+5 głosów
(postid: 302770) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Byłam na young stars summer camp i miałam okazję poznać gwiazdy young stars. Jacy oni są?

Sylwia Lipka

Sylwia Lipka jest naprawdę bardzo miłą i kochaną osobą. Pamiętam jak na pierwszy dzień campa, czyli wtedy kiedy była Sylwia byłam ubrana w koszulkę "Pineapple team rules" i kurtkę bomberkę z jej fanzone. Wtedy Sylwia mi powiedziała: "No proszę jaki outfit. Super!". Albo jak pierwszy raz zobaczyła obozowiczki to powiedziała:"Ale wy ładni jesteście". Z Sylwią bardzo fajnie się rozmawia. Jest zabawna i zawsze uśmiechnięta. Jako powód, że musi wyjechać podała:"Kwiatki mi więdną i zostawiłam Rafała nienakarmionego". Naprawdę z Sylwią można się dużo naśmiać.

Bartek Kaszuba

Bartek Kaszuba jest przezabawnym i bardzo sympatycznym chłopakiem, czyli dokładnie tak jak pokazuje to na zdjęciach. Pamiętam to dziś jak pierwszego dnia obozu miałam opaskę z kocimi uszami i na kolacji Bartek podszedł do mnie i zaczął się bawić tą opaską, która nadal była na mojej głowie. A potem ją szturchał. A kiedy podeszłam do niego po zdjęcie to zobaczył mój case na telefon, czyli paczkę papierosów. Najpierw powiedział:"Daj mi tu tą wieżę, a nie to nie wieża". Odwrócił telefon na drugą stronę. Ja powiedziałam:"To paczka papierosów". A Bartek:"Mogę jednego?".Ja:"Tak pewnie, zapal sobie". Bartek:"Dziękuję". I zaczęliśmy się śmiać. Aż w końcu zrobiliśmy to zdjęcie. Byłam też świadkiem kiedy Bartek głaskał jedną dziewczynę po głowie. Podsumowując, warto spotkać Bartka i spędzić z nim dni na young stars camp, bo jest naprawdę miły i kochany. Można się z nim pośmiać, ale to chyba nawet widać po jego postach, zdjęciach i snapach.

Jeremi Sikorski

Jeremi Sikorski jest kochany i troskliwy. Dokładnie taki jak w internecie. Do naszego pokoju przyszedł dwa razy bo za pierwszym razem nie było mnie i koleżanki. I jedna poszła po Jeremiego i dzięki temu mam z nim zdjęcie. oczywiście tak jak na członka Young Stars przystało jest zabawny i też można się z nim pośmiać. Najbardziej jak było Q&A. Podsumowując warto spotkać Jeremiego, bo jest naprawdę kochany dla swoich fanek i fanów.

Olciiak

Olciiak jest naprawdę miła mimo, że niektórzy uważają, że nie jest. Ci co tak uważają to źle myślą. Z Olą można się również naśmiać. Najbardziej podczas Q&A. Do naszego pokoju przyszła drugi raz w czasie kiedy Jeremi był. Niektórych może zdziwić informacja, że Olciiak jest niska. Ja mam 14 lat i 158 a Ola ma 19 lat i jest niższa ode mnie. Podsumowując myślę, że warto spotkać Olciiak. Jest naprawdę kochana i sympatyczna.

Artur Sikorski

Artur Sikorski jest naprawdę przemiłym i przezabawnym chłopakiem. Pamiętam jak na Q&A ktoś się spytał o 3 ulubione kolory. Odpowiedź Artura:"Czerwony, czarny i takiiiii......LUDZKI". Wszyscy zaczęli się głośno śmiać. Przed przyjściem Artura do naszego pokoju zaczęłyśmy rzucać do siebie butelkami fanty Shokaty. Kiedy Artur otworzyła drzwi to nam się chciało śmiać, bo Artura udawał, że wychodzi ale zaraz się cofnął i zaczął śmiać. To, że nie lubi spędzać czasu z fankami to KŁAMSTWO. Artur chętnie przytula fanki. Tylko jest mały problem, że Sysia Przybysz jest zazdrosna i się z nim mocno pokłóciła kiedy Artur objął dwie fanki przy ognisku. Podsumowując mogę napisać, że naprawdę warto spotkać Artura na m&g albo pojechać na young stars camp.

Dominika Sozańska

Dominika Sozańska według mnie jest naprawdę pozytywną i kochaną osóbką. Ten wieczny uśmiech na twarzy. Aż samemu chce się uśmiechnąć. Kiedy chodziła po pokojach ja miałam na sobie bluzkę z jej fanzone. Dominika powiedziała wtedy, że mam fajną bluzkę. Podczas Q&A zadałam pytanie:"Cu czujecie kiedy ludzie noszą ubrania z waszego fanzone?". Odpowiedź była oczywista. Dominika powiedziała, że sprawia jej to ogromną radość. Podsumowując, myślę że naprawdę warto jej spotkać Dominikę Sozańską gdyż jest  naprawdę miła i kocha swoje Domisiaki.

Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz jest bardzo miła i kochana. Mogę zdziwić wiele osób ale to prawda. Te kłamstwa, że siedzi w kącie z telefonem....nie wierzcie w to. Tylko jedynym minusem jest jej zazdrość o Artura. Na Q&A mówiła, że chciałaby być mniej zazdrosna. Na sesję z Sylwią i jej siostrą ubrałam bluzę z grafiką Patrycji, którą pozdrawiam jeśli to czyta. Syśka powiedziała do mnie:"Fajną masz bluzę tylko zdejmij ją po sesji żebyś się nie ugotowała". Oczywiście tak zrobiłam. Szczerze to gdyby Sysia była taka "chamska" to by miała radochę z tego, że mam tą bluzę i nie kazałaby mi jej zdejmować. Podsumowując naprawdę warto spotkać Sysię <3

Olga Przybysz

Olga Przybysz tak samo jak jej siostra jest naprawdę milutka. Na Q&A było to widoczne najbardziej. Ma na żywo cudny głos. Teraz przydatna informacja: ŻADNA Z GWIAZD YOUNG STARS NIE ŚPIEWA Z PLAYBACKU NA KONCERTACH. MÓWILI O TYM NA Q&A. Pamiętam jak Olga zaśpiewała na koncercie piosenkę "One last time" Ariany Grande. Wyszło jej to naprawdę pięknie. Podsumowując, Olgę naprawdę warto spotkać tak jak pozostałych.

Weronika Juszczak

Weronika Juszczak jest bardzo miła i przezabawna. Kiedy weszła do naszego pokoju to koleżanka się ją zapytała czy pamięta ją z Gliwic.(POZDRAWIAM CIE KINGA) Bo wtedy miała koszulkę i popsocket z jej fanzone. Werka chciała koniecznie z nią zdjęcie. Ale koleżanka jej uciekła, bo mama kazała jej wracać. A druga koleżanka coś mówiła, że gdzieś widziała Weronikę tylko bała się podejść. Wtedy Wera powiedziała coś w stylu, że tu uważają, że jest straszna tutaj się jej boją. Werka podpisała nam plakaty i porobiliśmy sobie z nią zdjęcia. Zasiedziała się u nas z 10 minut. Podsumowując, warto spotkać Weronikę, ponieważ można się z nią naprawdę dużo naśmiać.


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
6
OK
19
Super
2
Śmiech
1
Zdziwienie
1
Złość
2
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2368 punktów za:

Jakość:20Popularność:2132
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:191
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

XxpaulixX Użytkownik 40,517 pkt
2,132 czytelników Sie 17, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

10 Komentarzy

Japko Użytkownik 9,229 pkt
Weronika jest bardzo kochaną osóbką. Nie dość że tworzy fajne filmiki na YT to pięknie śpiewa. Zawsze na koncercie poświęca czas swoim fanom i to mega dużo czasu haha ostatnio na koncercie w Gliwicach chciała wszystkich na raz przytulić że mnie zgniotła a ja ryczałam ze śmiechu XD Według mnie Sysia Przybysz się tak zmieniła że masakra. A Artur tak bardziej wydoroślał, teraz nie jest taki małomówny.
+3 głosów
Sie 17, 2017
XxpaulixX Użytkownik 40,517 pkt
Fajna wypowiedź <3
Martyna Diana Nowak Użytkownik 73,162 pkt
Ja tam najbardziej kocham Weronike
+2 głosów
Sie 17, 2017
izax Użytkownik 5,212 pkt
Bardzo fajny post❤
+2 głosów
Sie 17, 2017
XxpaulixX Użytkownik 40,517 pkt
Dziękuję <3
daria900 Użytkownik 15 pkt
meeega post ! <3
+2 głosów
Sie 17, 2017
XxpaulixX Użytkownik 40,517 pkt
<3
Basia_Jestem Użytkownik 27,725 pkt
Mega post! <3
+2 głosów
Sie 17, 2017
XxpaulixX Użytkownik 40,517 pkt
<3
Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
Jeremi jest na prawdę niesamowitą osobą. Jest bardzo troskliwy i kochany. Podczas M&G gdy go przytulałam zapytał co u mnie. Odpowiedziałam, że dobrze, więc powiedział, żebym byłam zawsze szczęśliwa, bo warto a ja mu powiedziałam : Z tobą zawsze ❤ ( w sensie że szczęśliwa) a on powiedział "Oo to kochane". Tą rozmowę zapamiętam na zawsze, bo jest kochana. Jeremi na scenie jest niesamowity. Zawsze przed piosenkami daje świetne przemówienie. Kocham go za to.

Sylwia Lipka jest na prawdę przesympatyczna i zawsze próbuje wyciągnąć fanów za język, aby coś mówiły. Ja nie miałam z tym problemu, bo od razu gdy podeszłam to zaczęłam się śmiać razem z Sylwią i ogólnie prawie cała rozmowa to śmiechy nasze z Sysią haha. Kocha swoich fanów i chyba to jest najważniejsze. Na koncercie powiedziała, że jesteśmy perfekcyjni, czy to nie kochane?

Weronika jest na prawdę miłą osobą. Spotkałam ją również na żywo i nie było jakieś bariery między nami. Od razu zaczęła z nami żartować. Jedna dziewczyna miała dekold w bluzce i Wera powiedziała : "To pewnie dla Sikorskich" haha. Po prostu jest świetna!
+1 głos
Sie 17, 2017
XxpaulixX Użytkownik 40,517 pkt
Hahaha xd Historia z Werą najlepsza xDDD
Beata Latarska Użytkownik 60 pkt
Pamietam ze kiedyś nie lubiałam sylwii ale teraz zmieniłam zdanie i Wsm chyba nic do nich nie mam
+1 głos
Sie 18, 2017
XxpaulixX Użytkownik 40,517 pkt
Której Sylwii? xD
Julakomm Użytkownik 54,318 pkt
Nie spotkałam jeszcze wszystkich z Young Stars, lecz muszę przyznać że wszyscy są bardzo kochani! Sylwia Lipka ma zawsze uśmiech na twarzy, tryska od niej sama pozytywna energia :) Bardzo chętnie rozmawia z fanami i ma do nich bardzo dobre podejście. Jeżeli chodzi o Sikorki, Jeremi jest bardziej kontaktowy. Jak się go przytula czuje się przede wszystkim bezpieczeństwo. Jest naprawdę przecudowny, bardzo miło się z nim rozmawia! Artur jest mniej rozmowny, na meet and greet powiedział mi tylko "cześć kochana" i to wszystko, lecz ma bardzo fajne poczucie humoru i również jest mega kochany :)
+1 głos
Sie 19, 2017
Zosia966 Użytkownik 107,066 pkt
Więc tak... Przygotuj się proszę psychicznie na moje opisy pewnych osób z ekipy :) Szczerze mówiąc wątpię, żeby zdziwiła Cię moja opinia na ich temat.
Lipcia: moja ulubiona osóbka z Young Stars. Bardzo pozytywna, utalentowana. Każda z jej piosenek posiada ważne przesłanie. Po prostu... każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja się utożsamiam z piosenką "Puzzle Dwa". Pomimo wszystko (mimo komentarzy, uwag innych ludzi) nigdy się nie zmieniłam. Nie słuchałam zdania innych, dzięki czemu pozostałam sobą - na dobre mi to wyszło. Niesamowite jest jej motto: "Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.". Bardzo motywuje ono do działania. W końcu niczego nie osiągniemy, jeżeli się nie ruszymy.
Soza: Kocham, kocham, kocham, jasne? Jej uśmiech jest najpiękniejszy pod słońcem. Uważam ją za jedną z osób, które najlepiej wiedzą, jak należy spełniać marzenia. Dla fanów jest baaardzo kochana. Przecudna, po prostu. Wiem, że każdy z nas ma jakieś wady, ale w Dominice na razie ich nie dostrzegłam.
Syśka: Jej fanką jestem od początku 2015 roku. Ujrzałam w niej naprawdę wiele zmian. Niektóre zmieniły ją na lepsze, inne na gorsze. Jak wiadomo każdy z nas z czasem się zmienia... i to jest dobre. Eliminujemy w ten sposób pewne swoje wady. Na przykładzie Syśki widzę, jak bardzo można się zmienić. Szczególnie jej głos... Zdecydowanie na lepsze.
+1 głos
Sie 19, 2017
Oliwka Dutka Użytkownik 383 pkt
Sylwia Lipka, to utalentowana dziewczyna. Nie miałam okazji spotkać jej na żywo, lecz sprawia wrażenie miłej i bardzo sympatycznej osoby. Hejt na nią nie jest zbyt słuszny, bo ona sama zapracowuje na to, czym może się pochwalić. Jej postawę oceniam na plus
Co do Sylwi Przybysz, sądzę, iż ma talent i go nie marnuje, ale mogłaby spróbować czegoś więcej. Ma niecodzienną barwę głosu, która jest miła dla uszu.
Mogłabym jeszcze wspomnieć o Atrurze Sikorskim, który według mnie, ma przyjemniejszy głos od Jeremiego. Obydwaj są wspaniali, ale moim sercem bardziej zawładnął Artur, który wspierając Sysię, bardzo mi zaimponował. Tworzą wspaniałą parę
+1 głos
Sie 20, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
169 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 169 Gości
Dziś posty czytano : 8806 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558305 punktów
 2. Young Stars Festival
  45055 punktów
 3. Bartek Lovers
  43655 punktów
 4. Supiwerki
  40091 punktów
 5. Potterheads
  40079 punktów
 6. The 100
  39029 punktów
 7. SikorskiSquad
  33441 punktów
 8. Arturonators
  29998 punktów
 9. SERIALE
  25689 punktów
 10. GRY
  23217 punktów
 11. Life Is Strange
  22231 punktów
 12. Famous In Love
  22203 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17781 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17374 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17347 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13189 punktów
 19. YOUNG STARS
  12904 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12715 punktów
 21. Forza
  11794 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10260 punktów
 24. Eurowizja
  10164 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9292 punktów
 26. Dua Lipa
  7988 punktów
 27. TALENTY
  6483 punktów
 28. MUZYKA
  6448 punktów
 29. Playstation VR
  6176 punktów
 30. FILMY
  5772 punktów
 31. Nintendo
  5332 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4938 punktów
 35. Stranger Things
  4650 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4613 punktów
 37. INNE
  4601 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4235 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3884 punktów
 43. Young Stars News
  3263 punktów
 44. Sport
  2892 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  857 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  633 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  464 punktów
 63. LUDZIE
  415 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Donaty Agaty
  103 punktów
 75. Strzelanki
  102 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1039 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post