+11 głosów
(postid: 331197) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Chcesz przypomnieć sobie zeszłoroczny festiwal? Emocje były zbyt silne i niektóre rzeczy po prostu wyleciały Ci z głowy? Chcesz odświeżyć sobie wspomnienia, przeżyć to jeszcze raz? Może zastanawiasz się nad kupnem biletu w tym roku? Potrzebujesz zachęty? Czegoś co do Ciebie przemówi? 


W tym poście znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o poprzedniej i tegorocznej edycji. M&G, artyści, bilety koncertowe, relacje, odczucia, występy, zdjęcia - przeczytaj, wybierz bilet juz teraz i namów rodziców na kupno!

Zacznijmy od Meet&Greetów, jak to wszystko wyglądało na zeszłorocznym festivalu?

Przed Torwarem od samego rana ustawiały się kolejki liczące tysiące osób, które czekały na wyczekiwane spotkanie z idolem. Od samej 9 rano co godzinę wpuszczane były setki fanów. 


Do sal, gdzie odbywały się spotkania Meet And Greet ustawione było mnóstwo osób. Niektórym czas oczekiwania na swoją kolej mijał niesamowicie wolno przez wielki stres, ale byli też tacy, którzy z podekscytowania nawet nie zauważyli, kiedy już wchodzili do sal. Oczywiście, w końcu każdy miał okazję porozmawiać, przytulić i zrobić zdjęcie ze swoim idolem. Ściankę każdy artysta miał identyczną - z napisem Young Stars Festival 2017. 
 
Jestem pewna, że dla większości fanów MAG było jedną z najlepszych rzeczy, jaka im się przydarzyła i do dziś wspominają ten dzień jako jeden z najpiękniejszych w ich życiu.
 
Teraz poznajcie wszystkie szczegóły takich spotkań z artystami:

CENY MEET&GREETÓW:
 • Marcus &Martinus - bilety nie były na sprzedaż, można było jedynie wygrać je w konkursach
 • Bars And Melody - 299PLN
 • Lukas Rieger - 299PLN
 • Johnny Orlando - 299PLN
 • Dawid Kwiatkowski - 199PLN
 • Sylwia Przybysz & Olga Przybysz - 99PLN
 • Jeremi & Artur Sikorscy - 129PLN
 • Sylwia Lipka - 99PLN
 • Weronika Juszczak, Bartek Kaszuba, Dominika Sozańska - 99PLN

MEET&GREET Z ZAGRNICZNYMI ARTYSTAMI:

9;00 - Marcus&Martinus [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

10;00 - Lukas Rieger  [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

11;30 - Bars And Melody  [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

14;00 - Johnny Orlando  [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

MEET&GREET Z POLSKIMI ARTYSTAMI:

9;00 - Sylwia Lipka  [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

10;00 - Dominika Sozańska, Weronika Juszczak, Bartek Kaszuba  [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

11;00 - Sylwia & Olga Przybysz  [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

12;00 - Dawid Kwiatkowski  [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

14;00 - Jeremi&Artur Sikorscy  [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

Teraz czas na coś, na co czekali wszyscy miesiącami, czyli koncerty! Oto harmonogram zeszłorocznej edycji YSF!

Przechodzimy do najważniejszej części tego wydarzenia czyli do koncertów, które rozpoczęły się o godzinie 15;00. Pomimo lekkiego opóźnienia wszystko szło sprawnie, bez żadnych problemów.


Z pewnością każdy słuchacz podczas występów odczuwał w stu procentach energię sceniczną, która szybko rozchodziła się po wszystkich strefach. Każdy artysta dawał z siebie wszystko podczas własnego koncertu i każdy z nich schodził z czystym sumieniem ze sceny.


Słyszeliście może o tym, że podczas tego Festivalu poziom pisku przekroczył granicę zdrowych decybeli? Brzmi absurdalnie , jednak taka jest prawda! Wszystko wydarzyło się podczas oczekiwania na koncert zespołu Bars And Melody, co wskazuje na to, że duet był najbardziej pożądaną gwiazdą podczas tego wydarzenia! Przeżyłam to na własnej skórze i mogę wam przysiąść, że do dziś w pamięci mam ten moment!


Nie zapominajmy również o tym, że osoby będące na YSF2017 niewątpliwie miały ogromne szczęście! Przykładowo wcześniej wspomniany duet Bars And Melody zaprezentował przed swoimi fanami ich najnowszy utwór, którego jeszcze nikt poza nimi nie miał okazji posłuchać, mowa o "Not A Love Song", która jeszcze wtedy nie wyszła na światło dzienne. Dawid Kwiatkowski również zaprezentował swoje najnowsze utwory, które nawet do dziś nie zostały wydane, jednak wszystko do czasu! Wszystko dla wytrwałych osób, które nie opuściły Dawida aż do końca wydarzenia.


Wypisałam dla was harmonogram, który w składzie ma również wypisane utwory grane przez danych artystów, a gdy klikniecie w daną nazwę piosenki, to automatycznie przerzuci was do serwisu YouTube odtwarzając ten utwór w wersji oryginalnej (studyjnej):

15;05 - YOUNG STARS DANCE

15;10 - Lukas Rieger <Find Me/Elevate/Side By Side/Shape Of you (cover)/We Wont Stop/Let Me Know/Cold Water (cover)>

15;55 - Olga Przybysz <One Last Time (cover)/Niebo Bliżej Nas/Symphony (cover)/No More Sad Songs (cover ft. Sylwia Przybysz)>

16;05 - Bartek Kaszuba <Bo Nie Ma Cię Tu/Love Yourself (cover)/Tu I Teraz/Kolory>

16;20 - Weronika Juszczak <Rather Be (cover)/Wiem/Możesz Zatrzymać Nas/Tamta Dziewczyna (cover)/Diamond (cover)/Addicted To You (cover)/What You Do (cover)>

16;35 - Dominika Sozańska <Nawet/To Wszystko/O Mnie/Miliony Zdarzeń>

16;50 - YOUNG STARS DANCE

16;55 - Sylwia Lipka <Fly To Sky/Chwilove/Masz To Coś/Zobacz/Puzzle Dwa/Zapomnieć Chcę/Spełniaj Marzenia ft. Sylwia Przybysz, Jeremi&Artur Sikorscy)>

17;25 - Jeremi&Artur Sikorscy <Artur (solo); Przepraszam Cię/Będę Walczył/Nie Poddam Się (ft. Sylwia Przybysz). Jeremi (solo); Nieznajoma/Uwierz W Nas. Razem; Masz W Sobie Ogień/Shape Of You (cover)/Odetchnij/Piorunochron/Zaryzykuj (cover)/Bez Niej Nie Byłoby Nas/Spełniaj Marzenia (ft. Sylwia Lipka, Sylwia Przybysz)

18;00 - Sylwia Przybysz <Tylko Raz/Nie Poddam Się (ft. Artur Sikorski)/Zmiany/No More Sad Songs (Ft. Olga Przybysz)/Masterpiece (cover)/Spełniaj Marzenia (ft. Sylwia Lipka, Jeremi&Artur Sikorscy)>

18;30 - YOUNG STARS DANCE

18;35 - Tede <Rezzi/Dziup L.A/#CTZK>

19;00 - Marcus&Martinus <Heartbeat/One More Second/Dance With You/Girls/Like It Like It/Light It Up/Bae>

19;30 - Johnny Orlando <Everything/Day And Night/In The Name Of Love (cover)/Missing You/Treat You Better (cover)/Let Go>

20;10 - Bars And Melody <Fast Car/Breathe/Stay Young/143/Live Your Life/Turn It Up/Not A Love Song/Faded/Unite/Battle Scars/Right For You/Thousand Years/Hopeful>

21;30 - Dawid Kwiatkowski <Na Zawsze/Say Yes/Nasze Miasto/Nie Budź Mnie/Mały Sen/Ostatni (cover)>


Występy występami, ale nie mogło również zabraknąć nagród, które zostały zdobyte przez nielicznych artystów. W niektórych przypadkach nie obyło się bez emocji na scenie, jednak co się dziwić? Taka nagroda to ogromne wyróżnienie dla danego artysty, szczycić mogą się nimi między: 

- Debiut Roku (Polska) - Weronika Juszczak (wręczył Filip Kłoda "SMAV")

- Artystka Roku (Polska) - Sylwia Lipka (wręczył Dariusz Gutkowski "DG")

- Artysta Roku (Polska) - Jeremi Sikorski (wręczył Stanisław Świątkowski "THOR")

- Teledysk Roku - Sylwia Przybysz i Artur Sikorski za teledysk do utworu "Nie Poddam Się" (wręczyła Kasia Markiewicz)

- Forever Young - Remigiusz Łupicki "Remo" (wręczył Jacek Graniecki "TEDE")

- Przebój Roku - Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Jeremi Sikorski, Artur Sikorski za utwór "Spełniaj Marzenia" (wręczył Remigiusz Łupicki "REMO")

- Debiut Roku (Zagranica) - Johnny Orlando (wręczyła Aleksandra Furka "OLCIIAK")

- Artysta Roku (Zagranica) - Bars And Melody (wręczyli Remigiusz Łupicki "REMO" i Magda Ciesielska)

- Album Roku - Dawid Kwiatkowski (wręczył Marcin Kowalski)

A jak inni wspominają zeszłoroczną edycję? Dowiedzmy się!

Aga Atamaniuk: YSF 2017 wspominam bardzo miło, był to najlepiej spędzony dzień w całym 2017 roku. Bardzo lubię wracać do wspomnień z tego dnia i bardo żałuję, że w tym roku nie będę miała okazji go powtórzyć. Pamiętam, jak kupowałam bilet, jak wszystko szykowałam i w końcu jak jechałam na festiwal. Dawno nie byłam taka szczęśliwa jak wtedy. To cudowne uczucie mieć w swoich ramionach tyle ważnych osób. Spotkałam wtedy po raz pierwszy swoje internetowe przyjaciółki, ale też poznałam dużo fajnych osób np. stojąc w kolejce. To było dla mnie naprawdę ważne wydarzenie i cieszę się, że miałam okazję w nim uczestniczyć. Mam nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku.

Małgorzata Pusiak: Byłam na YSF2017, to była pierwsza edycja na której miałam okazję się pojawić. To wszystko było niesamowite, nie pamiętam za dużo. Ale wiem, że spotkałam tam niesamowitych ludzi, spotkałam przyjaciół i spędziłam z nimi ten cały czas tam. Co do koncertów tez były wspaniale! Byli artyści których nawet wcześniej nie słyszałam, niektórzy zagrali swój pierwszy koncert w Polsce. Była niesamowita atmosfera i zabawa. To był naprawdę najlepsze wydarzrnie na jakim byłam i nie przypuszczałam ze będę bawić się tak świetnie!

Julia Roszkowska: Szczerze to było jedno z moich największych marzeń! To był mój pierwszy taki duży koncert w życiu. Pamiętam to do dziś, jak skakałam z radości gdy rodzice zgodzili się na ten wyjazd. Właśnie tam po 4 latach słuchania Bars and Melody mogłam zobaczyć i usłyszeć ich na żywo. Spotkałam człowieka, który jest dla mnie autorytetem do naśladowania, Remo. Dzięki niemu poznałam tyle wspaniałych osób oraz mam przy sobie najwspanialszych idoli. Jak miałam szansę go zobaczyć od razu się zdecydowałam by do niego podejść. Cieszę się, że w jednym miejscu mogłam posłuchać tyłu moich idoli i poznać innych artystów, którzy również podbili moje serce. Zawsze wracam tam wspomnieniami. Cieszę się, że mam okazję powtórzyć to co było rok temu, jadąc na Young Stars Festival 2018 i spotykając tam pierwszy raz swoją internetową przyjaciółkę. Polecam każdemu tam pojechać, bo tych emocji nie da się opisać - to trzeba przeżywać i poczuć na własnej skórze! Dla mnie ten koncert był dość ważny w aspekcie, że mogłam zobaczyć i usłyszeć po raz pierwszy swoich idoli od początku ich kariery. To jest jak jedno z największych i najważniejszych wspomnień jakie mam!

Oliwia Solarska: YSF 2017 był niezwykle emocjonujący i zaskakujący. Wszystkie występy były świetnie przygotowane, nie brakowało cudownych efektów, układów, stroi czy tancerzy. Każdy artysta wypadł naprawdę dobrze. Ogólna atmosfera festivalu była jak zawsze wspaniała. Całe wydarzenie wspominam bardzo miło i już nie mogę się doczekać tegorocznej edycji!

Ola Nowak: Ogólnie YSF 2017 spędziłam wraz z moją przyjaciółką, zdecydowanie jest to niezapomniane przeżycie. Jako, że żadna z moich internetowych przyjaciółek tam nie jechała, to nie spotkałam nikogo ze swoich znajomych, ale miło było patrzeć jak ona cieszy się że widzi swoją przyjaciółkę, z którą długo planowała spotkanie. Ogólnie koncerty były niesamowite jednak najbardziej podobał mi się występ bliźniaków Marcus&Martinus oraz Bars and Melody! Chłopcy z BaM byli bardzo długo moimi idolami i wraz z wszystkimi piosenkami, które śpiewali przypominało mi się wiele wspaniałych momentów. Co do minusów to niestety przekonałam się jak wiele popularnych osób z internetu jest chamskich. Moim zdaniem na takie wydarzenie jak YOUNG STARS FESTIVAL powinien pojechać każdy, bo atmosfera jaka tam panuje jest niesamowita, można poznać wielu ludzi i przede wszystkim bardzo dobrze się bawić!

Karolina Barczewska: Ten festival był dla mnie jednym z najlepszych dni w życiu! Po raz pierwszy spotkałam na nim mojego najważniejszego idola i byłam w pełni szczęśliwa. Panowała tam cudowna atmosfera, taka rodzinna, ciepła. Ludzie tam byli wspaniali. Miałam bilet diamond, więc mogłam oglądać występy z pierwszego rzędu. Artyści naprawdę łapali cudny kontakt z publicznością. Wyciągali ręce, podchodzili i starali się rozmawiać. Niestety był jeden minus - mianowicie to, że ludzie nie umieli zachować spokoju i niemiłosiernie się pchali. W niektórych momentach ciężko było oddychać, a wyrywanie włosów to już standard. Mimo wszystko i tak ten dzień wspominam najlepiej i wróciłabym do niego w każdej chwili!

Michał Cyran: Jak wspominam festiwal 2017? Otóż bardzo dobrze, a wręcz cudownie! To był mój pierwszy Young Stars Festival. Atmosfera podczas niego to coś cudownego! Tego nie da się opisać tak normalnie, to trzeba samemu  przeżyć na własnej skórze. Myślę, że następny będzie jeszcze lepszy! Co więcej opowiadać? Trzeba pojechać na tegoroczny festiwal i się przekonać samemu jak cudowny on jest!

Natalia Iwaniuk: Young Stars Festival 2017 był pierwszym takim wydarzeniem na jakim byłam. Trochę się obawiałam (m.in. tłoku). Rozmawiałam z osobami, które już na nim były. Zapewniły mnie, że jest tam bezpiecznie i jest wystarczająca ilość miejsca oraz zapewniona pomoc w wypadku np. omdlenia. Co do festivalu, to był on prowadzony bardzo fajnie. Prowadzący byli energiczni i "zarażali" pozytywną energią. Koncerty były wspaniałe, można było się wspaniale bawić! Były również ogromne ekrany pokazujące co się dzieje dokładnie na scenie, dla osób z dalszych stref! Ja byłam w strefie Be Young Star i było super! Bardzo mile wspominam ten dzień! 

Pola Lebiedzińska: Young Stars Festival 2017 wspominam idealnie! Było to wydarzenie, które sprawiło, że wakacje skończyłam idealnie i z uśmiechem na twarzy wkroczyłam do szkoły! Miałam bilet Be Young Star i bawiłam się świetnie! Już na pierwszym koncercie panowały niezwykle emocje, które nie opuściły nas aż do końca! Festival, to wydarzenie, na który czekam cały rok, nie ma takiego drugiego koncertu. A ten w 2017 wspominam na razie najlepiej. Niezapomniana zabawa, cudowni ludzie, wspaniała atmosfera! Każdy koncert był inny, ale przy wszystkich się świetnie bawiłam i nie chciałam wracać do domu! Teraz pozostaje mi czekać na tegoroczny festival, nie mogę się doczekać!

Gosia Gawryluk: Ubiegłoroczny YSF wspominam najlepiej jak można! Był to najlepszy dzień w moim życiu. Dzięki festivalowi mogłam spełnić jedne z największych marzeń - przytulić najważniejszego idola i spotkać moje internetowe przyjaciółki. Wraz z nimi i przyjaciółkami z życia codziennego na festivalu śpiewałyśmy, tańczyłysmy, po prostu bawiłysmy się najlepiej jak mogłyśmy! Piękne było to jak wszyscy fani się tam wspierali - przykładem jest jak popłakalam się na jednej z ostatnich piosenek Bars And Melody, a dziewczyna obok to zobaczyła i mnie przytulila, przy tym pomagając mi się uspokoić. W skrócie można powiedzieć, że było IDEALNIE!

Amelia Ciwińska: Ten dzień wspominam najlepiej! Czułam niesamowitą euforię przez cały festival. Było odrobinę tłoku, ale dało się przeżyć. Zabawa była świetna! Super wspominam szczególnie występ Marcusa&Martinusa oraz braci Sikorsckich. Był to najlepszy z koncertów Young Stars na jakim miałam okazję być! 

Antonina Pniewska: Uważam, że zeszłoroczny festiwal był dobrze zogranizowany, artyści byli dopasowani do grupy odbiorców oraz same przygotowanie (scena, dźwięk i widok) pasowały do całokształtu. Jedynie źle wspominam dość duże opóźnienie w koncertach, ale to specjalnie nie zmieniło mojego zdania o tym dniu, naprawdę wspominam go bardzo miło! 

Gabrysia Rukat: Zeszłoroczny festival wspominam bardzo miło! Atmosfera była naprawdę fajna. Nigdy nie spotkałam się z takim zjawiskiem jak wtedy. Nawet nieznajome osoby sobie nawzajem pomagały! Te wyższe osoby brały niższe "na barana", żeby mogły obejrzeć koncert i nagrać jakiś filmik. Do tego bardzo słodkim widokiem było to, jak internetowi przyjaciele spotykali rzucając się nawzajem na siebie i padając na tzw. "glebę". Ten festival po prostu umożliwił spotkania osób, które są dla siebie ważne, ale mieszkają od siebie bardzo daleko. Co prawda zawsze się zdarzy przypadek, że ktoś będzie niemiły, chamski i będzie myślał tylko o sobie, jednak to było 2% tych co byli na tym wydarzeniu i mimo tego świetnie się bawiłam i nie żałuje, że tam pojechałam!

Marcelina Szyłko: Zeszłoroczny festival wspominam najlepiej jak się da! Panuje tam cudowna atmosfera od samego początku wydarzenia. Ten festiwal dał mi możliwość spotkania idoli, co było totalnym spełnieniem marzeń. Spotkałam i także poznałam wspaniałe osoby, fajnie jest tak spędzać czas z ludźmi, którzy lubią to co ty! Takie doznania tam panują, że trudno to opisać. Czasem płacz, śmiech, no uczucia nie do opisania. Strasznie się cieszę, że mogłam tam być, bo był to jeden z najbardziej ważnych i szczęśliwych dni w moim życiu

Marysia Słyk: Young Stars Festival wspominam cudownie. Super atmosfera towarzyszyła od początku do końca, spotkanie idoli i przyjaciół - to było naprawde świetne. A samo wydarzenie idealnie zakończyło moje wakacje, czemu wspominam je jako jedne z najlepszych.

Kinga Kłys: Zesłoroczny festiwal był dla mnie niezwykłym doświadczeniem, był to mój pierwszy taki festiwal, ale też nie ostatni! Nie mogłabym nie pojechać i w tym roku. Naprawdę na Torwarze była cudowna atmosfera, wszyscy śpiewali, jak taka duża rodzina, czuć było ten klimat. Przed samym Torwarem też się świetnie bawiłam, czekając w kolejce nawiązałam nowe znajomości, spotkałam też kilka osób. Nigdy wcześniej nie widziałam tylu spotkań internetowych przyjaciółek na raz! Oczywiście najbardziej czekałam na koncert Bars and Melody, ale na innych też się świetnie bawiłam i prawie wcale nie wychodziłam ze strefy, żeby niczego nie przegapić. Spędziłam tam niezapomniany czas z najcudowniejszymi osobami i chętnie bym tam wróciła. Najbardziej podobał mi się występ Johnnego i BAM. Oczywiście kiedy Bars and Melody weszli na scenę to emocje dały górę, zobaczyłam ich po tak długim czasie. Płakałam conajmniej 3/4 koncertu, ale już wtedy wiedziałam, że muszę tam wrócić. Zdecydowanie zaliczam YSF 2017 do najlepszych wspomnień z mojego życia i mam nadzieję, że tegoroczny festiwal zaskoczy mnie tak pozytywnie jak zeszłoroczny.

Nadia Seremak: Jejku, to byl mój pierwszy festiwal w życiu. Pamiętam jak rodzice kupili mi bilet MAG na Sylwię i Olgę Przybysz w marcu po wielu namowach. Byłam tam z przyjaciółką i moim oraz jej tatą. Poznaliśmy taka miła dziewczyne, Dominikę. Spotkałam Weronikę Szostak, to było takie moje małe marzenie ponieważ wtedy bardzo lubiłam oglądać jej filmiki (wtedy jeszcze była Karolina). Mój MAG nie był idealny, mega się stresowałam. Tak jakby wyrwałam Sysi płytę, mało się odzywalam do Olgi, chłopak który nagrywał moje MAG nagrał tylko buty Sylwii no bo czemu nie. Mimo to nadal będzie to dla mnie najważniejsze meet and greet ponieważ było ono jednak pierwsze i spełniły się moje marzenia. Wracając do całego festiwalu to było wspaniale. Miałam całe gardło zdarte od śpiewania haha. Spotkałam Dominikę Sozańską, zobaczyłam Bars and Melody. To jest jedno z lepszych wspomnień w moim życiu.

Katarzyna Czajkowska: Zeszłoroczny festival wspominam wspaniale. Od rana czekałam z przyjaciółką, nie mogłyśmy się doczekać, aż wejdziemy na Torwar, żeby posłuchać koncertów naszych idoli. Czekałyśmy kilka godzin i opłacało się, ponieważ stałyśmy przy samych bramkach, mogłyśmy podziwiać wszystko z bliska. Pamiętam, że pierwszy był Lucas Rieger. Ja i moja przyjaciółka nie znaliśmy ani jednej jego piosenki, a i tak bardzo dobrze się bawiłyśmy. Przez cały festival poznałam bardzo dużo osób, śpiewałam razem z moimi idolami na cały głos, często się wzruszałam, skakałam i uśmiechałam. Ostatni występował Dawid Kwiatkowski i właśnie dzięki festiwalowi zaciekawiła mnie jego muzyka, zaczęłam go słuchać. Pamiętam, że opuszczałyśmy Torwar ze smutkiem, ale obiecałyśmy sobie, że za rok powtórzymy tą przygodę.

Małgorzata Grad: Była bardzo fajnie! Pierwszy raz wtedy zobaczyłam swojego największego idola Lukasa. Ogólnie atmosfera była nawet spoko, w każdym sektorze było mało ludzi więc nikt za bardzo sie nie pchał co było dla mnie takim największym plusem, a jedyne co mi sie tam nie podobało to to, że nie wolno było wnosić napojów, a na terenie torwaru były dwa sklepy gdzie można było sobie kupić colę do których były ogromne kolejki, więc żeby kupić sobie zwykły mały kubek coli musiałam czekać ponad godzinę.

Zuza Nowakowska: Zacznijmy od tego, że był to w zasadzie moj pierwszy płatny, jak i duży koncert. Na początku bardzo sie bałam, ale poźniej okazało sie, że nie ma czego. Na miejscu spotkałam sie z moimi internetowymi przyjaciółkami i bylo to wspaniałe przeżycie. Na początku już po pierwszych godzinach przebywania tam, było tak cudownie, że bałam się że to sie niedługo skończy. Oczywiście najbardziej czekałam na występ chłopaków z BAM. Kiedy juz weszli na scenę, rozpoczął się koncert, byłam tak bardzo szczęśliwa, że dawno taka nie bylam, po prostu. Kiedy koncert sie już skonczył, jedyne co mi zostalo to chyba płacz. Każdy powinien sie cieszyć ze był na takim koncercie, że było super, ale ja płakalam. W drodze powrotnej tak samo. Nie wiem sama, czy to z tego powodu, że tęskniłam za przyjaciołmi, czy dlatego, bo tak mi sie podobało, czy może dlatego, że wydawało mi sie, że takie coś się więcej nie wydarzy. Mimo wszystko mogę powiedzieć, że jak dotąd był to najlepszy koncert na jakim byłam i wspominam go najlepiej jak tylko mogę. W końcu to tutaj zobaczyłam pierwszy raz na żywo moich idoli, pierwszy raz spotkałam się z przyjaciółmi, pierwszy raz mogłam zobaczyć, jak jest na takim dużym wydarzeniu. Bawiłam się najlepiej na świecie, atmosfera była tak bardzo przyjazna, było tak magicznie i ludzie też byli dla siebie mili. Bardzo sie cieszę, że mogłam w tym uczestniczyć i mam na mam nadzieję, że jeszcze kiedyś powtórzę ten dzień.

Martyna Klaużyńska: Byłam i na festiwalu w 2016 roku i 2017 - jedno z najlepszych wydarzeń w wakacje, czekałam cały rok, festiwal dał mi szansę usłyszenia tak wielu uzdolnionych artystów, spotkania mnóstwa osób i spędzenia naprawdę wspaniałych chwil. Jadę również na festiwal w tym roku i jestem w stu procentach pewna ze będzie jeszcze lepszy niż zeszłoroczny.

Emilia Baryła: Był to mój pierwszy koncert tego typu gdzie występował mój idol, cieszyłam się jak nigdy. Spotkałem kilka osób z internetu i świetnie się bawiłam. Bardzo dobrze wspominam ten dzień. W tym roku postanowiłam ponownie pojechać na ysf! Mam nadzieję że w tym roku będzie jeszcze fajniej!

Dominika Daszkiewicz: Festival wspominam bardzo dobrze! Jechałam tam sama i bardzo się stresowałam. Miałam Meet&Greet na siostry Przybysz. Dzięki temu M&G poznałam dwie super dziewczyny, z którymi spędziłam czas przed samymi koncertami, jak również bawiłyśmy się na wszystkich koncertach. Występy były niezapomniane, artyści mieli pełno energii, którą z chęcią nam przekazywali, szczególnie zapamiętałam występ Marcusa&Martinusa, Bars And Melody oraz Johnnego, który stał się dla mnie bardziej ważny po tym jak go zobaczyłam. Z chęcią pojechałabym na tegoroczny festival, jednak nie mam takiej możliwości, ale mam nadzieję że za rok powtórzę tą świetną przygodę!

Zostawiając już YSF2017 z tyłu. Już za niecałe dwa miesiące kolejna edycja!

YOUNG STARS FESTIVAL 2018 zbliża się coraz większymi krokami. Już 26 sierpnia wszyscy spotkamy się na największym festiwalu dla młodzieży w Polsce!


Specjalnie z tej okazji do Polski przylecą Bars And Melody, Matilda "Tilly" Devries, Lukas Rieger oraz Johnny Orlando - tylko po to, aby zagrać dla nas niezapomniane koncerty! Co roku zagraniczni artyści cieszą się największym zainteresowaniem wśród słuchaczy będących na tym wydarzeniu, bo kto z was wyobraża sobie YSF bez Bars And Melody czy Lukasa Riegera? Raczej nikt!


Warto również zwrócić uwagę na to, że Mackenzie Ziegler NIE POJAWI SIĘ NA TEGOROCZNYM FESTIVALU, jednak organizatorzy postanowili w tej sytuacji uzupełnić line-up kolejną zagraniczną gwiazdą. Będzie to... Isac Elliot! Siedemnastoletni artysta został pokochany przez polskich fanów podczas ubiegłej trasy Bars And Melody. Isac jak każdy inny artysta tegorocznej edycji YSF będzie również miał własne Meet&Greety. Bilety na spotkanie z nim w każdej chwili możecie zakupić na ebilet.pl oraz w każdym Empiku w Polsce!


Czym byłby YOUNG STARS FESTIVAL bez gwiazd ekipy YOUNG STARS? Sylwia Lipka, Sylwia Przybysz, Jeremi Sikorski, Artur Sikorski, Weronika Juszczak, Dominika Sozańska, Bartek Kaszuba oraz Olga Przybysz wystąpią przed nami w pierwszej kolejności, rozgrzewając nas przed koncertami zagranicznych artystów.


Nie zapominajmy również o Merghanim, który już wcześniej miał okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas ubiegłorocznego Young Stars On Tour. Masa pozytywnej energii młodego chłopaka sprawiła, że jego występ tam został uznany za jeden z lepszych na całej trasie (sugerując się wypowiedziami słuchaczy będących na YSOT). Od tamtego czasu Merghani zdążył wydać między innymi utwór "Zwolnij Na Chwilę", który aktualnie został odsłuchany ponad 2mln razy w serwisie YouTube! Myślę, że prócz tego będziemy również mogli usłyszeć "Sekret" na jednej scenie z Sylwią Przybysz!


Na koniec zostało nam dwoje artystów Forever Young czyli B.R.O i Dawid Kwiatkowski. Raczej nikogo nie zdziwiło potwierdzenie obecności Dawida na tegorocznej edycji, tak samo w przypadku B.R.O, który zanotował świetny debiut podczas YSOT 2017, gdzie został pokochany przez artystów YS, jak i słuchaczy. Nie wątpliwie jestem pewna, że występ rapera rozrusza chaotycznie publicznością, tym samym przygotowując nas na najbardziej oczekiwane występy wieczoru. Za to występ Dawida jak co roku zakończy całe wydarzenie!


Oderwijmy się trochę od występów, przerzućmy się na zupełną nowość na YSF, KTÓREJ JESZCZE NIGDY NIE BYŁO! Muserzy zostali ambasadorami całego wydarzenia! Young Stars dało nam możliwość wyboru w ankiecie na oficjalnej grupie YOUNG STARS na facebooku! Ambasadorami Young Stars Festival 2018 zostali: Dominik Rupiński, Kamil Owczarek, Sonia Żugaj, Lena Moonlight, Zuzia Zienkiewicz, Kinga Sawczuk oraz Karol Pieszko! Przed startem całego wydarzenia (być może kilka tygodni przed) otrzymamy oficjalne informacje o atrakcjach jakie czekają nas z muserami! 


Hola, hola, to jeszcze nie koniec! Była mowa o ambasadorach, a co z prowadzącymi? Jan Dąbrowski (znany jako JDABROWSKY) oraz Kamil Pisarek w tym roku zapewnią nam dawkę dobrego humoru między występami! Większość z was może przeżyć w tym momencie ogromny szok, z racji tego, że chyba każdy z nas dobrze pamięta, że to zawsze Łukasz Szuster (JOKER) zarażał nas swoją pozytywną energią pomiędzy koncertami, jednak nie w tym roku... Łukasz z przyczyn prywatnych niestety nie zjawi się na YSF2018, jednak mam taka osoba jak Janek na pewno spisze się równie dobrze jak Joker na poprzednich edycjach. 

Spotkaj swoich idoli podczas YOUNG STARS FESTIVAL 2018!

W tym roku każdy z artystów będzie miał zorganizowane swoje własne spotkania Meet&Greet! Czegoś takiego jeszcze nie było!


Ceny takich spotkań wynoszą od 99pln do aż 329pln (w zależności od artysty).


Sporym zaskoczeniem w tym roku była cena Meet And Greet na Dawida Kwiatkowskiego, która wynosi ponad 329pln i aktualnie jest to najdroższa cena za spotkanie Meet&Greet w historii Young Stars Festivalu. Ku zaskoczeniu headliner całego wydarzenia czyli Bars And Melody w tym roku nie okazał się najdroższy w tej kategorii!


UWAGA! Mackenzie Ziegler przez nieprzewidziane konflikty harmonogramów nie pojawi się na tegorocznej edycji YSF! Osoby, które zakupiły bilety na spotkanie M&G z Kenzie, mogą zwrócić je w miejscu zakupu biletu!


Jak wspominałam wcześniej - miejsce Mackenzie zajmie Isac Elliot, na którego dostępne są bilety Meet&Greet w cenie 179pln! Bilety M&G na Isaca możecie zakupić w każdej chili na ebilet.pl lub w każdym Empiku w Polsce!


Bilety Meet&Greet znikają w błyskawicznym tempie, jest ich coraz mniej, dlatego też śpieszcie się! Zostały jedynie bilety na Dawida Kwiatkowskiego, B.R.O, Merghaniego oraz na Olgę Przybysz! A tak w ogóle, to posiadacie już swój bilet, który umożliwi wam spotkanie waszego idola? 


GODZINY SPOTKAŃ:

9:00 - Isac Elliot/Sylwia Przybysz/Weronika Juszczak

10:00 - Johnny Orlando/Artur Sikorski/Dominika Sozańska

11:00 - Lukas Rieger/Matilda "Tilly" Devries/Jeremi Sikorski

12:00 - Bars And Melody/B.R.O/Bartek Kaszuba

13:00 - Dawid Kwiatkowski/Sylwia Lipka

14:00 - Merghani/Olga Przybysz

Warunkiem wejścia na spotkanie Meet&Greet z obojętnie którym artystą jest posiadanie któregoś z poniższych biletów na Festival: 

BE YOUNG STAR - 119PLN (kliknij, aby zakupić)

- Wstęp do Strefy Be Young Stars

GOLDEN YOUNG STAR - 149PLN (kliknij, aby zakupić)

- Wstęp do Strefy Young Star

- Wstęp do Strefy Golden

- Bilet wymienny na opaskę w dniu wydarzenia

DIAMOND YOUNG STAR - 399PLN (kliknij, aby zakupić)

- Wstęp do Strefy Be Young Star

- Wstęp do Strefy Golden

- Wstęp do Strefy Diamond

- Bilet wymienny na opaskę w dniu wydarzenia

BACKSTAGE YOUNG STAR - 999PLN (kliknij, aby zakupić)

- Wstęp do Strefy Be Young Star

- Wstęp do Strefy Golden

- Wstęp do Strefy Diamond

- Wstęp do Strefy Backstage

- Bilet wymienny na opaskę w dniu wydarzenia

- Pakiet backstage: Young Stars Gift, Young Stars Secret Tour, lunch, darmowe napoje

Rady porady! O czym warto wiedzieć wybierając się na YSF2018?

Jaka strefa jest najlepsza? Jaki bilet najbardziej opłaca się kupić?


To zależy od tego, czy chcecie się dobrze bawić ze znajomymi, czy raczej wolelibyście być jak najbliżej sceny głównie po to, by być jak najbliżej swojego idola. Osobiście nigdy nie widzę sensu kupowania biletów golden/diamond, bo głównie chodzi o to, by bawić się tam jak najlepiej, nie? Wielokrotnie słyszałam, że stanie pod barierkami/pod sceną kończy się dosyć nieciekawie - siniaki, wyrwane włosy, brak powietrza itd. Oczywiście mając bilet np. golden możecie swobodnie poruszać się na strefie zarówno po strefie BE YOUNG STAR jak i GOLDEN CIRCLE, jednak takie bilety różnią się też ceną. Dodam też, że ze strefy BYS widać chyba najwięcej, to też jest ogromny plus. Warto zastanowić się nad tym czego wy chcecie podczas tych koncertów! 


Czy ludzie bardzo się pchają?


Tak jak wspominałam wcześniej - to zależy od tego czy znajdujecie się pod barierkami/pod sceną. Tam naprawdę wiele rzeczy może się wydarzyć. Myślę, że w większości przypadkach posiadaczom biletu golden/diamond zależy chyba na tym, aby być najbliżej sceny, mam rację? Trzeba liczyć się niestety z zagrożeniem zdrowotnym, bo przykładowo nieco mniejsze osoby (wzrostowo) mogą sobie nie poradzić. W poprzednim pytaniu znajdziecie odpowiedź na to pytanie. 


Co warto ze sobą zabrać na taki festival?


Myślę, że nie warto zabierać ze sobą rzeczy, których nie będziecie używać - to po pierwsze. Im mniej rzeczy, tym lepiej. Z pewnością polecam każdemu z was zabrać powerbanka, gdyż taki YSF trwa niemalże od rana do wieczora, a warto mieć pod ręką aktywny telefon. Jeśli macie zamiar kupić coś w sklepiku swojego idola lub po prostu chcielibyście coś kupić w barze podczas wydarzenia to koniecznie zabierzcie ze sobą pieniądze! Zgaduje, że niejedna osoba jadąca na Festival będzie miała na sobie makijaż, który też po czasie z pewnością będzie się warzył/ścierał, a to nie należy do przyjemnych i bezstresowych sytuacji. Warto mieć w torebce puder, fluid czy chociażby tusz do żęs (rzeczy niezbędne do poprawienia make upu). Koniecznie sprawdźcie również pogodę dzień przed wydarzeniem, bo nieraz aura lubi zaskakiwać!


Mogę wnieść własne jedzenie/picie na Torwar?


Organizator imprezy zabrania wnoszenia żywności i napojów nabytych poza terenem imprezy. Wyjątkową sytuacją jest stan zdrowia (np. cukrzyca) jest poświadczony odpowiednim dokumentem wypełnionym przez opiekuna prawnego, wtedy wskazane jest posiadanie napoju własnego czy też przekąski. Jednak nie martwcie się, w środku budynku znajdują się dwa stoiska z jedzeniem i piciem, które są obsługiwane przez firmę gastronomiczną.


Mam Meet&Greet o 9;00, więc o której mam być mniej więcej pod Torwarem? 


Bramki zazwyczaj są otwierane 15 minut przed rozpoczęciem danych spotkań Meet&Greet (godziny spotkań są podane na zakupionych biletach). Najlepiej, aby być 30 minut przed spotkaniem, aby zająć sobie miejsce w kolejce. Bez sensu stać kilka godzin w kolejce, zwłaszcza rano, kiedy po takich spotkaniach spokojnie będziecie czekać na rozpoczęcie koncertów. 

Zakończyło się moje Meet&Greet z artystą, co mam potem robić? 

Jeśli masz wykupione M&G tylko na jednego artystę, to zazwyczaj ludzie schodzą na dół zajmować miejsca najbliżej drzwi do hali. Tam też ochroniarze zawsze nas wysyłają. Możecie w między czasie korzystać ze stoisk z jedzeniem, ze sklepików z merchem, jak i również toalet. Po skończonych WSZYSTKICH SPOTKANIACH Meet&Greet artyści idą szykować się na swoje występy, a wy jesteście wpuszczani do stref, w których możecie przebywać. 

Odpowiedziałam na kilka pytań, które zostały zadane w poście do tego przeznaczonym, jeśli macie jakieś pytania to śmiało zadajcie je w komentarzach! OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 5,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
52
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 18552 punktów za:

Jakość:5020Popularność:3384
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:11
Wyróżnienia/kary:10000Komentarze i reakcje:93
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Amelia Banaszak Admin 209,530 pkt
3,384 czytelników Lip 3, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

oliviaxy Użytkownik 49,563 pkt
Świetny post! Już nie mogę doczekać się tegorocznej edycji YSF!
Ps. M&G z Isaciem jest o 14:00
0 głosów
Lip 3, 2018
oliwiastodolna Użytkownik 42 pkt
Super post!
0 głosów
Lip 5, 2018
Wiktoria Przybylska Użytkownik 17 pkt
Post świetny! Żałuje, że mam tak dalego do Warszawy ale gdybym miała bliżej to na pewno bym się pojawiła
0 głosów
Lip 8, 2018
Piotr Bałut 3 Użytkownik 22,418 pkt
Podoba mi się! Naprawdę świetny post.
0 głosów
Lip 8, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
54 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 54 Gości
Dziś posty czytano : 1459 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post