Kilka słów od autora:
Battle Royale, wszędzie Battle Royale!
(postid: 332599) 

Jak pewnie zauważyliście, ostatnio bardzo modne zrobiły się gry Battle Royale. Najpierw świetny (przynajmniej w mojej opinii) PUBG, potem trochę szybszy i bardziej kolorowy Fortnite, a teraz praktycznie wszędzie słyszy się o nowych trybach BR. Wielkie marki, takie jak Call of Duty czy Battlefield, zaoferują nam ten system gry, ale czy będą one cieszyć się taką popularnością jak np. PUBG? Czas pokaże. 
Ale do rzeczy, chciałem Wam przedstawić Dying Light: Bad Blood - Brutal Royale, rozgrywające się w świecie DL. 

(polecam zacząć oglądać od 4:05)


Ta pozycja szczególnie mnie zainteresowała, ponieważ będzie nieco inna niż wyżej wymienione.

W Bad Blood naszym zadaniem będzie zbieranie próbek krwi, rozsianych po całej mapie. Gdy już uda nam się zebrać odpowiednią ilość tej cieczy, wezwany zostanie helikopter, dzięki, któremu zostaniemy wybawieni przed paskudnymi zombie. A tych tu nie brakuje. Zanim zdobędziemy naszą próbkę krwi, będziemy musieli trochę powalczyć z tymi przyjemniaczkami. W tym zadaniu pomogą nam rozrzucone po całej okolicy narzędzia walki, takie jak młoty, sierpy czy miny. Wydaje się proste, co? Otóż nie jest, ponieważ poza naszym bohaterem, po mapie biega kolejnych 11 graczy, chcących osiągnąć ten sam cel. Dzięki temu, rozgrywka zyskuje na dynamice, ciągle musimy być czujni, zarówno zombiaki jak i gracze będą w stosunku do nas bezlitośni.
Koncepcja wydaje się być idealną alternatywą dla klasycznego, potrafiącego trwać nawet kilkadziesiąt minut, Battle Royale. W Bad Blood kilkanaście minut, będzie pewnie maksymalnym czasem, w jakim uda się graczom zakończyć jedną rundę. 
A jeżeli obawiacie się monotonni związanej z wykonywaniem ciągle tej samej czynności, to spokojnie, za projekt odpowiedzialny jest Techland, więc pewnie możemy liczyć na różne mapy, tryby czy opcje personalizacji.


Jeżeli chcielibyście sprawdzić na własnej skórze czym jest Dying Light: Bad Blood to już we wrześniu będziecie mogli wykupić tzw. Pakiet Fundatora, który pozwoli Wam cieszyć się Wczesnym dostępem do tej produkcji. Oferta ta dotyczy jedynie użytkowników PC (Steam), lecz bez obaw, gra ma trafić również na konsole (PlayStation, Xbox) już w pełnym modelu Free 2 Play. Ale dokładna data wydania Bad Blood pozostaje tajemnicą.

Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
Fan z tej dyskusji zarobił dotychczas 51 punktów za:

Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:0
Jakość:20Popularność:31
W trwającej akcji fan dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Kontakt Post