NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+8 głosów
(postid: 301967) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Tajemnicą nie jest, że Leondre i Charlie szczególnie upodobali sobie nasz kraj. Ilość koncertów w Polsce powinna być dla nas zadowalająca – średnio co 3-6 miesięcy chłopaki powracają tutaj, by zagrać kolejne show, ciesząc przy tym fanów, spragnionych twórczości i widoku swoich idoli na żywo. Nawiązując do jesiennej trasy (o której więcej dowiemy się po premierze albumu Generation Z, która odbędzie się już 1 września tego roku) przyjrzymy się dziś polskim miastom, które prawdopodobnie mogą stać się potencjalnymi gospodarzami jesiennych koncertów duetu. Przypomnę jeszcze tylko, że miasta powtarzały się już nie raz i są raczej stałe, choć może zdarzyć się i tak, że wyjątkowo show odbędą się gdzieś indziej.. póki co są to spekulacje i domysły, niemniej jednak zapraszam do rozwinięcia, jeśli ciekawi cię gdzie mogą zagrać jeszcze w tym roku Bars oraz Melody!

Kraków

Jest to chyba jedne z najbardziej prawdopodobnych miast do których zawitają chłopaki. Co roku, zawsze na jesień grają w krakowskim klubie Kwadrat. Dawali tam show już dwa razy, a po raz ostatni zdarzyło się to we wrześniu tamtego roku. Biorąc także pod uwagę, że od tego czasu odbyły się dwie trasy wielomiastowe, gdzie zamiast Krakowa pojawiły się inne południowe miasta (Rzeszów oraz Katowice) jest ogromna szansa, że zjawią się tutaj ponownie, Zwłaszcza, że już ktoś z mymusic zdradził co nieco plany organizacji jesiennych koncertów i Kraków został wspomniany jako pierwszy. 


Nie zapominajmy jednak, że plany to nie wszystko – trzeba liczyć się z tym, że klub może być zajęty lub nie sprostać wymaganiom managamentu BAM. Bądźmy jednak dobrej myśli!

Łódź

Leondre i Charlie dotychczas zagrali w tym mieście dwa razy – na Young Stars on Tour 2016 oraz podczas tegorocznej trasy z coverami. Centrum Polski, idealne miejsce na koncert barsów. Dobre dojazdy, wiele klubów, nic nie szkodzi więc na przeszkodzie by zorganizować tam koncert! Zobaczymy czy organizatorzy pokuszą się o umieszczenie tego miasta na jesiennej trasie, nie zapominajmy, że chłopaki grali tam już w tym roku.


Mimo wszystko również jest to prawdopodobna opcja i nie ma co skreślać tego miasta od razu, zwłaszcza, że jest to tzw. "stały" gospodarz show tego duetu.

Gdańsk

Czyli pierwsze ogłoszone miasto czerwcowej trasy, które miało być tym jedynym i wyjątkowym. Barsi zagrali tu aż trzy razy – YSOT2016, TST oraz 8 czerwca. Jest to raczej mniej prawdopodobne miasto, ale nie ma co tracić nadziei - w końcu trójmiasto / północ kraju pojawia się zawsze, więc tak czy inaczej szansa na zobaczenie idoli jest duża i wcale nie taka nierealna! 


Zresztą Leondre i Charlie chyba polubili to miasto, wracając tam po czerwcowej trasie na pewien krótki okres czasu.. Niemniej liczy się, że tam wrócili i trochę ochłonęli po naprawdę emocjonujących koncertach!

Wrocław

Bars i Melody pojawili się tu również trzy razy, stąd też można podejrzewać, że o to miasto w tym roku nie zahaczą.. Wystąpili tutaj podczas Young Stars on Tour 2015, Teen Spirit Tour oraz czerwcowych koncertów. Barsi mają tu napewno wielu fanów, którzy czekają tylko, by powtórzyć sukces poprzednich show! Nie skreślajmy tak szybko tego miasta – może organizatorzy nas zaskoczą? Kto wie?

Rzeszów

Teraz trochę na południe – Rzeszów również organizatorem koncertu BAM był tylko dwa razy. Być może coś tu się może uda zorganizować w końcu mieszkańcy południa mogą trochę ponarzekać na ilość koncertów blisko swojego miejsca zamieszkania. Cóż, wszystko wyjdzie w praniu, zamiarów organizatorów nie znamy. Choć wiemy już, że daty oraz miejsca koncertów są już wybrane i czekamy jedynie na ich ogłoszenie! Miejmy nadzieję, że zdarzy się to niedługo po Young Stars Festival – może chłopaki postąpią jak rok temu? Przekonamy się za kilka tygodni:)

Szczecin

Z Rzeszowa przenosimy się na północ, do Szczecina, który Barsów gościł już dwa razy. Jeśli nie trójmiasto, Szczecin jest właśnie ratunkiem dla mieszkańców północnej części kraju. Jest to naprawdę energiczne miasto, które już nie raz pokazało, że przyjmie chłopaków z otwartymi ramionami i głośnym hukiem. Swój koniec miała tam trasa Young Stars on Tour 2016, a początek trasa prezentująca materiał z płyty Bars and Melody Covers – a może trasa Generation Z również dołączy do tego zestawienia?:)

Poznań

Miasto, które jest chyba rekordzistą jeśli chodzi o występy Barsów. Naliczyłam się ich aż czterech! Young Stars on Tour 2015, Teen Spirit Tour, Young Stars Xmas Show, czerwcowa trasa BAM.. zobaczymy czy Barsi i organizatorzy ich koncertów zdecydują się na ich powrót do tego miasta. Jeśli powtórzy się Xmas w tym mieście z udziałem chłopaków jest to raczej mało prawdopodobne, jednak warto mieć nadzieję, a nóż okaże się, że się pojawi?:) 

Warszawa

Stolica Polski przywitała chłopaków już niejednokrotnie, jednak tylko raz jeśli chodzi o trasę. Barsi wystąpili tam dwa razy, jednak trzeci już za pasem. Już za 15 dni chłopcy dadzą czadu na warszawskim Torwarze w towarzystwie artystów brandu Young Stars, jak i zagranicznych wykonawców. Wielka publika dodatkowo podsyci emocje, bo ilość osób liczona jest w tysiącach! Leo i Charlie wystąpili w tym mieście podczas Young Stars on Tour 2015 oraz Young Stars Festival 2016, a niedługo dołączy do tego YSF 2016. Czy jest co liczyć także na Generation Z Tour? Zobaczymy!

Katowice

Czyli ostatnie "stałe miasto" gdzie najczęściej możemy zobaczyć Bars and Melody. Chłopaki zagrali tu dwa razy – podczas Young Stars on Tour 2016 oraz czerwcowej trasy. Niewykluczone, że pojawią się tu po raz kolejny w tym roku – pani odpowiedzialna za prasę z mymusic wspomniała, że bardzo chciałaby by koncert zorganizowany został w okolicach katowickiego spodka, bo dziewczyny ze śląska muszą jeździć po całej Polsce, więc uwaga, nic nie jest jeszcze przesądzone! 

Jak myślicie, gdzie zawitają Barsi podczas jesiennej trasy Generation Z? Piszcie swoje typy w komentarzach!


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2537 punktów za:

Jakość:20Popularność:2258
Wsparcie:119Ocena i wartość ocen:8
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:100
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 380,706 pkt
2,258 czytelników Sie 16, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

10 Komentarzy

xWikix Fan 42,967 pkt
Świetny post! Mam nadzieję, że Barsi zawitają jeszcze nie raz w tych miastach, uszczęśliwiając tym swoich fanów. Chciałabym, żeby przyjechali też do kilku nowych miast, bo niestety nie zawsze każdy ma okazje dojechać właśnie do tych wyżej wymienionych. Jednak myśle, że zawsze koncerty są tak zorganizowane żeby każdy mógłby się na nich znaleźć, są na północy, na południu jak i w środkowej części Polski. W przyszłości chciałabym żeby koncert odbył się w Warszawie i może w Olsztynie.
+4 głosów
 
Najlepszy
Sie 16, 2017
xxtofii Użytkownik 575 pkt
Super post, bardzo chciałabym żeby przyjechali do Warszawy
+3 głosów
Sie 16, 2017
Werczi_BAM Użytkownik 836 pkt
Bardzo ciekawie napisane :)
+3 głosów
Sie 16, 2017
Crazy_Bambus Użytkownik 7,686 pkt
Świetny post! Bardzo chciałabym aby był koncert w Krakowie. Mam do niego nawet blisko a raczej mama nie zgodzi się na dalszy koncert :/
+3 głosów
Sie 16, 2017
magdajestemczycoś Użytkownik 7,036 pkt
Mam nadzieję, że będzie Kraków!
+3 głosów
Sie 22, 2017
Marylka Użytkownik 1,406 pkt
W jednym z wywiadów wspominali o całym trojmiejscie, Krakowie Katowicach i Bydgoszczy, chociaż trzymam kciuki za Białystok, Lublin, gdzie miałabym najbliżej, i Rzeszów, do którego nie mam daleko:)
+3 głosów
Sie 22, 2017
B*Ola*M Użytkownik 29 pkt
Fajny post na pewno przyda się osobom które dopiero poznają BAM i chcą wybrać się na koncert.
Ja obstawiam oczywiście Rzeszów bo mam tam najbliżej, ale przeważnie trasy pomijają to miasto :(
+3 głosów
Sie 22, 2017
Gabs93 Użytkownik 11 pkt
Świetny post! Mam nadzieję na Rzeszów, jednak zobaczymy co przyniesie czas.
+3 głosów
Sie 22, 2017
Dominika Daszkiewicz Fan 56 pkt
Pewnie wybiora te miasta bo sa przywiazani do nich jakos
+3 głosów
Sie 22, 2017
tala.xx Użytkownik 3,009 pkt
Super post ! Fajnie to wszystko udokumentowałaś . Chciałabym żeby byli w Gdańsku to może namówiłabym rodziców , ale wszystko się okaże .
+2 głosów
Sie 16, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
737 osób na stronie
8 Użytkowników oraz 729 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 4015 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post