NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


0 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Czy trasa koncertowa może być realnym pomysłem?

Biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie organizację takiego koncertu, trasy, jak miałby on wyglądać, to myślę, że jest to plan dość realny. Remo jako DJ mógłby mixować i robić te inne magiczne dla nas rzeczy dj`skie, a artyści mogliby zostać zaproszeni, wykonywać utwory. Myślę, że taki koncert byłby czymś cudownym, jednak występ takiej ilości osób (organizacja, aby każdy był "dostępny" w danych terminach) mógłby, ale nie musiałby być problematyczny. Czyli po prostu, uważam, że byłoby to możliwe do realizacji, ale wydaje się, dość trudne.  


A co myślą fani Rema?

Natalia Łempicka: "Powiem tak, bardzo chciałabym, żeby taki koncert albo i nawet takie koncerty weszły w grę!😅 Uważam, że to bardzo fajny pomysł, w końcu na płycie są piosenki, powiedziałabym nawet, że takie dosyć dotkliwe i bardzo dojrzałe (tekstem i przekazem). Myślę, iż SekretTour zebrałby wszystkich dojrzałych nastolatków, którzy być może coś złego przeszli w swoim życiu i starają się z tego wyjść. Oczywiście też nie zamykajmy się tylko na jedno pokolenie, osoby nawet po 30-stce myślę, że chętnie poszłyby na taki koncert. Czy byłyby trudności? Wiem i jestem pewna, że byłaby taka możliwość. Skoro ludzie chcą (a chcą!) to czemu by nie zorganizować takiej trasy? Pozdrawiam❤️"


Sonia Antczak: "Moim zdaniem to świetny pomysł! Super by było na żywo posłuchać piosenek, które podnoszą mnie na duchu 💕 Raczej jest to możliwe do realizacji, ale trudności mogą być. Na przykład to, że nie wszyscy artyści będą mogli w danym terminie zagrać koncertu czy to że bilety były by drogie. Także bilet m&g kosztowałby więcej i nie mam pojęcia jakby taki m&g wyglądał. Oczywiście możnaby było zrobić koncert bez m&g ale chyba każdy by się ucieszył gdyby mógł porozmawiać z idolem i mógł zrobić sobie z nim zdjęcie."


Kinga Plackowska: "Trasy koncertowej szczerze nie widzę ale jeden koncert jak najbardziej ! Jeżeli sprowadzenie tylu nawet zagranicznych artystów jednego dna w jednym miejscu jak to jest w przypadku YSF jest możliwe to zebranie polskich artystów zaprzyjaźnionych z Remikiem tym bardziej. Wcześniej jakiś VIP czy m&g z Remo a potem koncert z udziałem wszystkich artystów zaproszonych na płytę. W przypadku jednego koncertu jedyną trudnością byłaby tylko odpowiednia dla wszystkich data lub ewentualnie miasto jednak nikomu w 100% nie dogodzimy wiec jakkolwiek o miasta zawsze są problemy jesli chodzi o fanów, natomiast przy trasie byłoby tego więcej ponieważ tyle ile byłoby miast tyle razy powtarzałby się problem z odpowiednią datą, miejscem czy miastem. Ja jednak jestem ja najbardziej za jednym koncertem i gdyby taki był na pewno bym się wybrała!"


Gabriela Broda: "Moim zdaniem jest to możliwe do realizacji, na pewno byłoby wielu chętnych. Myślę że większych przeszkód nie byłoby w zorganizowaniu trasy Sekret Tour, wystarczą dobre chęci. Byłoby to coś innego niż trasy koncertowe jednego artysty ponieważ tutaj występowałoby wielu artystów. Na pewno cieszyłoby się to wielkim zainteresowaniem. Jestem jednak zwolenniczką aby to była trasa koncertowa a nie jeden koncert, ponieważ osoby z mniejszych miejscowości nie miałyby możliwości wziaść w tym udziału. Proponowałabym zrobić tą trasę gdy artyści YS skończą swoje trasy żeby również mogli wystąpić. Mogłoby to być coś w stylu Young Stars On Tour. Liczę że Remo nad tym pomyśli :D"


Karolina Kowalska: "Myślę,że trasa koncertowa #SekretTour mogłaby powstać. Jak najbardziej jest to możliwe do realizacji,jednakże wszystko jest zależne od Rema i wytwórni, nie od nas. Z osobami które przyszłyby na koncert,nie byłoby najmniejszego problemu.Miejsce w którym,taki koncert mógłby się odbyć,też nie żadnego stanowi problemu. Bilety zostałyby wykupione nawet i miesiąc przed pierwszym koncertem,więc to raczej też nie stanowiłoby wielkiego problemu. Więc z mojego punktu widzenia, nie ma trudności do zrealizowania tej trasy koncertowej."


Zosia Pietrzyk: "Według mnie to bardzo dobry pomysł. Trudności mogą być ale małe, ale Remo je na pewno pokona."Ciekawe spostrzeżenia Natalii - na taki koncerty mogliby przyjść nastolatkowie, a nawet dorośli. . Muzyka na kolejnej już płycie - Sekret - będzie dojrzała i dotkliwa - w warstwie tekstowej. 

Nas - jako fanów taki koncert bardzo by interesował i myślę, ze mógłby cieszyć się sporym zainteresowaniem z kręgu Young Stars. 


A co wy o tym myślicie? Jeżeli taka trasa by powstała pojechalibyście? Dziękuję za przeczytanie! 

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
13
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 213 punktów za:

Jakość:20Popularność:183
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:10
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

DJ Remo
Piotr Bałut 3 Fan 4,205 punktów 1 2
183 czytelników Lip 3
W tym poście trwa wyzwanie warte +200 punktów jeszcze przez 16 dni.
Jak waszym zdaniem mogłaby wyglądać Trasa #Sekret?

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Julia.Adamczyk Fan 23 punktów 1 2
OPCJA WYZWANIA
Bardzo chciałabym żeby była trasa #sekret! ❤ Uważam że to byłby świetny pomysł! Ale jakby wyglądała? Według mnie mogłoby być faktycznie tak jak zostało to napisane w poście. Czyli Remik byłby w widocznym miejscu i mógłby mixować i robić różne rzeczy związane z Dj'ką a niektórzy artyści śpiewali by dane utwory. (bo wiadomo że nie wszyscy mogliby być na całej trasie, ale mogłoby być tak że w jednym mieście byliby ci artyści co dali by rade a w innym następni itd.) A piosenki w których Remik rapuje właśnie on sam też by wykonywał! Myśle, że taka trasa cieszyłaby się dość dużym zainteresowaniem! ❤
0 głosów
Jest OK
Lip 8

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
242 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 236 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 11454 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. The 100
  92 osób
 2. Bambinos
  88 osób
 3. Ananasy Sylwii
  83 osób
 4. Riverdale
  80 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  43 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
Kontakt Post