+7 głosów
(postid: 4628) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Cześć wszystkim. To mój pierwszy post, więc z góry przepraszam jeżeli coś nie gra. Na wstępie chciałabym przedstawić Wam temat tego posta. Jak widzicie po tytule, zamierzam podzielić się z Wami moją historią. Mam nadzieję, że Was nie zanudzę.. Przy okazji, jeżeli nie należysz do rodziny Bambinos to może czymś Cię zaciekawię i zostaniesz na dłużej? Mam nadzieję. W takim razie zaczynajmy.. 

Trudne początki...

Jak większość nastolatek borykam się z wieloma problemami. Często napotykam na brak akceptacji ze strony rówieśników, lub osób zbliżonych do mnie wiekowo. Jak powszechnie wiadomo, najczęstsze problemy powiązane są ze szkołą. W moim przypadku nie wiąże się to z nauką, lecz towarzystwem. Obecnie jestem w drugiej klasie gimnazjum. W pierwszym roku, niestety nie było tak kolorowo. Nieodpowiednie towarzystwo, wywierające presję. Stres związany z masą nauki. Chęć zadowolenia rodziców, dawania im powodu do bycia dymnymi z moich osiągnięć. Wydawało by się, że to niewiele. W moim odczuciu jest całkiem inaczej. Brak akceptacji, potrafi bardzo boleć. Nadmierna krytyka i szydzenie z tego jaka jestem, sprawiło, że zaczęłam się siebie wstydzić. Jak się teraz okazuje zupełnie niepotrzebnie. Z czasem nabierałam coraz więcej wprawy w zamykaniu się w sobie. Miałam coraz więcej kompleksów. Jednak, pewnego dnia wszystko zupełnie się zmieniło. 

To przesłanie dotarło też do mnie..

Zawsze byłam ogromną fanką oglądania wszelakich audycji z BGT na youtube. Kilka razy widziałam w proponowanych występ Bars and Melody, jednak zawsze ich omijałam... Któregoś razu kliknęłam i wręcz odzyskałam utraconą nadzieję. Chłopcy wykonali utwór Hopeful, do którego Leondre (Bars) napisał własny rap. W połączeniu z głosem Charliego (Melodyiego) efekt był nieziemski. Nie chodzi jednak o samą prezentację.. Dotarło do mnie to co mieli do przekazania. Leondre wie czym jest brak akceptacji. Opisał to właśnie w tej piosence, był to jego sposób na radzenie sobie z negatywnymi emocjami. Charlie często bywał świadkiem przemocy i zawsze starał się pomagać jej ofiarom. Wszyscy byli pod wrażeniem występu chłopców. Z oczu wielu osób popłynęły łzy, a kiedy Simon wcisnął złoty brzęczyk na twarzach publiczności pojawiły się ogromne uśmiechy. Ja również bardzo się wzruszyłam. Oglądałam tę audycje wiele razy. Tak właśnie się zaczęło. Na początku znałam tylko ich imiona.. Poznałam również historię Leo. Kiedy widziałam jak bardzo szczęśliwy jest, uwierzyłam, że mimo przykrych doświadczeń ja również sobie poradzę. Pomału przestawałam w kółko oglądać audycję, jednak jej przekaz cały czas miałam w sercu. Z czasem zrobiłam krok w przód i widząc ich kolejne piosenki bardziej się nimi zainteresowałam.  

Idealny moment na zmiany...

Dzięki Nim poczułam, że jestem wystarczająco silna, żeby wziąć się garść. Z upływem czasu słowa takie jak Keep Smiling, Just be hopeful lub Stay Strong stały się moją modlitwą. Powtarzałam je codziennie, wierząc, że dam radę. Odkąd oficjalnie stałam się Bambino (14.02.2k15) zauważyłam w sobie wiele zmian. Jestem bardziej otwarta na innych, nie boję się być sobą. Leo i Charlie nauczyli mnie również, jak radzić sobie z powszechną nienawiścią. Teraz kiedy tylko mam jakiś problem zakładam słuchawki i słucham ich piosenek. To dobry początek. Później po prostu działam. Co najważniejsze nie boję się już tak bardzo opinii innych ludzi. Jak możecie zauważyć są to same pozytywne zmiany. Właściwie to może nie do końca zmiany, bo zawsze miałam to wszystko w głębi duszy jednak po prostu paraliżował mnie strach. Dzięki nim odnalazłam prawdziwą siebie. I proszę niedługo minie już rok, a ja mogę powiedzieć, że jestem ogromnie dumna z bycia Bambino. 

Jeżeli dotrwałeś do końca to bardzo Ci dziękuję. Jaka jest Twoja Historia? Co w Twoim życiu zmieniła przynależność do fandomu? Koniecznie podziel się swoimi odczuciami w komentarzu! - Julia xx


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3780 punktów za:

Jakość:20Popularność:1015
Wsparcie:30Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:2680
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mańka Użytkownik 749 pkt
1,015 czytelników Sty 31, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

268 Komentarzy

Paulina Serdeń Użytkownik 1,324 pkt
wow:')
+17 głosów
Sty 31, 2016
AdrianSroka Użytkownik 16,523 pkt
Jeja, świetna historia! Takich postów powinno się pojawiać więcej.. Uwielbiam czytać takie rzeczy, tym bardziej, że w ten sposób ujawniłaś coś prywatnego na światło dzienne a nie każdy jest w stanie to zrobić... Dziękuję Ci za to, że jesteś na tyle silna, żeby to zrobić! :))
+14 głosów
Sty 31, 2016
tawesołazołza Użytkownik 18,170 pkt
wow :) przesłania piękne :)
+12 głosów
Sty 31, 2016
Dominika Mazur Użytkownik 319 pkt
Super <3 <3 <3 <3
+9 głosów
Sty 31, 2016
AgataRudnicka Użytkownik 1,016 pkt
Wzruszyłam sie... Wspaniały tekst
+8 głosów
Sty 31, 2016
Agus Użytkownik 7,098 pkt
Ja też.. mega po prostu
Da4wid Użytkownik 767 pkt
Mega post!
+7 głosów
Sty 31, 2016
Basia Użytkownik 11,513 pkt
Moja historia? Można by z niej zrobić film. Jest niesamowicie długa. wiec nie chcę tutaj o tym wspominać. Tylko nieliczne osoby, którym ufam o tym wiedzą.
+7 głosów
Sty 31, 2016
olkqq Użytkownik 3,989 pkt
moja podobnie :P
Ola Niesłuchowska Użytkownik 2,531 pkt
woow
+7 głosów
Sty 31, 2016
Ola Niesłuchowska Użytkownik 2,531 pkt
macie swietny fandom:)
+7 głosów
Sty 31, 2016
Ola Niesłuchowska Użytkownik 2,531 pkt
:))))
+7 głosów
Sty 31, 2016
Kapryśnica Użytkownik 341 pkt
Moja historia jest bardzo podobna do twojej. Ja również jestem fanką oglądania występów w BGT na youtub'ie. Pewnego razu przeglądałam sobie youtub i wyskoczyło mi powiadomienie o nowym filmie, z kanału BGT. Był to występ BaM oczywiście! Z ciekawości kliknęłam i to co usłyszałam w samych ich wypowiedziach zrobiło na mnie wrażenie, ponieważ o tym co ich spotkało mówili bardzo dojrzale. Ale kiedy usłyszałam samą piosenkę... Łzy napływały mi do oczu jak szalone, nie potrafiłam ich zatrzymać. Teraz też zmagam się z brakiem akceptacji ze strony kilku moich rówieśników.. Oni nie dadzą sobie spokoju, ale ja nie załamię się dzięki chłopakom i oczywiście moim najlepszym siostrom (chodzi o Bambinos :') )!!

A Bambino jestem od 10.05.2014 roku :) I też jestem z tego dumna!
+7 głosów
Sty 31, 2016
Paula Bambino Użytkownik 4,460 pkt
Tyle wspomnień... Supcio Julcia <333
+6 głosów
Sty 31, 2016
Martyna-bambino♥♥♥ Użytkownik 400 pkt
nono,... super posty ...
+6 głosów
Sty 31, 2016
Ola Niesłuchowska Użytkownik 2,531 pkt
suuuuper fandom:D
+6 głosów
Sty 31, 2016
Biercia Użytkownik 332 pkt
Wow!Ja szczerze poznałam chłopaków przez zwykły przypadek. Przeglądając Facebooka natrafiłam na ich stronę. Weszłam na yt i wyszukałam ich występ w BGT, spodobali mi się, dowiedziałam się o nich więcej, tego samego dnia dołączyłam do grupy bambinos.Później zaczęły się wielkie problemy w moim życiu, oczywiście tylko oni pomogli mi przez nie przebrnąć. To między innymi dzięki nim w tym momencie jestem szczęśliwa, dzięki nim poznałam wiele cudownych osób, z którymi od miesięcy utrzymuje kontakt
+6 głosów
Sty 31, 2016
Arisnack Użytkownik 207 pkt
"bo mam zamiar podnieść cię kiedy upadniesz" <3
+6 głosów
Sty 31, 2016
FoooersSarzynska Użytkownik 871 pkt
JEJU :'(
+5 głosów
Sty 31, 2016
Klaudiaa143 Użytkownik 1,494 pkt
Bambino ♥ Super post !
+5 głosów
Sty 31, 2016
Hebab Użytkownik 4,118 pkt
A tak wgl cudowny post <3 :D
+5 głosów
Sty 31, 2016
roksa1263 Użytkownik 295 pkt
Ja zobaczyłam ich w BGT. Wzruszyłam się ich występem, a gdy dostali złoty przycisk to już w ogóle się rozpłakałam. Postanowiłam zobaczyć ich dalsze losy, czy nie mają już jakiś wydanych piosenek. Okazało się, że mają. Zachwyciłam się nimi, ciągle ich słuchałam i zaczęłam się nimi interesować. Po pewnym czasie moja przyjaciółka "zaraziła" się nimi ode mnie i do teraz obie jesteśmy Bambino. Ich piosenki mają duży przekaz i to jest cudowne. Kocham ich obu i nie rozumiem dlaczego niektórzy wolą jednego. Oboje są wyjątkowi na swój sposób i za to ich naprawdę kocham <3 Ich piosenki, sami oni pomogli mi w kilku złych chwilach i za to im dziękuje!
+5 głosów
Sty 31, 2016
kierownik.tesco Użytkownik 595 pkt
Post przemyślany :) pokazuje kim jest idol dla fanów :D
+5 głosów
Sty 31, 2016
scarlett_01 Użytkownik 3,080 pkt
Ja jestem w klasie 3 gimnazjum. I mam podobnie. Ciągły stres przed pójściem do szkoły. Tak bardzo nie chcę chodzić, a za każdym razem, gdy tam jestem mam ochotę płakać. Często jestem chora i bardzo się cieszę jak nie muszę tam chodzić. Dla mnie to jest męka. Czuję się nieswojo. Znajduje siłę w muzyce. W każdym utworze znajdę coś co mnie umocni. Cieszę się, że za pół roku koniec gimnazjum i witam technikum. Może będzie lepiej.. :)
+5 głosów
Sty 31, 2016
Emilia Gul Użytkownik 300 pkt
O ja cie :/ CO ZA HISTORIA!
+5 głosów
Sty 31, 2016
kremcia Użytkownik 15 pkt
Dzięki nim wszystko może się zmienić !!! Mi pomogli odkryć siebie <3
+5 głosów
Sty 31, 2016
Ivvo Użytkownik 323 pkt
Bammm
+5 głosów
Sty 31, 2016
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,032 pkt
gdy patrze na ich zdjecia nie wiem czemu łezka mi sie kręci w oku <3 ;) POZDRAWIAM Bambinos <3
+4 głosów
Sty 31, 2016
gryfus Użytkownik 3,331 pkt
Czekam na więcej postów z twojej strony ... masz talent
+4 głosów
Sty 31, 2016
rosepose00 Użytkownik 944 pkt
jejku :'))
+4 głosów
Sty 31, 2016
gryfus Użytkownik 3,331 pkt
Jaki cudowny, wzruszający post. Naprawdę prawie się popłakałam. Moja historia jest trochę inna... ale i na nią przyjdzie czas ... wspaniałe zdjęcia, wspaniałe uczucia... Po porostu post idealny <33
+4 głosów
Sty 31, 2016
Hebab Użytkownik 4,118 pkt
Ja wpadłam na BaM bo strasznie mi się nudziło... Przeglądałam YT'a... I nagle włączyła mi się piosenka 'Stay Strong' <3
Zaczęłam ją słuchać spodobała mi się, następnie włączyłam sobie Hopeful... <33 ahh <33 (tak trochę skróciłam tą historię :'D)
Kocham ich <3
+4 głosów
Sty 31, 2016
Emi Użytkownik 17,573 pkt
Ciekawe :)
+4 głosów
Sty 31, 2016
xcvxvcx Użytkownik 3,196 pkt
Bardzo fajny post, piękne przesłanie:)
+4 głosów
Sty 31, 2016
Natalia Kopiec Użytkownik 1,069 pkt
o jej, super napisałaś o tym :)
+4 głosów
Sty 31, 2016
Marcela Kazojć Użytkownik 234 pkt
Wiąże się z nimi mega dużo pięknych historii, jejku <3 :') Super post laska <3
+4 głosów
Sty 31, 2016
Ola000 Użytkownik 4,408 pkt
Miałam bardzo podobnie jeśli chodzi o chłopców :/
+4 głosów
Sty 31, 2016
mendesrose Użytkownik 1,134 pkt
Wow. <3 Zajebisty post!
+4 głosów
Sty 31, 2016
uparta_marta Użytkownik 71 pkt
super :)
+4 głosów
Sty 31, 2016
Annevue Użytkownik 649,900 pkt
Świetny post! To cudownie, że za pomocą muzyki i idola potrafiłaś się odnaleźć. Ja dzięki serialowi, poznałam wiele niesamowitych osób, mam dzięki temu wielu przyjaciół na który mogę zawsze liczyć!
+4 głosów
Sty 31, 2016
DAGA Użytkownik 7,913 pkt
Świetny post!
+4 głosów
Sty 31, 2016
PIJAK Użytkownik 397 pkt
♥♥
+4 głosów
Sty 31, 2016
_queen.madeline_ Użytkownik 619 pkt
Mega :') <3
+4 głosów
Sty 31, 2016
Kinia C: Użytkownik 228 pkt
cudny post ;)
+4 głosów
Sty 31, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,130 pkt
Świetnie napisane! Brawo!
+4 głosów
Sty 31, 2016
Asia Osłońska Użytkownik 6,947 pkt
Super, na prawde świetny post! ;3 ;)))
+4 głosów
Sty 31, 2016
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Cieszę się że opowiedziałaś coś o sobie. Nie zawsze jest to łatwe. Bars and Melody rzeczywiście zmieniają życie wielu osób. Sama jestem tego przykładem :)
+4 głosów
Sty 31, 2016
_DropOfRain_ Użytkownik 520 pkt
MEGA ! Fajnie, że podzieliłaś się swoją historią z innymi :)
+4 głosów
Sty 31, 2016
Jereminator Forever Użytkownik 613 pkt
Jejku, naprawdę świetny post! Szczerze? Popłakałam się czytając to
+4 głosów
Sty 31, 2016
Patka ^^ Użytkownik 291 pkt
Swietna robota :)
+4 głosów
Sty 31, 2016
NadiaKrzyżostaniak Użytkownik 366 pkt
Świetne <3
+4 głosów
Sty 31, 2016
Julia Fedorowicz Użytkownik 129 pkt
Super przesłanie ;)
+4 głosów
Sty 31, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
147 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 147 Gości
Dziś posty czytano : 14174 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558331 punktów
 2. Young Stars Festival
  45057 punktów
 3. Bartek Lovers
  43658 punktów
 4. Supiwerki
  40092 punktów
 5. Potterheads
  40080 punktów
 6. The 100
  39031 punktów
 7. SikorskiSquad
  33442 punktów
 8. Arturonators
  29999 punktów
 9. SERIALE
  25689 punktów
 10. GRY
  23219 punktów
 11. Life Is Strange
  22233 punktów
 12. Famous In Love
  22206 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17783 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17374 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17347 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13193 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12717 punktów
 21. Forza
  11803 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10260 punktów
 24. Eurowizja
  10164 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7989 punktów
 27. TALENTY
  6483 punktów
 28. MUZYKA
  6448 punktów
 29. Playstation VR
  6176 punktów
 30. FILMY
  5772 punktów
 31. Nintendo
  5332 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4938 punktów
 35. Stranger Things
  4651 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4613 punktów
 37. INNE
  4602 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4235 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3884 punktów
 43. Young Stars News
  3263 punktów
 44. Sport
  2892 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  857 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  633 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  466 punktów
 63. LUDZIE
  415 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Donaty Agaty
  103 punktów
 75. Strzelanki
  102 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1039 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post