NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+13 głosów
(postid: 243602) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

W związku z burzą w szklance wody jaka ma miejsce w ostatnich dniach czas na oficjalne postanowienia w tej sprawie.

Bitwa Fandomów to turniej wiedzy, na którym fandomy zyskały nowych przyjaciół

Bitwa Fandomów to akcja rozpoczęta ponad 3 miesiące temu, w której udział wzięły 32 fandomy. Każdy z nich miał ustanowioną reprezentacyjną grupę z którą nawiązaliśmy wspólpracę odnośnie programu. Jasne było więc, że ostatecznie każdej z nich może przyjść rywalizować ze sobą .  Od początku jasne było, że program ma na celu sprawdzać wiedzę oraz zainteresowanie fandomami. Zawsze największą ilość punktów można było zdobyć za quiz wiedzy , a następnie głosowania zasięgowe, zasięgi na twitterze oraz premie . Te 3 ostatnie to akcje, w których udział mógł wziąć każdy bez względu na to, do którego fandomu należy. Tym sposobem wpływaliśmy na wzrost zainteresowania danymi fandomami, które przeszły dalej oraz wpłynęliśmy na promocję grup partnerskich. W związku z tym, że program trwał długo, doszło do nawiązania wielu kontaktów w wyniku tej audycji , także między fandomami, głównie tymi, które przechodziły dalej . Problemu nie było...do momentu, gdy przyszło rywalizować fandomom, które w wyniku programu się zaprzyjaźniły. Problemu w sumie nie było do teraz, bo przecież doszło już także do rywalizacji między Misiakami Sysi a Bambinos , a wiemy doskonale, że oba fandomy się ze sobą niemal jednoczą. Nie spowodowało to jednak żadnego problemu... Takich sytuacji było jeszcze kilka, które przeszły bezproblemowo... aż do teraz.

5SOSFam vs Directioners się odbędzie...

Awantura związana z półfinałową bitwą jest absurdalna. Oba fandomy skierowały do nas zarzuty, że program skłóci ich fandomy, w wyniku czego podjęły decyzję o wycofaniu się z bitwy . I tu pierwsza - kluczowa sprawa. Rezygnacja zapadła ze strony grup partnerskich - NIE FANDOMU ! Grupa Nie ma prawa czuć się reprezentacją woli całego fandomu , gdyż ten składa się z dziesiątek tysięcy ludzi a nie setką osób, które zagłosowały w ankiecie !!! Żądanie więć aby program się nie odbył jest absurdalne i nie ma żadnych konsekwencji w związku z naszymi decyzjami. W zaistniałej sytuacji: możemy zmienić grupy partnerskie fandomów (co podzieli fandom) lub przeprowadzić nabór reprezentacji na tym portalu . Oba rozwiązania skutkują kontyuowaniem programu - chcemy jednak zapobiec tego rodzaju rozwiązaniom i .. wytłumaczyć obu fandomom absurdalność ich zarzutów .

Bitwa to turniej - jeden z wielu

Bitwa Fandomów jest turniejem - jednym z wielu. Turniejem jest EURO w piłce nożnej, talent show dla wokalistów czy rozpoczynająca się za chwilę olimpiada. Turniejem jest też lista przebojów dla Artystów i wszelkiego rodzaju głosowania np. na festiwalach muzycznych . W każdym wypadku są wygrani ale są też przegrani - w zdecydowanej większości. Czy słyszeliście o tym, by jakiś kraj wycofał się z turnieju EURO bo... boi się, że będzie szykanowany, że przegrał? Albo wokalista z telewizyjnego talent show? A może Artysta z listy przebojów radia czy też głosowania podczas festiwalu muzycznego? Wydaje się nierealne, prawda? Jakimś cudem jednak oba fandomy chcą wycofać się z programu. Gdyby zrobił to jeden, uznalibyśmy za oddanie zwycięstwa walkowerem - takie rzeczy się zdarzają. Sytuacja, gdy jednak wszyscy rywale pojedynku (w tym wypadku 2) wycofują się z eventu - jest już dużo bardziej skomplikowane. To tak, jakby Polska i Ukraina wycofały sie z meczu EURO bo... nie chcą ze sobą walczyć, a się tak lubią. Czy też Ewelina Lisowska i Ewa Farna przerwała pojedynek o nagrodę na festiwalu muzycznym bo się przyjaźnią - zarówno one jak i ich fani. NIerealne...ale jednak. Oba fandomy uznały, że nie ma w tym niczego dziwnego. Sprawdźmy więc o co cała afera.

W tej bitwie nie ma przegranych

Oba fandomy twierdzą, że są bardzo ze sobą zżyte (do której to zażyłości doszło w wyniku programu, bowiem oba fandomy wspierały się wzajemnie w głosowaniach) . Zatem skoro Directioners twierdzą, że są jak 5SOSFam i takie samo zdanie mają rywale , w takim wypadku w tej bitwie nie będzie w ogole przegranych ! Nie będzie, bo wszyscy są w obu fandomach . Jest to więc bitwa - zabawa - i tak wszyscy wygrają . Gdzie zatem argumenty potwirerdzające obawę o pokłócenie się obu fandomów - nie wiemy. 

Oba fandomy bardzo źle zachowywały się podczas poprzednich odcinków Bitwy

Prawdziwym powodem, dla którego oba fandomy chcą wycofać się z programu może być fakt, że oba bardzo gwałtownie reagowały i zachowywały się po prostu źle podczas poprzednich odcinków Bitwy Fandomów, na co dostaliśmy liczne skargi i z samego tego powodu oba fandomy powinny zostać zdyskwalifikowane - postanowiliśmy jednak dać im jeszcze jedną, szansę . Jest jednak jedno ale - skoro jednak oba fandomy się kochają - dlaczego mieliby żle się między sobą zachowywać ? Tego juz nie wiemy.

Naruszenie zasad oraz manipulacja wynikami programu

Zaistniałą sytuację traktujemy jako niedopuszczalne naruszenie zasad programu i współpracy między fandomami . Oba fandomy otrzymały solidną promocję w wyniku programu, teraz jednak chcą po prostu wycofać się z dżentelmeńskiej umowy . Na to pozwolić nie możemy. Zaistniała sytuacja też bezpośrednio wpływa na wyniki programu i NIE JEST DECYZJĄ CAŁEGO FANDOMU a jedynie grupy sympatyków , która ma się nijak do ekipy z twittera, słuchaczy z pozostałych fandomów czy też przypadkowych osób zainteresowanych danym fandomem . Nie mamy więc prawa sfałszować wyników tak długiej akcji bo kilkadziesiąt osób czuje się fanem jednego i drugiego zespołu ! Należy też pamiętać, że w programie pojawił się także wątek finansowy w postaci SMSów - to dodatkowy argument świadczący o tym, że program musi odbyć się według poprzednich zasad - bylibyśmy bowiem zmuszeni do zapytania się każdego , kto wysłał SMSy na fandom 1D i 5SOSFAM czy zgadza się z taką propozycją obu fandomów i tym samym przekazania środków z SMS jako darowizna dla radia. Na to się nie zgadzamy - z przyczyn podanych wyżej.

Burza w szklance wody

Tymi słowami można opisać zaistniałą sytuację. Grupa kilkudziesięciu osób zbuntowała się przeciwko programowi, gdyż kochają oba zespoły. Cieszymy się, zatem pisząc to do całej tej grupy - na pewno w tej bitwie wygracie . Przypominamy, że w programie sprawdzamy wiedzę  oraz zasięg - na przestrzeni aż 3 godzin, co pozwala realnie zbadać, czy w wyniku zachowania danego fandomu doszło do większego zainteresowania tym fandomem, czy też nie . Taki jest cel drugiej części programu. Program propaguje więc fandomy i ich idoli A NIE SKŁÓCA ICH ! Kłótnie z tego programu zrobiliście sobie Wy sami - jako członkowie grup fandomowych. Taką samą kłótnię robią sobie pseudokibice między klubami piłkarskimi... czy jednak z tego powodu dochodzi od odwoływania meczów ? NIE. Z tego powodu może dojść jednak do ukarania obu fandomów, podobnie jak ma to miejsce w przypadku klubów piłkarskich, czy też krajów (w sytuacji, gdy odbywa się turniej między reprezentacjami kraju) . Taka kara zostanie rozważona, jeśli oba fandomy nie opanują swojego absurdalnego zachowania - fandom zostanie zatem ukrarany za zachowania fanów . Co więcej, jeśli dojdzie do kolejnej edycji Bitwy Fandomów, zasada kar za niedopuszczalne zachowanie fanów danych fandomów zostanie ustanowiona odgórnie i co do tego nie mamy już żadnych wątpliwości - złe zachowanie fanów danego fandomu będzie mogło doprowadzić do dyskwalifikacji fandomu z programu .

A jeśli po prostu oba fandomy nie zaakceptują udziału w programie i wycofają się definitywnie ?

Jeśli wszystkie powyższe argumenty nie przekonają fandomów do udziału w programie, zastosujemy następujące kroki:

- jeśli istnieje inna, istotnie duża grupa fanow danego fandomu, nawiążemy z nią współpracę, zrywając jednocześnie współpracę z dotychczasową grupą fanów danego fandomu z wszystkimi tego konsekwencjami

- jeśli taka grupa nie istnieje lub nie zechce nawiązać współpracy, dojdzie do naboru reprezentacji przez administratorów portalu fandoms.pl . 


Jeśli jednak dojdzie do bojkotu programu w przyszły poniedziałek (np. chamskie zachowanie na czacie, nawoływanie do nie słuchania radia itd.) , dzisiejsza bitwa między Saszanators a Bambinos zostanie uznana za finałową , a program w przyszłym tygodniu nie odbędzie się lub (jeśli dojdzie do awantury w trakcie programu) zostanie przerwany bez rozstrzygnięcia bitwy, a na administratorów obu grup zostaną nałożone kary w związku z nadużyciami, do jakich w takiej sytuacji dojdzie. W takim wypadku jako radio przyczyniliśmy do propagowania obu fandomów oraz ich grup na zasadach, które w zaistniałej sytuacji zostaną przez te fandomy złamane.


Znacznie bardziej dotkliwe dla obu fandomów będą jednak naturalne konsekwencje zaistniałej sytuacji, z których to powodu oba fandomy nie chcą wziąć udziału w programie. Spodziewać się można m.in. negatywnego podejścia do obu fandomów z tytułu aktualnych rywali (Saszanators, Bambinos) jak i obserwatorów całej sytuacji. Jest to bowiem wycofanie się walkowerem z rywalizacji z jedną z nich , co przysporzy obu fandomom niepotrzebnego hejtu, czemu chcemy jednak zapobiec mając na celu dobro obu fandomów .

Nagroda dla zwycięzcy

Przypominamy, że nagrodą dla zwycięzcy będzie oficjalny zlot fandomu podczas Young Stars Festival 2016 . W ramach zlotu planujemy kilka naprawdę miłych niespodzianek dla fanów danego fandomu, które najpewniej naprawdę mile Was zaskoczą - wszystkie zostaną one ujawnione podczas finału, 15 sierpnia . 

Kolejna edycja Bitwy Fandomów?

Dostajemy wiele pytań na temat, czy odbędzie się kolejna edycja Bitwy. Bardzo chcielibyśmy ją zrealizować, jednak sytuacja jaka w tej chwili ma miejsce może skutecznie zablokować taką możliwość i zmusić nas do zakończenia tego formatu programowego.

Czy argumentacja fandomów, które nie chcą wziąć udziału w programie ma sens ?

Czy to burza w szklance wody czy jednak faktyczny powód do przyjęcia rezygnacji obu fandomów z bitwy za tydzień? Jakie będą tego konsekwencje dla fandomów, które się wycofają? Czekamy na Wasze opinie !


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3708 punktów za:

Jakość:20Popularność:3263
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:13
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:350
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,187 pkt
3,263 czytelników Sie 1, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

24 Komentarzy

Syll Nowakowska Użytkownik 942,702 pkt
To tak jakby Lewandowski nie chciał
grać w reprezentacji Polski w meczu z Niemcami, bo grają tam jego koledzy z drużyny, w ktorej gra przecież na codzień... Trochę absurdalnie brzmi, nie? ;)
+18 głosów
+250
Sie 1, 2016
Laura Izabela Bastek Użytkownik 69,539 pkt
Bardzo dobre porownanie ;)
Asia Osłońska Użytkownik 6,947 pkt
I to jak absurdalnie, tu jest dokładnie taka sama sytuacja!
Syll Nowakowska Użytkownik 942,702 pkt
Niestety po wnikliwym przejrzeniu obu grup wyraźnie widac rozłam pomiędzy fanami, wielu z nich nie chce rezygnować z bitwy, wiec cała sytuacja jest absurdalna - administracja jednej konkretnej grupy nie ma prawa decydować o całym fandomie, tym bardziej gdy nawet w Tej jednej grupie nie ma stuprocentowej zgody na wycofanie sie z zabawy...
+12 głosów
Sie 1, 2016
xolkaolkax Użytkownik 7,939 pkt
dokładnie.. gdyby cały fandom chciał zrezygnować byłaby chociaż wygrana walkowerem.. a tak ta sytuacja jest absurdalna..
EWELAAYNA Użytkownik 19,113 pkt
Dla mnie osobiście ta cała drama jest śmieszna. A co najlepsze wcale mnie nie zaskoczyła bo to nic nowego, dramy to coś co im wychodzi najlepiej. Biorąc udział w takiej ZABAWIE muszą przewidzieć niektóre sytuacje. Oba fandomy rywalizują ze sobą na co dzień w głosowaniach takich jak #MTVHottest, #BestArmy i wielu innych. Skoro są tak zżyci to dlaczego nie pokażą tego innym? Nie pokażą, że nie każda bitwa musi się kończyć wyzwiskami, hejtami i gównoburzami? Może się boją, że jednak to nie jest aż tak silna więź i tego nie przetrwa? Kilka set osób (a nawet nie) nie powinno podejmować decyzji za cały fandom. Jestem pewna, że są osoby które chciałyby by ta bitwa się odbyła. A hashtag #1Dand5SOSTogetherForever nie jest dowodem na to, że nie chcą ze sobą rywalizować. Bo nie każda osoba należąca do 5SOSFam jest związana z Directioners i odwrotnie. A kilka set osób to nie cały fandom. Gdybyśmy tak na to patrzyli to wiecie ile bitw by się nie odbyło?

Jeśli ich miejsce zajmą teraz Kwiatonators i Jereminators to będzie to no fair w stosunku do innych fandomów m.in Beliebers które miały wiele komplikacji w bitwie z nimi np. zmieniony hashtag czy zamieszanie z reprezentacją. Poddałyśmy się żadnej dramy nie zrobiłyśmy a i tak dostaliśmy od nich (Directioners, 5SOSFam) fale hejtu. W tym momencie moglibyśmy się kłócić bo fandomy które z nami wygrały w poprzednim etapie teraz sobie rezygnują. Ale na szczęście TAKIE NIE JESTEŚMY Ale nie zmienia to faktu, że nie jest to uczciwe i inne fandomy moga mieć z tym problem.

A skoro twierdzicie, że zlot waszego fandomu na YSF nie będzie miał sensu to po co walczyliście wcześniej? hm?

Moim zdaniem jeśli reprezentacja dla obu fandomów się znajdzie to bitwa powinna się odbyć a jeśli nie to pomimo tego, ze będzie to nie uczciwe do gry powinny wrócić Kwiatonators i Jereminators.

Jeśli kogoś poprzez ten komentarz uraziłam to przepraszam nie miałam takiego zamiaru, ups. Wyraziłam tylko swoje zdanie bo mam do tego prawo a inni nie muszą się ze mną zgadzać.
+10 głosów
Sie 1, 2016
starynowy Użytkownik 545 pkt
Dla mnie największa szkoda z tego względu, że w tym konkursie często bywają problemy, gdyż nie każdy fandom (nie wskazując palcem na nikogo) potrafi godnie przegrać i przyznać komuś rację, a przecież mogło się obyć bez tego! :(
+9 głosów
Sie 1, 2016
Wiktoria Bąk Użytkownik 12,080 pkt
My to zrobiliśmy z honorem!
xolkaolkax Użytkownik 7,939 pkt
Myśle że to jest jedna wielka burza w szklance wody. Przecież tego aby bitwa sie nie odbyła nie chce jednogłośnie CAŁY fandom! Chce tego bardzo mała część fandomu! Myśle że prościej będzie to zrozumieć na takim przykładzie; przeniesmy sie do Euro 2016.. Polska ma grać z Portugalią mecz. Ale niestety jakieś 100 kibiców protestuje.. Robi wszelkie akcje żeby mecz sie nie odbył ponieważ mimo tego że są kibicami Polski bardzo podoba im sie gra Portugali..
Teraz inny przykład
Trwa Euro nagle Lewandowski i Ronaldo robią wszystko żeby mecz ich drużyn przeciwko sobie sie nie odbył a jedynym powodem tego jest to że sie bardzo przyjaźnią. Błagam was.. Czy uważacie że mecz zostałby odwołany ? Nie nie zostałby. Poza boiskiem (tak jak poza audycją) drużyna (jaką jest tez fandom) broni swojego kraju (fandomu) aby pod koniec dostac nagrode na jaka zasluzyli sobie ciezka ale uczciwą pracą. Bo popatrzcie:  Directioners i 5SOS - oba te fandomy zrezygnowałyby i przyjęto by ich rezygnacje i nagle Bambinos i Saszanators tez stwierdzily ze bardzo sie zaprzyjaznily i nie beda walczyc to kto byłby zwyciezca tego programu? Gdyby mecz Polski i Portugali nie odbyl by sie i reszta tez by zrezygnowala (naruszajac przy tym zasady jakie w obu przypadkach byly ustalane od poczatku i kazdy fandom biarac udzial sie na nie zgodzil) to kto bylby mistrzem Euro 2016? Pomyslcie i potem proscie o takie rzeczy :D a poza tym bylo wiele fandomow ktorzy sie lubili a mimo to startowali w tym programie przeciwko sobie i nie zburzylo to ich relacji!

DO DIRECTIONERS I 5SOSFAM: jeżeli podejdziecie do tego programu z dystansem nie kłucąc sie nie obrazając ani wyzywając to wyjdziecie z tej audycji zachowujac ta więź. To tylko program który ma na celu sprawdzić wiedze na temat własnych idoli danego fandomu nie mający na celu zepsuc relacje miedzy fandomami. Jezeli nie bedziecie sie klucic nie zburzy sie wasza relacja ;) jezeli wasza wiez jest silna to przetrwa.. A dzieki takim akcja tracą na tym inne fandomy które chca aby w dalszych latach ten program nadal byl bo im zalezy a przez takie cos niestety nie wiadomo jak to bedzie. Piter stara sie zrobic wszystko najlepiej jak potrafi i mu to wychodzi, mogliscie niestety wczesniej myslec o tym ze moze przyjdzie wam rywalizowac :D
+9 głosów
Sie 1, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,436 pkt
Moje zdanie jest jedno - to zachowanie to zwykła dziecinada. Nie rozumiem dlaczego jedna bitwa, która m być zabawą, miałaby popsuć realcję fandomu? Skoro się tak kochacie, jesteście tak zżyci to w czym jest jakikolwiek problem? W takim razie będziecie się wspierać, a całą atmosfera bitwy będzie cudowna, racja? :) Błagam ludzie, opanujcie się. Moim zdaniem powinieneś wyciągnąć mocne konsekwencje, ja proponowałabym nawet niedopuszczenie do udziału tych fandomów w przyszłej edycji ( czekam na hejt), o ile oczywiście taka się odbędzie. Widać, że grupy partnerskie myślą, ze mogą wszystko, a tak nie jest. - administracja, czy też ' bardziej znane, rozpoznawalne na grupie' osoby, to tylko mały ułamek wszystkich:) Ta sytuacja to niepotrzebna drama i pokazanie na siłę jak to bardzo się jednoczycie, kochacie i nie chcecie ze sobą walczyć:) Znaliście zasady programu od początku, wiedzieliście co was czeka i jak to może wyglądać:) Po prostu absurd:) Mówicie, że inne fanodmy źle się zachowują, nie zasługują na miejsce w programie, a tu takie coś. Nie liczcie na wielki szacunek i wsparcie od rywali, bo niestety - spieprzyliście:) Jeżeli zaczęliście walkę - walczcie do końca:)
+9 głosów
Sie 1, 2016
Bajerka Użytkownik 247 pkt
Dokładnie ;)
Mad Użytkownik 381,097 pkt
Jak dla mnie niepotrzebna afera, zresztą pomyślcie też o Bambinos i Saszanators..
+8 głosów
Sie 1, 2016
Szamejka Użytkownik 38,184 pkt
co one mają do tego?
Mad Użytkownik 381,097 pkt
Chodziło mi bardziej o to, że my nie robimy spin, choć są osoby które należą do tych dwóch fandomów. Piter przytoczył też o bitwie Bambinos vs Misiaki, my nie robiliśmy afery, choć te dwa fandomy są zżyte ;)
kylizzlesel Użytkownik 3,788 pkt
Według mnie oba fandomy zachowują się dziecinnie skoro chcą się wycofać, jest na to już za późno. Naprawdę szkoda że niektóre osoby biorą tą bitwę jak nie wiadomo co ważnego a nie zabawę.
+8 głosów
Sie 1, 2016
Laura Izabela Bastek Użytkownik 69,539 pkt
Rozumiem ze są jak rodzina i nie chcieliby walczyc ze sobą, ale takie jest życie. Wiele bedzie takich sytuacji a to przeciez tylko zabawa  a nie trzecia wojna swiatowa. Wiadomo nie chcieli by  walczyc ze soba czy cos i sie poklocic ale no to tylko zabawa, nie trzeba strzelac fochow.  Jedni szkodują drugim.
+8 głosów
Sie 1, 2016
xolkaolkax Użytkownik 7,939 pkt
dokładnie.. a poza tym nie cały fandom jednogłośnie chce zrezygnować tylko pojedyncze osoby
Jaszczura B) Użytkownik 12,571 pkt
Piter, uważam ze twoja decyzja była słuszna. Sama należę do jednego z tych fandomów i chcę aby ta bitwa się odbyła, na ale wiadomo grupa wie lepiej :")
+7 głosów
Sie 1, 2016
Chachi Użytkownik 8,699 pkt
Tej sytuacji wcale nie rozumiałam, i myślę że nie zrozumiem. Okey, fandomy się przyjaźnią, ale ile razy w życiu każdy z nas musiał rywalizować z kimś, z kim jest bliski? Nie wiem jak inni, ale ja biorę czasami udział w konkursie, w którym biorą udział moi przyjaciele. I potrafimy rywalizować, ale też się wspierać. A potem, jeśli któremuś się uda, razem cieszyć się z sukcesu. Czy nie tak powinna wyglądać przyjaźń?
+7 głosów
Sie 1, 2016
beata_b99 Użytkownik 66,241 pkt
Rozumiem fakt, że fandomy się przyjaźnią i trudno im będzie ze sobą walczyć, no ale takie jest życie. Tak jak w sporcie, muzyce czy jakimkolwiek innej dziedzinie zdarza się, że rywalizują ze sobą i choć nie raz jest im ciężko, to muszą to przeboleć. Zresztą co by było jakbyście nie walczyli ze sobą, ale wygrali swoje półfinałowe bitwy i spotkali się w finale? Też byście protestowali i chcieli odwołać bitwę? Kto by wtedy wygrał cały turniej? To bez sensu. Powinniście wziąć się w garść. Wybrać fandom bliższy waszemu sercu i go wspierać. Trzeba mieć dystans do tego wszystkiego, bo to tylko zabawa. Fandomy są liczne i na pewno nie wszyscy chcą się wycofać, więc tak nie można. Nie można decydować za wszystkich. Jeżeli tak bardzo wam to przeszkadza, to zmieńcie reprezentacje, która nie ma z tym takiego problemu, a wy bądźcie neutralni i nie bądźcie za żadną ze stron. Taki jest program. Ktoś musi wygrać a ktoś przegrać i to jest nieuniknione. Doprowadźmy to do końca, bo już niewiele brakuje :)
+7 głosów
Sie 1, 2016
Ola 2002 Użytkownik 5,372 pkt
Trzeba było pomyśleć zanim się zgłosiliście... Jakbyście teraz walczyli z innymi to potem i tak byłaby możliwość spotkania się w finale... Rozumiem, że nie możecie, a wręcz nie chcecie wybierać na kogo będzie "głosować", ale bez przesady. Bez sensu się TERAZ wycofywać. Już dużo osiągnęliście. Zachowujecie się jak małe dzieci -,- Ogarnijcie się i zdecydujecie, na którym idolu zależy wam bardziej. Może to jest trudna decyzja, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. To jest taki etap, na którym musicie już wybrać. Wybierzcie fandom, który jest wam "bliższy"i poprowadźcie go do zwycięstwa ;) Podobnie czuło się wiele Ananasów i V-lovers, nie robiliśmy jednak spin tylko pomyśleliśmy "Niech wygra lepszy :)" i uczciwie rywalizowaliśmy. Przecież w bitwach fandomów nie chodzi o to, żeby grać z zasadą "Po trupach do celu". Chodzi tutaj o uczciwą walkę i dobrą zabawę ;)
+5 głosów
Sie 1, 2016
ala_2002 Użytkownik 21 pkt
Ja osobiście nie wezmę udziału w tej bitwie i chce tylko powiedzieć, że ten post wywołał duże wzburzenie w naszych fandomach :)
+5 głosów
Sie 1, 2016
kamilaKwiatonator Użytkownik 1,761 pkt
powiem tak ... fani BAM czy tam 5SOSFAM też mieli nie zbyt fajne starcie z Kwiatonators i oni byli prowokantami a zrzucane było to na Kwiatonators. Rozumiem że są to emocje pod czas bitew itp ale nie rozumiem po co są te kłótnie...?? Też bym chciała żeby Kwiatonators wrócili ale się nie da no to już nie nasza wina. Po prostu musimy się pogodzić z tym że inny fandom od nas w tym przypadku 5SOSFAM byli  lepsi. Pora się pogodzić. Może uda nam się w następnej edycji tej bitwy. Nie potrzebne są te wszystkie kłótnie , łamanie zasad , próba zmieniana na siłę wyników. To nic nie da zrozumcie to w końcu. Rozumiem że chcecie wygrać ( 5SOSFAM ) ale takim zachowaniem nic nie wskuracie, Zastanówcie się co robicie. W końcu jak jakiś fandom przegnie to bitwy zostaną zlikwidowane całkiem i tak się skończy ten cały finał.
+4 głosów
Sie 1, 2016
Bajkowa_ Użytkownik 15 pkt
5SOSFAM i Directioners przestańmy robić dramy!
Po co nam to?
Skoro jesteśmy jedną, wielką rodziną to powinniśmy się wpierać tak?
Nie rozumiem waszego podejścia..
Bitwa powinna się odbyć, bez względu na to kto wygra.
Wygrają 5SOSFAM- Directioners będą się cieszyć
Wygrają Directioners- 5SOSFAM będą się cieszyć
NIE RÓBCIE DRAM TAK GDZIE ICH NIE POWINNO BYĆ.
Szkodzicie tylko swoim fandomom ;-;
+4 głosów
Sie 1, 2016
Tessiaak Użytkownik 48,466 pkt
5SOSFam i Directioners złożyły wniosek o wycofanie z bitwy fandomów świadome tego, że może być on nie przyjęty, jak się okazało niestety zostało to źle zrozumiane i naprawdę jest mi przykro, że w kierunku tych dwóch fandomów lecą hejty :)
+4 głosów
Sie 1, 2016
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Witaj miła. Jesteś jedyną  osobą ,którą tu znam. Widzę,że i bez WS były dramy. haha Chyba nie jest poważne składać wniosek licząc ,że nie zostanie on przyjęty. A oburzenie niektórych w sprawie wykluczenia OUAT z gry wydaje mi się dziwne gdy czytam słowa Piotra  "złe zachowanie fanów danego fandomu będzie mogło doprowadzić do dyskwalifikacji fandomu z programu ."
Alicja Maszko Użytkownik 129 pkt
Nie rozumiem. Jeżeli nie chcemy walczyć ze sobą, to nie będziemy. Grupy zrezygnowały, bo prowadzący pokazują, że fandom, który wygrywa jest "lepszy". Directioners i 5sosfam zrezygnowały, czy to źle? To tylko zabawa, w której udział jest dobrowolny. Ci co chcą walczyć, niech walczą, a Ci co nie - to nie. Trzymamy się razem, bo czujemy się jak rodzina, ponieważ nasi idole są też zżyci.
+4 głosów
Sie 1, 2016
Alicja Maszko Użytkownik 129 pkt
Poza tym "które w wyniku programu się zaprzyjaźniły"? Przepraszam bardzo, ale nasze fandomy przyjaźnią się od pierwszej wspólnej trasy, od dobrych 4 lat.
DirectionerForever97 Użytkownik 109,148 pkt
Święta racja @Verskia ♥
xnessyxx Użytkownik 24 pkt
Nie rozumiem całej tej kłótni... Nie chcesz "walczyć" nie wchodź na RYS kiedy trwa bitwa fandomów i daj nacieszyć się rywalizacją innym. Proste i logiczne, pozdrawiam
+3 głosów
Sie 1, 2016
SharpeeE Użytkownik 4 pkt
Drogi pani Piotrze chciałabym zwrôcić uwagę na kilka błędów.

Po 1. I najważniejsze 5SOSFam i Dirictioners zaprzyjaźniły się kiedy to zespół 5Second of Summer w 2013 roku pojechał jako support One Direction w tradie"Take me Home Tour).

2. Nie raz zdarza się tak, że ludzie wycofują się z czegoś i powinny mieć do tego pełne prawo, tak jak to było z panem z Mam Talent, (ten taki ziomek co w połowie był pomalowany za kobiete a w połowie za mężczyzne i prezentował jakiś tam teatrzyk). Także uważam, że decyzja o odejściu z bitwy powinna zostać przyjęta, bo i tak Pan nikogo nie zmusi.

Z wyrazami szacunku.
Amen.
+3 głosów
Sie 2, 2016
Wiktoria :) Użytkownik 2,639 pkt
Myślę, że można zrobić ankiety w fandomach czy chcą brać udział. Moim zdaniem powinni wziąć udział, ale po przyjacielsku bez kłótni i wrogiej rywalizacji. Wystarczy, że oba fandomy będą się starać tak jak potrafią i spokojnie przyjmą werdykt. Jak dla mnie sami administratorzy grupy nie powinni decydować o całym fandomie, bo przecież fandom to kilka tysięcy osób, a może nawet więcej. Nie wiem co Directioners i 5SOSFam postanowią, ale postaram zjawić się na bitwie, jeśli się odbędzie. ;) Mam nadzieję, że ta sprawa zostanie pomyślnie zakończona.
+3 głosów
Sie 2, 2016
Żałobnicy Istnieją Użytkownik 11 pkt
Fakt, w ankiecie zagłosowało kilkaset z kilku tysięcy osób, ale równie dobrze za argument możemy podać to, że te kilka tysięcy nie wpakowało nas do bitwy, a zaledwie jakaś grupa.
A większość z komentujących chyba nie widziała jakie powstają spiny podczas bitew, a oczywiście problem jest do nas. "Nie traktujecie tego jak zabawę, tylko prawdziwą walkę" Serio? Nie tylko nasze fandomy biorą bitwę fandomów bardziej poważnie. A poza tym, nie wszyscy są fanami obydwu zespołów. Ja np. jestem tylko 5SOSfam, ale za to bardzo lubię Directioners. Czy to znaczy, że chcę brać udział w bitwie? Nie. I mnie się nikt nie pytał, jako jedną z 5SOSfam czy w ogóle brałabym udział. Zarówno w tym jak i tamtym fandomie nie wszyscy byli o to pytani, jeśli ktoś w ogóle był...
Skoro należy się obydwu fandomom dyskwalifikacja i zgłosiły wycofanie to nie widzę problemu. A poza tym, jaka manipulacja wynikami? One Direction jest dla nas jak ojciec, bo dzięki nim zrobiło się głośniej o 5sos. Walczylibyście z własnym tatą i rodzeństwem (Directioners)? Albo, w przypadku 1D, swoimi dziećmi i rodzeństwem?
+3 głosów
Sie 2, 2016
Cimcirimci Użytkownik 754 pkt
Mimo, że sama należę do 5sosfam i wspieram naszą przyjażń z Directioners, rezygnacja wydaje mi się głupim pomysłem. Mimo wszystko zdecydowaliśmy się przecież wziąć na samym początku udział, więc nie powinniśmy rezygnować w trakcie! :)
Naprawdę kocham nasz fandom, jednak tym razem mogliśmy nie wywoływać kolejnej burzy :)
Teraz powinniśmy skupić się na wygraniu tej bitwy i wyjściu ze wszystkiego z twarzą! :)
+3 głosów
Sie 3, 2016
Cimcirimci Użytkownik 754 pkt
Owszem, nie przeszkadzałoby mi odwołanie bitwy, bo należę do jednego z "połączonych" fandomów, a z drugim jestem mocno związana.
Nie rozumiem jednak pewnej rzeczy - skoro Piter powiedział, że bitwa będzie,to po co dalej to roztrząsać i robić jeszcze większą dramę?
Mega się wkurzyłam, kiedy czytałam hejt na Pitera lub na inne osoby ogólnie z grupy Jupiterek. Bitwa fandomów to ma być ZABAWA, a wyszła z tego jakaś chora rywalizacja, w której źle traktuje się innych. Będąc na Woodstocku nauczyłam się, że w muzyce najważniejsza jest PRZYJAŹŃ, POMOC, MIŁOŚĆ, więc co z tego, że dwa fandomy się przyjaźnią, skoro kilka innych jest skłóconych. Głupio w ogóle, że hejt leci na Pitera, bo przecież gdyby nie on, to prawdopodobnie nie byłoby tej bitwy.
Najważniejsze jest to, żeby się w tym wszystkim szanować.  
I pomińmy już fakt, że o odejściu z bitwy nie zadecydował cały fandom, tylko grupa osób.
Jak dla mnie wynikła z tego jakaś chora sytuacja, która logiki i sensu została pozbawiona już na samym początku przy kilku pierwszych komentarzach.
Także (jeśli mogę) przepraszam w imieniu Directioners i 5SOSfam, które kogoś obraziły.
No i co nam pozostało? Dobrze się bawić na bitwie i wspierać się nawzajem :)
+3 głosów
Sie 4, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
143 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 142 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 3857 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  127 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  57 osób
 8. Shawn Mendes Army
  39 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  339347 punktów
 2. Bartek Lovers
  37913 punktów
 3. Supiwerki
  37094 punktów
 4. The 100
  33078 punktów
 5. SikorskiSquad
  27862 punktów
 6. Young Stars Festival
  27128 punktów
 7. SERIALE
  18947 punktów
 8. Life Is Strange
  17244 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17090 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14858 punktów
 11. GRY
  14845 punktów
 12. Famous In Love
  13757 punktów
 13. Once Upon A Time
  12939 punktów
 14. Domisiaki
  12673 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12641 punktów
 16. Arturonators
  12484 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  11995 punktów
 18. Bambinos
  11625 punktów
 19. YOUNG STARS
  11125 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10315 punktów
 21. Remonators
  9416 punktów
 22. Eurowizja
  9359 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4928 punktów
 25. Detroit
  4885 punktów
 26. Dua Lipa
  4861 punktów
 27. MUZYKA
  4761 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4417 punktów
 30. Forza
  4211 punktów
 31. Progress Armia
  4197 punktów
 32. The Originals
  4081 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3721 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3623 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3477 punktów
 36. Stranger Things
  2948 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. American Horror Story
  2461 punktów
 39. God Of War
  2433 punktów
 40. Young Stars News
  2254 punktów
 41. Sport
  2189 punktów
 42. FILMY
  2075 punktów
 43. Puthinators
  1893 punktów
 44. Przygodowe
  1080 punktów
 45. Tomb Raider
  784 punktów
 46. Playstation VR
  663 punktów
 47. FPS
  603 punktów
 48. Team Rieger
  544 punktów
 49. Uncharted
  474 punktów
 50. PC
  473 punktów
 51. Kluseczki Olgi
  404 punktów
 52. MMers
  295 punktów
 53. Arianators
  278 punktów
 54. Sony Playstation
  274 punktów
 55. Soy Luna
  184 punktów
 56. YOUTUBE
  174 punktów
 57. R5Family
  167 punktów
 58. LUDZIE
  160 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 60. Directioners
  122 punktów
 61. The Good Place
  91 punktów
 62. Donaty Agaty
  76 punktów
 63. 5SOSFam
  71 punktów
 64. Beautilles
  66 punktów
 65. Selenators
  59 punktów
 66. Strzelanki
  50 punktów
 67. Podróże
  49 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  32 punktów
 1. Potterheads
  171 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4237 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3698 punktów
 4. YOUNG STARS
  2680 punktów
 5. Riverdale
  1686 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  834 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post