NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+5 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Przyznam szczerze, że nie spodziewałabym się po organizatorach, że po siedmiu, aż siedmiu show w Polsce zdecydują się na jeszcze więcej. Ale stało się, ósmy koncert odbędzie się tydzień po zakończeniu siedmiodniowej, ciągnącej się za sobą dzień w dzień trasie w naszym kraju. Sama jestem bardzo rozemocjonowana, bo bardzo możliwe, że pomimo tego, że wybieram się na jeden z wcześniej zapowiedzianych show w Krakowie, który wieńczy wszystkie widowiska sygnowane tytułem trasy, zawitam również to ogłoszonego niedawno miasta! Ale już nie pozostawiając was dłużej w niepewności, w poście przedstawię wam wszystkie, ale to wszystkie informacje o koncercie, który został dodany do trasy Generation Z Tour w Polsce.

KATOWICE, MEGACLUB, 22 STYCZNIA 2018

Ucieszyłam się niezmiernie, gdy przeczytałam, że to właśnie na południu odbędzie się dodatkowy koncert. Czuję, że ta trasa zaowocuje naprawdę wieloma materiałami na portal, którymi chętnie się z wami podzielę, jeśli tylko okaże się, że pewna będzie informacja o moim uczestnictwie w niektórych koncertach. I uprzedzając pytania, wszelkie niejasności, bądź potencjalne hejty – Katowice były pierwszym miastem, gdzie nastąpił sold out, a podczas czerwcowej trasy Bars&Melody to tutaj dołożone zostało kilkanaście, kilkadziesiąt sztuk biletów, których i tak było zbyt mało. 


Reasumując – jest popyt, więc MyMusic jak i sami artyści wyszli Bambinos naprzeciw, organizując dodatkowy koncert. Dodatkowa szansa na spełnienie marzeń i przeżycia niezapomnianych chwil – oto co oferuje nam wytwórnia.

Show jak zaznaczone jest w tytule odbędzie się 22 stycznia, więc nieco później co pierwsza część show w Polsce, która kończy się 14 stycznia koncertem w Krakowie, więc również na południu. Po tym oto show chłopcy mają tydzień na koncertowanie między innymi w Pradze, po czym wracają do naszego ojczystego kraju, by zagrać jeszcze jeden koncert. I tu można już zacząć spekulować co do większej ilości dodatkowych show, bo po Katowicach następny koncert odbywa się trzy dni później u naszych zachodnich sąsiadów, w Niemczech. Nie ulega więc wątpliwości, że potencjalne niespodzianki miałyby szansę bytu, a wszystko zależy od tego, czy bilety nadal będą schodziły tak szybko jak dotychczas. Jeśli tak i jeśli artyści wyrażą chęć, a organizatorzy zdecydują się, by utworzyć kolejne wydarzenia, nic nie stoi na przeszkodzie, by takowe show zorganizować. 


Ale to tylko domysły, stuprocentowej pewności nie mamy, podaję tylko możliwe scenariusze, które wcale nie muszą się spełnić. Pamiętajcie jednak, że zwykłe bilety do większości miast są nadal dostępne, więc nie zwlekajcie, bo zaraz może okazać się, że wasz koncert jest już przekreślony dużym, czarnym napisem sold out, a to wcale nie jest nierealne, zwłaszcza po ostatnich atakach w empiku, gdzie systemy zostały niejednokrotnie opanowane przez tłumy Bambinos.

A co ze sprzedażą biletów?

Szósty grudnia to nie tylko święto sławnego Mikołaja, ale także start sprzedaży biletów na koncert w Katowicach. Jeśli chcecie mieć pewność, że nie zaskoczy was informacja o wyprzedanym koncercie czym prędzej zbierajcie odłożone pieniądze i biegnijcie do najbliższego empika, bądź zasiadajcie przed komputerami, wstukując link do bilet.pl Przypominam, że to jedyne, JEDYNE potwierdzone źródła, skąd możecie nabyć bilet na wydarzenie. 


Wszelkie inne mogą wyprowadzić was niestety w pole, a takie przypadki się już niestety zdarzały. Pamiętajcie również, by zachować kulturę, gdy zdecydujecie się na kupno biletu stacjonarnie, bo niektórzy czasami się zapominają nawet względem osób starszych, a wystarczy jedynie na spokojnie wytłumaczyć jaki rodzaj, jaki bilet i na jakie show was interesuje – tyle.

Support

Kolejnym punktem w poście jest support, czyli tak jak w przypadku poprzednich koncertów będzie to Kast Away. Przykładowe piosenki artysty znajdziecie poniżej, polecam się z nimi zaznajomić!

Najczęściej zadawane pytania – małe Q&A!

Czy mając UKOŃCZONE 12 lat muszę wejść do klubu z osobą pełnoletnią, rodzicem?


Jeśli nie posiadasz pisemnej zgody, tak. Natomiast jeśli ją posiadasz, nie musisz wchodzić z rodzicem. Jest ona dostępna na ebilet.pl bądź na wydarzeniu na facebooku, koncertu który cię interesuje.


Czym różni się bilet M&G od zwykłego? Czy się opłaca?


Bilet meet&greet pozwala spotkać danego artystę przed koncertem. Warto nastawić się na to, że w przypadku BAM jest on sporo droższy od generala, bo różnica to 300PLN. W pakiecie macie spotkanie z artystami, filmik nagrany waszym telefonem, zdjęcie od profesjonalnego fotografa, udział w koncercie, lepsze miejsca pod sceną, oraz… niezapomniane wspomnienia! Jeśli chodzi o to czy się opłaca – bardzo. Sama jestem po trzech takich wydarzeniach i nie zdarzyło się, bym żałowała swojej decyzji, czyli zakupu MAG. Wiadomo, niekiedy trzeba te pieniądze odkładać miesiącami, ba! Niektórzy robią to latami! Ale na marzenia nie powinno patrzeć się przez pryzmat rzeczy materialnych, choć zdarza się to ostatnimi czasy naprawdę często.

Co jak się zgubię podczas meet&greet?


Jest to w zasadzie mało możliwe, o ile nie niemożliwe. Wchodząc do klubu organizatorzy uświadomią cię, gdzie powinieneś się udać, a jest to zwykle kilka, kilkanaście metrów od wejścia do klubu. Żadnej filozofii, a sami ochroniarze, ludzie z MyMusic są bardzo, bardzo mili i z pewnością pokierują cię i zadbają o to, byś trafił na spotkanie z idolami, możesz być więc o to spokojny.


Ile godzin przed koncertem powinienem być, by mieć dobre miejsca?


Logiczne, że jak najwcześniej. Nie ma co szaleć i stać tam dzień przed, ale też nie ma co przychodzić dziesięć minut przed otwarciem bram, bo o pierwszym rzędzie możesz zapomnieć. Myślę, że tak dwie, trzy godziny przed to takie minimum, choć to zależy od miasta i osób, które będą uczestniczyć w koncercie razem z tobą. Mi zdarzyło się czekać na koncert dziesięć godzin, dwie godziny, a nieraz pięć, a i tak zawsze kończyłam z pierwszym rzędem. Zależy od szczęścia i od zorganizowania chaotycznego tłumu.


Ile jest biletów MG?


Najczęściej od 100 do 200 sztuk. Ich ilość uzależniona jest od organizatorów i samych artystów, a także ich managamentu. Cena zależy jednak tylko od tych ostatnich, MyMusic nie ma z nią nic wspólnego. Ostrzegam jednak, że taka ilość potrafi zejść nawet w trzy sekundy.


Czy bariera językowa jest bardzo zauważalna?


Powiem, tak, to jedno z najczęstszych pytań i jest ono w pełni uzasadnione, bo większość osób boi się, że po prostu przemilczy swoje MAG. Im lepiej umiesz angielski tym lepiej, unikniesz stresu czy oni rozumieją co ty do nich mówisz. Zwykle mówią kocham cię, jak się masz, jak masz na imię, jednak z własnego doświadczenia wiem, że większą frajdę sprawia rozwinięta konwersacja, gdzie możesz trochę z nimi pogadać i mieć automatycznie dłuższe spotkanie.

Wasze pytania & Piszcie czy wybieracie się na koncert!

Jest to na pewno wielka niespodzianka, więc piszcie czy was to zaskoczyło oraz czy macie zamiar zakupić bilet na wydarzenie. Dajcie też znać czy spodziewacie się dodatkowych miast i gdzie chcielibyście się pojawić!

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,000 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
1
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2596 punktów za:

Jakość:2020Popularność:335
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:40
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 378,659 punktów 4 8 20
335 czytelników Gru 7, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

magdajestemczycoś Użytkownik 8,235 punktów 2
Prawdopodobnie jade do Krakowa, Twoje Q&A naprawdę dało dużo przydatnych informacji, które zapewne wykorzystam i wiem, że nie mam się czym stresować. Pomysł z dodaniem kolejnego koncertu był jak najbardziej na plus jednak moim zdaniem mógł, by być w miejscowości, w której jeszcze nie ma koncertu na trasie. Ciesze się, że osoby, które nie zdążyły kupić własnego biletu na Katowice mają szanse jeszcze to zrobić i właśnie to pokazuje, że nadzieje trzeba mieć do końca!
+1 głos
Jest OK
 
Najlepszy komentarz
Gru 7, 2017
Tesarczyk Użytkownik 22,551 punktów 1 1 8
Pomimo tego, że nie jadę na żaden z koncertów styczniowej trasy, pomysł ze zorganizowaniem koncertu w Katowicach uważam za naprawdę świetny - kolejne setki osób mają szansę na spełnienie swojego marzenia!
+1 głos
Jest OK
Gru 7, 2017
Mad Admin 378,659 punktów 4 8 20
Uważam tak samo!
Wiktoria Nosal Użytkownik 3,632 punktów 1 1 2
Ja osobiście nie jadę ale myślę że bardzo dużo osób ucieszyło się z tego dodatkowego koncertu
+1 głos
Jest OK
Gru 7, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
172 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 169 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 5771 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. The 100
  92 osób
 2. Bambinos
  88 osób
 3. Ananasy Sylwii
  83 osób
 4. Riverdale
  81 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  44 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
 1. Riverdale
  169677 punktów
 2. The 100
  30814 punktów
 3. Young Stars Festival
  18178 punktów
 4. Supiwerki
  14839 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13916 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11917 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10132 punktów
 8. SERIALE
  9136 punktów
 9. Bambinos
  9132 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8917 punktów
 12. Famous In Love
  8169 punktów
 13. Once Upon A Time
  7676 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7117 punktów
 15. YOUNG STARS
  6652 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6364 punktów
 17. Remonators
  6117 punktów
 18. Dua Lipa
  4569 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4376 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4143 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4023 punktów
 24. Nintendo
  3596 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3502 punktów
 26. Arturonators
  3220 punktów
 27. Domisiaki
  2798 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2483 punktów
 30. God Of War
  2403 punktów
 31. Sport
  2110 punktów
 32. Young Stars News
  2016 punktów
 33. Puthinators
  1881 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1616 punktów
 36. FILMY
  1605 punktów
 37. GRY
  919 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  519 punktów
 39. Team Rieger
  428 punktów
 40. Stranger Things
  370 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  91 punktów
 47. MMers
  84 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  65 punktów
 50. R5Family
  55 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  38 punktów
 55. Directioners
  37 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  4996 punktów
 2. SERIALE
  2543 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1872 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  949 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  366 punktów
 8. MUZYKA
  153 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  87 punktów
 11. Supiwerki
  82 punktów
 12. Bambinos
  45 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  22 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Dua Lipa
  20 punktów
 19. Domisiaki
  19 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2599 punktów
 2. Riverdale
  2283 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post