+10 głosów
(postid: 1239) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zabawa na stronie w merytoryczną rywalizację między fandomami to jedno... ta wielka, muzyczna walka na wiedzę i umiejętności w dużym stopniu odbędzie się na antenie Radio Young Stars ! Przygotowaliśmy dla Was szereg programów dedykowanych dla fandomów. Jesteśmy przekonani, że wśrod tej grupy audycji na pewno znajdziecie takie, które Wam się spodobają. Usłyszycie nas zawsze na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikacji Radio Young Stars na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Zaczynamy ! :)


Wisienka na torcie? Każdą z tych audycji przeprowadzimy dla każdego z 32 fandomów nominowanych do dzisiejszego losowania :D ! Tym samym każdy prezenter poprowadzi dla Was dedykowany program :D !


Eksplozja Pytań

Ten program to taki radioturniej, w którym liczyć się będzie znajomość... fandomu :) Najpierw, na kilka dni przed programem udostępnimy w Waszym fandomie specjalną sondę z kilkudziesięcioma pytaniami na różny temat, dotyczący Was i Waszego postrzegania Idola. Gdy już zdobędziemy wystarczającą ilość głosów, czeka Was zabawa w postaci odpowiadania w serii pytań na czas, w których będziecie musieli SZYBKO udzielić odpowiedzi. Oczywiście, im więcej osób w ankiecie odpowiedziało tak, jak Wy, tym więcej punktów zdobędziecie - i jako fandom i Wy - indywidualnie - na fandoms.pl . Będzie dużo adrenaliny i mega zabawy :)


Ten program prowadzi Miko w każdy poniedziałek od 20:00 :)

Special Event

Jeśli prezenter staje się jednocześnie fanem Waszego Idola, to nie może być inaczej, jak klimatycznie . I tak właśnie jest w tej audycji, której muzykę dyktujecie Wy sami. Możecie też zadzwonić, pozdrowić, podzielić się refleksją i...spędzić dużo czasu z takimi, jak Wy - przynajmniej kilkuset osobową grupą fanów tego samego Idola. Im bardziej się wkręcicie i wyróżnicie z tego tłumu, tym więcej punktów zgarniecie. Ten program to uczta dla fanów - sprawdziliśmy !


Ten program prowadzi Joker w każdy wtorek od 20:00 :)

Inny Punkt Widzenia

Zwykle, poznając nowe hity, skupiacie się pewnie na muzyce - jak robi ponad 95% osób. A gdyby tak zainteresować się o czym właściwie są Wasze ulubione hity? Jaki niosą przekaz? Z czym są związane ? O tym między innymi dowiecie się w tej audycji, gdy przeanalizujemy teksty i ukażemy różne oblicza Waszych Idoli. Jeśli podzielicie się ciekawą refleksją, analizą czy też wspomnieniem z daną piosenką, możecie takze liczyć na punkty. Poznaj swoje hity - z innej, tekstowej strony !


Ten program prowadzi Dejw w każdy czwartek od 20:00 :)

Bitwa Fandomów

Piątki od 20:00 to najbardziej emocjonujący dla Was czas w ciągu tygodnia. To właśnie tego wieczoru poznamy zawsze wygranych i - zawsze - przegranych. Tu nie będzie taryfy ulgowej. W pierwszej 8-tygodniowej serii odpadną 2 fandomy z radiowej rywalizacji, a później po 1 na tydzień...aż poznamy zwycięzcę tego dynamicznego, merytorycznego pojedynku. Tu liczy się WIEDZA na temat Waszego Idola! Nie spryt, nie szczęście, nie inne umiejętności. Czysta wiedza - do jakiego stopnia faktycznie interesuje Was Wasz Idol. Bądźcie ZAWSZE w piątki od 20:00. Emocje gwarantowane ! ...a jeśli odpadniecie z rywalizacji radiowej, wciąż możecie zdobywać punkty dla Waszego fandomu na tej stronie. Tej szansy odbierzemy Wam NIGDY, aż do połowy sierpnia, gdy poznamy zwycięzców pierwszej, muzycznej edycji Fandoms Cup !


Ten program prowadzi Piter w każdy piątek od 20:00 :)

Countdown

Ten program to jedyny dwugodzinny blok kierowany do fandomów i jest niczym innym jak dynamicznie prowadzoną Listą Przebojów dla fanów danego Wykonawcy. W każdym odcinku poznacie 20 najlepszych utworów związanych z Waszym fandomem, które wybierzecie Wy sami w ramach zaproponowanej wcześniej ankiety, którą Wam udostępnimy. A za co punkty? Jeśli wytypujecie prawidłowo kolejne miejsce w notowaniu, sypniemy ich solidną ilością :) Tu liczy się szczęście, ale też wiedza o tym, które utwory są dla Waszego fandomu na topie. Przyjmujesz wyzwanie? NIe przegap tej bardzo muzycznej audycji !


Ten program prowadzi Piter w każdą sobotę od 15:00 :)

Challenge Accepted

Chcesz prawdziwych wyzwań? Czekają Cię emocjonujące zadania i bardzo zwariowane zadania, które będą spędzały Wam sen z powiek... co oni jeszcze wymyślą ? ;) A wymyślimy sporo ! Będzie śmiesznie, czasem groźnie, a innym razem zaskakująco i zachwycająco. Liczyć się będzie wszystko - nie tylko wiedza, ale też umiejętności, predyspozycje, oraz...szczęście.... i nie tylko? Przyjmujesz wyzwanie? Staw się zawsze na tej audycji. Mnóstwo punktów do wygrania !


Ten program prowadzi GoshYa w każdą niedzielę od 20:00 :)

Łowca Talentów

Wyobraź sobie koncert Twojego Idola stworzony przez... naszych słuchaczy... a może nawet Ciebie? Śpiewasz? Zgłoś się koniecznie do kolejnych odcinków Łowcy Talentów i zaśpiewaj wybrane piosenki Artysty odcinka ! Co tydzień nowi Artyści i nowe piosenki do nagrania ! Ile dostaniesz punktów? Tyle ile przyznają Ci słuchacze podczas prezentacji Twojego nagrania w głosowaniu na naszej stronie :) Pokaż swój talent, a możesz rozpocząć karierę wokalną w mgnieniu oka z tysiącami fanów, którzy będą z Tobą dzięki tej audycji. Kto będzie oceniał? Fani Idola odcinka. To oni zdecydują, czy przyszliby na Twój koncert !


Ten program prowadzi Piter w każdy piątek od 19:00 :)

MyLista

Najlepsza muzyka w Radio Young Stars prezentowana jest zawsze w trakcie...MyListy ! To przecież 20 Waszych ulubionych hitów, na które głosujecie codziennie ! W MyLiście przyznawać będziemy punkty dla fandomów. Nawet 100 za pierwsze miejsce ! A jeśłi wytypujesz prawidłowo miejsce swojego Idola, to jeszcze sypniemy dla Ciebie punktami indywidualnymi na Fandoms.pl  ! Głosuj na http://www.radioyoungstars.pl w zakładce MyLista i walcz o punkty dla swojego fandomu ! :)


Ten program prowadzi Joker od poniedziałku do piątku od 17:00 :)

Inne audycje ?

No pewnie! Tak naprawdę podczas każdej audycji w Radio Young Stars prezenter może zdecydować by przyznać Ci punkty. Wyróżniaj się z tłumu, pokaż, że Twój fandom jest dla CIebie ważny, a na pewno to docenimy ! Jesteśmy na żywo zawsze, codziennnie od poniedziałku do niedzieli od 15:00 do 21:00 . Bądź z nami codziennie, a żadna szansa na zdobycie punktów Cię nie ominie ! :)


No to na których audycjach możemy się Was spodziewać ? :) Piszcie w komentarzach ;-)


...a może masz pomysł na jeszcze jakiś program dla fandomów ? Podziel się nim z nami :) Ciekawe pomysły chętnie nagrodzimy punktami i być może wdrożymy do ramówki na wiosnę ! :) Pamiętaj, że wówczas będziemy mieć już do dyspozycji także obraz więc śmiało - puść wodze fantazji, a może stworzymy program dla Twojego fandomu, Twoich marzeń :D !


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 6920 punktów za:

Jakość:20Popularność:3197
Wsparcie:362Ocena i wartość ocen:10
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:3291
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
3,197 czytelników Sty 30, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

329 Komentarzy

Majcia_BAM Użytkownik 2,436 pkt
'Pamiętaj, że wówczas będziemy mieli do dyspozycji ntakże obraz'.Może fanart tygodnia? Fani mogliby wysyłać swoje dzieła różnego rodzaju. Jakieś rysunki, cokolwiek. Widzowie by je oceniali i wybierali fanart tygodnia, a autor wygranego dzieła dostałby punkty. Wszystko przeplatane byłoby muzyką ulubionych wykonawców, co o tym myślisz? :)
+24 głosów
Sty 30, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
Swego czasu chcieliśmy coś takiego zrobić. I na pewno zrobimy ! Fajnie, że wpadłaś na podobny pomysł, dlatego dostajesz +10 punktów extra. Za myślenie :) Dzięki ! :)
Pawia Pszczółka Użytkownik 118 pkt
aż tyle chciało Ci się Piter pisać? xDDD a kiedy bd można posty dodawać i czy wg będzie można?
+19 głosów
Sty 30, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
Od poniedziałku od 16:00 uruchamiamy opcję pisania postów :) Wcześniej udostępnimy tą opcję głównie administratorom fandomów, żeby zapoznali się na czym to polega :)
rysPATATAJrys Użytkownik 1,189 pkt
DZISIAJ 15.00 -17.00 SŁUCHAMY radioyoungstars.pl
+17 głosów
Sty 30, 2016
justynaxariz Użytkownik 10,570 pkt
SZTOSIK MEGA <3
+15 głosów
Sty 30, 2016
angieer Użytkownik 36 pkt
<3 najs !
+14 głosów
Sty 30, 2016
Zoe_K Użytkownik 1,371 pkt
Ciekawie, muszę przyznać, dzieje się teraz w Radiu. Przede wszystkim genialny pomysł ;)
+14 głosów
Sty 30, 2016
Julia Fedorowicz Użytkownik 129 pkt
Naprawdę super pomysł :)
+14 głosów
Sty 30, 2016
bvblove Użytkownik 957 pkt
Tez mi sie podoba :D
Klaudia99 Użytkownik 369 pkt
Juz mi się podoba :)
+14 głosów
Sty 30, 2016
Dawixxo Użytkownik 11,407 pkt
:D
+12 głosów
Sty 30, 2016
Muffinka Użytkownik 1,045 pkt
Super <33 Nie mogę się doczekać :D
+12 głosów
Sty 30, 2016
Ewa*Bambino Użytkownik 1,012 pkt
Genialny pomysł z tymi fandomami
+12 głosów
Sty 30, 2016
imsamegirl Użytkownik 24 pkt
Będzie się działo
+12 głosów
Sty 30, 2016
rysPATATAJrys Użytkownik 1,189 pkt
ZACHĘCAM NA WSZYSTKIE AUDYCJE, SĄ ŚWIETNE !! <3
+12 głosów
Sty 30, 2016
anonim Użytkownik
Kocham <3
+11 głosów
Sty 30, 2016
Ilona159 Użytkownik 25 pkt
Bedzie sztos :D
+11 głosów
Sty 30, 2016
RMostowski Użytkownik 400 pkt
Mega! ❤️❤️
+11 głosów
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 pkt
Nie mogę się doczekać aż to wszystko totalnie ruszy. To był naprawdę genialny pomysł z Fandoms Cup! Będę śledzić radio young stars codziennie jak tylko będę miała dostęp!
+11 głosów
Sty 30, 2016
Kacper Użytkownik 38 pkt
Sztosss :D
+10 głosów
Sty 30, 2016
mrskala Użytkownik 18 pkt
Mega pomysł
+10 głosów
Sty 30, 2016
Dawixxo Użytkownik 11,407 pkt
czekam na 15 :D
+9 głosów
Sty 30, 2016
mendesrose Użytkownik 1,124 pkt
Mega. <3 Już nie mogę się tego wszystkiego doczekać!
+7 głosów
Sty 30, 2016
Mrs. Horan <3 Użytkownik 177 pkt
Od 15.00-17.00 słuchamy www.radioyoungstars.pl *-* <3
+7 głosów
Sty 30, 2016
aleex Użytkownik 318 pkt
Coś czuję, że to będzie super ♥
+7 głosów
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 pkt
Radio young stars to najlepsze radio!
+7 głosów
Sty 30, 2016
pucZjuhenzap Użytkownik 8 pkt
Genialna ta strona :D
+7 głosów
Sty 30, 2016
Julia Fedorowicz Użytkownik 129 pkt
Mega! *-*
+7 głosów
Sty 30, 2016
Kinia C: Użytkownik 228 pkt
naprawdę świetny pomysł :)
+7 głosów
Sty 30, 2016
Aga_f Użytkownik 38,830 pkt
Mega ♥ :D
+6 głosów
Sty 30, 2016
Kaja Użytkownik 560 pkt
Będzie mega :D Nie mogę sie doczekać !!! Super pomysł !! WOW !!!! <3
+6 głosów
Sty 30, 2016
scarlett_01 Użytkownik 3,082 pkt
No to trzeba zbierać.. :)
+6 głosów
Sty 30, 2016
stasia_welcome Użytkownik 10 pkt
zapowiada się wspaniała walka <3
+6 głosów
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 pkt
Mega fajnie że zrobiliście coś takiego dla fandomów!
+6 głosów
Sty 30, 2016
Karolina Stankiewicz Użytkownik 509 pkt
już nie mogę się doczekać <3
+6 głosów
Sty 30, 2016
Joasia Węgrzyn Użytkownik 84 pkt
Super!☺♥
+6 głosów
Sty 30, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,032 pkt
Tego mi brakowało :P  - ogarnięcia, który program to który xd
+6 głosów
Sty 30, 2016
AdamDelRey Użytkownik 151 pkt
jestem pod wrażeniem tyle pomysłów odpowiada mi to :D
+6 głosów
Sty 30, 2016
księżniczka94 Użytkownik 626 pkt
Na większości oczywiście ;*
+6 głosów
Sty 30, 2016
Panda1 Użytkownik 3,223 pkt
Już nie mogę się doczekać audycji :)
+6 głosów
Sty 30, 2016
MisziQueen Użytkownik 24 pkt
Arianators!
+6 głosów
Sty 30, 2016
księżniczka94 Użytkownik 626 pkt
Będzie bardzo ciekawie
+6 głosów
Sty 30, 2016
Dziergi Użytkownik 139 pkt
Sztos
+6 głosów
Sty 30, 2016
sweetparadise Użytkownik 83 pkt
napięty termin :)
+6 głosów
Sty 30, 2016
Dziergi Użytkownik 139 pkt
Czekam na audycje i będę słuchać jak tylko będę mogła
+6 głosów
Sty 30, 2016
kingjai9 Użytkownik 394 pkt
to będzie takie genialne, uwielbiam taką rywalizacje hahaha
+6 głosów
Sty 30, 2016
xjednorozecjulciaq Użytkownik 573 pkt
SUUPER!
+6 głosów
Sty 30, 2016
Paula Bambino Użytkownik 4,461 pkt
Codziennie na radiu? OCZYWISTA OCZYWISTOSC!!! :O :D
+6 głosów
Sty 30, 2016
anonim Użytkownik
Własnie pobrałam aplikacje radio young stars! polecam! :*
+6 głosów
Sty 30, 2016
bvblove Użytkownik 957 pkt
Ooo nie wiedzialam o apce, dzięki :D
anonim Użytkownik
będę na wszystkich związanych z Beliebers i Justinem oczywiście!!! alee będzie czad!!! czekam już z niecierpliwością!!! <3
+6 głosów
Sty 30, 2016
Aleksandra Kurpisz Użytkownik 181 pkt
słuchamy radia!
+6 głosów
Sty 30, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 pkt
Gratulacje dla was za taki pomysł!
+6 głosów
Sty 30, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
170 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 170 Gości
Dziś posty czytano : 17353 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post