Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+8 głosów

Zgodnie z przewidywaniami - to był pogrom. Bitwa, która wywołała rekordowe wyniki programu zapewniła mnóstwo emocji , ale nie bylo się też bez incydentów, o których muszę napisać głośno ...

5SOS Fam i Kwiatonators od początku wyznaczyli poziom tego odcinka

...i nie dali szans Misiakom Sysi by powalczyć . Realnie zaskoczyli 5SOSFam, którzy mimo starcia z potęznymi społecznościami, wcale nie zamierzali się poddać i...nie zrobili tego do ostatniej chwili . Oba fandomy uzyskali Trendy na Twitterze , MIsiaki okazali się nieznacznie lepsi w quizie, jednak pod względem liczebności, nie mieli szans na rywalizację z dzisiejszymi potęgami. Ostateczne głosowanie na stronie WWW , w którym Misiaki uzyskali zaledwie 9% głosów nie pozostawiły wątpliwości, że ta grupa dla fanów Sylwii Przybysz okazała się nie do wygrania. Mimo wszystko, plus za to, że walczyli. Do ostatniej chwili - i za to należą się słowa uznania.

Hejt, a raczej HEJT. Potępiamy !

Bitwa Fandomów to program, który powoduje kosmiczne ilości emocji, jednak nic nie usprawiedliwia takich słów, jakie pojawiły się na Twitterze między fandomami. Ten obrazek to negatywny skutek programu, który nas niepokoi, bo może ostatecznie spowodować zlikwidowanie programu z anteny, a tego chyba byśmy nie chcieli... ;) Apelujemy o rozsądek i szacunek do rywala . Bez niego nie da się wygrać bitwy fandomów !

Druga seria Bitwy Fandomów wywołała emocje do końca programu

Zupełnie nowa druga seria programu utrzymała Was skutecznie by słuchać programu. Szansa posłuchania (także w wersji wizualnej) Waszych ulubionych wykonań (także z koncertów, coverów etc.) oraz możliwość zobaczenia fanów , którzy chwalą się swoimi zdobyczami przyciągnęła Was tak bardzo, że to właśnie podczas tego etapu programu padły rekordy słuchalności Bitwy Fandomów w historii radia. A wyniki? Mówią same za siebie - choć Kwiatonators to potężny fandom, 5SOSfam okazali się dzisiaj po prostu nie do pokonania i wygrali we wszystkich konkurencjach, poza pierwszą serią zadań. Mieli też wyraźnie większe poparcie wśród słuchaczy.

Ciąg dalszy nastąpi

Kolejna Bitwa Fandomów jeszcze w tym miesiącu, najprawdopodobniej z tygodniową przerwą spowodowaną urlopem. A w niej kolejne fandomy. Czekają nas kolejne mega emocje - bez wątpienia ! Póki co znamy zwycięzców grupy A (Bambinos) i grupy B (5SOSFam) . Półfinały i finał to będą prawdziwe pojedynki gigantów !

A Wy? Za kim byliście? Słuchaliście? Jak wrażenia ?

5SOSFam - gratulujemy ! Nie było dzisiaj na Was mocnych ! :)


Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
Byłe(a)m za Misiakami
Byłe(a)m za Kwiatonators
Byłe(a)m za 5SOSFam
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 4065 punktów za:

Jakość:20Popularność:3746
Wsparcie:9Ocena i wartość ocen:8
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:250
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
 Piotr Baranowski Zarząd 1,176,198 punktów 2 11 101
3,746 czytelników Lip 11, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

25 Komentarzy

Chanel Zweryfikowany 509,828 punktów 1 5 11
Byłam za 5SOSFam. Trochę nie ogarniam tej drugiej tury bitwy, bo jak dla mnie ocenianie kogoś jakim jest fanem przez fryzmat tego ile ma gadżetów jest trochę takie dziwne. I trochę nie rozumiałam tego odejmowania i dodawania punktów, bo to jedynie sprawiało, że jak ktoś przyszedł w połowie bitwy, to nie wiedział o co chodzi.
I niestety hejty były i będa. Może i dziewczyny nie zachowały się zbyt miło na tt, ale fanki Dawida również nie były lepsze obrażając sosów na czacie i pisząc, że ich muzyka to gówno, albo jak leciała Sylwia, żeby ją wyłączyć bo uszy im krwawią. No ale widać żadna bitwa nie może się obejść bez takich rzeczy. Gratuję 5SOSFam wygranej, ale gratuluję również kwiatonators że walczyły do końca. Za tydzień dopiero będzie ciekawie, bo grupa C to też istna grupa śmierci.
+12 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Panda1 Użytkownik 3,253 punktów
Uważam tak samo co do drugiej tury bitwy. Nie ważne ile posiadasz rzeczy z idolem, a to jak bardzo go wspierasz i oddajesz mu swoje serduszko <333
Chanel Zweryfikowany 509,828 punktów 1 5 11
Otóż to. Trochę nie rozumiem tej drugiej tury bitwy, ale nie mi to oceniać. Poza tym nie każdy fan może mieć jakąś płytę, czy też coś innego związanego z fandomem, bo np. jego rodzice się na to nie zgadzają, albo go nie stać. Ważne jest aby wspierać idola i mieć go w sercu.
Panda1 Użytkownik 3,253 punktów
Aż się zalogowałam żeby napisać ten komentarz. Na grupie pisałam to samo więc : Szkoda, że te ss stawiają fandom sosów w złym świetle. Tak to prawda nie jesteśmy bez winy, ale Kwiatonators także nieszanowaly naszych idoli. Nie bronię żadnego fandomu, ponieważ wszyscy zawinilismy.

Nie wiem dlaczego te ss są tylko o obrażaniu Dawida, a nie ma tam ani jednego jak Kwiato pisały o sosach pedały czy inne rzeczy.

Może nie powinnam bronić 5SosFam po tym co pisały niektóre osoby, ale Kwiatonators nie są bez winy.
+10 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Szamejka Użytkownik 38,184 punktów 4 10
swoim komentarzem nie
bronisz 5sosfam, ale tylko mówisz, że jest to w ich stosunku nie fair, ze tylko ich Piter postawił tutaj w złym świetle i w zupełności się z tobą zgadzam
jestem_pegazem Zweryfikowany 49,570 punktów 1 12
Całym moim sercem byłam za 5SOSFam, ale reszta fandomów też spisała się znakomicie. Jednak to co się działo na czacie to była jakaś masakra. Ja tozumiem, że można nie lubić jakiegoś zespołu albo wykonawcy, ale szacunek do drugiej osoby powinien byc. Było wiele osób w 5SOSFam, które zachowywały się niedopuszczalnie, ale też dużo było takich osób u Kwiatonators. Jednak pamiętajmy, że nie wszyscy z tych fandomów hejtowali i obrażali, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.
Muszę poruszyć jeszcze kwestię tego screenu, bo jak dla mnie on jest bardzo krzywdzące dla nas. Pokazuje jakbyś tylko my hejtowały, obarażały, nie miały szacunku i kultury.
Jednak żeby nie było tylko mowy o tych nie miłych rzeczach, to powiem o tym co bardzo mi się spodobało. Po zakończeniu bitwy ta pozwólcie, że ujmę to bardziej kulturalna część obu fandomów dziękowała za wyrównaną bitwę i przepraszała za osoby z fandomu, które zachowywały się w zły sposób. Najlepiej jeśli ktoś nie chce czytać podczas takiej audycji hejtów to polecam nie czytać czatu, bo to nie pierwszy raz kiedy tak było. Niestety zawsze znajdą się w fandomie osoby hejtujące i nie da się tego uniknąć.
Mam nadzieję, że nie ze zrobiła zbyt dużo błędów i wyszło z tego coś w miarę sensownego, a nie jakieś masło maślane w ogóle niespójne.
Gratuluję wszystkim i pamietajcie, że to ma być zabawa, a nie chora rywalziacja, która skłóca ze sobą fandomy.
+8 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
ala_2002 Użytkownik 21 punktów
Rozumiem, że te hejty nie są niczym dobrym. Ale  szkoda, że większość tych tu pokazanych, należą do 5SosFam, co nie jest niestety do końca prawdą. Np. mój tt walał się od obraz ze strony Kwiatonators, tak samo jak Wiadomości- dostałam bardzo dużo w stylu ,,Zamknij się, twój fandom jest za słaby aby wygrać". Przyznam się, później ja też obrażałam inne fandomy bo nie dam sobie wciskać, że moja rodzinka jest do kitu. Aczkolwiek nie obrażałam Dawida- jest to po prostu artysta i nie każdy musi słuchać jego muzyki.
+7 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Szamejka Użytkownik 38,184 punktów 4 10
Oba fandomy zachowały się okropnie! I w zupełności się z tobą zgadzam. Ale przeszkadza mi to, że dałeś ss tylko tego gdzie 5sosfam obrażały kwiato, a nie dałeś ani jednego gdzie to 5sosfam były obrażane :')
Ja osobiście byłam za 5SOSFamily i nawet dla nich odpowiadałam i jestem mega dumna z dziewczyn <3
+7 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,436 punktów 3
Były niesamowite emocje. Co do szacunku, to cóż. Ja już wiele razy wypowiadałam się w tym temacie i my ślę, że najpierw trzeba dorosnąć do brania w nich udziału, nauczyć się przegrywać, być fair i po prostu SZANOWAĆ przeciwnika. Czekam na kolejne bitwy,a półfinały... Oj zapowiada się wielka walka i wielkie emocje
+6 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Parpetummobile Użytkownik 38,223 punktów 2 11
Taka reakacja to ''normalna'' sprawa podczas bitwy fandomow.. Niestety niektorzy nie znaja granicy dobrej zabawy i za wszelka cene musza wygrac, nawet jakby oznaczalo to calkowite zmiesznie z blotem przeciwnika.. Bylam na calej bitwie i slowa padajace na czacie sa nie do skomentowania... Ciesze sie, ze 5SOSFam przeszli dalej, nalezalo im sie w 100%, Directioners w duuuuzej grupie im pomagaly co tez zapewne widc po wynikach glosowan Ciesze sie, ze moje 2 fandomy s atak zgrane.. ♥ Czyli GRUPA C dopiero za 2 tygodnie?
+4 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Bartok Użytkownik 1,629 punktów 1
Cieszę się, że 5SOSFam przeszli dalej. <3
+3 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Jaszczura B) Zweryfikowany 12,561 punktów 1 3 10
Szkoda że taka sytuacja nastąpiła Będę szczera, że byłam za 5SOSFam, ale uwielbiam również Sylwię Przybysz i trochę mi przykro że Misiaki odpadły Co nie zmienia tego że gratuluję Kwiatonators i życzę dalszych "postępów" w Bitwie Fandomów
+3 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Tomek Mendyk Użytkownik 10 punktów
Byłem za Misiakami
+3 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Emi Użytkownik 17,603 punktów 2 10
Misiaki górą ☺
MówMiRuda Użytkownik 410 punktów 1 3
Jej, to była prawdziwa Grupa Śmierci! Ale było ciekawie do ostatniej minuty
+2 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Sarczi Użytkownik 362 punktów 1 3
Audycja byłaby mega gdyby 5sosf oraz kwiatonators się wzajemnie szanowali. Bo gdy czytałam te wszystkie komentarze na temat mojego idola to aż łzy płynęły :/
+2 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Mad Zweryfikowany 355,150 punktów 3 8 20
W grupie A było tak samo - to niestety nieuniknione :/
Laura Izabela Bastek Zweryfikowany 69,461 punktów 1 4 87
no myslalam ze wygra Kwiatonators, ale mocno trzymałam kciuki za Misiaki  i 5SOSFam . no ale Gratuluję wszystkim , bo kazdemu naleza sie brawa ;D
+2 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Alicja Maszko Użytkownik 129 punktów 2
Według mnie druga runda była odrobinę bez sensu, ale to moje zdanie
+2 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Mad Zweryfikowany 355,150 punktów 3 8 20
Byłam za 5SOSFam, jednak szkoda mi Misiaków, bo to na prawdę mega fandom.. Cóż, czekam na półfinały, jestem pewna, że emocji nie zabraknie
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Pjonerhead Użytkownik 13,198 punktów 1 9
Byłam na bitwie i na początku wspierałam wszystkie fandomy, a jak Misiaki zaczęły przegrywać to kibicowałam Im. Na prawdę nie rozumiem niektórych, po co się nawzajem hejtować?! Trochę szacunku do innych, do siebie indla fandomów, bo fandomy to rodziny, a wy się od najgorszych wyzywacie, nie wiadomo po co... <3
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Emi Użytkownik 17,603 punktów 2 10
Bravo 5SOSFam i Kwiatonators ❤Misiaki  i  tak jesteście najlepsze ❤
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
EweHoodLinka Użytkownik 55 punktów
I tu był problem bo jestem i Kwiatonators i 5SOSFam :'( , ale mimo wszystko cieszę się, że moja rodzinka sosów wygrała
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Patrycja Nowicka_xx Użytkownik 757 punktów
Bylam i walczyłam do konca ale niestety wieksza część kwiatonators miala olane na ta bitwe i nie bylo tak duzej ilości ludzi jak w poprzednich bitwach. Niestety nie udalo sie ale wazne ze walczyliśmy do samego konca Jednak zachowanie i brak szacunku ze strony 5sosfam no ale niektorzy ludzie poprostu nie moga sie opanowac
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Chanel Zweryfikowany 509,828 punktów 1 5 11
Dopiero teraz zauważyłam, że kolejna bitwa może być za 2 tygodnie? Akurat ta na której mi najbardziej zalezy, bo są w niej 3 fandomy które uwielbiam i nie będzie mnie na bitwie bo wyjeżdżam na światowe dni młodzieży No ale rozumiem ze urlop każdemu się należy. Jeśli bitwa grupy C będzie 25 lipca będe musiała sie z tym pogodzić, chociaż bardzo chciałam na niej być i pomóc w drugiej turze bitwy.
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
beata_b99 Zweryfikowany 127,735 punktów 2 6 17
Jak najbardziej byłam za Misiakami całym sercem, ale od początku wiedziałam, ze nie będzie łatwo. Jak zwykle Kwiatonators nie bardzo angażowali się we wszystkie akcje radia, tak tym razem było inaczej i pokazali na co naprawdę ich stać. Bitwa była naprawdę wciągająca a pytania ekstremalnie trudne, więc i ty Piter się postarałeś xD Cóż można więcej powiedzieć, wygrał najlepszy fandom i tym razem okazał się nim być 5SosFam i bardzo im gratuluję Co do hejtów, to niestety ten program wywołuje ogromne emocje i nerwy a za tym idą hejty. Zwykle byli z tego znani Bambinos, z czego jest mi naprawdę przykro, ale widzę, że zaczyna ponosić i innych. Szkoda, bo nie powinno tak być. Każdy powinien umieć trzymać swoje nerwy na wodzach, a jak nie, to nie powinien się zbytnio angażować. Nie chciałabym, żeby ten program zniknął z anteny, więc mam nadzieję, że takie zachowania nie będą się już powtarzać.
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Nitka xD Użytkownik 5,087 punktów 2
Gratuluje wygranemu fandomowi!
+2 głosów
Jest OK
Lip 15, 2016
Japko Użytkownik 9,253 punktów 3 8
Byłam za Misiakami
+2 głosów
Jest OK
Lip 15, 2016
xolkaolkax Zweryfikowany 7,804 punktów 2 7
w sumie akurat w tej bitwie byłam za wszystkimi <3 za wszystkich ogromnie trzymałam kciuki <3 Jestem dumna z 5sosFam że sobie poradzili. Niestety jestem ogromnie zawiedziona tym że wiele osób na czcaie przeklinało i robiłam wiele scrinów i wysyłałam do moderatorów jednak oni byli bezsilni ponieważ przez ten spam nie mogli wyłapywać komu za przeklinanie należy sie ban. Nie zwracali uwagi na to że ja i wiele osób ostrzegaliśmy ich aby nie przeklinali ponieważ jest to nie przestrzeganie regulaminu czego skutkiem jest ban - jednak nawet ostrzezenia nie skutkowały.
+1 głos
Jest OK
Lip 16, 2016
xolkaolkax Zweryfikowany 7,804 punktów 2 7
jest mi smutno ponieważ fandomy wyzywały się nawzajem a jestem w obu fandomach więc..
+1 głos
Jest OK
Lip 16, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
104 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 104 Gości
Dziś posty czytano : 34 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

 1. Riverdale
  91219 punktów
 2. The 100
  32701 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  25770 punktów
 4. Stranger Things
  15916 punktów
 5. Teen Wolf
  9720 punktów
 6. SKAM
  6724 punktów
 7. Life Is Strange
  3563 punktów
 8. Gra o Tron
  2382 punktów
 9. Famous In Love
  1526 punktów
 1. Riverdale
  72360 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19534 punktów
 3. The 100
  15832 punktów
 4. Stranger Things
  5905 punktów
 5. Life Is Strange
  3257 punktów
 6. Teen Wolf
  3090 punktów
 7. SKAM
  2217 punktów
 8. Famous In Love
  419 punktów
 1. Riverdale
  8786 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2431 punktów
 4. Stranger Things
  2392 punktów
 5. Teen Wolf
  1396 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  11647 punktów
 2. Riverdale
  10073 punktów
 3. Stranger Things
  7619 punktów
 4. Teen Wolf
  5234 punktów
 5. Pamiętniki Wampirów
  3805 punktów
 6. SKAM
  3724 punktów
 7. Gra o Tron
  2352 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post