NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+8 głosów
(postid: 238832) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zgodnie z przewidywaniami - to był pogrom. Bitwa, która wywołała rekordowe wyniki programu zapewniła mnóstwo emocji , ale nie bylo się też bez incydentów, o których muszę napisać głośno ...

5SOS Fam i Kwiatonators od początku wyznaczyli poziom tego odcinka

...i nie dali szans Misiakom Sysi by powalczyć . Realnie zaskoczyli 5SOSFam, którzy mimo starcia z potęznymi społecznościami, wcale nie zamierzali się poddać i...nie zrobili tego do ostatniej chwili . Oba fandomy uzyskali Trendy na Twitterze , MIsiaki okazali się nieznacznie lepsi w quizie, jednak pod względem liczebności, nie mieli szans na rywalizację z dzisiejszymi potęgami. Ostateczne głosowanie na stronie WWW , w którym Misiaki uzyskali zaledwie 9% głosów nie pozostawiły wątpliwości, że ta grupa dla fanów Sylwii Przybysz okazała się nie do wygrania. Mimo wszystko, plus za to, że walczyli. Do ostatniej chwili - i za to należą się słowa uznania.

Hejt, a raczej HEJT. Potępiamy !

Bitwa Fandomów to program, który powoduje kosmiczne ilości emocji, jednak nic nie usprawiedliwia takich słów, jakie pojawiły się na Twitterze między fandomami. Ten obrazek to negatywny skutek programu, który nas niepokoi, bo może ostatecznie spowodować zlikwidowanie programu z anteny, a tego chyba byśmy nie chcieli... ;) Apelujemy o rozsądek i szacunek do rywala . Bez niego nie da się wygrać bitwy fandomów !

Druga seria Bitwy Fandomów wywołała emocje do końca programu

Zupełnie nowa druga seria programu utrzymała Was skutecznie by słuchać programu. Szansa posłuchania (także w wersji wizualnej) Waszych ulubionych wykonań (także z koncertów, coverów etc.) oraz możliwość zobaczenia fanów , którzy chwalą się swoimi zdobyczami przyciągnęła Was tak bardzo, że to właśnie podczas tego etapu programu padły rekordy słuchalności Bitwy Fandomów w historii radia. A wyniki? Mówią same za siebie - choć Kwiatonators to potężny fandom, 5SOSfam okazali się dzisiaj po prostu nie do pokonania i wygrali we wszystkich konkurencjach, poza pierwszą serią zadań. Mieli też wyraźnie większe poparcie wśród słuchaczy.

Ciąg dalszy nastąpi

Kolejna Bitwa Fandomów jeszcze w tym miesiącu, najprawdopodobniej z tygodniową przerwą spowodowaną urlopem. A w niej kolejne fandomy. Czekają nas kolejne mega emocje - bez wątpienia ! Póki co znamy zwycięzców grupy A (Bambinos) i grupy B (5SOSFam) . Półfinały i finał to będą prawdziwe pojedynki gigantów !

A Wy? Za kim byliście? Słuchaliście? Jak wrażenia ?

5SOSFam - gratulujemy ! Nie było dzisiaj na Was mocnych ! :)


Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
Byłe(a)m za Misiakami
Byłe(a)m za Kwiatonators
Byłe(a)m za 5SOSFam

OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4097 punktów za:

Jakość:20Popularność:3778
Wsparcie:9Ocena i wartość ocen:8
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:250
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
3,778 czytelników Lip 12, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

25 Komentarzy

Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Byłam za 5SOSFam. Trochę nie ogarniam tej drugiej tury bitwy, bo jak dla mnie ocenianie kogoś jakim jest fanem przez fryzmat tego ile ma gadżetów jest trochę takie dziwne. I trochę nie rozumiałam tego odejmowania i dodawania punktów, bo to jedynie sprawiało, że jak ktoś przyszedł w połowie bitwy, to nie wiedział o co chodzi.
I niestety hejty były i będa. Może i dziewczyny nie zachowały się zbyt miło na tt, ale fanki Dawida również nie były lepsze obrażając sosów na czacie i pisząc, że ich muzyka to gówno, albo jak leciała Sylwia, żeby ją wyłączyć bo uszy im krwawią. No ale widać żadna bitwa nie może się obejść bez takich rzeczy. Gratuję 5SOSFam wygranej, ale gratuluję również kwiatonators że walczyły do końca. Za tydzień dopiero będzie ciekawie, bo grupa C to też istna grupa śmierci.
+12 głosów
Lip 12, 2016
Panda1 Użytkownik 3,223 pkt
Uważam tak samo co do drugiej tury bitwy. Nie ważne ile posiadasz rzeczy z idolem, a to jak bardzo go wspierasz i oddajesz mu swoje serduszko <333
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Otóż to. Trochę nie rozumiem tej drugiej tury bitwy, ale nie mi to oceniać. Poza tym nie każdy fan może mieć jakąś płytę, czy też coś innego związanego z fandomem, bo np. jego rodzice się na to nie zgadzają, albo go nie stać. Ważne jest aby wspierać idola i mieć go w sercu.
Panda1 Użytkownik 3,223 pkt
Aż się zalogowałam żeby napisać ten komentarz. Na grupie pisałam to samo więc : Szkoda, że te ss stawiają fandom sosów w złym świetle. Tak to prawda nie jesteśmy bez winy, ale Kwiatonators także nieszanowaly naszych idoli. Nie bronię żadnego fandomu, ponieważ wszyscy zawinilismy.

Nie wiem dlaczego te ss są tylko o obrażaniu Dawida, a nie ma tam ani jednego jak Kwiato pisały o sosach pedały czy inne rzeczy.

Może nie powinnam bronić 5SosFam po tym co pisały niektóre osoby, ale Kwiatonators nie są bez winy.
+10 głosów
Lip 12, 2016
Szamejka Użytkownik 38,184 pkt
swoim komentarzem nie
bronisz 5sosfam, ale tylko mówisz, że jest to w ich stosunku nie fair, ze tylko ich Piter postawił tutaj w złym świetle i w zupełności się z tobą zgadzam
jestem_pegazem Użytkownik 49,576 pkt
Całym moim sercem byłam za 5SOSFam, ale reszta fandomów też spisała się znakomicie. Jednak to co się działo na czacie to była jakaś masakra. Ja tozumiem, że można nie lubić jakiegoś zespołu albo wykonawcy, ale szacunek do drugiej osoby powinien byc. Było wiele osób w 5SOSFam, które zachowywały się niedopuszczalnie, ale też dużo było takich osób u Kwiatonators. Jednak pamiętajmy, że nie wszyscy z tych fandomów hejtowali i obrażali, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.
Muszę poruszyć jeszcze kwestię tego screenu, bo jak dla mnie on jest bardzo krzywdzące dla nas. Pokazuje jakbyś tylko my hejtowały, obarażały, nie miały szacunku i kultury.
Jednak żeby nie było tylko mowy o tych nie miłych rzeczach, to powiem o tym co bardzo mi się spodobało. Po zakończeniu bitwy ta pozwólcie, że ujmę to bardziej kulturalna część obu fandomów dziękowała za wyrównaną bitwę i przepraszała za osoby z fandomu, które zachowywały się w zły sposób. Najlepiej jeśli ktoś nie chce czytać podczas takiej audycji hejtów to polecam nie czytać czatu, bo to nie pierwszy raz kiedy tak było. Niestety zawsze znajdą się w fandomie osoby hejtujące i nie da się tego uniknąć.
Mam nadzieję, że nie ze zrobiła zbyt dużo błędów i wyszło z tego coś w miarę sensownego, a nie jakieś masło maślane w ogóle niespójne.
Gratuluję wszystkim i pamietajcie, że to ma być zabawa, a nie chora rywalziacja, która skłóca ze sobą fandomy.
+8 głosów
Lip 12, 2016
ala_2002 Użytkownik 21 pkt
Rozumiem, że te hejty nie są niczym dobrym. Ale  szkoda, że większość tych tu pokazanych, należą do 5SosFam, co nie jest niestety do końca prawdą. Np. mój tt walał się od obraz ze strony Kwiatonators, tak samo jak Wiadomości- dostałam bardzo dużo w stylu ,,Zamknij się, twój fandom jest za słaby aby wygrać". Przyznam się, później ja też obrażałam inne fandomy bo nie dam sobie wciskać, że moja rodzinka jest do kitu. Aczkolwiek nie obrażałam Dawida- jest to po prostu artysta i nie każdy musi słuchać jego muzyki.
+7 głosów
Lip 12, 2016
Szamejka Użytkownik 38,184 pkt
Oba fandomy zachowały się okropnie! I w zupełności się z tobą zgadzam. Ale przeszkadza mi to, że dałeś ss tylko tego gdzie 5sosfam obrażały kwiato, a nie dałeś ani jednego gdzie to 5sosfam były obrażane :')
Ja osobiście byłam za 5SOSFamily i nawet dla nich odpowiadałam i jestem mega dumna z dziewczyn <3
+7 głosów
Lip 12, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,436 pkt
Były niesamowite emocje. Co do szacunku, to cóż. Ja już wiele razy wypowiadałam się w tym temacie i my ślę, że najpierw trzeba dorosnąć do brania w nich udziału, nauczyć się przegrywać, być fair i po prostu SZANOWAĆ przeciwnika. Czekam na kolejne bitwy,a półfinały... Oj zapowiada się wielka walka i wielkie emocje :D
+6 głosów
Lip 12, 2016
Parpetummobile Użytkownik 38,223 pkt
Taka reakacja to ''normalna'' sprawa podczas bitwy fandomow.. Niestety niektorzy nie znaja granicy dobrej zabawy i za wszelka cene musza wygrac, nawet jakby oznaczalo to calkowite zmiesznie z blotem przeciwnika.. Bylam na calej bitwie i slowa padajace na czacie sa nie do skomentowania... Ciesze sie, ze 5SOSFam przeszli dalej, nalezalo im sie w 100%, Directioners w duuuuzej grupie im pomagaly co tez zapewne widc po wynikach glosowan :D Ciesze sie, ze moje 2 fandomy s atak zgrane.. ♥ Czyli GRUPA C dopiero za 2 tygodnie? :D
+4 głosów
Lip 12, 2016
Bartok Użytkownik 1,629 pkt
Cieszę się, że 5SOSFam przeszli dalej. <3
+3 głosów
Lip 12, 2016
Jaszczura B) Użytkownik 12,571 pkt
Szkoda że taka sytuacja nastąpiła :( Będę szczera, że byłam za 5SOSFam, ale uwielbiam również Sylwię Przybysz i trochę mi przykro że Misiaki odpadły :( Co nie zmienia tego że gratuluję Kwiatonators i życzę dalszych "postępów" w Bitwie Fandomów :D
+3 głosów
Lip 12, 2016
Tomek Mendyk Użytkownik 10 pkt
Byłem za Misiakami
+3 głosów
Lip 12, 2016
Emi Użytkownik 17,603 pkt
Misiaki górą ☺
MówMiRuda Użytkownik 411 pkt
Jej, to była prawdziwa Grupa Śmierci! Ale było ciekawie do ostatniej minuty :D
+2 głosów
Lip 12, 2016
Sarczi Użytkownik 362 pkt
Audycja byłaby mega gdyby 5sosf oraz kwiatonators się wzajemnie szanowali. Bo gdy czytałam te wszystkie komentarze na temat mojego idola to aż łzy płynęły :/
+2 głosów
Lip 12, 2016
Mad Użytkownik 381,097 pkt
W grupie A było tak samo - to niestety nieuniknione :/
Laura Izabela Bastek Użytkownik 69,539 pkt
no myslalam ze wygra Kwiatonators, ale mocno trzymałam kciuki za Misiaki  i 5SOSFam . no ale Gratuluję wszystkim , bo kazdemu naleza sie brawa ;D
+2 głosów
Lip 12, 2016
Alicja Maszko Użytkownik 129 pkt
Według mnie druga runda była odrobinę bez sensu, ale to moje zdanie
+2 głosów
Lip 12, 2016
Mad Użytkownik 381,097 pkt
Byłam za 5SOSFam, jednak szkoda mi Misiaków, bo to na prawdę mega fandom.. Cóż, czekam na półfinały, jestem pewna, że emocji nie zabraknie :)
+2 głosów
Lip 12, 2016
Pjonerhead Użytkownik 13,198 pkt
Byłam na bitwie i na początku wspierałam wszystkie fandomy, a jak Misiaki zaczęły przegrywać to kibicowałam Im. Na prawdę nie rozumiem niektórych, po co się nawzajem hejtować?! Trochę szacunku do innych, do siebie indla fandomów, bo fandomy to rodziny, a wy się od najgorszych wyzywacie, nie wiadomo po co... <3
+2 głosów
Lip 12, 2016
Emi Użytkownik 17,603 pkt
Bravo 5SOSFam i Kwiatonators ❤Misiaki  i  tak jesteście najlepsze ❤
+2 głosów
Lip 12, 2016
EweHoodLinka Użytkownik 55 pkt
I tu był problem bo jestem i Kwiatonators i 5SOSFam :'( , ale mimo wszystko cieszę się, że moja rodzinka sosów wygrała
+2 głosów
Lip 12, 2016
Patrycja Nowicka_xx Użytkownik 757 pkt
Bylam i walczyłam do konca ale niestety wieksza część kwiatonators miala olane na ta bitwe i nie bylo tak duzej ilości ludzi jak w poprzednich bitwach. Niestety nie udalo sie ale wazne ze walczyliśmy do samego konca:) Jednak zachowanie i brak szacunku ze strony 5sosfam no ale niektorzy ludzie poprostu nie moga sie opanowac
+2 głosów
Lip 12, 2016
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Dopiero teraz zauważyłam, że kolejna bitwa może być za 2 tygodnie? Akurat ta na której mi najbardziej zalezy, bo są w niej 3 fandomy które uwielbiam i nie będzie mnie na bitwie bo wyjeżdżam na światowe dni młodzieży :( No ale rozumiem ze urlop każdemu się należy. Jeśli bitwa grupy C będzie 25 lipca będe musiała sie z tym pogodzić, chociaż bardzo chciałam na niej być i pomóc w drugiej turze bitwy.
+2 głosów
Lip 12, 2016
beata_b99 Użytkownik 66,241 pkt
Jak najbardziej byłam za Misiakami całym sercem, ale od początku wiedziałam, ze nie będzie łatwo. Jak zwykle Kwiatonators nie bardzo angażowali się we wszystkie akcje radia, tak tym razem było inaczej i pokazali na co naprawdę ich stać. Bitwa była naprawdę wciągająca a pytania ekstremalnie trudne, więc i ty Piter się postarałeś xD Cóż można więcej powiedzieć, wygrał najlepszy fandom i tym razem okazał się nim być 5SosFam i bardzo im gratuluję :) Co do hejtów, to niestety ten program wywołuje ogromne emocje i nerwy a za tym idą hejty. Zwykle byli z tego znani Bambinos, z czego jest mi naprawdę przykro, ale widzę, że zaczyna ponosić i innych. Szkoda, bo nie powinno tak być. Każdy powinien umieć trzymać swoje nerwy na wodzach, a jak nie, to nie powinien się zbytnio angażować. Nie chciałabym, żeby ten program zniknął z anteny, więc mam nadzieję, że takie zachowania nie będą się już powtarzać.
+2 głosów
Lip 12, 2016
Nitka xD Użytkownik 5,087 pkt
Gratuluje wygranemu fandomowi!
+2 głosów
Lip 15, 2016
Japko Użytkownik 9,253 pkt
Byłam za Misiakami
+2 głosów
Lip 16, 2016
xolkaolkax Użytkownik 7,939 pkt
w sumie akurat w tej bitwie byłam za wszystkimi <3 za wszystkich ogromnie trzymałam kciuki <3 Jestem dumna z 5sosFam że sobie poradzili. Niestety jestem ogromnie zawiedziona tym że wiele osób na czcaie przeklinało i robiłam wiele scrinów i wysyłałam do moderatorów jednak oni byli bezsilni ponieważ przez ten spam nie mogli wyłapywać komu za przeklinanie należy sie ban. Nie zwracali uwagi na to że ja i wiele osób ostrzegaliśmy ich aby nie przeklinali ponieważ jest to nie przestrzeganie regulaminu czego skutkiem jest ban - jednak nawet ostrzezenia nie skutkowały.
+1 głos
Lip 16, 2016
xolkaolkax Użytkownik 7,939 pkt
jest mi smutno ponieważ fandomy wyzywały się nawzajem a jestem w obu fandomach więc..
+1 głos
Lip 16, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
3763 osób na stronie
10 Użytkowników oraz 3753 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 27837 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. 110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post