NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+21 głosów
(postid: 270117) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jakim cudem fandoms.pl tak gwałtownie zdobywa popularność... ten ranking rozwieje Wasze wątpliwości. Jednym słowem - MASAKRA . Tak można opisać ten ranking. Zmieniło się niemal wszystko !

RANKING FANDOMS.PL Fandomów biorących udział w Bitwie z 3 tygodnia akcji (10-17.07.2017)

To jest po prostu masakra. Zmieniło się tak wiele, że nawet nie wiemy od czego zacząć. MIEJSCE 1 w tym tygodniu należy wspólnie do fanów VIOLETTY oraz THE 100. To właśnie te dwie grupy osiągnęły najwięcej. Warto jednak zauważyć, że ten ranking pokazuje jak bardzo różne pozycje zdobywają fandomy w różnych "konkurencjach" .  Najwięcej stracili ci, którzy w zeszłym tygodniu zdecydowali się zdystansować konkurencję i osiągnąć zawrotne ilości punktów. W tym tygodniu wiele fandomów dołączyło do zabawy, podobnie jak i osób , a tym samym znacznie wzrosło zróżnicowanie treści na stronie . Niektóre fandomy tez zbyt wysoko postawiły sobie poprzeczkę, co poskutkowało dużymi stratami przez wynik tendencji. Z rankingu wynika też, że niektórzy działają "po cichu" i mylą rywali. Efekt jest zdumiewający i ranking naprawdę w tym tygodniu narozrabiał. 


Ta zabawa zdecydowanie przybiera na sile i aktywności. Absolutnie niczego już nie możemy być pewni !

Ranking Bitwy Fandomów serialowej po uwzględnieniu punktacji z audycji radiowych i dotychczasowych rankingów

Widzimy też, że ranking fandomów mocno zmienia się po programie radiowym . Jednocześnie informujemy, że z wyniku Bitwy radiowej usunęliśmy punkty przyznane z automatu za aktywność fandomu na portalu . Wynik ten siłą rzeczy nie może być uwzględniany, z racji, że punktacja na stronie jest liczona osobno (tym samym ranking z fandoms mógł zostać uwzględniany niesłusznie podwójnie) . Nie zmieniło to wiele w punktacji, ale pokazało, że Bitwa przybiera na sile i nowe fandomy gwałtownie sie uaktywniły.


Widzimy zatem wzrosty takich fandomów jak Violetta, SKAM, Sprawiedliwi i lekko Teen Wolf a także fandomow z grupy B - Sherlock, Pamiętniki Wampirów, Stranger Things - te fandomy gwałtownie zwiększyły aktywność w serwisie.  Pewnie czuli się fani Riverdale, 13 Reasons Why, Wspaniałego Stulecia i Once Upon A Time a także Shadowhunters . Niestety, to właśnie te w zeszłym tygodniu najmocniejsze grupy, w tym straciły najwięcej .  Jak to wpłynęło na najważniejsze - Ranking grup ?

Ranking grup Bitwy Fandomów III: Seriale po 3 tygodniach zmagań

Dość...drastycznie. W grupie A mamy niezłe prowadzenie Violetty (wynik w Bitwie i w tym tygodniu na Fandoms zrobiły swoje), rywalizację o każdy punkt Riverdale i SKAM oraz sporą stratę 13 Reasons Why . Ten ostatni fandom na pewno może więcej i póki co nie wykorzystuje potencjału w należyty sposób .


W grupie B pojawił się bardzo mocny fandom - Pamiętniki Wampirów , który po kiepskich dwóch tygodniach, gwałtownie wzrósł i może jeszcze mocno namieszać ! Wzrost osiągnęli także fani Sherlocka i Famous in Love . Najgorzej wygląda sytuacja Stranger Things , których to fani mają nawet gorszą pozycję od niektorych fandomow z grup, ktore jeszcze nie miały nawet bitwy radiowej .


W grupie C nadal prowadzi Wspaniałe Stulecie , ktore miało sporo szczęscia - zarówno oni jak i fani Once Upon A Time w zeszłym tygodniu przeszarżowali i nie zdołali utrzymać tak wysokiego poziomu ...albo zwyczajnie pojawiła się silna konkurencja. Stracili więc oboje, więc zmian w grupie nie ma. Nacierać będą na nich Sprawiedliwi i Supernatural i tak naprawdę wynik Bitwy w tym tygodniu zacznie w tej grupie prawdziwą i równą rywalizację .


W grupie D rośnie pozycja The 100 , którzy w tym tygodniu na Fandoms byli najlepsi (wspólnie z Violettą), ale Soy Luna trzyma poziom i wciąż bardzo dużo punktów. Napierają jednak Shadowhunters i fani Teen Wolf , których zaangażowanie najpewniej wzrośnie od tego tygodnia, z racji, że fandom ustanowił swojego admina w serwisie.


DZIEJE SIĘ . Więcej, niż się spodziewaliśmy !

Spadają szanse awansu do programu z dzikich kart dla oczekujących fandomów

Tak po prostu. Największa szansa była w miniony piątek , gdy wymieniliśmy 2 fandomy w bardzo krótkim czasie. Z wielkiej okazji nie skorzystali fani American Horror Story , których aktywność w serwisie dość drastycznie spada (mamy nadzieję, że tylko na chwilę, to przecież świetny serial !) . Kiepsko wygląda tez pozycja Pretty Little Liars , którzy stracili miejsce w Bitwie (serial się skończył i zainteresowanie serialem w społeczności spadło) , podobnie jak The Walking Dead , któremu...wymienilliśmy partnerską grupę (tym samym zaangażowanie może wzrosnąć) . Swoją grupę partnerską mianowali też fani Lucifer oraz Orange is The New Black, którzy także dostaną administratora w serwisie. Będą więc rosnąć. Najgorsza sytuacja dopadła fanów Na Dobre i na Złe , którzy...nie dysponują sensowną grupą na facebooku, z którą moglibyśmy podjać współpracę, co skutecznie zablokowało ten fandom by awansować do programu .

Narozrabiało się. Jak bardzo? Czekamy na Wasze komentarze !

Portal idzie do góry - aktualnie docieramy już do blisko 90 tysięcy użytkowników aktywnych (skok o 10 tys. w kilka dni !!!) , co powoduje, że kolejne fandomy angażują się w zabawę. W ostatnim czasie dołączyło do niej kilka fandomów muzycznych, których członkowie zbierają punkty dla fandomów serialowych. Ten trend z pewnością będzie kontynuowany - wkrótce kolejne partnerskie fandomy a nawet nowe grupy i ich dziedziny, które sprawią, że fandoms będzie jeszcze lepszym serwisem :)


Zgodnie z ustaleniami, rozdamy też nagrody dla administratorów fandomów, aby Ci mogli ogłaszać więcej wyzwań dla postów, w które chcą zainwestować. Powinno to nastąpić jeszcze dziś :)


Wszystkim fandomom dziękujemy za zabawę i... czekamy na więcej - zabawa ewidentnie się rozkręca i stała się bardzo nieprzewidywalna :D Jeszcze w tym tygodniu serwis wzbogacimy o kilka nowych elementów, które mogą Was pozytywnie zaskoczyć. Więcej informacji niebawem ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5293 punktów za:

Jakość:20Popularność:4735
Wsparcie:3Ocena i wartość ocen:21
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:430
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
4,735 czytelników Lip 17, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

43 Komentarzy

Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Mieć najwięcej i być bitym za to,że mamy mniej niż wcześniej ???
nie podoba mi się to
+17 głosów
Lip 17, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 pkt
Wow! Dzieję się ;D Ale to dobrze, przynajmniej nie jest nudno. Gratuluję wszystkim! WSK walczy do końca!
+16 głosów
Lip 17, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 pkt
Nie przemyślałam tego
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 pkt
I tak znowu będziemy najlepsi :) WSK do dzieła :)
+16 głosów
Lip 17, 2017
Waleczny P. Użytkownik 88,548 pkt
Tak samo jak inni z naszej grupy, uważam , że jest to niesprawiedliwe, że to wszystko co robimy idzie w błoto ... Nie podoba mi się to ...
+15 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
To nie jest kwestia tylko tygodniowej punktacji. To jest kwestia nieuczciwego zmieniania zasad gry w trakcie. Ci co tym rządzą bawią się w to pierwszy raz?
Nisa N. Użytkownik 13,016 pkt
Ostatnia szansa - następnym razem ześlemy was do Pałacu Łez :D
+15 głosów
Lip 17, 2017
Nilay Użytkownik 2,857 pkt
Dokładnie ;-)
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Nasza wina,że na początku spieliśmy się i zdobyliśmy tak dużo punktów.Tylko sprintem nie nie można biec maratonu więc zwolniliśmy. Ale i tak jesteśmy na przedzie. Za co zostaliśmy ukarani?
+14 głosów
Lip 17, 2017
Justyna Butrymowicz Użytkownik 7,207 pkt
No to do roboty WSK. Jeszce dużo wysiłków przed nami, nie tylko do piątku. Jedziemy z komentarzami, lajkami i nowymi tematami
+13 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
REZYGNUJEMY
D. Użytkownik -12,948 pkt
Ale o co chodzi??? ja nie rozumiem! Wypruwamy sobie flaki, a tu taki ranking??? Coś jest nie tak!
+12 głosów
Lip 17, 2017
Valide Safiye Sultan Użytkownik 3,076 pkt
yyyyyyyy... mamy najwięcej z nich wszystkich i jeszcze źle?! To jest niesprawiedliwe!. Tka samo jak zdeklasowaliśmy rywali w pierwszym rankingu mieliśmy tylko 16 pkt., a druzyna, która miała 20 razy mniej miała 15! To jest strasznie niesprawiedliwe i żałosne! Nie dziwię się że ludziom się to nudzi
+12 głosów
Lip 17, 2017
likaalonso Użytkownik 228,779 pkt
Jest mi bardzo przykro dlatego,  że OUAT spadło tak bardzo w dół. Mimo to cieszę się z sukcesów pozostałych fandomow, które bardzo ładnie wskoczyły na pierwsze miejsca- brawo Vlovers. Myślę,  że nowe zasady trzeba zaakceptować i nie robić żadnych zbędnych dram bo to nie ma sensu. Oncers się nie podadzą i będziemy walczyć przez ten tydzień jeszcze bardziej - po za tym nasza bitwa nadchodzi wielkimi krokami! Oncers awlays wins!❤
+11 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
nie zmienia się zasad w trakcie gry, To ja może grając w brydża ogłoszę,że najstarsze są kiery a  10 bije asa. Bo takie mam karty
Kinga Nosek Użytkownik 168,638 pkt
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, więc po prostu zrobię dobrą minę do złej gry. Przyznajemy sami przed sobą, że daliśmy ciała w tym rankingu, zwłaszcza, że obudziliśmy się rano w niedziele i ''ej, punkty trzeba nazbierać!''. XD Jestem optymistycznego zdania, że mogło być gorzej, a wszystko da się jeszcze nadrobić i zmienić, bo jak widać po tym rankingu - nic nie jest na 100% pewne. Przy okazji gratuluję serdecznie Violettcie i Soy Lunie, oba fandomy poszły baardzo wysoko! No, a Oncers, cóż... Odbijemy się, to nie koniec świata, a zabawa! <3
+11 głosów
Lip 17, 2017
D. Użytkownik -12,948 pkt
Valide rezygnujemy? Jedno Twoje słowo...
+11 głosów
Lip 17, 2017
Valide Użytkownik 235,946 pkt
Ciśniemy dalej, zmiażdżymy ich wszystkich, niech wiedzą gdzie ich miejsce ! Ahahah
agat.pe Użytkownik 18,273 pkt
ktoś nas tu chyba robi w konia.. nie sądzicie, że my WSK najwięcej wnosimy do tej zabawy a jakiś ranking nie wiadomo skąd to wszystko psuje? tylu z nas się w to angażuje...
+10 głosów
Lip 17, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 pkt
Uważam że zasady są jakieś nagięte zupełnie tak jakbyście chcieli dać fory gorszemu :( jeszcze nigdy w życiu nie widziałam rankingu w którym nie wygrałby ten który zdobył najwięcej punktów :(  dla mnie nie problem jestem tu od dwóch dni ale szkoda ludzi którzy naprawdę cięzko pracowali i szkoda mi Was że nie doceniacie rzetelnej i uczciwej pracy :(
+10 głosów
Lip 17, 2017
Valide Użytkownik 235,946 pkt
Jak widać, tutaj nie ma wygrać najlepszy...
Nisa N. Użytkownik 13,016 pkt
Tylko odwrotnie ..
Nilay Użytkownik 2,857 pkt
Gratulacje dla wszystkich :-)
+9 głosów
Lip 17, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,613 pkt
The 100! <3
+8 głosów
Lip 17, 2017
No One of TheHundred Użytkownik 94,223 pkt
Wow! The 100 udało nam się wygrać tydzień. Oby tak dalej
+8 głosów
Lip 17, 2017
Kaarolajna98 Użytkownik 24,210 pkt
The 100! Damy radę!
+7 głosów
Lip 17, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Brawo Setko! Tego się nie spodziewałam... Teraz tylko trzymać tak dalej!
+7 głosów
Lip 17, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik 647,182 pkt
Ja cały czas jestem za Violettą! Każdy powtarza, że ten serial dawno się skończył i w ogóle. Ale czy to po punktach widać, że się skończył? Zdecydowanie nie. Pokazaliśmy klasę. V-Lovers dalej istnieją, pomimo tego, że serial dawno się skończył.
+6 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
tylko ,że te 404 osoby to fikcja.  Popatrz ile nas się udziela.Ja bym je wywaliła gdybym mogła. Nie wiem skąd się wzięli. Zarejestrowali się gnani owczym pędem i uznali ,że się w to nie będą bawić? Czy to może V kolumna? Czyli szpiedzy i kolaboranci ? Średnią nam obniżają
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
WOW o.O kto by się spodziewał? Jestem dumna z Lunistas, że utrzymujemy się wysoko na pozycji. Gratuluję pasquarelli za 1. miejsce w rankingu tygodnia. Gratulację też V-Lovers 1. miejsca :D Oncers wierzę, że się podniesiecie :D
+6 głosów
Lip 17, 2017
Annevue Użytkownik 649,838 pkt
Wow, ale się pozmieniało :O nie mogę w to uwierzyć, a wydawałoby się, że wszystko jest przesądzone, a tutaj niespodzianka :P
Jestem mega dumna ze swojego fandomu - VLovers ♥ Mimo, że serial skończył się 2 lata temu, można sporo osiągnąć :D dzięki, że jesteście!
+6 głosów
Lip 17, 2017
Heartbreaker Użytkownik 133,922 pkt
Czyli rozumiem , że Na dobre i na złe nie ma już szans?:)
To pięknie punkty zebrane stracone.. no cóż widać V-lovers mają teraz moje 100 procentowe wsparcie <3 Zarówno na audycjach jak też na portalu :P
+6 głosów
Lip 17, 2017
Betty Cooper Użytkownik 8,278 pkt
Grupie "Riverdale" cały czas depczą po piętach, a zostają zaległości do "Violetty", których aktywnością na stronie ciężko dogonić, bo są nadzwyczaj aktywni, pozostają bitwy i przygotowywanie naszych reprezentantów. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak namieszają bitwy w grupie 'c' czy 'd'... Pozostaje trzymać kciuki za ekipę "Rvd" i życzyć powodzenia innym fandomom ♥!
+4 głosów
Lip 17, 2017
Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
VIOLETTA NAJLEPSZA! KOCHAM
+4 głosów
Lip 17, 2017
JakubWichowski Użytkownik 196,564 pkt
Dzieje się, dzieje się! I o to w tym programie chodzi, a ja niezmiennie jestem za Riverdale
+4 głosów
Lip 17, 2017
Fitz Użytkownik 3,550 pkt
Violetta! <3 Jestem dumna, bo każdy skazywał ten fandom na porażkę :D
+4 głosów
Lip 17, 2017
doti1987 Użytkownik 91 pkt
Trzeba walczyć dalej
+4 głosów
Lip 17, 2017
Mad Użytkownik 380,706 pkt
O to w tym chodzi, aby aktywność i zaangażowanie fandomu rosły.. Przy muzycznych były np zasięgi — normalna zasada w programie, nie widzę w tym nic dziwnego.. Gratulacje dla Violetty — należy wam się:)
+4 głosów
Lip 17, 2017
n_sliwinska Użytkownik 1,395 pkt
jestem dumna z fandomu the 100!
+4 głosów
Lip 17, 2017
An Użytkownik -3,574 pkt
omg. muszę uzbierać 10 tyś punktów
+4 głosów
Lip 17, 2017
Haseki T. Użytkownik 6,172 pkt
#TeamKosemWspaniałeStuleciePolska do boju!!! <3 #SułtankaKosemPrzesyłaPozdrowienia :D
+4 głosów
Lip 18, 2017
Bulbul Aga Użytkownik 1,929 pkt
Połowa moich postów , które stworzyłem to odrzucone , więc jak mam tu zdobywać punkty , jak mi odrzucają każdy post , dlatego , że nie dałem przecinka
+4 głosów
Lip 18, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
popraw przecinki. A swoją drogą to większych problemów nie widzą?
Marcelka Użytkownik 13,918 pkt
Wow! Ranking wygląda zupełnie inaczej! Tego  się nie spodziewałam xD Robi się coraz lepsza konkurencja (ale mam nadzieję, że będzie uczciwa). Trzymam kciuki za wszystkich!
+3 głosów
Lip 17, 2017
Wiktoria Niedzielak Użytkownik 60,704 pkt
Sherlockians walczymy - i tak jest dobrze!!
+3 głosów
Lip 17, 2017
Basia1 Użytkownik 8,311 pkt
Ojejku tego to się nie spodziewałam :D
+3 głosów
Lip 17, 2017
misiakyo Użytkownik 21,913 pkt
Walczymy! Zrobimy co możemy
+3 głosów
Lip 17, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 pkt
Szczerze mówiąc, to nie podoba mi się ta tendencja. Rozumiem wszystko, to, że widać spadek efektywności poszczególnych fandomów, lecz nie to jest złe. Jesteśmy jednym z najbardziej aktywnych fandomów, dodajemy dużo porządnych postów, jest nas dużo w czołówce rankingu i mamy zaledwie spadek 3k pkt. Za to zebraliśmy aż 28k, co daje nam drugi najlepszy wynik. Niestety jesteśmy tutaj gdzieś daleko w tyle, co nie jest na miejscu, jako że jesteśmy bardzo aktywnym fandomem... Właśnie to mi się nie podoba...
+3 głosów
Lip 17, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 pkt
Otóż to... W tym tkwi cały problem :(
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Ci co zaczęli super teraz są bici. Trzeba było się tak nie starać na początku.
Sizzy Użytkownik 964 pkt
Shadowhunteres musimy się bardziej postarać!
+2 głosów
Lip 17, 2017
Sultan I. Użytkownik 43,273 pkt
Gratuluję Liderom, ale długo na piedestale nie będą! :D
Team KWSP!!! Wygramy!! :D <3
+2 głosów
Lip 18, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Kurde, muszę skombinowac troche czasu i nie oszczędzać klawiatury. ;-) WS rządzi!!!!!!!
+1 głos
Lip 19, 2017
Commandor Użytkownik 353 pkt
the 100 nabiera mocy... uderzymy z jeszcze wiekszym zapałem niż wczesniej ❤❤❤
0 głosów
Lip 19, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 pkt
VIOLETTA dajemy czadu! ♥
0 głosów
Lip 19, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
97 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 97 Gości
Dziś posty czytano : 1037 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  305673 punktów
 2. Supiwerki
  36989 punktów
 3. Bartek Lovers
  36708 punktów
 4. The 100
  33027 punktów
 5. SikorskiSquad
  27829 punktów
 6. Young Stars Festival
  27113 punktów
 7. SERIALE
  18661 punktów
 8. Life Is Strange
  17211 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17081 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14801 punktów
 11. GRY
  14760 punktów
 12. Famous In Love
  13637 punktów
 13. Domisiaki
  12649 punktów
 14. Arturonators
  12446 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12395 punktów
 16. Shawn Mendes Army
  11991 punktów
 17. Bambinos
  11548 punktów
 18. YOUNG STARS
  11103 punktów
 19. Once Upon A Time
  10410 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10270 punktów
 21. Remonators
  9396 punktów
 22. Eurowizja
  9342 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4920 punktów
 25. Detroit
  4880 punktów
 26. Dua Lipa
  4856 punktów
 27. MUZYKA
  4716 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4413 punktów
 30. Progress Armia
  4194 punktów
 31. Forza
  4175 punktów
 32. The Originals
  4079 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3707 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3612 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3446 punktów
 36. Stranger Things
  2941 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. God Of War
  2432 punktów
 39. Young Stars News
  2238 punktów
 40. Sport
  2179 punktów
 41. FILMY
  2056 punktów
 42. Puthinators
  1892 punktów
 43. Przygodowe
  1080 punktów
 44. Tomb Raider
  783 punktów
 45. Playstation VR
  658 punktów
 46. FPS
  599 punktów
 47. Team Rieger
  536 punktów
 48. Uncharted
  473 punktów
 49. PC
  469 punktów
 50. Kluseczki Olgi
  402 punktów
 51. MMers
  286 punktów
 52. Arianators
  273 punktów
 53. Sony Playstation
  221 punktów
 54. Soy Luna
  182 punktów
 55. YOUTUBE
  172 punktów
 56. R5Family
  166 punktów
 57. LUDZIE
  159 punktów
 58. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 59. Directioners
  118 punktów
 60. The Good Place
  91 punktów
 61. Donaty Agaty
  75 punktów
 62. 5SOSFam
  69 punktów
 63. Beautilles
  64 punktów
 64. Selenators
  57 punktów
 65. Podróże
  47 punktów
 66. Wyścigi
  45 punktów
 67. Strzelanki
  44 punktów
 68. Orlandonators
  31 punktów
 1. Potterheads
  164 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4227 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3688 punktów
 4. YOUNG STARS
  2681 punktów
 5. Riverdale
  1688 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1411 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  833 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post