+10 głosów
(postid: 252869) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

To był absolutnie rekordowy program w historii naszej akcji. Takich emocji nie było nigdy ! 

Ćwierć miliona osób zaangażowanych w program

Takie liczby mówią same za siebie - w naszą akcję, którą przeprowadziliśmy ze sponsorem drugiej edycji Bitwy - marką Genesis - zaangażowała się zawrotna ilość osób, której nie spodziewaliśmy się w najśmielszych snach ! Półfinałowe bitwy angażowały 90 tysięcy osób, tu spodziewaliśmy się ok. 100 tysięcy. Te liczby jednak nas zszokowały i nie pozostaje nam nic innego jak bardzo podziękować za wielkie zaangażowanie i zaufanie jakim obdarzyliście nasz program ! Ćwierć miliona - ponad 260 tysięcy osób - do takiej grupy dotarliśmy z postem odnośnie głosowania na Fandomy. Jeszcze bardziej szokuje jednak druga liczba - ponad 75 tysięcy osób z tej grupy zareagowało - pisząc komentarz, udostępniając post czy po prostu klikając odpowiednią reakcję.


Zaznaczamy, że post nie był sponsorowany - w/w rezultaty program uzyskał bez jakiejkolwiek płatnej promocji. Nie wiemy co napisać. Jesteśmy w szoku i do tej pory nie możemy wyjśc z podziwu patrząc na to, co osiągnęliście :)

Bitwa bez spin. Rywalizacja na całego .

Ta Bitwa odbyła się bez jakichkolwiek spięć między fandomami. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby poziom trudności pytań itd. były na możliwie zbliżonym poziomie - wiedzieliśmy jak bardzo angażujecie się w program i jak bardzo jesteście czuli na ew. różnice w skomplikowaniu zadań dla poszczególnych fandomów. Udało się. Wszystkie fandomy bawiły się znakomicie - nie brakowało zabawy, radości, i przede wszystkiej ogromnej ilości emocji. Do samego końca program mógł rozstrzygnąc się różnie - ostateczne starcie, w ktorym udział wzięli Kwiatonators i Bambinos przypieczętowało jednak zwycięstwo tych piewszych. Mówiąc wprost, byli rewelacyjnie przygotowani - zarówno pod względem wiedzy jak i zgrania do piątkowego finału.

Wszystkie fandomy stanęły na wysokości zadania

Tak naprawde wszystkie fandomy finałowe mogą być z siebie dumne. Mmers jako najmniejszy fandom zupełnie otwarcie i bezpardonowo rywalizował z wielkimi Directioners . Ci natomiast totalnie rozgromili na twitterze zgodnie z przewidywaniami, osiągając pierwsze miejsce w polskich trendach z hashtagiem #1DOnRYS . A Bambinos i Kwiatonators ? Przeszli samych siebie. Zawrotne 15 tys. reakcji Bambinos i 29 tys. reakcji Kwiatonators totalnie rozwaliło system. To była absolutnie bitwa wszechczasów... choć z początku takiej batalii nic nie zapowiadało .

Dawid Kwiatkowski wsparł zwycięzców akcji

Zainteresowanie programem było tak duże, że nie umknęło uwadze nawet bezpośredniego Idola fandomu Kwiatonators . Ci dostali niesamowitego wiatru w żagle, gdy sam Dawid Kwiatkowski wprost wsparł ich na m.in. twitterze i bezpośrednio w fandomie - zamkniętej, tajnej grupie oficjalnej Kwiatonators. Czy to dzięki Niemu wygrali?

Pełna tabela wyników Finału

Zdecydowanie nie. Ostateczne wyniki pokazały jasno, że zwycięzca tego programu jest bezwzględny , choć oczywiście wszystkie fandomy radziły sobie świetnie. Najbardziej równą walkę usiłowały podjąć Bambinos , jednak gdy w ostatecznym głosowaniu Kwiatonators zdołały zasięgowo także uzyskać większą ilość głosów od wielokrotnie liczniejszego fandomu... stało się jasne, że to zwycięstwo po prostu nie mogło być przepisane dla nikogo innego. Największa skuteczność w quizie wiedzy , zasięgowych głosowań , ktore niemal nieustannie powodowały Kwiatonators rosnący zasięg ... Trzeba przyznać, zasłużyli.

Zwycięzcy zgarniają nagrody główne

Tym samym ostatecznie 5 foteli marki Genesis serii Nitro 880 i Nitro 550 zgarniają :

Asia Koniuszek, Ola Pietrasz, WIktoria Menczikowska, Iza Łękawa oraz Patrycja Domińska . Model uzależniony jest od ilośći łącznie zgromadzonych punktów. Zostanie to sprawdzone na dniach i ogłoszone na tym portalu, łącznie z wszystkimi nagrodami dodatkowymi od Genesis (myszki, podkładki, słuchawki z mikrofonem, klawiatury) dla pozostałych finalistów. 

A jak Wy zapamiętaliście Bitwę ? Co powoduje, że ten format tak angażuje fanów ? Piszcie, czekają nagrody !

Nagrody dodatkowe od Genesis dla autorów najciekawszych komentarzy ! :) ...a także punkty na portalu, które będziecie mogli wykorzystać w nadchodzącej, trzeciej edycji Bitwy, która rusza już za tydzień i zaoferuje tym razem zmagania fanów seriali ! :)


Chcecie je wygrać? Czekamy na Wasze opinie :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2376 punktów za:

Jakość:20Popularność:2206
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:10
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:100
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
2,206 czytelników Cze 26, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

10 Komentarzy

Martyna Diana Nowak Użytkownik 73,162 pkt
Byłam w reprezentacji Directioners. I szczerze? Nie żałuję. Reszta dziewczyn z mojej drużyny jest świetna-od razu nawiazalysmy doskonały kontakt i utrzymujemy go do dzisiaj, mimo że juz jest po finale. Mogłam w tym programie pochwalić sie oraz sprawdzic swoją wiedzę o moich idolach a także otrzymać świetną nagrode od Genesis jaką była klawiatura. Gratuluję Kwiatonators!:)
+6 głosów
Cze 26, 2017
Heartbreaker Użytkownik 142,792 pkt
Zdecydowanie ta edycja wywoływała dużo emocji! Widać było wzajemne wsparcie poszczególnych grup i mimo małych spięć bitwa bardziej połączyła niż poróżniła fandomy! Mniejsze fandomy takie jak Mmers , które ku mojemu zaskoczeniu weszli do finału czy Honlovers  , którzy mimo odpadnięciu na pierwszym etapie pokazali się w dobrym stylu.
 Ogromne gratulacje dla Kwiatonators-zasłużyły :D <3
+5 głosów
Cze 26, 2017
Maciek Januła Użytkownik 7 pkt
W tej edycji Bitwy Fandomów, dane mi było reprezentować MMers. Choć nie poszło mi to tak jak bym chciał, to i tak cieszę się że mogłem wziąć czynny udział w tymże programie, w tej zabawie. Całemu programowi, wszystkim odcinkom w których uczestniczyłem, towarzyszyły niezwykle emocje, a przy trzech pierwszych niespodziewane i dość nieoczekiwane zakończenie ... bardzo pozytywne i mocno radosne i w jakimś stopniu, mniejszym bądź większym, mobilizujące fandom. Dla mnie osobiście najbardziej emocjonujący i najbardziej emocjonalny był finał ... dzień finału bowiem (23 czerwca), dość niespodziewanie, stał się dla mnie bardzo ciężkim i niezwykle trudnym dniem ... w tym dniu, na kilka godzin przed finałową bitwą w której brałem udział, zmarł mój tata, co wogóle postawiło pod znakiem zapytania mój udział w tej bitwie ... i praktycznie do ostatniej chwili o tym decydowałem; postanowiłem jednak, mimo wszystko, wziąć w niej udział, co nie było łatwe ... wiedziałem, że nie mogę zawieść fandomu, i choć finalnie nie zdobyłem punktów dla fandomu w finale, to przynajmniej spróbowałem, pomimo towarzyszących mi wtedy dość szczególnych emocji. Korzystając z możliwości tutaj, proszę o wsparcie duchowe na jutro, 27 czerwca, wszystkich czytających ten komentarz - odbędzie się bowiem pogrzeb taty. Choć komentarz być może nie jest do końca na temat, to jest to jednak kwestia dla mnie dość szczególna ... nie mogłem jej pominąć opisując swoje emocje, wrażenia z finałowej Bitwy Fandomów.
+4 głosów
Cze 26, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
Super <3
+4 głosów
Cze 30, 2017
kacper0623 Użytkownik 313,387 pkt
Brak spin pokazał, że różni ludzie o często odmiennych poglądach potrafią się zintegrować i współpracować.Uważam, że takie "Bitwy" są genialnym pomysłem bo możemy poznać masę nowych osób a przy okazji świetnie się bawić wspierając fandom.
+3 głosów
Cze 26, 2017
Dianodolffka Użytkownik 11,043 pkt
To była świetna akcja!
+3 głosów
Lip 2, 2017
Mooon Użytkownik 3,110 pkt
Może nie ta Bitwa, ale ja także byłam w reprezentacji Jednorożców Julii. Było świetnie! Bitwa zjednoczyła nas wszystkich i pokazała, że grupa mniejszej youtuberki też potrafi być zgrana i przede wszystkim silna. Pokazaliśmy to, co do nas należało. Dziękujemy :)
+3 głosów
Lip 5, 2017
Limonka Użytkownik 1,131 pkt
Była mega!
+1 głos
Lip 13, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,474 pkt
Kwiato <3
0 głosów
Lip 22, 2017
julqa Użytkownik 61 pkt
super :)
0 głosów
Lip 31, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
92 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 92 Gości
Dziś posty czytano : 3912 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558674 punktów
 2. Young Stars Festival
  45065 punktów
 3. Bartek Lovers
  43664 punktów
 4. Supiwerki
  40107 punktów
 5. Potterheads
  40091 punktów
 6. The 100
  39052 punktów
 7. SikorskiSquad
  33446 punktów
 8. Arturonators
  30019 punktów
 9. SERIALE
  25693 punktów
 10. GRY
  23225 punktów
 11. Life Is Strange
  22241 punktów
 12. Famous In Love
  22223 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20182 punktów
 14. Domisiaki
  18458 punktów
 15. Once Upon A Time
  17796 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17377 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17357 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13202 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12718 punktów
 21. Forza
  11842 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10264 punktów
 24. Eurowizja
  10171 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7993 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6452 punktów
 29. Playstation VR
  6178 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5335 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5139 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4660 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4604 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4226 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3889 punktów
 43. Young Stars News
  3265 punktów
 44. Sport
  2896 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2605 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2276 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1706 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  931 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  798 punktów
 57. R5Family
  634 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  515 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  469 punktów
 63. LUDZIE
  417 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  68 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1040 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post