+8 głosów
(postid: 244282) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Kilka dni temu, w pierwszym ćwierćfinale, zaprezentowana została połowa uczestników, którzy zmagają się w walce o popularność i zaistnienie na scenie muzycznej jako nowe odkrycie marki Young Stars. Dziś mieliśmy okazję usłyszeć druga grupę - kolejne osiem utalentowanych młodych osób walczących o swoją szansę. Tak jak poprzednio, tylko cztery z nich będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności w przyszłym tygodniu podczas programu na żywo w poznańskim studio. Decydujące w tej kwestii będą głosy SMSowe, które można wysyłać do jutra wieczora. Wszyscy uczestnicy zostali dziś rzuceni na głęboką wodę i musieli poradzić sobie z dziesięcioma pytaniami, które sama specjalnie dla nich ułożyłam, a na które odpowiedzi musiały być spontaniczne i intuicyjne - nie było czasu na zastanowienie i stworzenie sobie przemyślanego wizerunku wśród Słuchaczy. Komu się udało i jak wypadli poszczególni uczestnicy? Zobaczcie sami! ;))

Sandra Rugała (FANTA1 na 7368)


Jedna z najbardziej uzdolnionych wokalnie uczestniczek. W ostatnim czasie zasłynęła fenomenalnym nagraniem polskiej wersji utworu Stone Cold. Krótko o sobie?Wariatka, kocha jedzenie, romantyczka. Grubas mentalny ;) Za 5 lat chciałaby być z zespołem na scenie, a jeśli się nie uda, to będzie uczyć w szkole podstawowej języka polskiego. Chce robić muzykę romantyczną, ale z pazurem. Album nazwałaby... swoim imieniem ;) Nie przekonuje nikogo do siebie, bo uważa, że to jej muzyka, nie słowa, ma przekonywać odbiorców do głosowania na nią ;)


Grupa na FB to Rogi Sandery

Ola Wasielewska (FANTA2 na 7368)

Druga uczestniczka dzisiejszych eliminacji jest laureatką Dzikiej Karty i posiadaczką świetnej barwy głosu. Bardzo dobrze wypada w zagranicznych i żywiołowych utworach. W trzech słowach opisała siebie jako energiczną, wrażliwą i spontaniczną. Za 5 lat widzi siebie jako dietetyka w Poznaniu, który śpiew traktuje jako coś dodatkowego. A gdyby nie śpiewała? Pracowałaby w... kryminalistyce. Ma głowę pełną pomysłów i lubi pomagać innym biorąc udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Nie chce ograniczać się do jednego gatunku - pop, rock, electro i muzyka alternatywna to gatunki, które wymieniła. Jej debiutancki album nosiłby tytuł Still Not Enough, bo jest to także tytuł jej pierwszej autorskiej piosenki. Najodważniejsza rzecz jaką w życiu zrobiła to... nieodebranie telefonu z radiowego studia za pierwszym razem ;) Uważa, że trudno byłoby napisać o niej utwór, bo trudno ją poznać.


Nie posiada swojej grupy na Facebooku.

Ania Poszelużna (FANTA3 na 7368)


Kolejna uczestniczka w przyszłości chciałaby tworzyć muzykę komercyjną, dla młodych ludzi, choć nie tylko - rnb, soul i pop to gatunki, które wymieniła ;) Opisała siebie jako zakręconą i ambitną optymistkę. Za 5 lat widzi siebie na scenie muzycznej, marzy żeby zajmować się muzyką, bo uważa, że najpiękniejsze jest połączenie pasji z pracą. Jeśli sama nie mogłaby śpiewać, to pisałaby utwory dla innych i prowadziła zajęcia wokalne. Swój debiutancki album nazwałaby `Cała ja` lub `Z głębi`, bo płyta ma wypłynąć z głębi jej i opisywać... całą ją ;) Najodwazniejsza rzecz w jej życiu to podjęcie pracy jako nauczyciel matematyki. Piosenka o Niej, zdaniem jej siostry powinna mieć tytuł `Ciężko ze mną wytrzymać`, a wg niej samej  `Marzycielka` ;)


Grupa na FB to Poszelusie Ani

Alex Pulda (FANTA4 na 7368)

Jedyny chłopak w ćwierćfinałach. Nasz rodzynek określił samego siebie jako skromnego, pedantycznego i ciągle dażącego do celu. Za 5 lat widzi siebie... na studiach aktorskich w Krakowie! Jak nie trudno się domyśleć, jeśli nie będzie śpiewał, chciałby być aktorem ;) `Zostań jeśli kochasz` - to tytuł jaki nosiłby jego debiutancki album. Pierwsze wspomnienie związane z muzyką? Utwór`Love The Way You Lie` Eminema i Rihanny ;) Do Radia Young Stars trafił dzięki... Sylwii Lipce, a najodważniejsza rzecz jaką w życiu dotychczas zrobił, to wybór liceum o profilu matematyczno-fizycznym. 


Grupa na FB to Alex_Pulda

Weronika Juszczak (FANTA5 na 7368)

Uczestniczka z 30 000 subskrybcji na YouTube. Zauważona już przez samego Remika, który udostępnił na swojej grupie, Remonators, jej cover. Otwarta, uczuciowa, pozytywna - takimi trzema słowami sama się określa. Za 5 lat widzi siebie zdecydowanie na scenie, ale jeśli nie śpiew, to... matematyka ;) W przyszłości chciałaby nagrywać POP, a jej debiutancki album nosiłby tytuł `Przeznaczeni`. Najodważniejsza rzecz, jaką zrobiła w życiu, to rozpoczęcie nagrywania filmików w portalu YouTube. A jeśli ktoś miałby napisać utwór o niej? wtedy nazywałby się `Wariatka` ;)Grupa na FB to Supiwerki

Weronika Dębińska (FANTA6 na 7368)


Kolejna uczestniczka bez zająknięcia określiła siebie jako optymistyczną, szaloną i towarzyską. Za 5 lat chciałaby być na scenie, a jeśli nie muzycznej, to jako aktorka. Chciałaby zagrać w musicalu. `Pryzmat optymizmu` to tytuł, jak nadałaby swojej debiutanckiej płycie. Do najodważniejszych rzeczy jakie zrobiła w życiu zalicza obejrzenie filmu Obecność, czego żałuje, ponieważ bardzo nie lubi horrorów. Kocha za to występować na scenie i zawsze daje z siebie wszystko, a występ na Young Stars Festival byłby spełnieniem jej marzeń ;)

Ola Czarzasta (FANTA7 na 7368)<br><img src="<img src="https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/11892197_835798309850980_8415687136128589335_n.jpg" />

Śpiewająco określiła siebie jako energiczną, spontaniczną i wrażliwą. Za 5 lat chciałaby być... na scenie. Głównie chciałaby występować w teatrze, w musicalach, ale jeśli udałoby jej się zostać piosenkarką, to też byłaby szczęśliwa. A jeśli nie, to chciałaby być weterynarzem. Swój debiutancki album nazwałaby `Wszystko o mnie`. O RYS i wytwórni MyMusic dowiedziała się dzięki znajomości z Olgą Przybysz. Pójście na wakacjach do namiotu Must Be The Music i zaśpiewanie było najodważniejszą rzeczą jaką zrobiła. `Super Girl` - tak brzmiałby tytuł piosenki o niej, bo miała bardzo intensywny rok, ale ze wszystkim dała sobie radę ;)


Grupa na FB to Czarzaścianki Oli

Magda Kotowska (FANTA8 na 7368)

Najmłodsza uczestniczka dzisiejszego odcinka - ma zaledwie 13 lat. Stała słuchaczka Radia Young Stars i moderatorka czatu. Może się pochwalić dużym wsparciem wśród innych słuchaczy, co jest jej niewątpliwą przewagą. Optymistyczna, podążająca za marzeniami i szalona. Za 5 lat widzi siebie... w maturalnej klasie ;) Jeśli nie śpiew, to chciałaby być psychologiem. `Podążaj ścieżką marzeń` to tytuł, jaki nadałaby swojemu albumowi. Muzyka jaka chciałaby tworzyć? POP wpadający w muzykę alternatywną z elementami rocka!


Grupa na FB to Kotełki Magdy

Wynik końcowy

Poziom dzisiejszego odcinka był niezwykle wyrównany. Decyzyjne będą głosy SMSowe. Powyższa tabelka prezentuje wyniki dzisiejszego głosowania w zakładce `Teraz Gramy` podczas prezentacji wykonań uczestniczek zarejestrowanych podczas poprzednich odcinków. Nie jest to jednak jeszcze koniec - na wyniki finalne musimy niestety poczekać do jutra, do godziny 21.00, kiedy to zakończy się oficjalnie głosowanie SMSowe i dowiemy się, jakie cztery dziewczyny z dzisiejszej ósemki usłyszymy na żywo w przyszły piątek!


a Wy, kogo dziś wspieraliście?


Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
Ania Poszelużna
Alex Pulda
Weronika Juszczak
Ola Wasielewska
Weronika Dębińska
Ola Czarzasta
Magda Kotowska
Sandra Rugała

OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1432 punktów za:

Jakość:20Popularność:1312
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:8
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:60
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Kategoria dla utalentowanych wokalnie ludzi, którzy chcą się pokazać
Syll Nowakowska Użytkownik 947,593 pkt
1,312 czytelników Sie 5, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

Koteł Użytkownik 3,018 pkt
Jejku, nadal nie wierzę w wyniki! Liczę bardzo na głosy i dziekuje za tyle wsparcia <3
+4 głosów
Sie 5, 2016
Jaszczura B) Użytkownik 12,589 pkt
<3
Cimcirimci Użytkownik 754 pkt
Jestem tak okropnie dumna z Magdy <3
Trzęsłam się całą audycję trzymając kciuki, pisząc na radiu i jeszcze od czasu do czasu rozmawiając z Kotełem. Fakt - ma wsparcie ludzi z radia, ale ma też ogromny talent i marzenia, a waśnie to doceniamy, nie znajomość.
 Wierzę, że może je spełnić, mimo tak młodego wieku <3
Powodzenia wszystkim uczestnikom :) i trzymam kciuki Kocie <3
+4 głosów
Sie 5, 2016
weronikajuszczak Użytkownik 26 pkt
To był odcinek, gdzie poprzeczka wylądowała baaaaaardzo wysoko! Dziękuję za wszystkie głosy tak czy inaczej <3
+3 głosów
Sie 5, 2016
Jagoda Sawka Użytkownik 69,344 pkt
Byłam za Sandrą. Muszę przyznać, że poziom jest teraz na bardzo wysokim poziomie i żeby przejść dalej trzeba zaskoczyć!
+3 głosów
Sie 6, 2016
agatagladysz Użytkownik 4,270 pkt
W tym odcinku była na prawdę zacięta walka! Moja faworytka jest Weronika, która swoja droga poznałam na LIVEach FFYS haha. Mam nadzieje, ze uda jej sie przejść do półfinału. Wspieram ja całym sercem, mimo ze po czesci jest moja rywalka :D <3
+2 głosów
Sie 5, 2016
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Niestety nie miałam okazji słuchać i oglądać tego ćwierćfinału, ale patrząc po nazwiskach i ich coverach czy, w przypadku niektórych, już własnych piosenek, uważam, że był to trudniejszy ćwierćfinał od pierwszego, gdyż znajdują się w nim naprawdę mocne głosy i wszyscy zasługują na półfinał, ale miejsca niestety są ograniczone.
+2 głosów
Sie 10, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
168 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 168 Gości
Dziś posty czytano : 14958 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post