NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+41 głosów
(postid: 199685) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

W czołówce bez specjalnych zmian, jednak widać aktywację niektórych fandomów. Sprawdźcie szczegóły Rankingu Fandoms Cup 2016 po 7. tygodniu zmagań ! :)

Czołówka bez zmian

Niewiele zmienia się w Rankingu po 7.tygodniu, choć przewaga BVB Army zmalała do dwukrotności wyniku z miejsca 2 (w zeszłym tygodniu bylo to ponad 3x) , ale nadal reprezentuje ich w TOP100 grupa 33 osób . Rośnie jednak zaangażowanie V-Lovers oraz znacznie wzrosło Tonias . Niebezpiecznie natomiast spada aktywność Kwiatonators , którzy stracili swoje miejsce i wyrównali pozycję z 5SOS Fam . Wyraźnie wzrosło też zaangażowanie Beliebers .


PozFandomPktPunktów FCIl. osób w rank.Średnia na os.
1BVB Army7995321332423
2V-Lovers3862420123219
3Strączek Team333331984167
4Smilers275641839188
5Bambinos272241764537
6Beliebers189191653784
7Tonias113551571622
8Directioners105701433523
95SOS Fam96711333224
10Jereminators77301217730
11Lodofanaticas76881141922
12Arianators76841023842
13Ananasy Sylwii3676921838
14Mixers2771821386
15Selenators2426712426
16Farnoholicy2123612123
17Abrahamers2115512115
18Ewelinersi1592411592
19Kwiatonators1576311576
20R5 Family1357211357
21Team Bulley59011590


Czyli bez specjalnych niespodzianek.

Ranking po 7 tygodniach zmagań

W wyniku punktacji z 7 tygodnia do zdobycia było maksymalnie 21 punktów FC , bowiem w rankingu TOP100 znalazło się przedstawicieli 21 fandomów . Dopóki konkurencja nie wzrośnie, wyniki te nie będą dużo mieszały w klasyfikacjach:


MiejsceFandomFC Z tygodni 1-6FC z tyg 7Aktualnie FC po 7 tygodniach
1BVB Army15321174
2Strączek Team14519164
2V-Lovers14420164
4Smilers14118159
5Bambinos13417151
6Arianators10910119
75SOS Fam10013113
7Beliebers9716113
9Łabądki1100110
10Jereminators8812100
11Directioners821496
12Kwiatonators79382
13MIsiaki Sysi71071
14Kaczory66066
15R5 Family63265
16Ananasy Sylwii54963
17Lodofanaticas501161
18Echelon56056
19Tonias351550
20Bubulki Juli43043
20Selenators36743
22Foooers42042
23Vampettes37037
24Farnoholicy23629
25Remonators22022
26Mixers13821
27Lovatics20020
28Samukitas18018
29Szymochody15015
30Abrahamers8513
31Team Bulley10111
32Gosionators10010
33Ewelinersi549
34KatyCats808
34Załoga Bednarka808
36Janoskianators707
36Saszanators707
38Sheerios505
39Honlovers404
40K-Pop101
40Soldiers101
40Moonwalkers101


BVB Army umacniają swoją przewagę, ale pozycja V-Lovers z Strączek Team zrownała się, podobnie jak 5SOS Fam i Beliebers , których zaangazowanie wzrosło. Wielki spadek odnotowały Łabądki, które w Tygodniu 7 nie uzyskały żadnych punktów. Wyraźny wzrost odnotowały też Tonias , aż o kilkanaście pozycji do góry.

Większe zmiany dopiero w kwietniu

Większych zmian w rankingu można spodziewać się od kwietnia, gdy do ramówki radia wejdzie na stałe program Ranking Tygodnia oraz wprowadzone zostaną nagrody miesiąca , a także rozpocznie się aktualizacja wiosenna serwisu , która zaoferuje m.in. nowe sposoby na punkty. Ciąg dalszy więc nastąpi :)


Zaskoczeni wynikami ? :) Komentujcie śmiało ;-) Nowy tydzień właśnie się rozpoczął - podsumowania od teraz odbywać się będą w każdy poniedziałek :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4261 punktów za:

Jakość:20Popularność:2803
Wsparcie:33Ocena i wartość ocen:41
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1200
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
2,803 czytelników Mar 21, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

120 Komentarzy

DarknessBVB Użytkownik 13,069 pkt
No niezle niezle, ale tak za tydzien stowke wbijemy ;3 Zabawa dopiero sie zaczyna a BVB Army ani mysli zeby odpuszczac^^ 6 raz 1 miejsce, pieknie nam idzie ;3 Gratuluje pozostałym fadnomom idzieWam coraz lepiej ^^
+51 głosów
Mar 21, 2016
zuzzakelo Użytkownik 1,122 pkt
Dobrze jest :D Niedługo następny ranking :D
RecklessCreepyGirl Użytkownik 2,560 pkt
Juz nikogo chyba nie zaszkoczy fakt, że #BVBArmy prowadzą od samego początku :D IDEALNIE *.*
+35 głosów
Mar 21, 2016
xNatallie Użytkownik 3,999 pkt
Bedziemy walczyc do samego konca!! <3
bvblove Użytkownik 957 pkt
Oby tak dalej! BVBArmy zawsze najlepsze <3
+34 głosów
Mar 21, 2016
justynaxariz Użytkownik 10,570 pkt
zastanawiam sie jak wy to robicie
krzysieg Użytkownik 5,490 pkt
O matko ;o nie spodziewałem się tylu punktów dla BVB ARMY ;3 jesteśmy najlepsi kochani! ♥
Ps. wszystkim fandomom, które się załapały do rankingu gratuluję :)
+34 głosów
Mar 21, 2016
justynaxariz Użytkownik 10,570 pkt
Nikt sie nei spodziewał!
shadow_die Użytkownik 7,238 pkt
pieknie ^^ ale dajemy zadu !
+32 głosów
Mar 21, 2016
xNatallie Użytkownik 3,999 pkt
A jak pewnie ze tak :D
W koncu zjednoczenie narodow <3
leniwe_kiwi Użytkownik 5,425 pkt
BVB Army znowu najlepsi ♥ licze że będzie tak dalej ;3
Gratki dla innych fandomów :)
+32 głosów
Mar 22, 2016
BVBArmy! Użytkownik 544 pkt
Myślę, że BVBARMY dalej będzie prowadzić. :3
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
BVBArmy tak bardzo prowadzi, że trudno będzie ich przebić. Gratuluję całej czołówce, bo naprawdę mają mega przewagę. Jestem dumna z Directioners, bo powoli jakoś idziemy w górę. W tym tygodniu miejsce 8, ogólnie 11 i mało nam brakuje do 10, więc trzeba przyznać, że zaczynamy walczyć. Co prawda nasze marne 3 osóbki w top100 przy 33 z BVBArmy, to prawie żaden wyczyn, ale się nie poddamy. Pewnie i tak już nie wygramy, ale chociaż możemy poprawić nasz wyniki i udowodnić, że nasz fandom tak szybko się nie poddaje :)
+29 głosów
Mar 21, 2016
sandracz56 Użytkownik 9,843 pkt
Zgadzam się;) trzeba dalej walczyć
Agus Użytkownik 7,098 pkt
BVBArmy oby tak dalej ;3
+27 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Użytkownik 7,936 pkt
będzie będzie :)
ShadowDieBVBarmy Użytkownik 9,193 pkt
najlepsza armia na swiecie<3  Ten tydzien był nieco słabszy ale itak sie postarałysmy i to megaaa ;3
+27 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Użytkownik 7,936 pkt
zgadzam się, ale w tym tygodniu będzie więcej :) !!
ZuzaAriantor Użytkownik 1,315 pkt
Arianators mocno spadli ... musimy zacząć sie ruszać bo narazie jest słaaaaabo ://
+26 głosów
Mar 21, 2016
justynaxariz Użytkownik 10,570 pkt
trzymam kciuki!
Mateusz Kiejnig Użytkownik 5,686 pkt
Brawo Tonias, tak trzymać :D gratulacje dla wszystkich fandomów :D
+26 głosów
Mar 21, 2016
Mateusz Kiejnig Użytkownik 5,686 pkt
Ale ze zbierasz pkt dla Tonias, czy wspierasz nas duchowo? :D
Michael Clifford Użytkownik 11,314 pkt
Arianators i Lodofanatica - różnica 4 punktów :O Smilers spadli, ale bierzemy się ostro do roboty i myslę że już będzie coraz lepiej :) Bvb Army znowu moje gratulacje - rozwalacie system i każdy fandom powinien od Was brać przykład!
+24 głosów
Mar 21, 2016
V LOVERS FOREVER Użytkownik 2,863 pkt
Powodzenia,
BVBArmyXa Użytkownik 20,053 pkt
coraz lepiej ^^
+24 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Użytkownik 7,936 pkt
lecimy do 100 tysięcy :) !
Katarzynka55 Użytkownik 10,093 pkt
Nie mogę się doczekać zmian ^^
BVB Army wciąż na prowadzeniu, mobilizujemy się :D
Gratuluję pozostałym, którzy się angażowali! :3
+24 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Użytkownik 7,936 pkt
zmobilizowana i gotowa :P
również czekam na nowości :)
Klaudia_143 Użytkownik 591 pkt
O ja cie !! Bambinos jest siła  <3 5 miejsce super ! Prawie 4 !! Oby tak dalej <3
+23 głosów
Mar 21, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
idzie wam coraz lepiej, gratki :)
Anecia Użytkownik 5,650 pkt
no BVBArmy ! pieknie !
+23 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Użytkownik 7,936 pkt
jestem dumna :) BVB Army !!
Edzikkkk Użytkownik 4,043 pkt
coraz ciekawiej sie robi ;3
+23 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
no ciekawiej się robi fakt :D
Duszekkk Użytkownik 5,864 pkt
ale sie dzieje ^^
+23 głosów
Mar 22, 2016
justynaxariz Użytkownik 10,570 pkt
nikt sie nie spodziewal!
Polixena Użytkownik 4,309 pkt
mega te wyniki ^^ oby tak dalej !
+23 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
obyśmy się utrzymali na 1 msc do końca ;3
CatwayKaty Użytkownik 5,266 pkt
Tonie po mału wspinaja się na szczyt. #toniaspower #nanich
+23 głosów
Mar 22, 2016
CatwayKaty Użytkownik 5,266 pkt
Mamy taką nadzieję...
saraveronica Użytkownik 13,307 pkt
#ToniasPower rośnie w sile!
+23 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
oby tak dalej :) gratki i powodzenia :)
Wika_Tonia Użytkownik 7,022 pkt
Tonie po cichu zaczynają walczyć! #nanich #toniaspower ! :D
+22 głosów
Mar 22, 2016
chrzan Użytkownik 3,052 pkt
mam nadzieje, że teraz bedziecie w pierwszej 5 :)
BVBArmy! Użytkownik 544 pkt
Taaak! Chociaż w sumie się tego spodziewałam. ^^
Znowu pierwsze miejsce. BVB ARMY daje czadu! :D
Powodzenia wszystkim z innych fandomów,którzy są aktywni. :)
+22 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
oby tak dalej było ^^
Asia20 Użytkownik 2,599 pkt
Super vlovers;))
+21 głosów
Mar 21, 2016
justynaxariz Użytkownik 10,570 pkt
gratuluje mega!
kamilek123 Użytkownik 4,688 pkt
awwww BVB Army znowu na 1 miejscu *.* kochani dajemy czadu ;3
+21 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Użytkownik 7,936 pkt
dokładnie :) grunt to walczyć do końca !
NikodemB Użytkownik 5,407 pkt
no w sumie to wiele sie nie zmienilo;p
+21 głosów
Mar 22, 2016
Katarzynka55 Użytkownik 10,093 pkt
zobaczymy co będzie za tydzień :D
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
dokładnie, choć liczę że BVB Army utrzyma się do końca na 1 miejscu ;3
Robs Użytkownik 5,078 pkt
Super :) Znowu dzwigam farnoholików :) w top 20 na 16 miejscu z tygodnia na tydzien sam rosnę w siłę :P  Może do top 10 sie kiedyś załapiemy :)
+20 głosów
Mar 21, 2016
Robs Użytkownik 5,078 pkt
dziekuje za wiare :)
Kornelia21 Użytkownik 3,553 pkt
wymiatamy ^^
+19 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
oj zdecydowanie :D
xLilu Użytkownik 4,895 pkt
Gratuluję wszystkim fandomom :) Kązdy widać, że się starał, no i są rezultaty ^^
Oby tak dalej, BVB Army :D
+19 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
dzięki :) no jak się chce to są dobre wyniki ^^
Asia Osłońska Użytkownik 6,947 pkt
Dziękuję i powodzenia (ja ze Strączek Team)
anonim Użytkownik
Gratuluje wszystkim! Szkoda że my znowu spadliśmy #LodofanaticasNieDająRady
+19 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
Dobrze wam idzie :) oby tak dalej ^^
reniferek piękny Użytkownik 5,836 pkt
Przyznam, że spodziewałam się podobnych wyników :D
Mam też pytanie odnośnie tego licznika. Czy będzie on do wygrania co tydzień w podsumowaniu czy tylko dzisiaj był?
+18 głosów
Mar 21, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
co tydzień i w sumie fany pomysł z nim :)
Doris666 Użytkownik 3,671 pkt
noo niektore fandomy biorą sie do roboty ostro;3
+18 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
tak dokładnie, przynajmniej coś się dzieje ^^
Chachi Użytkownik 8,699 pkt
No i wywalczyłam (znów sama) 5 punktów. :D To już 3 tydzień, gdzie pracuje sama.  :/
+18 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
współczuję :( głupio tak jak fandom nie chce się angażować :(
anonim Użytkownik
Lodofanaticas nie jest źle ! ♡
+18 głosów
Mar 22, 2016
Ewelina09042001 Użytkownik 5,638 pkt
damy radę
Mad Użytkownik 380,706 pkt
BAMBINOSSS DO ROBOTY ♥ gratki dla BVB Army x
+17 głosów
Mar 22, 2016
wikiishappy Użytkownik 2,476 pkt
damy radę! :*
jenny1999xd Użytkownik 5,396 pkt
Kwiatonators do boju :(
+17 głosów
Mar 22, 2016
chrzan Użytkownik 3,052 pkt
to sie moze udac <3
Kasia Rój Użytkownik 317 pkt
Bambino dawajcie musimy iść w
górę
+17 głosów
Mar 22, 2016
wikiishappy Użytkownik 2,476 pkt
musimy!
Asia Osłońska Użytkownik