+2 głosów
Kilka słów od autora:
Już dzisiaj (08.05) zaczyna się konkurs Eurowizyjny!
(postid: 329639) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Już dzisiaj (8 maja) zaczną się potyczki reprezentantów poszczególnych europejskich państw. Liczę, że razem ze mną będziecie oglądać tegoroczny konkurs. :) 
Punktacja konkursu

Kwalifikacja, o której dużo wspominałam w ostatnim punkcie zależy od punktów, które zdobędzie dane państwo. Głosować mogą telewidzowie (mieszkając w Polsce nie możemy głosować na Polaków) i jury. Punkty otrzymuje dziesięć najwyżej ocenionych występów, 12 punktów za najwyższe miejsce, 10 za drugą pozycje, 8 zajmując trzecie miejsce, za pozostałe pozycje przyznawane są punkty od 7 do 1. 

Kwalifikacje z półfinału otrzymuje 10 państw (w pierwszym półfinale bierze udział 19, a w drugim 18 państw). Gwarantowaną kwalifikację mają państwa-założyciele - nazywani często Wielką Piątką, czyli: Hiszpania, Wielka Brytania, Francja, Niemcy i Włochy, oraz kraj który wygrał zeszłoroczny konkurs - Portugalia.

Posiadając już podstawowe informacje, zapraszam do przeczytania!

Azerbejdżan, Aisel - X My Heart

Aisel rozpocznie tegoroczny konkurs swoją piosenką ,,X My Heart". 

Azerbejdżan do tej pory co roku kwalifikował się do finału, czy uda im się utrzymać tę frekwencję? Obawiam się, że przy tak silnej konkurencji będzie to trudne. Piosenka wpada w ucho, jednak jest powtarzalna co działa na jej niekorzyść. Dużym plusem jest głos wokalistki i scenografia, urywki z prób zapowiadają się na wielkie show podczas konkursu!

Życzę ekipie z Azerbejdżanu utrzymania wieloletniej frekwencji w finale.

Szanse na kwalifikacje: 70%.

Islandia, Ari Ólafsson - Our Choice

Islandia zaproponowała nam balladę, w wykonaniu przesympatycznego Ariego Ólafssona. Chłopak ma bardzo ładną barwę głosu, pełno charyzmy i wielki uśmiech na twarzy.  ,,Our Choice" ma swoją islandzką wersję ,,Heim". Oficjalna wersja anglojęzyczna, której będziemy mogli wysłuchać już dziś na żywo daje Islandii bardzo małe szanse na kwalifikacje. Gdyby Islandczycy postawili na piosenkę w swoim ojczystym języku Ari miałby duże szanse na występ w finale.

Pomimo sympatii, którą darzę wykonawcę muszę przyznać, że Islandia w tym roku nie zakwalifikuje się do finału.

Szanse na kwalifikacje: 25%

Albania, Eugent Bushpepa - Mall

Eugent ma piękną barwę głosu, piosenka którą wykonuje tylko podkreśla siłę jego głosu. Utwór jest wykonywany w języku albańskim, co jest dużym plusem dla Albanii. Słyszałam już wiele fragmentów z prób czy z imprez promujących Eurowizję, na których Eugent śpiewał tak samo, a nawet lepiej od wersji studyjnej utworu. Występ podczas konkursu powinien utwierdzić mnie w przekonaniu, że Albania w tym roku pojawi się na scenie podczas finału.

Trzymam kciuki za Albanię, liczę że zajmą wysokie miejsce.

Szanse na kwalifikacje: 80%

Belgia, Sennek - A Matter Of Time

Wersja studyjna utworu jest niemal idealna. Teledysk opowiada swoją własną historię, głos Sennek jest w punkt, czego chcieć więcej? Niestety wystąpienia na żywo, różnią się od wersji studyjnej. Wokalistka ma problem z wysokimi dźwiękami, jednak liczę na poprawę podczas wystąpienia konkursowego. Z prób mogę wywnioskować, że wizualnie wszystko jest trafione w dziesiątkę. Niestety moje zdanie nie jest popularne, bo wielu fanom konkursu sukienka Sennek się nie podoba, a sam występ jest nudny. Według mnie kobieta wygląda w czarnej sukience pięknie.

Liczę, że góry w piosence nie będą dziś trudnością dla wokalistki i kobieta pokaże swój głos jak najlepiej potrafi. Życzę Belgii kwalifikacji. :)

Szanse na kwalifikacje: 70%

Czechy, Mikolas Josef - Lie To Me

Tegoroczny młodzieżowy faworyt - Mikolas Josef, zaśpiewa na konkursie chwytliwą piosenkę ,,Lie To Me". Jest to utwór popowy napisany przez wokalistę. Czesi od kilku lat ciągną za sobą złą passę niekwalifikowania się do finału konkursu. Czy tegoroczny utwór to zmieni? Jak najbardziej tak! Nie tylko młodzież docenia piosenkę chłopaka, bukmacherzy twierdzą, że jest to potencjalny zwycięzca konkursu. Jeżeli kontuzja kręgosłupa, (której doznał na jednej z prób) nie będzie mu doskwierać, chłopak znajdzie się w TOP 5 konkursu.

Liczę, że chłopak pokaże się wokalnie z jak najlepszej strony, a kwalifikacja będzie wtedy tylko formalnością.

Szanse na kwalifikacje: 90%

Litwa, Ieva Zasimauskaitė - When Were Old

Po pierwszym przesłuchaniu byłam sceptycznie nastawiona do tej piosenki, przekonałam się do niej, gdy usłyszałam głos Ievy na żywo. Kobieta ma cudowną barwę głosu, śpiewając opowiada nam historię przedstawioną w balladzie. Podczas śpiewania możemy zauważyć na twarzy wokalistki emocje, które nam chce przekazać. Uważam, że jest to piękna, emocjonalna ballada, jednak jej szanse na zakwalifikowanie się nie są duże. Pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie fakt występowania Ievy na scenie w Lizbonie z mężem.

Mam nadzieję, że jurorzy i telewidzowie docenią utwór Ievy i posłuchamy jej znowu w finale.

Szanse na kwalifikacje: 60%

Izrael, Netta - Toy

Zdecydowana faworytka tegorocznego konkursu! Bukmacherzy, widzowie, jurorzy - wszyscy pokochali Nettę! Oczywiście znajdują się też antyfani tej piosenki, jednak jest to mniejszość. Piosenkarka nawiązuje swoją piosenką do akcji #MeToo. W utworze pojawiają się nietypowe dźwięki przypominające gdakanie kurczaka, Netta porównuje tak mężczyzn do tchórzy (pamiętajcie, że nie każdy mężczyzna to tchórz!). Piosenka Netty już po pierwszym przesłuchaniu wpadła mi w ucho, jest nietypowa co jest wielkim plusem, bo nie łatwo zapomni się taki występ. Pozostało nam tylko czekać do wieczora, żeby zobaczyć show, które zrobi Netta.

Uważam, że Netta rozrusza scenę w Lizbonie i ma duże szanse na wygraną całego konkursu!

Szanse na kwalifikacje: 95%

Białoruś, Alekseev - Forever

Nikitia, występujący pod pseudonimem Alekseev to zdecydowanie jeden z moich tegorocznych faworytów. Jego piosenka na konkursie, będzie się różnić od wersji studyjnej. Utwór przearanżowano na potrzeby konkursu i dzisiaj usłyszymy ,,Forever" będące wolniejszą wersją wydania studyjnego. 

Słuchając ,,Forever" śpiewanego na preselekcjach można usłyszeć wiele niedociągnięć ze strony wokalisty. Najnowsza próba Alekseeva znacznie różni się od jego wcześniej wspomnianego występu - chłopak śpiewa spokojniej, poprawił swoje wokale w refrenie.

Jeśli Nikitia zaśpiewa wieczorem tak jak na ostatniej próbie, będę spokojna o jego awans do finału.

Szansa na kwalifikacje: 75%

Estonia, Elina Nechayeva - La Forza

Nigdy nie byłam fanką opery, jednak w ostatnim czasie to się zmieniło. Za sprawą pięknego wystąpienia Eliny, pokochałam ten typ muzyki. Jej głos za każdym razem sprawia, że mam ciarki. Występ składa się ze śpiewaczki w długiej, pięknej sukni, na której są wyświetlane różne animacje. Elina nie potrzebuje wiele, żeby stworzyć magiczną atmosferę na scenie - wystarczy jej głos i jak czarodziejka wprowadza słuchającego w trans. Bukmacherzy stawiają ją bardzo wysoko w swoich notowaniach, nie byłoby dla mnie zdziwieniem, gdyby kobieta wygrała konkurs.

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jej występu, zdziwieniem dla mnie będzie jeżeli śpiewaczka nie zajmie miejsca w pierwszej piątce finału.

Szanse na kwalifikacje: 95%

Bułgaria, EQUINOX - Bones

W ciągu ostatnich lat Bułgaria wysyła silną konkurencję dla innych państw. W tym roku mnie nie zawiedli, wręcz przeciwnie - zaskoczyli mnie! Zaproponowali nowoczesną, niekonwencjonalną piosenkę. Momenty, w których głosy wykonawców tworzą harmonię są cudowne. Wystąpienie będzie utrzymane w klimacie teledysku, moim zdaniem jest to świetna decyzja - występ odda wszystko, co ma przekazuje piosenka.

Jeżeli nie wydarzy się nic złego, to Bułgaria może zająć jedno z najwyższych miejsc w finale.

Szanse na kwalifikacje: 90%

Macedonia, Eye Cue - Lost And Found

Kolejna nietypowa piosenka - utwór zawiera kilka fragmentów, które osobno tworzyłyby kompletnie inne od siebie piosenki, jednak połączone w jedną brzmią świetnie! Osobiście bardzo lubię tę piosenkę, uważam że nie łatwo jest stworzyć tak ciekawy utwór. Niestety oglądając fragmenty z prób odniosłam wrażenie, że na scenie dzieje się za dużo na raz. Kolejnym minusem jest głos wokalistki na żywo, od dawna wiadomo, że połączenie ruchu ze śpiewaniem nie jest dobrym wyjściem. Piosenkarka ma problem z zaśpiewaniem niektórych wersów, bo porusza się po scenie. 

Macedończycy mają niewielkie szanse na awans do finału, przez chaos panujący na scenie i problemy ze śpiewaniem wokalistki.

Szanse na kwalifikacje: 55%

Chorwacja, Franka - Crazy

Franka w jednym z wywiadów przyznała, że jest perfekcjonistką, możemy to zauważyć oglądając fragmenty z prób do konkursu. Każdy dźwięk, który śpiewa jest przemyślany i czysty. Uważam, że wersja studyjna jest słabsza od jej występu na żywo. Piosenka wpada w ucho, nie zdziwiłabym się gdyby po konkursie zaczęto ją puszczać w radio.

Moim zdaniem Franka swoim występem pokaże siłę jej głosu, co da jej dużą szansę zakwalifikowania się do finału.

Szanse na kwalifikacje: 65%

Austria, Cesár Sampson - Nobody But You

Austriacy postawili w tym roku na popową piosenkę w wykonaniu Cesára  Sampsona. Głos Cesára na żywo brzmi bardzo podobnie do wersji studyjnej, piosenka jest ładna. Obawiam się, że może to być za mało, żeby awansować do finału. Piosenka Austriaka nie wyróżnia się na tle innych piosenek, bardzo możliwe, że zapomnimy o tym utworze wśród innych piosenek w tym półfinale. 

Nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądał występ Austrii, więc wieczorem możemy zostać zaskoczeni bardzo dobrym wystąpieniem (na takie liczę).

Szanse na kwalifikacje: 50%

Grecja, Yianna Terzi - Oniro Mou

Piosenka wykonywana po grecku - ojczystym języku wokalistki, dodaje to piosence klimatu, nutki tajemnicy.  

Yianna jest jedną z faworytek konkursu, bukmacherzy stawiają ją wysoko we wszystkich notowaniach. Nie dziwię się, że tak jest, ponieważ piosenkarka ma cudną barwę głosu, wie jak stworzyć odpowiedni klimat na scenie, potrafi przekazać wszystkie emocje tak jak trzeba. 

Uważam, że Yianna może zajść daleko w konkursie i zajmie wysokie miejsce.

Szansa na kwalifikacje: 85%

Finlandia, Saara Aalto - Monsters

Saara może zostać czarnym koniem tegorocznego konkursu. Piosenka wpada w ucho, jej barwa głosu jest unikatowa, dziewczyna wie jak zachować się na scenie. Ostatnie fragmenty z próby, pokazują jak silny ma głos, czuję że podczas jej występu na scenie będzie trwała impreza jak w teledysku. 

Saara jest bardzo ambitna, zaśpiewała na żywo swoją piosenkę ,,Monsters" w 34 językach (po polsku też)!

Moim zdaniem, jest to niedoceniany utwór, a oglądanie występu wieczorem będzie przyjemnością. :)

Szansa na kwalifikacje: 80%

Armenia, Sevak Khanagyan - Qami

Początkowo spokojna, ale z czasem ,,rozkręca się", Sevak zbudował napięcie w piosence w przemyślany sposób. Mężczyzna ma nietypową barwę głosu, nietypowy jest też język, w którym śpiewa. Utwór jest wykonywany w języku ormiańskim - swoim ojczystym języku. Jest to ciekawa piosenka, która może zaskoczyć tego wieczoru. Liczę na to, że wokalista wykorzysta swój czas na scenie jak najlepiej potrafi.

Szansa na kwalifikacje: 50%

Szwajcaria, ZiBBZ - Stones

Rockowy utwór od grupy ZiBBZ to tegoroczna propozycja od Szwajcarii. Wokalistka ma ciekawy głos, a piosenka wpada w ucho. Bukmacherzy i fani Eurowiziji stawiają Szwajcarię nisko w notowaniach. Dzieje się tak z powodu dużej konkurencji, tak jak w przypadku Austrii pomimo dobrej piosenki, utwór gubi się wśród konkurencji w półfinale. 

Życzę Szwajcarii awansu do finału. :)

Szanse na kwalifikacje: 60%

Irlandia, Ryan OShaughnessy - Together

Piękna ballada o miłości nadesłana z Irlandii. 

Jest to według mnie najbardziej niedoceniany utwór z tegorocznego konkursu. Głos Ryana idealnie pasuje do tej piosenki, tancerze, którzy pojawiają się w teledysku i na scenie obrazują przekaz tego utworu. W prosty sposób przekazali razem czym tak na prawdę jest miłość.

Ryan zasługuje na wejście do finału, uważam że może zaskoczyć wszystkich i wejść do pierwszej dziesiątki w finale.

Szanse na kwalifikacje: 70%

Cypr, Eleni Foureira - Fuego

Pierwszy półfinał kończy energiczna piosenka z Cypru. Utwór Eleni jest przyjemną, wakacyjną piosenką, którą pokochało wiele fanów Eurowizji. Kobieta łączy na scenie taniec ze śpiewaniem, w przeciwieństwie do Macedonii wychodzi jej to świetnie! Widać, że jest charyzmatyczna i wie jak przekazać pozytywną energię publiczności. 

Czekam z niecierpliwością na jej występ! 

Uważam, że wejście do finału przez Eleni jest bardzo możliwe, życzę jej dobrego wyniku.

Szanse na kwalifikacje: 80%


W oczekiwaniu do 21.00

Jakie są wasze typy na finalistów z pierwszego półfinału? - koniecznie napiszcie w komentarzach!

Osobiście nie jestem w stanie wybrać 10 finalistów, chciałabym żeby wszyscy znaleźli się w finale.

PS. Wiedzieliście, że wielu ludzi uważa ten półfinał za najtrudniejszy w historii konkursu Eurowizji?


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 2,800 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
2
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3105 punktów za:

Jakość:2820Popularność:252
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:23
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

eurowizja
Aga_f Użytkownik 38,830 pkt
252 czytelników Maj 8, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Oliwka Semenič Użytkownik 2 pkt
Bardzo podobają mi sir piosenki Litwy, Węgie, Estonii i Czech. Piosenki te naprawdę wyróżniają się spośród innych. Każda z nich jest jednak wyjątkowa na swój sposób. Począwszy na metalicznych Węgrach, kończąc na popowych Czechach. Całkowicie inne style, prawda? Łączy je jednak magia. Te cztery państwa skradły w tym roku moje serce. Choć Eurowizyjny poziom jest w tym roku wysoki, a piosenki odbiegają od pozostałych, mam nadzieję, że uda im się coś osiągnąć. Wykonawcy nie przeszli łatwej drogi, podejmując decyzję o udziale w tym konkursie. Mogli w ogóle się nie zgłaszać, bo przecież "to konkurs polityczny". Niby tak, a jednak nie. Ci, którzy naprawdę pokazali na co ich stać, przeszli do finału. I teraz każdemu,łącznie z Izraelem, Cyprem, Niemcami, Szwecją i każdemu innemu wykonawcy należą się brawa. Nawet tym, którym nie udało się awansować, okażmy szacunek. Są piosenki lepsze i gorsze, jednak wszystkich łączy pasja. Kochają to, co robią i dla swojego kraju postanowili powalczyć o zwycięstwo. I nie mówmy, że wygra ten, kto ma najlepsze stosunki innymi państwami. Wygra ten, kto będzie dziś najlepszy.
0 głosów
Maj 12, 2018
Wiktoria Deska Użytkownik 828 pkt
Kolejny wartościowy post Agnieszki :D
0 głosów
Maj 12, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
138 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 137 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 14147 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  134 osób
 3. The 100
  131 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  69 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  13 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Zosiaki
  4 osób
 26. Life Is Strange
  3 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  522149 punktów
 2. Young Stars Festival
  43140 punktów
 3. Bartek Lovers
  42800 punktów
 4. Potterheads
  39038 punktów
 5. Supiwerki
  38872 punktów
 6. The 100
  36656 punktów
 7. SikorskiSquad
  32192 punktów
 8. SERIALE
  24901 punktów
 9. GRY
  22478 punktów
 10. Arturonators
  21952 punktów
 11. Life Is Strange
  21126 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  20043 punktów
 13. Famous In Love
  18864 punktów
 14. Domisiaki
  18055 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17256 punktów
 16. Once Upon A Time
  16636 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  16329 punktów
 18. Pretty Little Liars
  12526 punktów
 19. YOUNG STARS
  12514 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12488 punktów
 21. Sonbird Team
  10795 punktów
 22. Remonators
  10156 punktów
 23. Eurowizja
  9808 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  8995 punktów
 25. Forza
  8299 punktów
 26. Dua Lipa
  7855 punktów
 27. TALENTY
  6358 punktów
 28. MUZYKA
  6138 punktów
 29. Playstation VR
  6044 punktów
 30. FILMY
  5433 punktów
 31. Nintendo
  5188 punktów
 32. Detroit
  4944 punktów
 33. Tomb Raider
  4889 punktów
 34. KSIĄŻKI
  4558 punktów
 35. INNE
  4547 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  4532 punktów
 37. Progress Armia
  4262 punktów
 38. The Originals
  4188 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4035 punktów
 40. 13 Reasons Why
  3863 punktów
 41. Stranger Things
  3439 punktów
 42. Bambinos
  3338 punktów
 43. Young Stars News
  2898 punktów
 44. K-Pop
  2696 punktów
 45. Sport
  2564 punktów
 46. American Horror Story
  2554 punktów
 47. God Of War
  2501 punktów
 48. Kortezjanie
  2094 punktów
 49. YOUTUBE
  2070 punktów
 50. Puthinators
  1920 punktów
 51. Sony Playstation
  1482 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. Temorki
  845 punktów
 54. FPS
  768 punktów
 55. MMers
  745 punktów
 56. Team Rieger
  715 punktów
 57. PC
  495 punktów
 58. Uncharted
  476 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  468 punktów
 60. R5Family
  467 punktów
 61. Arianators
  438 punktów
 62. LUDZIE
  329 punktów
 63. #talentobranie
  278 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  256 punktów
 65. Directioners
  253 punktów
 66. Soy Luna
  246 punktów
 67. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 68. 5SOSFam
  181 punktów
 69. PROJEKT FANDOMS
  173 punktów
 70. The Good Place
  132 punktów
 71. Beautilles
  114 punktów
 72. Selenators
  104 punktów
 73. Zosiaki
  99 punktów
 74. Donaty Agaty
  94 punktów
 75. Strzelanki
  94 punktów
 76. Podróże
  75 punktów
 77. Orlandonators
  70 punktów
 78. Wyścigi
  45 punktów
 79. Swifties
  42 punktów
 80. Far Cry
  39 punktów
 1. Potterheads
  799 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4033 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3860 punktów
 5. Riverdale
  3735 punktów
 6. YOUNG STARS
  2132 punktów
 7. Young Stars Festival
  1420 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Arturonators
  226 punktów
 18. Remonators
  218 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37507 punktów
 2. Riverdale
  3956 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post