Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+10 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Zabawa na stronie w merytoryczną rywalizację między fandomami to jedno... ta wielka, muzyczna walka na wiedzę i umiejętności w dużym stopniu odbędzie się na antenie Radio Young Stars ! Przygotowaliśmy dla Was szereg programów dedykowanych dla fandomów. Jesteśmy przekonani, że wśrod tej grupy audycji na pewno znajdziecie takie, które Wam się spodobają. Usłyszycie nas zawsze na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikacji Radio Young Stars na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Zaczynamy ! :)


Wisienka na torcie? Każdą z tych audycji przeprowadzimy dla każdego z 32 fandomów nominowanych do dzisiejszego losowania :D ! Tym samym każdy prezenter poprowadzi dla Was dedykowany program :D !


Eksplozja Pytań

Ten program to taki radioturniej, w którym liczyć się będzie znajomość... fandomu :) Najpierw, na kilka dni przed programem udostępnimy w Waszym fandomie specjalną sondę z kilkudziesięcioma pytaniami na różny temat, dotyczący Was i Waszego postrzegania Idola. Gdy już zdobędziemy wystarczającą ilość głosów, czeka Was zabawa w postaci odpowiadania w serii pytań na czas, w których będziecie musieli SZYBKO udzielić odpowiedzi. Oczywiście, im więcej osób w ankiecie odpowiedziało tak, jak Wy, tym więcej punktów zdobędziecie - i jako fandom i Wy - indywidualnie - na fandoms.pl . Będzie dużo adrenaliny i mega zabawy :)


Ten program prowadzi Miko w każdy poniedziałek od 20:00 :)

Special Event

Jeśli prezenter staje się jednocześnie fanem Waszego Idola, to nie może być inaczej, jak klimatycznie . I tak właśnie jest w tej audycji, której muzykę dyktujecie Wy sami. Możecie też zadzwonić, pozdrowić, podzielić się refleksją i...spędzić dużo czasu z takimi, jak Wy - przynajmniej kilkuset osobową grupą fanów tego samego Idola. Im bardziej się wkręcicie i wyróżnicie z tego tłumu, tym więcej punktów zgarniecie. Ten program to uczta dla fanów - sprawdziliśmy !


Ten program prowadzi Joker w każdy wtorek od 20:00 :)

Inny Punkt Widzenia

Zwykle, poznając nowe hity, skupiacie się pewnie na muzyce - jak robi ponad 95% osób. A gdyby tak zainteresować się o czym właściwie są Wasze ulubione hity? Jaki niosą przekaz? Z czym są związane ? O tym między innymi dowiecie się w tej audycji, gdy przeanalizujemy teksty i ukażemy różne oblicza Waszych Idoli. Jeśli podzielicie się ciekawą refleksją, analizą czy też wspomnieniem z daną piosenką, możecie takze liczyć na punkty. Poznaj swoje hity - z innej, tekstowej strony !


Ten program prowadzi Dejw w każdy czwartek od 20:00 :)

Bitwa Fandomów

Piątki od 20:00 to najbardziej emocjonujący dla Was czas w ciągu tygodnia. To właśnie tego wieczoru poznamy zawsze wygranych i - zawsze - przegranych. Tu nie będzie taryfy ulgowej. W pierwszej 8-tygodniowej serii odpadną 2 fandomy z radiowej rywalizacji, a później po 1 na tydzień...aż poznamy zwycięzcę tego dynamicznego, merytorycznego pojedynku. Tu liczy się WIEDZA na temat Waszego Idola! Nie spryt, nie szczęście, nie inne umiejętności. Czysta wiedza - do jakiego stopnia faktycznie interesuje Was Wasz Idol. Bądźcie ZAWSZE w piątki od 20:00. Emocje gwarantowane ! ...a jeśli odpadniecie z rywalizacji radiowej, wciąż możecie zdobywać punkty dla Waszego fandomu na tej stronie. Tej szansy odbierzemy Wam NIGDY, aż do połowy sierpnia, gdy poznamy zwycięzców pierwszej, muzycznej edycji Fandoms Cup !


Ten program prowadzi Piter w każdy piątek od 20:00 :)

Countdown

Ten program to jedyny dwugodzinny blok kierowany do fandomów i jest niczym innym jak dynamicznie prowadzoną Listą Przebojów dla fanów danego Wykonawcy. W każdym odcinku poznacie 20 najlepszych utworów związanych z Waszym fandomem, które wybierzecie Wy sami w ramach zaproponowanej wcześniej ankiety, którą Wam udostępnimy. A za co punkty? Jeśli wytypujecie prawidłowo kolejne miejsce w notowaniu, sypniemy ich solidną ilością :) Tu liczy się szczęście, ale też wiedza o tym, które utwory są dla Waszego fandomu na topie. Przyjmujesz wyzwanie? NIe przegap tej bardzo muzycznej audycji !


Ten program prowadzi Piter w każdą sobotę od 15:00 :)

Challenge Accepted

Chcesz prawdziwych wyzwań? Czekają Cię emocjonujące zadania i bardzo zwariowane zadania, które będą spędzały Wam sen z powiek... co oni jeszcze wymyślą ? ;) A wymyślimy sporo ! Będzie śmiesznie, czasem groźnie, a innym razem zaskakująco i zachwycająco. Liczyć się będzie wszystko - nie tylko wiedza, ale też umiejętności, predyspozycje, oraz...szczęście.... i nie tylko? Przyjmujesz wyzwanie? Staw się zawsze na tej audycji. Mnóstwo punktów do wygrania !


Ten program prowadzi GoshYa w każdą niedzielę od 20:00 :)

Łowca Talentów

Wyobraź sobie koncert Twojego Idola stworzony przez... naszych słuchaczy... a może nawet Ciebie? Śpiewasz? Zgłoś się koniecznie do kolejnych odcinków Łowcy Talentów i zaśpiewaj wybrane piosenki Artysty odcinka ! Co tydzień nowi Artyści i nowe piosenki do nagrania ! Ile dostaniesz punktów? Tyle ile przyznają Ci słuchacze podczas prezentacji Twojego nagrania w głosowaniu na naszej stronie :) Pokaż swój talent, a możesz rozpocząć karierę wokalną w mgnieniu oka z tysiącami fanów, którzy będą z Tobą dzięki tej audycji. Kto będzie oceniał? Fani Idola odcinka. To oni zdecydują, czy przyszliby na Twój koncert !


Ten program prowadzi Piter w każdy piątek od 19:00 :)

MyLista

Najlepsza muzyka w Radio Young Stars prezentowana jest zawsze w trakcie...MyListy ! To przecież 20 Waszych ulubionych hitów, na które głosujecie codziennie ! W MyLiście przyznawać będziemy punkty dla fandomów. Nawet 100 za pierwsze miejsce ! A jeśłi wytypujesz prawidłowo miejsce swojego Idola, to jeszcze sypniemy dla Ciebie punktami indywidualnymi na Fandoms.pl  ! Głosuj na http://www.radioyoungstars.pl w zakładce MyLista i walcz o punkty dla swojego fandomu ! :)


Ten program prowadzi Joker od poniedziałku do piątku od 17:00 :)

Inne audycje ?

No pewnie! Tak naprawdę podczas każdej audycji w Radio Young Stars prezenter może zdecydować by przyznać Ci punkty. Wyróżniaj się z tłumu, pokaż, że Twój fandom jest dla CIebie ważny, a na pewno to docenimy ! Jesteśmy na żywo zawsze, codziennnie od poniedziałku do niedzieli od 15:00 do 21:00 . Bądź z nami codziennie, a żadna szansa na zdobycie punktów Cię nie ominie ! :)


No to na których audycjach możemy się Was spodziewać ? :) Piszcie w komentarzach ;-)


...a może masz pomysł na jeszcze jakiś program dla fandomów ? Podziel się nim z nami :) Ciekawe pomysły chętnie nagrodzimy punktami i być może wdrożymy do ramówki na wiosnę ! :) Pamiętaj, że wówczas będziemy mieć już do dyspozycji także obraz więc śmiało - puść wodze fantazji, a może stworzymy program dla Twojego fandomu, Twoich marzeń :D !

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 6265 punktów za:

Jakość:20Popularność:2891
Podziękowania:14Ocena:50
Wyróżnienia:0Komentarze:3290

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Super Administrator
2,891 czytelników Sty 30, 2016

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

329 Komentarzy

Majcia_BAM Zarejestrowany użytkownik 2,436 punktów 3
'Pamiętaj, że wówczas będziemy mieli do dyspozycji ntakże obraz'.Może fanart tygodnia? Fani mogliby wysyłać swoje dzieła różnego rodzaju. Jakieś rysunki, cokolwiek. Widzowie by je oceniali i wybierali fanart tygodnia, a autor wygranego dzieła dostałby punkty. Wszystko przeplatane byłoby muzyką ulubionych wykonawców, co o tym myślisz?
+24 głosów
Sty 30, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
Swego czasu chcieliśmy coś takiego zrobić. I na pewno zrobimy ! Fajnie, że wpadłaś na podobny pomysł, dlatego dostajesz +10 punktów extra. Za myślenie Dzięki !
Pawia Pszczółka Zarejestrowany użytkownik 118 punktów 4
aż tyle chciało Ci się Piter pisać? xDDD a kiedy bd można posty dodawać i czy wg będzie można?
+19 głosów
Sty 30, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
Od poniedziałku od 16:00 uruchamiamy opcję pisania postów Wcześniej udostępnimy tą opcję głównie administratorom fandomów, żeby zapoznali się na czym to polega
rysPATATAJrys Zarejestrowany użytkownik 1,189 punktów 2
DZISIAJ 15.00 -17.00 SŁUCHAMY radioyoungstars.pl
+17 głosów
Sty 30, 2016
justynaxariz Zarejestrowany użytkownik 10,570 punktów 1 1
SZTOSIK MEGA <3
+15 głosów
Sty 30, 2016
angieer Zarejestrowany użytkownik 36 punktów
<3 najs !
+14 głosów
Sty 30, 2016
Zoe_K Zarejestrowany użytkownik 1,366 punktów 1
Ciekawie, muszę przyznać, dzieje się teraz w Radiu. Przede wszystkim genialny pomysł ;)
+14 głosów
Sty 30, 2016
Julia Fedorowicz Zarejestrowany użytkownik 129 punktów
Naprawdę super pomysł
+14 głosów
Sty 30, 2016
bvblove Zarejestrowany użytkownik 957 punktów 14
Tez mi sie podoba
Klaudia99 Zarejestrowany użytkownik 369 punktów
Juz mi się podoba
+14 głosów
Sty 30, 2016
Dawixxo Użytkownik zweryfikowany 11,407 punktów 1 4
+12 głosów
Sty 30, 2016
Muffinka Zarejestrowany użytkownik 1,045 punktów 1
Super <33 Nie mogę się doczekać
+12 głosów
Sty 30, 2016
Ewa*Bambino Zarejestrowany użytkownik 1,012 punktów 1
Genialny pomysł z tymi fandomami
+12 głosów
Sty 30, 2016
imsamegirl Zarejestrowany użytkownik 24 punktów
Będzie się działo
+12 głosów
Sty 30, 2016
rysPATATAJrys Zarejestrowany użytkownik 1,189 punktów 2
ZACHĘCAM NA WSZYSTKIE AUDYCJE, SĄ ŚWIETNE !! <3
+12 głosów
Sty 30, 2016
anonim Gość
Kocham <3
+11 głosów
Sty 30, 2016
Ilona159 Zarejestrowany użytkownik 25 punktów
Bedzie sztos
+11 głosów
Sty 30, 2016
RMostowski Zarejestrowany użytkownik 400 punktów
Mega! ❤️❤️
+11 głosów
Sty 30, 2016
kasiek.xx Zarejestrowany użytkownik 2,121 punktów 1 2
Nie mogę się doczekać aż to wszystko totalnie ruszy. To był naprawdę genialny pomysł z Fandoms Cup! Będę śledzić radio young stars codziennie jak tylko będę miała dostęp!
+11 głosów
Sty 30, 2016
Kacper Zarejestrowany użytkownik 38 punktów
Sztosss
+10 głosów
Sty 30, 2016
mrskala Zarejestrowany użytkownik 18 punktów
Mega pomysł
+10 głosów
Sty 30, 2016
Dawixxo Użytkownik zweryfikowany 11,407 punktów 1 4
czekam na 15
+9 głosów
Sty 30, 2016
mendesrose Zarejestrowany użytkownik 1,119 punktów 1 2
Mega. <3 Już nie mogę się tego wszystkiego doczekać!
+7 głosów
Sty 30, 2016
Mrs. Horan <3 Zarejestrowany użytkownik 177 punktów
Od 15.00-17.00 słuchamy www.radioyoungstars.pl *-* <3
+7 głosów
Sty 30, 2016
aleex Zarejestrowany użytkownik 318 punktów
Coś czuję, że to będzie super ♥
+7 głosów
Sty 30, 2016
kasiek.xx Zarejestrowany użytkownik 2,121 punktów 1 2
Radio young stars to najlepsze radio!
+7 głosów
Sty 30, 2016
pucZjuhenzap Zarejestrowany użytkownik 8 punktów
Genialna ta strona
+7 głosów
Sty 30, 2016
Julia Fedorowicz Zarejestrowany użytkownik 129 punktów
Mega! *-*
+7 głosów
Sty 30, 2016
Kinia C: Zarejestrowany użytkownik 228 punktów
naprawdę świetny pomysł
+7 głosów
Sty 30, 2016
Aga_f Zarejestrowany użytkownik 29,200 punktów 3
Mega ♥
+6 głosów
Sty 30, 2016
Kaja Zarejestrowany użytkownik 560 punktów 1
Będzie mega Nie mogę sie doczekać !!! Super pomysł !! WOW !!!! <3
+6 głosów
Sty 30, 2016
scarlett_01 Zarejestrowany użytkownik 3,082 punktów 1 2
No to trzeba zbierać..
+6 głosów
Sty 30, 2016
stasia_welcome Zarejestrowany użytkownik 10 punktów
zapowiada się wspaniała walka <3
+6 głosów
Sty 30, 2016
kasiek.xx Zarejestrowany użytkownik 2,121 punktów 1 2
Mega fajnie że zrobiliście coś takiego dla fandomów!
+6 głosów
Sty 30, 2016
Karolina Stankiewicz Zarejestrowany użytkownik 509 punktów
już nie mogę się doczekać <3
+6 głosów
Sty 30, 2016
Joasia Węgrzyn Zarejestrowany użytkownik 84 punktów 1
Super!☺♥
+6 głosów
Sty 30, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Tego mi brakowało  - ogarnięcia, który program to który xd
+6 głosów
Sty 30, 2016
AdamDelRey Zarejestrowany użytkownik 151 punktów
jestem pod wrażeniem tyle pomysłów odpowiada mi to
+6 głosów
Sty 30, 2016
księżniczka94 Zarejestrowany użytkownik 626 punktów
Na większości oczywiście ;*
+6 głosów
Sty 30, 2016
Panda1 Zarejestrowany użytkownik 3,253 punktów
Już nie mogę się doczekać audycji
+6 głosów
Sty 30, 2016
MisziQueen Zarejestrowany użytkownik 24 punktów
Arianators!
+6 głosów
Sty 30, 2016
księżniczka94 Zarejestrowany użytkownik 626 punktów
Będzie bardzo ciekawie
+6 głosów
Sty 30, 2016
Dziergi Zarejestrowany użytkownik 139 punktów
Sztos
+6 głosów
Sty 30, 2016
sweetparadise Zarejestrowany użytkownik 83 punktów
napięty termin
+6 głosów
Sty 30, 2016
Dziergi Zarejestrowany użytkownik 139 punktów
Czekam na audycje i będę słuchać jak tylko będę mogła
+6 głosów
Sty 30, 2016
kingjai9 Zarejestrowany użytkownik 394 punktów 1
to będzie takie genialne, uwielbiam taką rywalizacje hahaha
+6 głosów
Sty 30, 2016
xjednorozecjulciaq Zarejestrowany użytkownik 573 punktów 1
SUUPER!
+6 głosów
Sty 30, 2016
Paula Bambino Zarejestrowany użytkownik 4,461 punktów 1
Codziennie na radiu? OCZYWISTA OCZYWISTOSC!!! :O
+6 głosów
Sty 30, 2016
anonim Gość
Własnie pobrałam aplikacje radio young stars! polecam!
+6 głosów
Sty 30, 2016
bvblove Zarejestrowany użytkownik 957 punktów 14
Ooo nie wiedzialam o apce, dzięki
anonim Gość
będę na wszystkich związanych z Beliebers i Justinem oczywiście!!! alee będzie czad!!! czekam już z niecierpliwością!!! <3
+6 głosów
Sty 30, 2016
Aleksandra Kurpisz Zarejestrowany użytkownik 181 punktów
słuchamy radia!
+6 głosów
Sty 30, 2016
kasiek.xx Zarejestrowany użytkownik 2,121 punktów 1 2
Gratulacje dla was za taki pomysł!
+6 głosów
Sty 30, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
70 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 70 Gości
Dziś posty czytano : 964 razy
 1. Bambinos
  90570 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35709 punktów
 2. Heartbreaker
  18758 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3655 punktów
 5. JakubWichowski
  1195 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66660 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18817 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42797 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90570 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6631 punktów
 6. Riverdale
  3348 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  47 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post