0 głosów
Kilka słów od autora:
Remo nie wyda już więcej płyt?! Jak się bawił na imprezie urodzinowej? O tym i o innych nowościach przeczytacie w tym artykule. Serdecznie zapraszam! ) [ale ciii, to sekret]
(postid: 332080) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

22 lipca dla Remo był dniem pełnym wrażeń. Nie codziennie kończy się 40-ści lat, wydaje siódmą płytę oraz teledysk... A o tym wszystkim w dzisiejszym artykule, który musisz koniecznie przeczytać, jeśli wspierasz Remo :) 

Zanim wszystko się zaczęło...

Dokładnie 22 lipca miała premierę 7-ódma płyta Remo pt. "Sekret". W albumie znajduje się 21 utworów z niesamowitym przekazem. Remo jest autorem tekstów wszystkich piosenek. Zaprosił wielu wykonawców, w tym kilku z ekipy Young Stars. 

Sekret - jak tłumaczy Remik - to jest bardzo osobista wizja sensu życia. Wszystko na niej jest autentyczne Remo nie był przez całe życie porządnym człowiekiem, musiał wiele przejść, o czym opowiada w piosenkach. 

Kiedy pytasz, Daje co chcesz, Nowa twarz, Kiedy już, Mów, Nie było nas, Sekret, To dobre jest, Dotyk, Pasja, Jeden mały gest, Tam gdzie my, Tak wiele strat, Dziś już, Emocje, Zwyczajnie być, Każdy z nas, Jesteś tu, Wiara, Daj się ponieść, Noce nieprzespane - to ciąg historii Rema. Chcesz ją poznać? Nie zastanawiaj się długo i zamawiaj płytę Sekret na www.mymusicshop.pl lub we wszystkich Empikach w całej Polsce. 


„Dotąd napisałem 21 piosenek i zaprosiłem ponad 20 artystów, znając jednak siebie, myślę, że to nie koniec pracy twórczej przy „Sekrecie”: ostatecznie postaram się oddać Wam 21 nowych utworów. Jak zawsze stawiam na autentyczność i szczery przekaz. To nie jest pop, to nie jest żaden gatunek muzyczny – to jest moja opowieść o tym, co według mnie ważne i istotne. Muzykę stawiam na drugim miejscu, dla mnie liczą się przede wszystkim słowa. Chciałbym ludzi nauczyć mówić, bo mają z tym problem. Chciałbym, żeby byli szczęśliwi, żeby nie błądzili, żeby życie to była ich radość, a nie trud i ciągłe cierpienie. Oczywiście nieraz będziemy musieli zmierzyć się z problemami dnia codziennego, jednak wybór bycia dobrym czy złym człowiekiem leży po naszej stronie. Ja osobiście mam więcej za uszami niż jakikolwiek mój słuchacz, jestem grzesznikiem jak każdy z nas, podnosiłem się po upadkach, wstawałem i szedłem dalej. Jednak znowu upadałem, coś było nie tak… ile można? Wtedy to zacząłem zauważać Sekret – sens życia. Dziś nie mam zamiaru już upadać, dziś chcę tylko wspinać się coraz wyżej a pomaga mi w tym moja wiara i codzienna modlitwa. Chciałem podziękować Ojcu Adamowi Szustakowi oraz Wyrwanym Z Niewoli – bo to dzięki takim ludziom jak oni powstała właśnie ta płyta”. - tłumaczy Remo


Osoby, które zamówiły płytę w preorderze to otrzymali ją tydzień przed premierą oraz nie płacili nic za przesyłkę. Oprócz płyty z autografem można było kupić Sekret Box, w którym znajdowały się przypinki z wszystkimi znakami, silikonka, opaska materiałowa, 2 CD oraz książeczka z sentencjami i tekstami piosenek. 

Przyjaciele Rema otrzymali płytę wraz z zaproszeniem na jego urodziny - co się tam działo? Zapraszam do dalszego czytania!


Z rodziną ponad wszystko

Nie mogło być inaczej - na urodzinach Remo pojawiła się jego najbliższa rodzina. Nadia, której zadedykował utwór "Jesteś Tu", w której zawarł całą miłość do swojej córeczki. Pojawił się również jego syn - Dominik, który wystąpił w wielu teledyskach promujących album Przed Siebie, jak i Sekret. Pojawili się również rodzice oraz najcudowniejsza żona, która współtworzy markę Niumi. 

Remo wiele razy powtarzał, że dla niego rodzina jest najważniejszym sukcesem. Powinniśmy brać przykład z Remo i spędzać jak najwięcej czasu z bliskimi, bo tak naprawdę oni dają nam najwięcej szczęścia i są zawsze, gdy tego potrzebujemy. 


z najlepszymi ludźmi na świecie...

Na imprezie urodzinowej pojawili się również wszyscy artyści Young Stars! Menadżer miał swoich podopiecznych przy sobie. I to jest najbardziej cudowne. On spełnia ich marzenia, oni jego. Czego chcieć więcej? 

Weronika Juszczak podbiła serca Supiwerkom. Wydała debiutancką płytę pt. "Inna" i rozpoczęła trasę koncertową w Poznaniu, którą nazwała Innym koncertem. Użyczyła swojego głosu na płycie Rema w piosence Emocje. Teledysk nagrali w Grecji, a przy tym mieli wiele przykrych sytuacji, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Sylwia Przybysz to 20-letnia artystka, która wydała 3 własne płyty - Plan, Tylko Raz i Czas. Jej teledyski osiągają po kilka milionów wyświetleń, co daje jej największe zasięgi w całym Young Stars. Swój fandom nazwała Misiakami. Użyczyła głosu w piosence Sekret razem z Merghanim, Daj się ponieść z Sylwią Lipką i Jeden mały gest ze swoim chłopakiem - Jasiem Dąbrowskim. 

Olgę Przybysz pokochały Kluseczki. Wydała 2 piosenki - Niebo bliżej nas oraz Forever. Jest przekochaną osobą o anielskim głosie. Użyczyła swojego głosu w piosence Dziś już...

Dominika Sozańska to młoda wokalistka, która nazwała swój fandom Domisiakami. Na swoim koncie ma już 4 piosenki - To wszystko, O mnie, Milion zdarzeń i Na horyzont. Niedawno nagrywała razem z obozowiczami najnowszy teledysk, a już wkrótce wydaje debiutancką płytę Horyzont. Użyczyła głosu do piosenki Jesteś tu oraz Kiedy już wraz z Arturem Sikorskim

Jeremi Sikorski to pełnoletni artysta, który zmienił nazwę fandomu z Jereminators na Sikorski Squad. Na swoim koncie ma już 2 albumy - Otwórz się na świat i Odetchnij, z czego ten drugi jest wspólnym z młodszym bratem. Szykuje się już 3 płyta, która będzie zdecydowanie inną niż pozostałe. Swojego głosu użyczył w piosence Zwyczajnie być. 

Sylwia Lipka to młoda artystka, która z miłości do owoców ananasów nazwała tak swój fandom. Na swoim koncie ma już 2 albumy - Szklany Sen i Fala/Wave. Zdradziła, że jeszcze nie myśli nad kolejną płytą. Na razie żyje tą ostatnią. Użyła swojego głosu w piosence Nie było nas oraz Daj się ponieść z Sylwią Przybysz. 

Artur Sikorski nazwał swój fandom Arturonators. Wydał swój debiutancki album Okrąg, a aktualnie tworzy nowe piosenki. Swojego głosu użyczył w piosence Tak wiele strat i Kiedy już z Dominiką Sozańską. 

Bartek Kaszuba ma fandom Loversów. Ma niesamowity kontakt z nimi na swojej grupie. Póki co ma 3 single - Bo nie ma cię tu, Tu i teraz oraz Kolory. Swojego głosu użyczył w piosence Daje co chcesz. 

spotkanie po dobrych latach...

Na imprezę urodzinową przyszła również Gosia Andrzejewicz, Remo był jej pierwszym menadżerem. Zaśpiewała kilka piosenek, w tym Pozwól Żyć oraz Słowa. Nie ma osoby, która nie kojarzy tych piosenek, a już nie wspominam o tekstach znanych na pamięć. Te spotkanie pozostanie na pewno na długo w pamięci.

Oprócz niej pojawił się Mezo, który użyczył głosu w piosence Pasja z MayKiem. Na imprezie urodzinowej Mezo zaśpiewał z Olgą Przybysz znany, stary hit Sacrum, który kiedyś często leciał w radiu. 

Czas na prezenty urodzinowe...

Remo postanowił podzielić się tym, co dostał na urodziny na swoim instastory. Po prezentach widać, że jego przyjaciele są tak samo pozytywnymi i kreatywnymi ludźmi jak on. Można by rzecz, że z kim się zadajesz taki się stajesz. I tutaj akurat mamy tego dobre rezultaty! 

Musicie przyznać, że ten goryl-strażnik robi wrażenie :) 

Najpiękniejszy prezent od całego teau Young Stars


Remo otrzymał cudowny prezent od wszystkich artystów Young Stars. Nagrali dla niego piosenkę urodzinową. Piosenka jest niesamowicie wzruszająca, bo zaśpiewali prosto od serca to co czują. Sam tekst jest piękny. Teledysk powstał z urywków jego klipów, jak i i innych nagrań. Nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie zaprosić Was do przesłuchania, jak i obejrzenia. 


Koniecznie napiszcie co sądzicie o utworze w komentarzu! :) 

I czas na ostatnią premierę tego dnia - NOWA TWARZ!


Remo czekał bardzo, aż ta piosenka ujrzy światło dzienne. O 21 była premiera teledysku do piosenki "Nowa Twarz". Internet oszalał. Mateusz Ziółko i B.R.O - w zasadzie dwa inne style - odnaleźli się i wykonali kawał dobrej roboty. Z takim utworem jestem prawie że pewna, że już niedługo będzie to lecieć bez przerwy w radiu. 

Zostaje nam tylko pogratulować świetnego kawałka! :) 

Podsumowanie

Remo spędził z pewnością najlepsze 40-ste urodziny i wspomnienia zostaną na zawsze. Ma przy sobie wartościowych ludzi, którzy będą już zawsze i to jest najważniejsze. Niestety Remo kończy z wydawaniem nowych płyt - Sekret [7 płyta] była już ostatnią w jego życiu. Podziękujmy mu w komentarzu za wszystko co dla nas zrobił, za te wszystkie wartościowe piosenki, o których świat już nie zapomni. 


Dziękuję za przeczytanie artykułu, powracam! Już niedługo kolejne. Przyznam, że trochę mnie tutaj nie było :) 
Pozdrawiam, 

Paulina Korejke 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona, ale jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,600 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
4
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 2956 punktów za:

Jakość:2620Popularność:322
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:14
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

DJ Remo
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
322 czytelników Lip 28, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Kamilkaxx Użytkownik 35,249 pkt
Najlepszego:)
0 głosów
Lip 26, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
206 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 205 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 31150 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  474306 punktów
 2. Bartek Lovers
  39709 punktów
 3. Supiwerki
  37857 punktów
 4. The 100
  34412 punktów
 5. SikorskiSquad
  31756 punktów
 6. Young Stars Festival
  27330 punktów
 7. SERIALE
  23380 punktów
 8. GRY
  21745 punktów
 9. Arturonators
  18093 punktów
 10. Life Is Strange
  17790 punktów
 11. Domisiaki
  17479 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17133 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15768 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15507 punktów
 16. Once Upon A Time
  13543 punktów
 17. Bambinos
  12374 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12202 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11410 punktów
 21. Remonators
  9727 punktów
 22. Eurowizja
  9529 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7661 punktów
 25. TALENTY
  6057 punktów
 26. Playstation VR
  5950 punktów
 27. Forza
  5626 punktów
 28. MUZYKA
  5194 punktów
 29. Nintendo
  5073 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4855 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4454 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3891 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3848 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów
 39. Stranger Things
  3105 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2508 punktów
 42. Young Stars News
  2496 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2362 punktów
 45. Sport
  2319 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1205 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  628 punktów
 52. MMers
  516 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  422 punktów
 56. YOUTUBE
  391 punktów
 57. R5Family
  322 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  214 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  207 punktów
 63. Directioners
  184 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  179 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  107 punktów
 67. 5SOSFam
  106 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  80 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  51 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post