmików na moim kanale YouTube! Mam nadzieję, że Was tym zachęcę. I pamiętajcie - warto walczyć o marzenia! Nie wątpcie w siebie, bo jeśli mi się udaje, to Wam też się może udać! <3 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (3) ocenili go na: 2,467 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
2
OK
46
Super
0
Śmiech
1
Zdziwienie
2
Złość
1
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4420 punktów za:

Jakość:2487Popularność:1881
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:52
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Przybysz
agatagladysz Użytkownik 4,270 pkt
1,881 czytelników Kwi 18, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
500 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 500 Gości
Dziś posty czytano : 31574 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post