Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+41 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


W czołówce bez specjalnych zmian, jednak widać aktywację niektórych fandomów. Sprawdźcie szczegóły Rankingu Fandoms Cup 2016 po 7. tygodniu zmagań ! :)

Czołówka bez zmian

Niewiele zmienia się w Rankingu po 7.tygodniu, choć przewaga BVB Army zmalała do dwukrotności wyniku z miejsca 2 (w zeszłym tygodniu bylo to ponad 3x) , ale nadal reprezentuje ich w TOP100 grupa 33 osób . Rośnie jednak zaangażowanie V-Lovers oraz znacznie wzrosło Tonias . Niebezpiecznie natomiast spada aktywność Kwiatonators , którzy stracili swoje miejsce i wyrównali pozycję z 5SOS Fam . Wyraźnie wzrosło też zaangażowanie Beliebers .


PozFandomPktPunktów FCIl. osób w rank.Średnia na os.
1BVB Army7995321332423
2V-Lovers3862420123219
3Strączek Team333331984167
4Smilers275641839188
5Bambinos272241764537
6Beliebers189191653784
7Tonias113551571622
8Directioners105701433523
95SOS Fam96711333224
10Jereminators77301217730
11Lodofanaticas76881141922
12Arianators76841023842
13Ananasy Sylwii3676921838
14Mixers2771821386
15Selenators2426712426
16Farnoholicy2123612123
17Abrahamers2115512115
18Ewelinersi1592411592
19Kwiatonators1576311576
20R5 Family1357211357
21Team Bulley59011590


Czyli bez specjalnych niespodzianek.

Ranking po 7 tygodniach zmagań

W wyniku punktacji z 7 tygodnia do zdobycia było maksymalnie 21 punktów FC , bowiem w rankingu TOP100 znalazło się przedstawicieli 21 fandomów . Dopóki konkurencja nie wzrośnie, wyniki te nie będą dużo mieszały w klasyfikacjach:


MiejsceFandomFC Z tygodni 1-6FC z tyg 7Aktualnie FC po 7 tygodniach
1BVB Army15321174
2Strączek Team14519164
2V-Lovers14420164
4Smilers14118159
5Bambinos13417151
6Arianators10910119
75SOS Fam10013113
7Beliebers9716113
9Łabądki1100110
10Jereminators8812100
11Directioners821496
12Kwiatonators79382
13MIsiaki Sysi71071
14Kaczory66066
15R5 Family63265
16Ananasy Sylwii54963
17Lodofanaticas501161
18Echelon56056
19Tonias351550
20Bubulki Juli43043
20Selenators36743
22Foooers42042
23Vampettes37037
24Farnoholicy23629
25Remonators22022
26Mixers13821
27Lovatics20020
28Samukitas18018
29Szymochody15015
30Abrahamers8513
31Team Bulley10111
32Gosionators10010
33Ewelinersi549
34KatyCats808
34Załoga Bednarka808
36Janoskianators707
36Saszanators707
38Sheerios505
39Honlovers404
40K-Pop101
40Soldiers101
40Moonwalkers101


BVB Army umacniają swoją przewagę, ale pozycja V-Lovers z Strączek Team zrownała się, podobnie jak 5SOS Fam i Beliebers , których zaangazowanie wzrosło. Wielki spadek odnotowały Łabądki, które w Tygodniu 7 nie uzyskały żadnych punktów. Wyraźny wzrost odnotowały też Tonias , aż o kilkanaście pozycji do góry.

Większe zmiany dopiero w kwietniu

Większych zmian w rankingu można spodziewać się od kwietnia, gdy do ramówki radia wejdzie na stałe program Ranking Tygodnia oraz wprowadzone zostaną nagrody miesiąca , a także rozpocznie się aktualizacja wiosenna serwisu , która zaoferuje m.in. nowe sposoby na punkty. Ciąg dalszy więc nastąpi :)


Zaskoczeni wynikami ? :) Komentujcie śmiało ;-) Nowy tydzień właśnie się rozpoczął - podsumowania od teraz odbywać się będą w każdy poniedziałek :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 4187 punktów za:

Jakość:20Popularność:2752
Podziękowania:10Ocena:205
Wyróżnienia:0Komentarze:1200

Piotr Baranowski Super Administrator
2,752 czytelników Mar 21, 2016

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

120 Komentarzy

DarknessBVB Użytkownik zweryfikowany 13,041 punktów 2 46
No niezle niezle, ale tak za tydzien stowke wbijemy ;3 Zabawa dopiero sie zaczyna a BVB Army ani mysli zeby odpuszczac^^ 6 raz 1 miejsce, pieknie nam idzie ;3 Gratuluje pozostałym fadnomom idzieWam coraz lepiej ^^
+51 głosów
Mar 21, 2016
zuzzakelo Zarejestrowany użytkownik 1,122 punktów 1
Dobrze jest Niedługo następny ranking
RecklessCreepyGirl Zarejestrowany użytkownik 2,560 punktów 37
Juz nikogo chyba nie zaszkoczy fakt, że #BVBArmy prowadzą od samego początku IDEALNIE *.*
+35 głosów
Mar 21, 2016
xNatallie Zarejestrowany użytkownik 3,998 punktów 14
Bedziemy walczyc do samego konca!! <3
bvblove Zarejestrowany użytkownik 957 punktów 14
Oby tak dalej! BVBArmy zawsze najlepsze <3
+34 głosów
Mar 21, 2016
justynaxariz Zarejestrowany użytkownik 10,570 punktów 1 1
zastanawiam sie jak wy to robicie
krzysieg Zarejestrowany użytkownik 5,490 punktów 50
O matko ;o nie spodziewałem się tylu punktów dla BVB ARMY ;3 jesteśmy najlepsi kochani! ♥
Ps. wszystkim fandomom, które się załapały do rankingu gratuluję
+34 głosów
Mar 21, 2016
justynaxariz Zarejestrowany użytkownik 10,570 punktów 1 1
Nikt sie nei spodziewał!
shadow_die Zarejestrowany użytkownik 7,238 punktów 48
pieknie ^^ ale dajemy zadu !
+32 głosów
Mar 21, 2016
xNatallie Zarejestrowany użytkownik 3,998 punktów 14
A jak pewnie ze tak
W koncu zjednoczenie narodow <3
leniwe_kiwi Zarejestrowany użytkownik 5,424 punktów 43
BVB Army znowu najlepsi ♥ licze że będzie tak dalej ;3
Gratki dla innych fandomów
+32 głosów
Mar 22, 2016
BVBArmy! Zarejestrowany użytkownik 544 punktów 8
Myślę, że BVBARMY dalej będzie prowadzić. :3
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
BVBArmy tak bardzo prowadzi, że trudno będzie ich przebić. Gratuluję całej czołówce, bo naprawdę mają mega przewagę. Jestem dumna z Directioners, bo powoli jakoś idziemy w górę. W tym tygodniu miejsce 8, ogólnie 11 i mało nam brakuje do 10, więc trzeba przyznać, że zaczynamy walczyć. Co prawda nasze marne 3 osóbki w top100 przy 33 z BVBArmy, to prawie żaden wyczyn, ale się nie poddamy. Pewnie i tak już nie wygramy, ale chociaż możemy poprawić nasz wyniki i udowodnić, że nasz fandom tak szybko się nie poddaje
+29 głosów
Mar 21, 2016
sandracz56 Użytkownik zweryfikowany 9,752 punktów 1 7
Zgadzam się;) trzeba dalej walczyć
Agus Zarejestrowany użytkownik 7,098 punktów 40
BVBArmy oby tak dalej ;3
+27 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Zarejestrowany użytkownik 7,936 punktów 37
będzie będzie
ShadowDieBVBarmy Zarejestrowany użytkownik 9,193 punktów 36
najlepsza armia na swiecie<3  Ten tydzien był nieco słabszy ale itak sie postarałysmy i to megaaa ;3
+27 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Zarejestrowany użytkownik 7,936 punktów 37
zgadzam się, ale w tym tygodniu będzie więcej !!
ZuzaAriantor Zarejestrowany użytkownik 1,310 punktów 1
Arianators mocno spadli ... musimy zacząć sie ruszać bo narazie jest słaaaaabo ://
+26 głosów
Mar 21, 2016
justynaxariz Zarejestrowany użytkownik 10,570 punktów 1 1
trzymam kciuki!
Mateusz Kiejnig Zarejestrowany użytkownik 5,686 punktów 1
Brawo Tonias, tak trzymać gratulacje dla wszystkich fandomów
+26 głosów
Mar 21, 2016
Mateusz Kiejnig Zarejestrowany użytkownik 5,686 punktów 1
Ale ze zbierasz pkt dla Tonias, czy wspierasz nas duchowo?
Michael Clifford Zarejestrowany użytkownik 11,316 punktów 1 3 17
Arianators i Lodofanatica - różnica 4 punktów :O Smilers spadli, ale bierzemy się ostro do roboty i myslę że już będzie coraz lepiej Bvb Army znowu moje gratulacje - rozwalacie system i każdy fandom powinien od Was brać przykład!
+24 głosów
Mar 21, 2016
V LOVERS FOREVER Zarejestrowany użytkownik 2,863 punktów 1
Powodzenia,
BVBArmyXa Zarejestrowany użytkownik 20,053 punktów 1 55
coraz lepiej ^^
+24 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Zarejestrowany użytkownik 7,936 punktów 37
lecimy do 100 tysięcy !
Katarzynka55 Zarejestrowany użytkownik 10,093 punktów 1 42
Nie mogę się doczekać zmian ^^
BVB Army wciąż na prowadzeniu, mobilizujemy się
Gratuluję pozostałym, którzy się angażowali! :3
+24 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Zarejestrowany użytkownik 7,936 punktów 37
zmobilizowana i gotowa
również czekam na nowości
Klaudia_143 Zarejestrowany użytkownik 591 punktów
O ja cie !! Bambinos jest siła  <3 5 miejsce super ! Prawie 4 !! Oby tak dalej <3
+23 głosów
Mar 21, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
idzie wam coraz lepiej, gratki
Anecia Zarejestrowany użytkownik 5,650 punktów 1 46
no BVBArmy ! pieknie !
+23 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Zarejestrowany użytkownik 7,936 punktów 37
jestem dumna BVB Army !!
Edzikkkk Zarejestrowany użytkownik 4,043 punktów 43
coraz ciekawiej sie robi ;3
+23 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
no ciekawiej się robi fakt
Duszekkk Zarejestrowany użytkownik 5,864 punktów 49
ale sie dzieje ^^
+23 głosów
Mar 22, 2016
justynaxariz Zarejestrowany użytkownik 10,570 punktów 1 1
nikt sie nie spodziewal!
Polixena Zarejestrowany użytkownik 4,304 punktów 38
mega te wyniki ^^ oby tak dalej !
+23 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
obyśmy się utrzymali na 1 msc do końca ;3
CatwayKaty Zarejestrowany użytkownik 5,266 punktów
Tonie po mału wspinaja się na szczyt. #toniaspower #nanich
+23 głosów
Mar 22, 2016
CatwayKaty Zarejestrowany użytkownik 5,266 punktów
Mamy taką nadzieję...
saraveronica Zarejestrowany użytkownik 13,307 punktów 1
#ToniasPower rośnie w sile!
+23 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
oby tak dalej gratki i powodzenia
Wika_Tonia Zarejestrowany użytkownik 7,022 punktów 1
Tonie po cichu zaczynają walczyć! #nanich #toniaspower !
+22 głosów
Mar 22, 2016
chrzan Zarejestrowany użytkownik 3,052 punktów
mam nadzieje, że teraz bedziecie w pierwszej 5
BVBArmy! Zarejestrowany użytkownik 544 punktów 8
Taaak! Chociaż w sumie się tego spodziewałam. ^^
Znowu pierwsze miejsce. BVB ARMY daje czadu!
Powodzenia wszystkim z innych fandomów,którzy są aktywni.
+22 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
oby tak dalej było ^^
Asia20 Zarejestrowany użytkownik 2,599 punktów 1 4
Super vlovers;))
+21 głosów
Mar 21, 2016
justynaxariz Zarejestrowany użytkownik 10,570 punktów 1 1
gratuluje mega!
kamilek123 Zarejestrowany użytkownik 4,688 punktów 46
awwww BVB Army znowu na 1 miejscu *.* kochani dajemy czadu ;3
+21 głosów
Mar 22, 2016
blackyx37 Zarejestrowany użytkownik 7,936 punktów 37
dokładnie grunt to walczyć do końca !
NikodemB Zarejestrowany użytkownik 5,407 punktów 40
no w sumie to wiele sie nie zmienilo;p
+21 głosów
Mar 22, 2016
Katarzynka55 Zarejestrowany użytkownik 10,093 punktów 1 42
zobaczymy co będzie za tydzień
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
dokładnie, choć liczę że BVB Army utrzyma się do końca na 1 miejscu ;3
Robs Zarejestrowany użytkownik 5,011 punktów 1 2
Super Znowu dzwigam farnoholików w top 20 na 16 miejscu z tygodnia na tydzien sam rosnę w siłę  Może do top 10 sie kiedyś załapiemy
+20 głosów
Mar 21, 2016
Robs Zarejestrowany użytkownik 5,011 punktów 1 2
dziekuje za wiare
Kornelia21 Zarejestrowany użytkownik 3,552 punktów 1 12
wymiatamy ^^
+19 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
oj zdecydowanie
xLilu Zarejestrowany użytkownik 4,893 punktów 1 3
Gratuluję wszystkim fandomom Kązdy widać, że się starał, no i są rezultaty ^^
Oby tak dalej, BVB Army
+19 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
dzięki no jak się chce to są dobre wyniki ^^
Asia Osłońska Zarejestrowany użytkownik 6,946 punktów 1 1 2
Dziękuję i powodzenia (ja ze Strączek Team)
anonim Gość
Gratuluje wszystkim! Szkoda że my znowu spadliśmy #LodofanaticasNieDająRady
+19 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
Dobrze wam idzie oby tak dalej ^^
reniferek piękny Zarejestrowany użytkownik 5,835 punktów 1 3
Przyznam, że spodziewałam się podobnych wyników
Mam też pytanie odnośnie tego licznika. Czy będzie on do wygrania co tydzień w podsumowaniu czy tylko dzisiaj był?
+18 głosów
Mar 21, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
co tydzień i w sumie fany pomysł z nim
Doris666 Zarejestrowany użytkownik 3,671 punktów 1 46
noo niektore fandomy biorą sie do roboty ostro;3
+18 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
tak dokładnie, przynajmniej coś się dzieje ^^
Chachi Zarejestrowany użytkownik 8,698 punktów 3 10
No i wywalczyłam (znów sama) 5 punktów. To już 3 tydzień, gdzie pracuje sama.  :/
+18 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
współczuję głupio tak jak fandom nie chce się angażować
anonim Gość
Lodofanaticas nie jest źle ! ♡
+18 głosów
Mar 22, 2016
Ewelina09042001 Zarejestrowany użytkownik 5,638 punktów 3
damy radę
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
BAMBINOSSS DO ROBOTY ♥ gratki dla BVB Army x
+17 głosów
Mar 22, 2016
wikiishappy Zarejestrowany użytkownik 2,476 punktów
damy radę!
jenny1999xd Zarejestrowany użytkownik 5,395 punktów 2
Kwiatonators do boju
+17 głosów
Mar 22, 2016
chrzan Zarejestrowany użytkownik 3,052 punktów
to sie moze udac <3
Kasia Rój Zarejestrowany użytkownik 317 punktów
Bambino dawajcie musimy iść w
górę
+17 głosów
Mar 22, 2016
wikiishappy Zarejestrowany użytkownik 2,476 punktów
musimy!
Asia Osłońska Zarejestrowany użytkownik 6,946 punktów 1 1 2
Dajemy radę Strączek Team <3
+17 głosów
Mar 22, 2016
Wiktoria Bąk Zarejestrowany użytkownik 12,104 punktów 3 10
A dziękujemy! Powodzenia dla was!
Ola 2002 Zarejestrowany użytkownik 5,372 punktów 6
V- lovers dajemy radę! Nie osiadajcie na laurach. Spinamy się i do roboty ;)
+17 głosów
Mar 22, 2016
Ola 2002 Zarejestrowany użytkownik 5,372 punktów 6
Mam nadzieję, że wygramy naszą dzisiejszą bitwę
Purpose and Believe Zarejestrowany użytkownik 10,293 punktów 1 1
Super <3 ,Beliebers idziemy w górę <3 Jeszcze będziemy kiedyś na 1 miejscu <3 V-Lovers też super <3 Czekam na nowe aktualności <3
+17 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
gratki dla was
Wiktoria Bąk Zarejestrowany użytkownik 12,104 punktów 3 10
Rzeczywiście - zaskoczeń nie ma. BVB Army po raz kolejny pokazuję, jak świetnie potrafi się zgrać! Gratulacje! Mimo to, my ze Strączek Team, w 8 osób również działamy cuda! Można zauważyć, jaka siła drzemie w małym fandomie
+17 głosów
Mar 22, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
no właśnie w tej "walce" małe fandomy kasują te większe ^^ brawa dla was, super wam idzie
JusiaBacikowa Zarejestrowany użytkownik 8,912 punktów 2 7
Arianators co tak SŁABO..........?! Musimy iść w góre a nie spadać !!
+17 głosów
Mar 22, 2016