NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+10 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zabawa na stronie w merytoryczną rywalizację między fandomami to jedno... ta wielka, muzyczna walka na wiedzę i umiejętności w dużym stopniu odbędzie się na antenie Radio Young Stars ! Przygotowaliśmy dla Was szereg programów dedykowanych dla fandomów. Jesteśmy przekonani, że wśrod tej grupy audycji na pewno znajdziecie takie, które Wam się spodobają. Usłyszycie nas zawsze na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikacji Radio Young Stars na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Zaczynamy ! :)


Wisienka na torcie? Każdą z tych audycji przeprowadzimy dla każdego z 32 fandomów nominowanych do dzisiejszego losowania :D ! Tym samym każdy prezenter poprowadzi dla Was dedykowany program :D !


Eksplozja Pytań

Ten program to taki radioturniej, w którym liczyć się będzie znajomość... fandomu :) Najpierw, na kilka dni przed programem udostępnimy w Waszym fandomie specjalną sondę z kilkudziesięcioma pytaniami na różny temat, dotyczący Was i Waszego postrzegania Idola. Gdy już zdobędziemy wystarczającą ilość głosów, czeka Was zabawa w postaci odpowiadania w serii pytań na czas, w których będziecie musieli SZYBKO udzielić odpowiedzi. Oczywiście, im więcej osób w ankiecie odpowiedziało tak, jak Wy, tym więcej punktów zdobędziecie - i jako fandom i Wy - indywidualnie - na fandoms.pl . Będzie dużo adrenaliny i mega zabawy :)


Ten program prowadzi Miko w każdy poniedziałek od 20:00 :)

Special Event

Jeśli prezenter staje się jednocześnie fanem Waszego Idola, to nie może być inaczej, jak klimatycznie . I tak właśnie jest w tej audycji, której muzykę dyktujecie Wy sami. Możecie też zadzwonić, pozdrowić, podzielić się refleksją i...spędzić dużo czasu z takimi, jak Wy - przynajmniej kilkuset osobową grupą fanów tego samego Idola. Im bardziej się wkręcicie i wyróżnicie z tego tłumu, tym więcej punktów zgarniecie. Ten program to uczta dla fanów - sprawdziliśmy !


Ten program prowadzi Joker w każdy wtorek od 20:00 :)

Inny Punkt Widzenia

Zwykle, poznając nowe hity, skupiacie się pewnie na muzyce - jak robi ponad 95% osób. A gdyby tak zainteresować się o czym właściwie są Wasze ulubione hity? Jaki niosą przekaz? Z czym są związane ? O tym między innymi dowiecie się w tej audycji, gdy przeanalizujemy teksty i ukażemy różne oblicza Waszych Idoli. Jeśli podzielicie się ciekawą refleksją, analizą czy też wspomnieniem z daną piosenką, możecie takze liczyć na punkty. Poznaj swoje hity - z innej, tekstowej strony !


Ten program prowadzi Dejw w każdy czwartek od 20:00 :)

Bitwa Fandomów

Piątki od 20:00 to najbardziej emocjonujący dla Was czas w ciągu tygodnia. To właśnie tego wieczoru poznamy zawsze wygranych i - zawsze - przegranych. Tu nie będzie taryfy ulgowej. W pierwszej 8-tygodniowej serii odpadną 2 fandomy z radiowej rywalizacji, a później po 1 na tydzień...aż poznamy zwycięzcę tego dynamicznego, merytorycznego pojedynku. Tu liczy się WIEDZA na temat Waszego Idola! Nie spryt, nie szczęście, nie inne umiejętności. Czysta wiedza - do jakiego stopnia faktycznie interesuje Was Wasz Idol. Bądźcie ZAWSZE w piątki od 20:00. Emocje gwarantowane ! ...a jeśli odpadniecie z rywalizacji radiowej, wciąż możecie zdobywać punkty dla Waszego fandomu na tej stronie. Tej szansy odbierzemy Wam NIGDY, aż do połowy sierpnia, gdy poznamy zwycięzców pierwszej, muzycznej edycji Fandoms Cup !


Ten program prowadzi Piter w każdy piątek od 20:00 :)

Countdown

Ten program to jedyny dwugodzinny blok kierowany do fandomów i jest niczym innym jak dynamicznie prowadzoną Listą Przebojów dla fanów danego Wykonawcy. W każdym odcinku poznacie 20 najlepszych utworów związanych z Waszym fandomem, które wybierzecie Wy sami w ramach zaproponowanej wcześniej ankiety, którą Wam udostępnimy. A za co punkty? Jeśli wytypujecie prawidłowo kolejne miejsce w notowaniu, sypniemy ich solidną ilością :) Tu liczy się szczęście, ale też wiedza o tym, które utwory są dla Waszego fandomu na topie. Przyjmujesz wyzwanie? NIe przegap tej bardzo muzycznej audycji !


Ten program prowadzi Piter w każdą sobotę od 15:00 :)

Challenge Accepted

Chcesz prawdziwych wyzwań? Czekają Cię emocjonujące zadania i bardzo zwariowane zadania, które będą spędzały Wam sen z powiek... co oni jeszcze wymyślą ? ;) A wymyślimy sporo ! Będzie śmiesznie, czasem groźnie, a innym razem zaskakująco i zachwycająco. Liczyć się będzie wszystko - nie tylko wiedza, ale też umiejętności, predyspozycje, oraz...szczęście.... i nie tylko? Przyjmujesz wyzwanie? Staw się zawsze na tej audycji. Mnóstwo punktów do wygrania !


Ten program prowadzi GoshYa w każdą niedzielę od 20:00 :)

Łowca Talentów

Wyobraź sobie koncert Twojego Idola stworzony przez... naszych słuchaczy... a może nawet Ciebie? Śpiewasz? Zgłoś się koniecznie do kolejnych odcinków Łowcy Talentów i zaśpiewaj wybrane piosenki Artysty odcinka ! Co tydzień nowi Artyści i nowe piosenki do nagrania ! Ile dostaniesz punktów? Tyle ile przyznają Ci słuchacze podczas prezentacji Twojego nagrania w głosowaniu na naszej stronie :) Pokaż swój talent, a możesz rozpocząć karierę wokalną w mgnieniu oka z tysiącami fanów, którzy będą z Tobą dzięki tej audycji. Kto będzie oceniał? Fani Idola odcinka. To oni zdecydują, czy przyszliby na Twój koncert !


Ten program prowadzi Piter w każdy piątek od 19:00 :)

MyLista

Najlepsza muzyka w Radio Young Stars prezentowana jest zawsze w trakcie...MyListy ! To przecież 20 Waszych ulubionych hitów, na które głosujecie codziennie ! W MyLiście przyznawać będziemy punkty dla fandomów. Nawet 100 za pierwsze miejsce ! A jeśłi wytypujesz prawidłowo miejsce swojego Idola, to jeszcze sypniemy dla Ciebie punktami indywidualnymi na Fandoms.pl  ! Głosuj na http://www.radioyoungstars.pl w zakładce MyLista i walcz o punkty dla swojego fandomu ! :)


Ten program prowadzi Joker od poniedziałku do piątku od 17:00 :)

Inne audycje ?

No pewnie! Tak naprawdę podczas każdej audycji w Radio Young Stars prezenter może zdecydować by przyznać Ci punkty. Wyróżniaj się z tłumu, pokaż, że Twój fandom jest dla CIebie ważny, a na pewno to docenimy ! Jesteśmy na żywo zawsze, codziennnie od poniedziałku do niedzieli od 15:00 do 21:00 . Bądź z nami codziennie, a żadna szansa na zdobycie punktów Cię nie ominie ! :)


No to na których audycjach możemy się Was spodziewać ? :) Piszcie w komentarzach ;-)


...a może masz pomysł na jeszcze jakiś program dla fandomów ? Podziel się nim z nami :) Ciekawe pomysły chętnie nagrodzimy punktami i być może wdrożymy do ramówki na wiosnę ! :) Pamiętaj, że wówczas będziemy mieć już do dyspozycji także obraz więc śmiało - puść wodze fantazji, a może stworzymy program dla Twojego fandomu, Twoich marzeń :D !

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 6777 punktów za:

Jakość:20Popularność:3055
Wsparcie:362Ocena i wartość ocen:10
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:3290
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
3,055 czytelników Sty 30, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

329 Komentarzy

Majcia_BAM Użytkownik 2,436 punktów 3
'Pamiętaj, że wówczas będziemy mieli do dyspozycji ntakże obraz'.Może fanart tygodnia? Fani mogliby wysyłać swoje dzieła różnego rodzaju. Jakieś rysunki, cokolwiek. Widzowie by je oceniali i wybierali fanart tygodnia, a autor wygranego dzieła dostałby punkty. Wszystko przeplatane byłoby muzyką ulubionych wykonawców, co o tym myślisz?
+24 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
Swego czasu chcieliśmy coś takiego zrobić. I na pewno zrobimy ! Fajnie, że wpadłaś na podobny pomysł, dlatego dostajesz +10 punktów extra. Za myślenie Dzięki !
Pawia Pszczółka Użytkownik 118 punktów 1 1 4
aż tyle chciało Ci się Piter pisać? xDDD a kiedy bd można posty dodawać i czy wg będzie można?
+19 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
Od poniedziałku od 16:00 uruchamiamy opcję pisania postów Wcześniej udostępnimy tą opcję głównie administratorom fandomów, żeby zapoznali się na czym to polega
rysPATATAJrys Użytkownik 1,189 punktów 2
DZISIAJ 15.00 -17.00 SŁUCHAMY radioyoungstars.pl
+17 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
justynaxariz Użytkownik 10,570 punktów 1 1
SZTOSIK MEGA <3
+15 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
angieer Użytkownik 36 punktów
<3 najs !
+14 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Zoe_K Użytkownik 1,366 punktów 1
Ciekawie, muszę przyznać, dzieje się teraz w Radiu. Przede wszystkim genialny pomysł ;)
+14 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Julia Fedorowicz Użytkownik 129 punktów
Naprawdę super pomysł
+14 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
bvblove Użytkownik 957 punktów 14
Tez mi sie podoba
Klaudia99 Użytkownik 369 punktów
Juz mi się podoba
+14 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Dawixxo Użytkownik 11,407 punktów 1 4
+12 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Muffinka Użytkownik 1,045 punktów 1
Super <33 Nie mogę się doczekać
+12 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Ewa*Bambino Użytkownik 1,012 punktów 1
Genialny pomysł z tymi fandomami
+12 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
imsamegirl Użytkownik 24 punktów
Będzie się działo
+12 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
rysPATATAJrys Użytkownik 1,189 punktów 2
ZACHĘCAM NA WSZYSTKIE AUDYCJE, SĄ ŚWIETNE !! <3
+12 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
anonim Użytkownik
Kocham <3
+11 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Ilona159 Użytkownik 25 punktów
Bedzie sztos
+11 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
RMostowski Użytkownik 400 punktów
Mega! ❤️❤️
+11 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 punktów 1 2
Nie mogę się doczekać aż to wszystko totalnie ruszy. To był naprawdę genialny pomysł z Fandoms Cup! Będę śledzić radio young stars codziennie jak tylko będę miała dostęp!
+11 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Kacper Użytkownik 38 punktów
Sztosss
+10 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
mrskala Użytkownik 18 punktów
Mega pomysł
+10 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Dawixxo Użytkownik 11,407 punktów 1 4
czekam na 15
+9 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
mendesrose Użytkownik 1,119 punktów 1 2
Mega. <3 Już nie mogę się tego wszystkiego doczekać!
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Mrs. Horan <3 Użytkownik 177 punktów
Od 15.00-17.00 słuchamy www.radioyoungstars.pl *-* <3
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
aleex Użytkownik 318 punktów
Coś czuję, że to będzie super ♥
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 punktów 1 2
Radio young stars to najlepsze radio!
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
pucZjuhenzap Użytkownik 8 punktów
Genialna ta strona
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Julia Fedorowicz Użytkownik 129 punktów
Mega! *-*
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Kinia C: Użytkownik 228 punktów
naprawdę świetny pomysł
+7 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Aga_f Użytkownik 38,830 punktów 5
Mega ♥
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Kaja Użytkownik 560 punktów 1
Będzie mega Nie mogę sie doczekać !!! Super pomysł !! WOW !!!! <3
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
scarlett_01 Użytkownik 3,082 punktów 1 2
No to trzeba zbierać..
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
stasia_welcome Użytkownik 10 punktów
zapowiada się wspaniała walka <3
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 punktów 1 2
Mega fajnie że zrobiliście coś takiego dla fandomów!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Karolina Stankiewicz Użytkownik 509 punktów
już nie mogę się doczekać <3
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Joasia Węgrzyn Użytkownik 84 punktów 1
Super!☺♥
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,032 punktów 6
Tego mi brakowało  - ogarnięcia, który program to który xd
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
AdamDelRey Użytkownik 151 punktów
jestem pod wrażeniem tyle pomysłów odpowiada mi to
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
księżniczka94 Użytkownik 626 punktów
Na większości oczywiście ;*
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Panda1 Użytkownik 3,223 punktów 1 2
Już nie mogę się doczekać audycji
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
MisziQueen Użytkownik 24 punktów
Arianators!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
księżniczka94 Użytkownik 626 punktów
Będzie bardzo ciekawie
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Dziergi Użytkownik 139 punktów
Sztos
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
sweetparadise Użytkownik 83 punktów
napięty termin
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Dziergi Użytkownik 139 punktów
Czekam na audycje i będę słuchać jak tylko będę mogła
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
kingjai9 Użytkownik 394 punktów 1
to będzie takie genialne, uwielbiam taką rywalizacje hahaha
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
xjednorozecjulciaq Użytkownik 573 punktów 1
SUUPER!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Paula Bambino Użytkownik 4,461 punktów 1
Codziennie na radiu? OCZYWISTA OCZYWISTOSC!!! :O
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
anonim Użytkownik
Własnie pobrałam aplikacje radio young stars! polecam!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
bvblove Użytkownik 957 punktów 14
Ooo nie wiedzialam o apce, dzięki
anonim Użytkownik
będę na wszystkich związanych z Beliebers i Justinem oczywiście!!! alee będzie czad!!! czekam już z niecierpliwością!!! <3
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
Aleksandra Kurpisz Użytkownik 181 punktów
słuchamy radia!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 punktów 1 2
Gratulacje dla was za taki pomysł!
+6 głosów
Jest OK
Sty 30, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
170 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 167 Gości