+11 głosów
(postid: 252603) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Kochani! W moim pierwszym poście chciałam przedstawić Wam piosenki Jeremiego, które za każdym razem sprawiają, że kręci mi się łza w oku i myślę, że nie tylko dla mnie..... Są piękne i po prostu dogłębnie wzruszające. 
Nie od dziś wiadomo, że Jeremi najczęściej opisuje w nich swoje uczucia, przemyślenia a właśnie to sprawia, że są nam - Jego fanom tak bliskie, dzięki nim poznajemy Go jeszcze lepiej. 

1. Trzeba żyć

Ta piosenka nie mogła znaleźć się na innym miejscu niż pierwsze. Za każdym razem zanim Jeremi zacznie ją śpiewać mówi o swoim złamanym sercu, o tym jak ciężko to przeszedł i nie mam pojęcia jak jest z Wami, ale ja przy niej czuję największą bliskość z Nim. To cudowne, że podzielił się ze swoimi fanami uczuciami związanymi ze swoją przeszłością w tak piękny sposób. Trzeba żyć to utwór, który sprawia, że na koncertach wyjmujemy telefony, włączamy latarki i słuchamy w ciszy albo wspieramy Jeremiego śpiewem często ocierając ukradkiem łzy. Bez zbędnych komentarzy, pisków czy wrzasków. Z ogromem szacunku. Dlaczego? Dlatego, że Jeremi wkłada w to bardzo dużo uczuć i widok Idola śpiewającego tak smutno "Wbijam nóż w serce swe i krwawię łzami" sprawia, że mamy ochotę wesprzeć Go w każdy możliwy sposób. 


2. Drabina życia

Znowu coś przepełnione mnóstwem uczuć. Każdy z nas ma w swoim życiu momenty, które sprawiają, że czujemy się okropnie, smutno i do niczego. "Drabina życia" to piosenka przez którą Jeremi zdaje się Nam mówić "Hej! Wiem co czujesz. Przeszedłem przez to." Myślę, że ten utwór opisuje bardzo często uczucia bardzo dużej części z Nas co sprawia, że tak bardzo mi się podoba i mnie wzrusza, to jak niewidzialna więź łącząca Nas z naszym Idolem, który przez tą piosenkę próbuje Nam przekazać, że doskonale Nas rozumie i nie wiem jak lepiej udowodnić, że słowa "Sił ciągle brak, Ciebie nie ma, zwątpiłaś. Raniąc tak mocno zamknęłaś drzwi."  są na prawdę wzruszające. 

3. Doskonale

To chyba najwolniejsza piosenka na debiutanckiej płycie Jeremiego "Otwórz się na świat". Jest piękna, bo opowiada o tym, z czym zmierza się każdy z nas. O przeciwnościach losu, trudnościach które spotykamy na swojej drodze oraz o naszych lękach i wahaniach. Kolejny utwór przez który Jeremi mówi "Rozumiem Cię." Tyle mam tutaj do powiedzenia, bo do słów Gorzej z każdym dniem, wciąż zapadam się w otchłań myśli co się stanie gdy...." nic więcej dodawać nie trzeba. 

4. Dla Ciebie

Może zaskoczę tym część z Was, bo piosenka jest szybka i skoczna a wzruszające utwory kojarzą się ze smutnym tekstem i wolną melodią, ale tak, ta piosenka mnie wzrusza. Dlaczego? Dlatego, że została napisana zarówno dla fanów jak i hejterów, których na drodze spotyka każda znana osoba. Przez tą piosenką Jeremi przekazuje jak ważny jest dla Niego kontakt z Nami, jak bardzo zależy Mu na  tym żeby zawsze być prawdziwym i żeby przekazać Nam najlepszą cząstkę siebie. Przekazuje jednak też to, że zawsze chce być sobą - zwykłym człowiekiem a nie cyborgiem i robotem świata internetu. Tak właśnie interpretuję słowa "W jednym przypadku to wszystko może zmienić sens, gdy czuję, że całe moje życie dla Ciebie jest"

5. Najważniejsza

Ostatnim utworem na mojej liście jest właśnie "Najważniejsza". Czy Mama syna piosenkarza, która sama jest ściśle związana ze światem muzyki może wyobrazić sobie piękniejszą formę podziękowania za wszystko? Ogromnie wzrusza mnie to, że rodzina jest dla Jeremiego tak ważna. Że odgrywa w Jego życiu tak ważną rolę a On na każdym kroku to podkreśla. Jest przekochanym bratem, przewspaniałym synem i w przecudowny sposób podziękował Mamie za wszystko, zaczynając od tego, że Go urodziła. "Gdy zostałem sam, wtedy zrozumiałem, że mam w głębi siebie najpiękniejszą cząstkę Ciebie..." - Nigdy nic nie będzie w stanie powstrzymać moich łez wzruszenia, gdy słyszę te słowa wdzięczności.

I jak? Zgadzacie się ze mną? A może dodalibyście coś od siebie, coś innego? 


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 501 punktów za:

Jakość:20Popularność:263
Wsparcie:43Ocena i wartość ocen:11
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:120
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Hanna Użytkownik 656 pkt
263 czytelników Mar 15, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

12 Komentarzy

madzix99J_0421 Użytkownik 143,021 pkt
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. W dzisiejszym świecie wielu artystów śpiewa po prostu aby zaśpiewać. Natomiast Jeremi robi to w taki sposób, że pojawia się masa emocji, wkłada w to całe swoje serduszko. Uwielbiam każdą z jego piosenek, lecz szczególnie chce wyróżnić utwór Trzeba żyć (widnieje w niej ogromny przekaz). Dzięki Dżeremimu moje życie zmieniło się na lepsze, zaczęłam walczyć o swoje, jego muzyka pomogła mi przetrwać najgorsze momenty za co będę mu wdzięczna do końca życia. Zawsze w moim sercu będzie ta cząstka przeznaczona właśnie dla mojego jedynego idola. Kochany wiem, że tego nie czytasz... ale bardzo Ci za wszystko dziękuję <3
+2 głosów
 
Najlepszy
Lip 12, 2017
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Pięknie opisałaś każdą z piosenek i idealnie dobrałaś zestawienie. Trzeba żyć to piosenka tak prawdziwa, przepełniona prawdziwymi uczuciami, że każdy kto ma wrażliwe serce, nie przejdzie koło niej obojętnie. Płaczę za każdym razem jak ją słyszę, a kiedy usłyszałam ją na żywo i jak Jeremi ją zapowiedział, to moje serce pękło. Myślę, że piosenki Sikorskich są wyciskaczami łez, głównie dlatego, że są szczere i dotyczą problemów, z którymi każdy z nas się zmaga. Są nam z tego powodu naprawdę bliskie i dla nas ważne. Utwór "Najważniejsza" to rzeczywiście najpiękniejsze podziękowanie, jakie tylko można sobie wyobrazić. Mama Sikorskich musi być i na pewno jest z nich niesamowicie dumna. Co do pozostałych twoich wyborów, również się z nimi zgadzam. Drabina życia opisuje moje obecne życie i tylko dzięki niej codziennie rano mam siłę, by wstać i zmierzyć się ze wszystkimi problemami. Dzięki takim piosenkom czuję obecność mojego idola, tak jakby siedział obok mnie i mnie pocieszał, obiecując wsparcie. To naprawdę niesamowite uczucie <3
+12 głosów
Mar 17, 2017
NikolaTinista Użytkownik 401 pkt
Piosenki Jeremiego są genialne takie pełne miłości..<3
+10 głosów
Cze 30, 2017
V-lovers1 Użytkownik 39,773 pkt
Uwielbiam wszystkie piosenki z najnowszej płyty Sikorskich. Są niezwykle dogłębne i dotyczą każdego z nas. Zawsze się wzruszam, kiedy ich słucham :'(. Piękny opis i zestawienie każdej z nich <3
+9 głosów
Mar 29, 2017
Sumienie Użytkownik 644,006 pkt
znam wszysktie piosenki i bardzo je lubie
+8 głosów
Cze 30, 2017
DirectionerForever97 Użytkownik 109,658 pkt
Jejku znam te piosenki i zgadzam się że one wzruszają ♥
+8 głosów
Cze 30, 2017
Paulina Korejke 3 Fan 654,334 pkt
pięknie napisałaś <3
+8 głosów
Cze 30, 2017
Madzialenka Użytkownik 10 pkt
Ja wzruszam się tylko przy piosence "Trzeba żyć". ❤❤
+7 głosów
Lip 1, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 338,566 pkt
Zgadzam się z tobą :D
+7 głosów
Lip 1, 2017
pasquarelli Użytkownik 240,768 pkt
nie znalałam żadnej aż do tej pory, ale teraz muszę ci przyznac rację- Naprawdę można się rozkleić
+4 głosów
Lip 2, 2017
x_nata_x Użytkownik 467 pkt
Jeju świetny post! Uwielbiam piosenki Jeremiego ma śliczny głos, jego teksty są bardzo prawdziwe widać, że pisze je sam co jest bardzo dużym plusem, bo niestety w tych czasach wielu artystom teksty i muzyke pisze ktoś inny.
+2 głosów
Lip 7, 2017
Kinga Piotrowska 1 Fan 42,716 pkt
Zdecydowanie się zgadzam!
+1 głos
Lip 16, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
191 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 191 Gości
Dziś posty czytano : 15437 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post