+6 głosów
(postid: 326077) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Chłopaki długo nie spoczywają na laurach, bo jedna płyta goni drugą. W tym roku uraczyli nas aż trzema krążkami, a tempa wcale nie zamierzają zwalniać. Ostatnia premiera drugiej części albumu Covers jedynie utwierdza nas w przekonaniu, że artyści mają swój styl, pomysł i przede wszystkim talent do nawet najbardziej wymagających utworów. Największe światowe hity, które większość z nas zna, a przynajmniej powierzchownie kojarzy – to właśnie mamy szansę usłyszeć na krążku w wykonaniu Bars and Melody. 


Nie zabraknie energicznych, skocznych kawałków, ale także melancholijnych, spokojnych ballad, które złapią za serce każdego! Uprzedzam jednak, że na jednym przesłuchaniu płyty się nie skończy, a wiem to z własnego doświadczenia. Nastawcie się na wielogodzinny odpoczynek w towarzystwie głosów chłopaków – nie oderwiecie się zbyt prędko! A teraz już bez zbędnego przedłużania, zapraszam do rozwinięcia, gdzie znajdziecie wszystko, absolutnie WSZYSTKO o albumie!

Zacznijmy jednak od ogółu – okładka, najważniejsze informacje oraz jak to było z pierwszą częścią?

Zacznijmy od okładki, bo to co miłe dla oka niemal od razu przyciąga nasz wzrok. Mamy na niej oczywiście twórców albumu (zdjęcie okładkowe zostało zaczerpnięte z niedawnej sesji do kalendarza na rok 2018, który możecie zakupić na mymusicshop.pl), nazwę zespołu i płyty, a także uwaga: oryginalne autografy, które wyszły z pod długopisów Leondre i Charliego. Na wielu social mediach mogliśmy być świadkami momentów, gdy były one własnoręcznie podpisywane, więc co do autentyczności podpisów możemy być pewni. Z tyłu albumu znajdziemy tracklistę, zachowaną w jasnych, stonowanych kolorach jasnego różu. Nie zabrakło tradycyjnego logo zespołu, którym artyści cieszą się od samych początków swojej kariery. 


W środku znajdziemy oczywiście krążek, który sam prosi się o przesłuchanie! Obok po raz kolejny mamy do czynienia z tracklistą, a dodatkiem, który wieńczy wszystko w piękną całość są słowa podziękowania od artystów do fanów. Oprócz tego tradycyjnie social media – na tym kończy się zawartość okładki jak i całego opakowania. Zanim trochę o utworach, które znajdziemy na płycie, muszę zaznaczyć, że album jest limitowany – do Polski przyjechało jedynie 1000 sztuk, które rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Cena to 46,99PLN i jest ona taka sama jak w oficjalnym sklepie Bars and Melody, gdzie również możemy zakupić ten oto krążek, jednak z powalającą ceną za przesyłkę oraz niepotrzebnym stresem poprzez zakupy w obcym języku. Tam jednak sztuk dostępnych jest jedynie 500. 


W tym roku premierę miała również pierwsza część tej płyty, która wciąż dostępna jest na wyżej wymienionych platformach, oczywiście po uprzedniej decyzji chłopaków o zwiększeniu nakładu sztuk, która rozeszła się w zaskakującym tempie. Również z autografem i również z bardzo różnorodną i zachwycającą tracklistą. Nie zapominajmy, że promocja tego krążka związana była z trzymiastową trasą po Polsce, kto wie, a może i takiej doczekamy się z aktualnym materiałem zaraz po Generation Z Tour? Zobaczymy! Tymczasem zapraszam na więcej informacji o samych utworach!


[Kliknij TUTAJ, by przejść do MyMusicShop.PL i zamówić płytę Covers Part II]

It aint me

Od razu przyznam, że to jeden z moich dwóch zdecydowanych faworytów. Tekst chwyta za serce, a melodia wręcz je roztapia. Jest to połączenie szybkiego refrenu oraz wolnego rapu, chwilami nawet śpiewu, który został wykonany przez Leondre jak i Charliego. Mamy więc różnorodność jak i odskocznię od monotonii, co działa na ogromny plus. W dużym skrócie piosenka jest zwrotem do osoby z którą spędziliśmy ogrom czasu, a teraz nagle jej zabrakło. Nie wiemy czy wróci, ale mamy nadzieję. To przede wszystkim wspomnienia, te lepsze, te gorsze, które zachowaliśmy w sobie i nie pozwoliliśmy na ich zapomnienie. 


Może być też odbierana jako pretensje, wszystko zależy od interpretacji. Drugi rap mówi natomiast o zakochanym chłopaku, który nie mógł ujawnić się ze swoim uczuciem do swojej wybranki. Musiał ukrywać to w sobie, zamknąć ich relację tylko na ich dwoje, by nikt się nie dowiedział. Przeciwników ich miłości porównał do sztormu, który sprawia, że sam staje się przez to silniejszy, gdyż nabywa doświadczenia życiowego, którego tak potrzebuje. Dodatkowo akcentuje podwójnie wers o tym, że widzi ukochaną w swojej przyszłości – widać, że mu na niej zależy, inaczej już dawno by się zniechęcił i pozwolił jej odejść. Jest to też swego rodzaju prośba do dziewczyny, by ta nie przejmowała się tym, że ludzie nie chcą, by ci byli szczęśliwi, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał temu zapobiec. 


I tutaj muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem zmiany chłopaków, która zaszła od premiery poprzedniej płyty. Każdy kto śledzi karierę Bars and Melody od dłuższego czasu z pewnością to zauważył, w końcu jest to widoczne na pierwszy rzut oka. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś usłyszeć akurat ten cover na żywo, ponieważ jest on naprawdę świetny i długo będzie jeszcze na językach wielu ludzi, nie tylko fanów duetu.

2U

Swego czasu słuchałam go non stop. To kawałek, który aż prosi się, by go odsłuchać wielokrotnie. Wywołał ogrom kontrowersji, ze względu na sondę ESKI, gdzie zaprezentowano i cover i oryginał w wykonaniu Justina Biebera. Beliebers były oburzone faktem, że wygrali chłopcy, więc hejt stał się czymś powszechnym jeśli chodzi o ten utwór. Mimo wszystko ma on wielu, naprawdę wielu zwolenników. Zapytane fanki o ich ulubiony cover śmiało odpowiadają, że to właśnie 2U skradł ich serca. 


Nic dziwnego, w końcu w Internecie nadal wywołuje on sporo pozytywnego zamieszania. Tekst wydaje mi się bliski Leondre, w końcu mowa jest o za dużej bluzie, spodniach z dziurami, które tak uwielbia chłopak. Znajdziemy tam wers o przesiadywaniu w łazience, o niezbyt dobrej opinii chłopaka w oczach matki jego wybranki, o tym, że sam nie zna powodu dla którego jego ukochana dała mu szansę. W skrócie – kolejny utwór, gdzie to relacja dziewczyna – chłopak jest na pierwszym planie. Nie jest to jednak przesadzone, myślę, że chłopaki pisząc tekst rapu idealnie to zrównoważyli. Przede wszystkim muszę wspomnieć, że to właśnie takie teksty jak ten sprawiają, że utożsamiamy się jeszcze bardziej z artystami, w końcu niektóre tematy są nam naprawdę bliskie. Może niekoniecznie dosłownie, ale uczucia są z pewnością czymś powszechnym w nastoletnim życiu młodej osoby. Odgrywają ważną rolę i chłopcy w wielu piosenkach starają się nam to zaakcentować w najbardziej oryginalny, kreatywny i satysfakcjonujący dla nas sposób.   

Im the one

Znowu sięgamy do twórczości wspomnianego Justina, jednak tu bez większych dram i otoczki tego całego hejtu. Piosenka jest kolejnym wesołym numerem, który znalazł się na krążku. Mamy tu do czynienia z bardzo chwytliwą melodią, odważnym tekstem (chwilami aż zbyt, ale to kwestia oryginału) oraz stuprocentowym zaangażowaniem ze strony artystów. Wakacyjny hit z pewnością większości z nas obił się o uszy i długo nie wychodził z głowy, gdy nawet nieświadomie nuciliśmy go pod nosem. Teraz mamy szansę powrócić do niego, jednak w zupełnie innej wersji, która wciąż staje się coraz popularniejsza. 


Zachęcam każdego, by go przesłuchać, naprawdę nie pożałujecie! Muszę przyznać, że cover króluje od pewnego czasu na mojej playliście i chyba na długo zamierza tam pozostać. Z początku nie byłam do niego przekonana, ale to kwestia mojego uprzedzenia do oryginału, którego odczuwałam przesyt. Teraz, po kolejnym jego odsłuchaniu wiem, że nie warto oceniać książki po okładce, a głębiej się nią zainteresować. Bardzo chciałabym usłyszeć go na żywo i mam nadzieję, że zdarzy się to w niedalekiej przyszłości. Tym czasem dajcie znać w komentarzach co o nim sądzicie! Podoba wam się? A może jednak nie trafił on w wasz gust?

Despacito

Przyznam szczerze, że to jeden z coverów, którego nie dodawałabym do tracklisty. Jest on najbardziej kontrowersyjny, wzbudza wiele sprzecznych ze sobą opinii, kłótni i niepotrzebnych dram. Nie lubię oryginału, wersja chłopaków również mnie nie przekonała. No i mimo ich starań cover nie wyszedł perfekcyjnie lecz mimo wszystko niektórym się on podoba. Według mnie jest to niestety jeden z najgorszych i omijam go szerokim łukiem, choć na początku próbowałam się do niego jakoś przekonać. Jak widać – bezskutecznie, bo nie zawładnął on moim sercem do dziś. 


Hiszpański nie brzmi dla mnie dobrze w wykonaniu duetu, nie mówiąc o rapie Leo, gdzie on po prostu skrzeczy. I żeby nie było - mówię to z bólem serca, bo tak jak uwielbiam twórczość chłopaków, tak znajdzie się piosenka bądź cover, który totalnie im nie wyjdzie. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać, ba! Słyszałam, że jest on uwielbiany przez brytyjskie fanki Bars and Melody. W Polsce jednak nie ma on raczej zbyt wielu zwolenników, co możemy zaobserwować na facebookowych grupach. Mimo wszystko widać, że chłopaki się starali, jednak uważam, że jest to po prostu kwestia źle dobranej piosenki nagranej na siłę. Jak widać nie zawsze sprawdza się podążanie za trendami, które zmieniają się właściwie co chwilę.

Unforgettable

Cover cieszył się na YouTube naprawdę dużym zainteresowaniem. Uważam, że jest on przyjemny, nie jest tak zły jak Despacito, ale jednak do moich perełek nie należy. Można przy nim potańczyć, pośpiewać, naprawdę go lubię. Był to również ostatnimi czasy ulubiony cover Leondre, jednak w ciągu ostatnich dni, tygodni, ten przyznał, że znalazł się utwór w jego wykonaniu, który przebił Niezapomnianą. Domyślacie się jaki? Również znajdziemy go na płycie, bądźcie czujni, bo będzie miał on swoje pięć minut sławy! 


Póki co jednak zostańmy przy kawałku, który mimo tego, że potrafi spotęgować dziewczęce piski i sprawić, by atmosfera stała się gorąca, to jednak w teledysku chłopaki wcale nie byli tak rozgrzani, gdy wskakiwali do basenu pełnego lodowatej wody. W klipie znajdziemy również urywki z koncertów, niestety nie z Polski. Widać, że publiczność świetnie się bawi, więc na bank był to jeden z lepszych występów. Tekst mówi nam o niezapomnianej dziewczynie, która wręcz intryguje chłopaka swoją tajemniczością i subtelnymi gestami. Bohater chciałby wiedzieć o niej więcej, jednak ta skrzętnie ukrywa każdą najmniejszą informacje o sobie, nie pozwalając, by ten znalazł jakąś wskazówkę, która pozwoli mu na to. Jak dla mnie naprawdę świetna wersja, lepsza od oryginału, która aż wzywa do tańca lub jak kto woli – amatorskich kroków w rytm muzyki. Piszcie w komentarzach co sądzicie! Jest to na pewno jeden z popularniejszych coverów, więc dajcie znać czy zgadzacie się z tą opinią. W końcu zdania nie zawsze muszą być zgodne, a mogą być podzielone.

Too good at Goodbyes

Czyli moja druga perełka. Uwielbiam ten cover, zakochałam się w nim niemal od razu. Za oryginałem nie przepadam, jednak wersja Bars and Melody to jeden z lepszych utworów z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Mogłabym słuchać go godzinami i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dziś odtworzyłam go przynajmniej dziesięć razy. Tekst, szczególnie ten który słyszymy na początku, potrafi roztopić niejedno serce. Leondre śpiewa (!) o tym, że nie pozwoli się zbliżyć do siebie dziewczynie, dla której znaczy wszystko oraz nie zbliży się do dziewczyny, która jest dla niego wszystkim. Dalej, w kolejnej zwrotce już rapuje. 


W skrócie rap opowiada o przeciwnościach dla ich związku - nawet Bóg nie jest za tym, by byli oni razem. W refrenie mamy melodyjny głos Charliego, a tekst mówi nam o coraz szybciej schnących łzach po pożegnaniach i po krzywdzie jaką zadaje mu ukochana. Podsumowując mamy tu tekst o nieszczęśliwej miłości, pożegnaniach, odejściach, nieporozumieniach. Oboje są po prostu zbyt dobrzy w pożegnaniach o czym mówi nam już sam tytuł. Bardzo smutna, a zarazem motywująca piosenka, która zajmuje szczególne miejsce na niejednej playliście fanów Bars and Melody. Tutaj szczególnie możemy zauważyć różnice w tekstach, które zaszły wraz z biegiem czasu i nabywaniem umiejętności przez artystów. Chłopaki stale kształtują swój indywidualny styl, swój własny pomysł na twórczość, która z każdym kolejnym albumem jest coraz bardziej dojrzała. Fanom nie pozostaje nic innego jak być dumnym z tego jak duży krok w karierze zaliczają chłopcy poprzez takie kawałki, albumy.

Wild Thoughts

Znowu coś wakacyjnego, tym razem Rihanna & DJ Khaled i Wild Thoughts. Coś czego może nie słucham non stop, ale nie mam nic przeciwko temu coverowi. Po prostu mną nie wstrząsnął, nie wywołał zbyt wiele emocji. Dzikie myśli to i dziki cover, więc tekstu nie będę raczej przywoływać. Jeśli jesteście ciekawi, w Internecie znajdziecie wiele tłumaczeń, które jednak mogą niektórych zgorszyć, a ja nie chcę być temu winna. Za oryginałem szczerze mówiąc nie przepadam – wiem jednak, że był on swego czasu naprawdę popularny i bardzo często puszczany na imprezach.


 Nic dziwnego – sama piosenka chwilami o nich opowiada, więc nie jest to zadziwiające. Myślę, że jeśli trasa miałaby szansę bytu to i ten cover zostałby tam zaprezentowany. Mamy tu kawałek, który potrafi rozbudzić publiczność i podkręcić nieco atmosferę, więc idealny utwór na koncert! Oczywiście dajcie znać w komentarzu co o nim sądzicie. Należycie do grona przeciwników, a może wręcz przeciwnie – uwielbiacie ten cover? A może jest wam obojętny? Czekam na wasze opinie!

Fetish

Wielki hit Seleny Gomez, chyba nieliczni nie słyszeli chociażby kawałka oryginału. Rap Leondre mówi o dziewczynie, w której sam szuka pozytywów. Porównuje ją i siebie do Adama i Ewy, nazywa ją królową, twierdzi, że kocha w niej wszystko. Jest zapatrzony w nią jak w obrazek, nie widzi negatywów i wciąż powtarza, że ona go chce. Dopiero w drugiej części zaczyna ją obwiniać o swoje błędy. Tradycyjnie refren zostaje wykonywany przez starszego z chłopaków, który wręcz czaruje swoim melodyjnym głosem. Sam przyznał, że podoba mu się wokal z tego właśnie coveru. Chłopaki wspólnie twierdzą, że przy jego nagrywaniu mieli sporo zabawy – zresztą w swoim towarzystwie nie mogą się nudzić, co wielokrotnie powtarzają.


Dla mnie był on na początku słaby - dopiero później się do niego choć trochę przekonałam, choć wciąż nie zajmuje on zbyt wysokiej pozycji w moim zestawieniu, czy nie znajduje się na moich ulubionych playlistach. Nie mogę jednak porównywać go do najgorszych. Wiem jednak, że mimo wszystko ma on wiele zwolenników, którzy uparcie twierdzą, że jest on o wiele lepszy od oryginału i bije wszystko inne na głowę. Cóż, jak widać jest to kwestia indywidualna i nie ma się tu co spierać, w końcu o gustach się nie dyskutuje. Tak czy inaczej – cover według mnie zasługuje na to, by pojawić się na krążku. Jest naprawdę przyjemny!

Rockstar

Przy coverze Unforgettable wspomniałam, że nie jest to już ulubiony cover Leondre, a jego miejsce zajął inny. Oto jest - Rockstar to nowy faworyt i naszego raperka i piosenkarza! Wielokrotnie, naprawdę wielokrotnie duet śpiewał to na swoich social mediach, choćby przy wygłupach. I tutaj przyznam się bez bicia, że ten kawałek jest przeze mnie maltretowany od dłuższego czasu, odkąd otrzymałam swój egzemplarz płyty. Sam oryginał uwielbiam, ale coverowi również należą się pozytywne opinie.


 Tak czy inaczej Rockstar to miła odmiana wśród typowych popowych coverów na płycie, mamy tu więcej rapu, śmielszy tekst, popis Charliego (nawiasem mówiąc uwielbiam Lenehana w tym coverze, dał taki popis swoich umiejętności, że po prostu nawet nie ma o czym dyskutować - rozwalił konkretnie!) oraz tradycyjnie rap Leondre. Zespól wiele razy wspominał o tym, że twórczość ze środowiska rapu nie jest im obca, a nawet ją uwielbiają! Pokazują to na co dzień, co możemy obserwować na ich prywatnych kontach oraz poprzez właśnie takie covery. A wy, lubicie takie typowe kawałki, gdzie w znacznym stopniu przeważa rap? Nie zapomnijcie dać znać w komentarzu!

New Rules

Najnowszy cover, który rzutem na taśmę wbił się na płytkę. Oryginał jest teraz niezwykle popularny - Dua Lipa stale wzbija się po listach przebojów ze swoim hitem. Chłopaki postanowili dać nam popis swoich umiejętności i wyszło im to nawet fajnie! Zwłaszcza Charlie wczuł się w klimat piosenki, wyszło mu to naprawdę nieziemsko. Sam oryginał lubię, ale cover ponad wszystko zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nie jest on depresyjny jak niektóre wyciskacze łez, które prezentuje duet, jest to kolejny skoczny, taneczny kawałek, których na płycie jest wyjątkowo dużo.


 Jest to serio mieszanka wszystkiego, każdy znajdzie coś dla siebie. Teraz widać jak bardzo zróżnicowany jest materiał na krążku i jak duet dobrał piosenki, by nie stworzyć nic monotonnego, a autentycznego. Mimo tego, że jestem raczej zwolenniczką powolnych ballad ze smutnym tekstem to takie utwory również robią na mnie wrażenie. Jestem na tak - oby było takich więcej!Na grupach aż szumiało, gdy cover ujrzał światło dzienne. Ma ogrom fanów, więc nie dziwię się, że wyświetlenia od kilku dni idą gwałtownie w górę po niezbyt dobrym starcie. Piszcie oczywiście w komentarzach co sądzicie o kawałku w wykonaniu Bars and Melody!

In the end

A na koniec - In the End. Idealne podsumowanie, co nie? Kolejność nie może być przypadkowa! Kończymy depresyjnym, popowym wykonaniem w oryginale rockowego kawałka autorstwa Linkin Park ku czci zmarłego cżłonka zespołu - Chestera Benningtona. Cover wywołał dużo szumu, ba, nawet w mojej szkole został on przerobiony na lekcji języka obcego z czego byłam niezmiernie dumna. Idealnie wieńczy cały album i spaja go w całość. 


Głos Charliego powalił mnie na łopatki, a rap Leondre po prostu dobił. Oboje dali z siebie wszystko i jest to zauważalne. Ogromnie chciałabym usłyszeć go na żywo. Sam Melody twierdzi, że był to jeden z jego lepszych wokali w życiu, więc raczej mają świadomość jakie cudeńko stworzyli. Tutaj nie powiem wam o czym mówi tekst piosenki, zachęcam byście sami po niego sięgnęli, bo skłania on do wielu przemyśleń i refleksji. Mnie on zwalił z nóg, po prostu chłopaki nie mogli wybrać lepszej piosenki na koniec tracklisty do płyty.

Kończąc już podróż po utworach, przejdźmy do oceny!

Podsumowując, płytka serio jest warta zakupu. Jak już wspomniałam każdy znajdzie tu coś dla siebie! Jeśli szukasz różnorodności trafiłeś idealnie, bo na tym krążku znajdziesz nie tylko energiczne kawałki, ale także wolne ballady. Mimo tego, że nie każda piosenka skradła moje serce lub niekonieczne spodobała mi się, to uważam, że dla każdego fana Bars and Melody ten album jest obowiązkowy, bo zdecydowana większość to po prostu świetne covery. Okładka prezentuje się wspaniale, tegoroczne płyty są naprawdę pięknie przedstawiane i z pewnością przyciągają niejedno spojrzenie. Dodatkowym smaczkiem są autografy, które są zamieszczone do każdego egzemplarza. W pełni obiektywnie polecam krążek, nie zawiedziecie się, a tak jak ja zyskacie wielogodzinny relaks w towarzystwie głosów uzdolnionych artystów.


Dziękuję, za szansę zrecenzowania płyty – recenzja powstała we współpracy z portalem, więc uprzejmie proszę o nie kopiowanie materiałów, zdjęć etc i wynoszenie ich poza stronę:)


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 4,700 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 17625 punktów za:

Jakość:4720Popularność:2669
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:10000Komentarze i reakcje:30
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 370,052 pkt
2,669 czytelników Gru 15, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

hypeleondre Fan 1,820 pkt
Planuje zakupić, ale może w przyszłości;p
+1 głos
Gru 16, 2017
Mad Admin 370,052 pkt
Polecam!
Julka123 Użytkownik
Nie mam i chyba nie zamierzam kupować. Jednak nie zmienia to faktu, że moje ulubione covery znajdują się na tej płycie. (Rockstar, It ain't me czy Wild Thougths).
+1 głos
Gru 16, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
203 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 202 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 15917 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  130 osób
 3. The 100
  128 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  120 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Potterheads
  67 osób
 8. Arturonators
  66 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Donaty Agaty
  25 osób
 14. Pretty Little Liars
  24 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. Misiaki Sysi
  12 osób
 18. Famous In Love
  11 osób
 19. Kluseczki Olgi
  10 osób
 20. GRY
  8 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Life Is Strange
  3 osób
 26. The Good Place
  3 osób
 27. PC
  2 osób
 28. Nintendo
  2 osób
 29. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  504344 punktów
 2. Bartek Lovers
  41335 punktów
 3. Potterheads
  38516 punktów
 4. Supiwerki
  38430 punktów
 5. Young Stars Festival
  37685 punktów
 6. The 100
  35497 punktów
 7. SikorskiSquad
  32017 punktów
 8. SERIALE
  24458 punktów
 9. Arturonators
  22653 punktów
 10. GRY
  22194 punktów
 11. Life Is Strange
  20732 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  19844 punktów
 13. Domisiaki
  17892 punktów
 14. Famous In Love
  17448 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17215 punktów
 16. Once Upon A Time
  16107 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  15956 punktów
 18. YOUNG STARS
  12477 punktów
 19. Shawn Mendes Army
  12372 punktów
 20. Pretty Little Liars
  12026 punktów
 21. Sonbird Team
  10757 punktów
 22. Remonators
  9966 punktów
 23. Eurowizja
  9682 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  9038 punktów
 25. Dua Lipa
  7790 punktów
 26. Forza
  6976 punktów
 27. TALENTY
  6289 punktów
 28. Playstation VR
  6004 punktów
 29. MUZYKA
  5957 punktów
 30. FILMY
  5179 punktów
 31. Nintendo
  5130 punktów
 32. Detroit
  4931 punktów
 33. Tomb Raider
  4870 punktów
 34. KSIĄŻKI
  4546 punktów
 35. INNE
  4514 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  4255 punktów
 37. Progress Armia
  4245 punktów
 38. The Originals
  4166 punktów
 39. Misiaki Sysi
  3966 punktów
 40. 13 Reasons Why
  3807 punktów
 41. Stranger Things
  3237 punktów
 42. Young Stars News
  2730 punktów
 43. Bambinos
  2691 punktów
 44. K-Pop
  2672 punktów
 45. American Horror Story
  2529 punktów
 46. God Of War
  2485 punktów
 47. Sport
  2401 punktów
 48. Kortezjanie
  2080 punktów
 49. Puthinators
  1911 punktów
 50. Sony Playstation
  1365 punktów
 51. Przygodowe
  1150 punktów
 52. Temorki
  835 punktów
 53. FPS
  723 punktów
 54. Team Rieger
  669 punktów
 55. MMers
  665 punktów
 56. PC
  488 punktów
 57. Uncharted
  475 punktów
 58. Kluseczki Olgi
  448 punktów
 59. YOUTUBE
  443 punktów
 60. R5Family
  399 punktów
 61. Arianators
  398 punktów
 62. LUDZIE
  308 punktów
 63. #talentobranie
  270 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  236 punktów
 65. Soy Luna
  227 punktów
 66. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 67. Directioners
  219 punktów
 68. PROJEKT FANDOMS
  171 punktów
 69. 5SOSFam
  139 punktów
 70. The Good Place
  121 punktów
 71. Beautilles
  105 punktów
 72. Selenators
  97 punktów
 73. Strzelanki
  94 punktów
 74. Donaty Agaty
  90 punktów
 75. Podróże
  71 punktów
 76. Orlandonators
  62 punktów
 77. Wyścigi
  45 punktów
 78. Swifties
  35 punktów
 79. Far Cry
  32 punktów
 1. Potterheads
  709 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13359 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  5532 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  5355 punktów
 5. Riverdale
  3729 punktów
 6. YOUNG STARS
  2715 punktów
 7. Young Stars Festival
  1427 punktów
 8. Bartek Lovers
  1367 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  518 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. Life Is Strange
  349 punktów
 14. FILMY
  348 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. MUZYKA
  169 punktów
 19. Supiwerki
  137 punktów
 20. Bambinos
  94 punktów
 21. Arturonators
  90 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. Arianators
  3 punktów
 41. LUDZIE
  2 punktów
 42. Progress Armia
  2 punktów
 43. Misiaki Sysi
  1 punktów
 44. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37490 punktów
 2. Riverdale
  3593 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 6. The 100
  1558 punktów
 7. Bartek Lovers
  1425 punktów
 8. Sonbird Team
  1378 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post