Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+9 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


MASAKRA - jedno słowo, które opisuje to, co dziś się wydarzyło. Tysiące telefonów, jedno radio i OGROMNE ilości EMOCJI. Tak upłynęły dziś dwie godziny w Radio Young Stars. Losowanie do grup zgodnie z przewidywaniami dało nam mnóstwo zwrotów akcji, poziom jest totalnie różny i w tym momencie trudno przewidzieć kto wygra. Sprawdźcie sami .... a jak Wasze emocje? :D Które grupy wydają się najciekawsze i przyniosą najwięcej emocji? Piszcie !:) Najciekawsze komentarze nagrodzimy punktami.

GRUPA A (bitwa 5 lutego)

1. Bambinos - co tu dużo ukrywać. Pierwsze miejsce w głosowaniu na RYS Official, ponad 2000 głosów. To na pewno jeden z faworytów całej Fandoms Cup.

2. Jereminators - silny polski fandom bardzo istotnego młodego wokalisty. Jeśli będzie wsparcie od np. Sylwii Przybysz czy Remika, może być ciężko z nimi wygrać nawet Bambinos !

3. Foooers - jeden z mniejszych fandomów, w ktorych jednak pojawiają się bardzo silne osobowości. Dziewczyny są jednak bardzo dobrze zorientowane w twórczości chłopaków i może być ciężko je zaskoczyć !

4. Farnoholicy - jeśli Ewa Farna wesprze akcję, bójcie się. To jeden z najsilniejszych fandomów polskich mainstreamowych, komercyjnych Artystów. Istnieją od lat i mają mnóśtwo sympatyków w Polsce i Czechach.

GRUPA B (bitwa 11 lutego)

1. Directioners - w naszej sondzie głosowali zaledwie w części. W rzeczywistości są olbrzymią społecznością. Jeśli się pojawią, pod względem liczebności będzie ciężko ich przebić .

2. Sheerios - dotychczas mocno niedoceniany fandom, którego potencjał ukazała nam sonda oraz jedna z audycji. Ed Sheeran to uwielbiany Artysta w radiu i to właśnie Artysta może być tu przyczyną przejścia tego fandomu dalej :)

3. Szymochody - Szymon Chodyniecki właśnie wydał bardzo mocny singiel. Ma fanów zarówno z obecnego okresu solowej kariery oraz okresu z South Blunt System i tym samym - Young Stars. Jeśli zaangażuje się w akcję, może być istotnym fandomem w tej bitwie.

4. BVBArmy - rockowy fandom znalazł się w bitwach radiowych. Solidarność gatunkowa może tu być kluczowa, a fanów rocka jest - uwierzcie - więcej niż się wydaje! Jeśli się ujawnią, możemy być zaskoczeni !

Grupa C (bitwa 19 lutego)

1. Ananasy Sylwii - debiutująca na YSF w tym roku Sylwia Lipka ma za sobą potężną grupę fanów Disney Channel. Na pewno jej nie opuszczą !

2. Echelon - jeden z nastarszych fandomów na świecie, wbrew pozorom bardzo mocny i liczebny oraz zaskakująco dobrze zgrany. Trzeba się ich bać !

3. Strączek Team - ten chłopak ma swoją grupę sympatyczek. Co jest kluczowe? To, że są bardzo zgrane i wiedzą o nim chyba wszystko ;)

4. Smilers - dość dojrzała grupa wiekowa może spowodować, że pod względem wiedzy o Miley będą mocno obeznani i tym samym zagrozić pozostałym.

GRUPA D (bitwa 26 lutego)

1. Beliebers - jeden z faworytów Fandoms Cup bezapelacyjnie. Jeśli zbiorą się wszyscy, prawdopodobnie będzie ich więcej niż Bambinos a to oznacza dziesiątki tysięcy sympatyczek i sympatyków !

2. Shawn Mendes Army - gwałtownie zyskujący na popularności w Polsce Artysta dosłownie porywa ze sobą nowych członków jego fandomu. Strzeżcie się ich !

3. Lodofanaticas - Lodovica ma swoje grono zwolenniczek, których może nie jest mega dużo, ale jeśli dojdzie do wsparcia ich przez fandom Violetty, to może być BARDZO grubo :)

4. Honlovers - niespodzianka całej Fandoms Cup. Jeśli zdołali się aż tak zaangazować w głosowanie, w bitwie nie odpuszczą do samego końca !

5. R5Family - wielokrotnie w radiu pokazali, że są bardzo zagrani. Choć nie są najliczniejszym fandomem, są w stanie walczyć z największymi swoim świetnym zgraniem.

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 10931 punktów za:

Jakość:20Popularność:6797
Podziękowania:9Ocena:45
Wyróżnienia:0Komentarze:4060

Piotr Baranowski Super Administrator
6,797 czytelników Sty 30, 2016

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

406 Komentarzy

zuzzakelo Zarejestrowany użytkownik 1,122 punktów 1
TYLKO NA TO CZEKAM, GRUPA C POZDRAWIAM STRACZEK TEAM <3
+10 głosów
Sty 30, 2016
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
Najbardziej czekam na szóstą grupę i ogromnie się cieszę, że nie ma zagrożenia dla Bambinos ze strony Beliebers, Directioners albo Kwiatonators :v Liczę na dobrą rywalizację i mam nadzieję, że będzie taki SZTOS jak dziś na audycji! Teraz tylko odliczać do piątku, Bambinos pokażą na co je stać ^^
+8 głosów
Sty 30, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
Na audycji była masakra dzisiaj
Ewa*Bambino Zarejestrowany użytkownik 1,012 punktów 1
Bambino's wygra! A przynajmniej mam taką nadzieję.! Ale powodzenia życzę wszystkim.
+8 głosów
Sty 30, 2016
Ewa*Bambino Zarejestrowany użytkownik 1,012 punktów 1
Będzie się działo. Bambino's damy radę.
+8 głosów
Sty 30, 2016
Paula Bambino Zarejestrowany użytkownik 4,461 punktów 1
Bambinos <3 Czekam tez na grupe D!!! Ciekawe polaczenie , musze przyznac ;3
+8 głosów
Sty 30, 2016
Pani Różoffa :3 Zarejestrowany użytkownik 185 punktów
Bambinos. Jeśli Leo i Charlie wesprą nas, to nie macie z nami szans. Łączmy się, a napewno nikt nas nie pokona
+8 głosów
Sty 30, 2016
Gosianka Zarejestrowany użytkownik 675 punktów 1 7
Hmm będzie ciekawie mam nadzieje że grupy będą pisać biografie swoich artystów szczególnie zagranicznych chciała bym zobaczyć kibicuje każdemu fandomowi i trzymam kciuki za nasze Polskie BAMBINOS<3 !
+8 głosów
Sty 30, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
Oczywiście, że będzie można ! Chcemy, byście mogli poznać swoich ulubieńców Pamiętajcie, że możecie pisać o wszystkich , a punkty przekazać do wybranego fandomu. Rozwijajmy też mniejsze fandomy ale równie ważnych Artystów ! Punkty i tak polecą do tego fandomu, z którym jesteście sercem
Beata Chmielewska Zarejestrowany użytkownik 7,257 punktów 1
19 luty grupa C Strączek Team pozdrawia <3 Damy radę Miśki
+7 głosów
Sty 30, 2016
kxamilie Zarejestrowany użytkownik 1,161 punktów 1
ŁO MASAKRA!! Inaczej się tego nie da opisać!
Tyle silnych fandomów! Zacznie się Wielka Bitwa!!
ŁO MATKO!! Trzeba szybko odrabiać lekcje, aby słuchać audycji!
Ja jestem oczywiście Bambino, więc będę na 100% 5 lutego, a jakby inaczej!!
Jak dzisiaj słuchałam audycji, którą prowadził Piterek to po prostu jak pisałam na czacie, tak bardzo ręce mi się trzęsły (w sumie teraz też xd)
Już to pisałam w wielu komentarzach, ale niestety muszę się powtórzyć, bardzo się cieszę, że Radio Young Stars zorganizowało Fandoms Cup, to wydarzenie xD
Dziękuję ♥
+7 głosów
Sty 30, 2016
Paulina Serdeń Zarejestrowany użytkownik 1,324 punktów
19 lutego walczymy
+7 głosów
Sty 30, 2016
Wiktoria Bąk Zarejestrowany użytkownik 12,104 punktów 3 10
ale czad! grupa C! #StrączekTeam
+7 głosów
Sty 30, 2016
xJanuszek Użytkownik zweryfikowany 974,214 punktów 1 4 8
Oj będzie siędziało! xD
+6 głosów
Sty 30, 2016
Mrs. Horan <3 Zarejestrowany użytkownik 177 punktów
Będzie grubo ;d
Mam nadzieję, że jeden z fandomów w którym jestem przejdzie dalej.
Uważam że Bambinos raczej przejdą.
Tak samo jak Bieliebers i Kwiatonators.
Lodofanaticas również mają szansę, za co mocno trzymam kciuki.
Ananasy Sylwii - Trzymajmy mocno kciuki ! Możliwe, że niektórzy fani Violetty też będą za Sylwią, a wtedy ... Może być jedną z najlepszych.
Arianators tez mają szansę, a nawet dużą. Hahah za nich też trzymam kciuki :d Szczerze mówiąc to życzę każdemu fandomowi jak najlepiej, ponieważ każdy na to zasługuję.
Jednak najbardziej trzymam kciuki za te moje fandomy <3
Trzymajcie wszyscy mocno kciuki bo bez tego ani rusz
Pozdrawiam mooocno ;d
+6 głosów
Sty 31, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
Fajny komentarz zauważyłem. +5 punktów
omgpsycho Zarejestrowany użytkownik 69 punktów
Foooers naj!
+6 głosów
Sty 31, 2016
Michael Clifford Zarejestrowany użytkownik 11,316 punktów 1 3 17
Smilersi <3 Damy radę!
+5 głosów
Sty 30, 2016
Zoe_K Zarejestrowany użytkownik 1,366 punktów 1
Będzie ciekawie. Zdecydowanie, będzie ciekawie, a moje serce jest za Echelonem ;) Chociaż i tak mi żal, że Soldiers się nie zakwalifikowali.
+5 głosów
Sty 30, 2016
xcvxvcx Zarejestrowany użytkownik 3,198 punktów 3
Oj będzie ciekawie! Z niecierpliwością czekam na grupę C
+5 głosów
Sty 30, 2016
zuza.hlss Zarejestrowany użytkownik 723 punktów
Grupa D to dla mnie najgorsze co może być.. 3 fandomy, do których należę - Lodofanaticas, Honlovers i Shawn Mendes Army.. będą ze sobą rywalizować! :C Ale ja chyba zostanę przy Honlovers podczas tego Fandoms Cup - najsympatyczniejszy fandom świata <3
+5 głosów
Sty 30, 2016
nataliaseroczynska Zarejestrowany użytkownik 793 punktów
Powiem, że masakra. Mega mocne fandomy
+5 głosów
Sty 30, 2016
Aria Zarejestrowany użytkownik 25 punktów
Foooers! Damy rade!!!!
+5 głosów
Sty 30, 2016
Brooszka Zarejestrowany użytkownik 530 punktów
Strączek Team! <3
+5 głosów
Sty 30, 2016
Oldzia_R5er Zarejestrowany użytkownik 75 punktów
Widzę, że będzie się działo! Wydaje mi się, że najbardziej zacięta walka będzie toczyć się w grupie D, między Beliebers a R5Family. Śmieszne jest to, że w moje urodziny ma bitwę moja przyjaciółka, która jest Bambino
+5 głosów
Sty 30, 2016
Voniar5 Zarejestrowany użytkownik 1,852 punktów
Najmocniejszą grupą jest chyba F Wydaje mi się jednak, że nasza grupa D, jest bardzo nieprzewidywalna. Po Beliebers można się bardzo dużo spodziewać i tak zapewne będzie. Shawn Mendes Army jest dość młodą grupą, ale może nasz bardzo mocno zaskoczyć, ponieważ nie wiemy co mają w zanadrzu ( też lubię Shawna <3 tak poza tym )  Lodofanaticas nie mam zdania jednoznaczgo, nie wiem czego mamy się spodziewać, lecz na pewno ze wsparciem V-lovers są wielką potęgą. Honlovers, rożnież mam mieszane uczucia. Jest to niespodzianka, a tym samym udowodnili nam, że zwolenników Honoraty jest wielu, więc myślę że są mocni. R5Family do którego należe, może was nieźle zaskoczyć... Damy z siebie wszystko, by dobrze się bawić i zżyć się ze sobą. Może w tabeli nie byliśmy wysoko, ale chcemy pokazać że mamy wielkie szanse na dalszy etap <3 Życzę powodzenia <3
+5 głosów
Sty 30, 2016
Zuza#echelon♥FOREFER Zarejestrowany użytkownik 508 punktów
ECHELON łączy się by wygrać !!! I wygrany xddd
+5 głosów
Sty 31, 2016
rosepose00 Zarejestrowany użytkownik 945 punktów 1
Foooers mimo małej ilości osób w fandomie są jednym z najbardziej zgranych fanodmów ;)
+5 głosów
Sty 31, 2016
Iza Zwierzyńska Zarejestrowany użytkownik 95 punktów
Będzie duża rywalizacja ale i tak v-lovers wygrają!
+5 głosów
Lut 3, 2016
Domcia <3 Zarejestrowany użytkownik 4,736 punktów
Święta prawda V-Lovers, damy radę!
V-Loverka Zarejestrowany użytkownik 190 punktów
Powodzenia wszystkim!
+5 głosów
Lut 4, 2016
Domcia <3 Zarejestrowany użytkownik 4,736 punktów
Armata Zarejestrowany użytkownik 26 punktów
Coś czuję że w grupie A będzie rywalizacja między Bambinos i Jereminators.Dwa na prawdę bardzo silne fandomy.
+5 głosów
Lut 4, 2016
Miśnelcia Zarejestrowany użytkownik 432 punktów
Najgorsza grupa F, oby Arianators przeszły<33333❤
+5 głosów
Lut 4, 2016
Paula Bambino Zarejestrowany użytkownik 4,461 punktów 1
Bambinos <3 DAMY RADE :3
+4 głosów
Sty 30, 2016
DAGA Zarejestrowany użytkownik 7,882 punktów 3
No nieźle 19 luty, mam nadzieje, że Strączek Team da rade! Trzymam kciuki  
+4 głosów
Sty 30, 2016
Majcia_BAM Zarejestrowany użytkownik 2,436 punktów 3
Ja, jak wiadomo, punkty zbieram dla Bambinos, więc wypowien się trochę na temat zagrożenia właśnie dla nas. W naszej grupie, grupie a, największym zagrożeniem są Jereminators, tak jak napisałeś, ten random może dostać wielkie wsparcie. Jednak nie można też nie spojrzeć na resztę. Foooers. Mam wrażenie, że mogą zaskoczyć i przez to wygrać z jakimś większym fandomem, może nawet z nami. Co do Farnoholików, no to wiadomo fandom, ktory istnieje od dawna i zrzesza różne grupy wiekowe. Jeżeli się zgrają może być sztos. Co do dalszej realizacji, do której mam wielką nadzieję, że się dostaniemy to chyba najbardziej obawiam się Beliebers i Directioner (skupiam się teraz na grupach a-d), jednak jak pisała wcześniej nawet małe fandomy mogą zaskoczyć. Zresztą np. Sheerios, Smiler, Honolover. Silne fandomy. Będzie ciekawie i nie jest powiedziane, że wygra wielki random. Nas, czy Beliebers, Directioner może zgubić pewność siebie, lub spotkanie w dalszych etapach. Zrobię wszystko, by motywować Bambinos w jak największy gronie. Będą emocje!
+4 głosów
Sty 30, 2016
EWELAAYNA Zarejestrowany użytkownik 19,116 punktów 1 2 13
Jestem bardzo ciekawa zaangażowania Honlovers. Szczerze, że wiedziałam, że jest ich aż tylu i, że są tacy zgrani - widać, że im zależy!
+4 głosów
Sty 30, 2016
Wiktoria Bąk Zarejestrowany użytkownik 12,104 punktów 3 10
Teraz tylko czekać do 19 i dajemy czadu!
+4 głosów
Sty 30, 2016
Kamila Trocka R5 Zarejestrowany użytkownik 1,477 punktów
Grupa D ~ R5Family ! Bądźmy tak zgrani jak zawsze, a nawet bardziej !!
+4 głosów
Sty 30, 2016
przybsia Zarejestrowany użytkownik 1,245 punktów
Foooers
+4 głosów
Sty 31, 2016
Bambino_Loves Zarejestrowany użytkownik 417 punktów
Już jutro pierwsza bitwa *-* Nie  mogę się już doczekać
+4 głosów
Lut 4, 2016
JednorożecKaroli Zarejestrowany użytkownik 3,983 punktów 2
Grupa A to ja xD Bambino <#
+4 głosów
Lut 5, 2016
Iza Łękawa Zarejestrowany użytkownik 616 punktów 2
Patrząc po grupach bedzie sie działo
+3 głosów
Sty 30, 2016
_t_a_l_a_a_ Zarejestrowany użytkownik 21 punktów
bambinos ^^ <3
+3 głosów
Sty 30, 2016
Kinia C: Zarejestrowany użytkownik 228 punktów
Trzymam kciuki za nas Bambinos <3 Damy radę!!
+3 głosów
Sty 30, 2016
kasiek.xx Zarejestrowany użytkownik 2,121 punktów 1 2
Będzie się działo to na pewno! Nie mogę się doczekać 11 lutego bitwy grupy D,jestem za Directioners i wiem że jeśli tylko będziemy chcieli i zepniemy się razem to damy radę pokonać pozostałą trójkę fandomów! Ale powodzenia wszystkim fandomom ze wszystkich grup! Trzymam kciuki za wszystkich!
+3 głosów
Sty 30, 2016
Patka ^^ Zarejestrowany użytkownik 291 punktów
Będzie się działo ^^ Strączek Team uda nam się
+3 głosów
Sty 30, 2016
kasiek.xx Zarejestrowany użytkownik 2,121 punktów 1 2
W każdej grupie mam swojego faworyta.
+3 głosów
Sty 30, 2016
zakreconaa98 Zarejestrowany użytkownik 2,404 punktów 1
Honlovers GÓRĄ !!!!! <3
+3 głosów
Sty 30, 2016
Iza Ciereszko Zarejestrowany użytkownik 35 punktów
No to grupa D <3 Beliebers pokażą na co ich stać <3
+3 głosów
Sty 30, 2016
Wiciaa_Bambino Zarejestrowany użytkownik 4 punktów
Bambino wygramy
+3 głosów
Sty 30, 2016
Chachi Zarejestrowany użytkownik 8,698 punktów 3 10
Coś mi się wydaję, że Szymochody nie mają szans w grupie B
+3 głosów
Sty 30, 2016
anonim Gość
Moja kochana rodzinka Bambino <3
+3 głosów
Sty 30, 2016
Ewa*Bambino Zarejestrowany użytkownik 1,012 punktów 1
Czekam do piątku. NIe mogę się doczekać. Będzie walka. Ale cieszę się, że Bambinos nie walczą z Bieliebers albo Kwiatonators.
+3 głosów
Sty 30, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
120 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 120 Gości
Dziś posty czytano : 24091 razy
 1. Bambinos
  90202 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66498 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
 1. Bambinos
  90202 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6622 punktów
 6. Riverdale
  3217 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  73 punktów
 13. Sheerios
  44 punktów
 14. Supiwerki
  43 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post