+5 głosów
(postid: 237590) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Nowy teledysk do piosenki Adama Lamberta ! Trochę o nim + Moja opinia co do piosenki i teledysku :D  Mam nadzieję, że post się spodoba. Zapraszam do czytania :) 

Adam Lambert półnago w nowym teledysku Welcome to the Show - Eska.TV ~2016 i trochę o wczorajszej reakcji Glamberts :D

Adam pokazał się półnago jak to Eska napisała. Oczywiście zrobili to dla wyświetleń jak widać na zdjęciach pokazał ok 1/4 "klaty" lub nawet mniej... 
Eh, Czego Eska nie zrobi dla wyświetleń. Wczoraj wszystkie Glamberts szalały na FB zmienialiśmy tła na fb, większość zdecydowała się na "Dywan Adama" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Było bardzo dużo zabawy, nasz wesoły Fandom dla żartów wpadł na zrobienie spamu po postami stacji radiowych, pisaliśmy komentarze w których prosiliśmy o WTTS w danym radiu. Jedna z fanek wpadła nawet na wysłanie Tweeta do Andrzeja Dudy, chodziło mniej-więcej o to aby po ciężkim dniu odprężył się przy słuchaniu właśnie tej piosenki. Oczywiście cała ta akcja została zorganizowana jak już wcześniej pisałam w celach humorystycznych.

List otwarty Adama o Welcome to the Show

Welcome to the Show jest hymnem o mierzeniu się z dokładnie tym, kim się jest i wyciąganiu z tego wszystkiego, co najlepsze. Ma być mantrą wzmacniającą siłę i dumę. Po nagraniu piosenki kilka miesięcy temu, czułem się zobowiązany, by stworzyć teledysk, który przekaże jej przesłanie dalej. Widzę tak ogromną różnorodność publiczności, kiedy jestem w trasie: młodzi, starzy, mężczyźni, kobiety, trans, geje, lesbijki, hetero, biali, czarni, Azjaci, Latynosi i wszystko, co pięknie pomiędzy. To, co ich wszystkich łączy, to że wszyscy są LUDŹMI. Nieważne, jak się identyfikujemy, serce ludzkie ma uniwersalny zestaw emocji i potrzeb. Jasne, że to idealistyczne, ale czy nie powinniśmy szukać podobieństw, zamiast tego co nas różni ? Wszystko sprowadza się do tożsamości. Jako społeczeństwo mamy obsesje na punkcie klasyfikacji i definiowania każdego z osobna ! Co miesiąc pojawiają się nowe określenia do nowych "typów". W pewnych przypadkach te określenia są potrzebne, by wzmocnić naszą pozycję i dać nam przejrzystość, ale wygląda na to, że to całe kategoryzowanie zaczyna nas dzielić. Widziałem wielu ludzi uwięzionych przez tożsamość, która próbują za wszelką cenę utrzymać albo unikalnych, bo zdecydowali się tego nie robić. Sam wpadłem w tą pułapkę. Prawdziwa indywidualność wydaje się być zniechęcana w erze pojedynków popularności w mediach społecznościowych. Czasem zmierzenie się z prawdziwym sobą, ograbionym z pozorów, wydaje się przerażające. Dobre strony, złe strony, pęknięcia, blizny. Nie jest mi to obce uczucie "nielubienia" siebie samego. Ale kiedy pomijam problemy z akceptowaniem swojego wyglądy, zdaję sobie sprawę, że czasami odrzucam też swojego ducha. Życie w świecie tak wypełnionym nienawiścią czasami czyni kultywowania kochania samego siebie bardzo trudne zadanie. Zawsze miałem z tym problem i myślę, że wielu z was tak samo. Moja ścieżka życiowa jest paradoksem, w którym dzielę się swoja twórczością że światem, ale jednocześnie rzucam się wilkom na pożarcie. Odważam się być inny, ale wciąż chcę być zaakceptowany. To piękno, które znajdujemy w sprzecznościach życia. To niedwuznaczna rzeczywistość pozwala nam wieść szczęśliwe, otwarte życie, ale ta sama wolność sprowadza na nas wiele ryzyka. Nie jestem w tej otchłani sam. Przez moją sztukę zobowiązuje się przynieść zrozumienie i odwagę dla każdego, kto poczuł się niezgodny lub skrępowany chcąc być sobą. 
To pierwszy raz kiedy wyprodukowałem swój własny teledysk. Z pomocą przyjaciela i długoletniego współpracownika Lee Cherry, postanowiliśmy nagrać coś wyraźnie szczerego. Rozmawiałem z Laleh (wspaniałą tekściarką, która udziela się w tej piosence) i zgodziliśmy się, by uchwycić na ekranie tę bezbronność. Myślę, że im więcej my jako artyści odkrywamy się przed innymi, tym bardziej ktoś może poczuć się zainspirowany, by zrobić to samo. Czułem też silne uczucie upoważnienia, tworząc to video niezależnie od systemu wytwórni. Nadszedł czas, bym nakręcił to sam. W tym teledysku nie chodzi o sprzedaż piosenki,  umiejscowienie produktu czy zdobywanie oglądalności. Intencją jest po prostu kreatywna ekspresja. To, co jest rezultatem nagrań pochodzi od bardzo swobodnej i naturalnej przestrzeni do myślenia, która pozwoliła mi nawiązać więź z kamerą, jakby była to każda z osób, które wspierały mnie przez ostatnie siedem lat. Ten teledysk jest podziękowaniem dla wszystkich, którzy czekali w kolejkach, by zobaczyć The Original High Tour*. Dla wszystkich, którzy słuchali i dzielili się moimi piosenkami i dali mi powód, by iść dalej. To podziękowanie dla każdego z was, który zdecydował się zaakceptować i kochać samego siebie. Wszyscy wzajemnie się wspieramy. chcę, abyście dalej świętowali to, kim jesteście, nawet jeśli nie wpasowujecie się w wizję świata, który mówi wam, jacy macie być. Nie przejmujcie się swoimi wadami, rozwijajcie talenty, bądźcie dumni ze swojej odmienności i dzielcie się całą swoją wewnętrzną miłością z innymi. 
~ Adam Lambert 

The Original High Tour* - Trasa koncertowa promująca jego najnowszą płytę The Original High 

Tłumacznie - Annie, Adminka strony o Adamie dla polskich fanów. adamlambert.eu 
List w języku angielskim możecie przeczytać na FB i IG Adama. 
Kiedy za pierwszym razem czytałam ten list z moich oczu nie kontrolowanie zaczęły się lać łzy... Jestem fanką Adama od 2014 roku (choć juz w 2010 roku byłam zakochana w jego piosence Whataya want from me?) i było bardzo ciężko przez to, że Adam jest Gejem a moi znajomi to "homofoby". 

Moja opinia co do teledysku i piosenki :D

Jestem prawie pewna, że większość z was nie zna tej piosenki.  
A więc tak 
W 17 marca tego roku ukazało się Audio tej piosenki, bardzo się cieszyłam kiedy przed premierą słuchałam teasterów. Podobały mi się i wgl. 
Osobiście uważam, że piosenka jest przepiękna. Pierwsza zwrotka i wstęp do refrenu. 
You know I have a veil                                                             Wiecie, że mam na sobie zasłonę
All covered up, to myself                                                         Skrywa wszystko, tylko dla mnie
Its always there                                                                       Zawsze tam jest
Now they wanna know                                                            Teraz oni chcą wiedzieć
How does it feel?                                                                     Jakie to uczucie?
Gonna let it show!                                                                    Więc to pokażę !
Im happy to entertain and share with you                             Jestem szczęśliwy, że mogę was zabawiać i dzielić się z wami
Its hard to say how your own thoughts can hurt you...          Ciężko jest powiedzieć jak twoje własne myśli mogą cię ranić...
Im gonna let them stare                                                           Pozwolę im się przyglądać 
They feel like them out there                                                    Oni czują się tak jak ja - nie z tego świata
Zawsze kiedy ją słyszę przechodzi przeze mnie wiele myśli i emocji. Zawsze zastanawiam się dużo, przypominają mi się czasy jak udawałam "homofoba" przed znajomymi tylko po to aby, nie zostać odrzucona. Bałam się tego, w styczniu 2016 roku nie wytrzymałam pokazałam im jaka naprawdę jestem, spotkało się to z dużym "hejtem" przez kilka dni mało kto się do mnie odzywał, z czasem zaczęłam z nimi rozmawiać. Ale do teraz czuje się źle w ich towarzystwie. 
Refren: 
So welcome to the show                        Zatem witajcie na przedstawieniu
Bring on all the lights                             Dajcie tu wszystkie światła
Let it shine on you                                  Niech świecą na was
Were together here tonight                  Jesteśmy tutaj dzisiaj razem

Welcome to the show                            Zapraszam na koncert
Welcome to my life                                Zapraszam do mojego życia
Welcome to the show                            Zapraszam na przedstawienie
Welcome to my life                                Zapraszam do mojego życia
Welcome to my life                                Zapraszam do mojego życia

Słuchając refrenu zawsze przypomina mi się koncert Adama wraz z zespołem Queen w Oświęcimiu. Był to zdecydowanie najlepszy dzień i najlepsza noc mojego życia. 
Co prawda Adam nie zaśpiewał tam żadnego utworu z jego płyt, ale z piosenkami Queen (które również kocham) było cudownie <3. Jak Adam śpiewa w refrenie on na koncertach "Zaprasza do swojego życia" wygłupia się, pokazuje siebie. 

I know I have my flaws                          Wiem, że mam swoje wady
I pay the price but Im grateful             Płacę cenę ale jestem wdzięczny
Youre letting me be myself                  Pozwoliłeś mi być sobą
The good and the bad                          Na dobre i na złe
Tutaj chyba nie muszę nic pisać, tekst mówi sam za siebie... 

Kolejnymi częściami piosenki są refreny ale pomiędzy nim znajdują się jeszcze cztery zdania, ale one są prawie taki sam przekaz jak wcześniejsze. 
Dla ciekawych brzmią: 
Im gonna let them stare
Im gonna let you in
Im gonna let them in
They feel like me out there
czyli 
Pozwolę im się przypatrywać
Pozwolę wam wejść
Pozwolę im wejść 
Oni czują się jak ja - nie z tego świata

No więc opinię na temat piosenki napisałam :D Jeszcze raz uważam, że jest niezwykła i cudowna <3 
Pełny tekst znajdziecie na tekstowo.pl

Teledysk

Jak każda Glambert, oczywiście bardzo cieszyłam się z niego. Jedyne informacje jakie mieliśmy to z marca/kwietnia, że nagrywają teledysk. Nikt nie wiedział do której piosenki. Adam zrobił nam wczoraj niezłą niespodziankę. Zaczęłam trochę krzyczeć kiedy się dowiedziałam ale to nie ważne :). Jest cudowny no co mogę powiedzieć. 
OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 241 punktów za:

Jakość:20Popularność:156
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:40
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Adam Lambert
Polish_Mishyy Użytkownik 181 pkt
156 czytelników Lip 8, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

Parpetummobile Użytkownik 38,168 pkt
Uwielbiam jego głos *o* Piosenka i teeldysk dla mnie na TAAAK :D I co Andrzej Duda was zauwazyl? ahah + momentami teledysk przypomina mi Pillowtalk Zayna :33
+1 głos
 
Najlepszy
Lip 8, 2016
Polish_Mishyy Użytkownik 181 pkt
On ma cudowny głos *o* <3 Co do Pillowtalk jak pierwszy raz oglądałam też miałam takie wrażenie ;) XD A co do Andrzeja Dudy nie wiem musiałabym spytać koleżanki która pisała Tweeta :"D
ZraZy Użytkownik 22 pkt
To jest idealne !!
+1 głos
Lip 8, 2016
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Zaskoczę cię i napiszę, że znam tą piosenkę :) Nie jestem może fanką Adama, ale bardzo lubię jego muzykę i miałam okazję słuchać piosenki i oglądać teledysk już wcześniej. Mi łzy nie popłynęły jak czytałam ten list otwarty, ale carki miałam na całym ciele. Jeśli chodzi o piosenkę to jest bardzo motywująca a teledysk nieziemski, nie mogłam od niego oderwać oczu *-*
+1 głos
Lip 9, 2016
Bartok Użytkownik 1,609 pkt
Nie lubię półnagich mężczyzn :v
0 głosów
Lip 8, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
131 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 131 Gości
Dziś posty czytano : 15058 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  554341 punktów
 2. Young Stars Festival
  44876 punktów
 3. Bartek Lovers
  43526 punktów
 4. Supiwerki
  39853 punktów
 5. Potterheads
  39850 punktów
 6. The 100
  38837 punktów
 7. SikorskiSquad
  32956 punktów
 8. Arturonators
  29735 punktów
 9. SERIALE
  25609 punktów
 10. GRY
  23075 punktów
 11. Life Is Strange
  22080 punktów
 12. Famous In Love
  21929 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20165 punktów
 14. Domisiaki
  18356 punktów
 15. Once Upon A Time
  17606 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17342 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17195 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13118 punktów
 19. YOUNG STARS
  12872 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12673 punktów
 21. Forza
  11247 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10197 punktów
 24. Eurowizja
  10097 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9280 punktów
 26. Dua Lipa
  7962 punktów
 27. TALENTY
  6454 punktów
 28. MUZYKA
  6412 punktów
 29. Playstation VR
  6142 punktów
 30. FILMY
  5732 punktów
 31. Nintendo
  5302 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5034 punktów
 33. Detroit
  4983 punktów
 34. Tomb Raider
  4924 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4594 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4542 punktów
 38. Progress Armia
  4281 punktów
 39. The Originals
  4231 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4178 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3969 punktów
 42. Bambinos
  3810 punktów
 43. Young Stars News
  3219 punktów
 44. Sport
  2846 punktów
 45. K-Pop
  2739 punktów
 46. American Horror Story
  2598 punktów
 47. God Of War
  2527 punktów
 48. YOUTUBE
  2252 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1630 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  904 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  831 punktów
 56. Team Rieger
  782 punktów
 57. R5Family
  608 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  509 punktów
 60. Arianators
  492 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. Zosiaki
  400 punktów
 63. LUDZIE
  391 punktów
 64. Directioners
  315 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  287 punktów
 66. Soy Luna
  287 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  246 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  130 punktów
 74. Donaty Agaty
  101 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  97 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  977 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post