Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+11 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


...bo tylko tak można określić dzisiejszy skład. Directioners, Jereminators oraz Sheerios . I tylko jeden fandom przejdzie dalej ! Wielkie emocje rozpoczną się już od 20:00 - tylko na http://www.radioyoungstars.pl i w aplikacji "Radio Young Stars" na iOS/Android ! :)

Directioners

Potężny fandom fanów One Direction to na pewno mocny kandydat do zwycięstwa. Fandom będziecie mogli wspierać wysyłająć SMSy o treści RYS1 pod numer 7368 oraz hashtagując #1DOnRYS na Twitterze. 


Przy tym programie współpracujemy z grupą: https://www.facebook.com/groups/352559638220444/?fref=ts

Sheerios

Fani Eda Sheerana to wielka niewiadoma w bitwie. Potrafią się zorganizować, ale dziś będą mieć naprawdę mocnych rywali. Fandom wspieracie wysyłając SMSy o treści RYS2 pod numer 7368 oraz hashtagując #EdOnRYS na Twitterze .


Przy tym programie współpracujemy z grupą https://www.facebook.com/groups/697283786982555/?fref=ts

Jereminators

Fandom związany z marką Young Stars i Artystą - Jeremim Sikorskim na pewno łatwo nie odda awansu do półfinału Bitwy Fandomów . Nie będzie łatwo, to będzie naprawdę wymagająca bitwa. Fandom wspieracie wysyłając SMSy o treści RYS3 pod numer 7368 oraz hashtagując #JeremiOnRYS na Twitterze .


Przy tym programie współpracujemy z grupą https://www.facebook.com/groups/1192499150775535/?fref=ts

Zasady programu

Bitwa Fandomów dzieli się na tym etapie na dwie części programu - pierwsza trwa okolo 90 minut, i w jej trakcie przyznajemy:

- 15 punktów łącznie (3 za każde pytanie) za quiz wiedzy

- 1-3 punktów za wynik na TT + 1 dodatkowy punkt za obecność w Trendach-Polska 

- 1-3 punktów za wynik ilości SMS

- 1-5 punktów za każdą wygraną premię

- 1-3 punktów za wynik głosowania na stronie WWW .


Po tym etapie w grze pozostają 2 najsilniejsze fandomy wieczoru - następuje seria 5 nominacji dla największych fanów fandomu . Wystarczy zadzwonić pod nick radioyoungstars2 na Skype i pokazać jak bardzo kochacie swoich idoli, prezentując na wizji np. gadżety z nimi zwiążane, pamiątki, zdjęcia i inne. Program odbywa się z wizją i możecie w nim wziąć udział dzwoniąc na Skype z komputera z kamerką lub z aplikacji Skype na telefonach. Po 10 głosowaniach (5 na każdy fandom) poznajemy zwycięzcę , który weźmie udział w kolejnej częsci Bitwy Fandomów w sierpniu. Przyznajemy fandomowi tyle punktów, ile % głosów uzyskał podczas głosowania (na TAK) .


Zasada drugiego etapu programu polega na utrzymaniu zainteresowania fandomem albo nawet zwiększaniu tego zainteresowania . Prezentujemy nagrania (zwykle wizualne) , które proponujecie, w trakcie których odbywa się głosowanie w "kółkach" (zakładka Teraz gramy) na stronie radia. Jeśli poparcie dla Waszego fandomu będzie rosło, Wasz dorobek także wzrośnie, ale jeśli będzie spadało, punkty będą Wam odejmowane.

Słuchaj od 20:00 !

Startujemy z programem od godziny 20:00 na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikacji "Radio Young Stars" na iOS/Android. Powodzenia !:)


UWAGA: APELUJEMY O MIŁĄ ATMOSFERĘ W TRAKCIE PROGRAMU - NIE OBRZUCAJCIE SIĘ "BŁOTEM" . SZANUJCIE FANDOMY RYWALI ! :)

ANKIETA: KTO WYGRA W TEJ BITWIE ?

Głosujcie i komentujcie ! :)


Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
Directioners
Sheerios
Jereminators
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3378 punktów za:

Jakość:20Popularność:3073
Podziękowania:0Ocena:55
Wyróżnienia:0Komentarze:230

Piotr Baranowski Super Administrator
3,073 czytelników Lip 18, 2016

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

23 Komentarzy

Michael Clifford Zarejestrowany użytkownik 11,316 punktów 1 3 17
Powtórka z rozrywki czyli bitwy śmierci sprzed tygodnia. Wspieram wszystkie fandomy bo każdego artystę uwielbiam Nie mogę się doczekać już tych emocji! Mam nadzieję, że atmosfera będzie lepsza niż tydzień temu i nie będzie wojny na czacie czy tt
+9 głosów
Lip 18, 2016
Parpetummobile Zarejestrowany użytkownik 38,223 punktów 2 11
Kolejna mocna drużyna, oczywiście wspieram Directioners, mam nadzieję, że wygramy.. Od ponad 2 tygodni przygotowujemy się do tej bitwy, nie są do niej wybrane losowe osoby, a wręcz przeciwnie.. Każda z 5 osób jest dokładnie sprawdzona, z kilkudziesięciu osób wybrałam 5 najlepszych, a więc muszą dać sobie radę ♥ Wiem, że oni mocno się stresują, dlatego apeluję o wspracie dziewczyny dadzą z siebie 110%, jeżeli komus nie uda się odpowiedzieć, proszę zrozumcie to, w końcu mimo ogromnej wiedzy, nie na wszystko możemy znać odpowiedz! Kocham Was i ja jestem z Wami ♥♥♥
+8 głosów
Lip 18, 2016
reniferek piękny Zarejestrowany użytkownik 5,835 punktów 1 3
Liczę na to że gra będzie uczciwa i przyjemna. Jestem całym sercem za directioners i mam nadzieję, że nam się uda Chciałabym również, aby dzisiaj na czacie nie było żadnych kłótni i żebyśmy wszyscy cieszyli się bitwą
+8 głosów
Lip 18, 2016
DirectionerForever97 Administrator 125,961 punktów 4 7 15
ooo ale zaskoczenie Lubię wszystkie fandomy z tej grupy ale cały sercem wspieram i reprezentuję Directioners ♥ ♥ ♥ Też mam nadzieje że nie będzie wyzywania na czacie oraz na Twitterze bo to nie jest miłe :/ Do zobaczenia na bitwie Piter
+7 głosów
Lip 18, 2016
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
Wspieram Directioners ♥
+7 głosów
Lip 18, 2016
juldop Zarejestrowany użytkownik 4,726 punktów 1 5
Coś czuje że może być niestety "gównobrza" jak to praktycznie na każdej takiej bitwie ,chociaż mam nadzieje że się obejdzie i będzie w miarę spokojne Według mnie do drugiego etapu mogą przejść Jereminator i Directioners To są dwa mocne fandomy wiec może być ciekawie ^^ Na pewno będę trzymać kciuki aby wszystkim poszło jak najlepiej
+6 głosów
Lip 18, 2016
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,321 punktów 2 6 17
Jestem za Jereminators, bo to mój pierwszy fandom, do którego się przyłączyłam i jestem z nim najbardziej zżyta. Wiem, że konkurencja jest naprawdę silna, ale my również mamy mocnych przedstawicieli. Bardzo lubię też Eda, ale niestety dzisiaj tylko jeden fandom może wygrać i mocno wierzę, że będą to właśnie Jereminators. Dzisiejsza bitwa będzie niezwykle emocjonująca, ale mam nadzieję, że wszyscy będą zachowywać się w sposób odpowiedni i grać fair play. Jeśli przegramy, przegramy z podniesionym czołem z naprawdę silnymi rywalami a jak wygramy, podziękujemy za wspaniałą walkę innym fandomom. Życzę wszystkim powodzenia i niech wygra najlepszy, po prostu
+5 głosów
Lip 18, 2016
Szamejka Zarejestrowany użytkownik 38,182 punktów 4 10
Teraz już każda bitwa to grupa śmierci! Będę trzymać kciuki za wszystkich, ale liczę na wygraną Directioners
No i mam nadzieję, że nie będzie powtórki z ostatniej audycji i tego całego obrażania siebie nawzajem (Kwiatonators i 5SOSFamily), nadal mi jest mega wstyd za mój fandom :/
+5 głosów
Lip 18, 2016
kamilaKwiatonator Zarejestrowany użytkownik 1,761 punktów 1 2 3
też mam taką nadzieje
Emi Zarejestrowany użytkownik 17,602 punktów 2 10
no naprawdę prawdziwa wojna trzymam za wszystkich kciuki
+4 głosów
Lip 18, 2016
Pjonerhead Zarejestrowany użytkownik 13,198 punktów 1 9
Nie mogę się doczekać! Szczerze mówiąc to nie wiem komu kibicować... Kocham wszystkie te fandomy <3
+4 głosów
Lip 18, 2016
Klarcia Kraszewska Zarejestrowany użytkownik 21 punktów 1
Myślę, że ta bitwa będzie wyrównana. Directioners będzie dużo dużo dużo, ale Jereminators nie poddadzą się. Ciekawe, jak się pokaże Sheerios , bo szczerze najmniej w nich wierzę. Niestety nie będę mogła słuchać ani oglądać bitwy, ale duchem będę kibicować Jereminators .
+4 głosów
Lip 18, 2016
czarnykwadracik Zarejestrowany użytkownik 9,376 punktów 1 4
Niby nie należę do żadnego fandomu, jednak będę wspierać Directioners całym serduszkiem. Z nimi wszystkimi jestem najbardziej związana, i, och, sama nie wiem. Po prostu czuję, że muszę włożyć swój wkład w tę bitwę.
Nie przedłużając: czuję, że to będą niesamowite emocje... jak zawsze.
+3 głosów
Lip 18, 2016
Patrycja Kulpa Zarejestrowany użytkownik 70 punktów 1
Directioners wygramy
+3 głosów
Lip 18, 2016
EWELAAYNA Zarejestrowany użytkownik 19,116 punktów 1 2 13
Czuję, że będzie prawdziwa walka pomiędzy Jereminators i Directioners i ostatecznie wygrają Directoners ale sama osobiście kibicuje Sheerios ♥ Mam nadzieję, że tym razem znajdzie się w fandomach trochę pokory a zdecydowanie mniej pychy i będzie się miło uczestniczyć w bitwie <3
+3 głosów
Lip 18, 2016
jestem_pegazem Użytkownik zweryfikowany 49,569 punktów 1 12
Mam nadzieję, że uda mi się wyrobić i zdążyć na 20, ale to mało prawdopodobne. Wszystkie te fandomy mają taką samą szansę na wygraną, najbardziej jestem za Directioners, ale będę cieszyła się z każdej wygranej. Mam nadzieję, że w tej bitwie będzie utrzymywana miła i przyjazna atmosfera nie tak jak w poprzednich.
+3 głosów
Lip 18, 2016
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Dzisiaj całym sercem jestem za directioners. Mamy naprawdę mocną reprezentację, ale nasi rywale równiez sa mocno. Do tego mam mały problem, bo uwielbiam wszystkie trzy fandomy i bedzie mi przykro jak któryś odpadnie, ale takie zasady. To będzie prawdziwa bitwa śmierci, ale ma nadzieję, że dzisiaj na czacie nie będzie hejtów i obrażania żadnego idola. I pamiętajmy o jednym: to jedynie zabawa, a to że każdy z fandomów doszedł to tego momentu to już naprawdę duży wyczyn
+3 głosów
Lip 18, 2016
xolkaolkax Użytkownik zweryfikowany 7,760 punktów 2 7
Jestem za Jereminators <3! Jednak wiem że pozostałe dwa fandomy są silne i to będzie ciężka bitwa
+3 głosów
Lip 18, 2016
KingaBAM Zarejestrowany użytkownik 297 punktów 1 3
Wspieram mocno Directioners
+2 głosów
Lip 18, 2016
Bartok Zarejestrowany użytkownik 1,629 punktów 1
Mam nadzieję, że Directioners wygra, ale grupa nie należy do łatwych... Mam nadzieję, że czat na radiu będzie ogarnięty, żeby nie było spamu. Do 20 Piotrze! ;]
+2 głosów
Lip 18, 2016
Juliabpl Zarejestrowany użytkownik 8 punktów 2
Directioners <3
+1 głos
Lip 18, 2016
tawesołazołza Zarejestrowany użytkownik 18,470 punktów 7
Będzie masakryczna bitwa, zostaje sercem z Directoners!
+1 głos
Lip 18, 2016
HaribosekNosek Zarejestrowany użytkownik 2 punktów 1
Jereminators zwyciężą, pomimo trudności, wierzę w to <3
+1 głos
Lip 18, 2016
kamilaKwiatonator Zarejestrowany użytkownik 1,761 punktów 1 2 3
Niestety dziś nie mogę być z Jereminators ale trzymam kciuki że wygrają i przejdą dalej
+1 głos
Lip 18, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
114 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 114 Gości
Dziś posty czytano : 24158 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

 1. Bambinos
  90202 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66498 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
 1. Bambinos
  90202 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6622 punktów
 6. Riverdale
  3217 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  73 punktów
 13. Sheerios
  44 punktów
 14. Supiwerki
  43 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post