Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+26 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Martwi Cię, że najlepszym sposobem na zdobycie punktów jest pisanie postów na stronie, a nie masz wystarczającej weny albo czasu, by napisać coś ciekawego ? Martwi Cię ilość bezmyślnych komentarzy, za które można zdobyć za każdym razem punkty? Mnie też - dlatego postanowiłem wprowadzić dla Was funkcję, która zasadniczo zmienia wartość komentarzy i może skutecznie przyczynić się do ich jakości, także całego serwisu. Sprawdźcie o co chodzi !

Pisz jak najlepsze komentarze !

Od tej pory warto pisać możliwie interesujące komentarze i wywoływać tym samym dyskusje z innymi osobami w serwisie. Każdy post od tej pory może posiadać najlepszy komentarz . Najlepsze komentarze to szansa na aż 30 punktów - w każdym poście ! Ale uważaj: najlepszy komentarz możesz stracić, gdy pojawi się nowy, lepszy - wówczas 30 punktów z najlepszego komentarza ... dostanie nowa osoba ! 


Najlepszy komentarz będzie zawsze widoczny na górze , co oczywiście pozwoli zdobyć dla niego lajki i tym samym...jeszcze więcej punktów, czy też wywołać ciekawą dyskusję .  To jednak nie koniec nowych szans na punkty !

Pisz posty, które pozwolą Ci na uzyskanie najlepszego komentarza !

Staraj się pisać posty, które skłonią naszych użytkowników do napisania najlepszych komentarzy i tym samym wywołaj w nich aktywność . Jeśli otrzymasz najlepszy komentarz w poście, który napisałeś(-łaś) , otrzymujesz 20 punktów - za to, że w Twoim poście pojawiły się interesujące komentarze ! :D Jeśli więc napisałeś(-łaś) już teraz np. 20 postów, gdy do niego zostaną wybrane najlepsze komentarze, otrzymasz aż 400 punktów więcej ! :D

...to jak wybrać najlepszy komentarz ?

Obok głosowania na komenarze, przy każdym z nich pojawił się teraz symbol gwiazdki - wystarczy w nią kliknąć, a komentarz zostanie uznany za najlepszy w danym poście, oraz zostaną tym samym przyznane punkty - 30  dla autora najlepszego komentarza i 20  dla autora postu, w którym ten komentarz się pojawił :) Możesz też odebrać status najlepszego komentarza - wystarczy kliknąć w gwiazdkę przy tym poście, a status zostanie odebrany, łącznie z punktami ;-) Jednak uwaga: nadużycia w tej kwestii będą karane , więc nie próbujcie przypadkiem odbierać punktów bezpodstawnie ! ;-)


Jest jednak warunek - musisz posiadać co najmniej 2000 punktów w serwisie, aby móc wybierać (lub odbierać i zamieniać) najlepsze komentarze , lub być edytorem dla fandomu, którego dotyczy post (oczywiście najlepsze komentarze mogą też przyznawać (i odbierać) administratorzy serwisu :) ) . Status najlepszego komentarza można jednak stracić , a gdy tak się stanie, stracisz również bonusowe punkty z tego tytułu ! Uważaj więc, by nikt nie zdołał napisać ciekawszego komentarza ;-) Aby być na bieżąco z takimi sytuacjami, zaobserwuj post :) 

Otrzymuj powiadomienia o najlepszych komentarzach

Od teraz możesz także liczyć na powiadomienie, gdy otrzymasz status najlepszego komentarza . W tym celu przejdź do ustawień powiadomień (możesz kliknąć też tutaj: http://fandoms.pl/notificationsettings ) i zaznacz odpowiednie pole w sekcji Komentarze, aby otrzymywać powiadomienia w zakresie nowej funkcji portalu :)

Sprawdź swój profil, a dowiesz się o jakości Twoich treści

Od teraz na profilu każdego użytkownika serwisu będzie można znaleźć także informacje związane z nową funkcjonalnością serwisu. W takim przypadku jak widzisz wyżej, uzyskujesz informacje o tym ile udało Ci się napisać najlepszych komentarzy ...

Przywróć aktywność do wszystkich swoich postów !

..ale przecież napisane przez Ciebie treści z pewnością posiadają najciekawsze komentarze, które trzeba wybrać. Przypomnij o nich - np. na facebooku , bądź też w swoich nowych postach, podlinkuj inne, które mogą być interesujące - na profilu znajdziesz też informacje o ilości postów ,do których zostały wybrane najlepsze komentarze . Postaraj się, by wszystkie miały wybrane najlepsze komentarze , za każdy taki post otrzymasz 20 punktów extra ! :)

Czas na najlepsze komentarze... i Wasze opinie !

Jestem przekonany, że nasz portal zyskał w tej chwili niezwykle ważną funkcję, bowiem od teraz osoby, które dotychczas nie tworzyły nowych postów mogą aktywnie włączyć się do rywalizacji , w której znów - liczy się jakość . Zdobądź statusy najlepszych komentarzy , a zaczniesz piąć się w rankingu. Powodzenia !


I jak? Podoba się nowa funkcja ? :D 

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2045 punktów za:

Jakość:20Popularność:1062
Podziękowania:3Ocena:130
Wyróżnienia:0Komentarze:830

Piotr Baranowski Super Administrator
1,062 czytelników Lut 25, 2016

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

83 Komentarzy

jorgista Zarejestrowany użytkownik 5,723 punktów 1 3
Super sprawa Już powoli zaczynało mnie to denerwować "super post", " fajny", "bomba". Teraz może ludzie (w tym ja) będą pisać ciekawe komy i będzie można z nimi porozmawiać i wymienić się poglądami. Przecież nie każdy post musi nam się podobać i teraz będziemy mieli może możliwość porozmawiania o tym. Myślę, że to świetna sprawa. Ja sama teraz przyłoże się do pisania ciekawszych odpowirdzi, czy komentarzów, bo w końcu każde dodatkowe punkty są przydatne dla.mojego fandomu.
+20 głosów
Lut 25, 2016
olivka2060 Zarejestrowany użytkownik 788 punktów
Zgadzam się, to zupełnie bez sensu pisać taki komentarz. Wiadomo zrobi się komuś miło ale można napisać kreatywniejszy komentarz niż "Super"
Klaudynaa_bdnk Zarejestrowany użytkownik 1,192 punktów
Nawet mi się podoba Fajnie że coś takiego powstało
Teraz będzie więcej osób pisało komentarze dłuższe i takie na temat nie tylko "mega" , "super post" , "ekstra" , "fajnie napisane" itp
Sama też się postaram tylko pisać takie :3 zwłaszcza że można zgarnąć tyle punktów xd
Pozdrawiam
+9 głosów
Lut 25, 2016
Mateusz Kiejnig Zarejestrowany użytkownik 5,686 punktów 1
Opcja super, a na zdjęciach pokazany jest mój profil haha
+6 głosów
Lut 25, 2016
Mateusz Kiejnig Zarejestrowany użytkownik 5,686 punktów 1
Hahah
Liść paproci Zarejestrowany użytkownik 1,649 punktów
Oo ale super przynajmniej będzie teraz łatwiej zdobyć dodatkowe punkty!  
+6 głosów
Lut 25, 2016
Paprotka Zarejestrowany użytkownik 12,043 punktów
Walczymy
Mateusz Kiejnig Zarejestrowany użytkownik 5,686 punktów 1
Tonias muszą się dobić do pierwszej 100
Parpetummobile Zarejestrowany użytkownik 38,223 punktów 2 11
W koncu cos co zmusi komentujacego do zaangazowania sie w tresc posty, by przy okazji moc dostac dodatkwoe punkty ♥ Super pomysl !
+6 głosów
Lut 25, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
dokładnie o to chodzi !
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Bardzo ciekawa nowa opcja. Wiele osób tylko pisało "super post" i może teraz coś w tej kwestii się zmieni, bo każdy będzie chciał zdobyć dodatkowe punkty dla swojego fandomu Zazwyczaj się staram pisać bardziej rozbudowane komentarze, bo nigdy nie wiadomo czy dzięki temu nie będzie dodatkowych punktów. A punkt do punktu i mój fandom może mieć ich więcej
+6 głosów
Lut 25, 2016
saraveronica Zarejestrowany użytkownik 13,307 punktów 1
Fajny pomysł, może spam się skończy ;)
+4 głosów
Lut 25, 2016
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,321 punktów 2 6 17
Albo skończy albo przynajmniej zmniejszy się jego ilość xD
Kaczory Zarejestrowany użytkownik 1,628 punktów
Tak, super!
+3 głosów
Lut 25, 2016
Michael Clifford Zarejestrowany użytkownik 11,316 punktów 1 3 17
Super! Koniec niepotrzebnego spamu buźkami!
+3 głosów
Lut 25, 2016
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,321 punktów 2 6 17
Buźkami i bezsensownymi komentarzami także. Uf...jaka ulga
Krecik Zarejestrowany użytkownik 259 punktów 1 2
Mhm no czaje :') <3 Fajny pomysł
+3 głosów
Lut 25, 2016
tinka1234567890 Zarejestrowany użytkownik 7,572 punktów 2
Super pomysł<3
+3 głosów
Lut 25, 2016
xxdoniaxx Zarejestrowany użytkownik 2,532 punktów
Mega!!!!!!
+3 głosów
Lut 25, 2016
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,321 punktów 2 6 17
Czekałam na wyjaśnienie odnoście tych najlepszych komentarzy bo zauważyłam że się coś takiego pojawiło Super pomysł na zdobywanie dużej ilości punktów ^^
+3 głosów
Lut 25, 2016
Paula Bambino Zarejestrowany użytkownik 4,461 punktów 1
Czy podoba się nowa funkcja? Eeeem... NO JASNE ŻE TAK! SUPER OPCJA!
+3 głosów
Lut 25, 2016
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,321 punktów 2 6 17
Tutaj nie ma niczego co mogłoby się nie podobać Najlepszy portal ^^
justynaxariz Zarejestrowany użytkownik 10,570 punktów 1 1
Ja sama wyroznilam kilka komentarzy kreatywnych, ta opcja jest mega. Jezeli ktos sie stara o punkty to moze bedzie pisal w koncu co dluzszego!
+3 głosów
Lut 25, 2016
Edzikkkk Zarejestrowany użytkownik 4,043 punktów 43
To jest na pewno bardzo motywujące do pisania lepszych komentarzy
kaczkase Zarejestrowany użytkownik 5,157 punktów 1
w sumie okey pomysł
+1 głos
Lut 25, 2016
Arletta14 Zarejestrowany użytkownik 2,937 punktów 3
Super pomysł!
+1 głos
Lut 25, 2016
oliviaxy Użytkownik zweryfikowany 44,704 punktów 1 5
Super pomysł! Mam tylko pewien problem, a mianowice nie działają mi powiadomienia
+1 głos
Lut 25, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
kliknij w http://fandoms.pl/notificationsettings i włącz je sobie
oliviaxy Użytkownik zweryfikowany 44,704 punktów 1 5
Okii, dziękuje!
Klaudia_143 Zarejestrowany użytkownik 591 punktów
Mi sie podoba ! Bardzo fajna funkcja !
+1 głos
Lut 25, 2016
Anastazja113 Zarejestrowany użytkownik 5 punktów
Super pomysł
+1 głos
Lut 25, 2016
molfesistaspl Zarejestrowany użytkownik 1,191 punktów
Bardzo dobry pomysł.  Chętnie będę pisać komentarze .
+1 głos
Lut 25, 2016
Borderdash Zarejestrowany użytkownik 911 punktów
ooo, fandoms się rozwija, coraz lepsze opcje
+1 głos
Lut 25, 2016
julsonlujka Zarejestrowany użytkownik 1,904 punktów
Ta funkcja jest mega - można zdobywać coraz więcej punktów
+1 głos
Lut 25, 2016
Gabrielle Użytkownik zweryfikowany 947 punktów 1 2
Piter, mam problema, nie przychodzą mi powiado
+1 głos
Lut 25, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
sandracz56 Użytkownik zweryfikowany 9,752 punktów 1 7
Super!
+1 głos
Lut 25, 2016
Werczii Zarejestrowany użytkownik 3,505 punktów 1 3
Mega pomysł!Podoba mi się to Myślę,że się to sprawdzi.
+1 głos
Lut 25, 2016
Szaliczka Zarejestrowany użytkownik 11,669 punktów 1 5
Super pomysl! Mega sie postarales Piter❤❤❤
+1 głos
Lut 25, 2016
Magda25 Zarejestrowany użytkownik 1,645 punktów 1 3
Super pomysł z tymi najlepszymi komentarzami!! Ta strona bardzo szybko się rozwija
+1 głos
Lut 25, 2016
Maria Kotowska Zarejestrowany użytkownik 768 punktów
Super pomysł Piter! Ta strona jest jeszcze bardziej profesjonalna! <3
+1 głos
Lut 25, 2016
TheAnnie Zarejestrowany użytkownik 193 punktów
Nie do końca rozumiem, ale jest git!
+1 głos
Lut 25, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
a czego nie rozumiesz?
oliviaxy Użytkownik zweryfikowany 44,704 punktów 1 5
Hahah, załapałam się na jednym ss
+1 głos
Lut 25, 2016
anonim Gość
bardzo fajna funkcja i od razu łatwiej zbierać punkty
+1 głos
Lut 25, 2016
MagdaD Zarejestrowany użytkownik 9,137 punktów 1
Super opcja!
+1 głos
Lut 25, 2016
thisisforme143 Zarejestrowany użytkownik 709 punktów 1
pytanie z innej bajki jak komuś skomentować,odpowiedzieć na komentarz pod swoim postem postem ? XDD
+1 głos
Lut 25, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
musisz mieć 100 punktów, by odpowiadać na komentarze
Julka_kulka Zarejestrowany użytkownik 1,004 punktów
extra
+1 głos
Lut 25, 2016
Pawia Pszczółka Zarejestrowany użytkownik 118 punktów 4
Wreszcie coś lepszego może ludzie przestaną na siłę komentować każdy post przynajmniej teraz jeśli będzie jakiś ciekawy komentarz to nie trzeba będzie szukać przez wszystkie komentarze (15 stron xD) żeby znaleźć jakiś ciekawy i o czymś podyskutować bo nawet jak komuś się nie podoba to pisze że jest "super" "genialny" "świetny" żeby punkty zdobyć dla fandomu Piter jesteś naj geniuszem <3
+1 głos
Lut 25, 2016
natka14129 Zarejestrowany użytkownik 402 punktów
świetna sprawa bardzo mi się to podoba ! uważam,że to ciekawy pomysł do nawiązania rozmowy
+1 głos
Lut 25, 2016
Nitka xD Zarejestrowany użytkownik 5,087 punktów 2
Widzę, że strona cały czas się rozbudowuje Nowa funkcja na pewno się przyda i mam nadzieję, że to nie jest ostatnia z aktualizacji na Fandoms Oby tak dalej!
+1 głos
Lut 25, 2016
paulaen Zarejestrowany użytkownik 5,476 punktów 1 3
W końcu większość zacznie się przykładać bardziej do komentarza, bowiem ostatnio większość jaka się pojawiała była "na odczepnego". Dzięki tej funkcji zapewne to się zmieni, więc moim zdaniem to genialny pomysł!
+1 głos
Lut 25, 2016
mtroczynska Zarejestrowany użytkownik 3,970 punktów 2
Super pomysł Piotrek <3
+1 głos
Lut 25, 2016
mietoffa Zarejestrowany użytkownik 916 punktów
Bardzo dobry pomysł! Mam nadzieję, że teraz będzie więcej kreatywnych komentarzy ^^
+1 głos
Lut 25, 2016
p.cieślok xx Zarejestrowany użytkownik 2 punktów
W koncu! Moze nie bedzie teraz samych komentarzy typu: Super!
W koncu ludzie beda starali sie pisac jakies kreatywniejsze komentarze!
+1 głos
Lut 25, 2016
Robs Zarejestrowany użytkownik 5,011 punktów 1 2
Coraz ciekawiej zaczyna się robić
+1 głos
Lut 25, 2016
zosia9x Zarejestrowany użytkownik 1,739 punktów 1
O, bardzo dobry pomysł Już kiedyś podsuwałam podobny pomysł, czyli ''top 3 komentarzy'', żeby te najciekawsze były na górze, bo nie ma co ukrywać, więcej jest takich typu ''super post'', ''ciekawy post'' itd. Jak dla mnie zmiana na ogromny +++. ;)
+1 głos
Lut 25, 2016
Karolina Tym Zarejestrowany użytkownik 1,847 punktów
Funkcja super! Tylko 2000 pkt trzeba mieć? Liczba trochę mnie zaskoczyła xd Ale przynajmniej jest motywacja aby pisac komentarze i posty do których czasem brak weny Życzę wszystkim powodzenia w pisaniu postów <3
+1 głos
Lut 25, 2016
Ania Mirowska Zarejestrowany użytkownik 1,335 punktów
Super opcja. Myślałam, że tej strony już nie da się ulepszyć, a jednak osobiście postaram się pisać lepsze komentarze niż dotychczas wgl uważam, że cała akcja fandoms Cup to super sprawa, bo możemy poznać kolejnych artystów, fandomy i nowe osoby z którymi możemy zawiązać jakąś więź
+1 głos
Lut 25, 2016
ZuzaAriantor Zarejestrowany użytkownik 1,310 punktów 1
Może dzięki temu też wzrośnie aktywność Super opcja dzięki temu wszyscy zaczniemy się bardziej starać w pisaniu tych odpowiedzi , postów itd. Super!
+1 głos
Lut 25, 2016
Karolina Szlassa Zarejestrowany użytkownik 92 punktów
W sumie to nawet fajna sprawa, bo w końcu będzie jakaś motywacja do pisania ciekawszych komentarzy niż "O, ale fajnie", "Super".. Na pewno dużo osób ruszy głową i zacznie być kreatywnym, bo w końcu.. 30 pkt piechotą nie chodzi!
+1 głos
Lut 25, 2016
Julia Kyoko Kłoś Zarejestrowany użytkownik 1,817 punktów
jeju jak mega!
0 głosów
Lut 25, 2016
Laura Izabela Bastek Użytkownik zweryfikowany 69,438 punktów 1 4 86
no i super
0 głosów
Lut 25, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
110 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 110 Gości
Dziś posty czytano : 24199 razy
 1. Bambinos
  90202 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66498 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
 1. Bambinos
  90202 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6622 punktów
 6. Riverdale
  3217 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  73 punktów
 13. Sheerios
  44 punktów
 14. Supiwerki
  43 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post