NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+5 głosów
(postid: 325505) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Przyznam szczerze, że nie spodziewałabym się po organizatorach, że po siedmiu, aż siedmiu show w Polsce zdecydują się na jeszcze więcej. Ale stało się, ósmy koncert odbędzie się tydzień po zakończeniu siedmiodniowej, ciągnącej się za sobą dzień w dzień trasie w naszym kraju. Sama jestem bardzo rozemocjonowana, bo bardzo możliwe, że pomimo tego, że wybieram się na jeden z wcześniej zapowiedzianych show w Krakowie, który wieńczy wszystkie widowiska sygnowane tytułem trasy, zawitam również to ogłoszonego niedawno miasta! Ale już nie pozostawiając was dłużej w niepewności, w poście przedstawię wam wszystkie, ale to wszystkie informacje o koncercie, który został dodany do trasy Generation Z Tour w Polsce.

KATOWICE, MEGACLUB, 22 STYCZNIA 2018

Ucieszyłam się niezmiernie, gdy przeczytałam, że to właśnie na południu odbędzie się dodatkowy koncert. Czuję, że ta trasa zaowocuje naprawdę wieloma materiałami na portal, którymi chętnie się z wami podzielę, jeśli tylko okaże się, że pewna będzie informacja o moim uczestnictwie w niektórych koncertach. I uprzedzając pytania, wszelkie niejasności, bądź potencjalne hejty – Katowice były pierwszym miastem, gdzie nastąpił sold out, a podczas czerwcowej trasy Bars&Melody to tutaj dołożone zostało kilkanaście, kilkadziesiąt sztuk biletów, których i tak było zbyt mało. 


Reasumując – jest popyt, więc MyMusic jak i sami artyści wyszli Bambinos naprzeciw, organizując dodatkowy koncert. Dodatkowa szansa na spełnienie marzeń i przeżycia niezapomnianych chwil – oto co oferuje nam wytwórnia.

Show jak zaznaczone jest w tytule odbędzie się 22 stycznia, więc nieco później co pierwsza część show w Polsce, która kończy się 14 stycznia koncertem w Krakowie, więc również na południu. Po tym oto show chłopcy mają tydzień na koncertowanie między innymi w Pradze, po czym wracają do naszego ojczystego kraju, by zagrać jeszcze jeden koncert. I tu można już zacząć spekulować co do większej ilości dodatkowych show, bo po Katowicach następny koncert odbywa się trzy dni później u naszych zachodnich sąsiadów, w Niemczech. Nie ulega więc wątpliwości, że potencjalne niespodzianki miałyby szansę bytu, a wszystko zależy od tego, czy bilety nadal będą schodziły tak szybko jak dotychczas. Jeśli tak i jeśli artyści wyrażą chęć, a organizatorzy zdecydują się, by utworzyć kolejne wydarzenia, nic nie stoi na przeszkodzie, by takowe show zorganizować. 


Ale to tylko domysły, stuprocentowej pewności nie mamy, podaję tylko możliwe scenariusze, które wcale nie muszą się spełnić. Pamiętajcie jednak, że zwykłe bilety do większości miast są nadal dostępne, więc nie zwlekajcie, bo zaraz może okazać się, że wasz koncert jest już przekreślony dużym, czarnym napisem sold out, a to wcale nie jest nierealne, zwłaszcza po ostatnich atakach w empiku, gdzie systemy zostały niejednokrotnie opanowane przez tłumy Bambinos.

A co ze sprzedażą biletów?

Szósty grudnia to nie tylko święto sławnego Mikołaja, ale także start sprzedaży biletów na koncert w Katowicach. Jeśli chcecie mieć pewność, że nie zaskoczy was informacja o wyprzedanym koncercie czym prędzej zbierajcie odłożone pieniądze i biegnijcie do najbliższego empika, bądź zasiadajcie przed komputerami, wstukując link do bilet.pl Przypominam, że to jedyne, JEDYNE potwierdzone źródła, skąd możecie nabyć bilet na wydarzenie. 


Wszelkie inne mogą wyprowadzić was niestety w pole, a takie przypadki się już niestety zdarzały. Pamiętajcie również, by zachować kulturę, gdy zdecydujecie się na kupno biletu stacjonarnie, bo niektórzy czasami się zapominają nawet względem osób starszych, a wystarczy jedynie na spokojnie wytłumaczyć jaki rodzaj, jaki bilet i na jakie show was interesuje – tyle.

Support

Kolejnym punktem w poście jest support, czyli tak jak w przypadku poprzednich koncertów będzie to Kast Away. Przykładowe piosenki artysty znajdziecie poniżej, polecam się z nimi zaznajomić!

Najczęściej zadawane pytania – małe Q&A!

Czy mając UKOŃCZONE 12 lat muszę wejść do klubu z osobą pełnoletnią, rodzicem?


Jeśli nie posiadasz pisemnej zgody, tak. Natomiast jeśli ją posiadasz, nie musisz wchodzić z rodzicem. Jest ona dostępna na ebilet.pl bądź na wydarzeniu na facebooku, koncertu który cię interesuje.


Czym różni się bilet M&G od zwykłego? Czy się opłaca?


Bilet meet&greet pozwala spotkać danego artystę przed koncertem. Warto nastawić się na to, że w przypadku BAM jest on sporo droższy od generala, bo różnica to 300PLN. W pakiecie macie spotkanie z artystami, filmik nagrany waszym telefonem, zdjęcie od profesjonalnego fotografa, udział w koncercie, lepsze miejsca pod sceną, oraz… niezapomniane wspomnienia! Jeśli chodzi o to czy się opłaca – bardzo. Sama jestem po trzech takich wydarzeniach i nie zdarzyło się, bym żałowała swojej decyzji, czyli zakupu MAG. Wiadomo, niekiedy trzeba te pieniądze odkładać miesiącami, ba! Niektórzy robią to latami! Ale na marzenia nie powinno patrzeć się przez pryzmat rzeczy materialnych, choć zdarza się to ostatnimi czasy naprawdę często.

Co jak się zgubię podczas meet&greet?


Jest to w zasadzie mało możliwe, o ile nie niemożliwe. Wchodząc do klubu organizatorzy uświadomią cię, gdzie powinieneś się udać, a jest to zwykle kilka, kilkanaście metrów od wejścia do klubu. Żadnej filozofii, a sami ochroniarze, ludzie z MyMusic są bardzo, bardzo mili i z pewnością pokierują cię i zadbają o to, byś trafił na spotkanie z idolami, możesz być więc o to spokojny.


Ile godzin przed koncertem powinienem być, by mieć dobre miejsca?


Logiczne, że jak najwcześniej. Nie ma co szaleć i stać tam dzień przed, ale też nie ma co przychodzić dziesięć minut przed otwarciem bram, bo o pierwszym rzędzie możesz zapomnieć. Myślę, że tak dwie, trzy godziny przed to takie minimum, choć to zależy od miasta i osób, które będą uczestniczyć w koncercie razem z tobą. Mi zdarzyło się czekać na koncert dziesięć godzin, dwie godziny, a nieraz pięć, a i tak zawsze kończyłam z pierwszym rzędem. Zależy od szczęścia i od zorganizowania chaotycznego tłumu.


Ile jest biletów MG?


Najczęściej od 100 do 200 sztuk. Ich ilość uzależniona jest od organizatorów i samych artystów, a także ich managamentu. Cena zależy jednak tylko od tych ostatnich, MyMusic nie ma z nią nic wspólnego. Ostrzegam jednak, że taka ilość potrafi zejść nawet w trzy sekundy.


Czy bariera językowa jest bardzo zauważalna?


Powiem, tak, to jedno z najczęstszych pytań i jest ono w pełni uzasadnione, bo większość osób boi się, że po prostu przemilczy swoje MAG. Im lepiej umiesz angielski tym lepiej, unikniesz stresu czy oni rozumieją co ty do nich mówisz. Zwykle mówią kocham cię, jak się masz, jak masz na imię, jednak z własnego doświadczenia wiem, że większą frajdę sprawia rozwinięta konwersacja, gdzie możesz trochę z nimi pogadać i mieć automatycznie dłuższe spotkanie.

Wasze pytania & Piszcie czy wybieracie się na koncert!

Jest to na pewno wielka niespodzianka, więc piszcie czy was to zaskoczyło oraz czy macie zamiar zakupić bilet na wydarzenie. Dajcie też znać czy spodziewacie się dodatkowych miast i gdzie chcielibyście się pojawić!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
2
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2642 punktów za:

Jakość:2020Popularność:379
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:42
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 380,706 pkt
379 czytelników Gru 7, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

magdajestemczycoś Użytkownik 7,036 pkt
Prawdopodobnie jade do Krakowa, Twoje Q&A naprawdę dało dużo przydatnych informacji, które zapewne wykorzystam i wiem, że nie mam się czym stresować. Pomysł z dodaniem kolejnego koncertu był jak najbardziej na plus jednak moim zdaniem mógł, by być w miejscowości, w której jeszcze nie ma koncertu na trasie. Ciesze się, że osoby, które nie zdążyły kupić własnego biletu na Katowice mają szanse jeszcze to zrobić i właśnie to pokazuje, że nadzieje trzeba mieć do końca!
+1 głos
 
Najlepszy
Gru 7, 2017
Tesarczyk Użytkownik 22,041 pkt
Pomimo tego, że nie jadę na żaden z koncertów styczniowej trasy, pomysł ze zorganizowaniem koncertu w Katowicach uważam za naprawdę świetny - kolejne setki osób mają szansę na spełnienie swojego marzenia!
+1 głos
Gru 7, 2017
Mad Admin 380,706 pkt
Uważam tak samo!
Wiktoria Nosal Użytkownik 3,632 pkt
Ja osobiście nie jadę ale myślę że bardzo dużo osób ucieszyło się z tego dodatkowego koncertu
+1 głos
Gru 8, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
867 osób na stronie
9 Użytkowników oraz 858 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 4476 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post