Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+10 głosów

Zabawa na stronie w merytoryczną rywalizację między fandomami to jedno... ta wielka, muzyczna walka na wiedzę i umiejętności w dużym stopniu odbędzie się na antenie Radio Young Stars ! Przygotowaliśmy dla Was szereg programów dedykowanych dla fandomów. Jesteśmy przekonani, że wśrod tej grupy audycji na pewno znajdziecie takie, które Wam się spodobają. Usłyszycie nas zawsze na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikacji Radio Young Stars na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Zaczynamy ! :)


Wisienka na torcie? Każdą z tych audycji przeprowadzimy dla każdego z 32 fandomów nominowanych do dzisiejszego losowania :D ! Tym samym każdy prezenter poprowadzi dla Was dedykowany program :D !


Eksplozja Pytań

Ten program to taki radioturniej, w którym liczyć się będzie znajomość... fandomu :) Najpierw, na kilka dni przed programem udostępnimy w Waszym fandomie specjalną sondę z kilkudziesięcioma pytaniami na różny temat, dotyczący Was i Waszego postrzegania Idola. Gdy już zdobędziemy wystarczającą ilość głosów, czeka Was zabawa w postaci odpowiadania w serii pytań na czas, w których będziecie musieli SZYBKO udzielić odpowiedzi. Oczywiście, im więcej osób w ankiecie odpowiedziało tak, jak Wy, tym więcej punktów zdobędziecie - i jako fandom i Wy - indywidualnie - na fandoms.pl . Będzie dużo adrenaliny i mega zabawy :)


Ten program prowadzi Miko w każdy poniedziałek od 20:00 :)

Special Event

Jeśli prezenter staje się jednocześnie fanem Waszego Idola, to nie może być inaczej, jak klimatycznie . I tak właśnie jest w tej audycji, której muzykę dyktujecie Wy sami. Możecie też zadzwonić, pozdrowić, podzielić się refleksją i...spędzić dużo czasu z takimi, jak Wy - przynajmniej kilkuset osobową grupą fanów tego samego Idola. Im bardziej się wkręcicie i wyróżnicie z tego tłumu, tym więcej punktów zgarniecie. Ten program to uczta dla fanów - sprawdziliśmy !


Ten program prowadzi Joker w każdy wtorek od 20:00 :)

Inny Punkt Widzenia

Zwykle, poznając nowe hity, skupiacie się pewnie na muzyce - jak robi ponad 95% osób. A gdyby tak zainteresować się o czym właściwie są Wasze ulubione hity? Jaki niosą przekaz? Z czym są związane ? O tym między innymi dowiecie się w tej audycji, gdy przeanalizujemy teksty i ukażemy różne oblicza Waszych Idoli. Jeśli podzielicie się ciekawą refleksją, analizą czy też wspomnieniem z daną piosenką, możecie takze liczyć na punkty. Poznaj swoje hity - z innej, tekstowej strony !


Ten program prowadzi Dejw w każdy czwartek od 20:00 :)

Bitwa Fandomów

Piątki od 20:00 to najbardziej emocjonujący dla Was czas w ciągu tygodnia. To właśnie tego wieczoru poznamy zawsze wygranych i - zawsze - przegranych. Tu nie będzie taryfy ulgowej. W pierwszej 8-tygodniowej serii odpadną 2 fandomy z radiowej rywalizacji, a później po 1 na tydzień...aż poznamy zwycięzcę tego dynamicznego, merytorycznego pojedynku. Tu liczy się WIEDZA na temat Waszego Idola! Nie spryt, nie szczęście, nie inne umiejętności. Czysta wiedza - do jakiego stopnia faktycznie interesuje Was Wasz Idol. Bądźcie ZAWSZE w piątki od 20:00. Emocje gwarantowane ! ...a jeśli odpadniecie z rywalizacji radiowej, wciąż możecie zdobywać punkty dla Waszego fandomu na tej stronie. Tej szansy odbierzemy Wam NIGDY, aż do połowy sierpnia, gdy poznamy zwycięzców pierwszej, muzycznej edycji Fandoms Cup !


Ten program prowadzi Piter w każdy piątek od 20:00 :)

Countdown

Ten program to jedyny dwugodzinny blok kierowany do fandomów i jest niczym innym jak dynamicznie prowadzoną Listą Przebojów dla fanów danego Wykonawcy. W każdym odcinku poznacie 20 najlepszych utworów związanych z Waszym fandomem, które wybierzecie Wy sami w ramach zaproponowanej wcześniej ankiety, którą Wam udostępnimy. A za co punkty? Jeśli wytypujecie prawidłowo kolejne miejsce w notowaniu, sypniemy ich solidną ilością :) Tu liczy się szczęście, ale też wiedza o tym, które utwory są dla Waszego fandomu na topie. Przyjmujesz wyzwanie? NIe przegap tej bardzo muzycznej audycji !


Ten program prowadzi Piter w każdą sobotę od 15:00 :)

Challenge Accepted

Chcesz prawdziwych wyzwań? Czekają Cię emocjonujące zadania i bardzo zwariowane zadania, które będą spędzały Wam sen z powiek... co oni jeszcze wymyślą ? ;) A wymyślimy sporo ! Będzie śmiesznie, czasem groźnie, a innym razem zaskakująco i zachwycająco. Liczyć się będzie wszystko - nie tylko wiedza, ale też umiejętności, predyspozycje, oraz...szczęście.... i nie tylko? Przyjmujesz wyzwanie? Staw się zawsze na tej audycji. Mnóstwo punktów do wygrania !


Ten program prowadzi GoshYa w każdą niedzielę od 20:00 :)

Łowca Talentów

Wyobraź sobie koncert Twojego Idola stworzony przez... naszych słuchaczy... a może nawet Ciebie? Śpiewasz? Zgłoś się koniecznie do kolejnych odcinków Łowcy Talentów i zaśpiewaj wybrane piosenki Artysty odcinka ! Co tydzień nowi Artyści i nowe piosenki do nagrania ! Ile dostaniesz punktów? Tyle ile przyznają Ci słuchacze podczas prezentacji Twojego nagrania w głosowaniu na naszej stronie :) Pokaż swój talent, a możesz rozpocząć karierę wokalną w mgnieniu oka z tysiącami fanów, którzy będą z Tobą dzięki tej audycji. Kto będzie oceniał? Fani Idola odcinka. To oni zdecydują, czy przyszliby na Twój koncert !


Ten program prowadzi Piter w każdy piątek od 19:00 :)

MyLista

Najlepsza muzyka w Radio Young Stars prezentowana jest zawsze w trakcie...MyListy ! To przecież 20 Waszych ulubionych hitów, na które głosujecie codziennie ! W MyLiście przyznawać będziemy punkty dla fandomów. Nawet 100 za pierwsze miejsce ! A jeśłi wytypujesz prawidłowo miejsce swojego Idola, to jeszcze sypniemy dla Ciebie punktami indywidualnymi na Fandoms.pl  ! Głosuj na http://www.radioyoungstars.pl w zakładce MyLista i walcz o punkty dla swojego fandomu ! :)


Ten program prowadzi Joker od poniedziałku do piątku od 17:00 :)

Inne audycje ?

No pewnie! Tak naprawdę podczas każdej audycji w Radio Young Stars prezenter może zdecydować by przyznać Ci punkty. Wyróżniaj się z tłumu, pokaż, że Twój fandom jest dla CIebie ważny, a na pewno to docenimy ! Jesteśmy na żywo zawsze, codziennnie od poniedziałku do niedzieli od 15:00 do 21:00 . Bądź z nami codziennie, a żadna szansa na zdobycie punktów Cię nie ominie ! :)


No to na których audycjach możemy się Was spodziewać ? :) Piszcie w komentarzach ;-)


...a może masz pomysł na jeszcze jakiś program dla fandomów ? Podziel się nim z nami :) Ciekawe pomysły chętnie nagrodzimy punktami i być może wdrożymy do ramówki na wiosnę ! :) Pamiętaj, że wówczas będziemy mieć już do dyspozycji także obraz więc śmiało - puść wodze fantazji, a może stworzymy program dla Twojego fandomu, Twoich marzeń :D !

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 6714 punktów za:

Jakość:20Popularność:2995
Wsparcie:362Ocena i wartość ocen:10
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:3290
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
Radio Young Stars - społeczność i newsy
 Piotr Baranowski Zarząd 1,175,719 punktów 2 11 101
2,995 czytelników Sty 30, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

329 Komentarzy

Majcia_BAM Użytkownik 2,436 punktów 3
'Pamiętaj, że wówczas będziemy mieli do dyspozycji ntakże obraz'.Może fanart tygodnia? Fani mogliby wysyłać swoje dzieła różnego rodzaju. Jakieś rysunki, cokolwiek. Widzowie by je oceniali i wybierali fanart tygodnia, a autor wygranego dzieła dostałby punkty. Wszystko przeplatane byłoby muzyką ulubionych wykonawców, co o tym myślisz?
+24 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,175,719 punktów 2 11 101
Swego czasu chcieliśmy coś takiego zrobić. I na pewno zrobimy ! Fajnie, że wpadłaś na podobny pomysł, dlatego dostajesz +10 punktów extra. Za myślenie Dzięki !
Pawia Pszczółka Użytkownik 118 punktów 4
aż tyle chciało Ci się Piter pisać? xDDD a kiedy bd można posty dodawać i czy wg będzie można?
+19 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,175,719 punktów 2 11 101
Od poniedziałku od 16:00 uruchamiamy opcję pisania postów Wcześniej udostępnimy tą opcję głównie administratorom fandomów, żeby zapoznali się na czym to polega
rysPATATAJrys Użytkownik 1,189 punktów 2
DZISIAJ 15.00 -17.00 SŁUCHAMY radioyoungstars.pl
+17 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
justynaxariz Użytkownik 10,570 punktów 1 1
SZTOSIK MEGA <3
+15 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
angieer Użytkownik 36 punktów
<3 najs !
+14 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Zoe_K Użytkownik 1,366 punktów 1
Ciekawie, muszę przyznać, dzieje się teraz w Radiu. Przede wszystkim genialny pomysł ;)
+14 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Julia Fedorowicz Użytkownik 129 punktów
Naprawdę super pomysł
+14 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
bvblove Użytkownik 957 punktów 14
Tez mi sie podoba
Klaudia99 Użytkownik 369 punktów
Juz mi się podoba
+14 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Dawixxo Zweryfikowany 11,407 punktów 1 4
+12 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Muffinka Użytkownik 1,045 punktów 1
Super <33 Nie mogę się doczekać
+12 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Ewa*Bambino Użytkownik 1,012 punktów 1
Genialny pomysł z tymi fandomami
+12 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
imsamegirl Użytkownik 24 punktów
Będzie się działo
+12 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
rysPATATAJrys Użytkownik 1,189 punktów 2
ZACHĘCAM NA WSZYSTKIE AUDYCJE, SĄ ŚWIETNE !! <3
+12 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
anonim Gość
Kocham <3
+11 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Ilona159 Użytkownik 25 punktów
Bedzie sztos
+11 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
RMostowski Użytkownik 400 punktów
Mega! ❤️❤️
+11 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 punktów 1 2
Nie mogę się doczekać aż to wszystko totalnie ruszy. To był naprawdę genialny pomysł z Fandoms Cup! Będę śledzić radio young stars codziennie jak tylko będę miała dostęp!
+11 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Kacper Użytkownik 38 punktów
Sztosss
+10 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
mrskala Użytkownik 18 punktów
Mega pomysł
+10 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Dawixxo Zweryfikowany 11,407 punktów 1 4
czekam na 15
+9 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
mendesrose Użytkownik 1,119 punktów 1 2
Mega. <3 Już nie mogę się tego wszystkiego doczekać!
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Mrs. Horan <3 Użytkownik 177 punktów
Od 15.00-17.00 słuchamy www.radioyoungstars.pl *-* <3
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
aleex Użytkownik 318 punktów
Coś czuję, że to będzie super ♥
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 punktów 1 2
Radio young stars to najlepsze radio!
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
pucZjuhenzap Użytkownik 8 punktów
Genialna ta strona
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Julia Fedorowicz Użytkownik 129 punktów
Mega! *-*
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Kinia C: Użytkownik 228 punktów
naprawdę świetny pomysł
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Aga_f Użytkownik 29,202 punktów 4
Mega ♥
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Kaja Użytkownik 560 punktów 1
Będzie mega Nie mogę sie doczekać !!! Super pomysł !! WOW !!!! <3
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
scarlett_01 Użytkownik 3,082 punktów 1 2
No to trzeba zbierać..
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
stasia_welcome Użytkownik 10 punktów
zapowiada się wspaniała walka <3
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 punktów 1 2
Mega fajnie że zrobiliście coś takiego dla fandomów!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Karolina Stankiewicz Użytkownik 509 punktów
już nie mogę się doczekać <3
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Joasia Węgrzyn Użytkownik 84 punktów 1
Super!☺♥
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,032 punktów 6
Tego mi brakowało  - ogarnięcia, który program to który xd
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
AdamDelRey Użytkownik 151 punktów
jestem pod wrażeniem tyle pomysłów odpowiada mi to
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
księżniczka94 Użytkownik 626 punktów
Na większości oczywiście ;*
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Panda1 Użytkownik 3,253 punktów
Już nie mogę się doczekać audycji
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
MisziQueen Użytkownik 24 punktów
Arianators!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
księżniczka94 Użytkownik 626 punktów
Będzie bardzo ciekawie
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Dziergi Użytkownik 139 punktów
Sztos
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
sweetparadise Użytkownik 83 punktów
napięty termin
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Dziergi Użytkownik 139 punktów
Czekam na audycje i będę słuchać jak tylko będę mogła
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
kingjai9 Użytkownik 394 punktów 1
to będzie takie genialne, uwielbiam taką rywalizacje hahaha
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
xjednorozecjulciaq Użytkownik 573 punktów 1
SUUPER!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Paula Bambino Użytkownik 4,461 punktów 1
Codziennie na radiu? OCZYWISTA OCZYWISTOSC!!! :O
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
anonim Gość
Własnie pobrałam aplikacje radio young stars! polecam!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
bvblove Użytkownik 957 punktów 14
Ooo nie wiedzialam o apce, dzięki
anonim Gość
będę na wszystkich związanych z Beliebers i Justinem oczywiście!!! alee będzie czad!!! czekam już z niecierpliwością!!! <3
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Aleksandra Kurpisz Użytkownik 181 punktów
słuchamy radia!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 punktów 1 2
Gratulacje dla was za taki pomysł!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
280 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 277 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 27195 razy
 1. Riverdale
  95653 punktów
 2. The 100
  33151 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  26422 punktów
 4. Stranger Things
  16146 punktów
 5. Teen Wolf
  10471 punktów
 6. SKAM
  7511 punktów
 7. Gra o Tron
  5202 punktów
 8. Life Is Strange
  3563 punktów
 9. Famous In Love
  1526 punktów
 1. Riverdale
  76467 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19547 punktów
 3. The 100
  15874 punktów
 4. Stranger Things
  5921 punktów
 5. Teen Wolf
  3747 punktów
 6. Life Is Strange
  3257 punktów
 7. Gra o Tron
  2565 punktów
 8. SKAM
  2564 punktów
 9. Famous In Love
  419 punktów
 1. Riverdale
  8830 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2940 punktów
 4. Stranger Things
  2393 punktów
 5. Teen Wolf
  1396 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  12055 punktów
 2. Riverdale
  10356 punktów
 3. Stranger Things
  7832 punktów
 4. Teen Wolf
  5328 punktów
 5. SKAM
  4164 punktów
 6. Pamiętniki Wampirów
  3935 punktów
 7. Gra o Tron
  2607 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post