Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+41 głosów

W czołówce bez specjalnych zmian, jednak widać aktywację niektórych fandomów. Sprawdźcie szczegóły Rankingu Fandoms Cup 2016 po 7. tygodniu zmagań ! :)

Czołówka bez zmian

Niewiele zmienia się w Rankingu po 7.tygodniu, choć przewaga BVB Army zmalała do dwukrotności wyniku z miejsca 2 (w zeszłym tygodniu bylo to ponad 3x) , ale nadal reprezentuje ich w TOP100 grupa 33 osób . Rośnie jednak zaangażowanie V-Lovers oraz znacznie wzrosło Tonias . Niebezpiecznie natomiast spada aktywność Kwiatonators , którzy stracili swoje miejsce i wyrównali pozycję z 5SOS Fam . Wyraźnie wzrosło też zaangażowanie Beliebers .


PozFandomPktPunktów FCIl. osób w rank.Średnia na os.
1BVB Army7995321332423
2V-Lovers3862420123219
3Strączek Team333331984167
4Smilers275641839188
5Bambinos272241764537
6Beliebers189191653784
7Tonias113551571622
8Directioners105701433523
95SOS Fam96711333224
10Jereminators77301217730
11Lodofanaticas76881141922
12Arianators76841023842
13Ananasy Sylwii3676921838
14Mixers2771821386
15Selenators2426712426
16Farnoholicy2123612123
17Abrahamers2115512115
18Ewelinersi1592411592
19Kwiatonators1576311576
20R5 Family1357211357
21Team Bulley59011590


Czyli bez specjalnych niespodzianek.

Ranking po 7 tygodniach zmagań

W wyniku punktacji z 7 tygodnia do zdobycia było maksymalnie 21 punktów FC , bowiem w rankingu TOP100 znalazło się przedstawicieli 21 fandomów . Dopóki konkurencja nie wzrośnie, wyniki te nie będą dużo mieszały w klasyfikacjach:


MiejsceFandomFC Z tygodni 1-6FC z tyg 7Aktualnie FC po 7 tygodniach
1BVB Army15321174
2Strączek Team14519164
2V-Lovers14420164
4Smilers14118159
5Bambinos13417151
6Arianators10910119
75SOS Fam10013113
7Beliebers9716113
9Łabądki1100110
10Jereminators8812100
11Directioners821496
12Kwiatonators79382
13MIsiaki Sysi71071
14Kaczory66066
15R5 Family63265
16Ananasy Sylwii54963
17Lodofanaticas501161
18Echelon56056
19Tonias351550
20Bubulki Juli43043
20Selenators36743
22Foooers42042
23Vampettes37037
24Farnoholicy23629
25Remonators22022
26Mixers13821
27Lovatics20020
28Samukitas18018
29Szymochody15015
30Abrahamers8513
31Team Bulley10111
32Gosionators10010
33Ewelinersi549
34KatyCats808
34Załoga Bednarka808
36Janoskianators707
36Saszanators707
38Sheerios505
39Honlovers404
40K-Pop101
40Soldiers101
40Moonwalkers101


BVB Army umacniają swoją przewagę, ale pozycja V-Lovers z Strączek Team zrownała się, podobnie jak 5SOS Fam i Beliebers , których zaangazowanie wzrosło. Wielki spadek odnotowały Łabądki, które w Tygodniu 7 nie uzyskały żadnych punktów. Wyraźny wzrost odnotowały też Tonias , aż o kilkanaście pozycji do góry.

Większe zmiany dopiero w kwietniu

Większych zmian w rankingu można spodziewać się od kwietnia, gdy do ramówki radia wejdzie na stałe program Ranking Tygodnia oraz wprowadzone zostaną nagrody miesiąca , a także rozpocznie się aktualizacja wiosenna serwisu , która zaoferuje m.in. nowe sposoby na punkty. Ciąg dalszy więc nastąpi :)


Zaskoczeni wynikami ? :) Komentujcie śmiało ;-) Nowy tydzień właśnie się rozpoczął - podsumowania od teraz odbywać się będą w każdy poniedziałek :)

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 4223 punktów za:

Jakość:20Popularność:2765
Wsparcie:33Ocena i wartość ocen:41
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1200
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
 Piotr Baranowski Zarząd 1,175,719 punktów 2 11 101
2,765 czytelników Mar 21, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

120 Komentarzy

DarknessBVB Zweryfikowany 13,048 punktów 2 46
No niezle niezle, ale tak za tydzien stowke wbijemy ;3 Zabawa dopiero sie zaczyna a BVB Army ani mysli zeby odpuszczac^^ 6 raz 1 miejsce, pieknie nam idzie ;3 Gratuluje pozostałym fadnomom idzieWam coraz lepiej ^^
+51 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 19 poprzednich odpowiedzi
zuzzakelo Użytkownik 1,122 punktów 1 2
Dobrze jest Niedługo następny ranking
RecklessCreepyGirl Użytkownik 2,560 punktów 37
Juz nikogo chyba nie zaszkoczy fakt, że #BVBArmy prowadzą od samego początku IDEALNIE *.*
+35 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 8 poprzednich odpowiedzi
xNatallie Użytkownik 3,999 punktów 14
Bedziemy walczyc do samego konca!! <3
bvblove Użytkownik 957 punktów 14
Oby tak dalej! BVBArmy zawsze najlepsze <3
+34 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 12 poprzednich odpowiedzi
justynaxariz Użytkownik 10,570 punktów 1 1
zastanawiam sie jak wy to robicie
krzysieg Użytkownik 5,490 punktów 50
O matko ;o nie spodziewałem się tylu punktów dla BVB ARMY ;3 jesteśmy najlepsi kochani! ♥
Ps. wszystkim fandomom, które się załapały do rankingu gratuluję
+34 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 6 poprzednich odpowiedzi
justynaxariz Użytkownik 10,570 punktów 1 1
Nikt sie nei spodziewał!
shadow_die Użytkownik 7,238 punktów 48
pieknie ^^ ale dajemy zadu !
+32 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 7 poprzednich odpowiedzi
xNatallie Użytkownik 3,999 punktów 14
A jak pewnie ze tak
W koncu zjednoczenie narodow <3
leniwe_kiwi Użytkownik 5,425 punktów 43
BVB Army znowu najlepsi ♥ licze że będzie tak dalej ;3
Gratki dla innych fandomów
+32 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 5 poprzednich odpowiedzi
BVBArmy! Użytkownik 544 punktów 8
Myślę, że BVBARMY dalej będzie prowadzić. :3
Chanel Zweryfikowany 509,828 punktów 1 5 11
BVBArmy tak bardzo prowadzi, że trudno będzie ich przebić. Gratuluję całej czołówce, bo naprawdę mają mega przewagę. Jestem dumna z Directioners, bo powoli jakoś idziemy w górę. W tym tygodniu miejsce 8, ogólnie 11 i mało nam brakuje do 10, więc trzeba przyznać, że zaczynamy walczyć. Co prawda nasze marne 3 osóbki w top100 przy 33 z BVBArmy, to prawie żaden wyczyn, ale się nie poddamy. Pewnie i tak już nie wygramy, ale chociaż możemy poprawić nasz wyniki i udowodnić, że nasz fandom tak szybko się nie poddaje
+29 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 21 poprzednich odpowiedzi
sandracz56 Zweryfikowany 9,749 punktów 1 7
Zgadzam się;) trzeba dalej walczyć
Agus Użytkownik 7,098 punktów 40
BVBArmy oby tak dalej ;3
+27 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
blackyx37 Użytkownik 7,936 punktów 37
będzie będzie
ShadowDieBVBarmy Użytkownik 9,193 punktów 36
najlepsza armia na swiecie<3  Ten tydzien był nieco słabszy ale itak sie postarałysmy i to megaaa ;3
+27 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
blackyx37 Użytkownik 7,936 punktów 37
zgadzam się, ale w tym tygodniu będzie więcej !!
ZuzaAriantor Użytkownik 1,310 punktów 1
Arianators mocno spadli ... musimy zacząć sie ruszać bo narazie jest słaaaaabo ://
+26 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 10 poprzednich odpowiedzi
justynaxariz Użytkownik 10,570 punktów 1 1
trzymam kciuki!
Mateusz Kiejnig Użytkownik 5,686 punktów 1
Brawo Tonias, tak trzymać gratulacje dla wszystkich fandomów
+26 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 4 poprzednich odpowiedzi
Mateusz Kiejnig Użytkownik 5,686 punktów 1
Ale ze zbierasz pkt dla Tonias, czy wspierasz nas duchowo?
Michael Clifford Użytkownik 11,314 punktów 1 3 17
Arianators i Lodofanatica - różnica 4 punktów :O Smilers spadli, ale bierzemy się ostro do roboty i myslę że już będzie coraz lepiej Bvb Army znowu moje gratulacje - rozwalacie system i każdy fandom powinien od Was brać przykład!
+24 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 10 poprzednich odpowiedzi
V LOVERS FOREVER Użytkownik 2,863 punktów 1
Powodzenia,
BVBArmyXa Użytkownik 20,053 punktów 1 55
coraz lepiej ^^
+24 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
blackyx37 Użytkownik 7,936 punktów 37
lecimy do 100 tysięcy !
Katarzynka55 Użytkownik 10,093 punktów 1 42
Nie mogę się doczekać zmian ^^
BVB Army wciąż na prowadzeniu, mobilizujemy się
Gratuluję pozostałym, którzy się angażowali! :3
+24 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
blackyx37 Użytkownik 7,936 punktów 37
zmobilizowana i gotowa
również czekam na nowości
Klaudia_143 Użytkownik 591 punktów
O ja cie !! Bambinos jest siła  <3 5 miejsce super ! Prawie 4 !! Oby tak dalej <3
+23 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 6 poprzednich odpowiedzi
Faithless Użytkownik 9,050 punktów 43
idzie wam coraz lepiej, gratki
Anecia Użytkownik 5,650 punktów 1 46
no BVBArmy ! pieknie !
+23 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
blackyx37 Użytkownik 7,936 punktów 37
jestem dumna BVB Army !!
Edzikkkk Użytkownik 4,043 punktów 43
coraz ciekawiej sie robi ;3
+23 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Faithless Użytkownik 9,050 punktów 43
no ciekawiej się robi fakt
Duszekkk Użytkownik 5,864 punktów 49
ale sie dzieje ^^
+23 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
justynaxariz Użytkownik 10,570 punktów 1 1
nikt sie nie spodziewal!
Polixena Użytkownik 4,309 punktów 38
mega te wyniki ^^ oby tak dalej !
+23 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 punktów 43
obyśmy się utrzymali na 1 msc do końca ;3
CatwayKaty Użytkownik 5,266 punktów
Tonie po mału wspinaja się na szczyt. #toniaspower #nanich
+23 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
CatwayKaty Użytkownik 5,266 punktów
Mamy taką nadzieję...
saraveronica Użytkownik 13,307 punktów 1
#ToniasPower rośnie w sile!
+23 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Faithless Użytkownik 9,050 punktów 43
oby tak dalej gratki i powodzenia
Wika_Tonia Użytkownik 7,022 punktów 1
Tonie po cichu zaczynają walczyć! #nanich #toniaspower !
+22 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
chrzan Użytkownik 3,052 punktów
mam nadzieje, że teraz bedziecie w pierwszej 5
BVBArmy! Użytkownik 544 punktów 8
Taaak! Chociaż w sumie się tego spodziewałam. ^^
Znowu pierwsze miejsce. BVB ARMY daje czadu!
Powodzenia wszystkim z innych fandomów,którzy są aktywni.
+22 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 punktów 43
oby tak dalej było ^^
Asia20 Użytkownik 2,599 punktów 1 4
Super vlovers;))
+21 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 6 poprzednich odpowiedzi
justynaxariz Użytkownik 10,570 punktów 1 1
gratuluje mega!
kamilek123 Użytkownik 4,688 punktów 46
awwww BVB Army znowu na 1 miejscu *.* kochani dajemy czadu ;3
+21 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
blackyx37 Użytkownik 7,936 punktów 37
dokładnie grunt to walczyć do końca !
NikodemB Użytkownik 5,407 punktów 40
no w sumie to wiele sie nie zmienilo;p
+21 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Katarzynka55 Użytkownik 10,093 punktów 1 42
zobaczymy co będzie za tydzień
Faithless Użytkownik 9,050 punktów 43
dokładnie, choć liczę że BVB Army utrzyma się do końca na 1 miejscu ;3
Robs Użytkownik 5,078 punktów 1 2
Super Znowu dzwigam farnoholików w top 20 na 16 miejscu z tygodnia na tydzien sam rosnę w siłę  Może do top 10 sie kiedyś załapiemy
+20 głosów
Jest OK
Mar 21, 2016
Pokaż 7 poprzednich odpowiedzi
Robs Użytkownik 5,078 punktów 1 2
dziekuje za wiare
Kornelia21 Użytkownik 3,553 punktów 1 12
wymiatamy ^^
+19 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 punktów 43
oj zdecydowanie
xLilu Użytkownik 4,895 punktów 1 3
Gratuluję wszystkim fandomom Kązdy widać, że się starał, no i są rezultaty ^^
Oby tak dalej, BVB Army
+19 głosów
Jest OK
Mar 22, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 punktów 43
dzięki no jak się chce to są dobre wyniki ^^
Asia Osłońska Użytkownik 6,947 punktów 1 1 2
Dziękuję i powodzenia (ja ze Strączek Team)