0 głosów
Kilka słów od autora:
Remo nie wyda już więcej płyt?! Jak się bawił na imprezie urodzinowej? O tym i o innych nowościach przeczytacie w tym artykule. Serdecznie zapraszam! ) [ale ciii, to sekret]
(postid: 332080) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

22 lipca dla Remo był dniem pełnym wrażeń. Nie codziennie kończy się 40-ści lat, wydaje siódmą płytę oraz teledysk... A o tym wszystkim w dzisiejszym artykule, który musisz koniecznie przeczytać, jeśli wspierasz Remo :) 

Zanim wszystko się zaczęło...

Dokładnie 22 lipca miała premierę 7-ódma płyta Remo pt. "Sekret". W albumie znajduje się 21 utworów z niesamowitym przekazem. Remo jest autorem tekstów wszystkich piosenek. Zaprosił wielu wykonawców, w tym kilku z ekipy Young Stars. 

Sekret - jak tłumaczy Remik - to jest bardzo osobista wizja sensu życia. Wszystko na niej jest autentyczne Remo nie był przez całe życie porządnym człowiekiem, musiał wiele przejść, o czym opowiada w piosenkach. 

Kiedy pytasz, Daje co chcesz, Nowa twarz, Kiedy już, Mów, Nie było nas, Sekret, To dobre jest, Dotyk, Pasja, Jeden mały gest, Tam gdzie my, Tak wiele strat, Dziś już, Emocje, Zwyczajnie być, Każdy z nas, Jesteś tu, Wiara, Daj się ponieść, Noce nieprzespane - to ciąg historii Rema. Chcesz ją poznać? Nie zastanawiaj się długo i zamawiaj płytę Sekret na www.mymusicshop.pl lub we wszystkich Empikach w całej Polsce. 


„Dotąd napisałem 21 piosenek i zaprosiłem ponad 20 artystów, znając jednak siebie, myślę, że to nie koniec pracy twórczej przy „Sekrecie”: ostatecznie postaram się oddać Wam 21 nowych utworów. Jak zawsze stawiam na autentyczność i szczery przekaz. To nie jest pop, to nie jest żaden gatunek muzyczny – to jest moja opowieść o tym, co według mnie ważne i istotne. Muzykę stawiam na drugim miejscu, dla mnie liczą się przede wszystkim słowa. Chciałbym ludzi nauczyć mówić, bo mają z tym problem. Chciałbym, żeby byli szczęśliwi, żeby nie błądzili, żeby życie to była ich radość, a nie trud i ciągłe cierpienie. Oczywiście nieraz będziemy musieli zmierzyć się z problemami dnia codziennego, jednak wybór bycia dobrym czy złym człowiekiem leży po naszej stronie. Ja osobiście mam więcej za uszami niż jakikolwiek mój słuchacz, jestem grzesznikiem jak każdy z nas, podnosiłem się po upadkach, wstawałem i szedłem dalej. Jednak znowu upadałem, coś było nie tak… ile można? Wtedy to zacząłem zauważać Sekret – sens życia. Dziś nie mam zamiaru już upadać, dziś chcę tylko wspinać się coraz wyżej a pomaga mi w tym moja wiara i codzienna modlitwa. Chciałem podziękować Ojcu Adamowi Szustakowi oraz Wyrwanym Z Niewoli – bo to dzięki takim ludziom jak oni powstała właśnie ta płyta”. - tłumaczy Remo


Osoby, które zamówiły płytę w preorderze to otrzymali ją tydzień przed premierą oraz nie płacili nic za przesyłkę. Oprócz płyty z autografem można było kupić Sekret Box, w którym znajdowały się przypinki z wszystkimi znakami, silikonka, opaska materiałowa, 2 CD oraz książeczka z sentencjami i tekstami piosenek. 

Przyjaciele Rema otrzymali płytę wraz z zaproszeniem na jego urodziny - co się tam działo? Zapraszam do dalszego czytania!


Z rodziną ponad wszystko

Nie mogło być inaczej - na urodzinach Remo pojawiła się jego najbliższa rodzina. Nadia, której zadedykował utwór "Jesteś Tu", w której zawarł całą miłość do swojej córeczki. Pojawił się również jego syn - Dominik, który wystąpił w wielu teledyskach promujących album Przed Siebie, jak i Sekret. Pojawili się również rodzice oraz najcudowniejsza żona, która współtworzy markę Niumi. 

Remo wiele razy powtarzał, że dla niego rodzina jest najważniejszym sukcesem. Powinniśmy brać przykład z Remo i spędzać jak najwięcej czasu z bliskimi, bo tak naprawdę oni dają nam najwięcej szczęścia i są zawsze, gdy tego potrzebujemy. 


z najlepszymi ludźmi na świecie...

Na imprezie urodzinowej pojawili się również wszyscy artyści Young Stars! Menadżer miał swoich podopiecznych przy sobie. I to jest najbardziej cudowne. On spełnia ich marzenia, oni jego. Czego chcieć więcej? 

Weronika Juszczak podbiła serca Supiwerkom. Wydała debiutancką płytę pt. "Inna" i rozpoczęła trasę koncertową w Poznaniu, którą nazwała Innym koncertem. Użyczyła swojego głosu na płycie Rema w piosence Emocje. Teledysk nagrali w Grecji, a przy tym mieli wiele przykrych sytuacji, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Sylwia Przybysz to 20-letnia artystka, która wydała 3 własne płyty - Plan, Tylko Raz i Czas. Jej teledyski osiągają po kilka milionów wyświetleń, co daje jej największe zasięgi w całym Young Stars. Swój fandom nazwała Misiakami. Użyczyła głosu w piosence Sekret razem z Merghanim, Daj się ponieść z Sylwią Lipką i Jeden mały gest ze swoim chłopakiem - Jasiem Dąbrowskim. 

Olgę Przybysz pokochały Kluseczki. Wydała 2 piosenki - Niebo bliżej nas oraz Forever. Jest przekochaną osobą o anielskim głosie. Użyczyła swojego głosu w piosence Dziś już...

Dominika Sozańska to młoda wokalistka, która nazwała swój fandom Domisiakami. Na swoim koncie ma już 4 piosenki - To wszystko, O mnie, Milion zdarzeń i Na horyzont. Niedawno nagrywała razem z obozowiczami najnowszy teledysk, a już wkrótce wydaje debiutancką płytę Horyzont. Użyczyła głosu do piosenki Jesteś tu oraz Kiedy już wraz z Arturem Sikorskim

Jeremi Sikorski to pełnoletni artysta, który zmienił nazwę fandomu z Jereminators na Sikorski Squad. Na swoim koncie ma już 2 albumy - Otwórz się na świat i Odetchnij, z czego ten drugi jest wspólnym z młodszym bratem. Szykuje się już 3 płyta, która będzie zdecydowanie inną niż pozostałe. Swojego głosu użyczył w piosence Zwyczajnie być. 

Sylwia Lipka to młoda artystka, która z miłości do owoców ananasów nazwała tak swój fandom. Na swoim koncie ma już 2 albumy - Szklany Sen i Fala/Wave. Zdradziła, że jeszcze nie myśli nad kolejną płytą. Na razie żyje tą ostatnią. Użyła swojego głosu w piosence Nie było nas oraz Daj się ponieść z Sylwią Przybysz. 

Artur Sikorski nazwał swój fandom Arturonators. Wydał swój debiutancki album Okrąg, a aktualnie tworzy nowe piosenki. Swojego głosu użyczył w piosence Tak wiele strat i Kiedy już z Dominiką Sozańską. 

Bartek Kaszuba ma fandom Loversów. Ma niesamowity kontakt z nimi na swojej grupie. Póki co ma 3 single - Bo nie ma cię tu, Tu i teraz oraz Kolory. Swojego głosu użyczył w piosence Daje co chcesz. 

spotkanie po dobrych latach...

Na imprezę urodzinową przyszła również Gosia Andrzejewicz, Remo był jej pierwszym menadżerem. Zaśpiewała kilka piosenek, w tym Pozwól Żyć oraz Słowa. Nie ma osoby, która nie kojarzy tych piosenek, a już nie wspominam o tekstach znanych na pamięć. Te spotkanie pozostanie na pewno na długo w pamięci.

Oprócz niej pojawił się Mezo, który użyczył głosu w piosence Pasja z MayKiem. Na imprezie urodzinowej Mezo zaśpiewał z Olgą Przybysz znany, stary hit Sacrum, który kiedyś często leciał w radiu. 

Czas na prezenty urodzinowe...

Remo postanowił podzielić się tym, co dostał na urodziny na swoim instastory. Po prezentach widać, że jego przyjaciele są tak samo pozytywnymi i kreatywnymi ludźmi jak on. Można by rzecz, że z kim się zadajesz taki się stajesz. I tutaj akurat mamy tego dobre rezultaty! 

Musicie przyznać, że ten goryl-strażnik robi wrażenie :) 

Najpiękniejszy prezent od całego teau Young Stars


Remo otrzymał cudowny prezent od wszystkich artystów Young Stars. Nagrali dla niego piosenkę urodzinową. Piosenka jest niesamowicie wzruszająca, bo zaśpiewali prosto od serca to co czują. Sam tekst jest piękny. Teledysk powstał z urywków jego klipów, jak i i innych nagrań. Nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie zaprosić Was do przesłuchania, jak i obejrzenia. 


Koniecznie napiszcie co sądzicie o utworze w komentarzu! :) 

I czas na ostatnią premierę tego dnia - NOWA TWARZ!


Remo czekał bardzo, aż ta piosenka ujrzy światło dzienne. O 21 była premiera teledysku do piosenki "Nowa Twarz". Internet oszalał. Mateusz Ziółko i B.R.O - w zasadzie dwa inne style - odnaleźli się i wykonali kawał dobrej roboty. Z takim utworem jestem prawie że pewna, że już niedługo będzie to lecieć bez przerwy w radiu. 

Zostaje nam tylko pogratulować świetnego kawałka! :) 

Podsumowanie

Remo spędził z pewnością najlepsze 40-ste urodziny i wspomnienia zostaną na zawsze. Ma przy sobie wartościowych ludzi, którzy będą już zawsze i to jest najważniejsze. Niestety Remo kończy z wydawaniem nowych płyt - Sekret [7 płyta] była już ostatnią w jego życiu. Podziękujmy mu w komentarzu za wszystko co dla nas zrobił, za te wszystkie wartościowe piosenki, o których świat już nie zapomni. 


Dziękuję za przeczytanie artykułu, powracam! Już niedługo kolejne. Przyznam, że trochę mnie tutaj nie było :) 
Pozdrawiam, 

Paulina Korejke 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona, ale jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,600 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
4
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3073 punktów za:

Jakość:2620Popularność:439
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:14
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

DJ Remo
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
439 czytelników Lip 28, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Kamilkaxx Użytkownik 40,878 pkt
Najlepszego:)
0 głosów
Lip 26, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
156 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 155 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 5689 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558286 punktów
 2. Young Stars Festival
  45055 punktów
 3. Bartek Lovers
  43654 punktów
 4. Supiwerki
  40091 punktów
 5. Potterheads
  40079 punktów
 6. The 100
  39028 punktów
 7. SikorskiSquad
  33441 punktów
 8. Arturonators
  29998 punktów
 9. SERIALE
  25689 punktów
 10. GRY
  23217 punktów
 11. Life Is Strange
  22231 punktów
 12. Famous In Love
  22201 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17780 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17374 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17345 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13189 punktów
 19. YOUNG STARS
  12904 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12715 punktów
 21. Forza
  11793 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10260 punktów
 24. Eurowizja
  10164 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9292 punktów
 26. Dua Lipa
  7988 punktów
 27. TALENTY
  6482 punktów
 28. MUZYKA
  6448 punktów
 29. Playstation VR
  6176 punktów
 30. FILMY
  5771 punktów
 31. Nintendo
  5332 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5135 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4938 punktów
 35. Stranger Things
  4650 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4613 punktów
 37. INNE
  4601 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4235 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3884 punktów
 43. Young Stars News
  3263 punktów
 44. Sport
  2892 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  857 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  633 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  464 punktów
 63. LUDZIE
  415 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  254 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Donaty Agaty
  103 punktów
 75. Strzelanki
  102 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1038 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post