+21 głosów
(postid: 270117) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jakim cudem fandoms.pl tak gwałtownie zdobywa popularność... ten ranking rozwieje Wasze wątpliwości. Jednym słowem - MASAKRA . Tak można opisać ten ranking. Zmieniło się niemal wszystko !

RANKING FANDOMS.PL Fandomów biorących udział w Bitwie z 3 tygodnia akcji (10-17.07.2017)

To jest po prostu masakra. Zmieniło się tak wiele, że nawet nie wiemy od czego zacząć. MIEJSCE 1 w tym tygodniu należy wspólnie do fanów VIOLETTY oraz THE 100. To właśnie te dwie grupy osiągnęły najwięcej. Warto jednak zauważyć, że ten ranking pokazuje jak bardzo różne pozycje zdobywają fandomy w różnych "konkurencjach" .  Najwięcej stracili ci, którzy w zeszłym tygodniu zdecydowali się zdystansować konkurencję i osiągnąć zawrotne ilości punktów. W tym tygodniu wiele fandomów dołączyło do zabawy, podobnie jak i osób , a tym samym znacznie wzrosło zróżnicowanie treści na stronie . Niektóre fandomy tez zbyt wysoko postawiły sobie poprzeczkę, co poskutkowało dużymi stratami przez wynik tendencji. Z rankingu wynika też, że niektórzy działają "po cichu" i mylą rywali. Efekt jest zdumiewający i ranking naprawdę w tym tygodniu narozrabiał. 


Ta zabawa zdecydowanie przybiera na sile i aktywności. Absolutnie niczego już nie możemy być pewni !

Ranking Bitwy Fandomów serialowej po uwzględnieniu punktacji z audycji radiowych i dotychczasowych rankingów

Widzimy też, że ranking fandomów mocno zmienia się po programie radiowym . Jednocześnie informujemy, że z wyniku Bitwy radiowej usunęliśmy punkty przyznane z automatu za aktywność fandomu na portalu . Wynik ten siłą rzeczy nie może być uwzględniany, z racji, że punktacja na stronie jest liczona osobno (tym samym ranking z fandoms mógł zostać uwzględniany niesłusznie podwójnie) . Nie zmieniło to wiele w punktacji, ale pokazało, że Bitwa przybiera na sile i nowe fandomy gwałtownie sie uaktywniły.


Widzimy zatem wzrosty takich fandomów jak Violetta, SKAM, Sprawiedliwi i lekko Teen Wolf a także fandomow z grupy B - Sherlock, Pamiętniki Wampirów, Stranger Things - te fandomy gwałtownie zwiększyły aktywność w serwisie.  Pewnie czuli się fani Riverdale, 13 Reasons Why, Wspaniałego Stulecia i Once Upon A Time a także Shadowhunters . Niestety, to właśnie te w zeszłym tygodniu najmocniejsze grupy, w tym straciły najwięcej .  Jak to wpłynęło na najważniejsze - Ranking grup ?

Ranking grup Bitwy Fandomów III: Seriale po 3 tygodniach zmagań

Dość...drastycznie. W grupie A mamy niezłe prowadzenie Violetty (wynik w Bitwie i w tym tygodniu na Fandoms zrobiły swoje), rywalizację o każdy punkt Riverdale i SKAM oraz sporą stratę 13 Reasons Why . Ten ostatni fandom na pewno może więcej i póki co nie wykorzystuje potencjału w należyty sposób .


W grupie B pojawił się bardzo mocny fandom - Pamiętniki Wampirów , który po kiepskich dwóch tygodniach, gwałtownie wzrósł i może jeszcze mocno namieszać ! Wzrost osiągnęli także fani Sherlocka i Famous in Love . Najgorzej wygląda sytuacja Stranger Things , których to fani mają nawet gorszą pozycję od niektorych fandomow z grup, ktore jeszcze nie miały nawet bitwy radiowej .


W grupie C nadal prowadzi Wspaniałe Stulecie , ktore miało sporo szczęscia - zarówno oni jak i fani Once Upon A Time w zeszłym tygodniu przeszarżowali i nie zdołali utrzymać tak wysokiego poziomu ...albo zwyczajnie pojawiła się silna konkurencja. Stracili więc oboje, więc zmian w grupie nie ma. Nacierać będą na nich Sprawiedliwi i Supernatural i tak naprawdę wynik Bitwy w tym tygodniu zacznie w tej grupie prawdziwą i równą rywalizację .


W grupie D rośnie pozycja The 100 , którzy w tym tygodniu na Fandoms byli najlepsi (wspólnie z Violettą), ale Soy Luna trzyma poziom i wciąż bardzo dużo punktów. Napierają jednak Shadowhunters i fani Teen Wolf , których zaangażowanie najpewniej wzrośnie od tego tygodnia, z racji, że fandom ustanowił swojego admina w serwisie.


DZIEJE SIĘ . Więcej, niż się spodziewaliśmy !

Spadają szanse awansu do programu z dzikich kart dla oczekujących fandomów

Tak po prostu. Największa szansa była w miniony piątek , gdy wymieniliśmy 2 fandomy w bardzo krótkim czasie. Z wielkiej okazji nie skorzystali fani American Horror Story , których aktywność w serwisie dość drastycznie spada (mamy nadzieję, że tylko na chwilę, to przecież świetny serial !) . Kiepsko wygląda tez pozycja Pretty Little Liars , którzy stracili miejsce w Bitwie (serial się skończył i zainteresowanie serialem w społeczności spadło) , podobnie jak The Walking Dead , któremu...wymienilliśmy partnerską grupę (tym samym zaangażowanie może wzrosnąć) . Swoją grupę partnerską mianowali też fani Lucifer oraz Orange is The New Black, którzy także dostaną administratora w serwisie. Będą więc rosnąć. Najgorsza sytuacja dopadła fanów Na Dobre i na Złe , którzy...nie dysponują sensowną grupą na facebooku, z którą moglibyśmy podjać współpracę, co skutecznie zablokowało ten fandom by awansować do programu .

Narozrabiało się. Jak bardzo? Czekamy na Wasze komentarze !

Portal idzie do góry - aktualnie docieramy już do blisko 90 tysięcy użytkowników aktywnych (skok o 10 tys. w kilka dni !!!) , co powoduje, że kolejne fandomy angażują się w zabawę. W ostatnim czasie dołączyło do niej kilka fandomów muzycznych, których członkowie zbierają punkty dla fandomów serialowych. Ten trend z pewnością będzie kontynuowany - wkrótce kolejne partnerskie fandomy a nawet nowe grupy i ich dziedziny, które sprawią, że fandoms będzie jeszcze lepszym serwisem :)


Zgodnie z ustaleniami, rozdamy też nagrody dla administratorów fandomów, aby Ci mogli ogłaszać więcej wyzwań dla postów, w które chcą zainwestować. Powinno to nastąpić jeszcze dziś :)


Wszystkim fandomom dziękujemy za zabawę i... czekamy na więcej - zabawa ewidentnie się rozkręca i stała się bardzo nieprzewidywalna :D Jeszcze w tym tygodniu serwis wzbogacimy o kilka nowych elementów, które mogą Was pozytywnie zaskoczyć. Więcej informacji niebawem ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 5303 punktów za:

Jakość:20Popularność:4745
Wsparcie:3Ocena i wartość ocen:21
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:430
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
4,745 czytelników Lip 17, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

43 Komentarzy

Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Mieć najwięcej i być bitym za to,że mamy mniej niż wcześniej ???
nie podoba mi się to
+17 głosów
Lip 17, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 pkt
Wow! Dzieję się ;D Ale to dobrze, przynajmniej nie jest nudno. Gratuluję wszystkim! WSK walczy do końca!
+16 głosów
Lip 17, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 pkt
Nie przemyślałam tego
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 pkt
I tak znowu będziemy najlepsi :) WSK do dzieła :)
+16 głosów
Lip 17, 2017
Waleczny P. Użytkownik 88,548 pkt
Tak samo jak inni z naszej grupy, uważam , że jest to niesprawiedliwe, że to wszystko co robimy idzie w błoto ... Nie podoba mi się to ...
+15 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
To nie jest kwestia tylko tygodniowej punktacji. To jest kwestia nieuczciwego zmieniania zasad gry w trakcie. Ci co tym rządzą bawią się w to pierwszy raz?
Nisa N. Użytkownik 13,016 pkt
Ostatnia szansa - następnym razem ześlemy was do Pałacu Łez :D
+15 głosów
Lip 17, 2017
Nilay Użytkownik 2,857 pkt
Dokładnie ;-)
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Nasza wina,że na początku spieliśmy się i zdobyliśmy tak dużo punktów.Tylko sprintem nie nie można biec maratonu więc zwolniliśmy. Ale i tak jesteśmy na przedzie. Za co zostaliśmy ukarani?
+14 głosów
Lip 17, 2017
Justyna Butrymowicz Użytkownik 7,207 pkt
No to do roboty WSK. Jeszce dużo wysiłków przed nami, nie tylko do piątku. Jedziemy z komentarzami, lajkami i nowymi tematami
+13 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
REZYGNUJEMY
D. Użytkownik -12,948 pkt
Ale o co chodzi??? ja nie rozumiem! Wypruwamy sobie flaki, a tu taki ranking??? Coś jest nie tak!
+12 głosów
Lip 17, 2017
Valide Safiye Sultan Użytkownik 3,076 pkt
yyyyyyyy... mamy najwięcej z nich wszystkich i jeszcze źle?! To jest niesprawiedliwe!. Tka samo jak zdeklasowaliśmy rywali w pierwszym rankingu mieliśmy tylko 16 pkt., a druzyna, która miała 20 razy mniej miała 15! To jest strasznie niesprawiedliwe i żałosne! Nie dziwię się że ludziom się to nudzi
+12 głosów
Lip 17, 2017
likaalonso Użytkownik 228,949 pkt
Jest mi bardzo przykro dlatego,  że OUAT spadło tak bardzo w dół. Mimo to cieszę się z sukcesów pozostałych fandomow, które bardzo ładnie wskoczyły na pierwsze miejsca- brawo Vlovers. Myślę,  że nowe zasady trzeba zaakceptować i nie robić żadnych zbędnych dram bo to nie ma sensu. Oncers się nie podadzą i będziemy walczyć przez ten tydzień jeszcze bardziej - po za tym nasza bitwa nadchodzi wielkimi krokami! Oncers awlays wins!❤
+11 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
nie zmienia się zasad w trakcie gry, To ja może grając w brydża ogłoszę,że najstarsze są kiery a  10 bije asa. Bo takie mam karty
Kinga Nosek Użytkownik 168,638 pkt
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, więc po prostu zrobię dobrą minę do złej gry. Przyznajemy sami przed sobą, że daliśmy ciała w tym rankingu, zwłaszcza, że obudziliśmy się rano w niedziele i ''ej, punkty trzeba nazbierać!''. XD Jestem optymistycznego zdania, że mogło być gorzej, a wszystko da się jeszcze nadrobić i zmienić, bo jak widać po tym rankingu - nic nie jest na 100% pewne. Przy okazji gratuluję serdecznie Violettcie i Soy Lunie, oba fandomy poszły baardzo wysoko! No, a Oncers, cóż... Odbijemy się, to nie koniec świata, a zabawa! <3
+11 głosów
Lip 17, 2017
D. Użytkownik -12,948 pkt
Valide rezygnujemy? Jedno Twoje słowo...
+11 głosów
Lip 17, 2017
Valide Użytkownik 235,946 pkt
Ciśniemy dalej, zmiażdżymy ich wszystkich, niech wiedzą gdzie ich miejsce ! Ahahah
agat.pe Użytkownik 18,273 pkt
ktoś nas tu chyba robi w konia.. nie sądzicie, że my WSK najwięcej wnosimy do tej zabawy a jakiś ranking nie wiadomo skąd to wszystko psuje? tylu z nas się w to angażuje...
+10 głosów
Lip 17, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 pkt
Uważam że zasady są jakieś nagięte zupełnie tak jakbyście chcieli dać fory gorszemu :( jeszcze nigdy w życiu nie widziałam rankingu w którym nie wygrałby ten który zdobył najwięcej punktów :(  dla mnie nie problem jestem tu od dwóch dni ale szkoda ludzi którzy naprawdę cięzko pracowali i szkoda mi Was że nie doceniacie rzetelnej i uczciwej pracy :(
+10 głosów
Lip 17, 2017
Valide Użytkownik 235,946 pkt
Jak widać, tutaj nie ma wygrać najlepszy...
Nisa N. Użytkownik 13,016 pkt
Tylko odwrotnie ..
Nilay Użytkownik 2,857 pkt
Gratulacje dla wszystkich :-)
+9 głosów
Lip 17, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,613 pkt
The 100! <3
+8 głosów
Lip 17, 2017
No One of TheHundred Użytkownik 94,223 pkt
Wow! The 100 udało nam się wygrać tydzień. Oby tak dalej
+8 głosów
Lip 17, 2017
Kaarolajna98 Użytkownik 24,210 pkt
The 100! Damy radę!
+7 głosów
Lip 17, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Brawo Setko! Tego się nie spodziewałam... Teraz tylko trzymać tak dalej!
+7 głosów
Lip 17, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik 647,182 pkt
Ja cały czas jestem za Violettą! Każdy powtarza, że ten serial dawno się skończył i w ogóle. Ale czy to po punktach widać, że się skończył? Zdecydowanie nie. Pokazaliśmy klasę. V-Lovers dalej istnieją, pomimo tego, że serial dawno się skończył.
+6 głosów
Lip 17, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
tylko ,że te 404 osoby to fikcja.  Popatrz ile nas się udziela.Ja bym je wywaliła gdybym mogła. Nie wiem skąd się wzięli. Zarejestrowali się gnani owczym pędem i uznali ,że się w to nie będą bawić? Czy to może V kolumna? Czyli szpiedzy i kolaboranci ? Średnią nam obniżają
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
WOW o.O kto by się spodziewał? Jestem dumna z Lunistas, że utrzymujemy się wysoko na pozycji. Gratuluję pasquarelli za 1. miejsce w rankingu tygodnia. Gratulację też V-Lovers 1. miejsca :D Oncers wierzę, że się podniesiecie :D
+6 głosów
Lip 17, 2017
Annevue Użytkownik 649,838 pkt
Wow, ale się pozmieniało :O nie mogę w to uwierzyć, a wydawałoby się, że wszystko jest przesądzone, a tutaj niespodzianka :P
Jestem mega dumna ze swojego fandomu - VLovers ♥ Mimo, że serial skończył się 2 lata temu, można sporo osiągnąć :D dzięki, że jesteście!
+6 głosów
Lip 17, 2017
Heartbreaker Użytkownik 137,970 pkt
Czyli rozumiem , że Na dobre i na złe nie ma już szans?:)
To pięknie punkty zebrane stracone.. no cóż widać V-lovers mają teraz moje 100 procentowe wsparcie <3 Zarówno na audycjach jak też na portalu :P
+6 głosów
Lip 17, 2017
Betty Cooper Użytkownik 8,278 pkt
Grupie "Riverdale" cały czas depczą po piętach, a zostają zaległości do "Violetty", których aktywnością na stronie ciężko dogonić, bo są nadzwyczaj aktywni, pozostają bitwy i przygotowywanie naszych reprezentantów. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak namieszają bitwy w grupie 'c' czy 'd'... Pozostaje trzymać kciuki za ekipę "Rvd" i życzyć powodzenia innym fandomom ♥!
+4 głosów
Lip 17, 2017
Sumienie Użytkownik 641,438 pkt
VIOLETTA NAJLEPSZA! KOCHAM
+4 głosów
Lip 17, 2017
JakubWichowski Użytkownik 212,895 pkt
Dzieje się, dzieje się! I o to w tym programie chodzi, a ja niezmiennie jestem za Riverdale
+4 głosów
Lip 17, 2017
Fitz Użytkownik 3,550 pkt
Violetta! <3 Jestem dumna, bo każdy skazywał ten fandom na porażkę :D
+4 głosów
Lip 17, 2017
doti1987 Użytkownik 91 pkt
Trzeba walczyć dalej
+4 głosów
Lip 17, 2017
Mad Użytkownik 381,674 pkt
O to w tym chodzi, aby aktywność i zaangażowanie fandomu rosły.. Przy muzycznych były np zasięgi — normalna zasada w programie, nie widzę w tym nic dziwnego.. Gratulacje dla Violetty — należy wam się:)
+4 głosów
Lip 17, 2017
n_sliwinska Użytkownik 1,395 pkt
jestem dumna z fandomu the 100!
+4 głosów
Lip 17, 2017
An Użytkownik -3,574 pkt
omg. muszę uzbierać 10 tyś punktów
+4 głosów
Lip 17, 2017
Haseki T. Użytkownik 6,172 pkt
#TeamKosemWspaniałeStuleciePolska do boju!!! <3 #SułtankaKosemPrzesyłaPozdrowienia :D
+4 głosów
Lip 18, 2017
Bulbul Aga Użytkownik 1,929 pkt
Połowa moich postów , które stworzyłem to odrzucone , więc jak mam tu zdobywać punkty , jak mi odrzucają każdy post , dlatego , że nie dałem przecinka
+4 głosów
Lip 18, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
popraw przecinki. A swoją drogą to większych problemów nie widzą?
Marcelka Użytkownik 13,918 pkt
Wow! Ranking wygląda zupełnie inaczej! Tego  się nie spodziewałam xD Robi się coraz lepsza konkurencja (ale mam nadzieję, że będzie uczciwa). Trzymam kciuki za wszystkich!
+3 głosów
Lip 17, 2017
Wiktoria Niedzielak Użytkownik 60,704 pkt
Sherlockians walczymy - i tak jest dobrze!!
+3 głosów
Lip 17, 2017
Basia1 Użytkownik 8,311 pkt
Ojejku tego to się nie spodziewałam :D
+3 głosów
Lip 17, 2017
misiakyo Użytkownik 21,913 pkt
Walczymy! Zrobimy co możemy
+3 głosów
Lip 17, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 pkt
Szczerze mówiąc, to nie podoba mi się ta tendencja. Rozumiem wszystko, to, że widać spadek efektywności poszczególnych fandomów, lecz nie to jest złe. Jesteśmy jednym z najbardziej aktywnych fandomów, dodajemy dużo porządnych postów, jest nas dużo w czołówce rankingu i mamy zaledwie spadek 3k pkt. Za to zebraliśmy aż 28k, co daje nam drugi najlepszy wynik. Niestety jesteśmy tutaj gdzieś daleko w tyle, co nie jest na miejscu, jako że jesteśmy bardzo aktywnym fandomem... Właśnie to mi się nie podoba...
+3 głosów
Lip 17, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 pkt
Otóż to... W tym tkwi cały problem :(
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Ci co zaczęli super teraz są bici. Trzeba było się tak nie starać na początku.
Sizzy Użytkownik 964 pkt
Shadowhunteres musimy się bardziej postarać!
+2 głosów
Lip 17, 2017
Sultan I. Użytkownik 43,273 pkt
Gratuluję Liderom, ale długo na piedestale nie będą! :D
Team KWSP!!! Wygramy!! :D <3
+2 głosów
Lip 18, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Kurde, muszę skombinowac troche czasu i nie oszczędzać klawiatury. ;-) WS rządzi!!!!!!!
+1 głos
Lip 19, 2017
Commandor Użytkownik 353 pkt
the 100 nabiera mocy... uderzymy z jeszcze wiekszym zapałem niż wczesniej ❤❤❤
0 głosów
Lip 19, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 pkt
VIOLETTA dajemy czadu! ♥
0 głosów
Lip 19, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
159 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 158 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 16301 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  475239 punktów
 2. Bartek Lovers
  39725 punktów
 3. Supiwerki
  37867 punktów
 4. The 100
  34443 punktów
 5. SikorskiSquad
  31762 punktów
 6. Young Stars Festival
  27340 punktów
 7. SERIALE
  23389 punktów
 8. GRY
  21755 punktów
 9. Arturonators
  18113 punktów
 10. Life Is Strange
  17815 punktów
 11. Domisiaki
  17483 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17136 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15807 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15516 punktów
 16. Once Upon A Time
  13554 punktów
 17. Bambinos
  12384 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12207 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11478 punktów
 21. Remonators
  9740 punktów
 22. Eurowizja
  9531 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7663 punktów
 25. TALENTY
  6080 punktów
 26. Playstation VR
  5951 punktów
 27. Forza
  5664 punktów
 28. MUZYKA
  5197 punktów
 29. Nintendo
  5076 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4855 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4456 punktów
 34. Progress Armia
  4229 punktów
 35. The Originals
  4135 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3904 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3854 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów
 39. Stranger Things
  3108 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2508 punktów
 42. Young Stars News
  2502 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2367 punktów
 45. Sport
  2325 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1206 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  629 punktów
 52. MMers
  526 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  422 punktów
 56. YOUTUBE
  393 punktów
 57. R5Family
  326 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  215 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  207 punktów
 63. Directioners
  184 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  180 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. 5SOSFam
  113 punktów
 67. The Good Place
  107 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  81 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  52 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1339 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post