Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Przyznam szczerze, że nie spodziewałabym się po organizatorach, że po siedmiu, aż siedmiu show w Polsce zdecydują się na jeszcze więcej. Ale stało się, ósmy koncert odbędzie się tydzień po zakończeniu siedmiodniowej, ciągnącej się za sobą dzień w dzień trasie w naszym kraju. Sama jestem bardzo rozemocjonowana, bo bardzo możliwe, że pomimo tego, że wybieram się na jeden z wcześniej zapowiedzianych show w Krakowie, który wieńczy wszystkie widowiska sygnowane tytułem trasy, zawitam również to ogłoszonego niedawno miasta! Ale już nie pozostawiając was dłużej w niepewności, w poście przedstawię wam wszystkie, ale to wszystkie informacje o koncercie, który został dodany do trasy Generation Z Tour w Polsce.

KATOWICE, MEGACLUB, 22 STYCZNIA 2018

Ucieszyłam się niezmiernie, gdy przeczytałam, że to właśnie na południu odbędzie się dodatkowy koncert. Czuję, że ta trasa zaowocuje naprawdę wieloma materiałami na portal, którymi chętnie się z wami podzielę, jeśli tylko okaże się, że pewna będzie informacja o moim uczestnictwie w niektórych koncertach. I uprzedzając pytania, wszelkie niejasności, bądź potencjalne hejty – Katowice były pierwszym miastem, gdzie nastąpił sold out, a podczas czerwcowej trasy Bars&Melody to tutaj dołożone zostało kilkanaście, kilkadziesiąt sztuk biletów, których i tak było zbyt mało. 


Reasumując – jest popyt, więc MyMusic jak i sami artyści wyszli Bambinos naprzeciw, organizując dodatkowy koncert. Dodatkowa szansa na spełnienie marzeń i przeżycia niezapomnianych chwil – oto co oferuje nam wytwórnia.

Show jak zaznaczone jest w tytule odbędzie się 22 stycznia, więc nieco później co pierwsza część show w Polsce, która kończy się 14 stycznia koncertem w Krakowie, więc również na południu. Po tym oto show chłopcy mają tydzień na koncertowanie między innymi w Pradze, po czym wracają do naszego ojczystego kraju, by zagrać jeszcze jeden koncert. I tu można już zacząć spekulować co do większej ilości dodatkowych show, bo po Katowicach następny koncert odbywa się trzy dni później u naszych zachodnich sąsiadów, w Niemczech. Nie ulega więc wątpliwości, że potencjalne niespodzianki miałyby szansę bytu, a wszystko zależy od tego, czy bilety nadal będą schodziły tak szybko jak dotychczas. Jeśli tak i jeśli artyści wyrażą chęć, a organizatorzy zdecydują się, by utworzyć kolejne wydarzenia, nic nie stoi na przeszkodzie, by takowe show zorganizować. 


Ale to tylko domysły, stuprocentowej pewności nie mamy, podaję tylko możliwe scenariusze, które wcale nie muszą się spełnić. Pamiętajcie jednak, że zwykłe bilety do większości miast są nadal dostępne, więc nie zwlekajcie, bo zaraz może okazać się, że wasz koncert jest już przekreślony dużym, czarnym napisem sold out, a to wcale nie jest nierealne, zwłaszcza po ostatnich atakach w empiku, gdzie systemy zostały niejednokrotnie opanowane przez tłumy Bambinos.

A co ze sprzedażą biletów?

Szósty grudnia to nie tylko święto sławnego Mikołaja, ale także start sprzedaży biletów na koncert w Katowicach. Jeśli chcecie mieć pewność, że nie zaskoczy was informacja o wyprzedanym koncercie czym prędzej zbierajcie odłożone pieniądze i biegnijcie do najbliższego empika, bądź zasiadajcie przed komputerami, wstukując link do bilet.pl Przypominam, że to jedyne, JEDYNE potwierdzone źródła, skąd możecie nabyć bilet na wydarzenie. 


Wszelkie inne mogą wyprowadzić was niestety w pole, a takie przypadki się już niestety zdarzały. Pamiętajcie również, by zachować kulturę, gdy zdecydujecie się na kupno biletu stacjonarnie, bo niektórzy czasami się zapominają nawet względem osób starszych, a wystarczy jedynie na spokojnie wytłumaczyć jaki rodzaj, jaki bilet i na jakie show was interesuje – tyle.

Support

Kolejnym punktem w poście jest support, czyli tak jak w przypadku poprzednich koncertów będzie to Kast Away. Przykładowe piosenki artysty znajdziecie poniżej, polecam się z nimi zaznajomić!

Najczęściej zadawane pytania – małe Q&A!

Czy mając UKOŃCZONE 12 lat muszę wejść do klubu z osobą pełnoletnią, rodzicem?


Jeśli nie posiadasz pisemnej zgody, tak. Natomiast jeśli ją posiadasz, nie musisz wchodzić z rodzicem. Jest ona dostępna na ebilet.pl bądź na wydarzeniu na facebooku, koncertu który cię interesuje.


Czym różni się bilet M&G od zwykłego? Czy się opłaca?


Bilet meet&greet pozwala spotkać danego artystę przed koncertem. Warto nastawić się na to, że w przypadku BAM jest on sporo droższy od generala, bo różnica to 300PLN. W pakiecie macie spotkanie z artystami, filmik nagrany waszym telefonem, zdjęcie od profesjonalnego fotografa, udział w koncercie, lepsze miejsca pod sceną, oraz… niezapomniane wspomnienia! Jeśli chodzi o to czy się opłaca – bardzo. Sama jestem po trzech takich wydarzeniach i nie zdarzyło się, bym żałowała swojej decyzji, czyli zakupu MAG. Wiadomo, niekiedy trzeba te pieniądze odkładać miesiącami, ba! Niektórzy robią to latami! Ale na marzenia nie powinno patrzeć się przez pryzmat rzeczy materialnych, choć zdarza się to ostatnimi czasy naprawdę często.

Co jak się zgubię podczas meet&greet?


Jest to w zasadzie mało możliwe, o ile nie niemożliwe. Wchodząc do klubu organizatorzy uświadomią cię, gdzie powinieneś się udać, a jest to zwykle kilka, kilkanaście metrów od wejścia do klubu. Żadnej filozofii, a sami ochroniarze, ludzie z MyMusic są bardzo, bardzo mili i z pewnością pokierują cię i zadbają o to, byś trafił na spotkanie z idolami, możesz być więc o to spokojny.


Ile godzin przed koncertem powinienem być, by mieć dobre miejsca?


Logiczne, że jak najwcześniej. Nie ma co szaleć i stać tam dzień przed, ale też nie ma co przychodzić dziesięć minut przed otwarciem bram, bo o pierwszym rzędzie możesz zapomnieć. Myślę, że tak dwie, trzy godziny przed to takie minimum, choć to zależy od miasta i osób, które będą uczestniczyć w koncercie razem z tobą. Mi zdarzyło się czekać na koncert dziesięć godzin, dwie godziny, a nieraz pięć, a i tak zawsze kończyłam z pierwszym rzędem. Zależy od szczęścia i od zorganizowania chaotycznego tłumu.


Ile jest biletów MG?


Najczęściej od 100 do 200 sztuk. Ich ilość uzależniona jest od organizatorów i samych artystów, a także ich managamentu. Cena zależy jednak tylko od tych ostatnich, MyMusic nie ma z nią nic wspólnego. Ostrzegam jednak, że taka ilość potrafi zejść nawet w trzy sekundy.


Czy bariera językowa jest bardzo zauważalna?


Powiem, tak, to jedno z najczęstszych pytań i jest ono w pełni uzasadnione, bo większość osób boi się, że po prostu przemilczy swoje MAG. Im lepiej umiesz angielski tym lepiej, unikniesz stresu czy oni rozumieją co ty do nich mówisz. Zwykle mówią kocham cię, jak się masz, jak masz na imię, jednak z własnego doświadczenia wiem, że większą frajdę sprawia rozwinięta konwersacja, gdzie możesz trochę z nimi pogadać i mieć automatycznie dłuższe spotkanie.

Wasze pytania & Piszcie czy wybieracie się na koncert!

Jest to na pewno wielka niespodzianka, więc piszcie czy was to zaskoczyło oraz czy macie zamiar zakupić bilet na wydarzenie. Dajcie też znać czy spodziewacie się dodatkowych miast i gdzie chcielibyście się pojawić!

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 2,000 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2422 punktów za:

Jakość:2020Popularność:247
Podziękowania:90Ocena:25
Wyróżnienia:0Komentarze:40

Bars and Melody
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
247 czytelników Gru 7, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

magdajestemczycoś Zarejestrowany użytkownik 8,235 punktów 1
Prawdopodobnie jade do Krakowa, Twoje Q&A naprawdę dało dużo przydatnych informacji, które zapewne wykorzystam i wiem, że nie mam się czym stresować. Pomysł z dodaniem kolejnego koncertu był jak najbardziej na plus jednak moim zdaniem mógł, by być w miejscowości, w której jeszcze nie ma koncertu na trasie. Ciesze się, że osoby, które nie zdążyły kupić własnego biletu na Katowice mają szanse jeszcze to zrobić i właśnie to pokazuje, że nadzieje trzeba mieć do końca!
+1 głos
 
Najlepszy komentarz
Gru 7, 2017
Tesarczyk Użytkownik zweryfikowany 26,353 punktów 1 7
Pomimo tego, że nie jadę na żaden z koncertów styczniowej trasy, pomysł ze zorganizowaniem koncertu w Katowicach uważam za naprawdę świetny - kolejne setki osób mają szansę na spełnienie swojego marzenia!
+1 głos
Gru 7, 2017
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
Uważam tak samo!
Wiktoria Nosal Zarejestrowany użytkownik 3,632 punktów 1 2
Ja osobiście nie jadę ale myślę że bardzo dużo osób ucieszyło się z tego dodatkowego koncertu
+1 głos
Gru 7, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
158 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 152 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9777 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6623 punktów
 6. Riverdale
  3243 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  74 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post