(postid: 334610) 

Zapraszamy do dyskusji i wypowiedzi na ten temat! Z dyskusją związane jest wyzwanie dla #komentatorów, dzięki któremu możesz wygrać mnóstwo punktów! powodzenia :-)

Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
Fan z tej dyskusji zarobił dotychczas 92 punktów za:

Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:17
Jakość:20Popularność:45
W trwającej akcji fan dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

8 Komentarzy

Karolina z Setki Fan 439,103 pkt
Każdy z nas, fanów Harry'ego Pottera, doskonale zna taki przedmiot jak ONMS, czyli Opieka nad magicznymi stworzeniami.
Dla tych co nie pamiętają- hipogryf i sytuacja z Draco,  powinna wam przypomnieć.
 Gdy poznajemy ten przedmiot, uczy go nasz najwspanialszy gajowy, czyli Rubeus Hagrid. Pamiętamy, prawda? Dlatego pewnie też wiecie już na podstawie jakiej książki rozpoczynała się owa nauka. "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" Autorstwa Newta Scamandera.

Filmy z serii Fantastycznych zwierząt przybliżają nam postać owego uroczego Puchona w sposób zabawny, a zarazem poważny.
Gdy chcesz się pośmiać w kinie- jak najbardziej się coś dla ciebie znajdzie. Jeśli wolisz natomiast się skupić i wstrzymac oddech to też się nie zawiedziesz, bo to film, w którym każdy zadowoli się konkretnym faktem, jaki go interesuje.
Najbardziej jednak polecam go wszystkim fanom uniwersum Harry"ego Pottera. Możemy bliżej i dosadniej poznać dzięki temu czasy, które wcześniej znaliśmy tylko z grubsza. Dowiemy się jak działało wtedy prawo czarodziei, ich stosunki z mugolami oraz prawdy na temat ich ogólnego życia. Zobaczymy też  nowe, wcześniej nam nieznane byty jak obskurodzicieli i dowiemy się co dokładniej wydarzyło się z siostrą Albusa Dumbledora. A właśnie, co do niego, ktoś również marzył zobaczyć młodego dyrektora? Cóż, to dla was szczęśliwy dzień, bo teraz mamy taką możliwość.
Niestety jeśli mamy być szczerzy, udało im się poplątać też kilka wczesniejszych informacji. Np przedmiot, którego nauczał Dumbledore- w serii HP było mówione, że Albus przed dostaniem posady dyrektora uczył w szkole Transmutacji, w FZ widzimy go natomiast podczas zajęć Obrony przed czarną magią. Może to niedopatrzenie (których było jeszcze kilka, ale nie będę wam spojlerowac), a może zamierzony efekt? O tym akurat musicie przekonać się sami oglądając filmy z serii Harry'ego Pottera jak i Fantastycznych Zwierząt.
A do wszystkich co już mają to za sobą- miłego czekania na 2021 i część nr 3
+2 głosów
Mar 12
Lucyper123 Fan 6,032 pkt
Oba filmy z serii FZ warto obejrzeć że względu na to, że są osadzone w uniwersum HP. Filmy są dla każdego fana serii HP i nie tylko. Spodobają się każdemu kto lubi fantastykę, świat magii i magicznych zwierząt. Widza zadowolą efekty specjalne i przedstawione w filmach istoty. Ponadto sama fabuła serii stoi na wysokim poziomie i jest wciągająca.
+1 głos
Mar 12
feltoner.hp Fan 4,909 pkt
FZ są warte do obejrzenia dla każdego, dzięki tym częściom możemy bardziej się zagłębić w nasz ulubiony cykl powieści o zaczarowanym świecie. Zarówno fani HP jak i osoby, które dopiero wkraczają w nasz świat magii znajdą coś dla siebie w tej serii - od super efektów, przez dobrze dobranych aktorów, kończąc na tym, że po obejrzeniu jednej części chcę się obejrzeć kolejną^^
+1 głos
Mar 12
Ewelina Cichocka Fan 2,205 pkt
Film z serii Fantastyczne zwierzęta warto obejrzeć ze względu na to, ze występuje w nim magia, tak jak w ukochanej serii Harrego Pottera. Dla wszystkich Potterheads owy film będzie idelanym dopełnieniem i swojego rodzaju kontynuacją Harrego. Film jest pozytywny i przyjemny a jego fabuła jest wciągająca.
+1 głos
Mar 12
Martyna Strauch Fan 3,520 pkt
Wydaje mi się ze każdy choć raz powinien obejrzeć ten, czy inny film z uniwersum HP. Oczywiście jeśli ktoś nie lubi science fiction to nikogo nie zmuszam. Jednak myślę ze te filmy same w sobie maja do zaoferowania więcej niż się wydaje. Przyjaźń, miłość, to zaledwie dwie rzeczy które oferuje nam film. Zeby nie było, seria także  pokazuje tez te gorsze strony, jak nietolerancja, co jednak nie oznacza ze sam film tego uczy. A wręcz przeciwnie. Przekazuje nam ze dobro zawsze zwycięża a przynajmniej się stara. Poświęcenie to jeden z najczęstszych wątków które przewijają nam się w filmie. Twierdzę jednak, że nawet osoby nie przepadające za tą kategorią filmową, powinny zajrzeć do tych filmów specjalnie dla tych scen, nutka magii to tylko specjalny dodatek do fantastycznej opowieści. Kto wie, może ktoś się nauczy więcej niż uczą w szkole?:D
+1 głos
+1000
Mar 12
_wensia_ Fan 1,901 pkt
Moim zdaniem ten film warto obejrzeć ponieważ
1 osadzone jest to w uniwersum Harrego
2 poprostu jest świetny
Dla kogo jest skierowany
1 dla fanów Harrego
2 dla ludzi lubiących fantastyke
0 głosów
Mar 12
just_monca Fan 1,311 pkt
Różne opinie chodzą o Uniwersum Harry'ego Pottera. Dla jednych jest to zło – chociaż konieczne, dla innych coś z czym od wielu, wielu lat nie potrafią się rozstać. A czym może stać się dla Ciebie przyszły widzu? Jeśli nie jesteś gotowy zacząć przygody z wielowątkowymi i wieluczęściowymi seriami samego Pottera może warto dać szansę właśnie Fantastycznym Zwierzętom? Mamy tu nie tylko fanstatykę na bardzo wysokim poziomie, charakternych bohaterów, których nie sposób nie lubić, ale także dobrze opowiedzianą historię. Fantastyczne Zwierzęta to nie tylko pogoń za tym złym, ale również celebrowanie rodzącej się przyjaźni, docenianie nawet najmniejszych stworzeń, które mogą okazać się niezwykle przydatne i wybory, które nie zawsze są łatwe i przyjemne. I nie jest tak, że to film przeznaczony dla młodzieży. Także dorośli mogą się przy nim doskonale bawić i może czegoś nauczyć?
0 głosów
Mar 12
Lumos Fan 6,008 pkt
Ten film jest idealny dla osób, które pokochały świat Harry'ego Potter'a. Mamy podobną tematykę oraz kolejną dawkę magii i wielkich przygód. Jeśli nie chcesz się rozstawać ze światem czarodziejów to ten film będzie w sam raz dla Ciebie, ponieważ znowu możemy zobaczyć ciekawe postacie A co ważniejsze-różnego rodzaju stworzenia oraz ich nawyki. Widzimy świat magii z trochę innej perspektywy, ponieważ już nie z oczu nastolatka ale dorosłego mężczyzny i jego współtowarzyszy. Sam film jest bardzo dobrze zrobiony, a gra aktorska na wysokim poziomie. Film dostarcza nam wielu emocji i przedstawia takie tematy jak: lojalność, poświęcenie, zagubienie czy odtrącenie przez otaczający nas świat. Możemy z niego wyciągnąć wiele wartościowych rzeczy i wciąż się dobrze bawić. Więc jeśli jesteś ciekawy gdzie znikają twoje błyskotki albo albo jak przydatne są nieśmiałki zapraszam do obejrzenia filmu:)
0 głosów
Mar 13
Kontakt Post