+3 głosów
Kilka słów od autora:
Startuje wielka akcja dla wokalistów - pierwsza kolaboracja Fandoms Talents i MyMusic. Bierzcie udział, naprawdę warto i koniecznie przeczytajcie wszystkie informacje!
(postid: 333666) 
Aby dodać nagranie musisz się zalogować! (zajmuje chwilkę)
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Akcja #talentobranie to szansa dla wokalistów, którzy chcą pokazać się zarówno wytwórni MyMusic jak i osobom decyzyjnym w naszym nadchodzącym projekcie Fandoms Talents . Choć nasze wydawnictwo ruszy dopiero w styczniu 2019, już teraz uruchamiamy akcję, która pozwoli Wam dać się wyłowić z tłumu, pokazać szerokiej publiczności i zdobyć profity, które dadzą Wam realną szansę na start muzycznej kariery. Czytajcie więcej!

Dlaczego warto wziąć udział w tej akcji?

Sprawa jest prosta: #talentobranie to akcja będąca oficjalną kolaboracją znanej i rozpoznawalnej, mającej ogrom sukcesów na koncie i blisko 20 lat działalności - wytwórni MyMusic wraz z powstającym niezależnym wydawnictwem i projektem muzyczno-produkcyjno-managementowym - Fandoms Talents , o którym więcej szczegółów znajdziesz na dole strony.


Tymczasem - #talentobranie to akcja dla wokalistów, którzy chcą pokazać się światu i zaprezentować szeroko swoje umiejętności wokalne . Konkurs startuje w poniedziałek, 26 listopada o godzinie 18:00 , ale nagrania możecie dodawać już teraz!


Nagraj cover DOWOLNEJ piosenki i dodaj go na naszej stronie . Od tej pory rozpoczniesz zbieranie punktów dzięki wokalnej ocenie Twoich umiejętności , a gdy ta uzyska dobry poziom - powalczysz o zasięg i uznanie słuchaczy . Możesz dodać nagranie w dowolnej jakości - nawet z telefonu. Gdy wygrasz, a Twoje nagranie nie będzie spełniało technicznych wymagań zrealizowania nagrody, po prostu poprosimy Cię o przygotowanie wersji, którą zaakceptujemy.


Konkurs jest dla osób w każdym wieku, dowolnej płci oraz osób, które nie są związane na zasadach wyłączności z jakąkolwiek wytwórnią muzyczną (tzw. kontaktem płytowym - w przypadku umów na singiel prawdopodobnie nie masz wyłączności, zatem możesz wziąć udział). Spełniasz te warunki? Czytaj dalej!

Ale co właściwie mogę wygrać dzięki udziałowi w #talentobranie?

No własnie - przede wszystkim jest to szansa by pokazać się osobom decyzyjnym w projekcie Fandoms Talents oraz wytwórni MyMusic . Nie jest tajemnicą, że inwestycja w wokalistę (a więc wydanie przez wydawnictwo) odbywa się, gdy dostrzega się potencjał w danym artyście - a ten najlepiej weryfikują słuchacze - bo nic nie da, że nagrasz wspaniałą piosenkę, jeśli nikt nie będzie chciał Cię słuchać!


Jeśli więc trafisz na szczyt rankingu #talentobranie w danym tygodniu, poprosimy Cię o ponowne nagranie umieszczonego przez Ciebie coveru wraz z oryginalnym instrumentalnym aranżem do którego w nim zaśpiewasz! Tak - zaśpiewasz wokal do dokładnie tej samej muzyki, którą słyszysz w oryginalnej piosence... chyba, że chcesz inaczej, to możesz przygotować cover także w Twojej aranżacji - Twórczości mówimy TAK! :) Nagranie takie musi być bardzo dobrej jakości - sugerujemy Ci przygotowanie takiego coveru nagrywając go w studio, możesz także przygotować "mini-teledysk". Im ciekawsze video, tym większa szansa, że narozrabiasz - a będziesz miał(a) gdzie. Warto się postarać, bowiem przygotowane przez Ciebie video pokażemy ogromnej grupie ludzi... od których naprawdę wiele może zależeć!


Gdy już będziesz mieć gotowy coverumieścimy go na oficjalnym kanale Youtube wytwórni MyMusic (jest tam ponad 400 tysięcy subskrybentów i fanów przeróżnej muzyki w bardzo różnym wieku - https://www.youtube.com/user/umcmymusic) . To kanał, na którym debiutowali popularni artyści w naszym kraju w ostatnich ponad 15 latach. Teraz także Ty możesz pokazać się widzom tego kanału - a subskrybuje go mnóstwo osób z branży - producentów, wydawców, artystów, managerów ... prawdziwa śmietanka, która może Cię usłyszeć! Daj sobie szansę, taką okazję dostaniesz jeden raz - chyba, że skorzystasz z projektu Fandoms Talents lub wydasz singiel w MyMusic - czego Ci życzymy :D 


Oprócz tego przygotujemy z Tobą wywiad/materiał video, którym zajmą się Twórcy kanału Fandoms na Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCKlHjGmy61XYa-_fGnUspkA. Poczujesz więc smak bycia gwiazdą, gdyż nakręcimy video specjalnie o Tobie i dla Ciebie. Zostanie ono podlinkowane i będzie promowane przy Twoim coverze z kanału MyMusic. Oczywiście oba materiały będziemy promować także w social mediach wytwórni, a kto wie, czy np. nie pokaże Cię na swoim profilu artysta, którego coverujesz ? To naprawdę może się zdarzyć!


Nieźle prawda? To jednak nie wszystko! Jeśli Twoje video na kanale MyMusic okaże się sukcesem, zbierze mnóstwo wyświetleń i uzyska pozytywny odbiór widzów, oprócz wspaniałej szansy pokazania się w branży i setkom tysięcy fanów muzyki, otrzymasz też możliwość (nie musisz oczywiście z niej korzystać, ale zapewniamy, że warto :) ) zainwestowania w siebie i my również w Ciebie zainwestujemy, oferując Ci specjalną ofertę na udział w projekcie Fandoms Talents - a to już nie przelewki. Dostaniesz realną szansę przygotowania dla Ciebie wysokiej jakości singla, który nagrasz pod naszym nadzorem a następnie przygotujemy Ci jego premierę i wydamy, a Ty będziesz obecny w całym procesie jego powstawania i zobaczysz jak to się odbywa od kuchni - a to dopiero początek! Więcej jednak póki co Ci nie zdradzimy, bo wierzymy, że to już naprawdę wiele...


...ale jeśli Cię to interesuje, to dostaniesz jeszcze coś. Fandoms Talents to konkursy muzyczne typu #talentobranie, nadchodzący projekt wydawniczo-managerski i....jeszcze coś. To coś póki co jednak pozostaje tajemnicą i musisz uzbroić się w cierpliwość...ale tak. Staniesz się także tego częścią jeśli wygrasz #talentobranie w którymś z tygodni.


Zainteresowany? No to czas wziąć udział w naszej akcji! :D Wybierz piosenkę z wytwórni MyMusic (dowolną), nagraj jej cover i...dodaj nagranie! POWODZENIA!

Jak dodać nagranie w tej akcji?

Aby wziąć udział w akcji, należy się zalogować na portalu Fandoms.pl , a następnie kliknąć w przycisk "Dodaj nagranie" .

Strona dodawania nagrania

W następnej kolejności wyświetli się prosty formularz dodawania nagrania, w którym należy wpisać:

- wykonawcę i tytuł śpiewanego utworu

- wybrać fandom , do którego należy Artysta, którego nagranie jest publikowane. Jeśli nie wiecie do jakiego fandomu należy artysta Waszego nagrania, wybierzcie po prostu Talenty, a my już przekategoryzujemy Wasze nagranie po jego udostępnieniu na stronie


W dalszej kolejności należy dodać nagranie - tutaj możecie wkleić link z youtube (niepubliczny lub publiczny ale NIE prywatny!), instagrama lub facebooka (tylko publiczne nagrania z Waszego profilu) bądź też załadować video (aktualnie tylko w formacie .mp4), które macie nagrane bądź nagracie z telefonu (wystarczy wybrać źródło "Kamera", nagrać film, kliknąć OK a ten załaduje się automatycznie na stronę). W przypadku, gdy wybraliście opcję link, miniatura wygeneruje się automatycznie, natomiast jeśli zdecydowaliście się na załadowanie video z pliku/telefonu, wówczas należy po załadowaniu wcisnąć przycisk "Add", a następnie załaduj miniaturę i wybrać takową z dysku lub po prostu zrobić zdjęcie telefonem. Nawet jeśli brzmi to skomplikowanie , uwierzcie, proces dodania nagrania jest bardzo łatwy :)


Uwaga: W sytuacji, gdy posiadasz video w innym formacie niż .mp4, możesz skorzystać z licznych konwerterów w internecie lub po prostu załadować je na kanał youtube i wkleić link. Na dniach zaoferujemy  też dodatkowe wsparcie dla innych formatów video.


Teraz już zostało najprostsze: napisać kilka słów o sobie i Waszej piosence - wystarczą ze 2-3 zdania łącznie oraz wybrać typ treści jako nagranie do #talentobranie . 


Gotowe? Klikaj wyślij i czekaj na akceptację! :) Nagrania akceptujemy kilka razy dziennie, nowe pojawią się w zakładce Nagrania, bądź pod bezpośrednim adresem fandoms.pl/talents 

Gdzie przeglądać nagrania i jak mogę na nie głosować?

Nagrania znajdziesz na stronie fandoms.pl/talents (bądź talentobranie.fandoms.pl) albo po prostu w zakładce Nagrania z górnego menu. Możesz je przeglądać wg punktacji, daty dodania, ilości wyświetleń, głosów bądź komentarzy - słowem: na pewno znajdziesz w ten sposób wszystkie, które mogą być dla Ciebie interesujące!


Każda karta nagrania zawiera:

- informację o fandomie , do którego należy (na tym portalu znajdziesz nie tylko nagrania, ale też mnóstwo informacji na temat różnych fandomów pisanych przez samych członków!)

- informację o ilości punktów, jakie zarobił wokalista - czyli osoba, która dodała dane nagranie - to właśnie ta liczba punktów jest kluczowa w całej akcji!

- informację o tytule i wykonawcy coveru, aktualną najwyższą ocenę umiejętności wokalnych danej osoby, a także kilka słów od niego dla Ciebie, byś zwrócił uwagę na jego wykonanie i kliknął by je zobaczyć :)


Niżej znajdziesz ważne informacje, które oprócz oceny wokalnej i predyspozycji do współpracy artystycznej, wpływają na ILOŚĆ PUNKTÓW, jakie zdobywacie w akcji. Są to:

- ocena użytkowników (łapka w górę/dół)
- ilość reakcji

- ilość wyświetleń UNIKALNYCH(!) strony nagrania 

- ilość komentarzy 


W kolumnie obok (która ujawni Ci się dopiero po zalogowaniu na stronę) możesz zaobserwować wybrane przez Ciebie fandomy lub autorów nagrań (co pozwoli Ci otrzymywać powiadomienia), a także wesprzeć danego autora nagrania .


Szczegółowe informacje jak oceniane są nagrania i ile punktów możesz zdobyć za poszczególne sposoby, podajemy niżej.


W kolumnie po prawej stronie (bądź po kliknięciu "+" w wersji mobilnej) znajdziesz aktualny ranking #talentobranie oraz ranking najlepiej ocenionych pod względem umiejętności wokalnych - uczestników . W rankingu umieszczamy największą ilość punktów, które uzyskałeś w ramach jednego nagrania. Możesz dodać dowolną ilość nagrań do naszej akcji. W rankingu pojawi się zawsze to nagranie, z którego uzyskałeś najwięcej punktów. Analogicznie działa drugi ranking ,przy czym ten uwzględnia wyłącznie ocenę wokalną, bez oceny za zasięg / reakcje / komentarze / głosy itd. 


Nic skomplikowanego, prawda? Czas dowiedzieć się za co zdobywacie punkty!

Najważniejsze jest to, czy masz talent

Nad tabelką podsumowującą Twoją punktację, znajdziesz szczegółową ocenę Twoich umiejętności wokalnych i predyspozycji do współpracy z wytwórnią . Powyższa tabelka raczej rozwiewa wszelkie wątpliwości - to konkurs muzyczny, w którym przede wszystkim liczy się talent . Zweryfikujemy liczne Twoje zdolności wokalne i podsumujemy je przyznając Ci liczne punkty wraz z opinią słowną . Reasumując - Talent jest najważniejszy. Jeśli go masz, poniższe sposoby zdobywania punktów są dla Ciebie istotne. Jeśli nie, najpierw musisz postarać się o wysoką ocenę wokalną, bowiem zasięgami i aktywnością będzie Ci bardzo trudno nadrobić stracone punkty wynikające z ew. niskiej oceny wokalnej .


Ocenę otrzymasz w kategorii intonacja, technika, interpretacja, barwa, autentyczność i potencjał . Ocenę otrzymasz od osób związanych z wydawnictwem Fandoms Talents i wytwórni MyMusic , możesz zatem być pewny(a), że będzie to ocena uczciwa, obiektywna i podparta realną wiedzą i doświadczeniem w branży muzycznej.

Za co jeszcze zdobywam punkty w #talentobranie?

Po załadowaniu strony z wybranym przez Ciebie nagraniem, pod nim znajdziesz dokładną tabelę informującą Cię z czego zarobiło ono punkty dla jego wykonawcy.


Zdecydowanie najwięcej punktów dostaniesz poprzez ocenę wokalną Twoich umiejętności i predyspozycji do współpracy artystycznej. Nagranie, które otrzymałoby 100% w tej kategorii dostanie 6000 punktów, a mogą zdarzyć się oceny przekraczającej 100%, jeśli będziemy mieli do czynienia z prawdziwymi zjawiskami wokalnymi. To naprawdę dużo punktów - wszystko to dlatego, aby w #talentobranie wygrywały osoby faktycznie utalentowane. Nawet bardzo duża ilość głosów (kilka tysięcy!) nie będzie w stanie zniwelować straty wynikającej z niskiej oceny wokalnej . W tym konkursie więc talent bardzo się liczy , a dopiero w dalszej kolejności zasięg i zainteresowanie, jakie dane nagranie wzbudziło . 


Jeśli jednak otrzymasz dużo punktów, czas powalczyć o zasięg i zainteresowanie słuchaczy . W tym celu zweryfikujemy to przez kilka kolejnych kategorii:

- popularność, czyli unikalne wyświetlenia strony Twojego nagrania. Damy Ci za każde 0.1 punkta, czyli za 1000 osób, które Cię obejrzy dostaniesz 100 punktów .

- ocena i wartość ocen - to punkty za łapki w górę/dół ze strony nagrania/listy nagrań. Otrzymasz za każdy głos znów 0.1 punkta + pewną część wszystkich punktów zgromadzonych przez danego użytkownika, pod warunkiem, że jest fanem danego fandomu (słowem: fani np. Sylwii Przybysz oceniający cover Sylwii Przybysz przekażą Ci dodatkową premię punktową). Aby zostać fanem w danym fandomie, dołącz do niego i czekaj na akceptację jego administratora.

- komentarze i reakcje : za każdy komentarz do nagrania otrzymasz 0.5 punkta , za reakcję 0.1 punkta

- wsparcie : jeśli ktoś, kto bierze udział w #talentobranie kliknie "serduszko" przy Twoim nagraniu, otrzymasz od niego specjalną premię punktową, która zostanie wyliczona na bazie zdobytych przez niego punktów za umiejętności wokalne na stronie. Słowem - serduszka od najlepszych wokalistów zapewniają największą premię punktową. Premia może oznaczać 5, 10 a nawet 50 punktów, jeśli wesprą Ciebie najlepsi wokaliści ze strony.

- wyróżnienia/kary : to specjalne punkty, które mogą zostać przyznane w szczególnych sytuacjach (np. gdy ktoś z wytwórni lub ekspertów branżowych uzna, że chce Was dodatkowo wesprzeć punktowo. Informacja na ten temat pojawi się wówczas na stronie nagrania wraz z komentarzem i informacją od kogo otrzymałeś premię. Jeśli natomiast wykryjemy, że próbujesz nas oszukać (np. nieuczciwie nabijając punkty), może okazać się, że przyznamy Ci punkty karne, aby ukrócić tego rodzaju proceder.


Brzmi skomplikowanie? Nie przejmuj się - całość obliczana jest całkowicie automatycznie i gwarantuje możliwie uczciwe zasady otrzymywania punktów za zasięg. Liczy się nie tylko, że ktoś zobaczy Twoje nagranie, czy na nie zagłosuje. Szczególnie liczy się sytuacja, gdy ktoś je skomentuje, wesprze...słowem - pochyli się nad Twoim nagraniem nieco dłużej i jest aktywny regularnie w naszej akcji (a więc głosy od osób, które będą miały się zarejestrować na stronie tylko po to, by dać Ci głos, będą o wiele mniej istotne od tych, które otrzymasz od stałych bywalców serwisu i akcji) .

Ile nagrań mogę dodać?

Dowolną ilość! Ile chcesz. Za każdym razem w rankingu zaprezentujemy wynik z nagrania, w którym otrzymałeś najwięcej punktów . Śmiało więc rozwijaj się i doskonal, poprawiając swoją ocenę coraz bardziej. Dzięki temu nawet niska ocena z Twojego nagrania to nie koniec, i zawsze możesz spróbować ponownie!

Fandoms Talents czyli tylko zaśpiewaj, a my sprawimy że rozpoczniesz karierę!

Oficjalna oferta Fandoms Talents zostanie ogłoszona w grudniu , a sam projekt ruszy w styczniu 2019 - umożliwi nawiązanie z nami współpracy, która zaoferuje dobór oraz produkcję wysokiej jakości singla (wraz z nagraniami w studio etc.), przygotowanie do premiery a następnie dystrybucję i promocję przez wytwórnię MyMusic z wszystkimi tego możliwymi konsekwencjami i zaletami, a nawet opiekę trenera wokalnego czy też produkcję teledysku. Słowem: jeśli chcesz rozpocząć karierę muzyczną a nie masz piosenki, by wysłać demo (lub chcesz lepszą) - my to za Ciebie załatwimy...z tą różnicą, że nie będziesz już musiał(a) się martwić, czy wytwórnia się nim zainteresuje i czy ktoś tego w ogóle posłucha. Skoro my wyprodukujemy piosenkę, to na 100% ją wydamy. Nie ryzykujesz niczego...warunek? Oprócz pokrycia kosztów uslugi (będzie na poziomie standardowych cen produkcji muzycznych) musisz nas sobą zainteresować, że faktycznie masz talent i predyspozycje do współpracy artystycznej. Więcej informacji o ofercie Fandoms Talents zostanie ogłoszonych w grudniu, znajdziesz je także na grupie oficjalnej na FB: https://www.facebook.com/groups/2141449209437938/ .


Zainteresowany/-a? Zachęcamy Cię szczególnie do wzięcia udziału w #talentobranie, bowiem jest to m.in. jeden z realnych sposobów, by zachęcić nas do nawiązania z Tobą współpracy! :) Nagranie możesz dodać już teraz! Powodzenia :)


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 4,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
3
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 4327 punktów za:

Jakość:4020Popularność:288
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:4
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Fandomy utalentowanych ludzi z różnych dziedzin
Piotr Baranowski Zarząd 1,231,257 pkt
288 czytelników Lis 23

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
106 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 106 Gości
Dziś posty czytano : 6878 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  146 osób
 2. Ananasy Sylwii
  126 osób
 3. The 100
  122 osób
 4. Bambinos
  115 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  64 osób
 8. Shawn Mendes Army
  46 osób
 9. SikorskiSquad
  36 osób
 10. Domisiaki
  32 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  21 osób
 14. Remonators
  14 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  459103 punktów
 2. Bartek Lovers
  39444 punktów
 3. Supiwerki
  37637 punktów
 4. The 100
  33858 punktów
 5. SikorskiSquad
  31593 punktów
 6. Young Stars Festival
  27275 punktów
 7. SERIALE
  23031 punktów
 8. GRY
  21532 punktów
 9. Life Is Strange
  17551 punktów
 10. Domisiaki
  17293 punktów
 11. Ania, nie Anna
  17123 punktów
 12. Arturonators
  16961 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16237 punktów
 14. Ananasy Sylwii
  15304 punktów
 15. Famous In Love
  15068 punktów
 16. Once Upon A Time
  13282 punktów
 17. Bambinos
  12243 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12127 punktów
 19. YOUNG STARS
  11703 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10608 punktów
 21. Remonators
  9621 punktów
 22. Eurowizja
  9480 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8435 punktów
 24. Playstation VR
  5909 punktów
 25. TALENTY
  5612 punktów
 26. Nintendo
  5020 punktów
 27. MUZYKA
  5003 punktów
 28. Dua Lipa
  4909 punktów
 29. Detroit
  4906 punktów
 30. Tomb Raider
  4843 punktów
 31. Forza
  4719 punktów
 32. INNE
  4442 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4440 punktów
 34. Progress Armia
  4218 punktów
 35. The Originals
  4117 punktów
 36. Misiaki Sysi
  3802 punktów
 37. Pamiętniki Wampirów
  3750 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3675 punktów
 39. Stranger Things
  3026 punktów
 40. K-Pop
  2653 punktów
 41. American Horror Story
  2494 punktów
 42. God Of War
  2443 punktów
 43. Young Stars News
  2401 punktów
 44. FILMY
  2268 punktów
 45. Sport
  2262 punktów
 46. Puthinators
  1898 punktów
 47. Sony Playstation
  1151 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  827 punktów
 50. FPS
  626 punktów
 51. Team Rieger
  611 punktów
 52. PC
  477 punktów
 53. Uncharted
  474 punktów
 54. MMers
  424 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  416 punktów
 56. YOUTUBE
  386 punktów
 57. Arianators
  297 punktów
 58. R5Family
  267 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. LUDZIE
  208 punktów
 61. Soy Luna
  201 punktów
 62. #talentobranie
  163 punktów
 63. Directioners
  155 punktów
 64. The Good Place
  102 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  98 punktów
 66. 5SOSFam
  94 punktów
 67. Beautilles
  89 punktów
 68. Donaty Agaty
  79 punktów
 69. FANDOMS TALENTS
  70 punktów
 70. Selenators
  69 punktów
 71. Podróże
  52 punktów
 72. Strzelanki
  51 punktów
 73. Wyścigi
  45 punktów
 74. Orlandonators
  41 punktów
 1. Potterheads
  225 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5528 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5002 punktów
 4. Riverdale
  3728 punktów
 5. YOUNG STARS
  2703 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  864 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  85 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2045 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post