NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+7 głosów
(postid: 327384) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Oto nadszedł tydzień, który tak bardzo wyczekiwany przez tysiące fanów Bars and Melody musiał nastąpić. Zapowiadane kilka miesięcy temu koncerty w końcu doczekały się racji bytu, co okazało się OGROMNYM widowiskiem, choć za nami dopiero dwa eventy. Po hucznym przywitaniu zespołu w Szczecinie i podtrzymaniu dobrej passy przez Gdańsk możemy być pewni, że jest to najbardziej dopracowana trasa, jaka miała miejsce dotychczas.


Sama scena z miniaturki mówi za siebie - ogromne Z to z pewnością coś, co będzie kojarzyło się Bambinos jedynie z show, na którym miały okazję być. Wyjątkowe piosenki, które dane im było usłyszeć, prezenty po spotkaniu Meet and Greet z idolami (!) to nie lada gratka dla każdego fana zespołu. 


Oprócz jednak tych dobrych stron istnieje druga strona medalu - brak wcześniejszego poinformowania fanów o pewnej kwestii, która NIE JEST zależna od MyMusic. To również omówimy, ale od razu zaznaczę, że w tej kwestii pozostaję bezstronna i w pełni obiektywna.


W dzisiejszym poście przyjrzymy się dwóm koncertom, które są nadal na językach wielu osób i nie odchodzą w niepamięć! Jest to tak świeża sprawa, która przyniosła wiele emocji, że wykluczone jest tu zamiatanie jej pod dywan bez żadnego słowa. 


Zapraszam was na małe podsumowanie - znajdziecie tu również nowe zasady, które ogłosił management zespołu oraz wiele więcej - brakujące harmonogramy jeśli wybieracie się na koncerty do Warszawy, Poznania, Wrocławia, Katowic oraz Krakowa. Bez zbędnego przedłużania - zapraszam do rozwinięcia!

Wygląd sceny & podstawowe informacje, czyli taki techniczny must-read!

Jeszcze nigdy zespół nie postarał się tak bardzo o taką właśnie scenę - przyjemną dla oka, która na pewno przyciągnęła spojrzenia wszystkich uczestników. Ogromna litera Z to oczywiście nawiązanie do tytułu płyty, którą promuje trasa, czyli Generation Z, co oznacza w naszym języku Pokolenie Z - ludzi urodzonych po roku 2000. 


W Gdańsku miała miejsce śmieszna sytuacja - ktoś rzucił na scenę popularnego świeżaka, a nieświadomy duet umieścił go właśnie na tej literze. No cóż - uczestnicy się pośmiali, natomiast zespół nie miał pojęcia co jest tego przyczyną.


Koncerty odbyły się w:


Szczecinie - 8 stycznia - Dom Kultury Słowianin 

Gdańsku - 9 stycznia - Klub B90


Nie ma co ukrywać, były to bardzo emocjonujące dwa dni. Setki fanek spełniło swoje marzenia, ale też wybuchły ogromne kontrowersje ze względu na brak informacji od managamentu Bars and Melody o nowych zasadach panujących podczas spotkań z zespołem. 


W dalszej części posta takowe znajdziecie - i tu muszę was zmartwić, bo i MyMusic i management ściśle ich pilnują.


Chłopaki wykonali między innymi takie piosenki jak: Hopeful (który już nie kończy koncertów!) Thousand Years, I wont let you go czy Keep Smiling - dalej przedstawię wam pełną set-listę, to jedynie mała zapowiedź, byście przeczytali do końca! 


Supportem byli Iggi Kelly oraz Kast Away - widać, że chłopaki świetnie dogadują się z zespołem po wielu snapach / filmikach na instagramstory czy po prostu materiałach z bacstage - to świetna wiadomość!


Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy byliście na którymś z koncertów - czekam na wasze wrażenia!

Jeśli chodzi o harmonogram, wyglądał on mniej-więcej tak:


O szesnastej zostały wpuszczone bilety Meet&Greet - same spotkania odbywały się dziesięć minut później. Skończyły się one około godziny osiemnastej. Wpół do siódmej, nawet wcześniej zostały wpuszczone bilety zwykłe, a o godzinie dziewiętnastej (+/- nie musiało odbywać się to punktualnie) pierwszy z supportów zaczął swój występ.


Mówimy tu oczywiście o Szczecinie, Gdańsku - taki harmonogram nie obowiązuje wszędzie! Choć w większości tak właśnie jest - Warszawa, Poznań, Wrocław oraz Katowice właśnie taki mają, natomiast do Krakowa przejdziemy zaraz.  O 19:30 przewidziany był występ drugiego supportu - Kast Awaya, a po nim przyszedł czas na gwiazdę wieczoru - Bars and Melody. 


Nie grali oni wcale długo - godzina z lekkim hakiem okazała się nieco kontrowersyjna dla fanów zespołu, którzy spodziewali się przynajmniej półtoragodzinnego występu. 


Przewidywany koniec koncertu to była godzina 21:15, jednak tu może się wszystko jeszcze zmieniać. Nikt nie będzie stał z zegarkiem w ręku i pilnował czy wszystko jest precyzyjne co do sekundy, bo wiadomo, że czasami mamy niefortunne sytuacje, które mogą opóźnić przebieg show - przykładem były ubiegłoroczne Katowice, gdzie pierwszy rząd wysunął lekko barierki, przez co nastąpiła przerwa.


Jeśli chodzi o Kraków - jest to miasto, które kończy siedmiodniową trasę, której koncerty przypadają pod rząd i tutaj nie wystąpi Iggi Kelly, czyli jeden z supportów. Stąd harmonogram również się zmienia - wygląda on tak: 


16:00 - Otwarcie bram - BILETY MEET& GREET
16:10 - Początek spotkań
18:30 - Otwarcie bram - BILETY ZWYKŁE
19:30 - Kast Away
20:00 - Bars and Melody
21:15 - Przewidywany koniec koncertów

Zasady panujące podczas spotkań MAG - zupełna nowość niezależna od MyMusic oraz drama time!


Tak prezentują się zasady, które panują na spotkaniach MAG w czasie trwania trasy Generation Z Tour:


- Nie można skakać, pchać się do przodu ani biegać


- Nie można usiąść do zdjęcia na ziemi, bo fotograf robi je od pasa w górę


- Nie można całować chłopaków ani oni nie mogą pocałować ciebie


- Nie można nagrywać filmiku ze spotkania ani nikt z kolejki nie może tego zrobić


Skupmy się na ostatnim punkcie, bo on wywołał zamieszanie na większą skalę, bo wyszedł poza granice naszego kraju. Wszyscy, którym trasy Bars and Melody nie są obce dobrze wiedzą, że takowy filmik to była kiedyś podstawa, najważniejsza pamiątka, najcenniejsze wspomnienie. 


Management BAM zakazał jednak, by filmiki były nagrywane - podjął do tego nawet specjalne działania.


W Szczecinie osoby ze środowiska BAM zasłaniały aparaty nagrywających dziewczyn i mamy to uwiecznione na bardzo wielu nieudolnie nagranych pamiątkach. Gdy okazało się, że można nagrać ekran na telefonie to również stało się kontrolowane. 


W Gdańsku skończyło się to tak, że management zorganizował przestrzeń, by jedna osoba była w pomieszczeniu z chłopakami, a osoba, która robi zdjęcia została zobowiązana do nie nagrywania niczego.


Fala hejtu spłynęła na sociale Young Stars, jednak skierowana właśnie do managamentu duetu. Nie jest to sprawiedliwe, gdyż nie zawiniła tu firma MyMusic tylko Team BAM, który nawet nie poinformował w regulaminie o zmianie zasad. 


Mamy tu więc na pierwszy rzut oka winę managerów, którzy po prostu zrobili fanów w konia, nie zaznaczając tego faktu przed początkiem sprzedaży biletów.

A co oferuje nam management w ramach MAG i jako rekompensatę za zakaz filmowania?

W ramach biletu MAG dostajesz:


- limitowany laminat z napisem VIP i wizerunkiem artystów


- limitowaną silikonkę również z napisem VIP, 


- plakat nawiązujący do trasy z napisem Generation Z ze zdjęciem okładkowym zaczerpniętym z albumu


- profesjonalne zdjęcie od fotografa 


- kilka zdjęć zrobionych twoim telefonem


- możliwość wzięcia autografu od artystów


- wstęp na koncert


Tutaj również mamy zmianę - na pewno na lepsze! Wcześniej po spotkaniu nie dostawaliśmy nic - teraz otrzymujemy limitowane laminaty, silikonki i plakaty, a także możliwość podpisania ich przez Bars and Melody. 


Oczywiście - za to plus, ma to być swego rodzaju rekompensata za brak filmiku, jednak wiele Bambinos przyznaje, że wolałyby nie dostawać nic, a posiadać takową pamiątkę jaką jest nagranie.


To jednak zależy tylko i wyłącznie od managamentu czy cokolwiek się zmieni, jednak nie nastawiałabym się na ogromne zmiany, a już szczególnie w Polsce. Warto też wspomnieć, że nie tylko my jesteśmy tak pokrzywdzeni bo we Francji nie było również możliwości nagrywania, a co gorsze, tam nawet nie mięli odpowiedniego oświetlenia lub fotografa, więc cieszmy się z tego co mamy - serio!

Jak wygląda set-lista? Potwierdzone piosenki!

Prezentuje się ona następująco:

(obok macie z jakiej płyty pochodzi każda)


- Allergic to the Sun - Generation Z

- Stay Young - 143

- Turn it Up - Teen Spirit

- Faded - Generation Z

- Not a love Song - Generation Z

- Battle Scars - Teen Spirit

- Right for you - Teen Spirit

- Live Your Life - Generation Z

- Keep Smiling - 143

- Unconditional - Generation Z

- I wont let you go - Generation Z

- Fast Car - Generation Z

- Hopeful - 143

- Thousand Years - Generation Z


Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Hopeful nie kończy koncertu - jego miejsce zajmuje Thousand Years, a nie wszystkie piosenki z płyty, którą promuje właśnie ta trasa znalazły się na setliście. Brakuje między innymi Scream, Apologise, Serious czy Discover. Według mnie powinno być zdecydowanie mniej piosenek ze 143 i Teen Spirit, a w zamian tego dodałabym coś właśnie z Generation Z, by po prostu wypromować nowy materiał.


Wiem, że niektóre utwory się po prostu nie nadają do tego, by wykonywać je w wersji live, jednak niektóre naprawdę nie są wymagające jak na przykład Apologise. Z chęcią posłuchałabym czegoś świeżego, czego jeszcze nie słyszałam, ale starymi piosenkami również się pocieszę. Piszcie w komentarzach co sądzicie o set - liście!

Wnioskując z tych dwóch koncertów - dostosuj się do rad poniżej!

Jeśli chcesz jakieś konkretne zdjęcie od fotografa z MAG - koniecznie je wydrukuj!


Zaoszczędzisz czas, a dzięki temu twoje spotkanie będzie trwało dłużej, aniżeli jakbyś miał/a tłumaczyć chłopakom swoją nawet najlepszą angielszczyzną swoją wymarzoną pozę do zdjęcia. Szybciej jest wydrukować sobie fotkę i po prostu ją pokazać, a chłopaki na pewno skumają o co chodzi! No chyba, że nie zależy ci na zdjęciu (mi niespecjalnie) wtedy robisz spontanicznie co tylko chcesz. Pamiętaj jednak, by nie wymyślać coraz to bardziej wymyślnych póz, by nie zirytować fotografa, bo i takie przypadki się zdarzały.


Jeśli chcesz coś powiedzieć chłopakom, naucz się tego na pamięć.


Oczywiście jeśli umiesz język obcy na tyle, by porozumieć się z artystami, ten podpunkt cię nie dotyczy. Jeśli natomiast masz z nim problem - zacznij już powoli powtarzać sobie co zamierzasz przekazać chłopakom. To sprawi, że nie przemilczysz tak ważnego dla ciebie spotkania i zrobisz dobre wrażenie na artystach.


Staraj się nie stresować!


Stres to nasz największy wróg podczas Meet&Greet. Potrafi sprawić, że po wszystkim będziemy pluć sobie w brodę, bo nie zrobiliśmy czegoś co planowaliśmy. Strach naprawdę potrafi nas sparaliżować, więc musimy się jakoś na niego uodpornić. 


Nie nagrywaj całego koncertu telefonem, ważne są wspomnienia!


Lepiej wspominać każdy detal koncertu, który przeżyliśmy całym sobą, a nie wpatrzeni w ekran telefonu. Nie spędzajcie go biernie - skaczcie, śpiewajcie z chłopakami, po prostu się bawcie i zapamiętajcie ten event jak najlepiej. Gwarantuję, że wspomnienia będą po prostu niezapomniane i często będziecie wracać do dnia, kiedy przeżyliście jeden z najlepszych dni w waszym życiu.

Ostatnie przypomnienie - czego nie możesz wnieść - regulamin - zgoda rodzica!

Oczywiste jest to, że regulamin zabrania wnoszenia broni lub napojów alkoholowych, ale aparatów czy napojów wnosić również nie można. Organizatorzy pokrótce dali nam znać czego nie można przynosić - znajdziecie to na pierwszej grafice, która pokazana jest powyżej. 


Pilnujcie tego, bo możecie nie zostać wpuszczeni na obiekt - lepiej stosować się do regulaminu, by uniknąć potem przykrych niespodzianek, zwłaszcza z tak błahego powodu jak niedostosowanie się do zasad wydarzenia.


Drugą ważną kwestią jest zgoda rodzica - niby szczegół dla niektórych, a jednak bardzo ważna kwestia. 


Może ona zostać napisana własnoręcznie przez rodzica (musicie umieścić tam wasze imię, nazwisko, numer telefonu, formułkę, że rodzic bierze za was odpowiedzialność, nazwę i miejsce wydarzenia) lub wydrukowana, a gotowy wzór znajdziecie tutaj: ZGODA RODZICA NA KONCERT W RAMACH TRASY GENERATION Z.


Zgody nie musicie posiadać jeśli macie skończone osiemnaście lat. Jeśli nie macie skończonych dwunastu lat musicie jednak przebywać na koncercie pod opieką osoby dorosłej, która zobowiązana jest do posiadania biletu.


Jeśli nie jesteście czegoś pewni, macie jakieś niejasności czy po prostu nie wiecie absolutnie niczego, bo to wasz pierwszy koncert, koniecznie sięgnijcie do regulaminu imprezy - pomoże wam się on odnaleźć w każdej sytuacji, bo jest on stworzony by na evencie panował porządek. 


Znajdziecie go tutaj: REGULAMIN - GENERATION Z TOUR. 

To jeszcze nie koniec, to dopiero początek! Sprawdźmy gdzie jeszcze zawita zespół!

Gdzie jeszcze zagrają chłopcy w tym tygodniu? Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim pozostałym datom - pamiętajcie, że dziś odbywa się show w Warszawie i już jutro zaczyna się kolejne!


10 STYCZNIA - WARSZAWA - PROGRESJA


11 STYCZNIA - POZNAŃ - B17


12 STYCZNIA - WROCŁAW - ZAKLĘTE REWIRY (UWAGA! ZMIANA MIEJSCA!)


13 STYCZNIA - KATOWICE - MEGACLUB


14 STYCZNIA - KRAKÓW - STUDIO


Potem nastąpi przerwa od show w naszym kraju. Cała trasa w Polsce skończy się koncertem w Katowicach, 22 stycznia, które zostało dodane jako dodatkowy koncert. Następnie nastąpi kolejna część trasy europejskiej oraz eventy na wyspach. Cała trasa ma skończyć się w lutym. 


Jeśli mieliście Meet and Greet, a nie macie pojęcia gdzie znajdziecie swoje zdjęcie bez obaw - wszystko jest na stronie Young Stars Foto - KLIK. Znajdziecie tutaj zdjęcia i ze Szczecina i z Gdańska! Publikowane są one jeszcze w dniu, w którym odbywało się show, więc już dziś znajdziemy tam również fotki z Warszawy, oczywiście w zakładce Bars and Melody.


Jeśli nie będziecie pewni co macie ze sobą zrobić już na koncercie, bądź zgubicie się na Meet&Greet (co jest właściwie niemożliwe, ale jednak) możecie spytać każdej osoby, która ma na plecach złotym drukiem napisane MyMusicCrew. 


Udzielą wam oni odpowiedzi i rozwieją wątpliwości. Nie róbcie lepiej niczego na własną rękę, bo może okazać się to zgubne.

A jak organizatorzy zapraszają was na pozostałe koncerty?

"Już w styczniu, uwielbiany przez polskich fanów, duet Bars And Melody powraca do Polski na długo wyczekiwaną trasę koncertową promującą nowy album: „Generation Z”. Po sukcesie poprzedniego albumu, który zyskał status platynowej płyty w Polsce Leondre i Charlie postanowili powtórzyć sukces i pójść o krok dalej. 


Przed nami trasa koncertowa Generation Z Tour. Trasa rozpocznie się 8 stycznia 2018 a zakończy 14 stycznia.Podczas koncertów fani usłyszą przede wszystkim materiał z najnowszej płyty „Generation Z”, która ukazała się w Polsce 15 września 2017 r. 


Tym razem materiał został oparty wyłącznie na autorskich tekstach o osobistym zabarwieniu. Słuchacz szybko zauważy dojrzałość wypływającą z tekstów, jak i samej melodii co jest podyktowane dojrzewaniem samych autorów. 


Do tej pory fani mogli poznać brzmienie 3 singli “Thousand Years”, “Fast Car” oraz “Live Your Life”, które łącznie mają już ponad 8 milionów wyświetleń na You Tube. Cała płyta składa się z 13 utworów, w których Leo i Charlie przekazują swoje emocje.


Na trasie koncertowej Generation Z nie zabraknie również największych hitów duetu. Dodatkowo przed każdym koncertem odbędzie się spotkanie z fanami.


Koncert z nowej trasy Bars And Melody to punkt obowiązkowy każdego wiernego fana duetu i dopiero zapoznającego się słuchacza."


Jeśli to was nie przekonało, to nie wiem, widocznie nie jest wam pisane uczestniczyć w tak świetnych wydarzeniach! Naprawdę - spodziewam się ogromnej ilości emocji i przede wszystkim dobrej zabawy na koncercie w Krakowie, na którym się pojawię! Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy wybieracie się na Generation Z Tour i do jakiego miasta!

Piszcie czy wybieracie się do któregoś z pozostałych miast - w końcu to dopiero początek!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,600 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 6332 punktów za:

Jakość:3620Popularność:2450
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:51
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 378,659 pkt
2,450 czytelników Sty 10

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

TheJack Fan 769 pkt
jadę na ostatni koncert w krakowie:)
+1 głos
Sty 10
Mad Admin 378,659 pkt
do zobaczenia:D
hypeleondre Fan 1,820 pkt
jeny jaki długi post, ale przeczytałam i świetnie! jadę już niedługo aa
+1 głos
Sty 10
Mad Admin 378,659 pkt
dziękuję bardzo ♥
Amelia Banaszak Załoga
Chyba Warszawa dała radę - wnioskuje to po hałasach na koncercie (przy piosenkach) oraz tym, że po raz pierwszy nie proszono tłumu o wyciszenie się. Post pierwsza klasa:D
+1 głos
Sty 11

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
120 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 118 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 6001 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

Największe fandomy

 1. Riverdale
  107 osób
 2. The 100
  106 osób
 3. Bambinos
  95 osób
 4. Bartek Lovers
  95 osób
 5. Ananasy Sylwii
  92 osób
 6. Supiwerki
  56 osób
 7. Arturonators
  48 osób
 8. Shawn Mendes Army
  27 osób
 9. Once Upon A Time
  26 osób
 10. Domisiaki
  25 osób
 11. SikorskiSquad
  24 osób
 12. Pretty Little Liars
  15 osób
 13. Remonators
  11 osób
 14. Kluseczki Olgi
  10 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  9 osób
 16. Famous In Love
  7 osób
 17. Misiaki Sysi
  5 osób
 18. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 19. Dua Lipa
  4 osób
 20. GRY
  3 osób
 21. The Good Place
  3 osób
 22. TALENTY
  1 osób
 23. Life Is Strange
  1 osób
 24. PC
  1 osób
 25. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  250014 punktów
 2. The 100
  32123 punktów
 3. Supiwerki
  24192 punktów
 4. Bartek Lovers
  20499 punktów
 5. Young Stars Festival
  18737 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  14296 punktów
 7. Shawn Mendes Army
  11855 punktów
 8. Bambinos
  11090 punktów
 9. SERIALE
  10992 punktów
 10. Famous In Love
  10663 punktów
 11. Ania, nie Anna
  10147 punktów
 12. Domisiaki
  9750 punktów
 13. Remonators
  9177 punktów
 14. Eurowizja
  9155 punktów
 15. Once Upon A Time
  8908 punktów
 16. FILMY/SERIALE/TV
  8890 punktów
 17. YOUNG STARS
  7725 punktów
 18. Pretty Little Liars
  6570 punktów
 19. SikorskiSquad
  6390 punktów
 20. GWIAZDY YOUNG STARS
  5173 punktów
 21. Dua Lipa
  4623 punktów
 22. KSIĄŻKI
  4408 punktów
 23. Arturonators
  4388 punktów
 24. INNE
  4378 punktów
 25. Progress Armia
  4160 punktów
 26. The Originals
  4059 punktów
 27. Life Is Strange
  4014 punktów
 28. Nintendo
  3620 punktów
 29. 13 Reasons Why
  3555 punktów
 30. Pamiętniki Wampirów
  3022 punktów
 31. K-Pop
  2636 punktów
 32. God Of War
  2416 punktów
 33. Sport
  2134 punktów
 34. Young Stars News
  2062 punktów
 35. Puthinators
  1882 punktów
 36. FILMY
  1705 punktów
 37. Misiaki Sysi
  1689 punktów
 38. MUZYKA
  1571 punktów
 39. GRY
  1194 punktów
 40. Uncharted
  470 punktów
 41. Team Rieger
  459 punktów
 42. Stranger Things
  418 punktów
 43. Kluseczki Olgi
  349 punktów
 44. Arianators
  250 punktów
 45. MMers
  161 punktów
 46. Soy Luna
  155 punktów
 47. YOUTUBE
  148 punktów
 48. Detroit
  145 punktów
 49. LUDZIE
  123 punktów
 50. The Good Place
  84 punktów
 51. R5Family
  72 punktów
 52. Sony Playstation
  72 punktów
 53. Directioners
  62 punktów
 54. 5SOSFam
  48 punktów
 55. Selenators
  46 punktów
 56. Beautilles
  44 punktów
 57. Podróże
  42 punktów
 58. Orlandonators
  26 punktów
 1. Potterheads
  126 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4181 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3614 punktów
 4. Riverdale
  1688 punktów
 5. YOUNG STARS
  1612 punktów
 6. Bartek Lovers
  1091 punktów
 7. Ananasy Sylwii
  864 punktów
 8. Once Upon A Time
  577 punktów
 9. SikorskiSquad
  389 punktów
 10. Domisiaki
  336 punktów
 11. Remonators
  218 punktów
 12. MUZYKA
  144 punktów
 13. Supiwerki
  115 punktów
 14. Arturonators
  92 punktów
 15. Bambinos
  48 punktów
 16. Pretty Little Liars
  39 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 19. INNE
  24 punktów
 20. Dua Lipa
  22 punktów
 21. KSIĄŻKI
  21 punktów
 22. Stranger Things
  21 punktów
 23. GRY
  20 punktów
 24. Young Stars News
  16 punktów
 25. Ania, nie Anna
  14 punktów
 26. Eurowizja
  12 punktów
 27. The Originals
  12 punktów
 28. FILMY
  11 punktów
 29. Nintendo
  11 punktów
 30. Famous In Love
  10 punktów
 31. Sport
  10 punktów
 32. God Of War
  8 punktów
 33. Life Is Strange
  8 punktów
 34. Young Stars Festival
  8 punktów
 35. 13 Reasons Why
  5 punktów
 36. Arianators
  3 punktów
 37. LUDZIE
  2 punktów
 38. Progress Armia
  2 punktów
 39. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2773 punktów
 2. Riverdale
  2470 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1989 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1836 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. The 100
  1196 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post