NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+12 głosów
(postid: 268705) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Droga do Young Stars jest już blisko finału - w najbliższy piątek najlepsza 4-ka uczestników powalczy o awans do projektu marzeń - Young Stars. Czy i komu się to uda? Oceńcie ich szanse i zobaczcie półfinałowe występy ze studia Radio Young Stars ! Ten post to nowość w naszym serwisie - po raz pierwszy udostępniamy Wam autorski content video, do którego dostęp jest możliwy poprzez nasz videoplayer. Wkrótce funkcję taką udostępnimy wszystkim naszym użytkownikom ! :)

Daria Englot

Daria Englot w programie dała się poznać przede wszystkim jako uśmiechnięta, pozytywna i bardzo żywiołowa dziewczyna . Od początku zauważyliśmy, że lubi się pokazywać do kamery i potrafi z nią "bawić" . I choć czasem stres brał górę, Daria niemal zawsze pokazywała w sobie "to coś", co przykuwa uwagę. Warto też przypomnieć, że Daria uzyskała rekomendację Juliusza Kamila - dyrektora muzycznego SDI Media Polska - a obok takich sytuacji już nie wolno przechodzić obojętnie :)


Zobaczcie jak Daria wypadła też w rozmowie z naszą prezenterką Goshyą :)
Czy będzie nową gwiazdą Young Stars ? Piszcie w komentarzach :)

Rafał Semeniuk

Rafał Semeniuk znalazł się w półfinale kompletnie się tego niespodziewając . Praktycznie przez cały program przechodził z myślą, że "to już na pewno koniec" . Kompletny brak stresu, całkowite oddanie muzyce, świetna barwa głosu i zdolność śpiewania w różnym tempie i ekspresji oraz niewątpliwy urok osobisty... i się udało. Rafał znalazł się na podium w głosowaniu słuchaczy i jest na realnej drodze do finału . Uda mu się? 


Poniżej rozmowa przed występem z Goshyą:
Powinien dołączyć do Young Stars ?

Kamila Sulkowska

Kamila Sulkowska dostała się do półfinału z listy rezerwowej , na bazie głosowania słuchaczy. Dała się poznać jako świetnie przygotowana wokalnie, ambitna dziewczyna , której nie interesują półśrodki. Z projektem Young Stars chce się związać przede wszystkim po to, by śpiewać. I to właśnie śpiew jest jej najmocniejszą stroną.


Zobaczcie też rozmowę Kamili z Goshyą :)
Ma szansę by dołączyć do Young Stars ?

Łukasz Kalinowski

Łukasz Kalinowski grzeszy wyglądem, głosem, osobowością i ... doskonałą techniką zdobywania nowych kontaktów. Dziewczyny szaleją a on... po prostu świetnie śpiewa. Ma osobowość, swój styl, jest zdeterminowany by osiągnąć sukces. 


Rozmowa z Goshyą:
Zasługuje by dołączyć do Young Stars ?

Wiktoria Granas

Wiktoria Granas w dniu półfinału chciała z niego zrezygnować i kompletnie nie wierzy w to, że może zaistnieć. Śpiewa jednak doskonale, co jak na 14latkę robi ogromne wrażenie. Wokal to bezwzględnie najmnocniejsza strona Wiktorii, co tez docenili słuchacze, przyznając jej 4-te miejsce w głosowaniu półfinałowym.


Rozmowa Wiktorii z GoshYą przed występem:
Czy Wiktoria powinna uwierzyć w siebie i... Wy w nią, kierując ją w stronę Young Stars ?

Asia Skoczylas

Asia Skoczylas to bezwzględnie zdeterminowana dziewczyna, która po prostu chce spełnić swoje marzenia. Wystąpiła już z Jeremim w nagrodę za pierwsze miejsce podczas Łowcy Talentów w Radio Young Stars. Ma swoją grupę, fanów, którzy stoją za nią murem i... do pełni szczęścia potrzebuje już tylko zwycięstwa. Uda jej się ?


Rozmowa Asi z Goshyą:
Zwycięstwo Asi nadchodzi? Czy niekoniecznie ?

Kaja Jabłońska

Kaja Jabłońska już dostała jedną szansę i...wystąpiła podczas Young Stars Festival 2015 . Podczas YS CAMP dostrzegł ją sam Remigiusz Łupicki, szef MyMusic i postanowił zaprosić na festiwal. Kaja od tego czasu jednak dorosła, stała się piękną, przykuwającą wzrok dziewczyną, która śpiewać potrafi i ma w sobie to coś, co powinien mieć Artysta estradowy. Czy powinna dostać drugą szansę ?


Zobaczcie jej rozmowę z GoshYą przed występem:
Dostanie od Was szansę ? 

Patrycja Roszczyk

Patrycja Roszczyk zdaniem wielu jest faworytką do zwycięstwa. Ma blisko 18 lat, urodę, wdzięk i przede wszystkim - absolutnie unikalną barwę głosu, która rozwala słuchacza od pierwszych sekund. Słyszysz Patrycję i wiesz, że to na pewno nie jest ktoś, kogo łatwo da się skopiować - a to w tej branży może być kluczem do sukcesu ! Niezwykle pomocna, sympatyczna i skromna - tak dała się poznać. Po trzech pierwszych ocenach ekspertów w półfinale - prowadzi i to z kilkupunktową przewagą. Czy zostanie doceniona i przez Was ?


Rozmowa Patrycji z Goshyą przed występem:
Chcecie Patrycję w finale ? :)

Oceny ekspertów trwają - pomóżcie im podjąć decyzję i pokażcie wsparcie dla wybranych przez Was osób !

Półfinał Drogi do Young Stars to 10 ocen ekspertów. W/w osoby ocenią osoby związane z projektem Young Stars i branżą muzyczną. To oni zdecydują o tym kto przejdzie do finału fandomów i pokaże się we wszystkich 10 społecznościach Artystów Young Stars .  Oni posłuchają i ocenią wg swoich kryteriów ale...z pewnością spojrzą na komentarze. Zobaczą, kogo WY chcecie, bo to własnie to jest w Young Stars najważniejsze.


Nie zwlekajcie i zróbcie wszystko, by ich przekonać do swojego faworyta . Czekamy na Wasze komentarze !


Oceny ekspertów pojawią się najpóźniej do wtorku włącznie i zostaną ogłoszone w tym serwisie , wtedy poznamy ostateczną decyzję która 4-ka z w/w półfinalistów wejdzie do finału. Finał Drogi do Young Stars na żywo już w najbliższy piątek, 21 lipca 2017 od godziny 17:00 . Tylko na http://www.radioyoungstars.pl i w aplikacji mobilnej na iOS/Android. Prowadzą Piotr "Piter" Baranowski oraz Małgosia "GoshYa" Pawłowska . Zapraszamy !!! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 10038 punktów za:

Jakość:20Popularność:8665
Wsparcie:53Ocena i wartość ocen:12
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1240
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Fandomy utalentowanych ludzi z różnych dziedzin
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,187 pkt
8,665 czytelników Lip 16, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

124 Komentarzy

Julakomm Użytkownik 54,265 pkt
Trzymam bardzo mocno kciuki za Rafała, Patrycję, Asię oraz Wiktorię. To taki mój kwartet który chciałabym zobaczyć w finale. Napewno byłoby mi trudno wybrać między nimi bo każdy ma ogromny talent i każdemu z całego serca gratuluję. Czekam na wyniki ekspertów z niecierpliwością.
+8 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Bardzo dziękuję Julcia <3
Patrycja Roszczyk Użytkownik 736 pkt
Dziękuję ślicznie <3
Patrycja Roszczyk Użytkownik 736 pkt
Program "Droga Do Young Stars" to po prostu spełnianie marzeń z cudownymi ludźmi - zawsze do studia wracam z ogromnym uśmiechem na twarzy. Niezależnie od werdyktu - jest to najlepsza przygoda w moim życiu i będę ją miło wspominać <3
Dziękuję każdemu kto mnie wspiera i nie pozwala mi się poddać.
Kocham Was wszystkich mocno i pamiętajcie, że marzenia same się nie spełnią, to my musimy o nie zawalczyć <3
+8 głosów
Lip 16, 2017
Heartbreaker Użytkownik 133,922 pkt
Osobą która moim zdaniem najbardziej zasługuję na dołączenie do ekipy YS jest Patka Roszczyk. Pasuję absolutnie wszystkim:
-cudowny głos
-cudowny charakter
-cudowny wygląd
Barwa głosu Patrycji jest taka unikalna i niepowtarzalna , że nie ukrywajmy stracenie przez wytwórnię takiego głosu byłoby straconą okazją. Charakter ma równie cudowny. Zawsze pomocna , jeśli mamy jakikolwiek problem to możemy do niej napisać(nawet jeśli chodzi o wypracowania z angielskiegoXD). Dzięki empatii jaką ta kochana osóbka ma wszyscy na jej grupie Patipatki czujemy się jak jedna wielka rodzinka <3 Patrycja za każdym razem stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej i mimo , że jej występy są niemal perfekcyjne ona za każdym razem wymaga od siebie jeszcze więcej! <3
+7 głosów
Lip 16, 2017
Patrycja Roszczyk Użytkownik 736 pkt
Dziękuję Ci ślicznie Kochana <3
Takie cudowne słowa motywują mnie jeszcze bardziej <3
Piotr Wilanowski Użytkownik 962 pkt
nie będę dublować więc powiem Patrycja na artystkę youngstars <3
idontknowmyname Użytkownik 1,691 pkt
Trzymam kciuki za Asię Skoczylas :)
Uważam, że ma piękną barwę głosu i widać, że się bardzo stara. Jest uśmiechnięta, skromna i radosna. Mam nadzieję, że uda jej się spełnić marzenia :)
+7 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Dziękuję bardzo kochana <3
Anna Jopek Użytkownik 146,937 pkt
Moim zdaniem na wygraną zasługuje Asia Skoczylas. To bardzo utalentowana osoba. Ma śliczną barwę głosu. Mimo młodego wieku wie czego pragnie i wytrwale dąży do realizacji swoich marzeń. Nigdy się nie poddaje. Zawsze stara się pomagać osobom w potrzebie. Można do niego napisać a ona z chęcią pomaga. Zawsze jest uśmiechnięta i swoim uśmiechem zaraża innych. Motywuje ludzi do działania. I wspiera swoich fanów. Na jej grupie wszyscy czują się jak jedna wielka rodzina. Występy Asi z odcinka na odcinek stają się coraz lepsze. Widać że pracuję nad nawet najmniejszymi szczegółami aby wszystko razem tworzyły piękną całość. Trzymam za nią kciuki. Wierzę że osiągnie bardzo dużo bo jest bardzo pracowita i wytrwała a do tego pięknie śpiewa. :-)
+6 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Dzięki <3 wiara w marzenia jest najważniejsza!
V-lovers1 Użytkownik 39,407 pkt
Trzymam kciuki za Łukasza i Asię, ponieważ wydają się bardzo sympatyczni zarówno w radiu jak i w mediach społecznościowych. Oczywiście również obydwoje mają wspaniały głos i moim zdaniem obie te osoby zasługują swoim talentem i osobowością na bycie gwiazdą :D ♥
+6 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Dziękuję! <3
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Dziękuję również <3
Truszkowskaa Użytkownik 5,132 pkt
Trzymam kciuki za Asię! Ma cudowny głos, przez piosenkę pięknie wyraża emocję i co najważniejsze śpiewa z sercem ♥ Powodzenia kochana!
+6 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Tak jak napisałaś - najwazniejsze, by robić to co się kocha z sercem <3 dziękuję za wsparcie!
Kinga Piotrowska 1 Użytkownik 30,366 pkt
Moimi faworytkami są zdecydowanie Asia, Kaja i Patrycja. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie również Łukasz, który fenomenalnie śpiewa oraz ma naprawdę super charakter i myślę, że on również powinien znaleźć się w finale.
Asie znałam już od dawna, od jej pierwszej wizyty w radiu, która była już rok temu! Od razu dosłownie zakochałam się w jej głosie i bardzo spodobało mi się to, że przekazuje ona taką pozytywną energię i pokazuje jak walczyć o marzenia <3 A jej nagrania z koncertu z trasy Odetchnij Tour kiedy zaśpiewała razem z Jeremim piosenkę "Nie uciekam", wciąż nie mogę przestać słuchać! Fajne jest też to, że postawiła na oryginalność i w piątek zaśpiewała piosenkę z musicalu.
O Kai dowiedziałam się też już dość dawno, bo jak wiadomo występowała na YSF ;D Jej głos również jest cuuudowny.Jak zobaczyłam ją w radiu podczas piątkowej audycji stwierdziłam, że Kaja nadaje się na scenę, bo bardzo wczuwa się w to jak śpiewa. Poza tym bardzo podoba mi się jej atmosfera na jej grupie i jak traktuje swoich słuchaczy :D
I ostatnia osoba o której chciałam napisać, czyli Patka. Patrycję poznałam niedawno, ale przykuła moją uwagę niepowtarzalną barwą głosu! Podczas piątkowego programu przekazała wiele pozytywnej energii, a uśmiech nie schodził mi z twarzy kiedy śpiewała (a to u mnie rzadkie hah). I oczywiście nie da pominąć się tego, że wygląda wspaniale.
Wierzę w to, że wszyscy mają szansę osiągnąć sukces nawet na skalę światową :D
+6 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Dziękuję! <3
venxue Użytkownik 55 pkt
Uważam, że to właśnie Asia jest najlepszą kandydatką do dołączenia do ekipy YS. Zaraża swoją energią, uśmiechem, ma wspaniały głos, a przede wszystkim, nigdy się nie poddaje <3
+6 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Dziękuję <3
Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
Trzymam mocno kciuki za Asie Skoczylas!
Wedlug mnie ma mega potęcjał i powinna to wygrać Barwa głosu-Śliczna! Stara sie bardzo dziewczyna a jej glos to wygryw!! Mam nadzieje,ze przejdzie bo na to zasluguje jak nikt inny
+5 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Dziękuję bardzo kochana! <3
Tinista Użytkownik 13,199 pkt
Moją faworytką jest Asia Skoczylas, której równie mocno kibicowalam w tamtym roku. To nie jest przypadek, że pojawiła się drugi raz w półfinale, do tego jest bardzo miła, skromna i urocza. Trzymam kciuki za Asię i mam nadzieję, że dostanie się do finału i go wygra
+5 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Baaaardzo dziękuję Aniołku! To naprawdę miłe, cieszę się, że mam tak cudownych ludzi wokół siebie ^^ <3
Lidka Baczynska Użytkownik 18 pkt
Uważam, że w każdej z osób, które przeszły do półfinału, jest duży potencjał i powinny w jakiś sposób rozwijać się muzycznie, ale w szczególności moją uwagę przykuła Asia Skoczylas. Oglądając audycję, tylko w niej zobaczyłam osobę pełną pomysłów, uśmiechu, radości do życia, pozytywnej energii i wiele innych cech charakteru, których brakowało w większości uczestników. Gdy patrzyłam na nią, aż chciało mi się żyć, śpiewać, biegać, skakać! Asia ma na dodatek prześliczną barwę głosu i idealnie rytmicznie potrafi dopasować śpiew do tańca, co według mnie jest nie lada sztuką. Dołączenie do Young Stars jest jednym z jej największych marzeń, o ile nie największym, więc myślę że zdecydowanie zasługuje na spełnienie tego marzenia. Życzę Ci powodzenia z całego serducha, Asia <3
+5 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Tyle miłych i motywujących słów, serduszko rośnie! Dziękuję Kochanie <3
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Trzymam mocno kciuki za Łukasza. Jest to osoba która naprawdę zasługuje na to, aby osiągnąć sukces. Jego wykonanie piosenki "Mamo" jest tak cudowne, że kiedy ją śpiewał miałam ciarki. Łukasz naprawdę ma dużą szanse aby osiągnąć sukces i tego mu z całych sił życzę.
Drugą osobą która też zasługuje na to jest Patrycja Roszczyk. Ma cudowną barwę głosu, której nie da się skopiować i wydaje się być też również bardzo miłą osobą.
Ta dwójka zasługuje na to aby dać im szansę i mam nadzieję, że kiedyś będzie o nich głośno. Liczę na to i to bardzo :)
+5 głosów
Lip 16, 2017
Patrycja Roszczyk Użytkownik 736 pkt
Dziękuję Kochana <3 Bardzo mi miło ♥
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Jest i Chanelka! Dzięki za miłe słowa :*
tofina5 Użytkownik 32,020 pkt
Trzymam kciuki z Patrycję Roszczyk, ma niepowtarzalną barwę głosu i bardzo zasługuje na wygranie ddys
+5 głosów
Lip 16, 2017
Patrycja Roszczyk Użytkownik 736 pkt
Dziękuję bardzo <3 ♥
Michalina Zalewska Użytkownik 6 pkt
Uważam, że na dołączenie do ekipy YS zasługuje Patrycja Roszczyk <3

Na RYS trafiłam właśnie podczas jej występu w Łowcy Talentów, kiedy opiekałam się młodszą siostrą. Wytłumaczyła mi ona wszystkie zasady panujące w programie i zostałam w RYS właśnie ze względu na Patrycję. To na jej występy zwalniałam się z zajęć dodatkowych i to na nią wysyłam od początku SMSy. Dlaczego tak bardzo zaintrygował mnie głos Patrycji?

Nie będę oryginalną, jeśli powiem, że ma unikalną barwę głosu - to powtarza każdy. Chciałabym tylko wspomnieć, że dla wytwórni strata oryginalności może być bardzo kosztowna. Ale coś, o czym się nie mówi, to emocje, które Pati przekazuje w swoich coverach. Są one niewymuszone i widać, że wie o czym i dlaczego śpiewa. Potrafi zaśpiewać, a nie odśpiewać piosenkę. Bardzo swobodnie czuje się na scenie i nie robi wokół siebie szumu (a taki szum potrafi bardzo zmęczyć zwykłych słuchaczy). Cała Patrycja Roszczyk jest bardzo szczera, naturalna, niewymuszona, a także niestworzona przez RYS czy nią samą na potrzeby medialne.

Właśnie dlatego uważam, że do ekipy YS powinna dołączyć właśnie Pati. Tu nie chodzi tylko o osobowość, którą przyciąga. Tu chodzi o przepiękny, oryginalny głos, trafianie w dźwięki, umiejętność radzenia sobie ze stresem na scenie, naturalność i feeling! :)
+5 głosów
Lip 16, 2017
Patrycja Roszczyk Użytkownik 736 pkt
Bardzo, bardzo dziękuję! Jak czytam takie komentarze, to mega miło mi się robi <3
Jeśli dostanę szansę, to dam z siebie wszystko i cieszę się, że jesteś ze mną od samego początku ♥
Pozdrawiam cieplutko <3
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Droga do Young Stars to program, który zawsze będzie dla mnie niezwykłą przygodą. Obserwując osobiście swój rozwój przez ten rok, od czasu Fanta Future Young Stars, aż do teraz, do półfinału Drogi do Young Stars, widzę zdecydowany progres! Jak powiedział sam Piter podczas odcinka Łowcy Talentów dla Jereminators: "Usłyszałem cię w Fancie i było czasami nieczysto, czasem ci zabrakło oddechu, ale czepiam się, naprawdę. Ale nigdy nie byłaś tak muzykalna i tak wkręcona w piosenkę jak dzisiaj". Myślę, że przede wszystkim tym właśnie teraz się kieruję. Trzeba śpiewać z serca, o tym co się czuje.  Możliwość robienia tego, co się kocha naprawdę dodaje skrzydeł i czuję to za każdym razem, kiedy mam możliwość wizyty w Radiu Young Stars! ♥ Pozwolę sobie ponownie przytoczyć Pitera: "Dzisiaj zauważyłem w tobie coś więcej niż wokalistkę, dzisiaj zauważyłem artystkę. Tak trzymaj, a będzie naprawdę dobrze!". Od tamtej chwili staram się po prostu oddawać muzyce. Bo chcę się z nią utożsamiać, móc powiedzieć, że "cześć, jestem Asia, muzyka to ja, a ja to muzyka!". Jasne, czasem jest pod górkę, bo w końcu nigdy nie będzie kolorowo. Trzeba czasem długo iść przez dziurawy most, aby później dojść na koniec tęczy, ale z tego miejsca mogę Wam zadeklarować - warto. "Zaryzykuj, teraz uda się!" - tak jak śpiewał Mr. X w piosence DJ'a Remo. Każde ryzyko podjęte przez nas w życiu to krok ku naszemu przeznaczeniu, pod warunkiem, że dołożymy do tego trochę wiary w siebie i oczywiście uśmiechu, o którym tak często wspominam  i o którym mówiła Goshya podczas ćwierćfinału: „Asiula nasza, która rozkwita po prostu ze spotkania na spotkanie i jest coraz bardziej uśmiechnięta, ja mam zawsze ochotę ją przytulać, zresztą ja tam chodzę i przytulam Asię, mówię „Asia, uśmiechnij się!”, mimo że ona i tak ciągle jest uśmiechnięta”.  Idźcie przed siebie, robiąc to, na czym Wam zależy. Nawet jeśli się potkniecie, coś się nie uda to próbujcie dalej, walczcie o to czego pragniecie, bo życie macie tylko jedno! ^^ Sama ciągle się uczę, bo zawsze można robić coś lepiej, jednak uważam, że błędy się zdarzają, a oprócz tego, że na nich się uczymy, to musimy pamiętać, aby mieć w sobie tę pasję. Dziękuję każdemu, kto dokłada choćby małą cegiełkę do tego, abym mogła teraz być tutaj i pisać te słowa. Warto spełniać marzenia, aby być po prostu szczęśliwym! Każdy z nas ma taką swoją misję, czyż nie? Robicie to i czujecie, że jesteście na właściwym miejscu. Jesteście projektantami własnego przeznaczenia i tego się trzymajmy – do przodu, do celu, z uśmiechem na twarzy…  Oj i tak mogę jeszcze długo, długo opowiadać o tym co kocham, o muzyce, ale dla zainteresowanych zostawiam odnośnik do mojej ćwierćfinałowej wypowiedzi, która podobno Pitera przekonała ;P. https://www.facebook.com/piotr.skoczylas.100/videos/vb.100001683735875/1431462680253176/ Cieszę się niezwykle, że mogę być częścią tego programu i spełniać powolutku swoje marzenia i tym samym uszczęśliwiać innych – to najpiękniejsza nagroda. Dziękuję! ♥
+5 głosów
Lip 16, 2017
Beyhan Użytkownik 33 pkt
Moją faworytką od początku programu jest Patrycja Roszczyk. Ma cudowną barwę głosu! <3
+4 głosów
Lip 16, 2017
Patrycja Roszczyk Użytkownik 736 pkt
Ale mi miło, bardzo Ci dziękuję <3
Bartosz Holubowski Użytkownik 783 pkt
Moim zdaniem idealną osobą z kandydatów jest Łukasz Kalinowski, pełna energii, młoda i chętna do działania wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej! Podziwiam go za determinację i to z jaką przyjemnością przekazuje nam emocje ukryte w utworach, które wykonuje. Ma w sobie coś co przyciąga do niego ludzi. Jego głosu słucha się bardzo przyjemnie, do każdego swojego występu dokłada wszelkich starań aby wszystko brzmiało i wyglądało idealnie. Ponadto Łukasz jest w grupie niewielu osób, które potrafią wesprzeć i zawsze podnieść na duchu, Kalinoski Łukasza jak i ludzie z otoczenia Łukasza na pewno by się ze mną zgodzili! Uważam, że jest on jednym z najlepszych kandydatów, żeby dołączyć do projektu Young Stars, wszyscy byśmy na tym skorzystali! Dodam, że niestety Łukasz ma również wrogów, którzy uniemożliwiają mu rozwój, napotkał się z kilkoma nieprzyjemnościami w związku z jedną osobą właśnie podczas występów w radiu, ale właśnie to pokazało, że on nigdy się nie poddaje!
+4 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Dziękuję bardzo! :)
Wiktoria Pruefer Użytkownik 5 pkt
Trzymam kciuki za Patrycję, Rafała, Asię i Wiktorię. Mają talent i cudowne głosy. Wydają się bardzo sympatyczni. Widzę ich na wielkiej scenie. Zaszli już bardzo daleko, gratulacje. <3
+4 głosów
Lip 16, 2017
Patrycja Roszczyk Użytkownik 736 pkt
Dziękujemy Ci bardzo <3
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Dziękujemy kochana <3
Oliwia Solarczyk Użytkownik 5 pkt
Asia Skoczylas <3
+4 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Dzięki kochana! <3
madzix99J_0421 Użytkownik 143,021 pkt
Hmm… uważem, że konkurencja jest na bardzo wysokim poziomie. Jak każdy mam swojego faworyta. Uważam, że Łukasz byłby wspaniałym kandydatem do ekipy YS. Myślę, że dołączenie do tego grona jest na miarę bardzo dużej ceny. Z pewnością dzięki YS artyści mają większą możliwość pokazania się światu i zyskania popularności m.in. wśród młodych ludzi. Moim zdaniem Łukasz ma ogromny talent oraz wspaniałą barwę głosu, którą zachwyca i czaruje swoje fanki jak i fanów. Widać, że chłopak wie, iż jest na właściwym miejscu i mimo wszystko (napotkanych trudności) będzie walczyć do końca.
Trzymam również kciuki za Darie i Patrycje (też mnie czarujecie heh)
Powodzenia!
+4 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Dziękuję! <3
Klaudia Jakubczyk Użytkownik 5 pkt
Moim zdaniem osoba ktora najbardziej zasługuje na dołączenie do ekipy YS to Łukasz Kalinowski, ponieważ:
-ma niesamowity głos
- ogromny talent
-jest przyjacielski
- ma coś w sobie co przyciąga do niego ludzi
- robi to co kocha i jest w tym prawdziwy
-chce się rozwijać
I przede wszystkim ma marzenie, które możemy i chcemy pomóc mu spełnić. Dlatego to właśnie on jest moim faworytem ❤❤❤❤

-
+4 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Aaaa! Dziękuję za tak miłe słowa :*
zaczarowanaaa7 Użytkownik 26 pkt
moim zdaniem? wszyscy są świetni naprawdę, ale Asia? Asia Skoczylas? Po prostu wymiata na scenie! Nie pokazuje tylko talentu wokalnego, który ma ogroooomny! Ale także to jak potrafi rozweselić publiczność jest mega! Za każdym razem jak jej słucham to mam uśmiech na twarzy! Ma pełno pozytywnej energii w sobie, która darzy innych i moim zdaniem powinna dołączyć do YS!❤️❤️
+4 głosów
Lip 16, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Dzięki Kochanie, za wszystko! <333
Chumurka_ Użytkownik 5 pkt
Moim faworytem w programie jest Łukasz Kalinowski. Ma świetny głos, trzymam za niego kciuki i myślę, ze jest on idealnym kandydatem na gwiazdę YS
+4 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Dziękuję <3
beata_b99 Użytkownik 66,241 pkt
Ja osobiście mam dwie faworytki a są nimi Asia Skoczylas i Kaja Jabłońska. Asia jest zdeterminowaną osobą, która nie poprzestaje na laurach, ale robi wszystko by spełniać swoje marzenia. Do tego śpiewem potrafi przekazać masę pozytywnej energii i dobrze zmotywować. Ma cudowny kontakt z publicznością podczas występowania na scenie, ale również poza nią ze swoimi Skoczkami. W jej głowie rodzą się coraz to nowsze pomysły, które stara się realizować. Ma piękny głos, potrafi nim wzruszyć ale też wywołać uśmiech na twarzy. Natomiast Kaja powinna dostać kolejną szansę, ponieważ przez ten czas bardzo się zmieniła i rozwinęła. Widać, że pracowała nad wokalem i nie traciła czasu. Jest przesympatyczną, uśmiechniętą osobą, która teraz jest gotowa, żeby na poważnie zacząć swą przygodę z muzyką i projektem Young Stars. Ma piękny, mocny głos, którym potrafi doskonale operować a w połączeniu z jej osobowością daje obraz przyszłej wielkiej artystki :D
+4 głosów
Lip 16, 2017
Kaja Jabłońska Użytkownik 34 pkt
Dziękuję ślicznie!♥️♥️♥️
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Dziękuję Kochana <3
Kinga Wichrowska Użytkownik 2,117 pkt
Trzymam mocno kciuki za Rafała i Patrycję. Są to bardzo skromne i utalentowane osoby, których nie może zabraknąć w finale ❤ Patrycja, która przez swoje występy podbiła serca. Zawsze radosna,uśmiechnięta, miła i bardzo pomocna osoba . Rafał chłopak z wielkim talentem, który wszystkich oczarował. Zawsze pogodny, skromny, radosny.. ❤❤
Za tą dwójką stanę murem! I wierzę że w niedalekiej przyszłości będzie o nich bardzo głośno
+4 głosów
Lip 16, 2017
Patrycja Roszczyk Użytkownik 736 pkt
Ojej, dzięki wielkie <3
DirectionerForever97 Użytkownik 109,148 pkt
Całym serduchem wspieram wszystkich :D ♥ Patka uważam że powinna przejść do finału, ponieważ jest to osoba która nie da się nie lubić, jest niesamowicie utalentowana,ma grupę fanów która stanie za nią murem zdecydowanie zasłużyła. Od pierwszego występu podbiła moje serce ♥ ♥ ♥ Z kolei Asia to moja faworytka od FFYS 2016 niesamowicie utalentowana i jak napisałeś zdeterminowana w dążeniu do marzeń :D Niesamowicie chciałabym aby przeszła bo zasłużyła na to w 100% ♥ ♥ ♥ Łukasz cóż też chcę aby przeszedł bo jest niesamowitą osobą, którą pokochałam od pierwszego występu. Po prostu ma to w sobie to coś, co sprawia że chce się go słuchać ;D ♥ ♥ ♥  Za nich trzymam najbardziej kciuki ale wszyscy mają ogromny talent i wszystkim z nim mega kibicuje nawet jak nie przejdą! Dla mnie wszyscy już są wygrani ♥ ♥ ♥
+4 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Dziękuję bardzo <3
Krzysztof Kołodziejc Użytkownik 4 pkt
Według mnie powinien do ekipy YS dołączyć Łukasz Kalinowski. Ma niesamowity głos, osobowość i charakter :D Jest też bardzo dobrym i sympatycznym człowiekiem :D Dziewczyny za nim szaleją, szybko zdobywa popularność, więc to będzie idealny kandydat do ekipy YS. Poza tym, według mojej opinii śpiewa najlepiej ze wszystkich uczestników :D !!!!
+3 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Oooo dziękuję bardzo! <3
Adam Wujcik Użytkownik 4 pkt
Trzymam kciuki za Kaję Jabłońską!!! Ta dziewczyna świetnie śpiewa, ma SUPER głos i jest wspaniałą osobą z charakteru. Ciężko pracuje aby spełnić swoje marzenia dlatego zasługuje na to żeby przejść do finału.
+3 głosów
Lip 16, 2017
Kaja Jabłońska Użytkownik 34 pkt
Dziękuję baaardzo!♥️
Marzena Prusak Użytkownik 1 punkt
Trzymamy kciuki Kaja jestes najlepsza
Zuza Szczepaniak Użytkownik 4 pkt
Trzymam kciuki za Łukasza Kalinowskiego! Śpiewem może nas przenieść w inny świat, a podczas utworu "Mamo" łzy płyneły mi po policzkach. Oprócz talentu jest także cudownym człowiekiem❤ Właśnie tacy ludzie zasługują na bycie w YOUNG STAR
+3 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Dziękuję Zuza! <3
Michał Cyran Użytkownik 2,715 pkt
Patrycja Roszczyk! Bez dwóch zdań powinna dołączyć do Young Stars. Mega głos i charakter! Trzymam kciuki <3
+3 głosów
Lip 16, 2017
Patrycja Roszczyk Użytkownik 736 pkt
Dziękuję bardzo <3
Klaudia Malikowska Użytkownik 4 pkt
Trzymam kciuki Kaja
+3 głosów
Lip 16, 2017
Kaja Jabłońska Użytkownik 34 pkt
Dziękuję Bardzo!
Weronika Pestka Użytkownik 4 pkt
Moim zdaniem osobą która najbardziej zasługuje na dołączenie do ekipy Young Stars jest Łukasz Kalinowski. Jest to naprawdę wspaniały chłopak z wielką energią i ogromnymi ambicjami. Jego głos jest cudowny potrafi przekazać nim wszystko co w muzyce najważniejsze:
• radość
• energie
• miłość
i po prostu to jak jest związany z muzyką to swoją pasję.
Taki talent jaki posiada Łukasz nie może się zmarnować a wręcz przeciwnie powinien bardziej się rozwijać i pokazać sie ludziom i to że gdy bardzo się czegoś pragnie można to osiągnąć. Bardzo dużo na to wszystko pracował doszedł już tak daleko czyli wiadać że ma w sobie to coś i innym podoba się to co robi i w jaki sposób to przekazuje. Jest także bardzo towarzyski zawsze uśmiechnięty i radosny pełen energi zawsze zmobilizowany do tego by komuś pomóc i go wesprzeć. Widać że żyje muzyką i chciał by to wszystko przekazać innym.
Uważam że jest on najlepszym kandydatem na to żeby wygrać i spełnić swoje marzenie.
Bardzo mocno trzymam za niego kciuki i życzę mu jak najlepiej by kiedyś zaśpiewał na takiej ogromnej scenie jak inne wielkie gwiazdy. ❤
+3 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Ojej! Dziękuję Ci bardzo Weronika! <3
Ula Laudańska Użytkownik 4 pkt
Halo halo dzień dobry! Łukasz Kalinowski zasługuje na wygraną jak nikt inny ma świetny głos, bardzo dobrze śpiewa, doskonała emisja. Znam go osobiście i wiem że jest ambitny, zaangażowany, nigdy nie odmówi pomocy. Nie dość że Łukasz ma szansę zostać nowym idolem, jest także dobrym człowiekiem i przykładem. Każde jego wykonanie jest zupełnie inne co potwierdził swoim ostatnim występem w Radiu Young Stars. Super chłopak, zasługuje na spełnienie swoich marzeń! ❤️
+3 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Dziękuję! <3 <3 <3
Marcel Rybak Użytkownik 4 pkt
Uważam że to Łukasz Kalinowski najbardziej zasługuje na dołączenie do ekipy YS. Prywatnie jest to świetna, mega pozytywna osóba, która nigdy nie poddaje się w spełnianiu swoich marzeń i konsekwentnie dąży do celu. A tak świetny głos i ogromny potencjał, którym dysponuje po prostu nie mogą się zmarnować! <3
+3 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Dzięki bardzo! :)
Grzepka Użytkownik 4 pkt
Czesc! Witam wszystkich ja jestem za Daria Englot uwazam,ze jest niesamowita! Daria trzymamy kciuki
+3 głosów
Lip 16, 2017
Julia Kalinowska Użytkownik 4 pkt
Trzymam kciuki za Łukasza, ambitna i sympatyczna osoba. Każdemu czasem coś jest wyjdzie ale następnym razem za to będzie doskonale i on to pokazuje❣ Jest on pracowity i zawsze zdobywa cel który chciał osiągnąć. Chciałby rozwinąć swoją pasję a na to przyszedł pomysł na young stars❣ cudowny chlopak!
+3 głosów
Lip 16, 2017
Łukasz Kalinowski Użytkownik 57 pkt
Dziękuję <3