+3 głosów
(postid: 332752) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Ostatnia niedziela sierpnia z pewnością była datą pożądaną przez tysiące młodych ludzi. Kilkanaście wyjątkowych koncertów na żywo, międzynarodowe gwiazdy, niezapomniane spotkania z idolami to tylko przedsmak tego, co dane było ujrzeć nam na warszawskim Torwarze. Wydarzenie, które łączy ze sobą pokolenia z roku na rok uzyskuje nowe grono odbiorców i staje się coraz bardziej profesjonalnym show. Zastanawialiście się czy dobrym pomysłem będzie wybranie się na tegoroczną, piątą edycję Young Stars Festival? Dziś udowodnimy, że to najlepsza decyzja jaką mogliście podjąć! Zostańcie z nami i poznajcie nieco lepiej całe wydarzenie, zapoznając się z naszą relacją, przygotowaną specjalnie z myślą o naszych czytelnikach Fandoms.

Co warto wiedzieć na temat meet&greet?

Nie możemy zapomnieć o możliwości spotkania z idolem, z której skorzystało naprawdę sporo osób. Do biletu festiwalowego mogliście dokupić tak zwaną wejściówkę meet&greet upoważniającą do krótkiego meetingu z wybraną gwiazdą. W tym roku na każdego artystę dostępny był taki pakiet, bez względu na to czy jest to gwiazda międzynarodowa, Young Stars, czy Forever Young. Niemal wszystkie bilety wyprzedały się w zaskakującym tempie, jedynie pojedyncze sztuki dostępne były w dniu wydarzenia. Ceny takowych spotkań wahały się od 99 do 329PLN. 


Przed Torwarem od samego rana ustawiały się kolejki liczące tysiące osób, które czekały na wyczekiwane spotkanie z idolem. Już od godziny 9 rano co piędziesiąt minut wpuszczani byłi szczęściarze, którzy posiadali bilety M&G na daną godzinę. Do sal, gdzie odbywały się spotkania Meet And Greet widniały ogromne kolejki! Niektórym czas oczekiwania na swoją kolej mijał niesamowicie wolno przez wielki stres, ale byli też tacy, którzy z podekscytowania nawet nie zauważyli, że już wchodzili do sal!


Jesteśmy pewni, że dla większości fanów takie MAG było jedną z najlepszych rzeczy, jaka im się przydarzyła i do dziś wspominają ten dzień jako jeden z najpiękniejszych w ich życiu., bo jednak nie każdy ma taką okazję!


W trakcie meet&greet robione były profesjonalne zdjęcia od fotografów, które znajdziecie na Young Stars Foto. Można było również dostać autograf od ulubionego artysty i zamienić z nim kilka słów w cztery oczy. Uprzedając pytania, które trapi pewnie większość osób - spotkania można było nagrywać! 


9;00: 

- Sylwia Przbysz [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Weronika Juszczak [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Remo [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]


10;00:

- Johnny Orlando [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Dominika Sozańska [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Artur Sikorski [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]


11;00: 

- Lukas Rieger [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Tilly Devries [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Jeremi Sikorski [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]


12;00:

- Bars And Melody [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- B.R.O [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Iggi Kelly [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Bartek Kaszuba [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]


13;00:

- Dawid Kwiatkowski [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Sylwia Lipka [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]


14;00:

- Merghani [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Olga Przybysz [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

- Isac Elliot [Kliknij tutaj, aby otworzyć galerię]

Występy podczas YSF2018 przeszły do historii!

W tym roku organizatorzy postawili na różnorodne rozwiązania - międzynarodowe gwiazdy, jak i artyści z brandu Young Stars rozpalili publiczność do czerwoności podczas swoich występów. Nie zabrakło również Forever Young, a osoby określane tym tytułem nie zostały w tyle!


Nie zabrakło również debiutów na scenie warszawskiego Torwaru - zagraniczne gwiazdy takie jak Matilda Devries, Iggi Kelly czy Isac Elliot po raz pierwszy miały szansę wystąpić na tak dużym wydarzeniu jakim jest Young Stars Festival. Sądząc po tym jak bawiła się publiczność artyści zostali przyjęci w naszym kraju bardzo serdecznie i jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz tu zawitają! A przynajmniej taką mamy nadzieję, bo cała trójka chwali sobie swój kolejny występ przed polskimi fanami.


Nie można również nie wspomnieć o finale konkursu Way To Young Stars, który wywołał naprawdę ogromne emocje. Pięć niesamowicie utalentowanych dziewczyn i tylko jak na początku myślano jedno miejsce, które można potraktować jako przepustkę do spełniania marzeń. Sandra Czuraj, Kaja Jabłońska, Weronika Januszkiewicz, Olivia Klinke oraz Agata Gładysz z pewnością wiedzą jak wiele emocji potrafił przysporzyć konkurs organizowany przez wytwórnię MyMusic, a personalnie prowadzony przez Piotra Baranowskiego. Po wielu etapach spośród najlepszych została wyłoniona piątka wyżej wymienionych finalistek, które trzeba przyznać, że na scenie czuły się dosłownie jak ryby w wodzie! Dały niesamowity popis swoich umiejętności na scenie, gdzie zaśpiewały wybrane przez siebie piosenki, zdobywając tym samym serca publiczności. Ostatecznie to trzy z nich - Kaja, Agata i Olivia mogą szczycić się teraz mianem Young Stars.


Po wielogodzinnym oczekiwaniu na headlinera wydarzenia, gdy zarówno wszystkie gwiazdy z naszego ojczystego kraju, a także zagraniczne twarze dały już swoje występy przyszedł czas na wisienkę na torcie. Po raz pierwszy to zespół Bars and Melody wystąpił jako ostatni, dając jak zawsze świetny koncert. Nawet problemy techniczne nie powstrzymały brytyjczyków od pokazania kto tu rządzi - Bambinos z pewnością musiały poczuć się spełnione, gdy ujrzały swoich idoli w pełni sił by popisać się swoim talentem.


Warto również wspomnieć, że w tym roku roli prowadzącego wydarzenie podjął się z Jan Dąbrowski, znany zapewne szerzej jako JDabrowsky. Razem z Kamilem Pisarkiem, który niegdyś prowadził audycje w Radiu Young Stars zapewnili publiczności ogrom śmiechu i emocji. Niestety w tym roku na scenie nie zobaczyliśmy Łukasza Szustera, czyli Jokera, który z przyczyn prywatnych nie mógł uczestniczyć w wydarzeniu. Uważamy jednak, że Janek poradził sobie na medal i dorównał najlepszym!


Bądźmy jednak zorganizowani i przyjrzyjmy się bliżej koncertowi każdego artysty indywidualnie - jesteście ciekawi kto co zaprezentował? Niżej znajdziecie rozpiskę, która rozwieje wasze wątpliwości!:


14;40 - Dawid Kwiatkowski <Im with the girl/Jesteś/Na Zawsze/Mały Sen>

ok. 15;00 - Felivers <Nasz Moment/Kiwi (cover)/Razem>

15;15 - B.R.O <Nowy Rozdział/Mówila Mi/Gorzka Czekolada (remix)/Mała>

15;30 - #WayToYoungStars <Agata Gładysz: Nigdy Nie Mów Nie/Dear Future Husband (cover), Kaja Jabłońska: Believer (cover)/Runnin (cover), Sandra Czuraj: Theres Nothing Holdin Me Back (cover)/Nie Patrz W Dół (cover), Weronika Januszkiewicz: Plan (cover)/Wrecking Ball (cover), Olivia Klinke: Zapomnieć Chcę (cover)/When You Belive (cover)>

16;00 - YOUNG STARS DANCE 

16;10 - Merghani <Awake/Toniemy/Lecisz Pod Wiatr/Zwolnij Na Chwile/Wiele Liczb>

16;25 - Iggi Kelly <Good Times Forever (tutaj niestety nie ma pełnej wersji na Youtubie)/cold water (cover)/Love Yourself (cover)/Youre My Everything>

16;40 - Olga Przybysz <Diamond (cover)/Forever/Niebo Bliżej Nas>

17;00 - Matilda "Tilly" Devries <One Last Time (cover)/Most Girls (cover)/Unpredictable>

17;15 - Isac Elliot <Baby I/Lipstick/New Way Home/Beast/What About Me/Rich And Famous>

17;35 - Bartek Kaszuba <Tu I Teraz/Give Me Love (cover)/My (utwór czeka na swoją premierę)/Kolory>

18;00 - Weronika Juszczak <Inna/Podaj Dłoń/Możesz Zatrzymac Nas/Zero/Wiem/Od Nowa>

18;25 - Dominika Sozańska <To Wszystko/Za Horyzont/Do It Like A Dude (cover)/O Mnie/Poukładana/Miliony Zdarzeń/Wszystko Jedno>

18;50 - Artur Sikorski <Ja Wiem/Przepraszam Cię/Przez Łzy/Kiedy Już ft. Dominika Sozańska/Shape Of You (cover)/Każda Chwila>

19;20 - Jeremi Sikorski <Miasto, Deszcz/Whoa/Jest Jak Jest/Mogę/Zaryzykuj ft. Artur Sikorski/Bez Niej Nie Byłoby Nas/Analogia>

19;50 - Sylwia Lipka <Kalkulacje/Emerald/Uskrzydlasz Mnie/Niepoprawne/Zapomnieć Chcę/Na Pokaz/Horyzont>

20;20 - Sylwia Przybysz <Czas/Pomimo/Bezpowrotnie/Zmiany/Na Pamięć/Zobacz Moją Siłę/Koniec Granic>

21;00 - Lukas Rieger <Used To/Phantom/Kiss Me/Treasure/Slowmo/Never Be This Young/Remember/Dont Forget About You>

21;45 - Johnny Orlando <Everything/Thinking About You/Day And Nights/In My Blood (cover)/What if/Missing You ft. Leondre Devries/The Most>

22;30 - Bars And Melody <Beautiful/Battle Scars/Shining Star (refren)/Hopeful/Scream/Allergic To The Sun/Faded/Fast Car/Apologise/It Aint Me (cover)/I Wont Let You Go/Thousand Years>

23;30 - Koniec wydarzenia

Jak wydarzenie wyglądało z perspektywy uczestnika YSF?

Zaczynając od meet&greetów - moim zdaniem prócz organizacji spotkań nic się nie zmieniło! Oczywiście na początku wspomnę o ściance, która z roku na rok zaskakuje nas coraz bardziej. Patrząc przez pryzmat osoby, która uczestniczyła również w zeszłorocznej edycji takiego wydarzenia z tym samym biletem, to raczej wszystko ciągle ewoluuje - spotkania jak spotkania, to jest wiadome, jednak sama ta organizacja podczas spotkań z każdą kolejną edycją się zmienia. Słyszałam skargi na poprzedniej edycji od swoich przyjaciół dotyczące formy takich spotkań, gdzie trudno było im znaleźć odpowiednie sale, ale jak widać teraz wszystko jest ogarnięte, bez większych problemów każdy szcześciarz dotarł na swoje spotkania.


Czas na koncerty i hmm.. Cóż mogę rzec? Koncerty były chyba najlepszą częścią całego dnia - każdy artysta zagrał na miarę swoich możliwości. Byli tam wokaliści, których piosenek nie znałam, jednak starałam się tego nie okazywać i śpiewałam razem z nimi to, co udało mi się zapamiętać (np. przy refrenie) - w przypadku Lukasa Riegera nie znałam ani jednej piosenki, którą śpiewał, gdyż nie śledzę jego twórczośći na bieżąco, jednakże robiłam wszystko, by bawić się na jego koncertach jak najlepiej i tak też mi się udawało! Refreny w utworach, które łatwo wpadają w ucho były tego przyczyną, a sam Lukas z każdym utworem zachęcał uczestników Festiwalu do wspólnego śpiewania. Będąc fanką Bars And Melody, Weroniki Juszczak, Artura Sikorskiego czy chociażby B.R.O znałam wszystkie teksty na pamięć i właśnie na ich koncertach dawałam z siebie wszystko i nawet więcej! Pomimo wybuchu emocji na niektórych utworach, nie przeszkodziło mi to w dobrej zabawie. 


W tym roku byłam pozytywnie zaskoczona line-upem, który nie zawiódł! Rzecz biorąc większość ubolewała nad brakiem Mackenzie Ziegler, jednak tak się zastanawiam, czy właśnie jej brak przyczynił się do uzupełnienia line upa dwoma innymi artystami - Iggiego Kellyiego oraz Isaca Elliota. Bierzmy jednak pod uwagę, że Young Stars zostało zasypane tysiącami próśb, odnośnie sprowadzenia byłych supportów (Isaca i Iggiego) z dwóch poprzednich tras Bars And Melody - młodzi chłopcy zostali pokochani przez Polskich fanów brytyjskiego zespołu. Moim skromnym zdaniem ta dwójka nieźle poradziła sobie podczas występu przy takiej ilości publiczności. Skład artystów występujących podczas festiwalu zdecydowanie mi pasował, zabrakło mi tam jednak Marcusa&Martinusa, bo chłopcy rok temu dosłownie roznieśli Torwar na kawałki! Ich występ był jednym z najlepszych koncertów wydarzenia (z opinii uczestników) i miejmy nadzieję, że za rok ponownie pojawią się na warszawskim Torwarze! 


A właśnie! Nie mogłabym zapomnieć o wynikach konkursu Way To Young Stars! Jestem w pełni zadowolona z tego, jak potoczył się cały ten konkurs i kto dołączył do "rodziny" Young Stars. Każda uczestniczka finału w pełni zasługiwała na to, gdzie się aktualnie znajdowała, bo jednak finał to finał - tam zostają tylko najlepsi! Kaja Jabłońska urzekła mnie swoim występem podczas Festiwalu, jednak chyba nie tylko mnie, mam rację? Kaja idealnie dobrała piosenki pod swój głos i pokazała na co ją stać! Nie wiem, ale kiedy usłyszałam jej głos na żywo, to znałam już zwycięzce całego konkursu! Widoczny był również kontakt Kai z uczestnikami to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, kto dostanie się do YS. Okej, ale co z innymi uczestniczkami? Powiem wam, że każda z nich skradła moja serce czymś innym - każda na swój sposób. Agata - swoją motywacją i zapałem do walki, Olivia - swoim młodym wiekiem oraz głosem, Weronika - barwą głosu, a Sandra - swoim anielskim głosem... Mam nadzieję, że Sandrze i Weronice następnym razem uda się dostać do wspaniałej rodzinki YS, trzymam za nie mocno kciuki, bo naprawdę każda z nich ma ogromny talent i nie powinny tego marnować! 


Otrzymałam od was również kilka pytań, na które zaraz sobie odpowiemy!:


Kogo koncert podobał ci się najbardziej?

Zdecydowanie występ Weroniki Juszczak! Nie jestem w stanie nawet opisać emocji towarzyszących mi podczas jej koncertu! Każda piosenka trafiała do mnie bardzo mocno. Po wykonaniu utworu "Wiem" nastała cisza, band zaczął grać spokojną melodię, która wszystkim supiwerkom skojarzyła się z "Inną" i nikt się nie mylił! Krótka przemowa, która brzmiała następująco: 

Czasami bywa różnie w życiu - raz jest dobrze, raz jest źle, ale prawda jest taka, że fajnie jakbyśmy zawsze byli sobą i spełniali własne marzenia. Nieważne, co powiedzą inni, bo to tylko inni! Ważne, byście spełniali własne marzenia, tak jak ja właśnie robie to dziś na tej scenie, wierzę w was! 

Wtedy Weronika zaczęła grać tytułową piosenkę promującą jej debiutancki album! W pierwszych sekunach przeszły mnie ciarki, momentalnie zachciało mi się płakać, zresztą nie tylko mi. Wokół siebie widziałam osoby, które płakały razem ze mną - coś w tym musiało być! Zwyczajnie mam wielki sentyment do tej piosenki, a wykonanie jej na żywo jest czymś niesłychanym! Energia Weroniki kolaborowała z uczestnikami festivalu, co tylko sprawiło, że atmosfera występu była przewspaniała! Jednak też wspomnę o koncercie Bars And Melody - chłopcy pomimo problemów zrobili show na miarę swoich możliwości robiąc to tak, jak zawsze, czyli najlepiej! Nie bez powodu duet nazywany jest headlinerem corocznego wydarzenia! Podobnie jak na Weronice, towarzyszyły mi wtedy wszystkie emocje, które po prostu zrobiły swoje - raz tańczyłam i śpiewałam w niebo głosy, a raz płakałam i nie mogłam się uspokoić - to była prawdziwa loteria! Występy tych dwóch artystów zdecydowanie zaliczam do najlepszych na tej edycji! 


Na kogo koncercie bawiłaś się zdecydowanie najlepiej? 

Patrząc na to z perspektywy zabawy typu śpiewanie, tańczenie ze znajomymi, to zdaje mi się, że podczas występów Merghaniego i B.R.O. Zdecydowanie na ich koncertach tańczyłam i śpiewałam jak zwariowana, ze względu na dobrą znajomość tekstu oraz szybkie tempo muzyki. Oboje tworzą wspólny gatunek muzyki, czyyli rap/trap, a przy ich utworach nie da się wysiedzieć w miejscu! Z mojego punktu widzenia cały Torwar dobrze znał teksty ich najpopularniejszych hitów takich jak Mówiła Mi/Nowy Rozdział (w przypadku B.R.O) czy też Awake/Lecisz Pod Wiatr (w przypadku Merghaniego). Energia tych dwóch utalentowanych chłopaków po prostu była przekazywana w stronę uczestników YSF, myślicie, że dlaczego ich występy były na początku? 


Co sądzisz o odejściu Dawida z kręgu YS? 

Dawid był jednym z najstarszym członkiem rodziny YS, gdyż jednak występował co rok na festiwalach od 1 edycji! Ma też swoje lata, więc nie dziwi mnie jego decyzja, sądzę, że powinien iść dalej podejmując ważne, ale racjonalne kroki, bo jednak nie oszkujmy się, ale Kwiat jest jednym z najpopularniejszych polskich gwiazd - musi się ciągle rozwijać. Patrząc na dwie poprzednie edycj YSF, które dla Dawida nie jest zbyt dobrymi wspomnieniemi, to jednak naprawdę nie ma co się dziwić. Nie wiecie o co chodzi? Już tłumaczę! Zauważyliście, że odkąd duet Bars And Melody zakwitł w gronie ekipy Young Stars, to co od dwóch lat niestety Dawid Kwiatkowsi skazany był na niską frekwencje swoich występów, ze względu na późną porę, oraz niską rzesze fanów - większość uczestników przychodziło na Festival jedynie po to, by posłuchać zagranicznego duetu Bars And Melody, następnie wychodziło z obiektu zostawiając przy tym Dawida. Przykrym widokiem była szybka "ewakuacja" ludzi po koncercie BaM - z Kwiatkowskim zostało wtedy ok. 500 ludzi, no max, 800.. Nie wsadzam wszystkich do jednego worka, bo wiadomo, że niektórzy być może wtedy zwyczajnie nie mogli zostać dłużej, bo wracali kilka godzin do domu, bo rodzice im nie pozwalali dłużej zostać, owszem. Mam nadzieję, że będzie rozwijał się dalej - pałeczkę przekazał młodemu pokoleniu, czyli ludziom, którzy mają szansę zawładnąć Polską sceną, w tym wypadku postawił na zespół "Felivers", który moim zdaniem zrobił niezłe show na festiwalu! 


Jak oceniasz tegoroczny Festiwal?

Nie wiem, czy powinnam go porównywać do poprzednich edycji, gdyż każda jest inna i ma w sobie coś wyjątkowego, jednakże bywały tam jakieś poszczególne elementy, które podzieliły moją opinie - na pewno sporym plusem w tej edycji była organizacja koncertów oraz met&greetów! Scena oderała sporą rolę podczas komcertów i chyba każdy uczestnik przyzna, że o wiele lepiej przez to widziało się to, co odbywało się w danym momencie na scenie. Zwłaszcza osoby z daleka powinny być z tego bardzo zadowolone, bo nieważne w jakiej strefie byłeś, i tak widziałeś artystów czy prowadzących! Dodatkowo spotkania m&g w tym roku odbywały się w różnych salach, co bardzo poprawiło ich całokształt - nie wiesz gdzie odbywało się twoje spotkanie z idolem? Żaden problem! Wystarczyło podejść do danego punktu obok sal i pyk! Wszystko wiadome! Nie podobały mi się jakieś minimalne elementy, na które osobiście przykładałam sporą uwagę, jednak nie będę o nich pisać, bo myślę, że to kwestia indiwidualna. Tak czy siak - ta edycja moim zdaniem była jedną z lepszych, nie żaluję, że na nią pojechałam! Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy opłaca się jechać na takie wydarzenie, to z góry mówię, że tak! Nawet się nie zastanawiajcie, tylko od razu idźcie namawiać rodziców! 


W tym roku miejsce było dobrze zorganizowane czy raczej masz jakieś wątpliwości?

Częściowo tak, częściowo nie. Z tego co słyszałam, to tegoroczny Festiwal cieszył się bardzo wysoką frekwencją, więc rozumiem też niektóre sytuacje, takie jak niesprawdzanie ekwipunku, jednak i tak sądzę, że w tym roku organizacja była na miarę możliwości organizatorów i producentów, myślę, że z następnym takim wydarzeniem będzie tylko lepiej. 


Na kogo w tym roku miałas M&G? 

Śmieszna sytuacja, bo miałam bilety m&g na 3 artystów - Weronikę Juszczak, B.R.O i Dominika Łupickiego, i wiecie go? Byłam tylko na jednym! Niestety przez zamieszanie z mojej strony nie zdążyłam na spotkania z chłopakami, jednak myślę, że meet&greet z Weroniką mi to "wynagrodziło" - jeśli zastanawiacie się nas kupnem takiego biletu na jakiegokolwiek artystę, to koniecznie to zróbcie, bo takie spotkania są czymś niezapomnianym! Pamiątka na dłuuuuugi okres czasu! A wy mieliście na kogoś MAG w tym roku? 

Wywiady z uczestnikami Festiwalu - sprawdzamy frekwencje!

Na kogo koncert czekasz najbardziej? 

Paulina W: W sumie na koncert Johnnego Orlando, Jeremiego Sikorskiego oraz na Bars And Melody. 

Natalia J: Czekam na Sylwię Lipkę i Sylwię Przybysz! 

Nikola P: Najbardziej czekam na występ zespołu Bars And Melody, nie mogę się doczekać! 

Alicja Z: Najbardziej czekam na koncert Bartka i BaM. 

Kinga K: Na Bars And Melody. 

Natalia: Czekam na występ Lukasa Riegera i Bars And Melody. 

Wiktoria W: Najbardziej czekam na wszystkich! 

Jagoda S: Oj.. Zdecydowanie na Bars And Melody! 

Michelle P: W sumie na wielu artystów, jednak tak szczególnie, to na Bars And Melody i na Dawida Kwiatkowskiego. 

Zuzia L: Na Bars And Melody, bo byłam już wielokrotnie na ich koncertach. dlatego na nich zdecydowanie najbardziej. 

Sonia B: Tak najbardziej na kogo czekam? Chyba na Sylwii Lipki i Dominiki Sozańskiej, bo jednak Domi już jutro ma premierę swojej debiutanckiej płyty i bardzo chciałabym usłyszeć nowe utworu z jej albumu na żywo! 


Uczestniczyłeś/aś dziś w jakimś spotkaniu meet&greet? 

Paulina W: Tak, na Jeremiego.

Natalia J: Tak, na Sylwię Przybysz. 

Nikola P: Owszem, miałam właśnie na BaM. 

Alicja Z: Tak, na Bartka. 

Kinga K: Niestety nie.. 

Natalia: Miałam na Lukasa. 

Wiktoria W: Miałam na Johnnego Orlando. 

Jagoda S: A tak! Spotkałam się kilka godzin temu właśnie z chłopcami! 

Michelle P: Nie dziś!

Zuzia L: Nie miałam niestety. 

Sonia B: Tak, miałam na Dominikę właśnie, jednak wielkim farte, bo wczoraj wygrałam to w konkursie od Tidala i byłam jako jedna z trzech osób, które to wygrały! 


Co najbardziej zapadło Ci w pamięci po tym spotkaniu?

Paulina W: Był bardzo miły, zwróciłam na to sporą uwagę! 

Natalia J: Wiadomo, że emocje wzięły górę, jednak było super, więc samo to spotkanie jako całokształt wspominam bardzo dobrze, nie ma jakiegoś poszczególnego elementu. 

Nikola P: Było przede wszystkim bardzo zabawnie, byli bardzo radośni i roześmiani, pomimo tego, iż mają jakieś własne problemy, to i tak próbują to ukazać w jak najmniejszy sposób na tyle, by fan tego nie odczuwał - nie wiem, czy na moim tak było, jednak zwyczajnie ich humory były największym atutem tego spotkania. 

Alicja Z: Moment, gdy Bartek mnie przytulił na pewno zostanie w mojej głowie na długo! Był bardzo rozmowy i sam powiedział, że pamięta mnie z campów - o tym nie zapomnę na pewno! 

Natalia: Był bardzo miły! Rozmawialiśmy o różnych rzeczach, a ta rozmowa zapadła mi głęboko w pamięci.. Chciałabym tam wrócić!

Wiktoria W: Rozmowa, zdecydowanie nasza rozmowa! 

Jagoda S: Wydaje się to zabawne, jednak nie przytuliłam Leo, nie wiem jak to się stało, jednak skupiłam się totalnie na Charlsie! Rozmowa z Charliem i słowa, jakie mi przekazał z pewnością zostaną mi w pamięci! 

Sonia B: Bardzo lubię Domę, więc każda spędzona z nią sekunda była czymś, co zapadło mi w pamięci! 


Pojawiła się w tym roku, jakaś nowa gwiazda przykuła twoją uwagę? (artysta, który w tym roku po raz pierwszy wystąpi z nami na takim festiwalu)

Paulina W: Czekam na ich występy, najbardziej na B.R.O! Słucham jego twórczości i nie mogę się doczekać, aż usłyszę swoje ulubione utwory na żywo! 

Natalia J: Nikt mnie jakoś specjalnie nie zainteresował, jednak mam nadzieję, że po ich koncertach się to zmieni. 

Nikola P: Zaciekawiła mnie bardzo Matilda Devries - wiem, że ona całkiem niedawno, bo bodajże 17 sierpnia dołączyła do Young Stars już tak oficjalnie i czekam bardzo na jej występ, bo pierwszy raz będe miała okazję posłuchać jak śpiewa na żywo. 

Alicja Z: Owszem! Zaciekawił mnie bardzo Isac Elliot - słuchałam jego występu podczas jednego z koncertu z trasy Covers 2018, gdzie supportował duet Bars And Melody, więc chętnie usłyszę go jeszcze raz! 

Kinga K: Nieee, raczej nikt jakoś bardziej nie przykuł mojej uwagi, jednak przekonamy sie tego po koncertach! 

Natalia: W sumie nie śledzę poczynań nowych artystów, jednak czekam na koncerty każdego nowego artysty. 

Wiktoria W: Nieee, nie za bardzo..

Jagoda S: Czekam na koncert Iggiego, gdyż swoim występem podczas trasy Generation Z Tour (na którym miałam okazję być) bardzo mnie zaciekawił i nie mogę się doczekać na jego kolej, by znów go usłyszeć! 

Michelle P: Nie za bardzo - czekam na występy zagranicznych gwiazd, jednak z tych nowszych nie znam kompletnie nikogo..

Zuzia L: Nie śledzę ich poczynań ani twórczości, jednak może pierwszy taki koncert jakoś to zmieni. 

Sonia B: Chyba nie ma nikogo takiego..

"Widzę, żę moja praca nie jest jakimś gadaniem do mikrofonu, gdzie ktoś sobie odtworzy i zapomni" - czyli wywiad z Janem Dąbrowskim!

Fandoms: Jak czujesz się ze świadomością, że za kilka minut wejdziesz na scenę w roli prowadzącego największego festiwalu dla młodzieży? Stresujesz się?

Jan Dąbrowski: Jest niesamowicie, naprawdę! Mam trochę ciarki, trochę jest stresik, bo wiadomo.. Widziałem przed chwilą ile osób jest tam pod sceną - jest po prostu.. chyba jest ich miliard! Jak tak ich liczyłem, to chyba było ich około miliarda! Jest nisamowicie dużo osób, też są ze mną profesjonalni artyści, którzy zaraz będą tutaj śpiewać, więc wiadomo, że nie mogę też zrobić totalnej amatorszczyzny - muszę to zrobić profesjonalnie, ale z drugiej strony też się bardzo cieszę, bo wiem, że są tam moi widzowie, którzy mnie wspieraj, znają mnie, więc mogę być sobą!


Fandoms: Jaka była twoja reakcja, gdy dowiedziałeś się o tym, że wraz z Kamilem Pisarkiem poprowadzisz takie wielkie wydarzenie? Spodziewałeś się takiego obrotu spraw?

Jan Dąbrowski: Oooooj, nie! Jak dowiedziałem się od Remika, że będę prowadzącym to naprawdę nie wierzyłem! Musiałem sprawdzić czy nie było wtedy akurat 1-szego kwietnia i on nie prankuje mnie z Dominikiem na jego kanał, ale okazało się, że to jest prawda, więc naprawdę bardzo mu dziękuję za tą możliwość, jest mi bardzo miło! 


Fandoms: Odbiegając od tematu festiwalu - kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, co gdyby nie YouTube?

Jan Dąbrowski: Zastanawiałem się! Prawdopodobnie zostałbym zawodowym wędkarzem, może zostałbym policjantem tak jak mój tata - kto wie?..


Fandoms: A robisz coś w tych kierunkach? Coś cię do tego kręci?

Jan Dąbrowski: Oczywiście! Ostatnio kupiłem wędkę, jednak Sylwia nie była zadowolona, no bo wiadomo - cały dom zastawiony wędkami, nawet kupiliśmy dywanik w kształcie karpia! Wszystko po prostu w karpiach - nawet sztućce i tak dalej wykończone są jak właśnie taki dorsz, więc Sywlia nie była zadowolona, ale za to ja mogę spełniać swoje wędkarskie fantazje!


Fandoms: Sporo twoich fanów chciałoby się dowiedzieć co takiego cenisz w nich najbardziej?

Jan Dąbrowski: Najbardziej cenię ten uśmiech właśnie, który mi dają na wszelkiego rodzaju spotkaniach, na campach itd. bo to jest taka energia, którą mi po prostu za darmo dają i widzę, żę moja praca nie jest jakimś gadaniem do mikrofonu, gdzie ktoś sobie odtworzy i zapomni, tylko to rzeczywiście coś daje i na mój widok się cieszą. 


Fandoms: Skoro mowa o campach - jak się czujesz jadąc na własny obóz ze świadomością, że twoi fani rezerwują miejsca tylko po to, aby spędzić te kilka dni u twojego boku! 

Jan Dąbrowski: Jest mi wtedy naprawdę niesamowicie miło, że coś takiego się dzieje! Pamiętam też, że to była bardzo ciężka praca z tymi campami, bo pierwsze campy się nie sprzedawały tak jak miały, troszeczkę musiałem do nich dokładać, ale robiłem to właśnie po to, by spotykać się z tymi widzami, by dowiedzieć się co u nich, co sądzą na temat mojego kanału, by też nie odlecieć w tym całym showbiznesie.


Fandoms: Jeśli chodzi o brand Young Stars, to z kim masz najlepszy kontakt? Nie licząc oczywiście Sylwii Przybysz!

Jan Dąbrowski: Z Olgą Przybysz, bo wiadomo - to moja szwagierka! Jednak mam też z Dominiką super kontakt. Generalnie kontakt z każdym mam jakiś tam, ale jednak taki najlepszy rzeczywiście z Dominiką, jeśli nie liczymy Sysi i Olgi. 


Fandoms: Planowałeś ogólnie coś nagrać z kimś z ekipy YS? 

Jan Dąbrowski: Może coś kiedyś nagram, teraz bardzo ciężko pracuję przy nagrywaniu, bo jest bardzo dużo pracy, więc mam mało czasu, by tak samemu usiąść i ponagrywać, a ciężko byłoby też złapać kogoś z YS kiedy ma właśnie czas, by się spotkać i coś nagrać, ale może w przyszłości...!


Fandoms: Śpiewanie traktujesz jako swoją pasję?

Jan Dąbrowski: Tak, jako zajawkę.. Taką, że sobie pośpiewam właśnie pod prysznicem, trochę ponucę.. Sylwia nie narzeka, może dlatego, że mamy po prostu grube ściany i drzwi, które wygłuszają wszystko, a może po prostu dobrze mi to wychodzi, nie wiem.. 


Fandoms: Na koniec miałbyś coś do dodania? 

Jan Dąbrowski: Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników i dziękuję, że jesteście ze mną i że mnie wspieracie, a raczej, że po prostu jesteście - trzymajcie się!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 4,400 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
11
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5359 punktów za:

Jakość:4420Popularność:890
Wsparcie:23Ocena i wartość ocen:10
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:11
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Amelia Banaszak Admin 209,530 pkt
890 czytelników Sie 31, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
106 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 106 Gości
Dziś posty czytano : 6047 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558292 punktów
 2. Young Stars Festival
  45055 punktów
 3. Bartek Lovers
  43654 punktów
 4. Supiwerki
  40091 punktów
 5. Potterheads
  40079 punktów
 6. The 100
  39028 punktów
 7. SikorskiSquad
  33441 punktów
 8. Arturonators
  29998 punktów
 9. SERIALE
  25689 punktów
 10. GRY
  23217 punktów
 11. Life Is Strange
  22231 punktów
 12. Famous In Love
  22201 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17780 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17374 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17345 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13189 punktów
 19. YOUNG STARS
  12904 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12715 punktów
 21. Forza
  11793 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10260 punktów
 24. Eurowizja
  10164 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9292 punktów
 26. Dua Lipa
  7988 punktów
 27. TALENTY
  6482 punktów
 28. MUZYKA
  6448 punktów
 29. Playstation VR
  6176 punktów
 30. FILMY
  5772 punktów
 31. Nintendo
  5332 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4938 punktów
 35. Stranger Things
  4650 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4613 punktów
 37. INNE
  4601 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4235 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3884 punktów
 43. Young Stars News
  3263 punktów
 44. Sport
  2892 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  857 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  633 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  464 punktów
 63. LUDZIE
  415 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  254 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Donaty Agaty
  103 punktów
 75. Strzelanki
  102 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1038 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post