+4 głosów
(postid: 6087) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

No to lecimy z odpowiadaniem ♥ Szczerze przyznam, że zaskoczyliście mnie ilością pytań, które, ku jeszcze większemu zdziwieniu, nie były tylko o samą ich karierę, ale również moje odczucia w tym wszystko za co bardzo wam dziękuję ♥ Odpowiadając na wszystko mogłam powspominać, to piękne, ale cóż czas na odpowiadanie. Zaczynamy!

Pytanie 1- Kim oni są?

Chyba właśnie od tego warto zacząć, by wprowadzić osoby z poza fandomu w temat.

Bars and Melody, czyli Leondre Devries i Charlie Lenehan. Są duetem pochodzącym z Wielkiej Brytanii, który zasłynął w Britains Got Talent. Byli wielkim zaskoczeniem, a ich występ z piosenką Hopeful sprawił, że publiczność stała przez większość wykonu. Na koniec owację na stojąco przyznali również jurorzy, a sam Simon Cowell nacisnął złoty przycisk, który dał chłopcom automatyczne przejście  do półfinału. Był to pierwszy w historii złoty przycisk Simona Cowella. Ostatecznie Charlie oraz Leondre zajęli 3 miejsce, a całe show wygrał zespół Collabro. Mimo to Simon widział w nich wielki potencjał, więc zaprosił ich do swojej wytwórni, a 7 lipca wyszedł ich pierwszy teledysk do pisenki Hopeful pod którym na dzień dzisiejszy jest prawie 48 milionów wyświetleń. W listopadzie zeszłego roku wydali również swoją debiutancką płytę zatytułowaną 143 oraz mieli trasę koncertową w naszym kraju. Odwiedzili cztery miasta- Poznań, Wrocław, Kraków oraz Warszawę. Ponownie wracają do nas już w marcu.

Pytanie 2- Kiedy i jak dowiedziałaś się o BaM?

5 październik 2014 roku ♥ Tego dnia miała bardzo słaby humor, tak naprawdę to w tamtym okresie często mój humor nie był zbyt dobry, nie byłam pozytywnie nastawiona ani do świata, ani do życia. W każdym razie czytałam jakąś książkę i zachciało mi się pić. Poszłam do kuchni. Tata znowu oglądał swoje ulubione talent show z bezsensownymi artystami, jak miałam w zwyczaju mówić. Tylko tym razem było inaczej. Wchodzę i słyszę przepiękny, czysty głos. Słowa And be hopeful, hopeful and hell make away. Podeszłam do taty i spojrzałam na nich. Zobaczyłam dwóch chłopaków. Szczerze pomyślałam, ze Charlie jest gdzieś w moim wieku, a Leo to jeszcze dzieciak :) Jednak jego rap. W tamtym czasie mój angielski nie był perfekcyjny, ale mimo to trochę zrozumiała, a dodatkowo wersja była z napisami w naszym ojczystym języku. Łzy napłynęły mi do oczu, bo również miałam kiedyś problemy z brakiem akceptacji wśród rówieśników. Po tym wydarzeniu zaczęłam poznawać ich bardziej, potem zostałam adminką na polskim fanpageu no i tak to trwało, aż dziś jestem tu gdzie jestem. Z perspektywy czasu bez bicia przyznaję, że zmienili mnie, jestem zupełnym przeciwieństwem Majki z kiedyś.

Pytanie 3- Kiedy osiągnęli sławę i dlaczego?

Sławę osiągnęli w roku 2014, dokładnie w maju tak wszystko się zaczęło. Oczywiście szło powoli, od grania w szkołach, po dzisiaj i dość spore sceny, koncertowanie poza krajem. a to na pewno nie koniec! Swoją popularność zdobyli poprzez BGT, dzięki temu, że mają talent i wiele do przekazania. To był pewien przełom. Dwójka nastolatków, którzy śpiewają(rapują) o czymś co ich dotyczy i to w tak rzetelny i piękny sposób.

Pytanie 4- Czy tęsknie za początkami, kiedy jeszcze ich poznawałam?

Z jednej strony tak, wtedy był z nimi łatwiejszy kontakt i no mam wielki sentyment do tego okresu, jednak... Z drugiej strony teraz jestem zupełnie innym człowiekiem, więc chyba jednak nie chciałabym wrócić do przeszłości. Za to uwielbiam wspominać i chyba to mi wystarcza ♥

Pytanie 5- Ile mają lat? Czy są braćmi?

Leondre w tym roku, a dokładnie 6 października skończy 16 lat, a Charlie 3 tygodnie po nim (27.10) wkroczy w pełnoletniość :) Nie są braćmi, przyjaźnią się :)

Pytanie 6- Spotkałaś ich? Jak się wtedy czułaś?

Tak, byłam na koncercie w Warszawie. Jejku, gdy to wspominam zawsze mam łzy w oczach. To był cudowny moment, marzenia stały się rzeczywistością. Najpierw byłam pod DDTVN. Moment w którym wyszli i chwila, kiedy po raz pierwszy przytuliłam swojego idola była czymś wyjątkowym, ja czułam się wyjątkowo. Tak jak pisałam wcześniej bardzo mnie zmienili, pomogli. Dzięki nim poznałam również wiele cudownych osób. Bardzo dużo im zawdzięczam i chyba nigdy nie zdążę za to podziękować :) Czułam się szczęśliwa, po prostu szczęśliwa jak jeszcze nigdy.

Pytanie7- Co myślisz o dziewczynach, które pod postami w których nie ma jednego z chłopaków nazywają autorkę posta sezonówką?

To jest straszne denerwujące, no bo hej, to teraz mają być nierozłączni? Przecież oni nie są jednym ciałem, organizmem, a każda z nas ma prawo wstawić post akurat o którymś, bo powiedzmy coś ważnego się stało, albo nie wiem ma urodziny, czy tak po prostu. Naprawdę nie lubię tego.Sama spotkałam takie osoby na drodze i no nie było zbyt miło i przyjemnie, ale za to dziewczyny chyba zrozumiały, ze ich zachowanie nie jest zbyt fajne :)

Pytanie8- Gdybyś mogła spotkać się z nimi w wybranym miejscu i czasie gdzie i kiedy chciałabyś ich spotkać?

19 marca w Gdańsku :D Będę na koncercie, ale bez m&g. Jest to 2 dni po moich 16 urodzinach, także takie moje małe marzenie ♥

Pytanie9- Skąd u nich taka popularność w Polsce?

Duży wkład w tym ma wytwórnia my music, która bardzo promowała chłopców. Dodatkowo radio Young Stars, potem ich trasa, występ w DDTVN. To wszystko dało efekty, potem to już poszło jak domino. Od jednej osoby do drugiej i ich popularność wzrosła. Jako adminka widzę to mega dobrze i mogę wam zdradzić, że od listopada do dziś do grupy dołączyło ponad 18 tysięcy nowych osób, a to zaledwie początek wszystkiego :)

Pytanie 10 - Do jakich miast chcesz, żeby przyjechali?

Najbliżej siebie mam Toruń i Bydgoszcz, więc no byłabym zadowolona ♥ A poza tymi dwoma miastami to chyba warszawa, bo stamtąd mam najlepsze wspomnienia ♥ No i Gdańsk, ale tam będą już w marcu ♥

Pytanie 11- Ulubiona piosenka?

Hopeful. Od niej wszystko się zaczęło. Ma dla mnie wielkie znaczenie, daje nadzieję i sprawia, że nawet w najgorszych chwilach, kiedy czuję, ze nie podołam biorę się w garść i daję radę.

Pytanie 12- Co cenisz w nich najbardziej?

Najbardziej cenię ich prawdziwość. Nie są na pokaz, nie afiszują swojego życia prywatnego i to sprawia, że mam do nich straszny szacunek. Nie robię wszystkiego na siłę, by tylko mieć sławę i pieniądze. To wyjątkowe i na pewno jest powodem do wielkiej dumy i podziwu. Dzięki temu my, jako fani, również czujemy się swobodniej, wiemy, że nie udają i to jest piękne. Cenię też ich oddanie fanom. Wiele dla nas robią i zawsze bronią, bez względu na to czy im się nie oberwie.

Pytanie 13-Dlaczego wiele Bambinos woli Leo?

Nie mam pojęcia. Charlie jest równie cudowną osobą co Leo i mimo, że różnią się od siebie dziwnie się czuję, gdy są rozdzieleni, a tym bardziej jeżeli Charlie dostaje hejty. Ja zawsze stoję za nim murem i myślę, że on na prawdę wie, że ma wiele prawdziwych fanów, a innymi nie powinien się przejmować :)

Rozdział 14-Czy hejty w ich stronę ranią cię?

W tym temacie akurat nie jest mi trudno się wypowiedzieć. Sama, jako osoba bardzo zaangażowana w to wszystko, dostaję hejty i na początku strasznie się przejmowałam. Niestety, jestem bardziej wrażliwa. potrafiłam nawet płakać, gdy ludzie pisali mi, ze  nie nadaję się do tego wszystkiego itd. Jednak potem z dnia na dzień nauczyłam się, że oni tak naprawdę chcą tego i każdy hejt był motywacją, żeby pokazać im, ze ja przynajmniej coś robię, a ich słowa tak naprawdę nie robią na mnie wielkiego wrażenia. Myślę, ze chłopcy też raczej nie zwracają uwagi, więc nie reaguję na to. Jeżeli ktoś ma tak nudne życie, ze aż musi zajmować się hejtowaniem, to jedynie współczuć xx

Pytanie 15-Jedziesz na koncert? + bonusowe pytanie od Hebaba Przytulisz mnie w marcu?

Tak, będę w marcu w Gdańsku i tak szczerze bilet kupiłam dziś o 2 w nocy i...Był on ostatnim biletem jeżeli chodzi o Gdańsk. A co do ciebie, hebab to przytulę ♥ Uwielbiam się przytulać hahaha ♥

Pytanie 16- Myślałaś kiedyś co by było, gdyby Leo i Charlie się nie poznali? Myślisz, że zrobiliby solową karierę?

Nie chcę myśleć co by było gdyby. Dla mnie oni to duet i jakoś nie wyobrażam sobie tego osobno. Bars bez Melodyego? Melody bez Barsa? Nie, jakoś mi to nie pasuję, ale no mają talent, kto wie :)

Pytanie 17 Czy tęsknisz za czasami, kiedy Leo nie ubierał się jak typowy punk, Charlie nie farbował włosów? Za czasami zanim dorośli?

Jejku, jak wiele powodów do wspomnień mi dajecie, pewnie nie zdajecie sobie nawet sprawy. Czy tęsknie? Uważam, ze każdy dorasta i to jest normalna kolej rzeczy, ale no mam pewien sentyment do tego wszystkiego, do Leo jako dzieciaka i nieśmiałego Charlsa. ( Tak on był nieśmiały, a w wywiadach mówił mega mało :D). Mimo to taka kolej rzeczy i jak patrzę na ich rozwój pod względem muzyki i na ich dojrzałość to jestem dumna, serio. Minęło zaledwie 16 miesięcy, a oni tak dojrzeli :) Co do Leo i punka, to nie przesadzajmy hahaha :D

Pytanie 18- Jak się poznali?

Poznali się przez internet. wersje są dwie. Niektórzy sądzą, ze to Leo napisał do Charlsa, ale prawda jest taka, że było na odwrót, kiedyś mówili o tym w jakimś wywiadzie, więc to Charlie napisał do Leo, gdy zobaczył jego wykon xx

Pytanie 19-Który jest twoim ulubieńcem? + bonus Kiedy rozdział?

Nie mam ulubieńca. Jakoś tak nie potrafiłabym, byłoby mi dziwnie.

Co do rozdziału to zależy od szkoły i mojego czasu, więc nie wiem kochani, ten tydzień może być ciężki, ale wiecie, że zawsze staram się dla was jak mogę i będzie najszybciej jak się da♥

Pytanie 20- Gdzie był ich pierwszy koncert? #NajtrudniejszePytanie

Tak szczerze to musiałam się nad tym pytaniem porządnie zastanowić, ale w końcu przy pomocy youtube moją pamięć olśniło. Więc tak na początku Leondre i Charlie jeździli po szkołach z akcją przeciwko przemocy. Były to raczej występy, nie nazwałabym tego koncertem, więc nie brałam ich pod uwagę. Odpowiadając na pytanie- pierwszy koncert chłopców odbył się na festiwalu charytatywnym w Bristol :) A u góry tak w ramach wspomnień łapcie jeden z najstarszych występów ♥

Jedna z najmilszych rzeczy, jakie mnie dziś spotkały ♥

Paula, ja dziękuję za ten komentarz. Nie masz pojęcia ile to znaczy ♥ Cieszę się, że tak to dostrzegasz ♥ Co do tego jak to ogarnia, to w sumie no sporo tego jest. Grupa, strona, ask, blog, mistrzostwa, do tego szkoła, rodzina, przyjaciele, codzienne zajęcia. Po pierwsze to tylko na blogu jestem sama, a poza tym mam przy sobie dwie wspaniałe ekipy, które mega mi pomagają i ich udziału tu nie można pomijać, gdyby nie one pewnie nie poradziłabym sobie z nawałem obowiązków. Po drugie - wsparcie. Gdy widzę jak wiele osób dostrzega moją pracę i wspiera mnie na każdy kroku mam ochotę po prostu dalej to robić. To dla mnie przyjemność, choć pracochłonna, to jednak przyjemność. Więc z tego miejsca dziękuję wam za wszystko, bo to co razem robimy jest czymś wielkim,a nasz fandom staje się coraz silniejszy, dzięki tak cudownym osobą jak Paula i wiele, wiele innych. To już na tyle z dzisiejszych odpowiedzi. bardzo wam za wszystko dziękuję i pewnie jeszcze nie raz to powtórzymy, więc jeżeli nie odpowiedziałam na wasze pytanie to na pewno je sobie zapiszę i przy następnej okazji odpowiem, a teraz napiszcie mi czy chcecie jeszcze jakiś post? Może#Top5 występów BAM? Piszcie swoje opinie, ja czekam. Uwielbiam to robić, dziękuję za tą możliwość Piter ♥


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5218 punktów za:

Jakość:20Popularność:2461
Wsparcie:27Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:2690
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
2,461 czytelników Sty 31, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

269 Komentarzy

xJanuszek Użytkownik 974,068 pkt
Maja! ale to prawda to co napisała Paula :3 gdyby nie ty wszystko by się rozpadło <3
+9 głosów
Sty 31, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Kiedyś na pewno <3
Nikicolaa_duck Użytkownik 1,181 pkt
Megaaa !
+8 głosów
Sty 31, 2016
Oliwia Użytkownik 1,027 pkt
Bardzo fajne i to fajnie że nie wybierasz i stoisz murem za Charliem <33
+6 głosów
Sty 31, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Zawsze będę stała i broniła go jak tylko mogę ♥
Mela :3 Użytkownik 493 pkt
Boże Majka <3 Spotkamy się w Gdańsku *-* Meega się cieszę :D A co do postu jest zarąbisty zadziwiła mnie twoja wiedza o chłopakach i o tym, że robisz to z własnej woli. Jesteś taką kochaną osóbką <3 Gratuluję Ci i czekam na następne posty <3 :*
+5 głosów
Sty 31, 2016
xcvxvcx Użytkownik 3,196 pkt
O super, można się czegoś dowiedzieć :D
+4 głosów
Sty 31, 2016
przybsia Użytkownik 1,245 pkt
:)
rysPATATAJrys Użytkownik 1,189 pkt
No mega Maja ^^
+4 głosów
Sty 31, 2016
Nadia Kubiak Użytkownik 83 pkt
Dziękuje ci za odpowiedzi <3 zgadzam się w pełni z Paulą ... we wszystkim bierzesz udział ... wszystkiego pilnujesz <3 i dajesz sobie z tym radę bardzo dobrze :) Cieszę się że miałam okazję z tobą pisać ... i że spotkam się z tobą w Gdańsku <3 Nie mogę się doczekać <3 Dziękuję za to że mi pomogłaś nie raz <3 Kochana jesteś <3 :D
+4 głosów
Sty 31, 2016
Polla Użytkownik 71 pkt
Kocham Ta rodzinna i miła atmosfere w naszym fandomie
+4 głosów
Sty 31, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Ja też, to jest u nas najlepsze ♥
Szaliczka Użytkownik 11,668 pkt
JEZU MAJKA TY JESTEŚ TAKĄ NIESAMOWITĄ I KOCHANĄ OSOBĄ. Jesteś taka pracowita, bezinteresowna i miła że MASAKRA. Gdy przeczytałam ten post popłakałam się. Wiem ile dla Ciebie znaczą BAM.. Jesteś cudowna ♥ Ściskam Cię mocno, Twoja mała fanka Szaliczka ;*
+4 głosów
Sty 31, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Jejku nie wiedziałam, że mam fanów :D ❤ To co napisałaś jest cudowne, aż się ciepło na sercu robi, dziękuje xx Ściskam mocno - Majka xx
kxamilie Użytkownik 1,161 pkt
I za to uwielbiam Majka twoje posty, blogi no i tak dalej.. :D
Ty wszystko piszesz z sensem, przekazem, można twoje 'wypociny' czytać godzinami xd
I to co napisała Paula jest prawdą - gdyby nie ty wszystko się by się rozpadło xd
jesteś adminką na najbardziej licznej grupie polskich Bambinos, ogarniasz te wszystkie akcje, jesteś jedną z organizatorek akcji na koncert w stolicy xd naprawdę dziękuję ci, że jesteś
PS number 1 : masz talent do pisania, więc jeśli kiedyś tam daleko, daleko w przyszłości będziesz chciała wydać książkę, to będę pierwsza w kolejce
PS number 2 : kochana wstaw ten rozdział (nie popędzam (pisz, żeby dało się go czytać xd) ale motywuję :D)
pozdrawiam :*
+4 głosów
Lut 1, 2016
Ana Gładysz Użytkownik 246 pkt
Ale mega Majka ❤❤
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Dziękuję ❤
Olasz0109 Użytkownik 575 pkt
Mamy najwiecej punktow
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Jestem dumna ❤❤
przybsia Użytkownik 1,245 pkt
:)
julxia143 Użytkownik 295 pkt
Ooo...to co piszesz jest mega *,*
+4 głosów
Lut 1, 2016
Paula Bambino Użytkownik 4,460 pkt
Oh Maja <3 Dziekuje <3 Jestes naprawde cudowna <3 Kc <3 Nasz fandom to jedna wielka rodzina <3 Naprawde , bardzo doceniam Twoja prace <3
+4 głosów
Lut 1, 2016
Biercia Użytkownik 332 pkt
Ty sobie dosłownie ze wszystkim poradzisz xd
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
A dziękuje kochanier :D
ringer Użytkownik 2,020 pkt
Woah, genialnie ci to wyszło!
+4 głosów
Lut 1, 2016
przybsia Użytkownik 1,245 pkt
potwierdzam :)
Dominguezowa Użytkownik 5,605 pkt
Cudownie czytać o miłości do idola, kiedy sama go masz. Idol to taki nasz mały świat. Może być gdzieś za oceanem, tryliony kilometrów od Ciebie, a ta miłość jednak ciągle rośnie, a nie ustaje. Sama miałam możliwość spotkania swoich idoli i to jest coś, czego nie da się opisać słowami. Jeszcze większa radość jest wtedy, kiedy czekasz na to, starasz się.. Ja czekałam prawie cztery lata. Super post. x
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Ja , jeżeli chodzi o idoli... Hmm opisuje to strasznie cytat Dawida Kwiatkowskiego 'o każdy dzień, który z tobą spędzić chce, o każdą z chwil walczę tak jak nikt'. Chyba tak właśnie jest. Wstawianie wcześnie rano, czekanie pod clubami... Ja  by pojechać na koncert i dodatkowo spotkać ich przed wstałam o 4.30, ale było warto i w marcu zrobię to samo. Tak to już jest, życie fangirl :D
anonim Użytkownik
Omg, super !!!
+4 głosów
Lut 1, 2016
przybsia Użytkownik 1,245 pkt
:)
Madzik1711 Użytkownik 580 pkt
Mega ❤❤ jesteś mega pozytywną osoba...  poznalam cię pod DDTVN
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Ooo, hej ❤ Mega tam było
Marcysia.xx Użytkownik 1,257 pkt
Mega, mega i jeszcze raz mega! Heh ty naprawdę jesteś najlepsza Maja!
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Robię co kocham ❤❤
rejmentxx Użytkownik 199 pkt
dawaj więcej!
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Już niedługo ❤
Bambinoskaa Użytkownik 535 pkt
Wspaniałeee <3 Oczywiście, że Bambinos są najlepszee ;D
+4 głosów
Lut 1, 2016
darinekxd Użytkownik 23 pkt
Maja! Jestes mega osoba! Tez ci sie dziwie jak ty to wszystko ogarniasz...... <3 Love you! :D :*
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Jakoś daje rade, to tylko przyjemność ❤
Polishqueen143 Użytkownik 1,043 pkt
Najlepsza jesteś :)
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Wszystkie jesteśmy ❤
werkaem Użytkownik 1,743 pkt
Jejku jakie cudowne <333333
+4 głosów
Lut 1, 2016
unknowx Użytkownik 390 pkt
Boże, ile ja czekałam na ten post! <3
+4 głosów
Lut 1, 2016
Weronika_bambinoo Użytkownik 194 pkt
Jeju mega :') To ty robisz tak dużo dla grupy, strony (tak samo jak inne adminki) ale teraz sobie nie wyobrażam tego fandomu bez was haha ^^ pozdrawiam Cię, pisz więcej postów bo są mega, super się je czyta ♥
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Dziękuje i niedługo coś znowu napisze xx
Kinia Waszczuk Użytkownik 29 pkt
Ojeju!! Postarałaś się <3
+4 głosów
Lut 1, 2016
maartyna.bam Użytkownik 27 pkt
Cudowny post. To pierwszy, który czytam u ciebie i nie wiedziałam że masz tyle obowiązków... Zgadzam się z tamtym komentarzem, świetnie reprezentujesz polskie bambinos. Poświęcasz dużo czasu żeby zajmować się aż tak wieloma sprawami... Podziwiam cię :)
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Dziękuję ❤❤
Karolina Stankiewicz Użytkownik 509 pkt
ojej aż się wzruszyłam <3 @Majcia_BAM super post <3 Mam nadzieje, że będzie ich więcej <3 I bardzo fajnie, że stoisz murem za Charliem. Nie wiem jak można pomiędzy nimi wybierać obaj są tak samo cudowni <3
+4 głosów
Lut 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
To prawda ❤❤
Ivvo Użytkownik 323 pkt
Suoer, dużo się można dowiedzieć!
+3 głosów
Sty 31, 2016
rosepose00 Użytkownik 944 pkt
Czekałam na to ;>
+3 głosów
Sty 31, 2016
orogalska 203 Użytkownik 714 pkt
Fajne
+3 głosów
Sty 31, 2016
przybsia Użytkownik 1,245 pkt
wooow!
+3 głosów
Sty 31, 2016
Kaczka Zuzia Użytkownik 158 pkt
Fajnee
+3 głosów
Sty 31, 2016
cheeky karo Użytkownik 491 pkt
ale uroczo
+3 głosów
Sty 31, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,130 pkt
Czaaad! Świetny poost!
+3 głosów
Sty 31, 2016
cheeky karo Użytkownik 491 pkt
zazdroszczę że ich spotkałaś:(
+3 głosów
Sty 31, 2016
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,032 pkt
CIEKAWY ARTUKUŁ!! Poznali sie w ciekawy sposób hihi xD nadal nie wieadomo który do którego napisał!
+3 głosów
Sty 31, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,130 pkt
Można się czegoś dowiedzieć,to jest najlepsze!
+3 głosów
Sty 31, 2016
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,032 pkt
POWODZENIA BAMBINOS! <3 XD
+3 głosów
Sty 31, 2016
przybsia Użytkownik 1,245 pkt
:)
Natalcia Użytkownik 5,006 pkt
Baardzo dobry post, bardzo wiele się można dowiedzieć. :)
+3 głosów
Sty 31, 2016
Biercia Użytkownik 332 pkt
Jesteś cudowna miś hihi
Odpowiedzi mega, tak samo mega radzisz sobie z zadaniem przyjętym przez ciebie.
+3 głosów
Sty 31, 2016
ewahello Użytkownik 622 pkt
mega post, dużo informacji  dla ludzi którzy nie wiedzą kto to BAM :)
+3 głosów
Sty 31, 2016
Asia Osłońska Użytkownik 6,947 pkt
Czadowy post! ;3
Brawo i powodzenia ;d
+3 głosów
Sty 31, 2016
polishfoooer Użytkownik 1,467 pkt
super :D
+3 głosów
Sty 31, 2016
Hebab Użytkownik 4,118 pkt
Oooo <3 Hahaha <3 Majka najlepsza <3 Będzie tuli tuli <3
+3 głosów
Sty 31, 2016
Karo202 Użytkownik 274 pkt
oo ja
+3 głosów
Sty 31, 2016
Oliwia Użytkownik 1,027 pkt
Zdaje mi sie że wybierają leo dlatego że jest sam a charlie ma dziewczyne ale nie jestem pewna w 100%i jeszcze raz mega
+3 głosów
Sty 31, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Nie do końca, bo to kiedyś już było, zanim Charls miał dziewczyne :(
idkjulk.axx Użytkownik 3,752 pkt
Mega odpowiedzi *_*
Tylko mogę mieć do Ciebie małą prośbę? Jeśli jest taka możliwość (jeszcze nic nie wstawiałam),edytuj, bo Leo ma urodziny 6 października,nie 5 x
+3 głosów
Sty 31, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,437 pkt
Napisałam, ze 5? Jejku mój błąd

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
55 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 55 Gości
Dziś posty czytano : 2934 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558405 punktów
 2. Young Stars Festival
  45057 punktów
 3. Bartek Lovers
  43661 punktów
 4. Supiwerki
  40098 punktów
 5. Potterheads
  40081 punktów
 6. The 100
  39039 punktów
 7. SikorskiSquad
  33444 punktów
 8. Arturonators
  30005 punktów
 9. SERIALE
  25690 punktów
 10. GRY
  23219 punktów
 11. Life Is Strange
  22234 punktów
 12. Famous In Love
  22209 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17784 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17375 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17348 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13194 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12717 punktów
 21. Forza
  11808 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10261 punktów
 24. Eurowizja
  10169 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7989 punktów
 27. TALENTY
  6483 punktów
 28. MUZYKA
  6448 punktów
 29. Playstation VR
  6177 punktów
 30. FILMY
  5773 punktów
 31. Nintendo
  5332 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4652 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4602 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3885 punktów
 43. Young Stars News
  3264 punktów
 44. Sport
  2894 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  633 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  466 punktów
 63. LUDZIE
  415 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1040 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post