(postid: 334647) 

Teraz możesz! Pamiętaj, że dołączając do fandomu Potterheads otwierają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Od tego momentu masz szansę awansować na poziom vipa, eksperta lub nawet admina fandomu. Posiadając przykładowo uprawnienia vip uzyskasz dostęp do trudniejszych pytań, zadań, a także np. tworzenia pytań dla fanów. Będąc vipem możesz także akceptować prośby o dołączenie do fandomu. Gdy staniesz się ekspertem możesz przykładowo tworzyć posty bez moderacji oraz oceniać je razem z nami. Będąc adminem możesz m.in. moderować treści do akceptacji razem z nami.


Więcej informacji o uprawnieniach znajdziesz tutaj


Przekonaj nas w komentarzach, że zasługujesz na wyższe uprawnienia. Zaproponuj jakie i jak chcesz je wykorzystać a my rozważymy by Ci je przyznać. Uzyskasz też dodatkowe punkty jako #komentator . Powodzenia!

Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
Fan z tej dyskusji zarobił dotychczas 77 punktów za:

Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:14
Jakość:20Popularność:43
W trwającej akcji fan dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

Martyna Strauch Fan 3,520 pkt
Nie jestem pewna czy zasluguje na „wieksze uprawnienia”. Za pewne są osoby o wiele lepsze ode mnie ale nic nie szkodzi spróbować. 1 powodem jest to, że mogę się doszkolić w uniwersum HP którego swoją drogą uwielbiam. Dodatkowo to moja pierwsza taka akcja tutaj i na prawde mi sie podoba wiec chcialabym zostac na dluzej i na pewno zostane bez wzgledu na to, jaka „range” bede miec. Ale jednak fajnie było by tu byc z wiedza ze dokladam sie do tego fandomu w jakims wiekszym stopniu np jako vip ktory za pomoca trudnych pytan, moze zdobyc wiecej punktow dla fandomu. Jednak pomimo wszystko, nawet jesli sie nie dostane to i tak mam zamiar zostac aktywna na tej stronie
+3 głosów
Mar 12
Pacia z Setki Fan 49,406 pkt
W sumie, warto sprobowac, no nie?
Chcialabym zyskac wyzsze uprawnienia, poniewaz chcialabym pomoc w min. dodawaniu pytan dot. fandomu Potterheads, szybszym akceptowaniu czlonkow, poniewaz jestem praktycznie 24/7 na fandoms, faaceboku czy innych portalach spolecznosciowych. Z Harry'ego Pottera posiadam dosyc duze doswiadczenie, co moze nawet potwierdzic kilka osob, ktorzy tutaj saXD
Jestem juz ponad 7 lat Potterheads, jak nie wiecej.
Staram sie sledzic rozne nowiny na biezaco zwiazane z fandomem. Na fandoms jestem juz 2,5 lata, wiec ogarniam mniej wiecej co i jak. Wczoraj jeszcze bardziej sobie udoskonalilam wiedze co do tych roznych nowosci, gdyz gdy bylam bardziej aktywna, to wiekszosci jeszcze nie bylo.
+1 głos
Mar 12
Bennia05 Fan 20,806 pkt
Chciałabym być vipem, ponieważ mam już doświadczenie w tworzeniu pytań dotyczących Harrego Pottera. Tworzyła pytania do konkursu wiedzy na temat Harrego Pottera, zostałam o to poproszona przez nauczycieli. Mam dużą wiedzę o tej tematyce.
0 głosów
Mar 12
Lucyper123 Fan 6,032 pkt
Chcę nie tylko być członkiem tej społeczności, ale też jej współtwórcą. Pragnę tworzyć pytania i zadania dla innych, pisać ciekawe posty. Na szczyt trzeba się wspinać krok po kroku więc na początek chciałbym dostać rangę VIP, aby móc pomóc w tworzeniu społeczności, a z czasem gdy zyskam zaufanie jakąś wyższą, bardziej wymagającą.
0 głosów
Mar 12
just_monca Fan 1,311 pkt
Piszę od kilku lat - od opowiadań po recenzje, mam pod swoją opieką kilka fp o różnej tematyce, swojego czasu w pewnej redakcji przez tydzień próbowałam zachęcić ludzi do dyskusji na temat uniwersum i układałam konkurs, w którym do wygrania było 7 tomów cyklu. Mimo słusznego wieku, jestem maniaczką fantastyki i myślę, że mógłbym was wspomóc nie tylko swoim doświadczeniem, ale też pozytywnym podejściem do życia. Nie, nie chcę wyrosnąć z tego jaka jestem :)
0 głosów
Mar 12
Klaudia Magdalena Gę Fan 26,849 pkt
Chciałabym pomóc zdecydowanie. Nie widzę siebie odpowiadającą na pytania, więc mogłabym pomóc je układać. Lubię też pisać, więc ocenianie czegoś nie będzie dla mnie żadnym problemem. Na fandoms jestem od 3 lat, więc myślę, że poznałam wystarczająco.
A sam Potter towarzyszy mi od lat 19, a to grubo ponad połowa mojego życia.
0 głosów
Mar 12
Kontakt Post