Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+21 głosów

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jakim cudem fandoms.pl tak gwałtownie zdobywa popularność... ten ranking rozwieje Wasze wątpliwości. Jednym słowem - MASAKRA . Tak można opisać ten ranking. Zmieniło się niemal wszystko !

RANKING FANDOMS.PL Fandomów biorących udział w Bitwie z 3 tygodnia akcji (10-17.07.2017)

To jest po prostu masakra. Zmieniło się tak wiele, że nawet nie wiemy od czego zacząć. MIEJSCE 1 w tym tygodniu należy wspólnie do fanów VIOLETTY oraz THE 100. To właśnie te dwie grupy osiągnęły najwięcej. Warto jednak zauważyć, że ten ranking pokazuje jak bardzo różne pozycje zdobywają fandomy w różnych "konkurencjach" .  Najwięcej stracili ci, którzy w zeszłym tygodniu zdecydowali się zdystansować konkurencję i osiągnąć zawrotne ilości punktów. W tym tygodniu wiele fandomów dołączyło do zabawy, podobnie jak i osób , a tym samym znacznie wzrosło zróżnicowanie treści na stronie . Niektóre fandomy tez zbyt wysoko postawiły sobie poprzeczkę, co poskutkowało dużymi stratami przez wynik tendencji. Z rankingu wynika też, że niektórzy działają "po cichu" i mylą rywali. Efekt jest zdumiewający i ranking naprawdę w tym tygodniu narozrabiał. 


Ta zabawa zdecydowanie przybiera na sile i aktywności. Absolutnie niczego już nie możemy być pewni !

Ranking Bitwy Fandomów serialowej po uwzględnieniu punktacji z audycji radiowych i dotychczasowych rankingów

Widzimy też, że ranking fandomów mocno zmienia się po programie radiowym . Jednocześnie informujemy, że z wyniku Bitwy radiowej usunęliśmy punkty przyznane z automatu za aktywność fandomu na portalu . Wynik ten siłą rzeczy nie może być uwzględniany, z racji, że punktacja na stronie jest liczona osobno (tym samym ranking z fandoms mógł zostać uwzględniany niesłusznie podwójnie) . Nie zmieniło to wiele w punktacji, ale pokazało, że Bitwa przybiera na sile i nowe fandomy gwałtownie sie uaktywniły.


Widzimy zatem wzrosty takich fandomów jak Violetta, SKAM, Sprawiedliwi i lekko Teen Wolf a także fandomow z grupy B - Sherlock, Pamiętniki Wampirów, Stranger Things - te fandomy gwałtownie zwiększyły aktywność w serwisie.  Pewnie czuli się fani Riverdale, 13 Reasons Why, Wspaniałego Stulecia i Once Upon A Time a także Shadowhunters . Niestety, to właśnie te w zeszłym tygodniu najmocniejsze grupy, w tym straciły najwięcej .  Jak to wpłynęło na najważniejsze - Ranking grup ?

Ranking grup Bitwy Fandomów III: Seriale po 3 tygodniach zmagań

Dość...drastycznie. W grupie A mamy niezłe prowadzenie Violetty (wynik w Bitwie i w tym tygodniu na Fandoms zrobiły swoje), rywalizację o każdy punkt Riverdale i SKAM oraz sporą stratę 13 Reasons Why . Ten ostatni fandom na pewno może więcej i póki co nie wykorzystuje potencjału w należyty sposób .


W grupie B pojawił się bardzo mocny fandom - Pamiętniki Wampirów , który po kiepskich dwóch tygodniach, gwałtownie wzrósł i może jeszcze mocno namieszać ! Wzrost osiągnęli także fani Sherlocka i Famous in Love . Najgorzej wygląda sytuacja Stranger Things , których to fani mają nawet gorszą pozycję od niektorych fandomow z grup, ktore jeszcze nie miały nawet bitwy radiowej .


W grupie C nadal prowadzi Wspaniałe Stulecie , ktore miało sporo szczęscia - zarówno oni jak i fani Once Upon A Time w zeszłym tygodniu przeszarżowali i nie zdołali utrzymać tak wysokiego poziomu ...albo zwyczajnie pojawiła się silna konkurencja. Stracili więc oboje, więc zmian w grupie nie ma. Nacierać będą na nich Sprawiedliwi i Supernatural i tak naprawdę wynik Bitwy w tym tygodniu zacznie w tej grupie prawdziwą i równą rywalizację .


W grupie D rośnie pozycja The 100 , którzy w tym tygodniu na Fandoms byli najlepsi (wspólnie z Violettą), ale Soy Luna trzyma poziom i wciąż bardzo dużo punktów. Napierają jednak Shadowhunters i fani Teen Wolf , których zaangażowanie najpewniej wzrośnie od tego tygodnia, z racji, że fandom ustanowił swojego admina w serwisie.


DZIEJE SIĘ . Więcej, niż się spodziewaliśmy !

Spadają szanse awansu do programu z dzikich kart dla oczekujących fandomów

Tak po prostu. Największa szansa była w miniony piątek , gdy wymieniliśmy 2 fandomy w bardzo krótkim czasie. Z wielkiej okazji nie skorzystali fani American Horror Story , których aktywność w serwisie dość drastycznie spada (mamy nadzieję, że tylko na chwilę, to przecież świetny serial !) . Kiepsko wygląda tez pozycja Pretty Little Liars , którzy stracili miejsce w Bitwie (serial się skończył i zainteresowanie serialem w społeczności spadło) , podobnie jak The Walking Dead , któremu...wymienilliśmy partnerską grupę (tym samym zaangażowanie może wzrosnąć) . Swoją grupę partnerską mianowali też fani Lucifer oraz Orange is The New Black, którzy także dostaną administratora w serwisie. Będą więc rosnąć. Najgorsza sytuacja dopadła fanów Na Dobre i na Złe , którzy...nie dysponują sensowną grupą na facebooku, z którą moglibyśmy podjać współpracę, co skutecznie zablokowało ten fandom by awansować do programu .

Narozrabiało się. Jak bardzo? Czekamy na Wasze komentarze !

Portal idzie do góry - aktualnie docieramy już do blisko 90 tysięcy użytkowników aktywnych (skok o 10 tys. w kilka dni !!!) , co powoduje, że kolejne fandomy angażują się w zabawę. W ostatnim czasie dołączyło do niej kilka fandomów muzycznych, których członkowie zbierają punkty dla fandomów serialowych. Ten trend z pewnością będzie kontynuowany - wkrótce kolejne partnerskie fandomy a nawet nowe grupy i ich dziedziny, które sprawią, że fandoms będzie jeszcze lepszym serwisem :)


Zgodnie z ustaleniami, rozdamy też nagrody dla administratorów fandomów, aby Ci mogli ogłaszać więcej wyzwań dla postów, w które chcą zainwestować. Powinno to nastąpić jeszcze dziś :)


Wszystkim fandomom dziękujemy za zabawę i... czekamy na więcej - zabawa ewidentnie się rozkręca i stała się bardzo nieprzewidywalna :D Jeszcze w tym tygodniu serwis wzbogacimy o kilka nowych elementów, które mogą Was pozytywnie zaskoczyć. Więcej informacji niebawem ! :)

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 5273 punktów za:

Jakość:20Popularność:4715
Wsparcie:3Ocena i wartość ocen:21
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:430
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
 Piotr Baranowski Zarząd 1,175,719 punktów 2 11 101
4,715 czytelników Lip 17, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

43 Komentarzy

Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Mieć najwięcej i być bitym za to,że mamy mniej niż wcześniej ???
nie podoba mi się to
+17 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
Wow! Dzieję się ;D Ale to dobrze, przynajmniej nie jest nudno. Gratuluję wszystkim! WSK walczy do końca!
+16 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
Nie przemyślałam tego
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,959 punktów 2 21
I tak znowu będziemy najlepsi WSK do dzieła
+16 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Waleczny P. Użytkownik 88,545 punktów 2 3 88
Tak samo jak inni z naszej grupy, uważam , że jest to niesprawiedliwe, że to wszystko co robimy idzie w błoto ... Nie podoba mi się to ...
+15 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
To nie jest kwestia tylko tygodniowej punktacji. To jest kwestia nieuczciwego zmieniania zasad gry w trakcie. Ci co tym rządzą bawią się w to pierwszy raz?
Nisa N. Użytkownik 13,016 punktów 4 58
Ostatnia szansa - następnym razem ześlemy was do Pałacu Łez
+15 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Nilay Użytkownik 2,857 punktów 2
Dokładnie ;-)
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Nasza wina,że na początku spieliśmy się i zdobyliśmy tak dużo punktów.Tylko sprintem nie nie można biec maratonu więc zwolniliśmy. Ale i tak jesteśmy na przedzie. Za co zostaliśmy ukarani?
+14 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Justyna Butrymowicz Użytkownik 7,206 punktów 1 16
No to do roboty WSK. Jeszce dużo wysiłków przed nami, nie tylko do piątku. Jedziemy z komentarzami, lajkami i nowymi tematami
+13 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Pokaż 6 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
REZYGNUJEMY
D. Użytkownik -12,949 punktów 3 81
Ale o co chodzi??? ja nie rozumiem! Wypruwamy sobie flaki, a tu taki ranking??? Coś jest nie tak!
+12 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Valide Safiye Sultan Użytkownik 3,076 punktów 24
yyyyyyyy... mamy najwięcej z nich wszystkich i jeszcze źle?! To jest niesprawiedliwe!. Tka samo jak zdeklasowaliśmy rywali w pierwszym rankingu mieliśmy tylko 16 pkt., a druzyna, która miała 20 razy mniej miała 15! To jest strasznie niesprawiedliwe i żałosne! Nie dziwię się że ludziom się to nudzi
+12 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
likaalonso Zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Jest mi bardzo przykro dlatego,  że OUAT spadło tak bardzo w dół. Mimo to cieszę się z sukcesów pozostałych fandomow, które bardzo ładnie wskoczyły na pierwsze miejsca- brawo Vlovers. Myślę,  że nowe zasady trzeba zaakceptować i nie robić żadnych zbędnych dram bo to nie ma sensu. Oncers się nie podadzą i będziemy walczyć przez ten tydzień jeszcze bardziej - po za tym nasza bitwa nadchodzi wielkimi krokami! Oncers awlays wins!❤
+11 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
nie zmienia się zasad w trakcie gry, To ja może grając w brydża ogłoszę,że najstarsze są kiery a  10 bije asa. Bo takie mam karty
Kinga Nosek Zweryfikowany 170,682 punktów 1 4 14
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, więc po prostu zrobię dobrą minę do złej gry. Przyznajemy sami przed sobą, że daliśmy ciała w tym rankingu, zwłaszcza, że obudziliśmy się rano w niedziele i ''ej, punkty trzeba nazbierać!''. XD Jestem optymistycznego zdania, że mogło być gorzej, a wszystko da się jeszcze nadrobić i zmienić, bo jak widać po tym rankingu - nic nie jest na 100% pewne. Przy okazji gratuluję serdecznie Violettcie i Soy Lunie, oba fandomy poszły baardzo wysoko! No, a Oncers, cóż... Odbijemy się, to nie koniec świata, a zabawa! <3
+11 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
D. Użytkownik -12,949 punktów 3 81
Valide rezygnujemy? Jedno Twoje słowo...
+11 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Valide Użytkownik 235,266 punktów 1 9 157
Ciśniemy dalej, zmiażdżymy ich wszystkich, niech wiedzą gdzie ich miejsce ! Ahahah
agat.pe Użytkownik 18,272 punktów 38
ktoś nas tu chyba robi w konia.. nie sądzicie, że my WSK najwięcej wnosimy do tej zabawy a jakiś ranking nie wiadomo skąd to wszystko psuje? tylu z nas się w to angażuje...
+10 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,959 punktów 2 21
Uważam że zasady są jakieś nagięte zupełnie tak jakbyście chcieli dać fory gorszemu jeszcze nigdy w życiu nie widziałam rankingu w którym nie wygrałby ten który zdobył najwięcej punktów  dla mnie nie problem jestem tu od dwóch dni ale szkoda ludzi którzy naprawdę cięzko pracowali i szkoda mi Was że nie doceniacie rzetelnej i uczciwej pracy
+10 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Valide Użytkownik 235,266 punktów 1 9 157
Jak widać, tutaj nie ma wygrać najlepszy...
Nisa N. Użytkownik 13,016 punktów 4 58
Tylko odwrotnie ..
Nilay Użytkownik 2,857 punktów 2
Gratulacje dla wszystkich :-)
+9 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,606 punktów 2
The 100! <3
+8 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
No One of TheHundred Zweryfikowany 96,676 punktów 1 6
Wow! The 100 udało nam się wygrać tydzień. Oby tak dalej
+8 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Kaarolajna98 Zweryfikowany 24,162 punktów 4
The 100! Damy radę!
+7 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Lexa Croft Zweryfikowany 47,381 punktów 1 8
Brawo Setko! Tego się nie spodziewałam... Teraz tylko trzymać tak dalej!
+7 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Paulina Korejke 3 Zweryfikowany 630,282 punktów 5 15
Ja cały czas jestem za Violettą! Każdy powtarza, że ten serial dawno się skończył i w ogóle. Ale czy to po punktach widać, że się skończył? Zdecydowanie nie. Pokazaliśmy klasę. V-Lovers dalej istnieją, pomimo tego, że serial dawno się skończył.
+6 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
tylko ,że te 404 osoby to fikcja.  Popatrz ile nas się udziela.Ja bym je wywaliła gdybym mogła. Nie wiem skąd się wzięli. Zarejestrowali się gnani owczym pędem i uznali ,że się w to nie będą bawić? Czy to może V kolumna? Czyli szpiedzy i kolaboranci ? Średnią nam obniżają
MalenaRatnerPL Zweryfikowany 336,141 punktów 4 19
WOW o.O kto by się spodziewał? Jestem dumna z Lunistas, że utrzymujemy się wysoko na pozycji. Gratuluję pasquarelli za 1. miejsce w rankingu tygodnia. Gratulację też V-Lovers 1. miejsca Oncers wierzę, że się podniesiecie
+6 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Annevue Zweryfikowany 649,416 punktów 1 6 12
Wow, ale się pozmieniało :O nie mogę w to uwierzyć, a wydawałoby się, że wszystko jest przesądzone, a tutaj niespodzianka
Jestem mega dumna ze swojego fandomu - VLovers ♥ Mimo, że serial skończył się 2 lata temu, można sporo osiągnąć dzięki, że jesteście!
+6 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Heartbreaker Zweryfikowany 131,317 punktów 1 5 12
Czyli rozumiem , że Na dobre i na złe nie ma już szans?
To pięknie punkty zebrane stracone.. no cóż widać V-lovers mają teraz moje 100 procentowe wsparcie <3 Zarówno na audycjach jak też na portalu
+6 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Betty Cooper Użytkownik 8,278 punktów 3
Grupie "Riverdale" cały czas depczą po piętach, a zostają zaległości do "Violetty", których aktywnością na stronie ciężko dogonić, bo są nadzwyczaj aktywni, pozostają bitwy i przygotowywanie naszych reprezentantów. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak namieszają bitwy w grupie 'c' czy 'd'... Pozostaje trzymać kciuki za ekipę "Rvd" i życzyć powodzenia innym fandomom ♥!
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Sumienie Zweryfikowany 637,644 punktów 2 6 18
VIOLETTA NAJLEPSZA! KOCHAM
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
JakubWichowski Zweryfikowany 165,189 punktów 1 8
Dzieje się, dzieje się! I o to w tym programie chodzi, a ja niezmiennie jestem za Riverdale
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Fitz Użytkownik 3,550 punktów 1
Violetta! <3 Jestem dumna, bo każdy skazywał ten fandom na porażkę
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
doti1987 Użytkownik 90 punktów 1
Trzeba walczyć dalej
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Mad Zweryfikowany 355,150 punktów 3 8 20
O to w tym chodzi, aby aktywność i zaangażowanie fandomu rosły.. Przy muzycznych były np zasięgi — normalna zasada w programie, nie widzę w tym nic dziwnego.. Gratulacje dla Violetty — należy wam się
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
n_sliwinska Użytkownik 1,395 punktów 1
jestem dumna z fandomu the 100!
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
An Użytkownik -3,575 punktów 1 3 20
omg. muszę uzbierać 10 tyś punktów
+4 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Haseki T. Użytkownik 6,171 punktów 14
#TeamKosemWspaniałeStuleciePolska do boju!!! <3 #SułtankaKosemPrzesyłaPozdrowienia
+4 głosów
Jest OK
Lip 18, 2017
Bulbul Aga Użytkownik 1,929 punktów 14
Połowa moich postów , które stworzyłem to odrzucone , więc jak mam tu zdobywać punkty , jak mi odrzucają każdy post , dlatego , że nie dałem przecinka
+4 głosów
Jest OK
Lip 18, 2017
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
popraw przecinki. A swoją drogą to większych problemów nie widzą?
Marcelka Użytkownik 13,918 punktów 1 7
Wow! Ranking wygląda zupełnie inaczej! Tego  się nie spodziewałam xD Robi się coraz lepsza konkurencja (ale mam nadzieję, że będzie uczciwa). Trzymam kciuki za wszystkich!
+3 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Wiktoria Niedzielak Użytkownik 60,704 punktów 4
Sherlockians walczymy - i tak jest dobrze!!
+3 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Basia1 Użytkownik 8,311 punktów 1
Ojejku tego to się nie spodziewałam
+3 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
misiakyo Użytkownik 21,871 punktów 1 4
Walczymy! Zrobimy co możemy
+3 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,516 punktów 1 2 8
Szczerze mówiąc, to nie podoba mi się ta tendencja. Rozumiem wszystko, to, że widać spadek efektywności poszczególnych fandomów, lecz nie to jest złe. Jesteśmy jednym z najbardziej aktywnych fandomów, dodajemy dużo porządnych postów, jest nas dużo w czołówce rankingu i mamy zaledwie spadek 3k pkt. Za to zebraliśmy aż 28k, co daje nam drugi najlepszy wynik. Niestety jesteśmy tutaj gdzieś daleko w tyle, co nie jest na miejscu, jako że jesteśmy bardzo aktywnym fandomem... Właśnie to mi się nie podoba...
+3 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
Otóż to... W tym tkwi cały problem
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Ci co zaczęli super teraz są bici. Trzeba było się tak nie starać na początku.
Sizzy Użytkownik 964 punktów 1
Shadowhunteres musimy się bardziej postarać!
+2 głosów
Jest OK
Lip 17, 2017
Sultan I. Użytkownik 43,273 punktów 1 28
Gratuluję Liderom, ale długo na piedestale nie będą!
Team KWSP!!! Wygramy!! <3
+2 głosów
Jest OK
Lip 18, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,227 punktów 2 15
Kurde, muszę skombinowac troche czasu i nie oszczędzać klawiatury. ;-) WS rządzi!!!!!!!
+1 głos
Jest OK
Lip 19, 2017
Commandor Użytkownik 353 punktów 1
the 100 nabiera mocy... uderzymy z jeszcze wiekszym zapałem niż wczesniej ❤❤❤
0 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Ola.Tinista Zweryfikowany 74,185 punktów 2 7
VIOLETTA dajemy czadu! ♥
0 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
273 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 270 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 27247 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

 1. Riverdale
  95653 punktów
 2. The 100
  33151 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  26422 punktów
 4. Stranger Things
  16146 punktów
 5. Teen Wolf
  10471 punktów
 6. SKAM
  7511 punktów
 7. Gra o Tron
  5202 punktów
 8. Life Is Strange
  3563 punktów
 9. Famous In Love
  1526 punktów
 1. Riverdale
  76467 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19547 punktów
 3. The 100
  15874 punktów
 4. Stranger Things
  5921 punktów
 5. Teen Wolf
  3747 punktów
 6. Life Is Strange
  3257 punktów
 7. Gra o Tron
  2565 punktów
 8. SKAM
  2564 punktów
 9. Famous In Love
  419 punktów
 1. Riverdale
  8830 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2940 punktów
 4. Stranger Things
  2393 punktów
 5. Teen Wolf
  1396 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  12055 punktów
 2. Riverdale
  10356 punktów
 3. Stranger Things
  7832 punktów
 4. Teen Wolf
  5328 punktów
 5. SKAM
  4164 punktów
 6. Pamiętniki Wampirów
  3935 punktów
 7. Gra o Tron
  2607 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post