Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+21 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jakim cudem fandoms.pl tak gwałtownie zdobywa popularność... ten ranking rozwieje Wasze wątpliwości. Jednym słowem - MASAKRA . Tak można opisać ten ranking. Zmieniło się niemal wszystko !

RANKING FANDOMS.PL Fandomów biorących udział w Bitwie z 3 tygodnia akcji (10-17.07.2017)

To jest po prostu masakra. Zmieniło się tak wiele, że nawet nie wiemy od czego zacząć. MIEJSCE 1 w tym tygodniu należy wspólnie do fanów VIOLETTY oraz THE 100. To właśnie te dwie grupy osiągnęły najwięcej. Warto jednak zauważyć, że ten ranking pokazuje jak bardzo różne pozycje zdobywają fandomy w różnych "konkurencjach" .  Najwięcej stracili ci, którzy w zeszłym tygodniu zdecydowali się zdystansować konkurencję i osiągnąć zawrotne ilości punktów. W tym tygodniu wiele fandomów dołączyło do zabawy, podobnie jak i osób , a tym samym znacznie wzrosło zróżnicowanie treści na stronie . Niektóre fandomy tez zbyt wysoko postawiły sobie poprzeczkę, co poskutkowało dużymi stratami przez wynik tendencji. Z rankingu wynika też, że niektórzy działają "po cichu" i mylą rywali. Efekt jest zdumiewający i ranking naprawdę w tym tygodniu narozrabiał. 


Ta zabawa zdecydowanie przybiera na sile i aktywności. Absolutnie niczego już nie możemy być pewni !

Ranking Bitwy Fandomów serialowej po uwzględnieniu punktacji z audycji radiowych i dotychczasowych rankingów

Widzimy też, że ranking fandomów mocno zmienia się po programie radiowym . Jednocześnie informujemy, że z wyniku Bitwy radiowej usunęliśmy punkty przyznane z automatu za aktywność fandomu na portalu . Wynik ten siłą rzeczy nie może być uwzględniany, z racji, że punktacja na stronie jest liczona osobno (tym samym ranking z fandoms mógł zostać uwzględniany niesłusznie podwójnie) . Nie zmieniło to wiele w punktacji, ale pokazało, że Bitwa przybiera na sile i nowe fandomy gwałtownie sie uaktywniły.


Widzimy zatem wzrosty takich fandomów jak Violetta, SKAM, Sprawiedliwi i lekko Teen Wolf a także fandomow z grupy B - Sherlock, Pamiętniki Wampirów, Stranger Things - te fandomy gwałtownie zwiększyły aktywność w serwisie.  Pewnie czuli się fani Riverdale, 13 Reasons Why, Wspaniałego Stulecia i Once Upon A Time a także Shadowhunters . Niestety, to właśnie te w zeszłym tygodniu najmocniejsze grupy, w tym straciły najwięcej .  Jak to wpłynęło na najważniejsze - Ranking grup ?

Ranking grup Bitwy Fandomów III: Seriale po 3 tygodniach zmagań

Dość...drastycznie. W grupie A mamy niezłe prowadzenie Violetty (wynik w Bitwie i w tym tygodniu na Fandoms zrobiły swoje), rywalizację o każdy punkt Riverdale i SKAM oraz sporą stratę 13 Reasons Why . Ten ostatni fandom na pewno może więcej i póki co nie wykorzystuje potencjału w należyty sposób .


W grupie B pojawił się bardzo mocny fandom - Pamiętniki Wampirów , który po kiepskich dwóch tygodniach, gwałtownie wzrósł i może jeszcze mocno namieszać ! Wzrost osiągnęli także fani Sherlocka i Famous in Love . Najgorzej wygląda sytuacja Stranger Things , których to fani mają nawet gorszą pozycję od niektorych fandomow z grup, ktore jeszcze nie miały nawet bitwy radiowej .


W grupie C nadal prowadzi Wspaniałe Stulecie , ktore miało sporo szczęscia - zarówno oni jak i fani Once Upon A Time w zeszłym tygodniu przeszarżowali i nie zdołali utrzymać tak wysokiego poziomu ...albo zwyczajnie pojawiła się silna konkurencja. Stracili więc oboje, więc zmian w grupie nie ma. Nacierać będą na nich Sprawiedliwi i Supernatural i tak naprawdę wynik Bitwy w tym tygodniu zacznie w tej grupie prawdziwą i równą rywalizację .


W grupie D rośnie pozycja The 100 , którzy w tym tygodniu na Fandoms byli najlepsi (wspólnie z Violettą), ale Soy Luna trzyma poziom i wciąż bardzo dużo punktów. Napierają jednak Shadowhunters i fani Teen Wolf , których zaangażowanie najpewniej wzrośnie od tego tygodnia, z racji, że fandom ustanowił swojego admina w serwisie.


DZIEJE SIĘ . Więcej, niż się spodziewaliśmy !

Spadają szanse awansu do programu z dzikich kart dla oczekujących fandomów

Tak po prostu. Największa szansa była w miniony piątek , gdy wymieniliśmy 2 fandomy w bardzo krótkim czasie. Z wielkiej okazji nie skorzystali fani American Horror Story , których aktywność w serwisie dość drastycznie spada (mamy nadzieję, że tylko na chwilę, to przecież świetny serial !) . Kiepsko wygląda tez pozycja Pretty Little Liars , którzy stracili miejsce w Bitwie (serial się skończył i zainteresowanie serialem w społeczności spadło) , podobnie jak The Walking Dead , któremu...wymienilliśmy partnerską grupę (tym samym zaangażowanie może wzrosnąć) . Swoją grupę partnerską mianowali też fani Lucifer oraz Orange is The New Black, którzy także dostaną administratora w serwisie. Będą więc rosnąć. Najgorsza sytuacja dopadła fanów Na Dobre i na Złe , którzy...nie dysponują sensowną grupą na facebooku, z którą moglibyśmy podjać współpracę, co skutecznie zablokowało ten fandom by awansować do programu .

Narozrabiało się. Jak bardzo? Czekamy na Wasze komentarze !

Portal idzie do góry - aktualnie docieramy już do blisko 90 tysięcy użytkowników aktywnych (skok o 10 tys. w kilka dni !!!) , co powoduje, że kolejne fandomy angażują się w zabawę. W ostatnim czasie dołączyło do niej kilka fandomów muzycznych, których członkowie zbierają punkty dla fandomów serialowych. Ten trend z pewnością będzie kontynuowany - wkrótce kolejne partnerskie fandomy a nawet nowe grupy i ich dziedziny, które sprawią, że fandoms będzie jeszcze lepszym serwisem :)


Zgodnie z ustaleniami, rozdamy też nagrody dla administratorów fandomów, aby Ci mogli ogłaszać więcej wyzwań dla postów, w które chcą zainwestować. Powinno to nastąpić jeszcze dziś :)


Wszystkim fandomom dziękujemy za zabawę i... czekamy na więcej - zabawa ewidentnie się rozkręca i stała się bardzo nieprzewidywalna :D Jeszcze w tym tygodniu serwis wzbogacimy o kilka nowych elementów, które mogą Was pozytywnie zaskoczyć. Więcej informacji niebawem ! :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 5268 punktów za:

Jakość:20Popularność:4710
Podziękowania:3Ocena:105
Wyróżnienia:0Komentarze:430

Piotr Baranowski Super Administrator
4,710 czytelników Lip 17, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

43 Komentarzy

Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Mieć najwięcej i być bitym za to,że mamy mniej niż wcześniej ???
nie podoba mi się to
+17 głosów
Lip 17, 2017
Acedia00 Zarejestrowany użytkownik 14,474 punktów 3 43
Wow! Dzieję się ;D Ale to dobrze, przynajmniej nie jest nudno. Gratuluję wszystkim! WSK walczy do końca!
+16 głosów
Lip 17, 2017
Acedia00 Zarejestrowany użytkownik 14,474 punktów 3 43
Nie przemyślałam tego
Kobieta Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 35,959 punktów 2 21
I tak znowu będziemy najlepsi WSK do dzieła
+16 głosów
Lip 17, 2017
Waleczny P. Zarejestrowany użytkownik 88,544 punktów 2 3 88
Tak samo jak inni z naszej grupy, uważam , że jest to niesprawiedliwe, że to wszystko co robimy idzie w błoto ... Nie podoba mi się to ...
+15 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
To nie jest kwestia tylko tygodniowej punktacji. To jest kwestia nieuczciwego zmieniania zasad gry w trakcie. Ci co tym rządzą bawią się w to pierwszy raz?
Nisa N. Zarejestrowany użytkownik 13,016 punktów 4 58
Ostatnia szansa - następnym razem ześlemy was do Pałacu Łez
+15 głosów
Lip 17, 2017
Nilay Zarejestrowany użytkownik 2,857 punktów 2
Dokładnie ;-)
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Nasza wina,że na początku spieliśmy się i zdobyliśmy tak dużo punktów.Tylko sprintem nie nie można biec maratonu więc zwolniliśmy. Ale i tak jesteśmy na przedzie. Za co zostaliśmy ukarani?
+14 głosów
Lip 17, 2017
Justyna Butrymowicz Zarejestrowany użytkownik 7,206 punktów 1 16
No to do roboty WSK. Jeszce dużo wysiłków przed nami, nie tylko do piątku. Jedziemy z komentarzami, lajkami i nowymi tematami
+13 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
REZYGNUJEMY
D. Zarejestrowany użytkownik -12,950 punktów 3 81
Ale o co chodzi??? ja nie rozumiem! Wypruwamy sobie flaki, a tu taki ranking??? Coś jest nie tak!
+12 głosów
Lip 17, 2017
Valide Safiye Sultan Zarejestrowany użytkownik 3,076 punktów 24
yyyyyyyy... mamy najwięcej z nich wszystkich i jeszcze źle?! To jest niesprawiedliwe!. Tka samo jak zdeklasowaliśmy rywali w pierwszym rankingu mieliśmy tylko 16 pkt., a druzyna, która miała 20 razy mniej miała 15! To jest strasznie niesprawiedliwe i żałosne! Nie dziwię się że ludziom się to nudzi
+12 głosów
Lip 17, 2017
likaalonso Użytkownik zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Jest mi bardzo przykro dlatego,  że OUAT spadło tak bardzo w dół. Mimo to cieszę się z sukcesów pozostałych fandomow, które bardzo ładnie wskoczyły na pierwsze miejsca- brawo Vlovers. Myślę,  że nowe zasady trzeba zaakceptować i nie robić żadnych zbędnych dram bo to nie ma sensu. Oncers się nie podadzą i będziemy walczyć przez ten tydzień jeszcze bardziej - po za tym nasza bitwa nadchodzi wielkimi krokami! Oncers awlays wins!❤
+11 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
nie zmienia się zasad w trakcie gry, To ja może grając w brydża ogłoszę,że najstarsze są kiery a  10 bije asa. Bo takie mam karty
D. Zarejestrowany użytkownik -12,950 punktów 3 81
Valide rezygnujemy? Jedno Twoje słowo...
+11 głosów
Lip 17, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Ciśniemy dalej, zmiażdżymy ich wszystkich, niech wiedzą gdzie ich miejsce ! Ahahah
Kinga Nosek Użytkownik zweryfikowany 169,221 punktów 1 4 14
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, więc po prostu zrobię dobrą minę do złej gry. Przyznajemy sami przed sobą, że daliśmy ciała w tym rankingu, zwłaszcza, że obudziliśmy się rano w niedziele i ''ej, punkty trzeba nazbierać!''. XD Jestem optymistycznego zdania, że mogło być gorzej, a wszystko da się jeszcze nadrobić i zmienić, bo jak widać po tym rankingu - nic nie jest na 100% pewne. Przy okazji gratuluję serdecznie Violettcie i Soy Lunie, oba fandomy poszły baardzo wysoko! No, a Oncers, cóż... Odbijemy się, to nie koniec świata, a zabawa! <3
+10 głosów
Lip 17, 2017
agat.pe Zarejestrowany użytkownik 18,271 punktów 38
ktoś nas tu chyba robi w konia.. nie sądzicie, że my WSK najwięcej wnosimy do tej zabawy a jakiś ranking nie wiadomo skąd to wszystko psuje? tylu z nas się w to angażuje...
+10 głosów
Lip 17, 2017
Kobieta Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 35,959 punktów 2 21
Uważam że zasady są jakieś nagięte zupełnie tak jakbyście chcieli dać fory gorszemu jeszcze nigdy w życiu nie widziałam rankingu w którym nie wygrałby ten który zdobył najwięcej punktów  dla mnie nie problem jestem tu od dwóch dni ale szkoda ludzi którzy naprawdę cięzko pracowali i szkoda mi Was że nie doceniacie rzetelnej i uczciwej pracy
+10 głosów
Lip 17, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Jak widać, tutaj nie ma wygrać najlepszy...
Nisa N. Zarejestrowany użytkownik 13,016 punktów 4 58
Tylko odwrotnie ..
Nilay Zarejestrowany użytkownik 2,857 punktów 2
Gratulacje dla wszystkich :-)
+9 głosów
Lip 17, 2017
julka_hej1 Zarejestrowany użytkownik 7,581 punktów 2
The 100! <3
+8 głosów
Lip 17, 2017
No One of TheHundred Użytkownik zweryfikowany 96,676 punktów 1 5
Wow! The 100 udało nam się wygrać tydzień. Oby tak dalej
+8 głosów
Lip 17, 2017
Kaarolajna98 Użytkownik zweryfikowany 24,354 punktów 4
The 100! Damy radę!
+7 głosów
Lip 17, 2017
Lexa Croft Użytkownik zweryfikowany 47,381 punktów 7
Brawo Setko! Tego się nie spodziewałam... Teraz tylko trzymać tak dalej!
+7 głosów
Lip 17, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 581,826 punktów 4 14
Ja cały czas jestem za Violettą! Każdy powtarza, że ten serial dawno się skończył i w ogóle. Ale czy to po punktach widać, że się skończył? Zdecydowanie nie. Pokazaliśmy klasę. V-Lovers dalej istnieją, pomimo tego, że serial dawno się skończył.
+6 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
tylko ,że te 404 osoby to fikcja.  Popatrz ile nas się udziela.Ja bym je wywaliła gdybym mogła. Nie wiem skąd się wzięli. Zarejestrowali się gnani owczym pędem i uznali ,że się w to nie będą bawić? Czy to może V kolumna? Czyli szpiedzy i kolaboranci ? Średnią nam obniżają
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
WOW o.O kto by się spodziewał? Jestem dumna z Lunistas, że utrzymujemy się wysoko na pozycji. Gratuluję pasquarelli za 1. miejsce w rankingu tygodnia. Gratulację też V-Lovers 1. miejsca Oncers wierzę, że się podniesiecie
+6 głosów
Lip 17, 2017
Annevue Użytkownik zweryfikowany 649,416 punktów 1 6 12
Wow, ale się pozmieniało :O nie mogę w to uwierzyć, a wydawałoby się, że wszystko jest przesądzone, a tutaj niespodzianka
Jestem mega dumna ze swojego fandomu - VLovers ♥ Mimo, że serial skończył się 2 lata temu, można sporo osiągnąć dzięki, że jesteście!
+6 głosów
Lip 17, 2017
Heartbreaker Użytkownik zweryfikowany 120,498 punktów 1 5 11
Czyli rozumiem , że Na dobre i na złe nie ma już szans?
To pięknie punkty zebrane stracone.. no cóż widać V-lovers mają teraz moje 100 procentowe wsparcie <3 Zarówno na audycjach jak też na portalu
+6 głosów
Lip 17, 2017
Betty Cooper Zarejestrowany użytkownik 8,278 punktów 2
Grupie "Riverdale" cały czas depczą po piętach, a zostają zaległości do "Violetty", których aktywnością na stronie ciężko dogonić, bo są nadzwyczaj aktywni, pozostają bitwy i przygotowywanie naszych reprezentantów. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak namieszają bitwy w grupie 'c' czy 'd'... Pozostaje trzymać kciuki za ekipę "Rvd" i życzyć powodzenia innym fandomom ♥!
+4 głosów
Lip 17, 2017
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
VIOLETTA NAJLEPSZA! KOCHAM
+4 głosów
Lip 17, 2017
JakubWichowski Użytkownik zweryfikowany 157,638 punktów 1 7
Dzieje się, dzieje się! I o to w tym programie chodzi, a ja niezmiennie jestem za Riverdale
+4 głosów
Lip 17, 2017
Fitz Zarejestrowany użytkownik 3,550 punktów 1
Violetta! <3 Jestem dumna, bo każdy skazywał ten fandom na porażkę
+4 głosów
Lip 17, 2017
doti1987 Zarejestrowany użytkownik 90 punktów 1
Trzeba walczyć dalej
+4 głosów
Lip 17, 2017
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
O to w tym chodzi, aby aktywność i zaangażowanie fandomu rosły.. Przy muzycznych były np zasięgi — normalna zasada w programie, nie widzę w tym nic dziwnego.. Gratulacje dla Violetty — należy wam się
+4 głosów
Lip 17, 2017
n_sliwinska Zarejestrowany użytkownik 1,395 punktów 1
jestem dumna z fandomu the 100!
+4 głosów
Lip 17, 2017
An Zarejestrowany użytkownik -3,576 punktów 1 3 20
omg. muszę uzbierać 10 tyś punktów
+4 głosów
Lip 17, 2017
Haseki T. Zarejestrowany użytkownik 6,171 punktów 14
#TeamKosemWspaniałeStuleciePolska do boju!!! <3 #SułtankaKosemPrzesyłaPozdrowienia
+4 głosów
Lip 18, 2017
Bulbul Aga Zarejestrowany użytkownik 1,929 punktów 14
Połowa moich postów , które stworzyłem to odrzucone , więc jak mam tu zdobywać punkty , jak mi odrzucają każdy post , dlatego , że nie dałem przecinka
+4 głosów
Lip 18, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
popraw przecinki. A swoją drogą to większych problemów nie widzą?
Marcelka Zarejestrowany użytkownik 13,883 punktów 1 6
Wow! Ranking wygląda zupełnie inaczej! Tego  się nie spodziewałam xD Robi się coraz lepsza konkurencja (ale mam nadzieję, że będzie uczciwa). Trzymam kciuki za wszystkich!
+3 głosów
Lip 17, 2017
Wiktoria Niedzielak Zarejestrowany użytkownik 60,704 punktów 4
Sherlockians walczymy - i tak jest dobrze!!
+3 głosów
Lip 17, 2017
Basia1 Zarejestrowany użytkownik 8,311 punktów 1
Ojejku tego to się nie spodziewałam
+3 głosów
Lip 17, 2017
misiakyo Zarejestrowany użytkownik 21,871 punktów 1 4
Walczymy! Zrobimy co możemy
+3 głosów
Lip 17, 2017
Zielony_Kapturek Zarejestrowany użytkownik 70,516 punktów 1 2 8
Szczerze mówiąc, to nie podoba mi się ta tendencja. Rozumiem wszystko, to, że widać spadek efektywności poszczególnych fandomów, lecz nie to jest złe. Jesteśmy jednym z najbardziej aktywnych fandomów, dodajemy dużo porządnych postów, jest nas dużo w czołówce rankingu i mamy zaledwie spadek 3k pkt. Za to zebraliśmy aż 28k, co daje nam drugi najlepszy wynik. Niestety jesteśmy tutaj gdzieś daleko w tyle, co nie jest na miejscu, jako że jesteśmy bardzo aktywnym fandomem... Właśnie to mi się nie podoba...
+3 głosów
Lip 17, 2017
Acedia00 Zarejestrowany użytkownik 14,474 punktów 3 43
Otóż to... W tym tkwi cały problem
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Ci co zaczęli super teraz są bici. Trzeba było się tak nie starać na początku.
Sizzy Zarejestrowany użytkownik 963 punktów 1
Shadowhunteres musimy się bardziej postarać!
+2 głosów
Lip 17, 2017
Sultan I. Zarejestrowany użytkownik 43,276 punktów 1 28
Gratuluję Liderom, ale długo na piedestale nie będą!
Team KWSP!!! Wygramy!! <3
+2 głosów
Lip 18, 2017
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
Kurde, muszę skombinowac troche czasu i nie oszczędzać klawiatury. ;-) WS rządzi!!!!!!!
+1 głos
Lip 19, 2017
Commandor Zarejestrowany użytkownik 353 punktów 1
the 100 nabiera mocy... uderzymy z jeszcze wiekszym zapałem niż wczesniej ❤❤❤
0 głosów
Lip 19, 2017
Ola.Tinista Użytkownik zweryfikowany 74,147 punktów 2 6
VIOLETTA dajemy czadu! ♥
0 głosów
Lip 19, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
72 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 72 Gości
Dziś posty czytano : 978 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

 1. Bambinos
  90570 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35709 punktów
 2. Heartbreaker
  18758 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3655 punktów
 5. JakubWichowski
  1195 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66660 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18817 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42797 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90570 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6631 punktów
 6. Riverdale
  3348 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  47 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post