(postid: 334741) 

Swoją opinię uargumentuj. Najciekawszy komentarz Waszym i naszym zdaniem wygrywa!

Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
Fan z tej dyskusji zarobił dotychczas 62 punktów za:

Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:11
Jakość:20Popularność:31
W trwającej akcji fan dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

5 Komentarzy

Karolina z Setki Fan 439,103 pkt
O jejku, to strasznie trudne pytanie. Zarówno w serii HP jak i FZ poznaliśmy niesamowicie wiele fantastycznych zwierzat i kazdy z nich był wyjątkowy na swój sposób, pytanie wiec, którego z nich bym ja miała wybrac? Hmm... Pierwsze co mi przyszło do głowy to oczywiście 4 najbardziej popularne i nam wszystkim doskonale znane, mianowicie Niuchacz, Nieśmiałek, Hipogryf i Feniks. Każdy z nich miał istotna rolę w serii i każdy z nich zasługuje na szanse. Ale pytanie jest postawione jasno i wybrać muszę jedno... Mianowicie będzie to niuchacz. Swoimi niesamowitymi pokładami energii zgarnął całe moje serduszko. Ilekroć pojawiał się na ekranie, z mojej twarzy uśmiech nie znikał. Niby mówią, że nikt nie chciał by mieć w domu Niuchacza, bo w poszukiwaniu błyskotek jest w stanie zdemolować wszystko, ale to zupełnie jak ja. Jestem kompletna balaganiara i akurat tutaj byśmy się wzajemnie w tym wspierali, bo przecież o to chodzi w przyjaźni, prawda? Mogłabym jeszcze wymieniac różne jego zalety jak uroczy wygląd czy usposobienie, ale myślę, że za wiele tutaj dodawać nie trzeba. Niuchacz jest po prostu idealny dla mnie a ja dla niego, razem byśmy stworzyli udana parke, o której świat by usłyszał.
+2 głosów
Mar 15
Klaudia Magdalena Gę Fan 26,849 pkt
Feniksa. Dałabym mu jakieś dumne imię, najpewniej jakieś stare, celtyckie.
Feniksy zawsze mnie fascynowały. Mogły przenosić duże ciężary, a ich łzy leczyły rany. Bardzo przydatne, gdy tak jak ja masz tendencję do ciągłych zranień.
Poza tym lubię ptaki.
Kolejnym plusem jest to, że feniks w przeciwieństwie do większości stworzeń magicznych, nie ma morderczych skłonności - oczywiście ogólnie mi to nie przeszkadza, ale średnio siebie widzę ze stworzeniem, które może mnie zabić.
Feniksy mają również ogromną moc magiczną, więc to kolejny plusik. Pióra tego ptaka wykorzystywano w rdzeniach różdżkek. Feniksy potrafiły też śpiewać, o czym przekonaliśmy się po śmierci Albusa, gdy jego Fawkes zaczął wykonywać swoją przejmującą pieśń.
Nie każdemu dane jest oswoić Feniksa, ale jestem pewna, że ja dałabym radę.
Feniksy to bardzo łagodne stworzenia, które przywiązują się do tego, kto je oswoi.
Ptak ten symbolizuje wiele rzeczy, w tym nieśmiertelność, wytrwałość, czy poświęcenie się.
0 głosów
Mar 14
Lumos Fan 6,008 pkt
Kozłag. Ostatnio zajrzałam sobie do książki "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" i natknęłam się na to bardzo ciekawe stworzenie, które idealnie pasuje mi na odpowiedź do tego postu. Wybrałam je z powodu ciekawego wyglądu, oraz tego, że rozmiarami przypomina psa-pomyślcie tylko, jak ciekawie byłoby wyjść z takim "pieskiem" na spacer. Wiem, wiem nie mogę go pokazywać mugolą ale może małe psoty typu: *wieczór,jest ciemno* A sąsiad "co to biega po moim ogródku?! Karyna wzywaj księdza bo tam jakiś bebok" mogłyby przejść niezauważone przez Ministerstwo? Poza tym Kozłag posiada pewien skarb-jego rogi. Proszek z nich powoduje odporność na skutki wypicia nadmiernej ilości alkoholu oraz można nie spać siedem dni i nocy! Czy to nie cudowne? Dawajcie tygodniowy melanż i to całodobowy! Tylko jeszcze załatwić Niuchacza żeby zgarnął trochę złota- bo jak wiadomo, nic nie ma za darmo
0 głosów
Mar 14
feltoner.hp Fan 4,909 pkt
Jeżeli mogłabym posiadać magiczne zwierzę byłby to hipogryf ^^ ponieważ uwielbiam te niesamowite połączenie różnych dla siebie zwierząt. Hipogryf jest duży, lecz jest także zwinny i szybki. Są to zwierzęta bardzo oddane i mające szacunek co bardzo mnie do siebie przekonuje, w dodatku są piękne i kiedy oglądam HP zawsze zachwycam się wyglądem Hardodzioba.
0 głosów
Mar 14
DiaboliqAngel Fan 11,093 pkt
Jak Hagrid - marzę o smoku! Może to wpływ gry o tron xD, ale są to dumne i szlachetne zwierzęta, trudne do okiełznania, ale jak się uda, napewno są wiernymi i niezwykle inteligentnymi towarzyszami! Każdy czarodziej może zakupić miotłę, używać proszku fiu czy podróżować na testralu bądź hipogryfie. Ale kto może się pochwalić lotem na smoku? Co prawda sklasyfikowane są jako mordercze stworzenia, które nie nadają się do tresury, co jest z jednej strony przerażające a z drugiej fascynujące - nie poddają się człowiekowi pod naciskiem, ale jeśliby starać się zaprzyjażnić z nimi od jajka... to kto wie?
0 głosów
Mar 18
Kontakt Post