Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+5 głosów

Przyznam szczerze, że nie spodziewałabym się po organizatorach, że po siedmiu, aż siedmiu show w Polsce zdecydują się na jeszcze więcej. Ale stało się, ósmy koncert odbędzie się tydzień po zakończeniu siedmiodniowej, ciągnącej się za sobą dzień w dzień trasie w naszym kraju. Sama jestem bardzo rozemocjonowana, bo bardzo możliwe, że pomimo tego, że wybieram się na jeden z wcześniej zapowiedzianych show w Krakowie, który wieńczy wszystkie widowiska sygnowane tytułem trasy, zawitam również to ogłoszonego niedawno miasta! Ale już nie pozostawiając was dłużej w niepewności, w poście przedstawię wam wszystkie, ale to wszystkie informacje o koncercie, który został dodany do trasy Generation Z Tour w Polsce.

KATOWICE, MEGACLUB, 22 STYCZNIA 2018

Ucieszyłam się niezmiernie, gdy przeczytałam, że to właśnie na południu odbędzie się dodatkowy koncert. Czuję, że ta trasa zaowocuje naprawdę wieloma materiałami na portal, którymi chętnie się z wami podzielę, jeśli tylko okaże się, że pewna będzie informacja o moim uczestnictwie w niektórych koncertach. I uprzedzając pytania, wszelkie niejasności, bądź potencjalne hejty – Katowice były pierwszym miastem, gdzie nastąpił sold out, a podczas czerwcowej trasy Bars&Melody to tutaj dołożone zostało kilkanaście, kilkadziesiąt sztuk biletów, których i tak było zbyt mało. 


Reasumując – jest popyt, więc MyMusic jak i sami artyści wyszli Bambinos naprzeciw, organizując dodatkowy koncert. Dodatkowa szansa na spełnienie marzeń i przeżycia niezapomnianych chwil – oto co oferuje nam wytwórnia.

Show jak zaznaczone jest w tytule odbędzie się 22 stycznia, więc nieco później co pierwsza część show w Polsce, która kończy się 14 stycznia koncertem w Krakowie, więc również na południu. Po tym oto show chłopcy mają tydzień na koncertowanie między innymi w Pradze, po czym wracają do naszego ojczystego kraju, by zagrać jeszcze jeden koncert. I tu można już zacząć spekulować co do większej ilości dodatkowych show, bo po Katowicach następny koncert odbywa się trzy dni później u naszych zachodnich sąsiadów, w Niemczech. Nie ulega więc wątpliwości, że potencjalne niespodzianki miałyby szansę bytu, a wszystko zależy od tego, czy bilety nadal będą schodziły tak szybko jak dotychczas. Jeśli tak i jeśli artyści wyrażą chęć, a organizatorzy zdecydują się, by utworzyć kolejne wydarzenia, nic nie stoi na przeszkodzie, by takowe show zorganizować. 


Ale to tylko domysły, stuprocentowej pewności nie mamy, podaję tylko możliwe scenariusze, które wcale nie muszą się spełnić. Pamiętajcie jednak, że zwykłe bilety do większości miast są nadal dostępne, więc nie zwlekajcie, bo zaraz może okazać się, że wasz koncert jest już przekreślony dużym, czarnym napisem sold out, a to wcale nie jest nierealne, zwłaszcza po ostatnich atakach w empiku, gdzie systemy zostały niejednokrotnie opanowane przez tłumy Bambinos.

A co ze sprzedażą biletów?

Szósty grudnia to nie tylko święto sławnego Mikołaja, ale także start sprzedaży biletów na koncert w Katowicach. Jeśli chcecie mieć pewność, że nie zaskoczy was informacja o wyprzedanym koncercie czym prędzej zbierajcie odłożone pieniądze i biegnijcie do najbliższego empika, bądź zasiadajcie przed komputerami, wstukując link do bilet.pl Przypominam, że to jedyne, JEDYNE potwierdzone źródła, skąd możecie nabyć bilet na wydarzenie. 


Wszelkie inne mogą wyprowadzić was niestety w pole, a takie przypadki się już niestety zdarzały. Pamiętajcie również, by zachować kulturę, gdy zdecydujecie się na kupno biletu stacjonarnie, bo niektórzy czasami się zapominają nawet względem osób starszych, a wystarczy jedynie na spokojnie wytłumaczyć jaki rodzaj, jaki bilet i na jakie show was interesuje – tyle.

Support

Kolejnym punktem w poście jest support, czyli tak jak w przypadku poprzednich koncertów będzie to Kast Away. Przykładowe piosenki artysty znajdziecie poniżej, polecam się z nimi zaznajomić!

Najczęściej zadawane pytania – małe Q&A!

Czy mając UKOŃCZONE 12 lat muszę wejść do klubu z osobą pełnoletnią, rodzicem?


Jeśli nie posiadasz pisemnej zgody, tak. Natomiast jeśli ją posiadasz, nie musisz wchodzić z rodzicem. Jest ona dostępna na ebilet.pl bądź na wydarzeniu na facebooku, koncertu który cię interesuje.


Czym różni się bilet M&G od zwykłego? Czy się opłaca?


Bilet meet&greet pozwala spotkać danego artystę przed koncertem. Warto nastawić się na to, że w przypadku BAM jest on sporo droższy od generala, bo różnica to 300PLN. W pakiecie macie spotkanie z artystami, filmik nagrany waszym telefonem, zdjęcie od profesjonalnego fotografa, udział w koncercie, lepsze miejsca pod sceną, oraz… niezapomniane wspomnienia! Jeśli chodzi o to czy się opłaca – bardzo. Sama jestem po trzech takich wydarzeniach i nie zdarzyło się, bym żałowała swojej decyzji, czyli zakupu MAG. Wiadomo, niekiedy trzeba te pieniądze odkładać miesiącami, ba! Niektórzy robią to latami! Ale na marzenia nie powinno patrzeć się przez pryzmat rzeczy materialnych, choć zdarza się to ostatnimi czasy naprawdę często.

Co jak się zgubię podczas meet&greet?


Jest to w zasadzie mało możliwe, o ile nie niemożliwe. Wchodząc do klubu organizatorzy uświadomią cię, gdzie powinieneś się udać, a jest to zwykle kilka, kilkanaście metrów od wejścia do klubu. Żadnej filozofii, a sami ochroniarze, ludzie z MyMusic są bardzo, bardzo mili i z pewnością pokierują cię i zadbają o to, byś trafił na spotkanie z idolami, możesz być więc o to spokojny.


Ile godzin przed koncertem powinienem być, by mieć dobre miejsca?


Logiczne, że jak najwcześniej. Nie ma co szaleć i stać tam dzień przed, ale też nie ma co przychodzić dziesięć minut przed otwarciem bram, bo o pierwszym rzędzie możesz zapomnieć. Myślę, że tak dwie, trzy godziny przed to takie minimum, choć to zależy od miasta i osób, które będą uczestniczyć w koncercie razem z tobą. Mi zdarzyło się czekać na koncert dziesięć godzin, dwie godziny, a nieraz pięć, a i tak zawsze kończyłam z pierwszym rzędem. Zależy od szczęścia i od zorganizowania chaotycznego tłumu.


Ile jest biletów MG?


Najczęściej od 100 do 200 sztuk. Ich ilość uzależniona jest od organizatorów i samych artystów, a także ich managamentu. Cena zależy jednak tylko od tych ostatnich, MyMusic nie ma z nią nic wspólnego. Ostrzegam jednak, że taka ilość potrafi zejść nawet w trzy sekundy.


Czy bariera językowa jest bardzo zauważalna?


Powiem, tak, to jedno z najczęstszych pytań i jest ono w pełni uzasadnione, bo większość osób boi się, że po prostu przemilczy swoje MAG. Im lepiej umiesz angielski tym lepiej, unikniesz stresu czy oni rozumieją co ty do nich mówisz. Zwykle mówią kocham cię, jak się masz, jak masz na imię, jednak z własnego doświadczenia wiem, że większą frajdę sprawia rozwinięta konwersacja, gdzie możesz trochę z nimi pogadać i mieć automatycznie dłuższe spotkanie.

Wasze pytania & Piszcie czy wybieracie się na koncert!

Jest to na pewno wielka niespodzianka, więc piszcie czy was to zaskoczyło oraz czy macie zamiar zakupić bilet na wydarzenie. Dajcie też znać czy spodziewacie się dodatkowych miast i gdzie chcielibyście się pojawić!

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 2,000 punktów
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 2537 punktów za:

Jakość:2020Popularność:284
Wsparcie:168Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:40
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
Bars and Melody
 Mad Zweryfikowany 355,150 punktów 3 8 20
284 czytelników Gru 7, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

magdajestemczycoś Użytkownik 8,235 punktów 2
Prawdopodobnie jade do Krakowa, Twoje Q&A naprawdę dało dużo przydatnych informacji, które zapewne wykorzystam i wiem, że nie mam się czym stresować. Pomysł z dodaniem kolejnego koncertu był jak najbardziej na plus jednak moim zdaniem mógł, by być w miejscowości, w której jeszcze nie ma koncertu na trasie. Ciesze się, że osoby, które nie zdążyły kupić własnego biletu na Katowice mają szanse jeszcze to zrobić i właśnie to pokazuje, że nadzieje trzeba mieć do końca!
+1 głos
Jest OK
 
Najlepszy komentarz
Gru 7, 2017
Tesarczyk Admin 27,064 punktów 1 7
Pomimo tego, że nie jadę na żaden z koncertów styczniowej trasy, pomysł ze zorganizowaniem koncertu w Katowicach uważam za naprawdę świetny - kolejne setki osób mają szansę na spełnienie swojego marzenia!
+1 głos
Jest OK
Gru 7, 2017
Mad Zweryfikowany 355,150 punktów 3 8 20
Uważam tak samo!
Wiktoria Nosal Użytkownik 3,632 punktów 1 2
Ja osobiście nie jadę ale myślę że bardzo dużo osób ucieszyło się z tego dodatkowego koncertu
+1 głos
Jest OK
Gru 7, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
104 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 104 Gości
Dziś posty czytano : 3798 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

 1. Riverdale
  90322 punktów
 2. The 100
  32868 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  26327 punktów
 4. Stranger Things
  16320 punktów
 5. Teen Wolf
  10074 punktów
 6. SKAM
  7340 punktów
 7. Gra o Tron
  5158 punktów
 8. Life Is Strange
  3826 punktów
 9. Famous In Love
  1522 punktów
 1. Riverdale
  71330 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19497 punktów
 3. The 100
  15782 punktów
 4. Stranger Things
  6208 punktów
 5. Teen Wolf
  3745 punktów
 6. Life Is Strange
  3520 punktów
 7. Gra o Tron
  2606 punktów
 8. SKAM
  2524 punktów
 9. Famous In Love
  415 punktów
 1. Riverdale
  8791 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2939 punktów
 4. Stranger Things
  2388 punktów
 5. Teen Wolf
  1021 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  11864 punktów
 2. Riverdale
  10201 punktów
 3. Stranger Things
  7724 punktów
 4. Teen Wolf
  5308 punktów
 5. SKAM
  4033 punktów
 6. Pamiętniki Wampirów
  3891 punktów
 7. Gra o Tron
  2522 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post