Kilka słów od autora:
Sony świętuje swój wielki sukces i w ramach podziękowania, daje możliwość wejścia w posiadanie takiego cudeńka!
(postid: 332475) Kilka dni temu firma Sony osiągnęła ogromny sukces, ponieważ w ręce graczy trafiło ponad 500 milionów konsol PlayStation!! Niesamowity wynik, za który SIE postanowiło podziękować graczom i wypuścić na rynek Limitowaną Edycję PlayStation 4 Pro (500 Million Limited Edition PS4 Pro). 


Konsola, poza grawerem z numerem naszego egzemplarza (od 1 do 50 000), umieszczonym na froncie, odróżnia się również wyglądem od standardowej edycji. Jest bowiem wykonana z ciemnoniebieskiego, przezroczystego plastiku, co pozwoli nam na podziwianie bebechów naszego ,,Prosiaka. A we wnętrzu, poza podzespołami z klasycznej wersji Pro, znajdziemy dysk o pojemności 2 TB! Całkiem miło ze strony Sony, że nie jest to kolejna edycja konsoli, w której zmieniono jedynie obudowę.

 
W pudełku, wraz z konsolą, ma się znajdować również, DualShock 4 (wykonany z tego samego materiału co konsola), kamera, słuchawka oraz podstawka, dzięki której będziemy mogli ustawić naszą konsolę w pionie. 


Cały zestaw wyceniony został na 500$, więc myślę, że w naszym kraju będziemy mogli znaleźć tę perełkę z metką oscylującą w granicach 2000-2400 PLN. Dla mnie brzmi to całkiem całkiem, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, cenę standardowej wersji Pro (ok. 1800 PLN) oraz możliwość posiadania jednej z 50 000 konsol!
A gdyby ktoś z Was chciał dodatkowo dokopać swojemu portfelowi to dostępne będą słuchawki bezprzewodowe (Gold Wireless Headset), w takim samym wariancie kolorystycznym. 

Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
Fan z tej dyskusji zarobił dotychczas 81 punktów za:

Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1
Jakość:20Popularność:60
W trwającej akcji fan dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Kontakt Post