NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+8 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zgodnie z przewidywaniami - to był pogrom. Bitwa, która wywołała rekordowe wyniki programu zapewniła mnóstwo emocji , ale nie bylo się też bez incydentów, o których muszę napisać głośno ...

5SOS Fam i Kwiatonators od początku wyznaczyli poziom tego odcinka

...i nie dali szans Misiakom Sysi by powalczyć . Realnie zaskoczyli 5SOSFam, którzy mimo starcia z potęznymi społecznościami, wcale nie zamierzali się poddać i...nie zrobili tego do ostatniej chwili . Oba fandomy uzyskali Trendy na Twitterze , MIsiaki okazali się nieznacznie lepsi w quizie, jednak pod względem liczebności, nie mieli szans na rywalizację z dzisiejszymi potęgami. Ostateczne głosowanie na stronie WWW , w którym Misiaki uzyskali zaledwie 9% głosów nie pozostawiły wątpliwości, że ta grupa dla fanów Sylwii Przybysz okazała się nie do wygrania. Mimo wszystko, plus za to, że walczyli. Do ostatniej chwili - i za to należą się słowa uznania.

Hejt, a raczej HEJT. Potępiamy !

Bitwa Fandomów to program, który powoduje kosmiczne ilości emocji, jednak nic nie usprawiedliwia takich słów, jakie pojawiły się na Twitterze między fandomami. Ten obrazek to negatywny skutek programu, który nas niepokoi, bo może ostatecznie spowodować zlikwidowanie programu z anteny, a tego chyba byśmy nie chcieli... ;) Apelujemy o rozsądek i szacunek do rywala . Bez niego nie da się wygrać bitwy fandomów !

Druga seria Bitwy Fandomów wywołała emocje do końca programu

Zupełnie nowa druga seria programu utrzymała Was skutecznie by słuchać programu. Szansa posłuchania (także w wersji wizualnej) Waszych ulubionych wykonań (także z koncertów, coverów etc.) oraz możliwość zobaczenia fanów , którzy chwalą się swoimi zdobyczami przyciągnęła Was tak bardzo, że to właśnie podczas tego etapu programu padły rekordy słuchalności Bitwy Fandomów w historii radia. A wyniki? Mówią same za siebie - choć Kwiatonators to potężny fandom, 5SOSfam okazali się dzisiaj po prostu nie do pokonania i wygrali we wszystkich konkurencjach, poza pierwszą serią zadań. Mieli też wyraźnie większe poparcie wśród słuchaczy.

Ciąg dalszy nastąpi

Kolejna Bitwa Fandomów jeszcze w tym miesiącu, najprawdopodobniej z tygodniową przerwą spowodowaną urlopem. A w niej kolejne fandomy. Czekają nas kolejne mega emocje - bez wątpienia ! Póki co znamy zwycięzców grupy A (Bambinos) i grupy B (5SOSFam) . Półfinały i finał to będą prawdziwe pojedynki gigantów !

A Wy? Za kim byliście? Słuchaliście? Jak wrażenia ?

5SOSFam - gratulujemy ! Nie było dzisiaj na Was mocnych ! :)


Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
Byłe(a)m za Misiakami
Byłe(a)m za Kwiatonators
Byłe(a)m za 5SOSFam
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4080 punktów za:

Jakość:20Popularność:3761
Wsparcie:9Ocena i wartość ocen:8
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:250
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
3,761 czytelników Lip 11, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

25 Komentarzy

Chanel Użytkownik 509,863 punktów 2 5 11
Byłam za 5SOSFam. Trochę nie ogarniam tej drugiej tury bitwy, bo jak dla mnie ocenianie kogoś jakim jest fanem przez fryzmat tego ile ma gadżetów jest trochę takie dziwne. I trochę nie rozumiałam tego odejmowania i dodawania punktów, bo to jedynie sprawiało, że jak ktoś przyszedł w połowie bitwy, to nie wiedział o co chodzi.
I niestety hejty były i będa. Może i dziewczyny nie zachowały się zbyt miło na tt, ale fanki Dawida również nie były lepsze obrażając sosów na czacie i pisząc, że ich muzyka to gówno, albo jak leciała Sylwia, żeby ją wyłączyć bo uszy im krwawią. No ale widać żadna bitwa nie może się obejść bez takich rzeczy. Gratuję 5SOSFam wygranej, ale gratuluję również kwiatonators że walczyły do końca. Za tydzień dopiero będzie ciekawie, bo grupa C to też istna grupa śmierci.
+12 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Panda1 Użytkownik 3,223 punktów 1 2
Uważam tak samo co do drugiej tury bitwy. Nie ważne ile posiadasz rzeczy z idolem, a to jak bardzo go wspierasz i oddajesz mu swoje serduszko <333
Chanel Użytkownik 509,863 punktów 2 5 11
Otóż to. Trochę nie rozumiem tej drugiej tury bitwy, ale nie mi to oceniać. Poza tym nie każdy fan może mieć jakąś płytę, czy też coś innego związanego z fandomem, bo np. jego rodzice się na to nie zgadzają, albo go nie stać. Ważne jest aby wspierać idola i mieć go w sercu.
Panda1 Użytkownik 3,223 punktów 1 2
Aż się zalogowałam żeby napisać ten komentarz. Na grupie pisałam to samo więc : Szkoda, że te ss stawiają fandom sosów w złym świetle. Tak to prawda nie jesteśmy bez winy, ale Kwiatonators także nieszanowaly naszych idoli. Nie bronię żadnego fandomu, ponieważ wszyscy zawinilismy.

Nie wiem dlaczego te ss są tylko o obrażaniu Dawida, a nie ma tam ani jednego jak Kwiato pisały o sosach pedały czy inne rzeczy.

Może nie powinnam bronić 5SosFam po tym co pisały niektóre osoby, ale Kwiatonators nie są bez winy.
+10 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Szamejka Użytkownik 38,184 punktów 4 10
swoim komentarzem nie
bronisz 5sosfam, ale tylko mówisz, że jest to w ich stosunku nie fair, ze tylko ich Piter postawił tutaj w złym świetle i w zupełności się z tobą zgadzam
jestem_pegazem Użytkownik 49,571 punktów 1 12
Całym moim sercem byłam za 5SOSFam, ale reszta fandomów też spisała się znakomicie. Jednak to co się działo na czacie to była jakaś masakra. Ja tozumiem, że można nie lubić jakiegoś zespołu albo wykonawcy, ale szacunek do drugiej osoby powinien byc. Było wiele osób w 5SOSFam, które zachowywały się niedopuszczalnie, ale też dużo było takich osób u Kwiatonators. Jednak pamiętajmy, że nie wszyscy z tych fandomów hejtowali i obrażali, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.
Muszę poruszyć jeszcze kwestię tego screenu, bo jak dla mnie on jest bardzo krzywdzące dla nas. Pokazuje jakbyś tylko my hejtowały, obarażały, nie miały szacunku i kultury.
Jednak żeby nie było tylko mowy o tych nie miłych rzeczach, to powiem o tym co bardzo mi się spodobało. Po zakończeniu bitwy ta pozwólcie, że ujmę to bardziej kulturalna część obu fandomów dziękowała za wyrównaną bitwę i przepraszała za osoby z fandomu, które zachowywały się w zły sposób. Najlepiej jeśli ktoś nie chce czytać podczas takiej audycji hejtów to polecam nie czytać czatu, bo to nie pierwszy raz kiedy tak było. Niestety zawsze znajdą się w fandomie osoby hejtujące i nie da się tego uniknąć.
Mam nadzieję, że nie ze zrobiła zbyt dużo błędów i wyszło z tego coś w miarę sensownego, a nie jakieś masło maślane w ogóle niespójne.
Gratuluję wszystkim i pamietajcie, że to ma być zabawa, a nie chora rywalziacja, która skłóca ze sobą fandomy.
+8 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
ala_2002 Użytkownik 21 punktów
Rozumiem, że te hejty nie są niczym dobrym. Ale  szkoda, że większość tych tu pokazanych, należą do 5SosFam, co nie jest niestety do końca prawdą. Np. mój tt walał się od obraz ze strony Kwiatonators, tak samo jak Wiadomości- dostałam bardzo dużo w stylu ,,Zamknij się, twój fandom jest za słaby aby wygrać". Przyznam się, później ja też obrażałam inne fandomy bo nie dam sobie wciskać, że moja rodzinka jest do kitu. Aczkolwiek nie obrażałam Dawida- jest to po prostu artysta i nie każdy musi słuchać jego muzyki.
+7 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Szamejka Użytkownik 38,184 punktów 4 10
Oba fandomy zachowały się okropnie! I w zupełności się z tobą zgadzam. Ale przeszkadza mi to, że dałeś ss tylko tego gdzie 5sosfam obrażały kwiato, a nie dałeś ani jednego gdzie to 5sosfam były obrażane :')
Ja osobiście byłam za 5SOSFamily i nawet dla nich odpowiadałam i jestem mega dumna z dziewczyn <3
+7 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,436 punktów 3
Były niesamowite emocje. Co do szacunku, to cóż. Ja już wiele razy wypowiadałam się w tym temacie i my ślę, że najpierw trzeba dorosnąć do brania w nich udziału, nauczyć się przegrywać, być fair i po prostu SZANOWAĆ przeciwnika. Czekam na kolejne bitwy,a półfinały... Oj zapowiada się wielka walka i wielkie emocje
+6 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Parpetummobile Użytkownik 38,223 punktów 2 11
Taka reakacja to ''normalna'' sprawa podczas bitwy fandomow.. Niestety niektorzy nie znaja granicy dobrej zabawy i za wszelka cene musza wygrac, nawet jakby oznaczalo to calkowite zmiesznie z blotem przeciwnika.. Bylam na calej bitwie i slowa padajace na czacie sa nie do skomentowania... Ciesze sie, ze 5SOSFam przeszli dalej, nalezalo im sie w 100%, Directioners w duuuuzej grupie im pomagaly co tez zapewne widc po wynikach glosowan Ciesze sie, ze moje 2 fandomy s atak zgrane.. ♥ Czyli GRUPA C dopiero za 2 tygodnie?
+4 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Bartok Użytkownik 1,629 punktów 1
Cieszę się, że 5SOSFam przeszli dalej. <3
+3 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Jaszczura B) Użytkownik 12,566 punktów 1 3 10
Szkoda że taka sytuacja nastąpiła Będę szczera, że byłam za 5SOSFam, ale uwielbiam również Sylwię Przybysz i trochę mi przykro że Misiaki odpadły Co nie zmienia tego że gratuluję Kwiatonators i życzę dalszych "postępów" w Bitwie Fandomów
+3 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Tomek Mendyk Użytkownik 10 punktów
Byłem za Misiakami
+3 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Emi Użytkownik 17,603 punktów 2 10
Misiaki górą ☺
MówMiRuda Użytkownik 411 punktów 1 3
Jej, to była prawdziwa Grupa Śmierci! Ale było ciekawie do ostatniej minuty
+2 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Sarczi Użytkownik 362 punktów 1 3
Audycja byłaby mega gdyby 5sosf oraz kwiatonators się wzajemnie szanowali. Bo gdy czytałam te wszystkie komentarze na temat mojego idola to aż łzy płynęły :/
+2 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Mad Użytkownik 378,659 punktów 4 8 20
W grupie A było tak samo - to niestety nieuniknione :/
Laura Izabela Bastek Użytkownik 69,469 punktów 1 4 87
no myslalam ze wygra Kwiatonators, ale mocno trzymałam kciuki za Misiaki  i 5SOSFam . no ale Gratuluję wszystkim , bo kazdemu naleza sie brawa ;D
+2 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Alicja Maszko Użytkownik 129 punktów 2
Według mnie druga runda była odrobinę bez sensu, ale to moje zdanie
+2 głosów
Jest OK
Lip 11, 2016
Mad Użytkownik 378,659 punktów 4 8 20
Byłam za 5SOSFam, jednak szkoda mi Misiaków, bo to na prawdę mega fandom.. Cóż, czekam na półfinały, jestem pewna, że emocji nie zabraknie
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Pjonerhead Użytkownik 13,198 punktów 1 9
Byłam na bitwie i na początku wspierałam wszystkie fandomy, a jak Misiaki zaczęły przegrywać to kibicowałam Im. Na prawdę nie rozumiem niektórych, po co się nawzajem hejtować?! Trochę szacunku do innych, do siebie indla fandomów, bo fandomy to rodziny, a wy się od najgorszych wyzywacie, nie wiadomo po co... <3
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Emi Użytkownik 17,603 punktów 2 10
Bravo 5SOSFam i Kwiatonators ❤Misiaki  i  tak jesteście najlepsze ❤
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
EweHoodLinka Użytkownik 55 punktów
I tu był problem bo jestem i Kwiatonators i 5SOSFam :'( , ale mimo wszystko cieszę się, że moja rodzinka sosów wygrała
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Patrycja Nowicka_xx Użytkownik 757 punktów
Bylam i walczyłam do konca ale niestety wieksza część kwiatonators miala olane na ta bitwe i nie bylo tak duzej ilości ludzi jak w poprzednich bitwach. Niestety nie udalo sie ale wazne ze walczyliśmy do samego konca Jednak zachowanie i brak szacunku ze strony 5sosfam no ale niektorzy ludzie poprostu nie moga sie opanowac
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Chanel Użytkownik 509,863 punktów 2 5 11
Dopiero teraz zauważyłam, że kolejna bitwa może być za 2 tygodnie? Akurat ta na której mi najbardziej zalezy, bo są w niej 3 fandomy które uwielbiam i nie będzie mnie na bitwie bo wyjeżdżam na światowe dni młodzieży No ale rozumiem ze urlop każdemu się należy. Jeśli bitwa grupy C będzie 25 lipca będe musiała sie z tym pogodzić, chociaż bardzo chciałam na niej być i pomóc w drugiej turze bitwy.
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
beata_b99 Użytkownik 128,100 punktów 3 6 17
Jak najbardziej byłam za Misiakami całym sercem, ale od początku wiedziałam, ze nie będzie łatwo. Jak zwykle Kwiatonators nie bardzo angażowali się we wszystkie akcje radia, tak tym razem było inaczej i pokazali na co naprawdę ich stać. Bitwa była naprawdę wciągająca a pytania ekstremalnie trudne, więc i ty Piter się postarałeś xD Cóż można więcej powiedzieć, wygrał najlepszy fandom i tym razem okazał się nim być 5SosFam i bardzo im gratuluję Co do hejtów, to niestety ten program wywołuje ogromne emocje i nerwy a za tym idą hejty. Zwykle byli z tego znani Bambinos, z czego jest mi naprawdę przykro, ale widzę, że zaczyna ponosić i innych. Szkoda, bo nie powinno tak być. Każdy powinien umieć trzymać swoje nerwy na wodzach, a jak nie, to nie powinien się zbytnio angażować. Nie chciałabym, żeby ten program zniknął z anteny, więc mam nadzieję, że takie zachowania nie będą się już powtarzać.
+2 głosów
Jest OK
Lip 12, 2016
Nitka xD Użytkownik 5,087 punktów 2
Gratuluje wygranemu fandomowi!
+2 głosów
Jest OK
Lip 15, 2016
Japko Użytkownik 9,253 punktów 3 8
Byłam za Misiakami
+2 głosów
Jest OK
Lip 15, 2016
xolkaolkax Użytkownik 7,858 punktów 1 2 7
w sumie akurat w tej bitwie byłam za wszystkimi <3 za wszystkich ogromnie trzymałam kciuki <3 Jestem dumna z 5sosFam że sobie poradzili. Niestety jestem ogromnie zawiedziona tym że wiele osób na czcaie przeklinało i robiłam wiele scrinów i wysyłałam do moderatorów jednak oni byli bezsilni ponieważ przez ten spam nie mogli wyłapywać komu za przeklinanie należy sie ban. Nie zwracali uwagi na to że ja i wiele osób ostrzegaliśmy ich aby nie przeklinali ponieważ jest to nie przestrzeganie regulaminu czego skutkiem jest ban - jednak nawet ostrzezenia nie skutkowały.
+1 głos
Jest OK
Lip 16, 2016
xolkaolkax Użytkownik 7,858 punktów 1 2 7
jest mi smutno ponieważ fandomy wyzywały się nawzajem a jestem w obu fandomach więc..
+1 głos
Jest OK
Lip 16, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
202 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 199 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 23976 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. The 100
  96 osób
 2. Bambinos
  89 osób
 3. Ananasy Sylwii
  84 osób
 4. Riverdale
  84 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  45 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. GRY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. TALENTY
  1 osób
 1. Riverdale
  178884 punktów
 2. The 100
  30793 punktów
 3. Supiwerki
  20074 punktów
 4. Young Stars Festival
  18238 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13970 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11935 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10133 punktów
 8. SERIALE
  9285 punktów
 9. Bambinos
  9142 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8923 punktów
 12. Famous In Love
  8221 punktów
 13. Once Upon A Time
  7688 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7258 punktów
 15. YOUNG STARS
  6787 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6378 punktów
 17. Remonators
  6121 punktów
 18. Dua Lipa
  4572 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4383 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4256 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4033 punktów
 24. Nintendo
  3600 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3505 punktów
 26. Arturonators
  3505 punktów
 27. Domisiaki
  3144 punktów
 28. K-Pop
  2628 punktów
 29. SikorskiSquad
  2478 punktów
 30. God Of War
  2404 punktów
 31. Sport
  2116 punktów
 32. Young Stars News
  2017 punktów
 33. Puthinators
  1882 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1619 punktów
 36. FILMY
  1613 punktów
 37. GRY
  940 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  528 punktów
 39. Team Rieger
  429 punktów
 40. Stranger Things
  377 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  94 punktów
 47. MMers
  90 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  66 punktów
 50. R5Family
  57 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  39 punktów
 55. Directioners
  39 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 57. Uncharted
  24 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  5000 punktów
 2. SERIALE
  2562 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1891 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  957 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  375 punktów
 8. MUZYKA
  154 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  89 punktów
 11. Supiwerki
  88 punktów
 12. Bambinos
  46 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  24 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Domisiaki
  20 punktów
 19. Dua Lipa
  20 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2663 punktów
 2. Riverdale
  2340 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post