NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+21 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jakim cudem fandoms.pl tak gwałtownie zdobywa popularność... ten ranking rozwieje Wasze wątpliwości. Jednym słowem - MASAKRA . Tak można opisać ten ranking. Zmieniło się niemal wszystko !

RANKING FANDOMS.PL Fandomów biorących udział w Bitwie z 3 tygodnia akcji (10-17.07.2017)

To jest po prostu masakra. Zmieniło się tak wiele, że nawet nie wiemy od czego zacząć. MIEJSCE 1 w tym tygodniu należy wspólnie do fanów VIOLETTY oraz THE 100. To właśnie te dwie grupy osiągnęły najwięcej. Warto jednak zauważyć, że ten ranking pokazuje jak bardzo różne pozycje zdobywają fandomy w różnych "konkurencjach" .  Najwięcej stracili ci, którzy w zeszłym tygodniu zdecydowali się zdystansować konkurencję i osiągnąć zawrotne ilości punktów. W tym tygodniu wiele fandomów dołączyło do zabawy, podobnie jak i osób , a tym samym znacznie wzrosło zróżnicowanie treści na stronie . Niektóre fandomy tez zbyt wysoko postawiły sobie poprzeczkę, co poskutkowało dużymi stratami przez wynik tendencji. Z rankingu wynika też, że niektórzy działają "po cichu" i mylą rywali. Efekt jest zdumiewający i ranking naprawdę w tym tygodniu narozrabiał. 


Ta zabawa zdecydowanie przybiera na sile i aktywności. Absolutnie niczego już nie możemy być pewni !

Ranking Bitwy Fandomów serialowej po uwzględnieniu punktacji z audycji radiowych i dotychczasowych rankingów

Widzimy też, że ranking fandomów mocno zmienia się po programie radiowym . Jednocześnie informujemy, że z wyniku Bitwy radiowej usunęliśmy punkty przyznane z automatu za aktywność fandomu na portalu . Wynik ten siłą rzeczy nie może być uwzględniany, z racji, że punktacja na stronie jest liczona osobno (tym samym ranking z fandoms mógł zostać uwzględniany niesłusznie podwójnie) . Nie zmieniło to wiele w punktacji, ale pokazało, że Bitwa przybiera na sile i nowe fandomy gwałtownie sie uaktywniły.


Widzimy zatem wzrosty takich fandomów jak Violetta, SKAM, Sprawiedliwi i lekko Teen Wolf a także fandomow z grupy B - Sherlock, Pamiętniki Wampirów, Stranger Things - te fandomy gwałtownie zwiększyły aktywność w serwisie.  Pewnie czuli się fani Riverdale, 13 Reasons Why, Wspaniałego Stulecia i Once Upon A Time a także Shadowhunters . Niestety, to właśnie te w zeszłym tygodniu najmocniejsze grupy, w tym straciły najwięcej .  Jak to wpłynęło na najważniejsze - Ranking grup ?

Ranking grup Bitwy Fandomów III: Seriale po 3 tygodniach zmagań

Dość...drastycznie. W grupie A mamy niezłe prowadzenie Violetty (wynik w Bitwie i w tym tygodniu na Fandoms zrobiły swoje), rywalizację o każdy punkt Riverdale i SKAM oraz sporą stratę 13 Reasons Why . Ten ostatni fandom na pewno może więcej i póki co nie wykorzystuje potencjału w należyty sposób .


W grupie B pojawił się bardzo mocny fandom - Pamiętniki Wampirów , który po kiepskich dwóch tygodniach, gwałtownie wzrósł i może jeszcze mocno namieszać ! Wzrost osiągnęli także fani Sherlocka i Famous in Love . Najgorzej wygląda sytuacja Stranger Things , których to fani mają nawet gorszą pozycję od niektorych fandomow z grup, ktore jeszcze nie miały nawet bitwy radiowej .


W grupie C nadal prowadzi Wspaniałe Stulecie , ktore miało sporo szczęscia - zarówno oni jak i fani Once Upon A Time w zeszłym tygodniu przeszarżowali i nie zdołali utrzymać tak wysokiego poziomu ...albo zwyczajnie pojawiła się silna konkurencja. Stracili więc oboje, więc zmian w grupie nie ma. Nacierać będą na nich Sprawiedliwi i Supernatural i tak naprawdę wynik Bitwy w tym tygodniu zacznie w tej grupie prawdziwą i równą rywalizację .


W grupie D rośnie pozycja The 100 , którzy w tym tygodniu na Fandoms byli najlepsi (wspólnie z Violettą), ale Soy Luna trzyma poziom i wciąż bardzo dużo punktów. Napierają jednak Shadowhunters i fani Teen Wolf , których zaangażowanie najpewniej wzrośnie od tego tygodnia, z racji, że fandom ustanowił swojego admina w serwisie.


DZIEJE SIĘ . Więcej, niż się spodziewaliśmy !

Spadają szanse awansu do programu z dzikich kart dla oczekujących fandomów

Tak po prostu. Największa szansa była w miniony piątek , gdy wymieniliśmy 2 fandomy w bardzo krótkim czasie. Z wielkiej okazji nie skorzystali fani American Horror Story , których aktywność w serwisie dość drastycznie spada (mamy nadzieję, że tylko na chwilę, to przecież świetny serial !) . Kiepsko wygląda tez pozycja Pretty Little Liars , którzy stracili miejsce w Bitwie (serial się skończył i zainteresowanie serialem w społeczności spadło) , podobnie jak The Walking Dead , któremu...wymienilliśmy partnerską grupę (tym samym zaangażowanie może wzrosnąć) . Swoją grupę partnerską mianowali też fani Lucifer oraz Orange is The New Black, którzy także dostaną administratora w serwisie. Będą więc rosnąć. Najgorsza sytuacja dopadła fanów Na Dobre i na Złe , którzy...nie dysponują sensowną grupą na facebooku, z którą moglibyśmy podjać współpracę, co skutecznie zablokowało ten fandom by awansować do programu .

Narozrabiało się. Jak bardzo? Czekamy na Wasze komentarze !

Portal idzie do góry - aktualnie docieramy już do blisko 90 tysięcy użytkowników aktywnych (skok o 10 tys. w kilka dni !!!) , co powoduje, że kolejne fandomy angażują się w zabawę. W ostatnim czasie dołączyło do niej kilka fandomów muzycznych, których członkowie zbierają punkty dla fandomów serialowych. Ten trend z pewnością będzie kontynuowany - wkrótce kolejne partnerskie fandomy a nawet nowe grupy i ich dziedziny, które sprawią, że fandoms będzie jeszcze lepszym serwisem :)


Zgodnie z ustaleniami, rozdamy też nagrody dla administratorów fandomów, aby Ci mogli ogłaszać więcej wyzwań dla postów, w które chcą zainwestować. Powinno to nastąpić jeszcze dziś :)


Wszystkim fandomom dziękujemy za zabawę i... czekamy na więcej - zabawa ewidentnie się rozkręca i stała się bardzo nieprzewidywalna :D Jeszcze w tym tygodniu serwis wzbogacimy o kilka nowych elementów, które mogą Was pozytywnie zaskoczyć. Więcej informacji niebawem ! :)

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5281 punktów za:

Jakość:20Popularność:4723
Wsparcie:3Ocena i wartość ocen:21
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:430
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
4,723 czytelników Lip 17, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

43 Komentarzy

Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Mieć najwięcej i być bitym za to,że mamy mniej niż wcześniej ???
nie podoba mi się to
+17 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
Wow! Dzieję się ;D Ale to dobrze, przynajmniej nie jest nudno. Gratuluję wszystkim! WSK walczy do końca!
+16 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
Nie przemyślałam tego
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 punktów 2 21
I tak znowu będziemy najlepsi WSK do dzieła
+16 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Waleczny P. Użytkownik 88,546 punktów 2 3 88
Tak samo jak inni z naszej grupy, uważam , że jest to niesprawiedliwe, że to wszystko co robimy idzie w błoto ... Nie podoba mi się to ...
+15 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
To nie jest kwestia tylko tygodniowej punktacji. To jest kwestia nieuczciwego zmieniania zasad gry w trakcie. Ci co tym rządzą bawią się w to pierwszy raz?
Nisa N. Użytkownik 13,016 punktów 4 58
Ostatnia szansa - następnym razem ześlemy was do Pałacu Łez
+15 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Nilay Użytkownik 2,857 punktów 2
Dokładnie ;-)
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Nasza wina,że na początku spieliśmy się i zdobyliśmy tak dużo punktów.Tylko sprintem nie nie można biec maratonu więc zwolniliśmy. Ale i tak jesteśmy na przedzie. Za co zostaliśmy ukarani?
+14 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Justyna Butrymowicz Użytkownik 7,206 punktów 1 16
No to do roboty WSK. Jeszce dużo wysiłków przed nami, nie tylko do piątku. Jedziemy z komentarzami, lajkami i nowymi tematami
+13 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Pokaż 6 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
REZYGNUJEMY
D. Użytkownik -12,948 punktów 3 82
Ale o co chodzi??? ja nie rozumiem! Wypruwamy sobie flaki, a tu taki ranking??? Coś jest nie tak!
+12 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Valide Safiye Sultan Użytkownik 3,076 punktów 24
yyyyyyyy... mamy najwięcej z nich wszystkich i jeszcze źle?! To jest niesprawiedliwe!. Tka samo jak zdeklasowaliśmy rywali w pierwszym rankingu mieliśmy tylko 16 pkt., a druzyna, która miała 20 razy mniej miała 15! To jest strasznie niesprawiedliwe i żałosne! Nie dziwię się że ludziom się to nudzi
+12 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
likaalonso Użytkownik 228,779 punktów 1 5 12
Jest mi bardzo przykro dlatego,  że OUAT spadło tak bardzo w dół. Mimo to cieszę się z sukcesów pozostałych fandomow, które bardzo ładnie wskoczyły na pierwsze miejsca- brawo Vlovers. Myślę,  że nowe zasady trzeba zaakceptować i nie robić żadnych zbędnych dram bo to nie ma sensu. Oncers się nie podadzą i będziemy walczyć przez ten tydzień jeszcze bardziej - po za tym nasza bitwa nadchodzi wielkimi krokami! Oncers awlays wins!❤
+11 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
nie zmienia się zasad w trakcie gry, To ja może grając w brydża ogłoszę,że najstarsze są kiery a  10 bije asa. Bo takie mam karty
Kinga Nosek Użytkownik 174,881 punktów 1 5 14
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, więc po prostu zrobię dobrą minę do złej gry. Przyznajemy sami przed sobą, że daliśmy ciała w tym rankingu, zwłaszcza, że obudziliśmy się rano w niedziele i ''ej, punkty trzeba nazbierać!''. XD Jestem optymistycznego zdania, że mogło być gorzej, a wszystko da się jeszcze nadrobić i zmienić, bo jak widać po tym rankingu - nic nie jest na 100% pewne. Przy okazji gratuluję serdecznie Violettcie i Soy Lunie, oba fandomy poszły baardzo wysoko! No, a Oncers, cóż... Odbijemy się, to nie koniec świata, a zabawa! <3
+11 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
D. Użytkownik -12,948 punktów 3 82
Valide rezygnujemy? Jedno Twoje słowo...
+11 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Valide Użytkownik 235,447 punktów 1 9 157
Ciśniemy dalej, zmiażdżymy ich wszystkich, niech wiedzą gdzie ich miejsce ! Ahahah
agat.pe Użytkownik 18,273 punktów 38
ktoś nas tu chyba robi w konia.. nie sądzicie, że my WSK najwięcej wnosimy do tej zabawy a jakiś ranking nie wiadomo skąd to wszystko psuje? tylu z nas się w to angażuje...
+10 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 punktów 2 21
Uważam że zasady są jakieś nagięte zupełnie tak jakbyście chcieli dać fory gorszemu jeszcze nigdy w życiu nie widziałam rankingu w którym nie wygrałby ten który zdobył najwięcej punktów  dla mnie nie problem jestem tu od dwóch dni ale szkoda ludzi którzy naprawdę cięzko pracowali i szkoda mi Was że nie doceniacie rzetelnej i uczciwej pracy
+10 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Valide Użytkownik 235,447 punktów 1 9 157
Jak widać, tutaj nie ma wygrać najlepszy...
Nisa N. Użytkownik 13,016 punktów 4 58
Tylko odwrotnie ..
Nilay Użytkownik 2,857 punktów 2
Gratulacje dla wszystkich :-)
+9 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,613 punktów 3
The 100! <3
+8 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
No One of TheHundred Użytkownik 93,902 punktów 1 7
Wow! The 100 udało nam się wygrać tydzień. Oby tak dalej
+8 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Kaarolajna98 Użytkownik 24,210 punktów 4
The 100! Damy radę!
+7 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 punktów 1 8
Brawo Setko! Tego się nie spodziewałam... Teraz tylko trzymać tak dalej!
+7 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik 641,891 punktów 6 15
Ja cały czas jestem za Violettą! Każdy powtarza, że ten serial dawno się skończył i w ogóle. Ale czy to po punktach widać, że się skończył? Zdecydowanie nie. Pokazaliśmy klasę. V-Lovers dalej istnieją, pomimo tego, że serial dawno się skończył.
+6 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
tylko ,że te 404 osoby to fikcja.  Popatrz ile nas się udziela.Ja bym je wywaliła gdybym mogła. Nie wiem skąd się wzięli. Zarejestrowali się gnani owczym pędem i uznali ,że się w to nie będą bawić? Czy to może V kolumna? Czyli szpiedzy i kolaboranci ? Średnią nam obniżają
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 punktów 4 19
WOW o.O kto by się spodziewał? Jestem dumna z Lunistas, że utrzymujemy się wysoko na pozycji. Gratuluję pasquarelli za 1. miejsce w rankingu tygodnia. Gratulację też V-Lovers 1. miejsca Oncers wierzę, że się podniesiecie
+6 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Annevue Użytkownik 649,838 punktów 1 6 12
Wow, ale się pozmieniało :O nie mogę w to uwierzyć, a wydawałoby się, że wszystko jest przesądzone, a tutaj niespodzianka
Jestem mega dumna ze swojego fandomu - VLovers ♥ Mimo, że serial skończył się 2 lata temu, można sporo osiągnąć dzięki, że jesteście!
+6 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Heartbreaker Użytkownik 132,301 punktów 1 5 12
Czyli rozumiem , że Na dobre i na złe nie ma już szans?
To pięknie punkty zebrane stracone.. no cóż widać V-lovers mają teraz moje 100 procentowe wsparcie <3 Zarówno na audycjach jak też na portalu
+6 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Betty Cooper Użytkownik 8,278 punktów 3
Grupie "Riverdale" cały czas depczą po piętach, a zostają zaległości do "Violetty", których aktywnością na stronie ciężko dogonić, bo są nadzwyczaj aktywni, pozostają bitwy i przygotowywanie naszych reprezentantów. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak namieszają bitwy w grupie 'c' czy 'd'... Pozostaje trzymać kciuki za ekipę "Rvd" i życzyć powodzenia innym fandomom ♥!
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Sumienie Użytkownik 638,447 punktów 2 6 18
VIOLETTA NAJLEPSZA! KOCHAM
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
JakubWichowski Użytkownik 177,275 punktów 3 10
Dzieje się, dzieje się! I o to w tym programie chodzi, a ja niezmiennie jestem za Riverdale
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Fitz Użytkownik 3,550 punktów 1
Violetta! <3 Jestem dumna, bo każdy skazywał ten fandom na porażkę
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
doti1987 Użytkownik 91 punktów 1
Trzeba walczyć dalej
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Mad Użytkownik 378,659 punktów 4 8 20
O to w tym chodzi, aby aktywność i zaangażowanie fandomu rosły.. Przy muzycznych były np zasięgi — normalna zasada w programie, nie widzę w tym nic dziwnego.. Gratulacje dla Violetty — należy wam się
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
n_sliwinska Użytkownik 1,395 punktów 1
jestem dumna z fandomu the 100!
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
An Użytkownik -3,575 punktów 1 3 20
omg. muszę uzbierać 10 tyś punktów
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Haseki T. Użytkownik 6,172 punktów 14
#TeamKosemWspaniałeStuleciePolska do boju!!! <3 #SułtankaKosemPrzesyłaPozdrowienia
+4 głosów
Jest OK
Lip 18, 2017
Bulbul Aga Użytkownik 1,929 punktów 14
Połowa moich postów , które stworzyłem to odrzucone , więc jak mam tu zdobywać punkty , jak mi odrzucają każdy post , dlatego , że nie dałem przecinka
+4 głosów
Jest OK
Lip 18, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
popraw przecinki. A swoją drogą to większych problemów nie widzą?
Marcelka Użytkownik 13,918 punktów 2 7
Wow! Ranking wygląda zupełnie inaczej! Tego  się nie spodziewałam xD Robi się coraz lepsza konkurencja (ale mam nadzieję, że będzie uczciwa). Trzymam kciuki za wszystkich!
+3 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Wiktoria Niedzielak Użytkownik 60,704 punktów 4
Sherlockians walczymy - i tak jest dobrze!!
+3 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Basia1 Użytkownik 8,311 punktów 1
Ojejku tego to się nie spodziewałam
+3 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
misiakyo Użytkownik 21,913 punktów 1 4
Walczymy! Zrobimy co możemy
+3 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 punktów 1 3 9
Szczerze mówiąc, to nie podoba mi się ta tendencja. Rozumiem wszystko, to, że widać spadek efektywności poszczególnych fandomów, lecz nie to jest złe. Jesteśmy jednym z najbardziej aktywnych fandomów, dodajemy dużo porządnych postów, jest nas dużo w czołówce rankingu i mamy zaledwie spadek 3k pkt. Za to zebraliśmy aż 28k, co daje nam drugi najlepszy wynik. Niestety jesteśmy tutaj gdzieś daleko w tyle, co nie jest na miejscu, jako że jesteśmy bardzo aktywnym fandomem... Właśnie to mi się nie podoba...
+3 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
Otóż to... W tym tkwi cały problem
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Ci co zaczęli super teraz są bici. Trzeba było się tak nie starać na początku.
Sizzy Użytkownik 964 punktów 1
Shadowhunteres musimy się bardziej postarać!
+2 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Sultan I. Użytkownik 43,273 punktów 1 28
Gratuluję Liderom, ale długo na piedestale nie będą!
Team KWSP!!! Wygramy!! <3
+2 głosów
Jest OK
Lip 18, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 punktów 2 15
Kurde, muszę skombinowac troche czasu i nie oszczędzać klawiatury. ;-) WS rządzi!!!!!!!
+1 głos
Jest OK
Lip 19, 2017
Commandor Użytkownik 353 punktów 1
the 100 nabiera mocy... uderzymy z jeszcze wiekszym zapałem niż wczesniej ❤❤❤
0 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 punktów 2 7
VIOLETTA dajemy czadu! ♥
0 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017